Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 37]

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΙ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΛΕΤΕ?ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΠΗΡΑ Κ 500ΕΥΡΩ.
ΠΑΝΤΩΣ ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ Κ ΧΩΡΙΣ ΑΣΑΝΣΕΡ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΠΙΟ ΒΑΡΎ ΚΑΡΟΤΣΙ!ΤΑ ΠΕΓΚ ΠΕΡΕΓΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΒΑΡΥΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ,ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!
ΕΓΩ graco ΠΗΡΑ Κ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ.Κ ΤΑ just baby ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΚΟΙΤΑ Κ ΑΥΤΑ ΛΟΥΚΙΑ ΜΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΑ Κ ΕΛΑΦΡΥΑ.ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ,ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ

Teniaa

Teniaa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσια μου,τι κανετε?? Βλεπω και εδω κινηση κ χαιρομαι! Σας διαβαζω αλλα παντα κατι γινεται κ μενει η απαντηση στην μεση! Κ στο φμπ πρωι κι βραδυ προλαβαινω να γραψω!!

Ωραια τα νεακια σας,πολυ αγαπη βρε κοριτσια!! Μπραβο μπραβο μπραβο! Θα ερθω κ εγω να συμφωνησω,τον καλο μου τον γνωρισα 17 χρονων στις πανελλαδικες και απο τοτε ειμαστε αχωριστοι,θελαμε να κανουμε παιδακι απο πολυ νωρις, να φανταστειτε η μπεμπα φοραει παπουτσακια που μου τα ειχε παρει ο καλος μου το πρωτο εξαμηνο της σχεσης μας! (τοσο νωρις Laughing )

Το μπεμπακι μου ειναι πολυ καλα, κανουμε καθε μερα βολτες με το καροτσι μας στην λιακαδα, γνωρισαμε την Σμαρω και την χιονατη της απο κοντα (μια κουκλα), ηπιαμε μαραθο και καναμε και καροτσαδα! Την αλλη τεταρτη εχουμε γιατρουλη + εμβολιο, πρεπει να εχουμε φτασει τα 6 κιλα, δεν μας κανει πλεον τπτ, αλλαξαμε και νουμερο στις πανες! Σαλια πολλα, χερι στο στομα και δειλα δειλα τρωμε και τα παιχνιδια μας! Θα επενδυσω κι εγω στην Σοφι σημερα αυριο.. Λετε να βγαζουμε δοντακια?? Καθε μερε την ψαχνω! Ο βραδυνος μας υπνος δεν εστρωσε, μαξιμουμ ανα 4 ωρες ξυπναμε για μαμ, με εξαιρεση ενα βραδυ που κοιμηθηκε 6,5 ωρες και δεν το πιστευα!

Αυτα τα δικα μου,σημερα με την μαμα καναμε γενικη στο σπιτι εν οψη πασχα και παω να απλωσω τις κουρτινες! Τα φιλια μου σε ολες!! I love you

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλώς τα κοριτσάκια μας!!
Λουκία έγραφα πόση ώρα πριν για το καρότσι και την περίοδο και σβήστηκαν
Mad
Πολύ ωραίο και το καρότσι και το καθισματακι! Μαξιλαράκι δεν έχει ούτε το δικό μου, πρέπει να πάρω;
Περίοδος μου ήρθε πριν καμία βδομάδα και έχω ακόμα! Πολύ αίμα κορίτσια..,, μου το είχε πει βέβαια ο γυναικολόγος και δεν αγχωθηκα!
Χαρά μου δύσκολη περίοδος οι πανελλήνιες, δώσε Φιλάκια και από μένα στο παλικάρι σου και τις ευχές μου να γράψει τέλεια!!!
Φαίη μου πολύ χαίρομαι που είστε καλα!!! Και μεις τέλεια!!! Θα τον φάω!!!!!! Καψουρακια και σεις.... Που μαζευτήκαμε όλες;;;; Μπράβο μας!!!! Στις σκατοεποχες που ζούμε μόνο η αγάπη αντέχει!!!
Τενια μου, τι κάνετε μωρό μου;; Και σεις καψουρακια;; Κάτι γίνεται εδΩ!!! Και μένα το πρώτο δωρο που μου πήρε ο Γιάννης μου ήταν μωρουδιακα παπουτσακια, δε μας κάνουν ακόμη αλλά τα φιλάω σαν κόρη οφθαλμού!! Νομίζω ότι όταν του τα φορέσω θα βάλω τα κλάματα!!!
Μαρινακι μου όντως πολύ βαρύ το καρότσι μας, δεν το έψαξα καλα... Αλλά κατά τα αλλά έχει γίνει το δεξί μου χέρι!!!
Ελενίτσα μου τα μωράκια μας είναι αστέρια!!! Όσες γνωστές μου έχουν μωρά τα χουν παίξει!!!! Δεν κοιμούνται ούτε μέρα ούτε νύχτα!! Δοξα το Θεό τα δικά μας είναι ήσυχα!!!
Εμβόλια ακούω και πολύ χαίρομαι που δεν είχατε παρενέργειες!!! Πολύ αγχώνομαι ρε γαμωτο....
Βιάζομαι να γράψω μην τα χάσω παλι....
Α!! Το σημαντικότερο δε σχολίασα!!! Και γω τωρα συνειδητοποιώ ότι τα μωρά είναι η ευτυχία!!!! Δεν μπορώ να θυμηθώ τη ζωή μου πριν τον μπέμπη!! Δε θυμάμαι τι με έκανε χαρούμενη!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ..η αληθεια ειναι οτι το φατσαμπουκ ειναι πραγματι πιο αμεσο, βαζουμε κ καμια φωτο τα καμαρια μας!!!αλλα ουτε εγω μπορω να το παρακολουθησω..δεν εχω κ χρονο να μην χανω επεισοδια!!!εχει την γλυκα του το φορουμακι!!!εγω Φαιη μου καταλαβαινω πως το λες..ασε που συναισθηματικα κ μονο εχω δεθει με το παρεακι απο εδω μεσα..δυσκολα μπορω να το αποχωριστω..

Μαρινα μου δωσατε πολλααααααααα λεφτα για το καροτσι..ουτε μας περισσευουν αλλα να σου πω την αμαρτια μου το θεωρω κ λιγο υπερβολη..δεν λεω, συντομα θα ερθει κ το επομενο μπεμπε αλλα νομιζω οτι καμια φορα πληρωνουμε την μαρκα,τα ατου(ουσιαστικα κ μη..)που μας πλασαρουν κ στην τελικη καμια φορα δυο διαφορετικα πραγματα κανουν μια χαρα την ιδια δουλεια..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fey11gr έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου! Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 654316 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 654316 Δεν τα κατάφερα να ξαναμπώ χθες είχαμε πρόβλημα με το ίντερνετ και μετά πήραμε τους δρόμους.Πρέπει να σας πω ότι με τα το fb έχω χάσει επεισόδια και δε μαθαίνω σωστά τα νέα σας. Ενώ είναι πιο άμμεσο νιώθω οτι δεν είμαι μέσα στα πράγματα. Οπότε φόρουμ και πλαι φόρουμ. Λοιπόν διάβασα μόνο τις τελευταίες 5 σελίδες καθότι δε προφταίνω και ξεκινάω πριν ξυπνήσει το καμάρι μου!


Νατάσα και Λουκία, Μαρίνα, Χαρά αν και μέρες πριν χτυπήσατε φλέβα για το θέμα της αγάπης. Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 379767 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 379767 Πολύ χαίρομαι που παρά τις αντιξοότητες η αγάπη βρίσκει πάντα το δρόμο της και που παρά τα όσα λένε για τη γενιά μας υπάρχουν άνθρωποι που αγαπιούνται και υπερασπίζονται την αγάπη τους. Έτσι και μεις με τον καλό μου 12 χρόνια μαζί. Μαζί ζυμωθήκαμε και μαζί ωριμάσαμε.

Νατάσα σε ευχαριστώ και για τα περαστικά. Δόξα το Θεό το Φαιδράκι μου είναι καλά τώρα φτου φτου! Εσένα ο μπεμπούλης σου;

Χαρά ο αντρούλης σου φοβάται ότι πήρες εργολαβία την τοσοδούλα σας ε χεχε! Να ευχηθώ και καλή επιτυχία στον γιο σου για τις πανελλήνιες σε κανα μήνα δεν αρχίζουν; Πως τα βλέπει τα πράγματα;

Φιλίτσα μου είναι ντάξει τα παιδάκια σου; Περάσανε τα κολοκρυώματα;


Λουκάκι η Μυρτούλα σου μια χαρά κορίτσαρος γίνεται και σ’ ενα γιατί η μανούλα της τη φροντίζει ασχέτως τον τρόπο.Οι κόποι σου (με το θήλαστρο) γίνονται τσουπωτά χεράκια και μπουτάκια!!!

Louloudaki ( Αγγελική) καλώς όρισες στην ομαδούλα μας και συγχαρητήρια για το θαυματάκι σας!
Νekty το πιστεύεις πως και εγώ έστω και ξυστά σκέφτομαι κάποια στιγμή για δεύτερο. Τώρα κατάλαβα αυτό που λένε τα παιδιά είναι ευτυχία. Μάλιστα τα καλόμαζεύω πλέον ότι δεν κάνει της μπουμπούς και τα φυλάω γιατί ποτέ δε ξέρεις. Βέβαια το οικονομικό είναι αγκάθι.

Γυμναστικούλα διάβασα και γέλαγα με το πόσο ακαμάτισα είμαι σε αυτό το θέμα. Πήρα ένα χούλα χούπ για να φτιάξω λέμε τώρα τους κοιλικαούς που είχα και κάθεται στη ντουλάπα! Με βλέπω με ολόσωμο στην παραλία φέτος. Αυτά θυμάμαι προς το παρόν.

Στα δικά μας τώρα. Προχθές πήγαμε στον παιδίατρο για το 2ο εμβόλιο. Ευτυχώς δεν είχαμε παρενέργειες! Είμαστε τώρα 5750 και 61,5 και απ’ ότι μας είπε ο γιατρός θεωρούμαστε ψηλές (ψώνιο) Τα πάμε μια χαρά με το θηλασμό και να συνεχίσουμε έτσι γιατί μας έφαγαν οι παππούδες οτι το παιδί τρώει πολύ και το παμε στο γιατρό και μόνο που δε μας έβρισε! Μετά το γιατρό την πήγαμε βολτίτσα και της αγοράσαμε την περιβήτη Σόφι την καμηλοπάρδαλη να τη μασουλάει. Γιατί την τελευταία βδομάδα έχουμε άλλο τροπάριο. Κλαίμε με τα παιχνίδια μας. Θέλει να ανακαλύψει τη γεύση έχει ο κόσμος γύρω της και όταν βλέπει οτι τα παιχνίδια δε χωράνε στο στόμα πατάει κάτι κλάμματα και εγώ η κακούργα η μάνα γελάω όταν το κάνει. Very Happy Very Happy

Λοιπόν πάμε για μερικά ψωνάκια τώρα που ξυπνήσαμε.Σας φιλώ όλες! Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 417472 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 417472



χαχα!!καψουρας συνεχεια!!!μπραβο κοριτσακι μου..12 χρονια ε???μια ζωη..εμεις 7 ειμαστε κ δεν θυμαμαι την ζωη μου πριν τον Χρηστο..

κι εγω ακαματισσα με την γυμναστικη..καθολου δεν το χω..αφου λεω να ανοιξει ο καιρος να παιρνει την μικρη με το καροτσι για περπατημα..μεχρι εκει φτανει η ορεξη μου για γυμναστικη Razz Razz Razz

πολυ γελασα με την μικρη σου!!!αυτη η Σοφι πρεπει αν ειναι θαυματουργη παντως..μπηκε ηδη στην λιστα με τα ψωνια μας Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 587529

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XARA6971 έγραψε:
loukia_84 έγραψε:σχετικα με το καροτσι μολις ανακαλυψα οτι της chicco δεν ειναι ρυθμιζομενος ο προσανατολισμος... scratch μπερδεμα..και της kiddo δεν εχει το ειδικο μαξιλαρακι..ωχχχχχχχχχ

Ειδικό μαξιλαράκι μπορείς να πάρεις έξτρα! Το κάθισμα τοποθετείται και αυτό ανάποδα! Το έχουμε τοποθετήσει ήδη. Το καρότσι αλλάζει φορά με μια τσαχπινιά που θα σου τη δείξουν στο μαγαζί. Είναι βολικότατα και τα δύο. σου στέλνω π.μ. για το μαγαζί (να μη θεωρηθεί και διαφήμιση)

εληφθη Χαρα μου!!!το ειπα κ στον Κρις, θα παμε εκει αυριο..αφου εχουμε κ τον γνωστο.. Razz Razz θα τα κοιταξω κ απο κοντα κ θα αποφασισοω!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mimaaa88 έγραψε:ΤΙ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΛΕΤΕ?ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΠΗΡΑ Κ 500ΕΥΡΩ.
ΠΑΝΤΩΣ ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ Κ ΧΩΡΙΣ ΑΣΑΝΣΕΡ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΠΙΟ ΒΑΡΎ ΚΑΡΟΤΣΙ!ΤΑ ΠΕΓΚ ΠΕΡΕΓΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΒΑΡΥΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ,ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!
ΕΓΩ graco ΠΗΡΑ Κ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ.Κ ΤΑ just baby ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΚΟΙΤΑ Κ ΑΥΤΑ ΛΟΥΚΙΑ ΜΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΑ Κ ΕΛΑΦΡΥΑ.ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ,ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ

τα ειδα κ εγω τα just baby , πραγματι ειναι οικονομικα..το μαξιλαρακι που λεμε ειναι σαν σωσιβιακι γυρω απο το κεφαλακι τους σκεψου..για να μενει σταθερο..
ενα ελαφρυ καροτσι ψαχνω κι εγω, μια δοκιμη θα μας πεισει!αυριο τωρα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Τενια μου εγω να δω ποτε θα βγαλω χαλια..απο βδομαδα μαλλον, θα ερθει η μαμα!!!τι σου ειναι η μανουλα ε???ετσι θα ειμαστε κ εμεις αυριο μεθαυριο με τα καμαρια μας..!!
Νατασα μου ποσο δικιο εχεις..
στο 3μηνο περιπου αδιαθετησες ε???να δουμε εγω ποτε..πρωι εχω πονακια τις τελευταιες μερες..νωρις δεν ειναι ομως???και πολυ αιμα ε????ωωωωωχ, δεν εχω χειροτερο..
οσον αφορα το μαξιλαρακι στο κεφαλακι δεν ξερω ρε κοριτσακι μου, εμενα μου φαινεται οτι χρειαζεται..αλλα ξερω κι εγω???ακριβα καροτσια πηρατε, επωνυμα, μπορει τελικα κ να μην ειναι τοσο απαραιτητο..

louloudaki mou

louloudaki mou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τωρα που ειπατε περιοδο,ουτε εμενα εχει ερθει.κι εγω σαν τη λουκια δεν εχω χειροτερο.οσο για το καροτσι εμας μας κανανε δωρο απο τα jumbo κι ειμαστε ευχαριστημενοι.αποδεικνυεται γερο.

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας όμορφες!!! Λουκία μου το καρότσι μας το πήρε δωρο ο αδερφός μου, και μάλιστα το είχαμε πάρει 480 ευρώ και τωρα σε κάτι σάιτ το είδα περίπου 300 και έπαθα εγκεφαλικό!!! Δεν έχω όμως ούτε καλαθουνα ούτε πορτ μπεμπε και μέχρι τωρα τον κοιμιζα εκεί την μέρα και ήταν πολύ εξυπηρετικο, τωρα τον χωράει τσίμα τσίμα και δεν τον βάζω! Πάντως πιστεύω ότι δεν αξίζουν τόσα λεφτά για καρότσι αφού μπορείς να βρεις εξίσου καλό με πολύ λιγότερα λεφτά!!!
Φωτογραφίες από τα μπουμπουκια μπορείς να μας στείλεις με πμ!!!! ή να σου πω το μέιλ μου!!! - Πολύ θα χαρώ να δω τη Μυρτουλα και τα αλλά μωράκια φυσικά!
Η περίοδος δράμα κορίτσια!! Αλλά είχα και επώδυνη ωορρηξία! Οπότε αν δεν καταλάβατε ωορρηξία μάλλον δεν ήρθε ακόμα η ώρα σας!!! Μη ξεχνάτε ότι εγώ δε θηλάζω αποκλειστικά και είναι χαμηλά τα επίπεδα προλακτινης που επηρεάζουν!! Μπορεί μα σας έρθει ψευδοπεριοδος που είναι 2_3 μέρες με πολύ λίγο αίμα!!!

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XARA6971 έγραψε:Φαίη, που είσαι κούκλα μου!
Σε ευχαριστώ για τις ευχές! Πανελλήνιες αρχίζουν 17 Μαίου!!! Ζορισμένος είναι και κάποιες φορές αισιόδοξος κάποιες άλλες μες στη μαύρη μαυρίλα! Υπομονή χρειάζεται από μεριά μας. Ξέρεις τώρα έχω βρει κόλπο: αυτά που θέλω να του πω και ξέρω ότι δεν θα τα ακούσει... του τα λέει η αδερφούλα του και φυσικά τον πείθει!!!! Ελληνίδα Μάνα!



Άχαχα Respect τυπική ελληνίδα μάνα!!! Εύχομαι καλη δύναμη και σε σας και σε κείνον.Μόνο που θυμάμαι τις εξετάσεις βγάζω καντίλες.

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loukia_84 έγραψε:
fey11gr έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου! Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 654316 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 654316 Δεν τα κατάφερα να ξαναμπώ χθες είχαμε πρόβλημα με το ίντερνετ και μετά πήραμε τους δρόμους.Πρέπει να σας πω ότι με τα το fb έχω χάσει επεισόδια και δε μαθαίνω σωστά τα νέα σας. Ενώ είναι πιο άμμεσο νιώθω οτι δεν είμαι μέσα στα πράγματα. Οπότε φόρουμ και πλαι φόρουμ. Λοιπόν διάβασα μόνο τις τελευταίες 5 σελίδες καθότι δε προφταίνω και ξεκινάω πριν ξυπνήσει το καμάρι μου!


Νατάσα και Λουκία, Μαρίνα, Χαρά αν και μέρες πριν χτυπήσατε φλέβα για το θέμα της αγάπης. Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 379767 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 379767 Πολύ χαίρομαι που παρά τις αντιξοότητες η αγάπη βρίσκει πάντα το δρόμο της και που παρά τα όσα λένε για τη γενιά μας υπάρχουν άνθρωποι που αγαπιούνται και υπερασπίζονται την αγάπη τους. Έτσι και μεις με τον καλό μου 12 χρόνια μαζί. Μαζί ζυμωθήκαμε και μαζί ωριμάσαμε.

Νατάσα σε ευχαριστώ και για τα περαστικά. Δόξα το Θεό το Φαιδράκι μου είναι καλά τώρα φτου φτου! Εσένα ο μπεμπούλης σου;

Χαρά ο αντρούλης σου φοβάται ότι πήρες εργολαβία την τοσοδούλα σας ε χεχε! Να ευχηθώ και καλή επιτυχία στον γιο σου για τις πανελλήνιες σε κανα μήνα δεν αρχίζουν; Πως τα βλέπει τα πράγματα;

Φιλίτσα μου είναι ντάξει τα παιδάκια σου; Περάσανε τα κολοκρυώματα;


Λουκάκι η Μυρτούλα σου μια χαρά κορίτσαρος γίνεται και σ’ ενα γιατί η μανούλα της τη φροντίζει ασχέτως τον τρόπο.Οι κόποι σου (με το θήλαστρο) γίνονται τσουπωτά χεράκια και μπουτάκια!!!

Louloudaki ( Αγγελική) καλώς όρισες στην ομαδούλα μας και συγχαρητήρια για το θαυματάκι σας!
Νekty το πιστεύεις πως και εγώ έστω και ξυστά σκέφτομαι κάποια στιγμή για δεύτερο. Τώρα κατάλαβα αυτό που λένε τα παιδιά είναι ευτυχία. Μάλιστα τα καλόμαζεύω πλέον ότι δεν κάνει της μπουμπούς και τα φυλάω γιατί ποτέ δε ξέρεις. Βέβαια το οικονομικό είναι αγκάθι.

Γυμναστικούλα διάβασα και γέλαγα με το πόσο ακαμάτισα είμαι σε αυτό το θέμα. Πήρα ένα χούλα χούπ για να φτιάξω λέμε τώρα τους κοιλικαούς που είχα και κάθεται στη ντουλάπα! Με βλέπω με ολόσωμο στην παραλία φέτος. Αυτά θυμάμαι προς το παρόν.

Στα δικά μας τώρα. Προχθές πήγαμε στον παιδίατρο για το 2ο εμβόλιο. Ευτυχώς δεν είχαμε παρενέργειες! Είμαστε τώρα 5750 και 61,5 και απ’ ότι μας είπε ο γιατρός θεωρούμαστε ψηλές (ψώνιο) Τα πάμε μια χαρά με το θηλασμό και να συνεχίσουμε έτσι γιατί μας έφαγαν οι παππούδες οτι το παιδί τρώει πολύ και το παμε στο γιατρό και μόνο που δε μας έβρισε! Μετά το γιατρό την πήγαμε βολτίτσα και της αγοράσαμε την περιβήτη Σόφι την καμηλοπάρδαλη να τη μασουλάει. Γιατί την τελευταία βδομάδα έχουμε άλλο τροπάριο. Κλαίμε με τα παιχνίδια μας. Θέλει να ανακαλύψει τη γεύση έχει ο κόσμος γύρω της και όταν βλέπει οτι τα παιχνίδια δε χωράνε στο στόμα πατάει κάτι κλάμματα και εγώ η κακούργα η μάνα γελάω όταν το κάνει. Very Happy Very Happy

Λοιπόν πάμε για μερικά ψωνάκια τώρα που ξυπνήσαμε.Σας φιλώ όλες! Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 417472 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 417472



χαχα!!καψουρας συνεχεια!!!μπραβο κοριτσακι μου..12 χρονια ε???μια ζωη..εμεις 7 ειμαστε κ δεν θυμαμαι την ζωη μου πριν τον Χρηστο..

κι εγω ακαματισσα με την γυμναστικη..καθολου δεν το χω..αφου λεω να ανοιξει ο καιρος να παιρνει την μικρη με το καροτσι για περπατημα..μεχρι εκει φτανει η ορεξη μου για γυμναστικη Razz Razz Razz

πολυ γελασα με την μικρη σου!!!αυτη η Σοφι πρεπει αν ειναι θαυματουργη παντως..μπηκε ηδη στην λιστα με τα ψωνια μας Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 587529

Ναι αυτοκόλλητοι και μεις από μικρα και το παινευομαστε γιατί όλοι όταν λέγαμε πως θα είμαστε μαζί μας αμφισβητούσαν συν το ότι κλεφτηκαμε.αστα δακρύβρεχτη ιστορία.

Όσο για την Σοφί θα βάλω φωτό στο φατσαμπουκ αν και ακόμη δεν της έχει δώσει πολύ σημασία πιο πολύ εγώ και ο μπαμπάς της χαρήκαμε με το νέο απόκτημα χεχε.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγγελικη μου πλακα πλακα δεν εχεις αδικο..εχω ξαναακουσει θετικα για καροτσι απο τα τζαμπο..
Νατασα μου εφοσον σας εξυπηρετησε κ για αλλο σκοπο κατι παει κ ερχεται..αλλα και κοντα 500 ευρω ρε παιδι μου..μα καλα τι πουλανε???χρυσαφι..????
επωδυνη ωορρηξια ε???ποτε εγινε αυτο???αχ ειμαι τελειως ασχετη..λες αυτα τα πονακια που εχω να ειναι ωορρηξια???διαβασα οτι και περιοδο να μην εχουμε μετα την γεννα η ωοορρηξια υφισταται κανονικα..δηλαδη και αιμα να μην δουμε δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να πιασουμε κ αλλο μπεμπε..αχ, βασανα!!!!
κατσε να κανω μια αποπειρα με φωτο!!κι αν μου κατσει.. Wink

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κλεφτηκατε??????πλακα κανεις!!!πεθαινω!!!λατρευω τετοιες ιστοριες αγαπης..τελειο!!!!!!
οσον αφορα την Σοφι..αρκει που καποιος παιζει μαζι της!!!! Razz Razz

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασα μου εχεις πμ, εκανα μια αποπειρα..δες κ μου λες αν το πετυχα!!!
αν ναι, θα ανεβασω κι αλλες!!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ θα την φάω!!!!!!!! Τι πλασματακι είναι αυτό;;; Κουκλι είναι Λουκία μου!!!! Να σου ζήσει!!!! Είναι σκέτη γλύκα!!!! Και με τα φούξια σας!! Για διαφήμιση είναι!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα καταφερα???ολε!!!παμε για μαμ τωρα, θα στειλω κ αλλες αυριο!!!!
καλο βραδυ..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλεεεεε, ευχαριστω!!!!!!!!τι γαιδουρα..

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περιμένω και τις υπόλοιπες!!!! Είναι πανέμορφη!!!! καλή σας όρεξη!!! Φιλάκια πολλά πολλά!!!

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loukia_84 έγραψε:κλεφτηκατε??????πλακα κανεις!!!πεθαινω!!!λατρευω τετοιες ιστοριες αγαπης..τελειο!!!!!!

Κι όμως έδωσε Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 20 186566 για να με αποκτήσει χεχε.


οσον αφορα την Σοφι..αρκει που καποιος παιζει μαζι της!!!! Razz Razz
Μας τσακωσες!!!! Α και καλή σας όρεξη κορίτσι μου.

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου με το Μιραντζελακι έχει μιλησει καμία; Έχει καιρό να φανει.Ελπίζω να είναι καλά και εκείνη και το μπεμπακι της.

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φαίη μου πες μας λεπτομέρειες για την κλοπή!!!!
Από τηΜιραντζελα δυστυχώς δεν εχουμε κανένα νέο.. Της έστειλε η ζωή μήνυμα στο κινητό αλλά δεν παραδόθηκε!! Μακάρι να είναι καλα και μαην προλαβαίνει να μπει!!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΛΟΥΚΙΑ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΦΩΤΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΕΕΕΕ?????ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ Κ ΦΩΤΟ.
ΦΑΙΗ ΜΟΥ ΠΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΟΠΗ,ΘΕΛΩ ΝΑ.ΑΚΟΥΩ ΙΣΤΟΡΙΕς ΑΓΑΠΗΣ,ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΣΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ.

ΤΕΝΙΑ ΜΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ?

ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΓΩ ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΔΕΕΝ ΕΙΔΑ ΑΚΟΜΑ,ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ.ΕΛΕΓΑ ΑΦΟΥ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΝΑ ΔΩ ΑΛΛΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΣΑΝ!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΜΗΛΟΠΑΡΔΑΛΗ ΤΗ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ.ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ?ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ.ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΛΟΥΤΡΙΝΟ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΟΥΣΙΚΚΗ Κ ΤΡΕΛΕΝΟΤΑΝΕ Η ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ Μ,ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΑΡΕΘΗΚΕ.ΧΘΕΣ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΡΕΘΕΙ Κ ΑΥΤΟ.

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρινακι μου είναι σκέτη γλύκα η Μυρτουλα!!! Πανέμορφη!!!!!
Για τα καφέ μη στεναχωριέσαι, ψευδοπεριοδος είναι, και γω είχα! Επειδή θηλαζεις δεν σου έρχεται περίοδος κανονικά!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις