Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 37]

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XARA6971 έγραψε:Καλησπέρα τσούπρες!
Νατάσα 12-7!!!! Τι καλά! Πιστεύω ότι και η δικιά μου θα στρώσει σε κανένα μήνα! Πιστεύω! Εγώ είμαι από Πελ/σο ( σου στέλνω π.μ.). Πόσο δίκιο έχεις εμεις ειμαστε παμπλουτες!! Εχουμε αγκαλια τους θησαυρους μας!

Ευχαριστούμε και για την πρόσκληση! Εγώ έχω κάνει 2 φορές Πάσχα στην Κρήτη λόγω της δουλειάς του συζύγου!

Νέκτυ μου αυτό το σίδερο αμαν! Κι εγώ σιδερώνω πρώτα της μικρής και τα υπόλοιπα λίγα λίγα!
Ξέχασα τι άλλο ήθελα να γράψω. Έχω ξεκινήσει από τις 3 να γράψω αλλά η τσαπερδόνα μου είχε άλλα σχέδια!
Αν θυμηθώ θα ξαναγράψω!


Χαρα μου ξέρω πόσο σου λείπουν.... Μένα να δεις....ειδικά τωρα με το μωρό στεναχωριέμαι περισσότερο που είναι Μακριά και δεν τον χαίρονται, τον βλέπουν στο Skype και κάνουν σαν χαζοί.... Τι να κάνουμε όμως, κάποια στιγμή θα φτιάξουν τα πράγματα!!!!
Στο θέμα του ύπνου είμαστε σούπερ!!! Τωρα μόλις κοιμήθηκε και ειμαι σε δίλλημα!! Να σιδερωσω ή να κοιμηθούμε αγκαλίτσα;;;;;; Προτιμώ το δεύτερο αν και μετά θα τρέχω πανικόβλητη παλι να τα προλάβω όλα!!! Σου εύχομαι γρήγορα να στρώσει και σας ο ύπνος!! Θα το ευχαριστιεσαι περισσότερο το μπουμπουκι σου αν είσαι ξεκούραστη! Λίγο υπομονή κανε γιατί ακόμα είναι μικρούλα!!!
Πάω για νάνι.... Φιλάκια κοριτσαρες μου!!!

louloudaki mou

louloudaki mou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα μανουλες!ελπιζω να με δεχτειτε κι εμενα στην παρεα σας.
γεννησα ενα κοριτσακι στις 15/01 με καισαρικη υστερα απο εξωσωματικη.
Τρια χρονια το παλευαμε αλλα τα καταφεραμε κι ειναι ενα θαυμα!ελπιζω να τα λεμε συχνα να δινουμε η μια στην αλλη συμβουλες και κουραγιο!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλωσηρθες λουλουδάκι με το μπουμπουκάκι σου!! Φυσικά θα σε δεχτούμε!!! Εγώ ειμαι η Νατασα και έχω ένα μπεμπουλη που γεννήθηκε στις 19/1! Οπότε η κόρη σου μια χαρούλα μας πέφτει για νύφη!!! Και γω δυσκολεύτηκα να τον κάνω, είχα κάνει δύο αποβολές αλλά τελικά τα καταφέραμε και έχουμε το πιο γλυκό μωρακι στον κόσμο! Είναι πολλά κοριτσάκια στην ομάδα αλλά γράφουν περισσότερο στο φεις, αν έχεις μπορείς να μιλάτε και από εκεί!!! Και παλι ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ!! Να χαίρεσαι το αστερακι σου! Γερό και καλοτυχο να είναι!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα παραπονιαρα μου!!!!
καλως ηρθες κοριτσακι να χαιρεσαι το παιδακι σου!εγω ειμαι η Φιλιτσα και εχω 3 παιδακια!!!!εμενα θα ακους ειμαι η εμπειροτερη εδω!!!!!!!τι κανετε?Νατ μου καλα ειστε εσεις?

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου αστέρι μου!!! Καλα είμαστε!! Κουνάω τον γιο μου αλλά δε μου κάνει τη χάρη να κοιμηθεί!!! Εσείς τι κάνετε;; Πως είναι τα μπουμπουκακια σου;;

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφιες!!!!!!!!!!!!
κοιμαται το κοριτσι μου κ ειπα να περασω μια βολτα!!!
λουλουδακι καλως ορισες..να σου ζησει η μικρουλα σου!!!!εδω θα μαστε..να μιλαμε για τα μικρα μας θαυματακια..!!!!
Χαρα μου τι ομορφο ονομα η μικρη σας..πολυ μου αρεσε!!!!
Νατασα γυμναστικη διαβαζω..εγω βαριεμαι πολυ γ@μωτο..αλλα πρεπει σιγα σιγα..ειπαμε ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!! Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 18 328109 Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 18 328109

τι αλλα???χαλια καιρος παλι..
χτες ειχα κοσμο σπιτι, ολη μαζι μας θυμηθηκαν..ουτε να "αρμεχτω" δεν μπορουσα..χαχα!!!!ευτυχως το κοριτσι μου ηταν ησυχο κ κοιμοταν ολη την ωρα..σαν να εχουμε ηρεμησει καπως κ εμεις..ξυπναμε φυσικα 2 φορες μεσα στην νυχτα(2 κ 5)αλλα που θα παει.. Rolling Eyes

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα όμορφες!!! Καλημέρα Λουκία μου με την όμορφη Μυρτουλα!! Μια χαρά είναι το πρόγραμμα σας, έτσι ξεκίνησε και μας και σιγά σιγά πήγε 12-7! Μπάνιο όμως τον κάνω στις 11 γιατί αν τον κάνω νωρίτερα ναρκωνεται και δεν ξυπνάει να φάει στις 12 και ξυπνάει μετά κατά τις 5.... Το καλύτερο δε σου είπα! Στις 7 που ξυπνάει τρώει και ξανακοιμαται κατευθείαν μέχρι τις 10!! Και φυσικά Μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 - Σελίδα 18 328109 κοιμάμαι και γω!!!
Γυμναστικουλα και γω βαριέμαι να κάνω αλλά πρέπει να σφίξω..... Είπαμε τα πάντα τα καταφέρνουμε με κόπο!!! Δε θέλω να αφήσω τον εαυτό μου επειδή έκανα μωρακι γιατί μετά δε θα ειμαι χαρούμενη και κατά συνέπεια ούτε καλή μαμά... Υπάρχουν πολλές κοπέλες που είναι τυχερές και δε χρειάζονται ούτε δίαιτα ούτε γυμναστική, εγώ δυστυχώς δεν ειμαι σ αυτές, οπότε πρέπει να το προσπαθώ μια ζωή!!
Ο καιρός και δω χάλια, κρύο πολύ αλλά δεν πειράζει, παρακαλούμε να βρέξει γιατί έχουν ξεραθεί τα πάντα με τους νοτιαδες τόσο καιρό
Μήπως έχεις νέα από την Μιραντζελα;; Έχω ανησυχήσει...
Χαρα τέλειο το όνομα της μπουμπούς!!! Και πολύ σας χαίρομαι και σας που είστε καψουρακια!!!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ?ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΟΛΤΕΣ ΣΥΝΕΧΕΊΑ.Κ ΕΜΕΙΣ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ,ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ,ΚΟΙΜΑΤΑΙ 11 ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΥΠΝΑΩ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 7 ΤΗ ΘΗΛΑΖΩ Κ ΠΑΛΙ ΝΑΝΙ...ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!

louloudaki mou

louloudaki mou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα!κι εμεις εχουμε ψιλοφτιαξει το προγραμμα. μαμ καθε τριωρο (ουτε ρολοι) και το βραδυ 11 μεχρι 4 υπνο και μετα απο το φαι υπνο μεχρι τις 8.
μεχρι στιγμησ καλο μου φαινεται

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mimaaa88 έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ?ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΟΛΤΕΣ ΣΥΝΕΧΕΊΑ.Κ ΕΜΕΙΣ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ,ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ,ΚΟΙΜΑΤΑΙ 11 ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΥΠΝΑΩ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 7 ΤΗ ΘΗΛΑΖΩ Κ ΠΑΛΙ ΝΑΝΙ...ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!
Γεια σου μαρινακι!!! Τέλειο και το πρόγραμμα της μέρας και της νύχτας!! Μπράβο σας!!! Την καλύτερη εποχή γεννήθηκαν τα αστέρια μας!! Τωρα που φτιάχνει ο καιρός είναι και αυτά ότι πρέπει για βόλτα!!
Εμείς είμαστε τέλεια, αν και δεν αρχίσαμε ακόμη εντατικά τις βόλτες.. Μένω στον δεύτερο όροφο και ζοριζομαι να κατεβάσω και το μωρό και το καρότσι.. Πρέπει να βρω μια πατέντα.. Ή να αφήνω το καρότσι στο αμάξι!! Μακάρι να εμενα στο ισόγειο... Κάθε μέρα βόλτα θα τον πήγαινα!!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
louloudaki mou έγραψε:καλησπερα!κι εμεις εχουμε ψιλοφτιαξει το προγραμμα. μαμ καθε τριωρο (ουτε ρολοι) και το βραδυ 11 μεχρι 4 υπνο και μετα απο το φαι υπνο μεχρι τις 8.
μεχρι στιγμησ καλο μου φαινεται
Καλώς το λουλουδάκι!!! Μια χαρα είναι το πρόγραμμα σας!! Σιγά σιγά θα κόψετε και το 4 και θα πάτε κατευθείαν 8!!!
Πως σε λένε λουλουδάκι;;

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου......
λουλουδακι καλως μας ηρθες κ να χαιρεσαι την μπεμπουλα σου ..εγω εχω εναν γιο που γεννηθηκε στις 17-1 :-)

καψουρες μου μαζι σας κ εγω που ηρθα 1000 χλμ μακρια απο την οικογενεια μου για τα πρασινα ματακια του αντρουλη μου αλλα αφου ειμαστε ευτυχισμενοι κ ερωτευμενοι δεν με πειραζει ...σιγουρα θα ηθελα να μπορουσα να τους εβλεπα πιο συχνα αλλα κ με αυτην την κ@λοκριση δυσκολεψαν ακομα πιο πολυ τα πραγματα...

ΝΕΚΤΥ (Ελευθερια σε λενε , θυμαμαι καλα ??) κ εγω θελω ενα 2ο παιδακι κ γρηγορα γιατι με απασχολει κ το θεμα της ηλικιας...βεβαια εμεις δουλευουμε κ οι δυο αλλα κ μας οι μειωσεις μισθων μας εχουν γονατισει ...αλλα οπως λεμε παντα, εχει ο θεος !!!!!!!!!

Χαρα απο ποια πολη εισαι ?? δεν θυμαμαι να μου χεις [ει...αν περναει οδρομος ασας απο τριπολη θα χαιρομουν πολυ να σε γνωρισω :-)

κατι αλλο δεν θυμαμαι προς το παρον ..


ααααααααα,Λουκια μου δεν ειχα καταλαβει οτι κανεις αποκλειστικες αντλησεις, νομιζα οτι θηλαζες κ εκανες αντλησεις για να δινεις συμπληρωμα ή τις νυχτες για να τελειωνεις πιο γρηγορα αποτι με το θηλασμο, οπως εκανε η Ζωη ... ειναι μανικι να εισαι με ενα θηλαστρο συνεχεια αλλα μην σε παιρνει απο κατω ..σκεψου οτι εμεις που θηλαζουμε 6-7 φορες την ημερα κανουμε μια ωρα σε καθε θηλασμο!!!!

louloudaki mou

louloudaki mou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
natasa. έγραψε:
louloudaki mou έγραψε:καλησπερα!κι εμεις εχουμε ψιλοφτιαξει το προγραμμα. μαμ καθε τριωρο (ουτε ρολοι) και το βραδυ 11 μεχρι 4 υπνο και μετα απο το φαι υπνο μεχρι τις 8.
μεχρι στιγμησ καλο μου φαινεται
Καλώς το λουλουδάκι!!! Μια χαρα είναι το πρόγραμμα σας!! Σιγά σιγά θα κόψετε και το 4 και θα πάτε κατευθείαν 8!!!
Πως σε λένε λουλουδάκι;;
καλημερα!σημερα ξυπνησαμε 6!πολυ χαιρομαι και νιωθω και πιο ξεκουραστη!
το ονομα μου ειναι Αγγελικη κι ειμαι απο χιο.την μικρη μου πρωτα ο θεος θα την ονομασουμε Μαρια

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ!
ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ.ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ face ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΌ!!

ΛΟΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΖΕΙΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ?ΕΓΩ ΔΕ ΠΗΡΑ ΑΚΟΜΑ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΧΡΕΙΑΑΖΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ.

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα όμορφες!!! Ελενίτσα μου καψουρακι και συ ε;;; Παρα πολύ χαίρομαι!!! σημασία έχει να είμαστε ευτυχισμένοι και αγαπημένοι, όλα τα αλλά διορθώνονται! Ανά και με την σκατοκριση και μεις είναι πιο δύσκολο να πηγαίνουμε πάνω και μου λείπουν ρε γαμωτο.. για δεύτερο παιδάκι και γω το σκέφτομαι, αλλά όχι ακόμα.. Ίσως σε 2 χρόνια.. Θέλω να ευχαριστηθω το μπεμπουλη μου!! Α!! Μια χαρα είναι η ηλικία σου!!
Αγγελική μπράβο σας!!! Μια χαρα το πάτε το πρόγραμμα σας!! Είναι αλήθεια ότι όταν κοιμόμαστε καλα τα χαιρόμαστε καλύτερα τα μωράκια μας!
Μαρινακι μου τι κάνετε;; Μακάρι να μη χρειαστείΣ ποτέ το θήλαστρο, πολύ ταλαιπωρία είναι!!!

XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα! Σήμερα κοιμηθήκαμε πολύ καλά! Ναι μεν ξυπνήσαμε 2 και 5 για γαλατάκι αλλά αμέσως μετά άλλαγμα και ύπνο και τελικό ξύπνημα (για τη μαμά περισσότερο) στις 9!!!!

Μπομπιράκο έχεις π.μ. και να είσαι σίγουρη ότι θα προσπαθήσω να συναντηθούμε μέσα στο καλοκαίρι.

Μαρινάκι τι δεν έκανες καλά? Μήπως μπορούμε να σε βοηθήσουμε σε κάτι?

Λουλουδάκι Αγγελική καλώς ήρθες! Είμαι η ΧΑΡΑ και είμαι λαθρεπιβάτης στην παρέα αλλά τις αγαπάω όλες εδώ και με αγαπάνε κι αυτές! Έχω κι εγώ ένα κοριτσάκι που γεννήθηκε 27 Μαρτίου. Να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου!

Νατάσα μου τι κάνει το αστέρι σου? Βόλτες ακούω και ζηλεύω. Ειδικά εκεί που είσαι ο καιρός σίγουρα είναι πολύ καλύτερος από εδώ (αν εξαιρέσεις τη σκόνη). Η λύση καρότσι στο αμάξι είναι μάλλον η καλύτερη αφού , προφανώς, δεν υπάρχει και ασανσέρ. Αργότερα να πάρεις ένα ελαφρύ καρότσι για τις βόλτες και μόνο. Εγώ είχα πάρει ένα τέτοιο στον γιό μου και ειλικρινά γυρίσαμε σχεδόν όλη την Ευρώπη! (Τότε...!)
Νέκτυ ακόμα σε περιμένουμε Laughing Laughing Laughing
Φιλιά σε όλες!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ.ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΤΙ ΠΗΡΑΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΜ ΜΗΝΑ.
ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΎΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΑΡΑ ΑΠΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ Κ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ ΛΟΥΚΙΑΣ,ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΑΨΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ?ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΤΟ 2004.ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΟΤΕ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΑΠΟ ΤΟ 2010 ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΎΩ ΑΚΟΜΑ.ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΜΩΡΟ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ?Κ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΎΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ Κ ΑΝΤΕΞΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΤΕ Η ΑΓΑΠΗ Κ Η ΘΕΛΗΣΗ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΩΔΙΚΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ.ΛΕΕΙ ΣΤΑ mail ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΑΣΧΕΤΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ!!

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα μανούλες και μπεμπακια! Μου λείψει πάλι το φορουμακι.Διαβάζω τα νέα σας και επανέρχομαι Very Happy Very Happy

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΦΑΙΗΗΗΗ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ.ΟΛΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΡΩΤΑΓΑ.ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ?ΤΟ ΦΑΙΔΡΑΚΙ ΜΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ??

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XARA6971 έγραψε:Καλημέρα! Σήμερα κοιμηθήκαμε πολύ καλά! Ναι μεν ξυπνήσαμε 2 και 5 για γαλατάκι αλλά αμέσως μετά άλλαγμα και ύπνο και τελικό ξύπνημα (για τη μαμά περισσότερο) στις 9!!!!

Μπομπιράκο έχεις π.μ. και να είσαι σίγουρη ότι θα προσπαθήσω να συναντηθούμε μέσα στο καλοκαίρι.

Μαρινάκι τι δεν έκανες καλά? Μήπως μπορούμε να σε βοηθήσουμε σε κάτι?

Λουλουδάκι Αγγελική καλώς ήρθες! Είμαι η ΧΑΡΑ και είμαι λαθρεπιβάτης στην παρέα αλλά τις αγαπάω όλες εδώ και με αγαπάνε κι αυτές! Έχω κι εγώ ένα κοριτσάκι που γεννήθηκε 27 Μαρτίου. Να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου!

Νατάσα μου τι κάνει το αστέρι σου? Βόλτες ακούω και ζηλεύω. Ειδικά εκεί που είσαι ο καιρός σίγουρα είναι πολύ καλύτερος από εδώ (αν εξαιρέσεις τη σκόνη). Η λύση καρότσι στο αμάξι είναι μάλλον η καλύτερη αφού , προφανώς, δεν υπάρχει και ασανσέρ. Αργότερα να πάρεις ένα ελαφρύ καρότσι για τις βόλτες και μόνο. Εγώ είχα πάρει ένα τέτοιο στον γιό μου και ειλικρινά γυρίσαμε σχεδόν όλη την Ευρώπη! (Τότε...!)
Νέκτυ ακόμα σε περιμένουμε Laughing Laughing Laughing
Φιλιά σε όλες!

Καλημερα Χαρα μου!! τελειος ειναι ο θησαυρος μου! Το καλυτερο παιδακι!! και γω εντελως χαζομαμα Wink .... Οντως πρεπει να παρω ενα ελαφρυ καροτσι αλλα ακομα ειναι μικρουλης και πρεπει να ειναι σε ευθεια ..οποτε μαλλον θα το κατεβασω αυτο στο αμαξι αν και μεσα στο σπιτι μου χρειαζεται γιατι του αρεσει πολυ!! Ασανσερ στο Ηρακλειο εχει πολυ λιγα γιατι τα σπιτια ειναι χαμηλα, μεχρι 2 οροφους οποτε δε το συνηθιζουν..
Μπραβο σας και για τον υπνο!! Ετσι και μενα κοιμοτανε απο μικρο και τωρα το παει σερι ολη τη νυχτα!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mimaaa88 έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ.ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΤΙ ΠΗΡΑΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΜ ΜΗΝΑ.
ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΎΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΑΡΑ ΑΠΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ Κ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ ΛΟΥΚΙΑΣ,ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΑΨΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ?ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΤΟ 2004.ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΟΤΕ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΑΠΟ ΤΟ 2010 ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΎΩ ΑΚΟΜΑ.ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΜΩΡΟ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ?Κ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΎΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ Κ ΑΝΤΕΞΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΤΕ Η ΑΓΑΠΗ Κ Η ΘΕΛΗΣΗ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!

Μαρινακι μου και μεις θα παμε την Παρασκευη στην παιδιατρο και απο τωρα αγχωνομαι για το εμβολιο... ασε που αγχωνομαι μη με πει να τον κανω διαιτα γιατι εχει γινει πολυ αφρατος Laughing Laughing !!
Καψουρακια και σεις ..... Που μαζευτηκαμε ολες οι ερωτευμενες.... εμεις ειμαστε μαζι απο το 2000... μια ζωη.... και καθε μερα τον αγαπαω πιο πολυ!!! και αυτος βεβαια με προσεχει σα τα ματια του, αλλιως δε θα επαιρνα την αποφαση να φυγω απο Θεσσαλινικη και να ερθω εδω μακρια απο τους δικους μου... Αξιζε ομως η θυσια γιατι ειμαστε πολυ ευτυχισμενοι!!! Δε μπορω να φανταστω οτι θα εκανα μωρο με καποιον αλλο....

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fey11gr έγραψε:Καλημέρα μανούλες και μπεμπακια! Μου λείψει πάλι το φορουμακι.Διαβάζω τα νέα σας και επανέρχομαι Very Happy Very Happy

Καλημερα Φαιη μου!!! Μας ελειψες!!! Πως εισαι?? Το Φαιδρακι μας τι κανει???

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια μου!!!
το ποσο χαιρομαι που διαβαζω οτι ειστε ολες καψουριτσες, απλα δεν υπαρχει..εχουμε πλεον διπλους ερωτες, τους αντρουληδες μας κ τα μωρακια μας!!!
εμεις κλεινουμε 7 χρονια τον Σαββατο με τον Χρηστο..και οντως Μαρινακι μου, οπως ειπες κι εσυ, απορω..τον κοιταω, κοιταω κ την μπεμπα κ λεω "δεν μπορει.."
και ομως..μου κανει τοοοση εντυπωση που εκεινος ο τρελιαρης ερωτας εξελιχθηκε σε κατι τοσο δυνατο!!!και μας εδωσε κ το πρωτο μικρο μας θαυματακι, την κορουλα μας!!!!!

Νατασα μου καλα κανεις με την γυμναστικη, θεληση χρειαζεται..πες τα εσυ να παρακινεις κ εμας..ειδες τις προαλλες με τα μποτε!!!τρεξαμε ολες να βγαλουμε φρυδια κ να γινουμε ανθρωποι!!!!!χαχα!!!

Μαρινακι μου βολτιτσες ???αναποδος αυτος ο καιρος..εσεις εχετε καλοκαιρια, εμεις παλι βοριαδες κ κρυο..αυριο θα παμε κ εμεις για καροτσι..!!!και πολυ το αργησαμε!!!
οσον αφορα το θηλαστρο, μακαρι κοριτσακι μου να μη σου χρειαστει ποτε..ειναι μεγαλο μανικι, οπως στα ειπε η Νατασα..ξερει κ αυτη γιατι το περασε..θα σου πω τι κ πως παιζει..

Ελενη μου η δικια σου η καψουρα κ αν εχει γραψει χιλιομετρα..απο την μια ακρη της Ελλαδας στην αλλη..!!!αξιζει καθε θυσια ωστε να ειμαστε ευτυχισμενες..και εξαλλου ετσι εχουμε κ τα μικρακια πια ε???χαρη στις θυσιες κ στον ερωτα που καλα κρατει!!!!

Λουλουδακι, Αγγελικουλα ομορφη..κ εμεις το προγραμμα σας εχουμε στο περιπου..αλλα την κανουμε νωρις μπανιο την δικια μας..Νατασα μου λες να επιχειρησω κι εγω μπανακι μετα τις 10???εμεις κανουμε κατα τις 9 ..τρωμε και κατα τις 10 κανουμε νανακια..ξυπναμε 2-3 κ μετα παλι κατα τις 5..ανα 3ωρο δηλαδη κι εμεις..Αγγελικη μου οπως τα λες..ουτε ρολοι ενα πραγμα..
χτες το κοριτσι μου ξυπνησε 3 και κατι κ παλι στις 8..καθολου ασχημα ε???για να δουμε αποψε..θα την κανουμε μπανακι μετα τις 10 που σχολαει ο μπαμπας μας!!!εκτος αν κοιμαται του καλου καιρου..δεν εχουμε κ προγραμμα μεσα στην μερα γ@μωτο..οπως κι εσεις Μαρινα μου..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νατασα μου ξεχασα..το Μιραντζελακι μας δεν εχει φανει καθολου.. Rolling Eyes ελπιζω να ειναι καλα με το μικρακι της..ειχαμε μεινει στην επισκεψη πεθερας απο Κερκυρα κ αδερφου απο Κυπρο..της εστειλε κ η Ζωη μηνυμα αλλα δεν παραδοθηκε ποτε, προφανως εχει κλειστο το κινητο..
η Ελενιτσα μας ειναι κ αυτη face, μια χαρουλα ειναι!!!!
Φαιη μου ειπες να περασεις κι απο εδω???εχει αλλη χαρη το φορουμ ε???θα προσπαθησω να μπω κ λιγο face..δεν τις προλαβαινω τις τσουπρες απο εκει!!!χαχα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις