Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η αληθεια ειναι οτι και στην πρωτη εγκυμοσυνη αλλα και τωρα στη δευτερη ηθελα να βγαλω ντουντουκα...να πεταξει αεροπλανο με πανο...να το γραψω στο κουτελο...να βγει σε διαφημηση στο σουπερ μαρκετ και αλλα πολλα Embarassed

Στην κορη μου εκτος απο δουλεια και γονεις οι υπολοιποι στον 3 μηνα και τωρα με το καλο οταν φτασω στον 3 θα το ανακοινωσω,οχι τιποτα αλλο αλλα εχω ενα κολλημα με την γλωσσοφαγια και την ζηλια των ανθρωπων και γιατι ασε να "δεσει"το μωρακι καλα στην κοιλιτσα μου και εχω καιρο να το κανω βουκινο! cheers cheers cheers

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ Very Happy Very Happy Very Happy ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΟΡΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΔΕΜΕΝΟΙ Smile ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ? ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? [/quote]

Ειμαι 14ων βδομαδων... Ειμαι φρεσκια ακομη..χαχαα.... Οχι δεν εχω δει τι ειναι αν και διαισθανομαι οτι ειναι αγορακι δε ξερω γιατι... Ενω θελω κοριτσακι.. Και η πεθερα μου, μου ειπε οτι ειδε ενα ονειρο και οτι ειναι αγορι... Για να δουμε..!!! Ανυπομονω να δω παντως ολο αυτο το θαυμα.. Γενναω στις 15 φευρουαριου με το καλο.. Εσυ?

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΥΨΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ!! ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ ΚΑΚΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΡΥΨΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ, ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ. ΠΩΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΦΙΛΟΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΓΡΟΥΣΟΥΖΕΨΕΙ? ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ, ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΜΗΝΑ, ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΗΚΕ, ΚΑΤΙ ΕΣΠΑΣΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ. ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ ΔΕ ΣΥΝΕΒΗ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ Η ΕΚΒΑΣΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ..!

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
refaki έγραψε:ΕΓΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΜΙΚΡΗ ΕΓΚΥΟΣ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΩ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΤΟ ΕΜΑΘΑ! ΤΟ ΕΙΠΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΜΑΣ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 7Η ΠΕΡΙΠΟΥ ΒΔΟΜΑΔΑ. ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΚΛΕΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ! ΤΩΡΑ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 23Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ, Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΧ ΑΚΟΜΑ ΔΝ ΤΟ ΧΕΙ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ (ΒΕΒΑΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΩΣ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ ΑΥΤΟ...)!!! ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ! ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΚΑΤ' ΕΥΧΗΝ... Smile
όλα καλά θα πάνε! με το καλό κ ο γάμος σας κ τ μωράκι σας!

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία Σ. έγραψε:
Maraki8 έγραψε: τι? ποσο είσαι? 2 μηνών? κ εγώ 2 ημουν όταν απέβαλα...)
ααα δεν πάμε καλα ειναι βλαμενες ρεσυ αυτες οι γυναικες!!!!! καθόλου τακτ τελος πάντων!!!
βλαμμένες όσο δε φαντάζεσαι.. μας απειλούσε ότι αν δεν την πάρουμε τηλ με το ΄που με πιάσουν οι πόνοι να έρθει στο μαιευτήριο δε θα μας ξαναμιλήσει .. κ εντάξει εγώ χ%$Τ#Κ@ αλλά ΄αντρας μου της έχει κ αδυναμία γιατί τον έχει μεγαλώσει. οπότε απλά την ανέχτηκα Twisted Evil

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ego kai stis dyo egkymosynes to anakoinosa amesos molis to ematha!!! Very Happy

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω το ειχα πει αμεσως σε ολους γιατι ειχε περασει μολις ενας χρονος απο τον θανατο της μανας μου και ηθελα να τους δωσω κατι για το οποιο θα χαιρονται και θα ελπιζουν .

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παλι το ανακοινωσα στο γατοσπιτο πρωτα δεν θα το ξεχασω γιατι ειχα πολλες υπνηλιες κ πειναααααααα κ το σηζητουσα στο φορουμ με τα παιδια που με παρακινησαν να παω να κανω το τεστ ε το εκανα κ τους τοανακοινωσα μετα απο ενα αφου ειχα μπει στον τριτο μηνα το ειπα στον αντρα μου στην μανα μου κ σε ολους τους αλλους

http://www.gatospito.com

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
Ειμαι 14ων βδομαδων... Ειμαι φρεσκια ακομη..χαχαα.... Οχι δεν εχω δει τι ειναι αν και διαισθανομαι οτι ειναι αγορακι δε ξερω γιατι... Ενω θελω κοριτσακι.. Και η πεθερα μου, μου ειπε οτι ειδε ενα ονειρο και οτι ειναι αγορι... Για να δουμε..!!! Ανυπομονω να δω παντως ολο αυτο το θαυμα.. Γενναω στις 15 φευρουαριου με το καλο.. Εσυ?

ΕΓΩ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΗ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΥΧΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ Smile ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ! ΟΤΙ Κ ΝΑ ΝΑΙ, ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ...

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maraki8 έγραψε:όλα καλά θα πάνε! με το καλό κ ο γάμος σας κ τ μωράκι σας!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΡΑΚΙ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΥΨΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ!! ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ ΚΑΚΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΡΥΨΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ, ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ. ΠΩΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΦΙΛΟΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΓΡΟΥΣΟΥΖΕΨΕΙ? ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ, ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΜΗΝΑ, ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΗΚΕ, ΚΑΤΙ ΕΣΠΑΣΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ. ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ ΔΕ ΣΥΝΕΒΗ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ Η ΕΚΒΑΣΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ..!

ΚΟΙΤΑ ΓΕΝΙΚΑ ΣΥΜΦΩΝΩ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΙΠΕ ΑΜΕΣΩΣ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟΝ ΓΡΟΥΣΟΥΖΕΨΕΙΣ...ΑΛΛΑ Η ΤΟ ΛΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ Η ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ...
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΛΟΙΠΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ..ΕΤΣΙ ΠΗΡΕ Η ΜΠΑΛΑ ΟΛΟΥς..ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΡΥΒΑ..ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ...
ΑΠΛΑ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΥΣΤΗΡΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ..

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
prox8es ema8a oti eimai egios kai to kserei mono i aderfi mou kai o adras mou (ennoeitai)exw kleisei randevou ti triti me ton giatro kai molis pame kai mas pei oti ola einai kala tote 8a vgei kai to analogo deltio tipou!!! cheers cheers cheers

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς μάθαμε για την εγκυμοσύνη 1 εβδομάδα πριν το γάμο, την μέρα που είχαμε το έθιμο που λέγεται "κρεβάτι" ή "προικιά". Οι χαρά των γονιών ήταν τόσο μεγάλη που ήταν αναπόφεκτο να το μάθουν όλοι οι συγγενείς εκείνη την ημέρα και μια εβδομάδα μετά, το ήξεραν όλοι οι καλεσμένοι του γάμου! Άκουγα να το ψιθηρίζουν από εδώ και από εκεί... Μέχρι που άκουσα ότι είχα και φουσκωμένη κοιλίτσα και ας ήμουν αφενώς αδύνατη και αφετέρου μόλις 5 εβδομάδων! Χαλασμένο τηλέφωνο!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω στις 3 πρωτες εγκυμοσυνες το λεγαμε στους δικους μας απο τη στιγμη που το μαθεναμε και εμεις!!!δεν εγινε ομως το ιδιο και με την 4 εγκυμοσινη μου!!επειδη ηταν το τεταρτο ξεραμε πως θα αντιβρασουν οι συγγενης μας οταν θα τους το λεγαμε!και θα αρχιζαν και πως θα τα βγαλεις περα με τεσσερα παιδια και αλλα παρομοια πραγματα!!!και ετσι την τεταρτη εγκυμοσυνη τους την ειπαμε οταν πια ειχα μπει ειδη στον 5 μηνα!!και βεβαια αυτα που περιμεναμε να μας τα πουν μας τα ειπαν δεν αλλαξε και κατι!

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
iwanna έγραψε:prox8es ema8a oti eimai egios kai to kserei mono i aderfi mou kai o adras mou (ennoeitai)exw kleisei randevou ti triti me ton giatro kai molis pame kai mas pei oti ola einai kala tote 8a vgei kai to analogo deltio tipou!!! cheers cheers cheers




iwanna sou euxomai na exeis mia poly kali eggimosini!mou leipei pou imoun eggios Crying or Very sad itan teleia!
egw ematha apo thn b xoriaki oti eimai eggios kai imoun moni mou. o adras mou eleipe logo douleias gia mia evdomada kai tou to eipa apo to til!k amesws meta pira mia fili mou pou eixe molis gennisei k tha mou vaftisei tin kori mou kai mia synadelfo mou pou outos i allws tha to mathaine giati eprepe na stamatiso apo ti douleia. stin oikogeneia mou den ithela na to pw mexri na pao sto giatro alla o adras mou den kratiotane.se olo ton kosmo pire na to pei! kai etsi anagastika na to pw kai egw... Laughing

omos stis files mou pou itan makria to eipa molis bika ston tetarto gia tous profaneis logous. min symvei kati enepithimito k tis stenaxwrisw k autes...

XRYSPA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
egw sto prwto molis eida to test 8etiko arxisa ta thlefwna to pa se olous kai oloi trela8ikan xarikan polu kai eimoun kai mono 20 xronwn.sto deytero to xa pei prin bgoun ta apotelesmata tis xoriakhs oti ekana kai mallwn eimai eee kai otan bgikan pali se olous thlefwna.a den to kratisa kryfw eixa tetoia xara pou to ma8an oi pantes.kale twra pou mou to 8umisate ti xara ekana.kai stis duo xoropidousa san trellh apo th xara mou!!!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΗΤΑΝ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΝΟΝΑ ΜΑΣ!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στην πρωτη εγκυμοσυνη το ειπα αμεσως σε ολους! στη δευτερη τωρα επειδη προσπαθουσα καιρο και φοβομουν ειπα να μην το πω αμεσως αλλα δεν κρατηθηκα παλι το ειπα Rolling Eyes

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
molis eida tin defteri mple grammoula stenaksan ta tilefona!!!!min fovasai tipota kai min sigrineis tin proti egimosini me tin defteri.den simainei pos epeidi stin proti pigan ligo anapoda ta pragmata tha pane kai se aftin.na tin xareis min skeftese arnitika!!!ade ola kala tha pane. Very Happy Very Happy

VASOG1

VASOG1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στους δικούσ μου με το που πήρα το τεστ (γονείς - πεθαρικά) σ΄τους άλλους μετά τους 3 μήνες..

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσια στην πρωτη εγκυμοσυνη το ειπα αμεσως και ολα πηγαν...ΧΑΛΙΑ!! μεχρι που γεννησα προωρα....
οποτε στις αλλες δυο δεν ειπα τιποτα ..σε κανενα ..ουτε συγγενεις μεχρι να φανει...δηλ πεμπτο μηνα +.....και δεν ειμαι προληπτικη...ουτε τα πιστευω αυτα ,....αλλα η ψυχολογια βρε κοριτσια...δεν ξερω...και να ηθελε να το πω δεν μου εβγαινε...δεν ρισκαρα να περασω τα ιδια με τιποτα....
παντως οντως καποιοι ανθρωποι δεν πειραζει αν αργησουν να το μαθουν...πανω απο ολα η ηρεμια της μανουλας νομιζω..!!ωστε να παει καλα η εγκυμοσυνη!!!

mamadimi

mamadimi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ το είπα αμέσως αλλα ήμουν μακριά απο σόι οπότε δεν τους είχα γύρω μου να με πρίζουν. όσο για το κακό μάτι, υπάρχει κάτι που το εξολοθρεύει. Λέγεται θετική ενέργεια. Πραγματικά όταν βέπουν ότι είσαι πολύ καλά δεν μπορούν να σε αγγίξουν!! όταν διακρίνουν κάποια αδυναμία-φόβο εκεί τρυπώνουν και τα κάνουν μπάχαλο!!! Οπότε πολύ θετική ενέργεια κορίτσια για να διώξουμε τα κακά μάτια!!!! ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 2 654316 ποτε ειπατε σε συγγενις κ φιλους για την εγκυμοσύνη?? - Σελίδα 2 654316

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στους κοντινούς φίλους την ίδια μέρα που έκανα το τεστ γιατί τους περίμενα εδώ στο σπίτι το βράδυ και δεν μπορούσα να κρατηθώ! Στους γονείς μετά τη χοριακή. Σε πιο μακρινούς φίλους σταδιακά αλλά ανοιχτά σε όλον τον κόσμο μετα την αυχενική . Δε φοβήθηκα το μάτι αλλά είχα άγχος μήπως πάει κάτι στραβά και πρέπει να εξηγώ σε όλους...

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
όσο για το κακό μάτι, υπάρχει κάτι που το εξολοθρεύει. Λέγεται θετική ενέργεια. Πραγματικά όταν βέπουν ότι είσαι πολύ καλά δεν μπορούν να σε αγγίξουν!! όταν διακρίνουν κάποια αδυναμία-φόβο εκεί τρυπώνουν και τα κάνουν μπάχαλο!!! Οπότε πολύ θετική ενέργεια κορίτσια για να διώξουμε τα κακά μάτια!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/quote]
simfono apolitaaaaaa!!!think positive

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:όσο για το κακό μάτι, υπάρχει κάτι που το εξολοθρεύει. Λέγεται θετική ενέργεια. Πραγματικά όταν βέπουν ότι είσαι πολύ καλά δεν μπορούν να σε αγγίξουν!! όταν διακρίνουν κάποια αδυναμία-φόβο εκεί τρυπώνουν και τα κάνουν μπάχαλο!!! Οπότε πολύ θετική ενέργεια κορίτσια για να διώξουμε τα κακά μάτια!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
simfono apolitaaaaaa!!!think positive[/quote]

κοριτσια επειδη μαλλον για μενα το λετε..θελω να πω πως συμφωνω απολυτα για τη θετικη ενεργεια..αλλά στο πρωτο μου παιδακι ημουν μια χαρα οταν το ειπα...μακρια απο συγγενεις....και τελικα δεν βρηκαμε ποτε το ιατρικο λογο για οτι έπαθα..ουτε καμια εξηγηση γιατι γεννησα προωρα...και ετσι μου εχει μεινει ο φοβος....ξερω πως δεν ειναι λογικο..αλλα καποια πραγματα σε σημαδευουν χωρις να τα θελεις...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις