Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Καλημέρα κορίτσια!!

ειμαι ηδη 3 μηνων..μπήκα στον τέταρτο και ακόμη δεν το έχω πει σε κανένα...ούτε και θέλω...γιατί την 1η φορά μόλις το είπα άρχισαν όλ να πηγαίνουν στραβά..χάλια...ως το τέλος που γέννησα πρόωρα...
αν και δεν τα πίστευα αυτά ..νομίζω πως καμιά φορά η ''κακή ενέργεια'' η το ''μάτι'' απο κακοπροαιρετους ανθρώπους μπορεί να σε κάνου χάλια.
εσεις πότε το είπατε??

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα και με το καλό να υποδεχτείς και το δεύτερο μωράκι σου! ενημερωσα την κολλητή μου και μέλλουσα κουμπάρα μου με το που έκανα το τεστ κ βγήκε θετικό.. τους συγγενείς του άντρα μου μετά τον πρώτο υπέρηχο που κάναμε στο γιατρό δηλαδή περίπου 2 μηνών και τους δικούς μου για προσωπικούς λόγους σχεδόν 4 μηνών. αν όμως μπορούσα να γυρίσω πίσω σίγουρα δε θα το λεγα πουθενά παρα μόνο στη μάνα μου την κολλητή μου και ελάχιστους φίλους.. να γλιτωνα και το πρήξιμο και τη γλωσσοφαγιά τους(χαρακτηριστική η αντίδραση μιας θείας του άντρα μου τι? ποσο είσαι? 2 μηνών? κ εγώ 2 ημουν όταν απέβαλα...)

Georgia1984

Georgia1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ δεν ήθελα να το πω πριν τον τρίτο μήνα πάρα μόνο στην οικογένεια μου.Ο άντρας μου το είπε στον αδερφό του και ενώ είχαμε πει να μην το πει,το είπε παντού.Το τι νεύρα είχα,δεν μπορείς να φανταστείς.Όταν θα ξαναμείνω με το καλό,μόνο στους δικούς μου,πουθενά αλλού!

Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ ήθελα να το φωνάξω σε όλο τον κόσμο μόλις είδα το θετικό τεστ, αλλά συγκρατήθηκα μέχρι να πάω στο γιατρό.
Πάω στο γιατρό και μου λέει "Έλα την άλλη βδομάδα να ακούσουμε την καρδούλα, γιατί τώρα είναι νωρίς ακόμα".
ΓΚΡΡΡΡΡΡΡ! Ακόμα μία βδομάδα μούγκα και υπομονή!! Το είπα μόνο στα παιδιά στη δουλειά (6η βδομάδα), κι αυτό για να ξέρουν, μην πάει και μείνει έγκυος και η συνάδελφός μου ταυτόχρονα, γιατί μετά θα μας έβλεπα να τρέχουμε! Ούτως ή άλλως ξέρανε ότι προσπαθούμε.

Έτσι λοιπόν όταν άκουσα καρδούλα (7η βδομάδα), οργανώσαμε ολόκληρο σχέδιο με τον άντρα μου να φωνάξουμε τους γονείς μας να δούμε την "ΤΙΤΑΝΟΜΑΧΙΑ" -και καλά- που παιζόταν στο σινεμά κι εμείς τους βάλαμε το dvd με την καρδούλα να χτυπάει! Οι μαμάδες μας πήδαγαν από τη χαρά τους και οι μπαμπάδες είχαν μείνει αποσβολωμένοι να κοιτάνε την τηλεόραση και να μην καταλαβαίνουν!! χιχιχι!!!

Γενικότερα δεν έχω πολλές επαφές και πάρε δώσε ούτε με φίλους ούτε με συγγενείς και ότι μου λένε τυχόν "καλοπροαίρετοι" ή "συμβουλάτορες" όπως τους λέει και η Ολίβια, "από το ένα μπαίνουν κι από το άλλο βγαίνουν"
Εγώ απλά προσεύχομαι, φοράω κι ένα ματάκι και κοιτάζω μόνο την πάρτι μου. Το ίδιο κάνει και ο άντρας μου.
Αυτά.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ με το που έμεινα έγκυηος το φώναξα παντού!!! Στον δεύερο μήνα όμως είχα παλίνδρομη κύηση οπότε έπρεπε να ενημερώσω όλο αυτό τον κόσμο και δδεν ήταν και το πιο εύκολο πράγμα! Την άλλη φορά δεν το λέω πουθενά πριν τον 3ο μήνα!!! Μόνο γονείς και αδέρφια!!! Πιστεύω δυστυχώς στο κακό μάτι...!

Πώς έγραψα έτσι το έγκυος??? Χιχιχι!!!

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maraki8 έγραψε: τι? ποσο είσαι? 2 μηνών? κ εγώ 2 ημουν όταν απέβαλα...)
ααα δεν πάμε καλα ειναι βλαμενες ρεσυ αυτες οι γυναικες!!!!! καθόλου τακτ τελος πάντων!!!

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και γω κοριτσια ειμαι της άποψης να μην το λες γιατι πιστευω στο κακο μάτι καθώς και στο αν τυχει κάτι θα πρεπει να ενημερώσεις τους παντες. ο άντρας μου όμως δεν ήταν της ίδιας άποψης γιατι μου έλεγε μην ξεκινάμε έτσι οτι μπορει να συμβεί κάτι. τέλος πάντως τελικά το είπαμε σε πολυ λίγα άτομα οπως γονεις αδερφια την κουμπάρα μας και την κολλητη μου και τα παιδια απο τη δουλεια γιατι δεν γινοταν αλλιως τους υπολοιπους οταν αρχισε να φαίνεται η κοιλια μου και το καταλάβαιναν μόνοι τους.

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α,ΜΠΑ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΚΑΚΟ ΜΑΤΙ ΚΛΠ.ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Ο,ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΑΠ'ΤΟ ΘΕΟ.
ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ.ΑΛΛΙΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ!(ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΑΜΕΣΩΣ,ΕΤΣΙ;;!!)
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ,ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΚΛΠ...ΟΤΑΝ ΦΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ!

Σ'ΕΜΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΟΤΑΝ ΜΠΩ ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ,ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΠΡΠΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ (ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ) ΟΠΟΤΕ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ (ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ) ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑΝ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΡΩΤΗΣΑΝ ΑΜΕΣΩΣ!! ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ 2ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 2 ΜΩΡΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΜΑΘΕΙ ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ!!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝΕ!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω πάνω απο ολα τους συγγενεις φοβαμαι..αυτοι με πριζουν..οι ξενοι δεν ασχολουνται...
αλλα επειδη ο κοσμος ειναι μικρος και δεν μενουν τα μυστικα δεν θελω να το πω πουθενα..τοσο πολυ δεν θελω που προσπαθω να προσςχω τι τρωω για να φανει οσο το υνατον αργοτερα...
μηπως παραλογιζομαι βρε κοριτσια? αλλα πηγαν ολα τοσο χαλια την πρωτη φορα που αν μπορουσα θα ελεγα κατευθειαν..''παιδια σημερα γεννησα'''...χαχα..

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANGEL έγραψε:Α,ΜΠΑ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΚΑΚΟ ΜΑΤΙ ΚΛΠ.ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Ο,ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΑΠ'ΤΟ ΘΕΟ.
ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ.ΑΛΛΙΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ!(ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΑΜΕΣΩΣ,ΕΤΣΙ;;!!)
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ,ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΚΛΠ...ΟΤΑΝ ΦΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ!

Σ'ΕΜΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΟΤΑΝ ΜΠΩ ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ,ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΠΡΠΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ (ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ) ΟΠΟΤΕ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ (ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ) ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑΝ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΡΩΤΗΣΑΝ ΑΜΕΣΩΣ!! ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ 2ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 2 ΜΩΡΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΜΑΘΕΙ ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ!!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝΕ!!


ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ..ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΝΑΙ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ...
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙς ,ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ(ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ,ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ..)ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΥΧΤΥΧΩΣ ΕΜΝΑ ΤΕΤΟΙΕς ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΤΥΧΕΙ...ΕΝΩ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΚΑΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΕΣΥ..!

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ!!
ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΜΑ ΔΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΛΕΣ,ΘΑ ΣΟΥ ΣΥΡΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΕΤΑ ΚΙ ΑΣ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ!! ΜΕΤΑ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΛΕΝΕ,ΓΡΑΦΤΟΥΣ!!ΕΜΕΝΑ ΟΛΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΜΟΥ ΛΕΝΕ.
ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ "ΞΕΧΑΣΕ" ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ (ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΡΛΑ) ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΠΡΩΞΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ,ΜΟΥ'ΧΩΣΕ ΜΙΑ ΑΓΚΩΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΙ ΕΦΥΓΑ!!ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ;;ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΕΙ!!

ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΕΣ.ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ 1η.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΑΝΤΙΕΜΤΩΠΙΣΖΩ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥΣ 3 ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΝΑΩ!Ε,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalhmera!!!!στα τρεια πρωτα μου παιδια το ειπα με το που μαθαινα οτι ειμαι εγκυος αλλα στο τεταρτο επειδη φανταζομουνα οτι θα με πριζανε (πως θα τα βγαλεις περα ,δεν εχεις καθολου βοηθεια κ.α)ετσι ειπαμε να μην το πουμε σε κανενα!!βεβαια δεν μπορουσα να κρατηθω μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης οπως ηθελε ο αντρας μου και ετσι το ειπαμε οταν εμαθα το φυλο του μωρου!!!δηλαδη στον πεμπτο μηνα!!και βεβαια αρχισαν ολοι να λενε αυτα που φανταζομουν!!

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:[ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ..ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΝΑΙ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ...
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙς ,ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ(ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ,ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ..)ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΥΧΤΥΧΩΣ ΕΜΝΑ ΤΕΤΟΙΕς ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΤΥΧΕΙ...ΕΝΩ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΚΑΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΕΣΥ..!

Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ.ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΑΡΑ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΣΤΟ "ΚΑΚΟ" ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΞΟΥΣΙΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ Η ΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥΝΟΥ.

ΟΙ ΚΑΚΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ.ΑΛΛΑ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ,ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΤΥΠΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΤΗΜΑ,ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ.

ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ Ο Λ Α ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!ΕΔΩ ΣΟΥ ΛΕΩ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!

despoinag

despoinag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και στα δύο το είπαμε αμέσως στους πάντες, ακόμα και στην περιπτερού της γειτονιάς μας!!! ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? 654316 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? 654316

Βέβαια πολλούς δεν τους συγκίνησε καθόλου αλλά εμάς δεν μας ενδιέφερε. Είμασταν χαρούμενοι και θέλαμε να το φωνάξουμε. Η αλήθεια βέβαια είναι ότι δεν είμαστε και ιδιαίτερα προληπτικοί και πάντα πιστεύουμε ότι αν είναι κάτι να συμβεί θα συμβεί είτε το πείς είτε όχι. Η μαμά μου πάλι από την άλλη δεν ήθελε να το πούμε πουθενά και σε όσους μπορούσε να το κρύψει το έκρυβε.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANGEL έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:[ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ..ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΝΑΙ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ...
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙς ,ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ(ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ,ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ..)ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΥΧΤΥΧΩΣ ΕΜΝΑ ΤΕΤΟΙΕς ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΤΥΧΕΙ...ΕΝΩ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΚΑΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΕΣΥ..!

Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ.ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΑΡΑ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΣΤΟ "ΚΑΚΟ" ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΞΟΥΣΙΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ Η ΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥΝΟΥ.

ΟΙ ΚΑΚΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ.ΑΛΛΑ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ,ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΤΥΠΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΤΗΜΑ,ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ.

ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ Ο Λ Α ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!ΕΔΩ ΣΟΥ ΛΕΩ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!

ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΛΠ..(ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ..) ΜΕ ΕΠΕΡΝΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥΣ ,ΑΡΩΣΤΙΕΣ...ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΕΘΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ..! ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΧΗΣΗ...
ΠΩΣ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ? ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ ΠΩΣ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...
ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΓΡΑΦΩ..ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΙ ΕΓΚΥΟΣ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ...ΔΕΝ ΞΕΡΩΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΟΛΑ ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΙΤΟΙΣ!!

mikros prigkipas

mikros prigkipas
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας και από μένα!!!
φυσικά και πιστεύω στο κακό "μάτι",αλλά το χειρότερο είναι η λύπηση των φίλων και συγγενών!!!
λοιπόν εγώ το είπα όταν σηκώθηκα απο το κρεββάτι δηλαδή μπαίνοντας στον ογδοο μήνα!!!
ο βασικός λόγος ήταν ότι επειδή είχα αποβολές στο παρελθόν ,όλοι έλεγαν μετά "καημενη μην στενοχωριέσαι,την άλλη φορά " και άλλα τετοια!!
οπότε καταλαβαίνεται!!!!!

eirini25

eirini25
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμεις τους το ειχαμε πει λιγο μετα που το ειπαμε στους γονεις μου.....δηλαδη ημουν 6-7 εβδομαδων....αλλα ειχαν χαρει ολοι απιστευτα....

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη το έμαθα ανήμερα Χριστουγέννων. Ο μπαμπάς μου λέγεται Εμμανουήλ και γιόρταζε την επόμενη ημέρα ε, και έτσι το έμαθαν όλοι αμέσως! Όλα πήγαν τέλεια, είχα καταπληκτική εγκυμοσύνη και γέννα και ένα υγειέστατο παιδί! Στην δεύτερη το είπα πάλι αμέσως και όλα πήγαν επίσης καλά... οπότε δεν πιστεύω ότι παίζει ρόλο η γνώμη των άλλων. Ίσα ίσα που πιστεύω ότι εμείς δημιουργούμε αρνητικό κλίμα όταν είμαστε προληπτικές. Βέβαια η κάθε μία όπως νιώθει... Με το καλό τα μωρά σας και όλα τα άλλα έρχονται δεύτερα!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρχισα να το λεω απο την 6η βδομαδα σταδιακα και σιγα σιγα..Και πιστευω οτι αμα εχεις θετικη σκεψη ολα θα σου πανε καλα.. Δε με νοιαζει τι θα πουν.. Εγω με τον αντρα μου τι λεμε και τι νιωθουμε.. Ευτυχως οι οικογενειες μας ειναι τρις-ευτυχισμενοι με το γεγονος οποτε οτι ειναι να γινει θα γινει.. Αν παει κατι στραβα.. Θα ξανα προσπαθησουμε.. Και παλι θα το πω.. Ετσι σταδιακα παλι cyclops

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΓΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΜΙΚΡΗ ΕΓΚΥΟΣ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΩ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΤΟ ΕΜΑΘΑ! ΤΟ ΕΙΠΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΜΑΣ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 7Η ΠΕΡΙΠΟΥ ΒΔΟΜΑΔΑ. ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΚΛΕΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ! ΤΩΡΑ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 23Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ, Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΧ ΑΚΟΜΑ ΔΝ ΤΟ ΧΕΙ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ (ΒΕΒΑΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΩΣ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ ΑΥΤΟ...)!!! ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ! ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΚΑΤ' ΕΥΧΗΝ... Smile

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
refaki έγραψε:ΕΓΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΜΙΚΡΗ ΕΓΚΥΟΣ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΩ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΤΟ ΕΜΑΘΑ! ΤΟ ΕΙΠΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΜΑΣ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 7Η ΠΕΡΙΠΟΥ ΒΔΟΜΑΔΑ. ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΚΛΕΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ! ΤΩΡΑ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 23Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ, Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΧ ΑΚΟΜΑ ΔΝ ΤΟ ΧΕΙ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ (ΒΕΒΑΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΩΣ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ ΑΥΤΟ...)!!! ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ! ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΚΑΤ' ΕΥΧΗΝ... Smile

Με το καλο μικρη μου!!! Οσο για τον μπαμπα σου πιστευω μολις γεννηθει το νινι σου θα μαλακωσει.. Εμενα μου λεει οτι πρωτα ερχομαι εγω και εγω να ειμαι καλα κι ολα τα υπολοιπα τον αφηνουν αδιαφορο...
ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? 215994

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:[Με το καλο μικρη μου!!! Οσο για τον μπαμπα σου πιστευω μολις γεννηθει το νινι σου θα μαλακωσει.. Εμενα μου λεει οτι πρωτα ερχομαι εγω και εγω να ειμαι καλα κι ολα τα υπολοιπα τον αφηνουν αδιαφορο...
ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? 215994

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΝΟΧΛΟΥΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΠ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΣ... Mad

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σου πω κατι??? Μπορει να ακουστει λιγο εγωιστικο.. Αλλα τωρα δημιουργεις ΔΙΚΗ σου οικογενεια.. Και μενα ο αδερφος μου ο ενας επειδη δεν του αρεσουν τα μωρα δε χαρηκε καθολου.. Δε με νοιαζει ομως και δε πτοουμαι.. Τωρα ειμαι εγω και ο συντροφος μου,δεν ειμαι παντρεμενη,και με το καλο το μωρο που μας ερχετε.. Να εισαι χαρουμενη για το νινι σου!!! Αληθεια τι ειναι αγορακι ή κοριτσακι?
ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? 654316

kikhl


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ναι πιθανά να το νιώθει έτσι αλλά πίστεψε με όταν με το καλό αντικρίσει το μωράκι σου θα λυγίσει. Εσύ προς το παρόν χαλάρωσε και απόλαυσε την κάθε στιγμή αυτού του ταξιδιού!

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Να σου πω κατι??? Μπορει να ακουστει λιγο εγωιστικο.. Αλλα τωρα δημιουργεις ΔΙΚΗ σου οικογενεια.. Και μενα ο αδερφος μου ο ενας επειδη δεν του αρεσουν τα μωρα δε χαρηκε καθολου.. Δε με νοιαζει ομως και δε πτοουμαι.. Τωρα ειμαι εγω και ο συντροφος μου,δεν ειμαι παντρεμενη,και με το καλο το μωρο που μας ερχετε.. Να εισαι χαρουμενη για το νινι σου!!! Αληθεια τι ειναι αγορακι ή κοριτσακι?
ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? 654316

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ Very Happy Very Happy Very Happy ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΟΡΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΔΕΜΕΝΟΙ Smile ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ? ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις