Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 37]

louloudaki mou

louloudaki mou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσακια,η μικρη μου εχει πολυ γκρινια σημερα.την ταιζω,την αλλαζω, την εχω αγκαλια,καθεται λιγο και μετα αρχιζει να γκρινιαζει.ανησυχω λιγο γιατι ποτε πριν δεν ηταν ετσι.και πολλα σαλια.τι παιζει?μηπως γνωριζεται?
παρεπιπτοντως πολυ μου αρεσει που υπαρχει τοσος ερωτας εδω.τελικα υπαρχει ελπιδα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
louloudaki mou έγραψε:κοριτσακια,η μικρη μου εχει πολυ γκρινια σημερα.την ταιζω,την αλλαζω, την εχω αγκαλια,καθεται λιγο και μετα αρχιζει να γκρινιαζει.ανησυχω λιγο γιατι ποτε πριν δεν ηταν ετσι.και πολλα σαλια.τι παιζει?μηπως γνωριζεται?
παρεπιπτοντως πολυ μου αρεσει που υπαρχει τοσος ερωτας εδω.τελικα υπαρχει ελπιδα!

καλε, η ελπιδα πεθαινει τελευταια δεν λενε???χαχα!!!
εμενα Αγγελικη οταν μου το εκανε αυτο-χωρις τα σαλια-σημαινε πεινααααααααααααααααω..με ειχε φαει απο την γκρινια..τωρα τι να σου πω, μπορει να ειναι οτιδηποτε..πεινα, νυστα, πονακια..

louloudaki mou

louloudaki mou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
λουκια μου, πεινα δεν ειναι σιγουρα. νυστα ισως. τα σαλια ομως? πριν λιγο ειχε πιασει το σαγονι μου κι ετριβε τα ουλακια της ομως δεν ειναι νωρις για δοντια?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
louloudaki mou έγραψε:λουκια μου, πεινα δεν ειναι σιγουρα. νυστα ισως. τα σαλια ομως? πριν λιγο ειχε πιασει το σαγονι μου κι ετριβε τα ουλακια της ομως δεν ειναι νωρις για δοντια?

μμμμμ, λες???δεν ξερω..για τα δοντακια εχω ακουσει 7 συν πλην 3..δηλαδη απο 4ων εως κ 10 μηνων οτι κανουν την εμφανιση τους..δεν ξερω αν ισχυει βεβαια..

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natasa. έγραψε:Καλημέρα όμορφες!!! Ελενίτσα μου καψουρακι και συ ε;;; Παρα πολύ χαίρομαι!!! σημασία έχει να είμαστε ευτυχισμένοι και αγαπημένοι, όλα τα αλλά διορθώνονται! Ανά και με την σκατοκριση και μεις είναι πιο δύσκολο να πηγαίνουμε πάνω και μου λείπουν ρε γαμωτο.. για δεύτερο παιδάκι και γω το σκέφτομαι, αλλά όχι ακόμα.. Ίσως σε 2 χρόνια.. Θέλω να ευχαριστηθω το μπεμπουλη μου!! Α!! Μια χαρα είναι η ηλικία σου!!
Αγγελική μπράβο σας!!! Μια χαρα το πάτε το πρόγραμμα σας!! Είναι αλήθεια ότι όταν κοιμόμαστε καλα τα χαιρόμαστε καλύτερα τα μωράκια μας!
Μαρινακι μου τι κάνετε;; Μακάρι να μη χρειαστείΣ ποτέ το θήλαστρο, πολύ ταλαιπωρία είναι!!!


Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 19 417472 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 19 417472 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 19 417472 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 19 417472 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 19 417472 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 19 417472 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 19 417472 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 19 417472



mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
louloudaki mou έγραψε:λουκια μου, πεινα δεν ειναι σιγουρα. νυστα ισως. τα σαλια ομως? πριν λιγο ειχε πιασει το σαγονι μου κι ετριβε τα ουλακια της ομως δεν ειναι νωρις για δοντια?

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΑΝ ΒΑΖΕΙ Κ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΆ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ ΓΙΑ ΔΟΝΤΙΑ!ΣΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ 2 ΑΣΠΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ Κ ΕΒΑΖΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΕ ΝΕΥΡΑ Κ ΣΕ 3ΜΕΡΕΣ ΕΙΔΑ ΤΑ ΑΣΠΡΑΚΙΑ!!ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!Α ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Κ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΜΕΡΑΑ.ΣΥΧΝΟ ΦΑΙΝΌΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:καλησπερα κοριτσακια μου!!!
το ποσο χαιρομαι που διαβαζω οτι ειστε ολες καψουριτσες, απλα δεν υπαρχει..εχουμε πλεον διπλους ερωτες, τους αντρουληδες μας κ τα μωρακια μας!!!
εμεις κλεινουμε 7 χρονια τον Σαββατο με τον Χρηστο..και οντως Μαρινακι μου, οπως ειπες κι εσυ, απορω..τον κοιταω, κοιταω κ την μπεμπα κ λεω "δεν μπορει.."
και ομως..μου κανει τοοοση εντυπωση που εκεινος ο τρελιαρης ερωτας εξελιχθηκε σε κατι τοσο δυνατο!!!και μας εδωσε κ το πρωτο μικρο μας θαυματακι, την κορουλα μας!!!!!

Νατασα μου καλα κανεις με την γυμναστικη, θεληση χρειαζεται..πες τα εσυ να παρακινεις κ εμας..ειδες τις προαλλες με τα μποτε!!!τρεξαμε ολες να βγαλουμε φρυδια κ να γινουμε ανθρωποι!!!!!χαχα!!!

Μαρινακι μου βολτιτσες ???αναποδος αυτος ο καιρος..εσεις εχετε καλοκαιρια, εμεις παλι βοριαδες κ κρυο..αυριο θα παμε κ εμεις για καροτσι..!!!και πολυ το αργησαμε!!!
οσον αφορα το θηλαστρο, μακαρι κοριτσακι μου να μη σου χρειαστει ποτε..ειναι μεγαλο μανικι, οπως στα ειπε η Νατασα..ξερει κ αυτη γιατι το περασε..θα σου πω τι κ πως παιζει..

Ελενη μου η δικια σου η καψουρα κ αν εχει γραψει χιλιομετρα..απο την μια ακρη της Ελλαδας στην αλλη..!!!αξιζει καθε θυσια ωστε να ειμαστε ευτυχισμενες..και εξαλλου ετσι εχουμε κ τα μικρακια πια ε???χαρη στις θυσιες κ στον ερωτα που καλα κρατει!!!!

Λουλουδακι, Αγγελικουλα ομορφη..κ εμεις το προγραμμα σας εχουμε στο περιπου..αλλα την κανουμε νωρις μπανιο την δικια μας..Νατασα μου λες να επιχειρησω κι εγω μπανακι μετα τις 10???εμεις κανουμε κατα τις 9 ..τρωμε και κατα τις 10 κανουμε νανακια..ξυπναμε 2-3 κ μετα παλι κατα τις 5..ανα 3ωρο δηλαδη κι εμεις..Αγγελικη μου οπως τα λες..ουτε ρολοι ενα πραγμα..
χτες το κοριτσι μου ξυπνησε 3 και κατι κ παλι στις 8..καθολου ασχημα ε???για να δουμε αποψε..θα την κανουμε μπανακι μετα τις 10 που σχολαει ο μπαμπας μας!!!εκτος αν κοιμαται του καλου καιρου..δεν εχουμε κ προγραμμα μεσα στην μερα γ@μωτο..οπως κι εσεις Μαρινα μου..

Καλημέρα Λουκία μου! Για την ηλικία σας είναι τέλειο το πρόγραμμα σας!! και μέσα στη μέρα θα στρώσει από μόνο του!!!! Εμάς έχει 10 μέρες περίπου που έφτιαξε!!! Έχω ρίξει πολύ ύπνο.....
Καρότσι έχω πάρει το book peg perego και είναι τέλειο!!! ΤΠ μόνο αρνητικό του είναι ότι είναι βαρύ... Εσύ σε ποιο έχεις κατασταλάξει;;

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
louloudaki mou έγραψε:κοριτσακια,η μικρη μου εχει πολυ γκρινια σημερα.την ταιζω,την αλλαζω, την εχω αγκαλια,καθεται λιγο και μετα αρχιζει να γκρινιαζει.ανησυχω λιγο γιατι ποτε πριν δεν ηταν ετσι.και πολλα σαλια.τι παιζει?μηπως γνωριζεται?
παρεπιπτοντως πολυ μου αρεσει που υπαρχει τοσος ερωτας εδω.τελικα υπαρχει ελπιδα!
Καλημέρα Αγγελική!!! Ελπίζω σημερα να είναι καλύτερα το αστερακι σου!!! Μου φαίνεται νωρίς για δόντια αλλά παλι ποτέ δεν ξέρεις... Περιμένουμε τα νέα σας!!! Φιλάκια!!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mimaaa88 έγραψε:
louloudaki mou έγραψε:λουκια μου, πεινα δεν ειναι σιγουρα. νυστα ισως. τα σαλια ομως? πριν λιγο ειχε πιασει το σαγονι μου κι ετριβε τα ουλακια της ομως δεν ειναι νωρις για δοντια?

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΑΝ ΒΑΖΕΙ Κ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΆ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ ΓΙΑ ΔΟΝΤΙΑ!ΣΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ 2 ΑΣΠΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ Κ ΕΒΑΖΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΕ ΝΕΥΡΑ Κ ΣΕ 3ΜΕΡΕΣ ΕΙΔΑ ΤΑ ΑΣΠΡΑΚΙΑ!!ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!Α ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Κ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΜΕΡΑΑ.ΣΥΧΝΟ ΦΑΙΝΌΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ!!

Καλημέρα
Μαρινακι!! Από νωρίς στα βασανα το μωρακι σου.. Πολύ με αγχώνει το θέμα δόντια.... Ελπίζω μα τα βγάλει ανώδυνα και μα μην ταλαιπωρηθεί ο θησαυρός μου!!! Αυτά πάω να την ξαναπεσω... Φιλάκια!!

louloudaki mou

louloudaki mou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια καλημερα!κοιμηθηκαμε πολυ καλα και ξυπνησαμε με ορεξη.τα χερια μεσα στο στομα βεβαια και μια απεχθεια για την πιπιλα.
ελπιζω τουλαχιστον να μην εχει σημερα τοση γκρινια...
σας ευχομαι καλημερες!παμε για ταισμα.

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ.ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΑΣ??ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 11:30 8ΗΩΤΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΓΑΜΩΤΟ...
ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΔΩΡΑ,ΤΕΝΙΑ,ΣΜΑΡΩ,ΝΑΝΣΥ,ΣΟΦΙΑ.Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΤΗΣ ΣΜΑΡΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ?
Η ΜΙΡΑΤΖΕΛΑ ΔΕ ΦΑΝΗΚΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ face?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Μαρινα και Αγγελικη ....

ο δικοςμου κοιμηθηκε γυρω στις 10 και ξυπνησε στις 6 παρα για φαγητο ...τωρα κοιμαται και περιμενω να ξυπνησει για να ξαναφαμε SmileSmileSmileSmile

τα κοριτσια ειναι ολα μια χαρα μαρινα μου , και η χιονατη ειναι καλυτερα πια ..
η Μιραντζελα εχει χαθει εντελως, εξαλλου και πριν δεν πολυεμπαινε στο fb οσο εμπαινε στο φορουμ ... και η Ζωη της εστειλε μηνυμα στο κινητο αλλα ουτε καν παρεληφθηκε ..τι παιζει δεν ξερει καμια μας

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο εμενα!!!
εμεις χτες αναποδιασαμε καπως..οχι οτι με χαλασε..!δεν κρατιοταν με τιποτα η μικρη μου, εφαγε 9 η ωρα κ κοιμηθηκε..11 η ωρα ξυπνησε, την καναμε μπανακι αφου ειχε γυρισει κ ο Κρις και..τι χαρα!!!κοιμηθηκαμε ως τις 5, ξυπνησαμε, φαγαμε κ σηκωθηκαμε παλι 9 η ωρα!!!αν το καθιερωνε μια χαρα θα μου καθοταν!!!

Μαρινακι μου δοντακια απο τωρα????ωχ Παναγιτσα μου..εσεις προφανως ανηκετε στο 7 πλην 3, στο 4μηνο θα χετε δοντακια!!!!!ελπιζω κι εγω ανωδυνα..κριμα μωρε τα μικρακια μας..
αυτο με την παλαμη στο στομα το κανει εδω κ μερες κ η δικια μου..αλλα λεω ειναι το χουι της με το δαχτυλο..το πιπιλιζε απο την κοιλιτσα..

Εν τω μεταξυ σημερα εχω παλι πονακια περιοδου..θα τρελαθω!!νωρις δεν ειναι??ελπιζω να μην ειναι κατι..εσεις "αδιαθετησατε"??

Νατασα μου καροτσι λεω να παρω αυτο..

http://www.chicco.gr/el/en_neo_karotsi_multiway_05_moonstone.html

με ενδιαφερει κατι οικονομικο που να εχει κ μαξιλαρακι να στηριζεται το κεφαλακι της κοκκονας μου μωρε!!!

και αυτο το καθισμα αυτοκινητου

http://www.chicco.gr/el/en_ka8isma_auttou_eletta_mallorca_25_0.html

το ψαξα πολυ μωρε αλλα πολυυυυυυ μπερδεμα..κατεληξα σε αυτα, δεν ξερω κατα ποσο θα με βολεψουν αλλα τουλαχιστον ειναι οικονομικα..δεν επαιζε να δωσω 800 κ 900 ευρω που βλεπω.. Shocked

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mpompiras έγραψε:καλημερα Μαρινα και Αγγελικη ....

ο δικοςμου κοιμηθηκε γυρω στις 10 και ξυπνησε στις 6 παρα για φαγητο ...τωρα κοιμαται και περιμενω να ξυπνησει για να ξαναφαμε SmileSmileSmileSmile

τα κοριτσια ειναι ολα μια χαρα μαρινα μου , και η χιονατη ειναι καλυτερα πια ..
η Μιραντζελα εχει χαθει εντελως, εξαλλου και πριν δεν πολυεμπαινε στο fb οσο εμπαινε στο φορουμ ... και η Ζωη της εστειλε μηνυμα στο κινητο αλλα ουτε καν παρεληφθηκε ..τι παιζει δεν ξερει καμια μας

Καλημέρα Ελενίτσα!!! Πολύ αγχώνομαι για το Μιραντζελακι... Ελπίζω να είναι καλα και αυτή και ο μπουμπουκος της! Αν μάθετε κάτι ενημερώστε και μας!!
Νωρίς ξύπνησε το αστερακι σου! Και μένα ξύπνησε 7 και ξανακοιμηθηκαμε κατά τις 8.30 μέχρι τις 9.30!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα Λουκια μου, μια χαρα ειναι και της κικο και ελαφρια ...το δικο μας που ειχε το μαλακο πορτ μπεμπε και το καθισματακι αυτοκινητου μας βγηκε 379 € απο 500€ που ειχε περιπου, το πηραμε σε προσφορα ... και εγω δεν θα εδινα με τιποτα τοσα πολλα λεφτα για ενα καροτσι που θα χρησιμοποιηθει περιπου 1-2 χρονια ...βεβαια μπορει να ερθει και το 2ο απο πισω αλλα και τα πιο φτηνα κανουν τη δουλεια τους μια χαρα


τι καλα που κοιμηθηκατε και εσεις λιγακι , να δεις που θαστρωσει το προγραμμα του υπνου ...κ ο δικος μου που με ξυπνουσε καθε 2-2,5 ωρες τη νυχτα, μια βδομαδα πριν κλεισουμε τοςυ 2 μηνες αρχισε να κοιμαται περισσοτερο και ξυπνουσε στις 5 μια και καλη , με μικρες αποκλισεις καθε φορα ... μετα απο αδεια της [παιδιατρου του εκανα το κολπο με την πιπιλα , μπορει καποιες να μην συμφωνουν αλλα εγω το εκανα και επιασε ..αν ξυπνουσε νωριτερα, κατα τις 3 ας πουμε , του εδινα πιπιλα και ξανακοιμοταν κ ξυπνουσε γυρω στις 5 που πλεον τονταιζα ...και αυτο εγινε λιγες φορες, 5-6 περιπου..

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natasa. έγραψε:
mpompiras έγραψε:καλημερα Μαρινα και Αγγελικη ....

ο δικοςμου κοιμηθηκε γυρω στις 10 και ξυπνησε στις 6 παρα για φαγητο ...τωρα κοιμαται και περιμενω να ξυπνησει για να ξαναφαμε SmileSmileSmileSmile

τα κοριτσια ειναι ολα μια χαρα μαρινα μου , και η χιονατη ειναι καλυτερα πια ..
η Μιραντζελα εχει χαθει εντελως, εξαλλου και πριν δεν πολυεμπαινε στο fb οσο εμπαινε στο φορουμ ... και η Ζωη της εστειλε μηνυμα στο κινητο αλλα ουτε καν παρεληφθηκε ..τι παιζει δεν ξερει καμια μας

Καλημέρα Ελενίτσα!!! Πολύ αγχώνομαι για το Μιραντζελακι... Ελπίζω να είναι καλα και αυτή και ο μπουμπουκος της! Αν μάθετε κάτι ενημερώστε και μας!!
Νωρίς ξύπνησε το αστερακι σου! Και μένα ξύπνησε 7 και ξανακοιμηθηκαμε κατά τις 8.30 μέχρι τις 9.30!!!


Νατασα μου εκει γυρω ξυπναει καθε μερα , αλλα κοιμαται συνεχομενα απο τις 9,30-10 ...μια χαρα ειναι , καθολου δεν με πειραζει , μολις μεγαλωσει λιγακι ακομα και ξυπναει γυρω στις 7 θα ειναι ονειρο ... ο δικος μου κοιμηθηκε μετα το φαγητο κατα τις 7 κ ξυπνησε στις 10 ...μια χαρα ..SmileSmileSmileSmile
απλα εγω δεν ειχα υπνο και καθησα στον υπολογιστη, θα μπορουσα να ξανακοιμηθω και εγω και να χορτασω και αλλο υπνο

XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
loukia_84 έγραψε:καλημερα κ απο εμενα!!!
εμεις χτες αναποδιασαμε καπως..οχι οτι με χαλασε..!δεν κρατιοταν με τιποτα η μικρη μου, εφαγε 9 η ωρα κ κοιμηθηκε..11 η ωρα ξυπνησε, την καναμε μπανακι αφου ειχε γυρισει κ ο Κρις και..τι χαρα!!!κοιμηθηκαμε ως τις 5, ξυπνησαμε, φαγαμε κ σηκωθηκαμε παλι 9 η ωρα!!!αν το καθιερωνε μια χαρα θα μου καθοταν!!!

Μαρινακι μου δοντακια απο τωρα????ωχ Παναγιτσα μου..εσεις προφανως ανηκετε στο 7 πλην 3, στο 4μηνο θα χετε δοντακια!!!!!ελπιζω κι εγω ανωδυνα..κριμα μωρε τα μικρακια μας..
αυτο με την παλαμη στο στομα το κανει εδω κ μερες κ η δικια μου..αλλα λεω ειναι το χουι της με το δαχτυλο..το πιπιλιζε απο την κοιλιτσα..

Εν τω μεταξυ σημερα εχω παλι πονακια περιοδου..θα τρελαθω!!νωρις δεν ειναι??ελπιζω να μην ειναι κατι..εσεις "αδιαθετησατε"??

Νατασα μου καροτσι λεω να παρω αυτο..

http://www.chicco.gr/el/en_neo_karotsi_multiway_05_moonstone.html

με ενδιαφερει κατι οικονομικο που να εχει κ μαξιλαρακι να στηριζεται το κεφαλακι της κοκκονας μου μωρε!!!

και αυτο το καθισμα αυτοκινητου

http://www.chicco.gr/el/en_ka8isma_auttou_eletta_mallorca_25_0.html

το ψαξα πολυ μωρε αλλα πολυυυυυυ μπερδεμα..κατεληξα σε αυτα, δεν ξερω κατα ποσο θα με βολεψουν αλλα τουλαχιστον ειναι οικονομικα..δεν επαιζε να δωσω 800 κ 900 ευρω που βλεπω.. Shocked

Λουκία μου κι εγώ αυτό το καθισματάκι ήθελα και καρότσι chicco simlicity αλλά τελικά κατέληξα σε kiddo! Μικρή η διαφορά στις τιμές και σχεδόν ίδια εργονομικά. Βέβαια το κάθισμα θεωρώ ότι είναι καλύτερο το kiddo carrera γιατί είναι πιο ψηλό στο κεφάλι του παιδιού. Τα πήρα από ένα μαγαζί στη γειτονιά σου το οποίο μου το πρότεινε η kiddo και έμεινα πολύ ευχαριστημένη και από εξυπηρέτηση και από τιμές!

XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και στα μωράκια τους!
Διάβασα για λίγο τα νέα σας και πάω για σιδέρωμα! Δοντάκια ακούω? Νωρίς δεν είναι?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:καλημέρα Λουκια μου, μια χαρα ειναι και της κικο και ελαφρια ...το δικο μας που ειχε το μαλακο πορτ μπεμπε και το καθισματακι αυτοκινητου μας βγηκε 379 € απο 500€ που ειχε περιπου, το πηραμε σε προσφορα ... και εγω δεν θα εδινα με τιποτα τοσα πολλα λεφτα για ενα καροτσι που θα χρησιμοποιηθει περιπου 1-2 χρονια ...βεβαια μπορει να ερθει και το 2ο απο πισω αλλα και τα πιο φτηνα κανουν τη δουλεια τους μια χαρα


τι καλα που κοιμηθηκατε και εσεις λιγακι , να δεις που θαστρωσει το προγραμμα του υπνου ...κ ο δικος μου που με ξυπνουσε καθε 2-2,5 ωρες τη νυχτα, μια βδομαδα πριν κλεισουμε τοςυ 2 μηνες αρχισε να κοιμαται περισσοτερο και ξυπνουσε στις 5 μια και καλη , με μικρες αποκλισεις καθε φορα ... μετα απο αδεια της [παιδιατρου του εκανα το κολπο με την πιπιλα , μπορει καποιες να μην συμφωνουν αλλα εγω το εκανα και επιασε ..αν ξυπνουσε νωριτερα, κατα τις 3 ας πουμε , του εδινα πιπιλα και ξανακοιμοταν κ ξυπνουσε γυρω στις 5 που πλεον τονταιζα ...και αυτο εγινε λιγες φορες, 5-6 περιπου..

σημερα θα παμε να τα δουμε κ απο κοντα!να δουμε αν τα εγκρινει κ η μικρη!!!χαχα!!!το θεωρω υπερβολη μωρε να χαλας ενας ολοκληρο μισθο για καροτσι..ο καθενας με τις δυνατοτητες του βεβαια..

να στρωσουμε προγραμμα Ελενη μου, αμην κ ποτε..οχι για μενα τοσο, τον μπαμπα μας λυπαμαι..ξερεις πως ειναι τα ωραρια..ο δικος μου βεβαια καμια σχεση με τον δικο σου..τον υπνο τον εχει στο τσεπακι..!!!αλλα κ παλι, δεν παυει να ταλαιπωρειται κ αυτος!!!

το κολπο με την πιπιλα δεν το ηξερα..δεν ειν κακο.. Wink θα το χω στα υποψην!!!για να δουμε..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XARA6971 έγραψε:
loukia_84 έγραψε:καλημερα κ απο εμενα!!!
εμεις χτες αναποδιασαμε καπως..οχι οτι με χαλασε..!δεν κρατιοταν με τιποτα η μικρη μου, εφαγε 9 η ωρα κ κοιμηθηκε..11 η ωρα ξυπνησε, την καναμε μπανακι αφου ειχε γυρισει κ ο Κρις και..τι χαρα!!!κοιμηθηκαμε ως τις 5, ξυπνησαμε, φαγαμε κ σηκωθηκαμε παλι 9 η ωρα!!!αν το καθιερωνε μια χαρα θα μου καθοταν!!!

Μαρινακι μου δοντακια απο τωρα????ωχ Παναγιτσα μου..εσεις προφανως ανηκετε στο 7 πλην 3, στο 4μηνο θα χετε δοντακια!!!!!ελπιζω κι εγω ανωδυνα..κριμα μωρε τα μικρακια μας..
αυτο με την παλαμη στο στομα το κανει εδω κ μερες κ η δικια μου..αλλα λεω ειναι το χουι της με το δαχτυλο..το πιπιλιζε απο την κοιλιτσα..

Εν τω μεταξυ σημερα εχω παλι πονακια περιοδου..θα τρελαθω!!νωρις δεν ειναι??ελπιζω να μην ειναι κατι..εσεις "αδιαθετησατε"??

Νατασα μου καροτσι λεω να παρω αυτο..

http://www.chicco.gr/el/en_neo_karotsi_multiway_05_moonstone.html

με ενδιαφερει κατι οικονομικο που να εχει κ μαξιλαρακι να στηριζεται το κεφαλακι της κοκκονας μου μωρε!!!

και αυτο το καθισμα αυτοκινητου

http://www.chicco.gr/el/en_ka8isma_auttou_eletta_mallorca_25_0.html

το ψαξα πολυ μωρε αλλα πολυυυυυυ μπερδεμα..κατεληξα σε αυτα, δεν ξερω κατα ποσο θα με βολεψουν αλλα τουλαχιστον ειναι οικονομικα..δεν επαιζε να δωσω 800 κ 900 ευρω που βλεπω.. Shocked

Λουκία μου κι εγώ αυτό το καθισματάκι ήθελα και καρότσι chicco simlicity αλλά τελικά κατέληξα σε kiddo! Μικρή η διαφορά στις τιμές και σχεδόν ίδια εργονομικά. Βέβαια το κάθισμα θεωρώ ότι είναι καλύτερο το kiddo carrera γιατί είναι πιο ψηλό στο κεφάλι του παιδιού. Τα πήρα από ένα μαγαζί στη γειτονιά σου το οποίο μου το πρότεινε η kiddo και έμεινα πολύ ευχαριστημένη και από εξυπηρέτηση και από τιμές!

ναι ε???θα το κοιταξω..στην γειτονια μου????για πες..στο καθισμα αυτοκινητου με ενδιαφερει να ειναι αντιστρεψιμη η φορα..θα μπω να δω κ της kiddo

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις το κοιταξα!!!ειναι οντως πιο ψηλο..τιμη ιδια..το συν του οτι κανει για ενα ηλικιακο γκρουπ παραπανω..μεγαλυτερο παιδακι, περισσοτερα κιλα..αλλα δεν βλεπω να γυριζει η φορα του..ξερω οτι τωρα νεογεννητα πρεπει να κοιτανε προς τα πισω.. Rolling Eyes

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σχετικα με το καροτσι μολις ανακαλυψα οτι της chicco δεν ειναι ρυθμιζομενος ο προσανατολισμος... scratch μπερδεμα..και της kiddo δεν εχει το ειδικο μαξιλαρακι..ωχχχχχχχχχ

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου! Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 19 654316 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 19 654316 Δεν τα κατάφερα να ξαναμπώ χθες είχαμε πρόβλημα με το ίντερνετ και μετά πήραμε τους δρόμους.Πρέπει να σας πω ότι με τα το fb έχω χάσει επεισόδια και δε μαθαίνω σωστά τα νέα σας. Ενώ είναι πιο άμμεσο νιώθω οτι δεν είμαι μέσα στα πράγματα. Οπότε φόρουμ και πλαι φόρουμ. Λοιπόν διάβασα μόνο τις τελευταίες 5 σελίδες καθότι δε προφταίνω και ξεκινάω πριν ξυπνήσει το καμάρι μου!


Νατάσα και Λουκία, Μαρίνα, Χαρά αν και μέρες πριν χτυπήσατε φλέβα για το θέμα της αγάπης. Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 19 379767 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 19 379767 Πολύ χαίρομαι που παρά τις αντιξοότητες η αγάπη βρίσκει πάντα το δρόμο της και που παρά τα όσα λένε για τη γενιά μας υπάρχουν άνθρωποι που αγαπιούνται και υπερασπίζονται την αγάπη τους. Έτσι και μεις με τον καλό μου 12 χρόνια μαζί. Μαζί ζυμωθήκαμε και μαζί ωριμάσαμε.

Νατάσα σε ευχαριστώ και για τα περαστικά. Δόξα το Θεό το Φαιδράκι μου είναι καλά τώρα φτου φτου! Εσένα ο μπεμπούλης σου;

Χαρά ο αντρούλης σου φοβάται ότι πήρες εργολαβία την τοσοδούλα σας ε χεχε! Να ευχηθώ και καλή επιτυχία στον γιο σου για τις πανελλήνιες σε κανα μήνα δεν αρχίζουν; Πως τα βλέπει τα πράγματα;

Φιλίτσα μου είναι ντάξει τα παιδάκια σου; Περάσανε τα κολοκρυώματα;


Λουκάκι η Μυρτούλα σου μια χαρά κορίτσαρος γίνεται και σ’ ενα γιατί η μανούλα της τη φροντίζει ασχέτως τον τρόπο.Οι κόποι σου (με το θήλαστρο) γίνονται τσουπωτά χεράκια και μπουτάκια!!!

Louloudaki ( Αγγελική) καλώς όρισες στην ομαδούλα μας και συγχαρητήρια για το θαυματάκι σας!
Νekty το πιστεύεις πως και εγώ έστω και ξυστά σκέφτομαι κάποια στιγμή για δεύτερο. Τώρα κατάλαβα αυτό που λένε τα παιδιά είναι ευτυχία. Μάλιστα τα καλόμαζεύω πλέον ότι δεν κάνει της μπουμπούς και τα φυλάω γιατί ποτέ δε ξέρεις. Βέβαια το οικονομικό είναι αγκάθι.

Γυμναστικούλα διάβασα και γέλαγα με το πόσο ακαμάτισα είμαι σε αυτό το θέμα. Πήρα ένα χούλα χούπ για να φτιάξω λέμε τώρα τους κοιλικαούς που είχα και κάθεται στη ντουλάπα! Με βλέπω με ολόσωμο στην παραλία φέτος. Αυτά θυμάμαι προς το παρόν.

Στα δικά μας τώρα. Προχθές πήγαμε στον παιδίατρο για το 2ο εμβόλιο. Ευτυχώς δεν είχαμε παρενέργειες! Είμαστε τώρα 5750 και 61,5 και απ’ ότι μας είπε ο γιατρός θεωρούμαστε ψηλές (ψώνιο) Τα πάμε μια χαρά με το θηλασμό και να συνεχίσουμε έτσι γιατί μας έφαγαν οι παππούδες οτι το παιδί τρώει πολύ και το παμε στο γιατρό και μόνο που δε μας έβρισε! Μετά το γιατρό την πήγαμε βολτίτσα και της αγοράσαμε την περιβήτη Σόφι την καμηλοπάρδαλη να τη μασουλάει. Γιατί την τελευταία βδομάδα έχουμε άλλο τροπάριο. Κλαίμε με τα παιχνίδια μας. Θέλει να ανακαλύψει τη γεύση έχει ο κόσμος γύρω της και όταν βλέπει οτι τα παιχνίδια δε χωράνε στο στόμα πατάει κάτι κλάμματα και εγώ η κακούργα η μάνα γελάω όταν το κάνει. Very Happy Very Happy

Λοιπόν πάμε για μερικά ψωνάκια τώρα που ξυπνήσαμε.Σας φιλώ όλες! Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 19 417472 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 19 417472


XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
loukia_84 έγραψε:σχετικα με το καροτσι μολις ανακαλυψα οτι της chicco δεν ειναι ρυθμιζομενος ο προσανατολισμος... scratch μπερδεμα..και της kiddo δεν εχει το ειδικο μαξιλαρακι..ωχχχχχχχχχ

Ειδικό μαξιλαράκι μπορείς να πάρεις έξτρα! Το κάθισμα τοποθετείται και αυτό ανάποδα! Το έχουμε τοποθετήσει ήδη. Το καρότσι αλλάζει φορά με μια τσαχπινιά που θα σου τη δείξουν στο μαγαζί. Είναι βολικότατα και τα δύο. σου στέλνω π.μ. για το μαγαζί (να μη θεωρηθεί και διαφήμιση)

XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Φαίη, που είσαι κούκλα μου!
Σε ευχαριστώ για τις ευχές! Πανελλήνιες αρχίζουν 17 Μαίου!!! Ζορισμένος είναι και κάποιες φορές αισιόδοξος κάποιες άλλες μες στη μαύρη μαυρίλα! Υπομονή χρειάζεται από μεριά μας. Ξέρεις τώρα έχω βρει κόλπο: αυτά που θέλω να του πω και ξέρω ότι δεν θα τα ακούσει... του τα λέει η αδερφούλα του και φυσικά τον πείθει!!!! Ελληνίδα Μάνα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις