Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
416 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 416 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 35]

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κι απο μενα!Με το καλο τα μωρακια μας μιας κ ανοιξαμε καινουριο θεμα.
Σημερα εχει ρεπο ο αντρουλης μου οποτε θα εχω παρεουλα ολη τη μερα
Κοριτσακια εχω δυο αποριες.Τις βαλιτσες μεσα πως θα τις καθαρισετε?Και επισης τα επιπλα του μωρου πως τα ξεσκονιζετε?Περισσοτερο με ενδιαφερει η βαλιτσα κ η συρταριερα που θα μπουν τα ρουχαλακια του.

E+G=N

E+G=N
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dorto99 έγραψε:Καλημερα κι απο μενα!Με το καλο τα μωρακια μας μιας κ ανοιξαμε καινουριο θεμα.
Σημερα εχει ρεπο ο αντρουλης μου οποτε θα εχω παρεουλα ολη τη μερα
Κοριτσακια εχω δυο αποριες.Τις βαλιτσες μεσα πως θα τις καθαρισετε?Και επισης τα επιπλα του μωρου πως τα ξεσκονιζετε?Περισσοτερο με ενδιαφερει η βαλιτσα κ η συρταριερα που θα μπουν τα ρουχαλακια του.

Εγω το σακβουαγιαζ που θα βαλω τα μπεμπε το επλυνα στο πλυντηριο και τα μπεμπε θα τα τυλιξω σε καθαρο κ σιδερωμενο σεντονι!τα συρταρια επειδη ειναι στην ντουλαπα του δωματιου λεμε να τα ντυσουμε με αυτοκολλητο(το πουλαν στα τζαμπο)..

E+G=N

E+G=N
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια να ρωτησω,εσεις οταν φτερνιζεστε πονατε?

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αιμιλια καλη η ιδεα με το σεντονακι,αλλα το σακ βουαγιαζ θα σε βολεψει να βγαζεις τα ρουχα?Δεν θα ανακατευονται?Το ειχα σκεφτει κι εγω αλλα δεν ξερω αν θα βολεψει

E+G=N

E+G=N
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dorto99 έγραψε:Αιμιλια καλη η ιδεα με το σεντονακι,αλλα το σακ βουαγιαζ θα σε βολεψει να βγαζεις τα ρουχα?Δεν θα ανακατευονται?Το ειχα σκεφτει κι εγω αλλα δεν ξερω αν θα βολεψει

Πιστευω θα βολεψει γτ ειναι φαρδυ με μεγαλο πατο και οταν το ανοιγω δεν εχει μεγαλη διαφορα απο την βαλιτσουλα..ετσι κι αλλιως της μπεμπας μονο θα χω εκει που δεν ειναι πολλα για να μπερδευτουν..
Για μενα θα παρω μια βαλιτσουλα..

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ τον σάκο τον είχα πλύνει και τα μωρουδιακά τα είχα βάλει διπλωμένα στο καθισματάκι ρηλάξ αυτοκινήτου (που το είχα πλύνει & σιδερώσει) και όλα μαζί σε νάϊλον για χαλιά κλεισμένα.

Τα συρτάρια κλπ όπως και όλη την κούνια τα είχα περάσει με σπρέι ντετόλ για όλες τις επιφάνειες.

Εγώ πονάω στο φτέρνισμα και είναι καλύτερα όταν κρατάω την κοιλάρα μου.

Συμφωνώ για την μπατονέτα και το δείγμα, εμένα ο γιατρός δεν άφησε ουτε την μικροβιολόγο, πήρα τα αντιδραστήρια απ' την βιοιατρική, του τα πήγα, έκανε τη λήψη με διαστολέα (για να φτάσει βαθειά όσο πρέπει) και τα πήγα αμέσως στο εργαστήριο.

Ε+G=Ν είσαι τυχερούλα και να μην σκέφτεσαι την ξινή μαία, συνήθως αυτές βοηθούν περισσότερο και δεν είναι και δήθεν! Κι ότι νιώθεις για αυτές θα κάνεις, εγώ θα έδινα αν με βοηθούσαν.
Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια! για όλες μας!

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω για σακβουγιαζ ελεγα να παρω τελικα βαλιτσα θα παρω
για το φτερνισμα και εγω ποναω και παντα βαζω το χερι μου στην κοιλια μου και οταν βηχω

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και σακβουαγιαζ θα παρω και το επλυνα στο πλυντηριο.χωρανε μια χαρα τα ρουχα και δεν τσαλακωνονται καλα τα εχω βαλει.και γω κραταω την κοιλια μκου οταν φτερνιζομαι γτ με ενοχλει καπως.τα επιπλα μου παν τα καθαρισω με οινοπνευμα αλλα δεν ξερω θα τα κανω μαλλον με νερο με βιτεξ και θα τα σκεπασω με σεντονι

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ δεν τα είχα στρώσει***, τα έστρωσα όταν έφερα το μωρό στο σπίτι, 5 λεπτά υπόθεση είναι, γιατί να σκονίζονται;

Πάντως όπως τα θυμάμαι... είχα απολυμάνει το σύμπαν και όλα πολύ προσεκτικά. Τώρα που έχω τη μικρή μου... τι θα γίνεται;;; πχ θα παίρνει τα μωρουδιακά παιχνιδάκια ή αντικείμενα ή πάνες και θα τα σέρνει σε όλο το σπίτι κι άντε πιάστην! να χαρώ εγώ απολύμανση!!!

***edit: σεντόνια στην κούνια εννοούσα!!! Laughing Laughing Laughing

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ.......ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΣΕΛΙΔΕΣ.....ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΑΧ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ,ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΓΜΤ....ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΧΡΙ(ΕΝΝΟΩ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ) ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΔΕΙΓΜΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ...ΜΥ ANGELS ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΥΣΠΑΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.ΛΑΜΑΡΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ...ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΤΗΣ...ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΜΕ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΒΕΤΕΞ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ....ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΥΝΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟ ΣΕΝΤΟΝΙ Η ΠΕΤΣΕΤΑ ΚΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ....ΣΤΟ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΠΟΥ ΦΤΕΡΝΙΖΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΤΗΝ 1 ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ,ΟΧΙ ΠΟΝΟ ΟΜΩΣ.ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΚΘΕΣΗ ΕΓΡΑΨΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΛΠΙΖΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.....

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωχ χαπι μαμα δικιοεχεις οι μικρες μας τι θα αφηνουν ορθιο κ αποστειρωμενο....περισσοτερο τρεξιμο για μας ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 2 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 2 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 2 534787

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω οπως ειπα την μπατονετα την εβαλε η μικροβιολογος κ ουτε καν σκεφτηκα οτι μπορει να ειναι επικινδυνο..οι μυκητες τι προκαλουν φαγουρα τσουξιμο;

myAngels

myAngels
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια!!!! κι εγώ ξύπνησα στις 6 και 30 και ξανακοιμήθηκα στις 9.30...πάει όλο το πρωί το έφαγα στον ύπνο Razz
ευτυχώς δεν με έχει ξαναπιάσει πόνος, αν με πιάσει θα πάρω την γιατρό τηλέφωνο να δω τι θα μου πει.
κι εγώ για την κολπικη εξέταση πήγα πήρα τα μπουκαλάκια απο το μικροβιολογικό και μου πήρε δείγμα η γιατρός μου.

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΙΩΣΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΤΕ...ΕΜΑΣ ΕΔΩ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ....ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΥΨΗΛΟ ΠΥΡΕΤΟ,ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΠΟΝΟΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ.....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Η ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΕΤΙΔΑ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ... Crying or Very sad

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια θυμάστε ένα ντοκιμαντέρ που έλεγα;;;;;; Επιτέλους μετά από σούξου μούξου με τη φίλη μου που της το έδωσα (και το είχα ξεχάσει), βρήκα ποιο είναι!! ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΛΑΜΑ "LE PREMIER CRI" του Ζιλ ντε Μεστρ. Γκουγκλάρετε και διαβάστε κριτικές και δείτε το εάν το βρειτε, αξιόλογο κατ' εμέ, μας ξεμπλοκάρει άν φοβόμαστε τον τοκετό.

maria-eva εμείς έχουμε και σκύλο στην αυλή (η μαμά μου) και τον πιάνει η μικρή απ' τα μαλλιά και τον καβαλάει και δεν την μαζεύω με τίποτα.. γενική απολύμανση κάθε φορά που θα μπαινοβγαίνει...

Σας έχω τρελάνει σήμερα στα μηνύματα, αλλά έχω μεγάλη λογοδιάροια και μεσολαβεί και ΠΣΚ που δεν θα σας γράψω και θα μου λείψετε.

E+G=N

E+G=N
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εγω κραταω την κοιλιτσα αλλιως ποναω στο φτερνισμα..
και με την αλλεργια οπως λες Μαρακι αστα..!
Κοριτσια που χετε παιδακι υπομονη με την απολυμανση!!
Μαρια-ευα οι μηκυτες εχουν κυριως φαγουρα εντονη,καμια φορα αισθημα σαν να καιγεται η περιοχη και καμια φορα πολλες εκρισεις ή γινονται τα κολπικα υγρα απο υγρα σαν κομματακια,τυπου τυρι κοτατζ..Αλλα το βασικο ειναι η φαγουρα και οταν αναφερεις φαγουρα στο γιατρο δεν εχει καμια αμφιβολια οτι ειναι μηκυτες!
Περαστικα Μαρια στην αδελφη σ!
Η.μαμα τι καλα που βρηκες ποιο ειναι!θα το ψαξω!


E+G=N

E+G=N
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εχετε νιωσει να εχουν λοξυγγα?
εμενα την πιανει που και που..
την επιασε μολις και κρατησε γυρω στα 3 λεπτα..
λεω στον αντρα μου ''το παιδι εχει λοξυγγα'' και μου λεει ''τρομαξε το να περασει'' χαχαχα Laughing

myAngels

myAngels
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
E+G=N έγραψε:Εχετε νιωσει να εχουν λοξυγγα?
εμενα την πιανει που και που..
την επιασε μολις και κρατησε γυρω στα 3 λεπτα..
λεω στον αντρα μου ''το παιδι εχει λοξυγγα'' και μου λεει ''τρομαξε το να περασει'' χαχαχα Laughing

χαχαχαα Very Happy
εγώ δεν το καταλαβαίνω πως είναι όταν έχουν λόξυγγα???

E+G=N

E+G=N
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
myAngels έγραψε:
E+G=N έγραψε:Εχετε νιωσει να εχουν λοξυγγα?
εμενα την πιανει που και που..
την επιασε μολις και κρατησε γυρω στα 3 λεπτα..
λεω στον αντρα μου ''το παιδι εχει λοξυγγα'' και μου λεει ''τρομαξε το να περασει'' χαχαχα Laughing

χαχαχαα Very Happy
εγώ δεν το καταλαβαίνω πως είναι όταν έχουν λόξυγγα???

Νιωθεις είτε σε ένα σημειο ή καμια φορα και ολοκληρη την κοιλια να χτυπαει ρυθμικα με αποσταση 2 με 3 δευτερολεπτα!
Εχει πολυ πλακα!!

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φαγουρα δεν εχω αλλα βλενες παντα..αα θα ζητησω να με γραψει μια καλλιεργεια γιατι θα σαλταρω...καλα καβαλαει τον σκυλο χαχαχα εμενα τα φωναζει αλλα αμα πλησιασουν χεζ..τε, λοξυγγα ενιωθα συχνα στην κορη μου τωρα σε αυτο τιποτα ακομη...με επιανε απο οτι θυμαμαι οταν κουραζομουν ανεβαινα πολλα σκαλοπατια

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΠΟΥΡΔΟΥΚΛΩΣΕΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ.....ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΙΑ...... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

myAngels

myAngels
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμένα τώρα με κλωτσάνε συνέχεια, δεν μπορώ να καταλάβω Very Happy ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 2 215994

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οι μυκητες δε φενεται οταν κανεις γενικες ουρων;

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σημερα ποναω δεξια μερια χαμηλα με εχει ξανα πονεσει και σημερα που θα παω στο γιατρο θα του το πω

E+G=N

E+G=N
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
yianna76 έγραψε:οι μυκητες δε φενεται οταν κανεις γενικες ουρων;

Αν ειναι εξωτερικα μπορουν να φανουν ,αν ομως ειναι εσωτερικα στον κολπο μονο με καλλιεργια..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις