Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
488 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 488 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Βινακι μου έμαθες τα ωράρια μου!!ναι έχω δυο σάκους κ δυο πλακουντες!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΞΑΝΘΕΣ ΑΝΤΑΥΓΕΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΝΤΑΥΓΕΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Κ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΟΚ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ ΜΗΝΑ!!! ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕΙ... ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΜΕ ΜΙΣΟ ΚΑΦΑΛΙ ΚΑΣΤΑΝΟ Κ ΜΕ ΜΙΣΟ ΞΑΝΘΟ... ΘΑ ΤΡΟΜΑΖΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ... ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 8 534787
ΒΙΝΙ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΚΙ ΕΓΩ... ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΠΡΙΣΜΕΝΗ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ... ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 8 328109 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 8 536304 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 8 328109 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 8 990599 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 8 990599 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 8 990599

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χθες οταν πήγα να κοιμηθώ έβαλα το παντελόνι της πιτζαμας μου το οποίο με στενευε,λέω του άντρα μου θα βάλω το παντελόνι της φόρμας μου που ειναι πιο άνετο κ μου λέει "να σου φέρω ενα δικό μου;" Ε όχι του λέω δεν έφτασα ακόμη σε αυτο το σημείο ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2013!!! - Σελίδα 8 215994
Και γελαγε Laughing

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MAIMOY ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ''ΔΕΝ ΕΦΤΑΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...''ΧΑ ΧΑ ΧΑ Very Happy Very Happy Very Happy
ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΦΟΡΑΩ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΕΞΩ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ.ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΙΧΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ 5 ΚΙΛΑ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΗ.
POPISOFIA ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ Η ΚΟΙΛΙΑ!ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΦΑΓΑ ΠΟΛΥ ΜΟΛΙΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑ ΤΟΥΜΠΑΝΟ!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΕΙ Κ ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΕΙ ΛΕΕΙ " Η ΜΑΜΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΗΤΣΑ ΤΗΣ " ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΑΚΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ... ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΤΑ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ... ΣΑΝ ΜΩΡΟ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΖΗΛΕΨΕΙ ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΕΡΑ ΙΣΤΟΡΙΕΣ...

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia μου τι γλυκό παιδάκι έχεις! Με το καλό να έρθει και το 2ο! Very Happy
Κοριτσάκια μου με τα ρούχα τι κάνετε; Σας κάνουν τα κανονικά σας; Έχετε πάρει καινούρια; Λέτε να πάρετε; Εγκυμοσύνης ή απλά μεγαλύτερο μέγεθος;
Εγώ είμαι πολύ λεπτή και τα παντελόνια μου όλα ήταν πολύ στενά με αποτέλεσμα να τα έχω αποχωριστεί σχεδόν από την αρχή. Πλέον φοράω φόρμες και φούστες, και ελάχιστα παντελόνια που πριν δε φορούσα γιατί μου ήταν τεράστια στη μέση. Σιγά σιγά όμως βλέπω ότι με περιορίζουν και αυτά, ειδικά αν τα φοράω πολλές ώρες. Δεν ξέρω τι να κάνω... Να συνεχίσω να φοράω ό,τι μου κάνει ή να πάρω καινούρια; Φοβάμαι ότι αν πάρω μεγαλύτερο μέγεθος δε θα μου κάνουν στα πόδια, απ'την άλλη δεν είναι λίγο νωρίς να πάρω εγκυμοσύνης;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω μολις άρχισαν να με στενεύουν τα παντελόνια ,πήρα ενα εγκυμοσύνης τζινακι,σκέφτηκα καλύτερα εγκυμοσύνης που κ να μεγαλώσει κι άλλο η κοιλια εχει περιθώριο παρά κανονικό παντελόνι ενα νούμερο μεγαλύτερο κ σε λίγο να μη μου κανει παλι.εχω κ μερικές φορμουλες κ την βγάζω με αυτές .αν έβγαιναν συχνά έξω θα έπαιρνα άλλο ενα εγκυμοσύνης κ μετα καλοκαιρινά.ειμαστε κ στην αλλαγή της σεζόν .τωρα που δεν βγαίνω αντιμετωπιζω πρόβλημα με τα εσώρουχα κ τις πιτζαμες.εσωρουχα πήρα μεγαλύτερα αλλα πιτζαμες θα βολευτω κ θα πάρω καλοκαιρινές.

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Popisofia μου τι γλυκό παιδάκι έχεις! Με το καλό να έρθει και το 2ο! Very Happy
Κοριτσάκια μου με τα ρούχα τι κάνετε; Σας κάνουν τα κανονικά σας; Έχετε πάρει καινούρια; Λέτε να πάρετε; Εγκυμοσύνης ή απλά μεγαλύτερο μέγεθος;
Εγώ είμαι πολύ λεπτή και τα παντελόνια μου όλα ήταν πολύ στενά με αποτέλεσμα να τα έχω αποχωριστεί σχεδόν από την αρχή. Πλέον φοράω φόρμες και φούστες, και ελάχιστα παντελόνια που πριν δε φορούσα γιατί μου ήταν τεράστια στη μέση. Σιγά σιγά όμως βλέπω ότι με περιορίζουν και αυτά, ειδικά αν τα φοράω πολλές ώρες. Δεν ξέρω τι να κάνω... Να συνεχίσω να φοράω ό,τι μου κάνει ή να πάρω καινούρια; Φοβάμαι ότι αν πάρω μεγαλύτερο μέγεθος δε θα μου κάνουν στα πόδια, απ'την άλλη δεν είναι λίγο νωρίς να πάρω εγκυμοσύνης;

Παραμυθένια με το που έκανα την αυχενική, δηλαδή πάνω κάτω όσο είσαι τώρα εσύ, πήρα ένα παντελόνι εγκυμοσύνης για να μπορώ να το φοράω στη δουλειά. Με μπλουζακια βολευόμουν με τα δικά μου. Πιο πριν επειδή είχαν αρχίσει να με σφίγγουν τα κανονικά μου ρούχα, ήμουν με φορεματάκια. Τώρα που έχω μπει στον 5ο τα μπλουζάκια μου είναι κοντά Very Happy . Πήρα ακόμη ένα τζιν εγκυμοσύνης και ένα πουκάμισο και μέχρι στιγμής βολεύομαι. Πιο μετά καλοκαιριάζει κιολας οπότε και με ένα φόρεμα θα ειμαστε οκ!! Στα zara h&m θα βρεις πολλά κομμάτια που δεν είναι ακριβά αλλά και στρώνουν πολύ καλά!!!Για σένα που είσαι αδύνατη δεν θα έχεισ θέμα!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΟΙ ΦΟΡΜΕΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ 2 ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ.ΜΕ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ.


ΣΟΣ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΑΓΩΤΑ ΚΑΙ ΤΣΙΖ ΚΕΙΚ!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βινι λες και μου είπες βάλε μενεγάκη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κόλαση!!!!!!!!!!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα με το τσιζκεικ έπαθα !!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pely έγραψε:
Παραμυθένια με το που έκανα την αυχενική, δηλαδή πάνω κάτω όσο είσαι τώρα εσύ, πήρα ένα παντελόνι εγκυμοσύνης για να μπορώ να το φοράω στη δουλειά. Με μπλουζακια βολευόμουν με τα δικά μου. Πιο πριν επειδή είχαν αρχίσει να με σφίγγουν τα κανονικά μου ρούχα, ήμουν με φορεματάκια. Τώρα που έχω μπει στον 5ο τα μπλουζάκια μου είναι κοντά Very Happy . Πήρα ακόμη ένα τζιν εγκυμοσύνης και ένα πουκάμισο και μέχρι στιγμής βολεύομαι. Πιο μετά καλοκαιριάζει κιολας οπότε και με ένα φόρεμα θα ειμαστε οκ!! Στα zara h&m θα βρεις πολλά κομμάτια που δεν είναι ακριβά αλλά και στρώνουν πολύ καλά!!!Για σένα που είσαι αδύνατη δεν θα έχεισ θέμα!

Zara και Η&Μ ε; I wish! Μένουμε σε πόλη της επαρχίας και δεν υπάρχουν αυτά τα μαγαζιά εδώ. Μόνο τα benetton έφερναν εγκυμοσύνης αλλά πρόσφατα πέρασα και δεν είχαν στη βιτρίνα τους κάτι. Ενδέχεται να σταμάτησαν να φέρνουν.
Τέλοσπάντων... Πάμε για εγκυμοσύνης λοιπόν, αφού είστε όλες σχεδόν σύμφωνες ως προς αυτό. Και αν πάρω τώρα εγκυμοσύνης, θα μου κάνουν και τους μεγαλύτερους μήνες;

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:
Pely έγραψε:
Παραμυθένια με το που έκανα την αυχενική, δηλαδή πάνω κάτω όσο είσαι τώρα εσύ, πήρα ένα παντελόνι εγκυμοσύνης για να μπορώ να το φοράω στη δουλειά. Με μπλουζακια βολευόμουν με τα δικά μου. Πιο πριν επειδή είχαν αρχίσει να με σφίγγουν τα κανονικά μου ρούχα, ήμουν με φορεματάκια. Τώρα που έχω μπει στον 5ο τα μπλουζάκια μου είναι κοντά Very Happy . Πήρα ακόμη ένα τζιν εγκυμοσύνης και ένα πουκάμισο και μέχρι στιγμής βολεύομαι. Πιο μετά καλοκαιριάζει κιολας οπότε και με ένα φόρεμα θα ειμαστε οκ!! Στα zara h&m θα βρεις πολλά κομμάτια που δεν είναι ακριβά αλλά και στρώνουν πολύ καλά!!!Για σένα που είσαι αδύνατη δεν θα έχεισ θέμα!

Zara και Η&Μ ε; I wish! Μένουμε σε πόλη της επαρχίας και δεν υπάρχουν αυτά τα μαγαζιά εδώ. Μόνο τα benetton έφερναν εγκυμοσύνης αλλά πρόσφατα πέρασα και δεν είχαν στη βιτρίνα τους κάτι. Ενδέχεται να σταμάτησαν να φέρνουν.
Τέλοσπάντων... Πάμε για εγκυμοσύνης λοιπόν, αφού είστε όλες σχεδόν σύμφωνες ως προς αυτό. Και αν πάρω τώρα εγκυμοσύνης, θα μου κάνουν και τους μεγαλύτερους μήνες;

Αυτό είναι μια πάρα πολύ καλή ερώτηση... Ευτυχώς γεννάω αρχές Σεπτέμβρη οπότε θα βολευτώ με φορεματάκια περισσότερο και ας μην είναι εγκυμοσύνης.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην το πάρεις να σου ειναι τσιτα στην περιφέρεια .δεν έχω κ εμπειρία αλλα η λογική μου αυτο λέει.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επειδή είμαι αδύνατη αν δε μου εφαρμόζει καλά θα είναι σα σακούλα... Ευχαριστώ πάντως για τις συμβουλές σας κορίτσια μου. Θα κάνω μια βολτίτσα μήπως βρω κανένα παντελονάκι γιατί όταν πιάσουν οι ζέστες λέω να φορώ μόνο φουστανάκια! Very Happy

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!
Μπράβο που είστε όλες καλά σήμερα!
Εγώ που κλείνω την ερχόμενη Παρασκευή το 1ο τρίμηνο, έχω ήδη αφήσει στην άκρη τα ρούχα μου....
Φοράω κολάν με μακριά μπλουζάκια ή πουκάμισα και άνετα φορέματα με καλσόν και μπαλαρίνες.
Είμαι υπάλληλος γραφείου κι ήμουν μαθημένη στα ταγέρ και στα τακούνια, αλλά τα κλείδωσα στη ντουλάπα.
Ψώνισα και 2 φορμούλες μεγαλύτερες κατά 1 νούμερο καθώς και 1 παντελόνι και 1 πουκάμισο από τα Η&Μ!
Καλέ τι ωραία και οικονομικά (σε σχέση με αλλού)!
Όσο για τα εσώρουχα δεν το συζητώ! Ειδικά τα σουτιέν! Δεν μου κάνει κανένα!
Ευτυχώς που το καλοκαίρι θα την βγάλουμε τέλεια με φορεματάκια!
Να σας ρωτήσω κάτι? Σχεδιάζω ταξίδι το Σ/Κ με το αυτοκίνητο βέβαια.
Θα οδηγεί ο άντρας μου και οι λόγοι είναι κυρίως επαγγελματικοί.
Θα είναι όμως μεγάλο και πολύωρο...λέτε να κάνω κακό στο μωρό?
Μήπως να ρωτήσω τον γιατρό μου?


Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Γεια σας κορίτσια!
Μπράβο που είστε όλες καλά σήμερα!
Εγώ που κλείνω την ερχόμενη Παρασκευή το 1ο τρίμηνο, έχω ήδη αφήσει στην άκρη τα ρούχα μου....
Φοράω κολάν με μακριά μπλουζάκια ή πουκάμισα και άνετα φορέματα με καλσόν και μπαλαρίνες.
Είμαι υπάλληλος γραφείου κι ήμουν μαθημένη στα ταγέρ και στα τακούνια, αλλά τα κλείδωσα στη ντουλάπα.
Ψώνισα και 2 φορμούλες μεγαλύτερες κατά 1 νούμερο καθώς και 1 παντελόνι και 1 πουκάμισο από τα Η&Μ!
Καλέ τι ωραία και οικονομικά (σε σχέση με αλλού)!
Όσο για τα εσώρουχα δεν το συζητώ! Ειδικά τα σουτιέν! Δεν μου κάνει κανένα!
Ευτυχώς που το καλοκαίρι θα την βγάλουμε τέλεια με φορεματάκια!
Να σας ρωτήσω κάτι? Σχεδιάζω ταξίδι το Σ/Κ με το αυτοκίνητο βέβαια.
Θα οδηγεί ο άντρας μου και οι λόγοι είναι κυρίως επαγγελματικοί.
Θα είναι όμως μεγάλο και πολύωρο...λέτε να κάνω κακό στο μωρό?
Μήπως να ρωτήσω τον γιατρό μου?



Εβίνι εμένα δεν με αφήνει να κάνω ρούπι που έχω ήδη μπει στον 5ο. θα το ξαναπώ, είναι ανάλογα την περίπτωση. Το καλύτερο να ρωτήσεις τον γιατρό σου. Αφού σε παρακολουθεί θα σου πει αν επιτρέπεται ή όχι! Very Happy

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλού κακού ρωτά τον!εμενα για Αθήνα ας πούμε που ήθελα να πάω τον ρώτησα ήταν όμως νωρίς κ μου λέει πριν πας θα τα ξαναπούμε .η Αθήνα για να καταλάβεις ειναι 4ωρες απο εδω.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
Pely, ίσως έχω χάσει κάτι, αλλά γιατί δεν σε αφήνει να κουνήσεις ρούπι??
Έχω κάνει ήδη 1 δύσκολο οδικό ταξιδάκι όσο καιρό είμαι έγκυος αλλά δεν σκέφτηκα να τον ρωτήσω.
Είναι βλέπετε και το επάγγελμά μας σχετικό με ταξίδια!
Έχετε δίκιο όμως, καλύτερα να μου δώσει το οκ ή ίσως κάποια συμβουλή για θέμα που δεν έχω σκεφτεί.
Γενικά πάντως αν εξαιρέσω τις αναγούλες και τις μυρωδιές – killer, δεν έχω άσχημη εγκυμοσύνη.


Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το πρώτο τρίμηνο ήταν ιδιαίτερα δύσκολο, χάπια αποκολλήσεις και ακινησία. Δεν πήγαινα πουθενά με τα πόδια και φυσικά όσο το δυνατόν λιγότερες μετακινήσεις με το αυτοκίνητο. Στη δουλειά μου (που ήταν 3 λεπτά ακριβώς απόσταση με το αυτοκίνητο!!) με πηαγαινοέφερνε ο άντρας μου. Και πριν κανένα μήνα στην προηγούμενη επίσκεψη που τον ρώτησα για ένα ταξίδι που θέλαμε να κάνουμε μου είπε κατηγορηματικά όχι! Αλλά ελπίζω τον Ιούνιο που ορκίζεται η αδερφή μου Αθήνα να μην μου πει πάλι όχι, αν και θα είναι πολλές οι ώρες....

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α! Μαιμού είναι τόσο όμορφο που περιμένεις διδυμάκια! έχω αδερφή διδυμούλα και την λατρεύω! Δεν υπάρχει πιο τέλειο συναίσθημα από ένα άνθρωπο που ζει και αναπνέει όσο καιρό κι εσύ. κι εμείς από διαφορετικούς σάκους αλλά τη νιώθω σαν το άλλο μου μισό! ξέρεις φύλο για τα μωράκια σου?

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οοοο βρε Pely! όταν ακούω τέτοια με μουτζώνω που γκρινιάζω ολημερίς για ένα στομαχόπονο...εύχομαι από την καρδιά μου να σου πάνε όλα ιδανικά από δω και στο εξής. Να πας και στην αδερφούλα σου, θα χαρεί να είσαι εκεί με την κοιλίτσα σου. Λένε η εγκυμοσύνη χαρίζει όμορφες στιγμές, να την απολαύσεις! Smile

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:οοοο βρε Pely! όταν ακούω τέτοια με μουτζώνω που γκρινιάζω ολιμερίς για ένα στομαχόπονο...εύχομαι από την καρδιά μου να σου πάνε όλα ιδανικά από δω και στο εξής. Να πας και στην αδερφούλα σου, θα χαρεί να είσαι εκεί με την κοιλίτσα σου. Λένε η εγκυμοσύνη χαρίζει όμορφες στιγμές, να την απολαύσεις! Smile


Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Δόξα τω θεώ είμαι πολύ καλύτερα τώρα απλά προσέχω για να έχω!!! Very Happy

Με το καλό και το δικό σου μικρούλι!Αλήθεια, ξέρετε τι είναι;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατα 80% κορίτσια μου είπαν στην αυχενικη,περιμένω να το σιγουρεψω!τι όμορφα που έχεις διδυμη αδερφουλα, έχεις πάντα μια φίλη να λες τα προβλήματα σου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις