Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 37]

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια...αν και σας διαβαζα ως εγκυουλες απο παλια .ομολογω πως ζοριζομαι να συντονιστω μαζι σας αλλα σιγα σιγα θα σας μαθω ολες...δυστυχως εχω το λαμπιτοπι μονο οταν ερχεται ο αντρας μου απο την χαλκιδα(εγω μενω θεσσαλονικη τωρα μαζι με τις νεραιδες μου)...οταν φευγει το περνει μαζι του για παρεα!!! οποτε θα σας χανω κατα διαστηματα!!!πολυ πολυ καλημερα σε ολες!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ μενα με αγχωσατε τωρα με την ελενη μασ..ελπιζω να ειναι καλα!καλημερα κ καλως μας ηρθατε κοριτσια!εμενα ευτυχως εδω κ μια βδομαδα ο αγγελος μ κοιμαται 7ωρα τ βραδυ!

parhs


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σου φιλιτσακι.να χαιρεσαι κ εσυ τα παιδακια σου!λοιπον ξερω σας αγχωσα αλλα ηθελα μονο να σας πω οτι σας διαβαζει...οποτε μπορει να μπει η ιδια να πει αν θελει.θα σας πω μονο οτι ειναι καπως καλυτερα με το παιδακι της κ μακαρι να πανε ολα καλα!ξερω οτι περασε μια περιοδο λοχειας παρα πιλυ ασχημη με κλαμα καθημερινο κ οτι λες κ την ειχαν ματιασει κ αυτη το ενα προβλημα μετα το αλλο...φανταζομαι οτι μπορει να ειδατε κ το δικο μου θεμα που ειχα ανοιξει...κ εγω ακομα ψσχνομαι...ας της στειλουμε την θετικη μας ενεργεια να πανε ολα καλα απο εδω κ στο εξης...κ επειδη μας βλεπει αν θελει ας μπει να μας πει τα νεοτερα η οταν θα ειναι καλυτερα...ελπιζω να μην εκανα ασχηνα που κατι ελαχιστο ανεφερα...αλλα ειστε μια παρεα κ εφοσον ανυσηχησατε...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!σας διαβασα πριν ωρα αλλα δε θυμαμαι τπτ.

η μπεμπα μες την γκρινια.πειναει?ποναει?ενας θεος ξερει!εχω πιαστει ολοκληρη...τουλαχιστον αποκλεισαμε το ενδεχομενο ουρολοιμωξης.
παρη καλως ηρθες στην παρεα μας κ να χαιρεσαι κ το παιδακι σου!

Ελινιτσα μας που εισαιιιιιιι??????????τι εχεις βρε κοριτσακι μου?μπες να μας πεις ανησυχουμε πολυ!

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρες!!! Αφού αλλαχτήκαμε και φάγαμε τώρα καθόμαστε στο καρότσι και βλέπουμε την μουρίτσα μας στον καθρέφτη και βγάζουμε φωνούλες! Very Happy

Μιραντζελάκι πονάει το μικράκι σου! Άντε σύντομα θα περάσει αυτό να σκέφτεσαι!! Απο το μπουκάλι πίνει εύκολα; Φαίνεται είναι που είναι ταλαιπωρημένος και βρίσκει εκεί εύκολ λύση. Τι να πω συμβουλέψου καμία σύμβουλο θηλασμού και δοκίμασε να τον βάζεις στο στήθος τις ώρες που μπορεί να μην πεινάει αλλά είναι ήρεμος για να μυρίζει και να νιώθει μανούλα και μπορεί να ξαναρχίσει! Όσο για το οτι είμαστε όλες ζόμπι γεγονός! Αν κάνουν remake το περιβόητο βιντεοκλιπ του Michael Jackson εμείς πρέπει να πρωταγωνιστούμε!!!

Parhs κασλως ήλθες και σιδερένιοι!

Τι συμβαίνει με τη Ελένη;;;Ελπίζω το ανηψάκι μας να είναι καλά! Και εννοείται Ελένη μου έχεις τη θετική μας σκέψη και προσευχούλα να ναι όλα περαστικά.


fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα Δώρα!!

parhs


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλως σας βρηκα ντοριτακι κ φαιη!
φαιη ςμεις δεν ξερω αν ειμαστε καλυτερα...μακαρι να μαστε! το παρακολουθουμε...δεν ξερω αν διαβασατε την ιστορια μας...το μωρο μου εχει ηπια διαταση πλαγιων κοιλιων που κανονικα μπορει να εμφανιστει σε εγκυμοσυνη κ να φυγει μεχρι τον τοκετο αλλα εμας εμφανιστηκε μετα την γεννα!!το διαπιστωσαμε λιγω μεγαλου κεφαλιου...καναμε υπερηχο κ εδειξε αυτο.εσεις γνωριζετε κατι πανω σε αυτο;σας εχει τυχει να ακουσετε κατι παρομοιο;ανησυχω πολυ για το μωρο μου!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σε ολες τις μανουλες και στην χαρα μας που σε λιγο θα μας κανει την βενιαμιν της ομαδας!
αστρελιτα καπ παρη καλωςηρθατε να χαιρεστε υα μωρακι σας.

Ελενιτσα μας, κοριτσι μου τι εχεις? να ξερεις οτι ειμαστε εδω να σε βοηθησουμε οπως μπορουμε. Στη δυσκολη λοχεια αυτη η ομαδουλα με βοηθησε να ξεχνιεμαι λιγο. ευχομαι ο,τι και να ηταν να εχει ηδη περασει. σου στελνουμε την θετικη μας ενεργεια!

φαιη μου μια χαρα το κοριτσι σας. φτου φτου. εμενα στον καθρεφτη κοιταει σοβαρη παρεπιμπτοντως.

λουκια μου θα στρωσετε προγραμμα. και μενα μου το ελεγαν και δε το πιστευα αλλα ολα ειναι καλυτερα τωρα πια.

Μιραντζελα μου να τον εχεις γυμνουλι πανω σου ενω εισαι κι εσυ γυμνη. να κανετε μπανιο μαζι, να κοιμηθειτε και μαζι, βαζε λιγο γαλατακι πανω στην θηλη σου για να γινει πιο δελεαστικη. θελει δουλεια αλλα θα ξαναθηλασει. ειναι και γι'αυτον δυσκολο αλλα θα τα καταφερει. κοιτα να εισαι ηραμη και να του μιλας με ηρεμη φωνη και να τον επιβραβευεις.

εγω σκεφτομαι να την μετακομισω σιγα σιγα στο δωματιο της. πηρα ενδοεπικοινωνια, καθομαστε την ημερα στο δωματιο της, εχει κοιμηθει για μεσημερι εκει. βασικα μια κουνιστη πολυθρονα θελω να την ταιζω στο δωματιο της και να περιμενω να κοιμηθει εκει.

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα Σμαρω!Τι κανει η Χιονατη σου;

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Parhs τωρα διαβασα την ιστορια σας αλλα δυστυχως δε γνωριζω τπτ για το συγκεκριμμενο θεμα.Ευχομαι οπως σου εγραψαν και τα κοριτσια να ειναι φυσιολογικο και το μωρο σου να ειναι πανεξυπνο!! Ο γιατρος του τι σας ειπε;

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παρη δε διαβα ακομη την ιστορια σας, αλλα θα το κανω. στο μεταξυ σας ευχομαι να ειναι ολα περαστικα!

φαιη μου θεριευει η χιονατη! εχουμε κι εμεις γιατρο αυριο να δουμε τι καναμε αυτον τον μηνα. κατα τα αλλα αν ειναι σε ανακλιση σηκωνει κεφαλι και πλατη, δε σταματαει να χαμογελαει και να μιλαει. θελει να ασχολεισαι συνεχεια μαζι της, οποτε ολη μερα τραγουδαω εγω και ¨μιλαει" αυτη η γλωσσου μου. οσο για προγαμμα υπνου ειμαι στη φαση μη το πεις ουτε του παπα, πολυ καλα. κανουμε βολτες με το καροτσι, φυγαμε τριημερο και το κοριτσι μας ηταν κυρια...αυτα μεσες ακρες...εσεις τι κανετε?

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ??
ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΠΕΡΙΜΈΝΟΥΜΕ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΌ,ΤΟΝ ΦΟΒΑΜΑΙ.ΕΣΑΣ ΚΑΝΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ?
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 4800 ΚΑΙ 59,5 ΥΨΟΣ.ΜΙΑ ΖΑΡΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΧΟΣ.
ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΑΡΟΥΛΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ Κ ΝΑ ΤΗΣ ΦΤΑΝΕΙ Κ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΣΟΥ.ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΤΗ ΚΑΡΔΙΆ ΜΟΥ.

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΚΟΜΑΤΑΙ 6 ΩΡΕΣ?ΕΜΑΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ.ΑΛΛΑ Ο ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ!

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΝΑΤΕ.

ΦΑΙΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Η ΟΙΣΟΦΑΓΙΤΙΔΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ.
ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΔΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η γιατρος με ειπε να την αφηνω γιατι ετρωγε μεγακες ποσοτητες την ημερα....τι να σ πω,ακομα και ετσι βαζει και με το παραπανω...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κόρες!
Ελενίτσα μου, εννοείται πως έχεις όλη μας τη θετική ενέργεια!!! Κανένα μωράκι δεν αξίζει τον πόνο και καμία μανούλα βέβαια! έχετε την αγάπη μας και να είναι όλα περαστικά όσο πιο γρήγορα γίνεται!

Εγώ έχω λιώσει στο κομπιούτερ σήμερα.. Καθαρίσαμε χθες και είμαι ξένοιαστη! Κοιμήθηκε κιόλας το καμάρι μου και μαγείρεψα 2 φαγάκια (μη μας λείψουν!)..

Δε θυμάμαι και πολλά..

Μιράντζελα, για να καταλάβεις, εμένα σήμερα έκανε σχεδόν 20 λεπτά να πιάσει το βυζι.. γκρίνια και ψεύτικο κλάμα.. ήταν λίγο το ρέψιμο λίγο η παραξενιά.. τελικά το έπιασε και έφαγε.. οπότε εγώ θα σε συμβούλευα απλά να επιμείνεις!

Που είναι η Χαρά σήμερα;

Εμείς τα εμβόλια τα αφήνουμε προς το παρόν.. πιο μετά.. θα δούμε πότε..

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΑΥΤΗ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΕΣΥ.ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ.ΕΜ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΙΤΕΣ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΝΕΦΕΛΑΚΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΞΩ ΕΓΩ ΜΑΜΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΡΩΩ Very Happy
ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΞΕΝΟ?ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΠΕΣ ΤΗ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καντε μια προσευχη να κοιμηθει λιγο το πουλακι μου!δεν αντεχω αλλη γκρινια.απο τις 12 στο στηθος την εχω γιατι οταν τη βγαζω κλαιει!μακαρι να μην εχει τπτ...
Μαρινα μου εμεις απο το εμβολιο δεν καναμε πυρετο.βεβαια ολο αυτο που τραβαμε τωρα ξεκινησε μια μερα μετα αλλα ο γιατρος λεει οτι μαλλον δεν σχετιζεται!τι να πω...
Παρης δεν ξερω κατι για την περιπτωση σας κ απ'οτι καταλαβα απο το λιγο χρονο που ειχα να διαβασω δεν ειναι πολυ σοβαρο ε?περαστηκα σας!Φιλα μου την Ελενιτσα μου!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ASTRELLITA KAI PARHS. ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ,ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ.

ΤΕΝΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ ΤΗ ΠΡΙΓΚΊΠΙΣΣΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΦΑΙΗ.ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΚΑΝΑΠΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΆΤΙΟ ΤΗΣ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΑΡΧΗ.ΑΝ Κ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΓΙΑ ΑΡΧΗ Κ ΓΙΑ ΤΕΛΟΣ ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ.ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.
ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΣΜΑΡΩ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ.

ΚΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΕΙ,ΤΗΝ ΞΕΜΥΑΛΙΣΕ Κ ΑΥΤΗ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΤΗΣ.
Α ΜΠΗΚΕ Κ Η ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΙΣ ΜΕΡΑ,ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΗ Κ ΠΑΝΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ.
Η ΛΙΤΣΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΤΗΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΊ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΔΩΡΑ ΜΟΥ,ΜΗ ΣΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ.ΕΜ ΔΕ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ.
ΑΥΤΟ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΔΕ ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΛΙΓΑΚΙ?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mimaaa88 έγραψε:ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΊ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΔΩΡΑ ΜΟΥ,ΜΗ ΣΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ.ΕΜ ΔΕ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ.
ΑΥΤΟ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΔΕ ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΛΙΓΑΚΙ?

Ξυπνησε 4:05!!!αυτος ηταν ο υπνος της!20 λεπτα! ευτυχως δεν κλαιει ακομα.την εκανε μια αγκαλιτσα ο μπαμπας της που ηρθε τωρα κ ηρεμησε αλλα οχι για πολυ.ισα ισα μπορεσα να φαω.

εγω λεω να την κρατησω στο δωματιο μας οσο περισσοτερο μπορω.μου ξεσκεπαζεται συνεχεια κ δε μπορω να σηκωνομαι για να τη σκεπασω.ενω τωρα απλα απλωνω το χερι μου.

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΩΡΑ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ 40 ΛΕΠΤΑ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ,ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ.ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΜΕΝΑ Κ ΚΑΘΕΤΑΙ ΓΙΑ 2~3 ΩΡΕΣ ΞΥΠΝΙΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΟΝΑΝΕ.ΤΩΡΑ ΕΜΕΝΑ ΕΚΟΨΕ Κ ΤΟΒ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΔΕ ΞΕΡΩ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΚΛΑΨΕΙ,ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙΚΟ

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ ΠΗΡΑΤΕ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΕΞΤΡΑ?ΕΓΩ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΣΤΡΩΜΑ ΜΕ ΑΦΡΟΛΕΞ ΠΕΡΙΠΟΥ 5 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ?

Α ΣΕ ΡΗΛΑΞ ΤΑ ΒΑΖΑΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ??

XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εδώ είμαι κι εγώ!
Ζωή μου ανησύχησες? Σήμερα είμαι κάπως. Δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά και ανακατεύομαι. Δεν θέλω να φάω τίποτα. Λέτε να είναι σύμπτωμα? Πλησιάζω?

Μιράντζελα, ηρεμίαααααα! Θα στρώσει! Και σκέψου καλά το ταξίδι στη λατρεμένη σου πεθερούλα!

Δώρα, η μικρή της αδερφής μου μετά από κάθε εμβόλιο για 3 μέρες έχει γκρίνια απίστευτη. Σε τρεις μέρες γίνεται 1 έτους. Εύχομαι να είναι από αυτό και να περάσει γρήγορα. Σκέφτηκες μήπως θέλει βολτούλες γι' αυτό γκρινιάζει?

Αλλαγή δωματίων ακούω! Εγώ μάλλον είμαι λίγο τυχερή σε αυτό. Πριν τον Ιούνιο αποκλείεται να πάει στο παιδικό και αφού πάει έχει υποσχεθεί ο μεγάλος αδερφός να την προσέχει, όσο αυτό είναι εφικτό!

Σοφάκι τι μαγικά έκανες στη μικρή?

Τι ξεχνάω? Σιγά να μη θυμηθώ!
parhs και astrelita καλώς ήρθατε και να σας ζήσουν τα μωράκια σας και να είναι γερά.

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XARA6971 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
XARA6971 έγραψε:Δείτε τα p.m. σας. Razz Razz Razz Razz


ΟΛΕς!τωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωρα!ειναι διαταγη!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

και όποια δεν έχει λάβει να μου πει.......!!!!!!

Κ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΜ.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ? confused

XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mimaaa88 έγραψε:ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ ΠΗΡΑΤΕ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΕΞΤΡΑ?ΕΓΩ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΣΤΡΩΜΑ ΜΕ ΑΦΡΟΛΕΞ ΠΕΡΙΠΟΥ 5 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ?

Α ΣΕ ΡΗΛΑΞ ΤΑ ΒΑΖΑΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ??

Εγώ πήρα παρκοκρέββατο με 2ο όροφο και με έξτρα ορθοπεδικό στρώμα γιατί τον πρώτο καιρό θα την κοιμίζω εκεί. Η κούνια δε χωράει στην κρεββατοκάμαρά μας. Όσο για το ρηλάξ, στον γιο μου το παραχρησιμοποίησα. Με αυτό τον έβγαλα από το μαιευτήριο και κάθε φορά που τον έβαζα ήταν η καλύτερή του.

XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mimaaa88 έγραψε:
XARA6971 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
XARA6971 έγραψε:Δείτε τα p.m. σας. Razz Razz Razz Razz


ΟΛΕς!τωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωρα!ειναι διαταγη!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

και όποια δεν έχει λάβει να μου πει.......!!!!!!

Κ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΜ.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ? confused

Αν δεν έχεις ήδη, θα έχεις σε λίγο!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις