Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
480 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 480 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 35]

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πηγαα εχθες στο Γιατρο μια χαρα ειναι η μπεμπα ειναι 2,432 και θα παω την Τεταρτη στο μιευτηριο να κανω καρδιοτοκογραφο και ραντεβου την αλλη τεταρτη παλι.
Οταν πηγα στο γιατρο μετα απο λιγο πηγα τουαλετα και ειδα σκουρο αιμα στο σερβιετακι μονο, οχι στο χαρτι και του το ειπα και μου ειπε αμα εχω και αυριο να τον παρω τηλ.
Περπατημα μου ειπε οχι πολυ λογο που ειδα αιμα

margie_margie


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια προχωρατε βλεπω!!πωπω αγχωθηκα!!εμενα μου χει πει μιση ωρα περπατημα καθε μερα!για να δουμε!παντως τα μωρακια θα γεννηθουν στον αστερισμό των Διδύμων!

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
margie_margie γιατι αγχωθηκες??? καλη ψυχουλα να εχουν τα παιδακια μας κ ας ειναι οτι ζωδιο να 'ναι!!!!! αν κ τα διδυμακια τα αγαπω ιδιαιτερα!!!!

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια τι κανετε??? που χαθηκατε???
yianna τελικα τι εγινε με το αιμα που ειδες την Τριτη??? με τον καρδιοτοκογραφο??? πως κυλαει η εγκυμοσυνη??

margie_margie


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια μου γέννησα!!Έσπασαν τα νερά Πέμπτη 3 το πρωί και 2 παρά είκοσι γέννησα!Φυσιολογικά με επισκληρίδιο, κάναμε rooming in και πάμε με αποκειστικό θηλασμό!Είναι όμορφη κι έξυπνη! (τιθα έλεγα!)Άντε και στα δικά σας!Εύχομαι ότι καλύτερο, όλα να πάνε καλά και να έχετε όλες υγιή κι ευτυχισμένα μωράκια! Very Happy Laughing ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 215994

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
margie_margie έγραψε:Κορίτσια μου γέννησα!!Έσπασαν τα νερά Πέμπτη 3 το πρωί και 2 παρά είκοσι γέννησα!Φυσιολογικά με επισκληρίδιο, κάναμε rooming in και πάμε με αποκειστικό θηλασμό!Είναι όμορφη κι έξυπνη! (τιθα έλεγα!)Άντε και στα δικά σας!Εύχομαι ότι καλύτερο, όλα να πάνε καλά και να έχετε όλες υγιή κι ευτυχισμένα μωράκια! Very Happy Laughing ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 215994


κλαιω απο την χαρα μου!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 50580 να σου ζησει κοριτσαρα μου!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 654316 να την χαρεις ετσι οπως επιθυμεις!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 417472

myAngels

myAngels
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
margie να σου ζήσει η κοριτσάρα σου!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 875502
άντε μία μία να παίρνουμε σειρά Wink
εγώ πήγα προχθές στο γιατρό, καλά είναι τα μωράκια μου, η μικρή 2200 και ο μπέμπης 2500, το μόνο είναι ότι είναι ανεβασμένη η γλυκοζυλιομένη και μου έβαλε να κάνω ξάνα καμπύλη Sad (έχω ξεσκιστεί στα παγωτά, τώρα προσπαθω να κάνω κράτει μην πάθω ζάχαρο στο τέλος), μου έγραψε και κολπικές θα πάω το ΄Σαββατο να τις κάνω και σε 2 εβδομάδες θα πάω να με ξανα δεί. Ιδανικά μου είπε είναι να φτάσουμε λίγο πριν η λίγο μετά του Αγιου Πνευματος αν πάνε όλα καλά, θα δείξει.....

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
margie_margie έγραψε:Κορίτσια μου γέννησα!!Έσπασαν τα νερά Πέμπτη 3 το πρωί και 2 παρά είκοσι γέννησα!Φυσιολογικά με επισκληρίδιο, κάναμε rooming in και πάμε με αποκειστικό θηλασμό!Είναι όμορφη κι έξυπνη! (τιθα έλεγα!)Άντε και στα δικά σας!Εύχομαι ότι καλύτερο, όλα να πάνε καλά και να έχετε όλες υγιή κι ευτυχισμένα μωράκια! Very Happy Laughing ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 215994


Να σου ζησει κοπελα μου.Να ειναι γερη και καλοτυχη σε ολη της τη ζωη.Ποσο γεννηθηκε η μπεμπουλα?Τωρα ειστε σπιτι ε?

evima


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
margie_margie έγραψε:Κορίτσια μου γέννησα!!Έσπασαν τα νερά Πέμπτη 3 το πρωί και 2 παρά είκοσι γέννησα!Φυσιολογικά με επισκληρίδιο, κάναμε rooming in και πάμε με αποκειστικό θηλασμό!Είναι όμορφη κι έξυπνη! (τιθα έλεγα!)Άντε και στα δικά σας!Εύχομαι ότι καλύτερο, όλα να πάνε καλά και να έχετε όλες υγιή κι ευτυχισμένα μωράκια! Very Happy Laughing ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 215994
το πρωτο μωρο της ομαδας!! Very Happy να σου ζησει !!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 50580

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
margie_margie έγραψε:Κορίτσια μου γέννησα!!Έσπασαν τα νερά Πέμπτη 3 το πρωί και 2 παρά είκοσι γέννησα!Φυσιολογικά με επισκληρίδιο, κάναμε rooming in και πάμε με αποκειστικό θηλασμό!Είναι όμορφη κι έξυπνη! (τιθα έλεγα!)Άντε και στα δικά σας!Εύχομαι ότι καλύτερο, όλα να πάνε καλά και να έχετε όλες υγιή κι ευτυχισμένα μωράκια! Very Happy Laughing ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 215994


ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 50580 Να σου ζησει η μπεμπουλα σου!!! Αχ τι ευχαριστα νεα!!! Πολυ χαρηκα!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 654316

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
myAngels έγραψε:margie να σου ζήσει η κοριτσάρα σου!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 875502
άντε μία μία να παίρνουμε σειρά Wink
εγώ πήγα προχθές στο γιατρό, καλά είναι τα μωράκια μου, η μικρή 2200 και ο μπέμπης 2500, το μόνο είναι ότι είναι ανεβασμένη η γλυκοζυλιομένη και μου έβαλε να κάνω ξάνα καμπύλη Sad (έχω ξεσκιστεί στα παγωτά, τώρα προσπαθω να κάνω κράτει μην πάθω ζάχαρο στο τέλος), μου έγραψε και κολπικές θα πάω το ΄Σαββατο να τις κάνω και σε 2 εβδομάδες θα πάω να με ξανα δεί. Ιδανικά μου είπε είναι να φτάσουμε λίγο πριν η λίγο μετά του Αγιου Πνευματος αν πάνε όλα καλά, θα δείξει.....

myAngels μπραβω για τα μωρακια σου μεγαλωνουν ε? Τι ακριβως ειναι η γλυκοζυλιομένη ? απο ποια εξεταση βρεθηκε ανεβασμενη ? Εχω χασει και εγω το μετρο με τα παγωτα... μπορω να φαω ενα μπολ με οικογενειακο ολοκληρο.

Τα δικα μου νεα τωρα... ο μπεμπης 2600 εχει παρει θεση με το κεφαλι κατω και προσπαθουμε για φυσιολογικο τοκετο. Κανονισα και για επισκληρίδιο. Σημερα εκανα το δευτερο non stress και θα το κανω καθε βδομαδα μεχρι να γεννησω.

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπραβο Evelin!!! ωραια νεα κ τα δικα σου!!!εχεις μπει κ στον μηνα σου,μια χαρα!!! τα καλυτερα ευχομαι κ για εσενα!!!!

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
margie_margie έγραψε:Κορίτσια μου γέννησα!!Έσπασαν τα νερά Πέμπτη 3 το πρωί και 2 παρά είκοσι γέννησα!Φυσιολογικά με επισκληρίδιο, κάναμε rooming in και πάμε με αποκειστικό θηλασμό!Είναι όμορφη κι έξυπνη! (τιθα έλεγα!)Άντε και στα δικά σας!Εύχομαι ότι καλύτερο, όλα να πάνε καλά και να έχετε όλες υγιή κι ευτυχισμένα μωράκια! Very Happy Laughing ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 215994

Να σας ζησει το κοριτσακι σας αντε μια μια γενναμε με την σειρα Very Happy ποσο γεννηθηκε;

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
myAngels έγραψε:margie να σου ζήσει η κοριτσάρα σου!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 875502
άντε μία μία να παίρνουμε σειρά Wink
εγώ πήγα προχθές στο γιατρό, καλά είναι τα μωράκια μου, η μικρή 2200 και ο μπέμπης 2500, το μόνο είναι ότι είναι ανεβασμένη η γλυκοζυλιομένη και μου έβαλε να κάνω ξάνα καμπύλη Sad (έχω ξεσκιστεί στα παγωτά, τώρα προσπαθω να κάνω κράτει μην πάθω ζάχαρο στο τέλος), μου έγραψε και κολπικές θα πάω το ΄Σαββατο να τις κάνω και σε 2 εβδομάδες θα πάω να με ξανα δεί. Ιδανικά μου είπε είναι να φτάσουμε λίγο πριν η λίγο μετά του Αγιου Πνευματος αν πάνε όλα καλά, θα δείξει.....

μια χαρα και εσενα τα νεα σου και απο κιλα μια χαρα γιατι σου ειπε να κανεις κολπικες;

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evelin έγραψε:
myAngels έγραψε:margie να σου ζήσει η κοριτσάρα σου!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 875502
άντε μία μία να παίρνουμε σειρά Wink
εγώ πήγα προχθές στο γιατρό, καλά είναι τα μωράκια μου, η μικρή 2200 και ο μπέμπης 2500, το μόνο είναι ότι είναι ανεβασμένη η γλυκοζυλιομένη και μου έβαλε να κάνω ξάνα καμπύλη Sad (έχω ξεσκιστεί στα παγωτά, τώρα προσπαθω να κάνω κράτει μην πάθω ζάχαρο στο τέλος), μου έγραψε και κολπικές θα πάω το ΄Σαββατο να τις κάνω και σε 2 εβδομάδες θα πάω να με ξανα δεί. Ιδανικά μου είπε είναι να φτάσουμε λίγο πριν η λίγο μετά του Αγιου Πνευματος αν πάνε όλα καλά, θα δείξει.....

myAngels μπραβω για τα μωρακια σου μεγαλωνουν ε? Τι ακριβως ειναι η γλυκοζυλιομένη ? απο ποια εξεταση βρεθηκε ανεβασμενη ? Εχω χασει και εγω το μετρο με τα παγωτα... μπορω να φαω ενα μπολ με οικογενειακο ολοκληρο.

Τα δικα μου νεα τωρα... ο μπεμπης 2600 εχει παρει θεση με το κεφαλι κατω και προσπαθουμε για φυσιολογικο τοκετο. Κανονισα και για επισκληρίδιο. Σημερα εκανα το δευτερο non stress και θα το κανω καθε βδομαδα μεχρι να γεννησω.


μια χαρα τα κιλα του μπεμπη μπραβο τι ειναι το non stress;

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Yianna μου τι κανεις??πως εισαι εσυ???

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Yianna το non sress ουσιαστικα μετραει τις συσπασεις που γινονται στη μητρα και ταυτοχρονα τις επιταχυνσεις στο ρυθμο της καρδιας του μωρου. Καθε φορα που αισθανομαι το μωρο να κουνιεται παταω ενα κουμπακι και καταγραφεται η κινηση, τοτε θα πρεπει το διαγραμμα να δειχνει αυξηση των παλμων. Διαρκει μιση ωρα περιπου και ειναι τοσο χαλαρωτικο γιατι ειμαι ξαπλωμενη και ακουω την καρδια του μωρου ολη την ωρα.

Εσυ με την εγκυμοσυνη σου πως τα πας? Πλησιαζουν και εσενα οι μερες... αντε με το καλο!!!

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
samimas έγραψε:μπραβο Evelin!!! ωραια νεα κ τα δικα σου!!!εχεις μπει κ στον μηνα σου,μια χαρα!!! τα καλυτερα ευχομαι κ για εσενα!!!!

Ευχαριστω πολυ samimas να σαι καλα Smile

margie_margie


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
3 κιλα!

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
samimas έγραψε:Yianna μου τι κανεις??πως εισαι εσυ???


μια χαρα ειμαι Very Happy εσυ;

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evelin έγραψε:Yianna το non sress ουσιαστικα μετραει τις συσπασεις που γινονται στη μητρα και ταυτοχρονα τις επιταχυνσεις στο ρυθμο της καρδιας του μωρου. Καθε φορα που αισθανομαι το μωρο να κουνιεται παταω ενα κουμπακι και καταγραφεται η κινηση, τοτε θα πρεπει το διαγραμμα να δειχνει αυξηση των παλμων. Διαρκει μιση ωρα περιπου και ειναι τοσο χαλαρωτικο γιατι ειμαι ξαπλωμενη και ακουω την καρδια του μωρου ολη την ωρα.

Εσυ με την εγκυμοσυνη σου πως τα πας? Πλησιαζουν και εσενα οι μερες... αντε με το καλο!!!

καρδιοτοκογραφο εγω το ξερω χαχααχα εχω κανει και θα παω να κανω και την Δευτερα Very Happy
πολυ καλα παει ευτυχως ναι πλησιαζω ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 534787
ευχαριστω πολυ επισης και σε σενα Very Happy

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!








Να σας πω και εγω τα νεα απο το γιατρο ολα ειναι μια χαρα η μπεμπα μας ειναι 2800κg το αμνιακο υγρο ειναι καλο δεν υπαρχει, προβλημα σημερα το γλυτωσα το χουφτωμα χαχαχαχ
Την Δευτερα θα παω να κανω παλι καρδιοτοκογραφο και Τεταρτη παλι ραντεβου για να δουμε ποτε περιπου θα γεννησω που μαλλον δεν θα γλυτωσω το χουφτωμα χαχα
Το μονο που με εχει αγχωσει λιγο που ειναι ψιλα ακομα.Αυτα τα νεα μου!!

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
yianna76 έγραψε:







Να σας πω και εγω τα νεα απο το γιατρο ολα ειναι μια χαρα η μπεμπα μας ειναι 2800κg το αμνιακο υγρο ειναι καλο δεν υπαρχει, προβλημα σημερα το γλυτωσα το χουφτωμα χαχαχαχ
Την Δευτερα θα παω να κανω παλι καρδιοτοκογραφο και Τεταρτη παλι ραντεβου για να δουμε ποτε περιπου θα γεννησω που μαλλον δεν θα γλυτωσω το χουφτωμα χαχα
Το μονο που με εχει αγχωσει λιγο που ειναι ψιλα ακομα.Αυτα τα νεα μου!!

Μια χαρα κ τα δικα σου νέα!!! Τα κιλά της μικρής σου πολυ καλα,ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ!!!!τι εννοείς λέγοντας "χουφτωμα";;;όσο για το οτι ειναι ψιλά,μην αγχονεσαι,θα κατέβει!!! Smile
Είστε οι περισσότερες κοπέλες πιο νωρίς απο εμένα οπότε χαίρομαι που μαθαίνω τα νέα σας!!!! Εμείς αυριο θα πάμε για την doppler....μακάρι να ειναι καλη!!!

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
margie να σου ζησει η κορουλα σου,να ειναι υγιης και να ειστε ευτυχισμενοι παντα, καλους θηλασμους!!!!!!!!!!!!

Το Σαββατο γεννησε και η MARAKI_KRHTH ΕΝΑΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ 3.030...Τα πρωτα μωρακια εκαναν την εμφανιση τους, με το καλο να ερθουν και τα υπολοιπα!!!!!!

Myangels μια χαρα τα μωρακια σου μεγαλωνουν και τα κιλακια τους ειναι τελεια,μπραβο σας που φτασατε ως εδω και προχωρατε,με την καμπυλη τι να πω υπομονη μακρι να βγει καλι να μην ταλαιπωρηθεις,οσο για τα παγωτα σε καταλαβαινω,να φανταστεις οτι εγω δεν τρελαινομουν για το παγωτο Wink Αληθεια εγω ζοριζομαι υπερβολικα με να μωρο (δε με ζοριζει το μωρο αλλα το σωμα μου) εσυ πως τα καταφερνεις??

Evelin τελεια αναπτυσσεται και ο δικος σου μπεμπουλης....

Τα δικα μου νεα εχουν ως εξης: πγαμε σημερα στο γιατρο,η μπεμπα μου εχει κατεβει κ αλλο (σε λιγο θα πιανω κ εγω κεφαλι χαχααχαχα) η διαστολη παραμενει στο 1 αλλα ο τραχηλος εχει εξαλειφθει κατα 50%, ο γιατρος με βλεπει να πηγαινεω το πολυ μεχρι την αλλη εβδομαδα αλλα μπορει κ μεχρι το ΣΚ να εχω γεννησει...Ειπε επισης,οτι με αυτα τα δεδομενα θα γεννησω πολυ ευκολα (μακαρι), βαρος δε μετρησε αυτη τη φοραα,πριν 10 μερες ηταν 3 κιλα...Και περιμενουμε Sleep ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 29 337404

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
samimas έγραψε:
yianna76 έγραψε:







Να σας πω και εγω τα νεα απο το γιατρο ολα ειναι μια χαρα η μπεμπα μας ειναι 2800κg το αμνιακο υγρο ειναι καλο δεν υπαρχει, προβλημα σημερα το γλυτωσα το χουφτωμα χαχαχαχ
Την Δευτερα θα παω να κανω παλι καρδιοτοκογραφο και Τεταρτη παλι ραντεβου για να δουμε ποτε περιπου θα γεννησω που μαλλον δεν θα γλυτωσω το χουφτωμα χαχα
Το μονο που με εχει αγχωσει λιγο που ειναι ψιλα ακομα.Αυτα τα νεα μου!!

Μια χαρα κ τα δικα σου νέα!!! Τα κιλά της μικρής σου πολυ καλα,ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ!!!!τι εννοείς λέγοντας "χουφτωμα";;;όσο για το οτι ειναι ψιλά,μην αγχονεσαι,θα κατέβει!!! Smile
Είστε οι περισσότερες κοπέλες πιο νωρίς απο εμένα οπότε χαίρομαι που μαθαίνω τα νέα σας!!!! Εμείς αυριο θα πάμε για την doppler....μακάρι να ειναι καλη!!!

Ευχομαι να εχεις καλα νεακια στο doppler !!! Οσο για το χουφτωμα, ειναι η κολπικη εξεταση που κανει ο γιατρος με το χερι του για να ελεγξει την κατασταση κ την πορεια του τραχηλου....Σε ολο τον 9ο γινεται καθε εβδομαδα που εχεις ραντεβου, αναλογα βεβαια κ τον γιατρο αλλες το γλυτωνουν και γινεται κανα δυο φορες κ αλλες δεεεεν καλη ωρα εγω κ γινεται μολις μπεις στο μηνα κ σε καθε εβδομαδιαιο ραντεβου...Κ λεμε γλυτωνουμ χουφτωμα,χαρη γουστου γιατι ειναι μια αβολη διαδικασια,επισης οταν πας να γεννησεις σε εξεταζουν καθε λιγο οσες ωρες περιμενεις......... Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις