Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

titoula

titoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όταν είδαμε το θετικό τεστ είπαμε να περιμένουμε να πάμε πρώτα στο γιατρό αλλά δεν κρατηθήκαμε και σε γονείς και αδέρφια το είπαμε την επόμενη μέρα.Very Happy
Αφού πήγαμε στο γιατρό αρχίσαμε να το λέμε σιγά-σιγά σε όλους. Γενικά δε μπορούσαμε να περιμένουμε Razz

penny_tol


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ...ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΓΛΩΣΣΟΦΑΓΙΑ....ΑΝ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΒΑΛΤΕ ΕΝΑ ΜΑΤΑΚΙ ΣΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΕΣΤΕ ΤΟ....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΧΑΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ....ΦΙΛΙΑ!

Litsaki89

Litsaki89
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια εγω στουσ γονεις του αντρα μου το ειπα την ιδια μερα που το επιβεβαιωσε ο γυναικολογος μου
στουσ δικουσ μου και στους φιλους το ειπα στον 4ο μηνα

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="motheroula 30"] Very Happy ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!!!.....
Εγω σαν εξωτερικη ματια θα ηθελα να σου πω οτι εχεις δικιο να σε πειραζει αυτη η κατασταση...Υποτιθεται οτι ηταν φιλη σου θα επρεπε να χαρει με τη χαρα σου ή τουλαχιστον ετσι θα επρεπε να κανουν οι φιλοι...
Οσο για την κουμπαρια, εφοσον σκοπευατε να κανεται παιδι και δεν θα μπορουσατε να ανταπεξελθετε στα εξοδα θα επρεπε να της το πειτε απο την πρωτη φορα που ανεβαλλε το γαμο της, γιατι κι εσεις δεν θα μπορουσατε να περιμενετε ποτε θα αποφασισουν αυτοι να παντρευτουν. Δεν θελω να σε προσβαλλω προς Θεου ισα ισα ηταν απαρεδεκτη η συμπεριφορα της και εγω στη θεση της θα σου ελεγα "Δεν πειραζει φιλεναδα εσυ και το μωρακι σου να ειστε καλα και εμεις θα δουμε τι θα κανουμε". Απλα για να σου εκανε τετοια επιθεση συμαινει οτι κατι τους ενοχλησε απο πριν, απλα δεν στο ελεγαν, που για μενα και αυτο ειναι λαθος. Το να κανεις καποιος κουμπαρο ειναι σαν να τον κανεις συγγενη και μαλιστα εναν συγγενη που τον διαλεγεις, οποτε θα πρεπει ολα να σηζητιουνται!
Εμενα οι κουμπαροι μου με εγκατελειψαν 3 μηνες πριν το γαμο γιατι αποφασισαν να παραιτηθουν απο τις δουλειες τους και βεβαια δεν ειχαν φροντισει να κανουν οικονομια για το γαμο μας. Το αποτελεσμα ηταν τα προσκλητηρια να μην γραφουν κουμπαρο και ευτυχως βρεθηκε ενας συναδελφος του αντρα μου και μας παντρεψε, πολυ καλο παιδι και χατηρι δεν μου χαλασε σε οτι κι αν ηθελα...
Οπως ειπε και μια κοπελα παραπανω στις χαρες μετρας φιλους, οχι στις λυπες...
Γι' αυτο μην στεναχωριεσε βγηκε απο τι ζωη σου ενας ανθρωπος που απλα δεν αξιζε να ειναι μεσα σε αυτη...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αα καιμεις αμεσως τοπαμε!τι να κρατησεις.. και ΝΑΙ! πιστευω στο ματι και σε ολα αυτα. αλλα πιστευω και στη θετικη ενεργια που δινει απο μονη της μια εγκυμοσυνη καινομιζω τα νικαει ολα. καποτε ισως υπηρχε ο φοβος μιας αποβολης στο 1ο τριμηνο απο διαφορους λογους και γιαυτο δε το λεγανε.ακομα και τωρα ειδικα αν καποιο ζευγαρι πχ προσπαθει καιρο η εχει κατι δυσαρεστο στο παρελθον που εγινε σε μια αλλη εγκυμοσυνη ισως να θελει να το κρυψει μεχρι να περασει το ''επικινδυνο 3μηνο'' αναλογα... εμεις παντως τοπαμε αμεσως. ακομα καικατι να συμβει εε τι να κανουμε.. ουτε αυτο θαναι μυστικο αλλα δε μας νοιαζει. ολα για τους ανθρωπους ειναι.
υγ. στις περιπτωσεις που ανεφερα ομως ειναι κατανοητο να μη το λενε ισως καιγω να τοκανα...

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valerakievelinaki έγραψε:και στις δυο εγκυμοσυνες μου το ανακοινωσα αμεσως δηλ το ενα λεπτο το εμαθα και το αλλο λεπτο το ειπα σε ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΥΣ !! αν ηταν δυνατον να το γραψω στο κουτελο μου !!!


ayto akrivws kaname ki emeis....me kalypses apolyta fili mou....genika den pisteyw se mati,glwsswfagies kai tetoia.....ama einai na ginei kati 8a ginei.... Very Happy

mary karkgiok

mary karkgiok
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΗΡΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΑΛΛΑ ΜΕΝΑΜΕ ΜΑΖΙ.ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑΝ!!!!ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΟΛΙΣ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ.ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ ΚΛΠ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΜΕΣΩΣ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΠΩ,ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ,ΝΑ ΑΡΓΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΩ ΤΗ ΓΛΩΣΣΟΦΑΓΙΑ!!!ΚΑΤΙ ΗΞΕΡΑΝ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΣΩ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΜΑΣ!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mary karkgiok στις Πεμ Νοε 03, 2011 2:24 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ....)

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το είπαμα στους γονείς μας & στα αδέρφια μας μόλις το μάθαμε γιατί η αλήθεια είναι ότι είχα φοβηθεί λίγο με την κουνιάδα μου που απέβαλε το 1ο τρίμηνο & δεν ήθελα να συμβεί κάτι και να μην το ξέρουν..Αλλά σε όλους τους υπόλοιπους μετά το τρίμηνο!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στη μητέρα μου στην αδερφή μου και σε πολύ καλούς φίλους το είπαμε μώλις το μάθαμε.Εξ'άλλου είναι πολύ πολύ νωρίς...Οι άλλοι παππούδες ούτε καν θέλουν να ξέρουν...Στους υπόλοιπους εφ'όσων όλα πάνε καλά μετά το Α'τρίμηνο θα το πούμε.

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="nopi30"]
motheroula 30 έγραψε: Very Happy ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!!!.....
Εγω σαν εξωτερικη ματια θα ηθελα να σου πω οτι εχεις δικιο να σε πειραζει αυτη η κατασταση...Υποτιθεται οτι ηταν φιλη σου θα επρεπε να χαρει με τη χαρα σου ή τουλαχιστον ετσι θα επρεπε να κανουν οι φιλοι...
Οσο για την κουμπαρια, εφοσον σκοπευατε να κανεται παιδι και δεν θα μπορουσατε να ανταπεξελθετε στα εξοδα θα επρεπε να της το πειτε απο την πρωτη φορα που ανεβαλλε το γαμο της, γιατι κι εσεις δεν θα μπορουσατε να περιμενετε ποτε θα αποφασισουν αυτοι να παντρευτουν. Δεν θελω να σε προσβαλλω προς Θεου ισα ισα ηταν απαρεδεκτη η συμπεριφορα της και εγω στη θεση της θα σου ελεγα "Δεν πειραζει φιλεναδα εσυ και το μωρακι σου να ειστε καλα και εμεις θα δουμε τι θα κανουμε". Απλα για να σου εκανε τετοια επιθεση συμαινει οτι κατι τους ενοχλησε απο πριν, απλα δεν στο ελεγαν, που για μενα και αυτο ειναι λαθος. Το να κανεις καποιος κουμπαρο ειναι σαν να τον κανεις συγγενη και μαλιστα εναν συγγενη που τον διαλεγεις, οποτε θα πρεπει ολα να σηζητιουνται!
Εμενα οι κουμπαροι μου με εγκατελειψαν 3 μηνες πριν το γαμο γιατι αποφασισαν να παραιτηθουν απο τις δουλειες τους και βεβαια δεν ειχαν φροντισει να κανουν οικονομια για το γαμο μας. Το αποτελεσμα ηταν τα προσκλητηρια να μην γραφουν κουμπαρο και ευτυχως βρεθηκε ενας συναδελφος του αντρα μου και μας παντρεψε, πολυ καλο παιδι και χατηρι δεν μου χαλασε σε οτι κι αν ηθελα...
Οπως ειπε και μια κοπελα παραπανω στις χαρες μετρας φιλους, οχι στις λυπες...
Γι' αυτο μην στεναχωριεσε βγηκε απο τι ζωη σου ενας ανθρωπος που απλα δεν αξιζε να ειναι μεσα σε αυτη...
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΗΜΟΥΝ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΣΕ ΟΛΑ ...ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΛΛΑΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΔΙΩΞΑΝΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΛΕΦΤΑ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΟΠΟΤΕ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ....ΤΟΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝΕ "ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΟ" ΟΠΟΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΜΕ ΤΟΤΕ "ΜΗΝ ΤΟ ΑΡΓΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ" ... Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΗΤΑΝ "ΚΑΝΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ 2 ΠΑΙΔΙΑ" ....ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 7 ΜΗΝΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ"...ΤΟΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΣ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ...ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΧΥΜΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ!!!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΛΑΙΓΟΤΑΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ.....ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΓΩ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΛΛΑΖΑΝ ΠΑΛΙ????ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΤΩΡΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΔΕΙ ΔΗΘΕΝ ΤΙ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΕΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ!!!!ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ......ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΓΛΙΤΩΣΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΔΕΧΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΤΖΑΜΠΑ!!!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΠΑΛΙ!!!!!ΕΙΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ!!!!!! ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 4 966307

motheroula 30

motheroula 30
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ .... ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΞΕΡΩ....ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΗ@&%^&ΞΑ ΤΕΛΕΙΩΣ .... ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 4 667478 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 4 667478 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 4 667478 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 4 667478 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΡΘΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ...ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΛΑΤΡΕΥΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΝΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΙΧΑΘΩ ΟΙ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΔΟΤΕΣ...ΥΠΕΦΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΟΛΟ ΕΚΛΑΙΓΑ ΦΟΒΟΥΜΕΝΗ ΜΗΝ ΜΕ ΔΙΩΞΟΥΝ...ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΛΗΓΕΙ Η ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΝΑΝΕΩΝΟΥΝ......ΟΜΩΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΛΥΠΗΘΩ ΕΓΩ ΕΠΛΕΑ ΣΕ ΠΕΛΑΓΗ ΕΥΤΥΧΙΑΣ....ΗΞΕΡΕ Ο ΘΕΟΣ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ...ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ....ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΑΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ....ΕΧΩ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ...ΟΠΟΤΕ ΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ,ΑΛΛΑ ΚΕΡΔΙΣΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ....ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ...ΤΟ ΠΙΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ... Respect Respect Respect Respect ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΠΛΩΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΕΚΦΡΑΣΩ!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!....ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ....

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχεις ολα τα δικια τοτε, αφου της το ειπες το ηξερε,.. γιατι θυμωσε; Λαθος της μεγα λαθος!
Οσο για την δουλεια καλα κανεις και το βλεπεις ετσι θετικα, κατσε και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου και αργοτερα το μωρακι σου! Οι δουλειες ερχονται και φευγουν, η οικογενειακη γαληνη και ευτυχια ειναι αυτο που μενει.

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω λογω του οτι ειχα μια αποβολη παλιοτερα προτιμησα την δευτερη εγκυμοσυνη να την πω μονο σε πολυ κοντινα προσωπα.οι δικοι μου ηταν οι πρωτοι που το μαθανε.οι δικοι του παρολο που τους το ανακοινωσε ο αντρας μου δεν πηραν ουτε τηλ!οταν εκλεισα και τον 3 μηνα και εκανα αυχενικη και ειδα πως ολα οδευουν προς το καλο τοτε το ειπαμε και στους υπολοιπους [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

alkistisv


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμεις το ανακοινωσαμε στους γονεις μου το Σαββατο (Τεταρτη εκανα 1η χοριακη) και αυτο γιατι επρεπε να με αντικαταστησουν στην δουλεια την Πεμπτη για το γυναικολογο οποτε ισως υποψιαστηκαν κατι και μεσα σε ενα κουτι βαλαμε ενα φορμάκι το βιβλιο εγώ+εσύ μαζί η τέχνη του να είσαι γιαγιά (δεν βρηκα κάτι για παπούδες) και μια καρτα 1α ο ερωτας μετα η αγαπη υστερα ο γαμος και τωρα..... με αγαπη στον παπου και στην γιαγια.... την Δευτερα μετα το υπερηχογραφημα ετσι θα το ανακοινωσουμε και στην πεθερα μου και την Τριτη παραγγειλα μπισκοτα με μωρουδιακα σχεδια για να το πω στα 2 κοριτσια στην δουλεια και την Πεμπτη που εχει γενέθλια ο αντρουλης μου του παραγγειλα τουρτα μπιμπερό και θα το μάθει ο αδερφος μου και ο ενας του ο αδερφος ο άλλος λείπει ταξίδι και σιγα σιγα με τα μπισκοτα θα το πούμε και σε αγαπημενους ανθρώπους όπως ο παπους και η γιαγιά μου και η αγαπημένη μου θεια με τον αντρα της και την κορη τους 1η ξαδερφη μου που την θελω και για νονα!! Α!! το ξερει και μια κολλητη μου που την πηρα μετα τα αποτελεσματα της χοριακής αλλά ξέρω ότι κρατάει το στόμα της κλειστο!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alkistisv έγραψε:εμεις το ανακοινωσαμε στους γονεις μου το Σαββατο (Τεταρτη εκανα 1η χοριακη) και αυτο γιατι επρεπε να με αντικαταστησουν στην δουλεια την Πεμπτη για το γυναικολογο οποτε ισως υποψιαστηκαν κατι και μεσα σε ενα κουτι βαλαμε ενα φορμάκι το βιβλιο εγώ+εσύ μαζί η τέχνη του να είσαι γιαγιά (δεν βρηκα κάτι για παπούδες) και μια καρτα 1α ο ερωτας μετα η αγαπη υστερα ο γαμος και τωρα..... με αγαπη στον παπου και στην γιαγια.... την Δευτερα μετα το υπερηχογραφημα ετσι θα το ανακοινωσουμε και στην πεθερα μου και την Τριτη παραγγειλα μπισκοτα με μωρουδιακα σχεδια για να το πω στα 2 κοριτσια στην δουλεια και την Πεμπτη που εχει γενέθλια ο αντρουλης μου του παραγγειλα τουρτα μπιμπερό και θα το μάθει ο αδερφος μου και ο ενας του ο αδερφος ο άλλος λείπει ταξίδι και σιγα σιγα με τα μπισκοτα θα το πούμε και σε αγαπημενους ανθρώπους όπως ο παπους και η γιαγιά μου και η αγαπημένη μου θεια με τον αντρα της και την κορη τους 1η ξαδερφη μου που την θελω και για νονα!! Α!! το ξερει και μια κολλητη μου που την πηρα μετα τα αποτελεσματα της χοριακής αλλά ξέρω ότι κρατάει το στόμα της κλειστο!!
ΜΠΡΑΒΟ! ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΚΗΝΙΚΟ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!
ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΤΕΣΤ-ΝΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ-, ΤΩΡΑ ΣΤΟ 2 ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΝΑ ΤΟ ΦΩΝΑΞΩ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΖΗΛΙΕΣ, ΚΑΚΟ ΜΑΤΙΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.ΟΟΟΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη μόλις κάναμε τον υπερηχο και είδαμε καρδούλα στην 6η βδομάδα άρχισα να το διαλαλω.
Το ίδιο και τώρα,απλά δεν προχώρησε η εγκυμοσύνη.Απο την μια λέω ότι δεν πιστεύω στο ματι κ όλα αυτα κ ξέρω ότι και στην επόμενη προσπάθεια μας,πάλι αμέσως θα το πω...Απλά εκει που ΔΕΝ παίζει να το πούμε είναι στα πεθερικά μου,πολυ γρουσουζα την θεωρώ αυτήν....

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΙ ΕΓΩ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ. ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΜΕΣΩΣ, ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΝΕΛΑΒΕ ΑΥΤΗ, ΟΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ. Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΜΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΚΕΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ... ΔΕΝ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ, ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη μόλις κάναμε τον υπερηχο και είδαμε καρδούλα στην 6η βδομάδα άρχισα να το διαλαλω.
Το ίδιο και τώρα,απλά δεν προχώρησε η εγκυμοσύνη.Απο την μια λέω ότι δεν πιστεύω στο ματι κ όλα αυτα κ ξέρω ότι και στην επόμενη προσπάθεια μας,πάλι αμέσως θα το πω...Απλά εκει που ΔΕΝ παίζει να το πούμε είναι στα πεθερικά μου,πολυ γρουσουζα την θεωρώ αυτήν....

εγω αγαπη μου μολις εμαθα οτι ειμαι παλι εβαλα ενα ματακι που φοραγα στον γιο μου γτ δεν ειναι ολοι καλοβουλοι...


εγω στο γιο μου το ειπα σε ολο τον κοσμο κ ας ξεκιναγαμε απο το μηδεν.τωρα το ξερετε εσεις μονο κ οι γονεις μου ααα ναι κ ο μελλοντας νονος.στα πεθερικα μαλλον θα το πω τωρα που θα παμε στο εξοχικο αλλα ειδωμεν

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στη πρωτη μου κορη το ειπα μολις εκανα το τεστ στον αδερφο μου,μαμα και πεθερα!!!!!μολις πηρα το γιατρο και μου ειπε να κανω χωριακη και ειδαμε οτι εινα στα υψη το ανακοινωσα παντου!!!!σε ολους!!!!στη μικρη δεν ειχα το περιθωριο να το "κρυψω".....αφου και εγω δεν το ειχα καταλαβει αφου ημουν ακομα λεχωνα....οποτε πρωτη επισκεψη στο γιατρο συνοδευτικε και απο αυχενικη οποτε το ανακοινωσα αμεσως και παλι!!!!

jennia

jennia
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ επειδή είμαι πολύ πολυυυυυυυυυυύ προληπτική το είπαμε στουσ γονείς μας μόνο αμέσως (το ανακάλυψα σχετικά νωρίς...ήμουν μόνο 2 εβδομάδων έγκυος)και ΜΟΝΟ σε κολλητούς φίλους όταν ήμουν 2 μηνών!κόμα και τώρα που έχω μπει στον 5ο μήνα αποφεύγω να το λέω ... τώρα βέβαια αχίζει και φουσκώνει η κοιλίτσα οπότε...!!....Το μάτι όμως το πιστεύω πολύ!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στη 1η μου εγκυμοσύνη το είπαμε σχεδόν αμέσως σε γονείς και αδέρφια και στους υπόλοιπους μετά την αυχενική.τη 2η φορά που έμεινα έγκυος πάλι το είπαμε αμέσως αλλά το έχασα νωρίς.Την τρίτη φορά το΄είπαμε μόνο στους δικους μου όταν τα πράγματα άρχισαν να μην πηγαίνουν καλά με τις χοριακές για να κρατάνε την μικρή και 2 μηνών παλλινδρόμησε...Αν ξαναμείνω έγκυος δεν θα το πούμε σε ΚΑΝΕΝΑΝ γιατί στις αποβολές κανείς δεν στεναχωρεθηκε,δεν νοιάστηκε πως είμαστε και τι περνάμε και γενικά δεν έχουμε καμία βοήθεια με την μικρή,όπότε σε όλους μετά την αυχενική.Δύσκολο να μην έχεις να μοιραστείς τη χαρά σου και να ξέρεις ότι κανένας δεν θα σου σταθεί στα δύσκολα... Sad

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalimera k apo emena!!!egw to ematha 6 evdomadwn!!imoyn idi me mia fili ston giatro k ton antra moy,to emathe amesws k 3 files moy akoma poy einai san aderfes tin epomeni,se goneis meta apo 2-3 meres..genika den to ekryva para mono apo 2 gynaikes stin doyleia(pelatisses)poy eixa paratirisei oti itan mayrogetes!!skepsoy oti eixa 1 xrysopsaro 2 mines to eixe dei kosmos k kosmakis k moy eipe : ax!ti omorfo poy einai!!tin epomeni teza to psari!!!!! No cyclops

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και τις 3 φορές το είπα αμέσως!!!Οτι είναι να γίνει θα γίνει και δεν με ρίχνει κάτω καμιά μάνα ,πεθερά ,ξαδέρφη ,φίλη κτλ.Δεν μασάω με τέτοια εγώ,βέβαια υπάρχουν και γυναίκες που το λένε μετά το πρώτο τρίμηνο..σεβαστό!!!
Οταν η αδερφή μου όμως μου είπε οτι ήταν εγκυός 2,5 μηνών στράβωσα πολύ και στεναχωρηθηκα αλλά περισσότερο θύμωσα..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έκανα το τεστ σαββατο πρωι, βγηκε θετικο. Ημουν μονη και δεν ηθελα να το πω στον αντρα μου απο το τηλεφωνο. Κυριακη πρωι, που πηγαινα να παραλαβω την κουμπαρα μας και κολλητη μου, λω τις χιλιες δυο ασχετες δικαιολογιες για να συναντηθω πρωτα με το παλικαρι μου να του πω τα νεα! Αφου του λεω τα νεα και εχουμε χαρες και πανηγυρια και μας κοιτανε περιεργα οι περαστικοι, αποφασιζουμε να το πουμε μονο στην κουμπαρα μας γιατι ειναι απο γερμανια και ειχε ερθει να μας επισκεφτει και ηταν ευκαιρια να το μαθει απο κοντα. Αλλα για τους υπολοιπους να τοκρατησουμε μυστικο για λιγο καιρο. Το δικο μας μυστικο!!! Το λεω στην κουμπαρα, δεν κρατιεμαι και το λεω και στην αλλη κουμπαρα και κολλητη μου και τελος! Το βραδυ ομως με επιασε ημικρανια...την δευτερα ηρθε η κουνιαδα μου να με προσεχει λογω της ημικρανιας και αναγκαστικα της το ειπε το παλικαρι μου για να μην μου δωσει φαρμακα. Την επομενη μερα μπαινω στην κλινικη γιατι ακομη ποναω οποτε το λεμε και στους γονεις μου! Ολοι χαμογελουσαν και με κοιταζαν περηφανοι κι εγω εκλαιγα απο τον πονο! Μετα ολα πηραν τον δρομο τους και απο στομα σε στομα, εγω δεν προλαβα να το πω σε κανεναν... το εμαθαν ολοι και με επαιρναν τηλεφωνο για τα συγχαρητηρια!!!

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΤΙΣ ΚΟΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΑΜΕΣΩΣ....ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΥΨΩ ΤΟ ΕΚΡΥΒΑ.....ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις