Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 37]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!χαθηκα λιγο ξερω...αλλα δεν προλαβαινα...Πεμπτη ολη μερα στους δρομους κ Παρασκευη επισης!ειχαμε συναντηση τα Θεσσαλονικια κοριτσια (Λιτσα,Τενια,Σμαρω,Σοφια) μαζι με τη Ζωη!Τελεια περασαμε αλλα τελειωσε γρηγορα... Crying or Very sad

Φαιη μου αν το θεμα υγειας ειναι σοβαρο θα πρεπει να το προσεξεις.προεχει το να εισαι καλα γιατι αν δεν εισαι ποιος θα φροντιζει το Φαιδρακι μας? Rolling Eyes δυσκολο το χειροκινητο παντως.σε κουραζει...μπορεις να δοκιμασεις να νοικιασεις για ενα μηνα διπλο νοσοκομειακο να δεις αν εχει αποτελεσμα.θα αντλεις ομως αν 2 ωρες οπωσδηποτε για μιση ωρα.κ στο ενδιαμεσο θα μπαινει η Φαιδρα κ δε θα εχεις χρονο για τπτ αλλο.αν το συνδυασεις με χαπια μαγιας σε μια βδομαδα θα εχεις αποτελεσμα.το μπουκαλι μαθαινεται...διαφωνω με το χαμομηλι απλα κ μονο για να μαθει το μπουκαλι.αν δε θα εχει στηθος καποια στιγμη θα το μαθει.μπορει να το ξεκινατε οσο ειναι μισοκοιμησμενη για να μην αντιδρα πολυ.

Μαρινα μου κλαιει με λιγμους γιατι της αρεσει που εχει μεγαλη ροη το γαλα αλλα τελιωνει γρηγορα η διαδικασια κ δεν προλαβαινει να καταλαβει οτι χορτασε!παντα (με εξαιρεση 1-2 φορες) τη βαζω στο στηθος μετα κ ρουφαει κ εκει γρηγορα κ πολυ για 1 λεπτο κ μετα ηρεμει...Συγχιση απο που να παθατε αφου δεν παιρνει μπιμπερο?η πιπιλα δεν μετραει αφου την παιρνει εδω κ καιρο.

Αγγελικη εγω εδω!Αφου δε θελει κ η Λουκια σου δινω οσα θες!μου περισσευουν 20!!!Αλλα δεν πιστευω οτι ισχυει κ αυτο που λεει η Μαρινα.ναι δυσκολα χανονται τα κιλα αλλα το να μην μπορεις να βαλεις ειναι ακομη πιο δυσκολο!κανεις ειδικη διατροφη?ελεγξες αν εχεις θυρεοειδη?
Παντως παω καλα.χθες η διαιτολογος ειπε οτι εχασα 2.400!εγω τωρα που ζυγιστηκα βλεπω οτι εχασα 1.500!μαλλον κατι με φουσκωσε απο χθες...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mimaaa88 έγραψε:ΜΑΖΕΎΤΕΙΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΕΣ ΚΑΛΕ
ΤΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ...ΕΓΩ ΝΑ ΔΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΘΑ ΠΑΩ Sad
ΘΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΛΟΥΚΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΊΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΩ ΠΙΣΤΕΎΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΑΤΑΣΑ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ ΚΑΑΑΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΉ ...ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΑΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ.ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ...

Να ερθεις να ερθεις!εισαι πολυ κοντα!εγω μια βολτουλα στην Αθηνα θα κανω τον Ιουνιο οποτε οσα κοριτσακια μπορουν θα τα δω!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα όμορφες!!! Καλημέρα Δωρακι μου!!! Μπράβο σου για τα -2,5 κιλακια!! Καλή αρχή έκανες και αφού βλέπεις αποτέλεσμα παίρνεις και κουράγιο να συνεχίσεις!!!! Στο γάμο θα είσαι κουκλαρα!! Διάλεξες και τελειο νυφικό.... Μπράβο σου κοριτσάκι μου!! Χθες πρέπει να περάσατε τέλεια!!!!! Πολύ ζηλεύω... Ελπίζω το καλοκαίρι που θα ανέβουμε και μεις να κανονίσουμε κάνα καφεδάκι να σας γνωρίσω και γω... Μαμάδες και ανηψακια!!!!
Κοριτσάκια μου σας ευχαριστω για τις ευχές!! Ωραία περάσαμε στο χωριό, είχε και τέλεια μέρα!!
Σήμερα στα κακακια του μπέμπη μου είχε κάτι βλεννες, σα μυξα.... Και έχω ανησυχήσει...πήρα πριν την παιδίατρο αλλά δε το σήκωσε και θα την ξαναπάρω αργότερα.... Έχετε καμμία ιδέα τι μπορεί να είναι;;;
Λουκία μου τι κάνετε;;; Η μπουμπούκα;;;; Έχω αρχίσει να ανησυχώ λιγάκι....

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Νατασα

κ μενα ειχε μια φορα 1-2 βλεννες στα κακακια τ κ ρωτησα την γιατρο κ μου ειπε οτι δεν ειναι τιποτα, πιθανον υπερλειτουργια του εντερου .. κ δεν μου το ξανακανε αλλη φορα ..

περασατε ωραια στο χωριο εεε???


Δωρα μου συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!! Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 28 50580 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 28 50580 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 28 50580 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 28 50580 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 28 50580 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 28 50580 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 28 50580 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 28 50580 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 28 328109 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 28 328109 κ εγω θελω!!!!!!!!!!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.
ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ Κ ΕΙΧΕ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ Κ ΕΧΕΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.ΞΑΝΑΠΑΡΤΗΝ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΛ ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΙΤΙΚΟ ΕΙΧΕ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΠΙΕ Κ ΒΓΗΚΑΝ ΣΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ.ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΡΑΒΟ ΔΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ!ΝΣ ΧΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΕΓΩ!!ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΕΣΥ ΚΟΥΚΛΣ ΜΟΥ Κ ΕΧΕΙΣ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ!

ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΑΝΑΙΒΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ ΤΡΙΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΕΣΕΙΣ Crying or Very sad

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κούκλες! Μίλησα με την παιδίατρο και μου είπε ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό, θα τον παρακολουθούμε όμως , μπορεί να είναι ή καμία ίωση ή να έφαγα εγώ κάτι και να τον ενόχλησε. Με ρώτησε και αν έχει μυξουλες και της είπα ότι δεν έχει οπότε μάλλον είναι κάτι από τα άλλα..
Πολύ αγχώνομαι ρε κορίτσια... Πρέπει να ηρεμήσω λιγάκι.. Παιδάκι είναι, όλο και κάτι έχουν.... Και γω κάνω σα χαζή και σκάω από το άγχος μου.... Τωρα μέχρι να ξανακάνει κακακια θα με φάει η ανησυχία...
Άνοιξε και η τομή της καισαρικής σε ένα σημείο και βγάζει λίγο αίμα. Πήρα το γιατρό και με είπε ότι είναι ραμμα που δεν απορροφηθηκε και το πετάει ο οργανισμός....
Αυτά τα ευχάριστα νέα μας!!!! Εσείς τι κάνετε; Μαρινακι μου εντάξει τρώει η μπουμπούκα σήμερα;; Άντε να ρθει η Δευτέρα να δούμε πόσο έβαλε!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΡΩΕΙ ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ.ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΑΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ,ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΟΥΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΕΓΩ ΓΕΛΑΩ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΣΙΡΙΖΕΙ Κ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ!Κ ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΩΜΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!
ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΤΗΣ ΚΑΤΑΠΙΕ Κ ΒΓΗΚΑΝ ΣΤΑ ΚΑΚΑ.ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΏΣΕΙΣ ΟΜΩΣ Ε.
Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΉ ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΞΕ?ΣΗΚΩΣΕΣ ΒΑΡΟΣ? ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΥΧΑΝ ΟΛΑ??
ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΡΕ ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΉ?ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ Κ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ Κ ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΌΔΙΑ

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σαι καλα Μαρινακι μου και γω ελπιζω να μην ειναι τιποτα !!
Μπραβο στο κοριτσακι μας που τρωει!!! Και μενα ο μπεμπουλης μου βαζει ολο το χερακι μεσα στο στομα και τσιριζει και θυμωνει και γω ξεραινομαι στα γελια (ωραιες μανες ειμαστε Shocked ) !
Η καισαρικη δεν με πολυαγχωνει ... καναμε Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 28 215994 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 28 215994 και μπορει να ερεθιστηκε απο εκει , με κλοτσαει ολη την ωρα και ο μικρος!! Θα περασει!! Το μωρο μου να ναι καλα και λιγο με απασχολει για μενα!!!
Καισαρικη εκανα γιατι το μωρο ηταν μπερδεμενο με τον ομφαλιο λωρο και επειδη εκανα ενεσεις ηπαρινης στην εγκυμοσυνη επρεπε να παω με προκληση στις 38 βδομαδες ! Και αποφασισα να μην φαω ολο το ζορι της προκλησης , να ζοριστει και το μωρο που ηταν μπερδεμενο και να καταληξουμε στο τελος σε καισαρικη και την εκανα κατευθειαν!! Δε το μετανοιωσα ουτε μια στιγμη !! Η καλυτερη εμπειρια της ζωης μου!!!!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΉ,ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΡΝΣΓΕΣ Κ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ Κ ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΑΤΕΛΗΓΕΣ.Κ ΓΙΑΤΊ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ??
ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΘΑ ΗΤΑΝ Κ ΤΙΣ ΕΒΓΑΛΕ ΕΚΕΙ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ.
ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΑΣΗ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ,ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ.ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΩ Κ ΒΟΛΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΣ Κ ΞΕΧΑΣΤΕΊ ...ΕΧΩ ΜΙΑ ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ,ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΩ ΜΟΝΟ ΘΕΛΩ..

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και πολύ καλα κάνειΣ Μαρινακι μου!!! Περνάει ο καιρός πολύ γρήγορα και τα μπουμπουκια μας κάθε μέρα μεγαλώνουν... Και γω δε χορταίνω να τον κοιτάω... Δε θέλω να χάσω ούτε μια στιγμή από τη βρεφική του ηλικία...

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΤΑΣΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ?ΞΑΝΑΕΙΔΕΣ ΒΛΕΝΕΣ?
Η ΤΟΜΗ ΣΟΥ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ?

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μια χαρουλα είναι ο μπέμπης μου! Μόλις έκανε νανακια... Και χωρίς κούνημα παρακαλώ!!!! Εγώ καλα ειμαι Μαρινακι μου!! Δ ε με πονάει, μόνο λίγο αίμα βγάζει, αλλά δεν πολυασχολουμαι, θα περάσει!
Τη μπεμπουλα πως την κοιμίζεις;; Σήμερα τον έβαλα πρώτη φορά στο πλάι γιατί από το να κοιμάται συνέχεια ανάσκελα έχει γίνει το κεφαλάκι του ίσιο.. Και φοβάμαι μη γυρίσει μπρούμυτα..

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κακακια δεν ξαναεκανε.. Το πρωί θα δω...

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΤΗ ΒΑΖΩ,ΔΕ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΤΟ ΠΛΑΙ.ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΗ ΓΥΡΊΣΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ.ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΜΗΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΗΣ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΛΛΑΚΙΑ...

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΩΣ ΤΗ ΚΟΙΜΙΖΕΙΣ ΕΝΝΟΟΥΣΕΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ?ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΤΗ ΒΑΖΩ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΗ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΤΗ ΒΑΖΩ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ(ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΦΩΤΑ,ΦΩΤΑΚΙ ΝΥΚΤΌΣ ΕΧΩ)ΚΑΟ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΣΒΟΥΡΕΣ...

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εννοούσα αν κοιμάται ανάσκελα ή πλάι! Τελικα τον γύρισα και γω ανάσκελα! Στην κλινική μας είχαν πει ότι δεν κάνει να κοιμούνται τα μωράκια πλάι, μόνο ανάσκελα και η παιδίατρος το ίδιο και είχε μάθει ο κύριος μπέμπης και δεν καθόταν πλάι καθόλου!! Έχει τωρα 5-6 μέρες που τον βάζω στο πλάι αλλά μόνο τη μέρα!! Ελπίζω να φτιάξει το κεφαλάκι του!!
Εσάς τα μαλλακια ε;;; Ευτυχώς εμάς τα μαλλακια είναι στη θέση τους ακόμα! Φαντάζεσαι να είχαν πέσει και αυτά;;; Ίσιο κεφαλάκι και χωρίς μαλλακια !!πολύ ωραία!!!
Εγώ μέχρι προχθές τον κουνουσα για να κοιμηθεί! Προχθές όμως τον κουνουσα 5 ώρες συνεχόμενα με ένα διαλειμμα για φαΐ... Τελικά κοιμηθηκε στις 1.30 και γω από το πολύ κούνημα ανακατευομουν και ζαλίζομουν! Και αποφάσισα ότι τέλος το κούνημα!! Θα πάθει και το μωρό τίποτα τόσες ώρες να το κουνάω.... Ευτυχώς μια χαρα τα πάμε!!! τον βάζω στο κρεβατάκι του και κοιμάται κατευθείαν το αστερακι μου!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρινακι μου πάω να την πέσω και γω ανάμεσα στα αγοράκια μου!!!! Καληνύχτα κοριτσάκι μου !

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου μου λειψατε! Τι κανετε;
ηθελα πρωτα να διαβασω ολα τα νεα σας και μετα να γραψω! ΣΗμερα διαβασα 10 σελιδες κι εχω αλλες 5...ουφ! θα τις διαβασω που θα παει! Εχω να πω οτι εχω λιωσει με τις ιστοριες αγαπης σας που γραψατε κι ενω θα μπορουσα να κατσω να διαβασω λιγο ακομη....λεω να παω να χουχουλιασω διπλα στο αστερακι μου! την δικια μας την εχω γραψει; δε θυμαμαι!!! αμα θυμαται καμια ας μου πει...αλλιως θα σας γραψω κι εγω!

μονο καλα νεα διαβαζω για τα μπεμπακια σας και αυτο με κανει πολυ χαρουμενη!
Κι η χιονατη μια χαρα ειναι! Ξεπερασε την βρογχιολιτιδα και χτες πεταξε και τα μπουτακια εξω!
Στις 23 του μηνα που εγινε 4 μηνων ηταν 7040 και 62 εκατοστα. Αυτο τον μηνα πηρε 880 γραμ και μολις 1 εκατοστο! Κοινως ειναι μια στρουμπουλη μονο για τσιμπημα! ΕΠισης, την ιδια αυτη μερα μου ηρθε και περιοδος! Κανονικοτατη! Με το μπολικο αιματακι, τα πονακια και πολυ τσατιστηκα! Δεν την ηθελα ακομη!

Σας καληνυχτω και καποια στιγμη ελπιζω να σας φτασω στις σελιδες και να συντονιστουμε!!!

louloudaki mou

louloudaki mou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια καλημερα. δυστυχως εμεις εχτες ειμασταν χαλια. πρωτα μαθαινω οτι η πολυαγαπημενη μου γιαγια, μια αγια σε αυτον το βρομοκοσμο επαθε εγκεφαλικο και νοσηλευεται.ειναι βεβαια και 80+ αλλα γερη κραση,ας ελπισουμε να γινει καλα.
μετα η μικρη κοντεψε να πνιγει.τρεχαμε στο νοσοκομειο γιατι ουτε ανα σα δεν επαιρνε.τωρα ορο πριν το γευμα και κρατημα σε ορθια θεση για μιση ωρα.
και σαν να μην εφτανε αυτο το πρωι χωρις να παρω ιδεα, επεσε απο το κρεββατι. ευτυχως που εχω παχυ χαλι.
τωρα το κοριτσι μου κοιμαται στο στηθος μου μακαρια!
τα παιδια και τα ματια μας!
σορυ αν σας κουρασα με τα δικα μου...

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!
Αγγελική μου περαστικά σας κοριτσάκι μου! Καταρχήν εύχομαι η γιαγιά σου να γίνει γρήγορα καλα! Αφού είναι γερή κραση θα αντέξει είμαι σίγουρη!
Πως πνίγηκε η μπεμπουλα;; Έπινε γάλα ή με τα σάλια της ; Αχ κοριτσάκι μου φαντάζομαι την αγωνία σου!!! Μόνο που το διάβασα σοκαρίστηκα.. Και ετοιμάζομαι να ταΐσω το μωρό μου.... Τωρα είναι καλά η μπεμπουλα σου;; Πες μας τι έγινε ακριβώς!!! Και στο καπάκι έπεσε κιόλας... Αφού έχεις το χαλι δεν πιστεύω να χτύπησε! Παρακολούθησε την καλού κακού μην κάνει εμετό, αλλά δεν πιστεύω να χει τίποτα!Έχουνγίνει επικίνδυνα τα μωράκια μας! Προχθές η Δώρα έλεγε ότι την είχε στον καναπέ και γυρισε, στο τσακ την πρόλαβε!! Τα μάτια μας 400 πρέπει μα χουμε από δω και πέρα!! Εμενα προχθές έπιασε μια χαρτοπετσέτα, έκοψε ένα κομμάτι, το έκανε μπιλακι και το βάλε στο στόμα! Τον είδε ο άντρας μου και με φώναξε ( πολύ ψύχραιμος) και έβαλα το δάχτυλο μου στο στόμα του και το έβγαλα( ήταν και άπλυτα τα χέρια μου) ! Ευτυχώς τον πήρε χαμπάρι ο Γιάννης!!!!

louloudaki mou

louloudaki mou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ, ευτυχως που τον προλαβες, τα χερια σου ειναι το τελευταιο.
εμεις κατα τις 11 εχτες της εδωσα το φαρμακο για ΓΟΠ και της αλλαξα πανα.την ωρα που πηγα να τη βαλω στο στηθος αρχισε να βγαζει γουλιες και να πνιγεται.τη γυρισαμε μπρουμυτα να βγαλει οτι ειχε,αυτη να συνεχιζει να πνιγεται. ο αντρας μου να κραταει τη μικρη κι εγω να παιρνω τη γιατρο. την ωρα που το σηκωνε η μικρη αρχισε να κλαει και να πνιγεται μαζι.
η γιατρος μας ειπε οτι εφοσον κλαει δεν ειναι ανησυχητικο να της βαλουμε ορο κι αν δουμε οτι συνεχιζει να παμε νοσοκομειο( εκεινη ελειπε εκτος).
δεν κατσαμε να το συζητησουμε, την πηγαμε νοσοκομειο.
εκει να ναι καλα ολοι της εβαλαν ορο κι ηρεμησε αρκετα, χαμογελουσε κιολας το νουμερο!
τωρα για το πεσιμο κι εγω πιστευω οτι δεν επαθε τιποτα γιατι ειναι το συνηθισμενο ξωτικο που ηταν! alien

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
discordia έγραψε:κοριτσακια μου μου λειψατε! Τι κανετε;
ηθελα πρωτα να διαβασω ολα τα νεα σας και μετα να γραψω! ΣΗμερα διαβασα 10 σελιδες κι εχω αλλες 5...ουφ! θα τις διαβασω που θα παει! Εχω να πω οτι εχω λιωσει με τις ιστοριες αγαπης σας που γραψατε κι ενω θα μπορουσα να κατσω να διαβασω λιγο ακομη....λεω να παω να χουχουλιασω διπλα στο αστερακι μου! την δικια μας την εχω γραψει; δε θυμαμαι!!! αμα θυμαται καμια ας μου πει...αλλιως θα σας γραψω κι εγω!

μονο καλα νεα διαβαζω για τα μπεμπακια σας και αυτο με κανει πολυ χαρουμενη!
Κι η χιονατη μια χαρα ειναι! Ξεπερασε την βρογχιολιτιδα και χτες πεταξε και τα μπουτακια εξω!
Στις 23 του μηνα που εγινε 4 μηνων ηταν 7040 και 62 εκατοστα. Αυτο τον μηνα πηρε 880 γραμ και μολις 1 εκατοστο! Κοινως ειναι μια στρουμπουλη μονο για τσιμπημα! ΕΠισης, την ιδια αυτη μερα μου ηρθε και περιοδος! Κανονικοτατη! Με το μπολικο αιματακι, τα πονακια και πολυ τσατιστηκα! Δεν την ηθελα ακομη!

Σας καληνυχτω και καποια στιγμη ελπιζω να σας φτασω στις σελιδες και να συντονιστουμε!!!

Καλημέρα Σμαρουλα μου!!! Και μας μας έλειψες κοριτσάκι μου!! Πολύ Χαίρομαι που ειναι καλα τωρα η Χιονάτη μας!! Θα ζοριστηκε το πουλακι μου με τη βροχιολιτιδα.. Πάντως θερμίδες δε της λειψανε!!! 7 κιλακια Ε!!! Μπουλουκακι!!! Και τα μπουτακια έξω;; Πως αντέχεις;;;; Εγώ όλη μέρα τον φιλάω και τον ρουφαω!!! Αμα τα βγάλουμε και έξω;;; Θα τον φάω!!!!
Πότε πέρασαν 4 μήνες.... Σα χθες μου φαίνεται που μας έγραψε η Δώρα ότι της έστειλες μήνυμα ότι γεννας....
Την ιστορία σας δε μας την έχεις πει.... Περιμένουμε πως και πως να μας την γράψεις!! Το χουμε κάνει καψουροφορουμ.....

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρινακι!!!! Καλημέρα!!! Ευτυχώς μια χαρα τα κακακια του μπεμπουλη, ένα ελάχιστο είχαν που μάλλον είναι απομεινάρι από χθες!!! Μάλλον δίκιο είχες και ήτανε μυξουλες!!! Δόξα το Θεό!!! Να ξεαγχωθω!! Χθες από το άγχος μου δεν έφαγα τίποτα... Μόνο λίγη σαλάτα το βράδυ για να κάνω παρέα στο Γιάννη μου... (Όχι ότι με χάλασε που δεν έφαγα!!!! Razz )
Αχ.. Έχω καταστεναχωρεθει με τη μπέμπα της Αγγελικής... Στα καλά καθούμενα να ζοριστει τόσο το μωρακι..

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
louloudaki mou έγραψε:αχ, ευτυχως που τον προλαβες, τα χερια σου ειναι το τελευταιο.
εμεις κατα τις 11 εχτες της εδωσα το φαρμακο για ΓΟΠ και της αλλαξα πανα.την ωρα που πηγα να τη βαλω στο στηθος αρχισε να βγαζει γουλιες και να πνιγεται.τη γυρισαμε μπρουμυτα να βγαλει οτι ειχε,αυτη να συνεχιζει να πνιγεται. ο αντρας μου να κραταει τη μικρη κι εγω να παιρνω τη γιατρο. την ωρα που το σηκωνε η μικρη αρχισε να κλαει και να πνιγεται μαζι.
η γιατρος μας ειπε οτι εφοσον κλαει δεν ειναι ανησυχητικο να της βαλουμε ορο κι αν δουμε οτι συνεχιζει να παμε νοσοκομειο( εκεινη ελειπε εκτος).
δεν κατσαμε να το συζητησουμε, την πηγαμε νοσοκομειο.
εκει να ναι καλα ολοι της εβαλαν ορο κι ηρεμησε αρκετα, χαμογελουσε κιολας το νουμερο!
τωρα για το πεσιμο κι εγω πιστευω οτι δεν επαθε τιποτα γιατι ειναι το συνηθισμενο ξωτικο που ηταν! alien
Πολύ καλα κάνατε και πήγατε κατευθείαν στο νοσοκομείο!!! Στραβοκαταπιε φαίνεται.. Ψυχούλα μου μωρέ, θα ζοριστηκε το μικρούλη... Ορό γιατί σε είπαν να της βάζεις πριν το φαΐ;;;
Κοριτσάκι μου γλυκό, τέλος καλό όλα καλά!!!! Περαστικουλια να είναι και δεν πειραζει!! Φαντάζομαι βέβαια το άγχος σου και τη στεναχώρια....
Το πέσιμο... Αφού ήταν μαλακά κάτω αποκλείεται να χτύπησε!!!
Και γω ευτυχώς τον πρόλαβα, παραλίγο να πνιγεί το μωρό και δεν ξέρω πως βρέθηκε στο χεράκι του το κομμάτι της χαρτοπετσετας!!! Τα μάτια μας 400!!! Από δω και πέρα αρχίζουν τα ζόρια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις