Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[q
κοριτσια επειδη μαλλον για μενα το λετε..θελω να πω πως συμφωνω απολυτα για τη θετικη ενεργεια..αλλά στο πρωτο μου παιδακι ημουν μια χαρα οταν το ειπα...μακρια απο συγγενεις....και τελικα δεν βρηκαμε ποτε το ιατρικο λογο για οτι έπαθα..ουτε καμια εξηγηση γιατι γεννησα προωρα...και ετσι μου εχει μεινει ο φοβος....ξερω πως δεν ειναι λογικο..αλλα καποια πραγματα σε σημαδευουν χωρις να τα θελεις...[/quote]
ax koukla mou den sto leo gia na se thikso pros theou einai diskolo na exeis mia asximi egimosini kai na skeftese min ksanaginei alla na skeftese thetika gia sena oxi gia tous allous kai pes tous to otan genniseis.esi einai to thema na xareis tin egimosini sou gia afto sou leo skepsou thetika filakiakai sigmoni an to pires strava

mamadimi

mamadimi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bou-boukitsa ούτε εγώ το είπα για εσένα. Σε καταλαβαίνω απόλυτα και θα κάνεις οτιδήποτε σε κρατάει εσένα ήρεμη χωρίς να σκέφτεσαι αν είσαι υπερβολική ή όχι. Το υπερβολικό είναι κάτι υποκειμενικό. Απλά επιδή εγώ είμαι άνθρωπος που δυστηχώς επηρεάζομαι απο τους γύρω μου, και δεν μου κάνει καλό και επιτέπω εγώ ουσιαστικά στους άλλους να λένε τα δικά τους, έχω καταλάβει οτι όταν εγώ είμαι πολύ καλά και σίγουρη για τον εαυτό μου κανείς δεν μπορεί να με πειράξει. Κάνω ασκήσεις με βαθιές αναπνοές για να το καταφέρω Embarassed

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πάντως επειδή γενικά τη γλωσσοφαγιά τη φοβάμαι (αρνητική ενέργεια) άρχισα να το λέω στο ευρύ κοινό (πω πω πω πως τα λέω) αφού έκλεισα τον 3ο,κάπου στη 15η εβδομάδα.Δε φαινότανε και τίποτα.Α και στη δουλειά το είπα λίγο νωρίτερα πρώτον γιατί έτσι κι αλλιώς θα σταμάταγα και δεύτερον για να μπορώ να αποφεύγω τις οικοδομές.
Στους γονείς μας και τα αδέρφια μας το είπαμε τη μέρα που έκανα το τεστ.Πήγα στο γιατρό και γυρίζοντας πλακώσαμε τα τηλέφωνα.

Αν και επειδή το είδαμε 23 Δεκέμβρη και θα γνωριζότουσαν οι δικοί μας πρωτοχρονιά είπαμε να τους βάλουμε το υπερηχογράφημα σε κουτάκι δώρου...αλλά ποιος κρατιέται... Very Happy

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamadimi kai kassiani ...κοριτσια δεν παρεξηγηθηκα..σας καταλαβαινω απολυτα...απλα ηταν πανω απο τις δυναμεις μου...δεν μου εβγαινε να το πω πουθενα....
παντως για τη θετικη σκεψη συμφωνω...

athinar

athinar
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια εγώ επειδή προσπαθούσα πάνω από 1 1/2 χρόνο να κάνω παιδάκι το είπα αμέσως σε όλους από τη χαρά μου. πιστεύω πως αν είναι να σου πάει καλά, θα πάει.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tοτε το ανακοινωσα μετα που το επιβεβαιωσε ο γιατρος,ημουνα 2μιση μηνων,σχεδον 3,κ ετσι ξεκινησαμε αμεσως στους πιο κοντινους συγγενεις κ το λεγαμε,αλλα δν εκατσα να παρω καθε ξεχασμενη θεια κ να το πω,το ανακοιινωσα μονο σε οσους πιστευα οτι θα χαρουνε απο καρδιας με το νεο.

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Rinoula έγραψε: Δε φοβήθηκα το μάτι αλλά είχα άγχος μήπως πάει κάτι στραβά και πρέπει να εξηγώ σε όλους...


Και για μενα το μονο που με κραταει ειναι αυτο. Θα το θεωρουσα πολυ ψυχοφθόρο να αντιμετωπίσω το μετα. Το ειπα μονο σε ανθρωπους πολυ κοντινούς που θα χρειαζόμουν και τη βοήθειά τους αν συνέβαινε και κατι.

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια εγω το ειπα κατευθειαν σε γονεις πεθερικα, αδερφη και δουλεια. Βασικα ημουν στο νησι μακρια απο συγγενεις.
Παρ' όλα αυτα το ειπα σε ολους οσους με αγαπουν και ηξερα οτι θα χαρουν.
Ειτε ηταν φιλοι ειτε ηταν συγγενεις. Και βεβαια δεν θα το ελεγα στη γειτονισα που ειχαμε μονο μια καλημερα στην εισοδο της πολυκατοικιας.
Απο την αρχη ενιωθα οτι το παιδι ηρθε για να μεινει και ετσι δεν σκεφτηκα στιγμη οτι κατι θα πηγαινε ασχημα.
Κοπελες που βιωσαν κατι ασχημο στην πρωτη εγκυμοσυνη το καταλαβαινω να φοβουνται να το πουν. Ειναι φυσιολογικο.
Το θεωρω απαραδεκτο ομως απο καποια κοπελα που υποτηθετε οτι ειναι φιλη μου ή ειναι η αγαπημενη μου ξαδερφη και μιλαμε καθε μερα στο τηλ να μην μου το πει και να το μαθω οταν θα φαινοταν η κοιλια της. Αυτο για μενα σημαινει αυτοματα οτι δεν ειμαι για εκεινη δικος της ανθρωπος.
Η ξαδερφη μου στην πρωτη της εγκυμοσυνη το ειπε κατευθειαν σε ολους. Το μωρο ομως παλινδρομησε. Στη δευτερη εγκυμοσυνη της μου το ειπε μολις ακουσαν καρδουλα και βεβαια μου ειπε να μην το πω σε κανεναν. Εννοειτε πως δεν το ειπα αλλα ενιωσα πολυ δικος της ανθρωπος.
Και στην τελικη ενταξη δεν γυριζει και ολος ο κομσος γυρω απο εμας, δεν πιστευω οτι ολοι ασχολουνται με το αν ημαστε εγκυες ή οχι.
Οκ, σορυ, εκτος απο κατι κακο προερετες πεθερες, κουνιαδες συνηφαδες κ.λ.πες. Εκτος ομως απο αυτους ο υπολοιπος κοσμος δεν ζει με αυτον τον καημο.
Εγω ας πουμε ξερουν οτι προσπαθω για δευτερο αλλα δεν με πριζει κανενας που το παιδι μου ειναι 5 χρονων και δεν εχει αδερφακι. Κι αν καποιος μου πει κατι του απανταω αναλογος και με αφεινει ησυχη. Τα ορια νομιζω εμεις τα βαζουμε.Απλα οι πεθερες , οι κουνιαδες και οι συνηφαδες ειναι "απεριοριστες", δηλαδη χωρις ορια χαχαχαχαχα
Η εγκυμοσυνη μου πηγε μια χαρα οπως επεισης και της ξαδερφης μου και σε ενα μηνα θα εχω ανηψια, επιτελους καριτσακι στο σοι μας! ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 875502
Ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα και να κρατησουν στην αγκαλιτσα τους ενα υγειεστατο μωρακι!

noni


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οι πρώτοι που το μάθανε ήταν οι δικοί μου. Μετά το είπαμε και στους συγγενείς του άντρα μου... Οι γονείς του και η αδελφή του χάρηκαν. Ο αδελφός του και η γυναίκα του - οι οποίοι προσπαθούσαν να κάνουν μωράκι αρκετό καιρό και τους συμπαραστεκόμουνα- μόνο που δεν με φάγανε ζωντανή που έμεινα έγκυος!!!! Ο αδελφός του έφτασε σε σημείο να μου πει να μην μιλάω για την εγκυμοσύνη μου και η γυναίκα του να δημιουργεί σκηνικά ότι είναι πολύ στεναχωρημένη!!!
Φυσικά και τους διέγραψα γιατί κατάλαβα, αργά μεν αλλά δεν πειράζει, πόσο σκατόψυχοι είναι.Το μετάνιωσα απίστευτα που τους το είπαμε γιατί ήμουνα σε μια ευαίσθητη περίοδο της ζωής μου και αυτοί βγάλανε τόση κακία που φοβήθηκα αν και δεν πιστεύω γενικά στη γλωσσοφαγιά τότε είχα επηρεαστεί απίστευτα.

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΑΦΟΥ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ! ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ. ΣΕ ΤΡΙΤΗ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΠΡΩΤΑ!

marasofi

marasofi
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κορίτσια!!! Παρακολουθώ το forum απο καιρό και χαίρομαι πολύ που επιτέλους μπήκα κ εγώ στην παρέα σας!! ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 536304
Όσο για το πότε ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη, την πρώτη φορά κοντέψαμε να το κάνουμε πρωτοσέλιδο στις εφημερίδες τις Κυριακής απο την χαρά μας!! Δυστυχώς όμως παλλινδρόμισε στις 10 εβδομάδες (2,5 μηνών).
Τώρα είμαι πάλι έγκυος στις 19 εβδομάδες (4,5 μηνών) και ακόμα υπάρχουν συγγενείς που δεν το ξέρουν!!
Δέν θέλω να τα ρίξω όλα στο θέμα γρουσουζιά ούτε κατηγορώ κανέναν για την απώλειά μας απλά δυσκολευτήκαμε πααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααρα πολύ να ανακοινώσουμε σε φίλους και συγγενείς τα δυσάρεστα και απο φόβο μην τυχόν περάσουμε πάλι τα ίδια κρατήθηκα με νύχια και με δόντια (μεχρι να ξεπεράσουμε τον κίνδυνο) πρίν αρχίσω να το ανακοινώνω!!! (βέβαια δεν μπορώ να πώ το ίδιο για τον άντρα μου που τον κρατούσα με το ζόρι....χαχα) ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 654316 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 654316 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 654316 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 654316 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 215994 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 215994 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 215994 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 215994



Τζοτζομαμά

Τζοτζομαμά
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εγώ το είπα από την αρχή δηλ.μόλις έκανα το τεστ και είδα ότι είναι θετικό...δεν ξέρω όμως αν έκανα καλά λόγω του ότι έπαθα μια αποκόλληση μετά και είχα και το άγχος μου και δεν ήθελα να λεω και να εξηγώ και πολλά πολλά!

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eixa pei oti de tha to pw amesws alla den antexa ti 2 mera to xeran oloi...eftixws pigan ola kala...me to kalo na s erthei to nini sou

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nopi30 έγραψε:


Και στην τελικη ενταξη δεν γυριζει και ολος ο κομσος γυρω απο εμας, δεν πιστευω οτι ολοι ασχολουνται με το αν ημαστε εγκυες ή οχι.
Οκ, σορυ, εκτος απο κατι κακο προερετες πεθερες, κουνιαδες συνηφαδες κ.λ.πες. Εκτος ομως απο αυτους ο υπολοιπος κοσμος δεν ζει με αυτον τον καημο.
. Τα ορια νομιζω εμεις τα βαζουμε.Απλα οι πεθερες , οι κουνιαδες και οι συνηφαδες ειναι "απεριοριστες", δηλαδη χωρις ορια χαχαχαχαχα



xa..χα...δεν θα μπορουσε να ειπωθει καλυτερα!!! πεθερες,,κουνιαδες ,,συνηφαδες..ειναι απεριοριστες οπως τα λες....
'αλλα΄ καμθα φορα για να αποφυγεις αυτους περνει η μπαλα και τους υπολοιπους φιλους και γνωστους.........τι να κανουμε....χρειαζεται κατανοηση απο την πλευρα των φιλων!! εγω ετσι νομιζω...

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ. ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΘΕΛΑΜΕ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΝΑ ΜΑΘΕΥΤΕΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ.ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ! ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ! Very Happy Very Happy ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΒΕΒΑΙΑ ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΜΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ "ΘΕΛΕΙ Η... ΤΑΤΙΑΝΑ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ ΚΑΙ Η ΖΑΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ!!!!" Very Happy

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Very Happy ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ....1050 ΜΟΝΑΔΕΣ....5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!!!!ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΟ!ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ!!!ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΟΜΑΣΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΑΝΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ...ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΓΙ ΑΥΤΗΝ,,,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΓΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗΣ!!!!ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ!!!!ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΡΕΛΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΦΙΛΙΑ ΑΓΚΑΛΙΕΣ Κ.Τ.Λ.....ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ!Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΤΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 8,5 ΜΗΝΩΝ!ΑΡΑ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ STAND BY ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΡΕΥΡΕΘΩ ΚΑΝ ΣΑΝ ΚΑΛΕΣΜΕΝΗ ΛΟΓΩ ΔΥΣΦΟΡΙΑΣ ΜΕΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ,ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ!!!!!!!ΑΦΗΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΛΛΕΣ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΟΦΑΓΙΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΖΩ!ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΟΙ 4 ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΛΕΓΟΝΤΑΣ....'ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΜΟΣΥΝΟ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΕΠΟΝΤΑΙ....'ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΕΙΧΑΝΕ ΓΟΥΡΛΩΣΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΝ ΧΑΝΟΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ... ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ....ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΟ ΒΡΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΣΑΣ ΘΑ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΡΑ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ!!!!!!....ΠΑΥΣΗ.....ΠΑΥΣΗ....ΠΑΥΣΗ.....ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΓΗ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΠΙΕΙ....ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ CLUB SANTOUITS ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΤΡΩΩ ΜΕ ΜΑΝΙΑ!ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΙΝ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΞΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ....ΕΓΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΑΚΟΜΑ ΣΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΙ...ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ...'ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ?' ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ...ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ<ΚΑΛΑ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ?ΕΛΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΝΤΡΕΨΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΦΑΝΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ>... ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ...ΣΥΓΧΙΣΤΗΚΑ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ?ΕΙΣΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ?ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙΣ?ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΘΟΤΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΝΑ ΛΕΜΕ...ΚΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΜΟΥΤΡΩΝΕΤΕ?ΕΛΕΟΣ ... ΕΤΡΕΜΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΜΠΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΚΙ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟΝ ΠΑΓΟ ΑΝΗΞΕΡΟΣ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ...ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΞΕΧΑΣΤΗΚΕ ΑΠΛΩΣ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΛΕΓΑΝ ΑΣΧΕΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΖΗΤΗΣΑΜΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ!!!ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΞΩ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ Ο ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ....ΑΑΑΑΝΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ...ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΧΑΡΗ Ο ΜΑΓΚΑΣ!!!!ΧΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ 3 ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΧΑΡΗΚΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΓΧΩΡΕΣΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!!!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ...ΕΣΠΑΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ Ο ΔΕΣΜΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΙ ΕΤΣΙ!ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟ ΛΕΓΑΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ ΚΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ ΠΕΡΙΣΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ...ΜΕΤΑ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΑΝΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ...ΤΙ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 14 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝ ΜΑΝΑ????ΤΟ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥ ΡΟΛΟΙ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΟΙ ΣΥΓΚΥΡΙΕΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΑΦΗΝΑΜΕ!!!!ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΑΝΤΑΡ ΟΤΙ ΚΛΕΙΣΑΝΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΛΟ ΑΠΟΛΥΣΕΙΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΜΗΝ ΣΕ ΓΙΩΣΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ?ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΕΛΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ, ΕΓΩ ΕΣΕΝΑ ΕΧΩ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟΝ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!ΤΙ ΘΑ ΒΡΙΣΚΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ?ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΜΗ ΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ...ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΕΤΣΙ???ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΩΝ!!!!ΑΡΡΑΒΩΝΕΣ?ΗΡΘΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΧΟΡΕΨΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΛΕΝΤΗΣΕΙ ΚΑΘΟΤΑΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΓΩΝΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΗΞΕΡΕ...ΓΑΜΟΣ?ΣΤΟ ΜΠΑΤΣΕΛΟΡ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΛΕΦΤΑ ΛΟΓΩ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΤΗΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΤΣΕΛΟΡ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΟΥΤΕ ΠΛΗΡΩΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΧΡΩΣΤΑΓΕ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΗΣ ΟΜΩΣ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΠΟΙΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΞΩ ΓΙ ΑΥΤΑ!ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ ΑΜΕΤΟΧΗ...ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΦΤΑΙΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ...ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΕΔΩ?ΚΑΙ ΤΟ ΓΡΑΣΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΠΟ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΤΑΚΟΥΝΙ ΜΕΣΑ?ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΤΡΠΕΖΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΒΑΛΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΦΙΛΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΞΕΝΗ!!!!ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΥΤΟ ΕΔΩ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ,,, ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ...ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΨΥΧΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΤΟΥΡΚΟΣ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΘΙΓΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΕΝΝΗΤΟ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΚΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ....ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΔΗΘΕΝ ΤΥΠΙΚΑ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ!ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΕΝΙΩΣΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΕΓΚΥΟΣ....ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΟΤΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΑ ΑΛΛΑ...ΑΡΡΑΒΩΝΕΣ ,ΓΑΜΟΣ ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΠΑΡΕΒΛΕΠΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ....ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ................................................................................ ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 850933

67ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 3 Empty reply to Motheroula 30 Τετ Μαρ 23, 2011 11:23 pm

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς θέλαμε να είμαστε λίγο υπομονετικοί μέχρι να πάμε στο γιατρό..όταν έκανα το τέστ πήρα την αδερφή μου να της το πώ είχε και δύο παιδιά και κατι παραπάνω ξέρει..της είπα μέχρι να πάμε στο γιατρό μην το πείς στη μαμά..χαχαχαχα μέσα σε 10 λεπτά την είχε πάρει τη μαμά και τις άλλες δύο μου αδερφές και τους το είχε ανακοινώσει!!!!δεν πειράζει όμως απ τη χαρά της το καταλαβαίνω..στους φίλους το είπαμε σταδιακά και τώρα 15 εβδομάδων το ξέρουν πλέον όλοι..Ηθελα να πω με αφορμή αυτα που γραφει η motheroula30 ότι πολλές θα συναντήσετε αντιδράσεις απο ''ΦΊΛΕΣ" που δεν περιμένατε...δεν είναι τίποτα λέγεται ζήλεια και φθόνος και είναι αναμενόμενα!!!εμένα η πρώτη αντίδραση της ''κολητής μου" ήταν΄καλά πότε πρόλαβες???επίσης στον αρραβώνα και στο γάμο ήταν απούσα σε μια άκρη σοκαρισμένη χωρίς να μιλάει.το περίεργο είναι ότι μου στάθηκαν άνθρωποι που δεν το περίμενα..Εν πάσει περιπτώσει οπως μου είχε πει και ένας φίλος καλή του ώρα,οι φίλοι δεν φαίνονται στις λύπες όπως όλοι ναμίζουμε, μα στίς χαρές...! Καλή και τελειόμηνη εγκυμούνη σε όλες μας και γερά παιδάκια και αφήστε τους άλλους να βραζουνε στο ζουμί τους..!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και στις δυο εγκυμοσυνες μου το ανακοινωσα αμεσως δηλ το ενα λεπτο το εμαθα και το αλλο λεπτο το ειπα σε ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΥΣ !! αν ηταν δυνατον να το γραψω στο κουτελο μου !!!

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εμεις αμεσως το ειπαμε,η χαρα βλεπετε δεν μας αφησε.Τωρα οταν με το καλο ερθει το 2ο πιστευω να ειμαι πιο συγκατημενη και να τους το ανακοινωσω αργοτερα.

mary85


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγώ το είπα μετά τον 3ο γιατι είχα μία αποβολή πριν και έτσι ήμουν συγκρατημένη.νομίζω είναι καλύτερα έτσι!

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΜΕ ΑΜΕΣΩΣ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΣΤΗΝ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ, ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΜΕ ΣΕ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΝΟΙΟΚΕΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ. Very Happy cat ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΛΛΑ Η ΑΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΣΕΙ!! cat

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στους γονεις μας την ανακοινωσαμε στο τριτο μηνο μολις καναμε την αυχενικη διαφανεια και ηταν ολα οκ..Η κολλητη μου το εμαθε μολις βγηκε θετικο το τεστ. Στην δουλεια μου το ειπα αρκετα συντομα. Αν θυμαμαι καλα μολις εκλεισα τον 2 μηνα για να κανουν τις απαραιτητες ενεργειες για την αντικατασταση μου

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valerakievelinaki έγραψε:και στις δυο εγκυμοσυνες μου το ανακοινωσα αμεσως δηλ το ενα λεπτο το εμαθα και το αλλο λεπτο το ειπα σε ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΥΣ !! αν ηταν δυνατον να το γραψω στο κουτελο μου !!!


το ιδιο εκανα και εγω!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

penyball

penyball
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι εγω το είπα την πρωτη βδομάδα,μέχρι να το συνηδειτοποιήσω κι εγω.Ήμουν πολύ περίεργη να δω την αντιδρασή τους γιατί κανείς δεν το περίμενε απο μένα παρολο που έφτασα τα 30!Βεβαια στην αρχή όλοι νόμιζαν οτι κάνω πλάκα(μου κακοφάνηκε γιατί εγώ το ήθελα πολύ απλά αυτοι δε το ήξεραν!).Ο πατέρας μου μου είπε 'α,καλά' και η μάμα μου μου έκλεισε το τηλ νομίζοντας οτι την κοροιδεύω!Σε 3 λεπτά ξαναχτύπησε το τηλ και άρχισαν τα πανηγύρια!Το θέμα γρουσουζιάς δεν το πιστεύω καθόλου γιατί νομίζω οτι εμείς κανουμε τον εαυτό μας να τα πιστευει ή όχι αλλα το θέμα μιας προηγούμενης άσχημης εμπειρίας ίσως να σταματουσε κι έμενα απο το να το πω νωρίς..

Neni

Neni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγω έκανα το ίδιο με την Gianna V.. στην αρχή το ήξερε μονο η κολητή μου. Ολοι οι άλλοι μετά το πρώτο 3μηνο..και κυρίως οι γονείς που δεν θα μπορουσαν να κρατηθουν! Ενα 3μηνο λιγότερο πρήξιμο και συμβουλές..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις