Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 20]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κ Χρονια μας Πολλα!!!
Να μας χαιρονται τα παιδακια μας!!!
τι κανετε?εμεις ειμαστε καλα!!!σημερα χαλασε ο καιρος αλλα εχει υγρασια κ κανει ζεστη!!!
η μικρη καλα ειναι εχει ψηλωσει πολυ κ της παιρνω ρουχα για 6μηνων...τον φασουλα γεννησα!!!τα ρπουχα των αγοριων δεν την πανε!!!χαχα!!!

εμεις εχουμε γινει ενα με το θηλαστρο υπομονη κανω...τι να πω!!!βλεπω βελτιωση..ευχομαι καποια στιγμη να αρχισει να θηλαζει παλι

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΡΩΤΗΣΗ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΘΟΣ ΜΙΑΣ Κ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΕΤΑΕΙ ΣΑΝ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ ΠΙΝΕΙ ΠΝΙΓΕΤΑΙ Κ ΜΕΤΑ ΤΕΝΤΩΝΕΤΑΙ,,,,,

Marina P.

Marina P.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα! Χρόνια πολλά μανούλες! Κλεοπάτρα, μην απογοητεύεσαι, άλμα θα είναι! Τόνια και Ελευθερία, χαρά στο κουράγιο σας με το θήλαστρο, μπράβο!Νοίκιασα και εγώ για να έχω λίγα γευματάκια και δεν το πολυσυμπαθώ! Χριστίνα, καλά είμαστε αλλά΄έχουμε πάλι αυπνίες, πονάκια και άλλα... Χρύσα, δε βρήκαμε ρυθμό αλλά δεν πειράζει. Σε λίγες μέρες το πρώτο εμβολιάκι!

eirini1985


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!καλως ήρθα στο club!εγώ έχω μια μικρούλα που αύριο 40σουμε και έχω το εξής ερώτημα!ενω τόσες μέρες ήταν πολύ ήρεμη,δηλαδή έτρωγε την άλλαζα και μετά ύπνο από εχτες το απόγευμα είναι όλο γκρίνια όταν πάω να τη θηλασω πίνει για 15 λεπτά ρευεται και μόλις τη ξεναβαζω αρχίζει να κλαίει και να μου πετάει τη θηλη!ισως λέω εγώ τώρα είναι από τους κολικους αλλά τόσο πολύ που να μη θέλει να πιει γάλα!τι λέτε να συμβαίνει;καμία συμβουλή;

LiaS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα μανούλες...και εμείς σαραντήζουμε σήμερααα...πως είσαστε???το μωρό μας αν και γενικά είχε ένα πρόγραμμα, ήτανε δηλ ήσυχος κοιμότανε αρκετά και έτρωγε ανά 3 ώρες ξαφνικά την εβδομάδα που μας πέρασε ήτανε γκρινιάρης και έτρωγε κάθε μια ώρα!!!με ξεζούμησε λέμε!!!με τόση κακοκαιρία μάλλον του έλειψαν οι βόλτες!!!τι να πω!!!άντε να περάσει αυτή η αλλαγή για να ξαναβρούμε τους ρυθμούς μας...εσείς όλα καλα???

Ειρήνη δεν ξέρω κάτι για να σε βοηθήσω...καλύτερα να ρωτήσεις την παιδίατρό σας...ελπίζω και εσείς να το ξεπεράσετε γρήγορα

Φιλιά σε όλες

eirini1985


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εμείς σήμερα που 40σαμε πήγαμε και τη πρώτη βόλτα μας και ήταν όλα υπέροχα!καμαρωνα με τη καροτσάκι σαν το γυφτικο σκερπανι,ένιωθα πολύ ωραία που είμαι μανούλα και πάω βόλτα το δικό μου παιδάκι!αυτο θα κάνω liaS θα ρωτήσω τη παιδιατρο τι μπορεί να συμβαίνει!εχω γράψει μια λίστα τη θα ρωτήσω!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΕΣ 40ΝΤΗΣΑΤΕ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!
ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ..ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!
ΕΡΧΕΤΑΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΞΑΝΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΙΚΡΗ ΣΤΟΣΤΗΘΟΣ ΧΩΡΙΣ ΥΣΤΕΡΙΕΣ ΜΙΑΣ Κ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ!!!ΑΥΤΑ!!!

ΕΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

chrissa

chrissa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα και απο μενα. Και μεις πολυ γκρίνια και όλο αγκαλια. Και στηθος, πολυ στηθος βρε παιδι μου. Τι να πω!!! Τα ζουζουνακια μας περνάνε τη φάση τους.

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα και από εμένα τι κάνετε; Εμείς χθες ησυχα, σήμερα όλο γκρίνια!!!
Ειρήνη καλώς ήρθες στην παρέα!
Λία και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω από την προηγούμενη εβδομάδα με τη μικρή μου. Τα κορίτσια λένε είναι σε φάση ανάπτυξης γι αυτό και δε της φτάνει το γάλα..να το βάζεις στο στήθος υπομονή και θα ρυθμιστεί η παραγωγή σου! Εγώ που και που της δίνω και ξένο πλέον αν και δε το θέλω.
Τόνια τι καλά που έρχεται η μητέρα σου, εμένα δυστυχώς είναι μακριά και δε είναι εύκολο να έρχεται συχνά...Sad

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανούλες!

Χρόνια Πολλά σε όλες για την χθεσινή γιορτή της Μητέρας! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εμείς σήμερα κάναμε το 2ο εμβόλιο μας - του πνευμονιόκοκκου- κ έχουμε λίγο γκρίνια κ πονάκια. Παχύναμε κιόλας, είμαστε πλέον 5600γρ! Ευτυχώς εδώ κ λίγες μέρες το βράδυ κοιμάται περισσότερο -από 5 μέχρι 7 ώρες κ ξεκουράζομαι κ εγώ λίγο παραπάνω.
Ακόμα παιδεύομαι με τις δουλειές του σπιτιού. Πολύ πίκρα....φρίκηηηηηηη........

Τόνια μου πολύ ευχάριστο που θα έρθει η μανούλα σου για να σε βοηθήσει. Σε καταλαβαίνω, είναι πολύ κουραστικό να κάνεις κ θήλαστρο κ να θηλάζεις κ να ταίζεις...Εγώ πλέον σταμάτησα να τον θηλάζω κ κάνω μόνο θήλαστρο. Είναι πολύ πιο ξεκούραστο κ πιο γρήγορο για μένα. Άντεξα 3 μήνες. Πάντως μην απελπίζεσαι. Κάνε υπομονή κ προσπάθησε για όσο εσύ αντέξεις. Αυτό που μετράει είναι τα μωράκια μας να μεγαλώνουν κ να είναι γερά κ όχι αν θα πίνουν μαμαδογαλατάκι ή ξένο.

Μαρινάκι μου κ εσύ θήλαστρο; Καλή αρχή σου εύχομαι! Είναι λίγο δύσκολο να συνηθίσεις το θήλαστρο αλλά θα δεις ότι θα σε βοηθήσει. Πρόσεξε όμως μην προκαλέσεις σύγχηση θηλών. Έφτασε κιόλας ο καιρός για το πρώτο του εμβόλιο; Μεγάλωσατε κ εσείς !!!

Ειρήνη καλώς ήρθες στην παρέα μας! Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου! Το μωράκι σου μπορεί να έχει κολικούς, μπορεί όμως κ να χορταίνει κ να μην θέλει να φάει άλλο για αυτό να γκρινιάζει. Μίλα όμως οπωσδήποτε με τον παιδίατρο σου για να είσαι σίγουρη.

Λία μου καλές βόλτες να έχετε! Το ξεζούμισμα που περιγράφεις πρέπει να ήταν άλμα ανάπτυξης. Πολύ χαίρομαι που το ξεπεράσατε! Μπράβο σας! Έτσι να συνεχίσεις δυναμικά!

Κλεοπάτρα μου υπομονή με τη γκρίνια! Ο δικός μου 3 μηνών κ ακόμα γκρινιάζει κ έχει λίγους κολικούς. Πρόσεξε λίγο με το συμπληρωμα για να μην έχεις σύγχηση θηλών.

Χρύσα μου κουράγιο ! Φάση είναι κ θα περάσει. Υπομονή σου εύχομαι!

Πολλά φιλάκια σε όλες! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χριστίνα μου είναι τόσο φαγάνα που όταν πεινάει από όπου κ να της δώσω θα φάει!! Χαχα!!
Κάνατε το δεύτερο εμβόλιο ε; Μια χαρά, εμείς σε ένα μήνα θα ξεκινήσουμε έχουμε καιρό ακόμα Smile

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Μαμαδες Μαρτιου - Απριλίου 2013 Νο1 - Σελίδα 3 215994 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioanna85 στις Κυρ Ιουλ 20, 2014 9:07 am, 1 φορά

eirini1985


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλώς σας βρήκα στη παρέα σας που τη βρίσκω πολύ ενδιαφέρουσα!εχει κόλικους η μικρούλα μου και της δίνω gripe water και την ηρεμει αλλά σήμερα που 40ντησε από την ώρα που γυρίσαμε από την εκκλησία εχει πολύ γκρίνια,πρώτη φορά έτσι!να μη θέλει το στήθος παραπάνω από 15 που άλλες φορές παρόλο που πονουσε έβρισκε παρηγοριά και έπινε κανονικά το γεύμα της!ευτυχως που αύριο θα πάμε στη παιδιατρο και θα μας πει τι συμβαίνει!θα σας πω αύριο τι μου είπε και που οφείλεται όλο αυτό!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια! Ειχα προβλημα με τον υπολογιστη μου και δεν πολυεμπαινα αυτες τις μερες! Εμεις παρασαμε αλμα αλλα τωρα ειμαστε στα τελειωματα, βεβαια ο ύπνος δεν εχει στρωσει ακομα, 3ωρο το πολυ αυτες τις μερες, αλλα κοιμαται και τη μερα αρκετα. Τα μωρακια σας χαμογελασαν κοινωνικα; Ο δικος μου το εχει κανει 5-6 φορες μονο τοσον καιρο και να σας πω την αληθεια ανησυχω (ειμαι και λιγο φοβιτσιαρα με αυτα)... Κατα τα αλλα καλα ειμαστε!

ΕΙρηνη συνονοματη καλως ηρθες!
Μπορει να χορταινει το μωρακι σου στα 25 λεπτα, αν δεν το ξαναβαλεις στο στηθος γκρινιαζει; Απο πανες πώς παει, βρεχει μπολικες τη μερα;

Κλεοπατρα, αν το μωρο σου ειναι ευχαριστημενο μετα το θηλασμο,βρεχει τις πανες του και παιρνει βαρος, δε χρεαζεται να δινεις συμπληρωμα αν δε θες. Εχεις μιλησει καθολου με συμβουλο;

Τονια μεγαλωσε η μικρη σου! Κι ο δικος μου φοραει 3-6 μπλουζακια γιατι ειναι κοιλουμπας, χεχε! Αγγιζει και τα 5 κιλα.

Ιωαννα μεγαλωσατε κι εσεις!! Βολτουλες, πατε;

Χριστινα κοιμασαι επιτελους!! Μπραβο, αντε και στα δικα μας οι αϋπνες!!
Ελευθερια καλημερα!

eirini1985


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα rinoula!δε γκρινιαζει πάντα,συνήθως όταν βγάζει γουλιτσα γάλα τότε θέλει να πιει λίγο ακόμα!όσο για τις πάνες βρέχει κάθε 3ωρο που τη ταΐζω!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομιζω οτι δε χρειαζεται να ανησυχεις γιατι πινει κανονικα γαλατακι. Αλλα πες το και στο γιατρο σου

Marina P.

Marina P.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα σας μανούλες!
Χριστινάκι,, ΄προς το παρόν προσπαθώ να κάνω μικρή τραπεζα ανάγκης στην κατάψυξη. Δε δίνω γάλα με μπιμπερό. Μόνο θηλάζουμε αλλά επειδή θα λείψω 3ωράκια περιστασιακά από 21 Μάη ,θέλω να αφήσω ΄΄εστω και λίγο γιατί θα πεινάσει σίγουρα. Με δυσκολεύει , βγάζω λίγο...
Ρηνούλα, σε έψαχνα. Μεγάλωσε ο μπέμπης σας! Και εμένα γελάει κοινωνικά αλλά πολύ αραιά και συνήθως όχι σε μένα. Σε εμένα κάνει γκρίνιες για να τον πάρω αγκαλιά και για στήθος...χαχα.
Ιωαννάκι, πολύ καλά τα νέα σας! Φιλιά σε όλες τις άλλες μανούλες και στα μωράκια!

LiaS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα και από εμάς...Γράφω με το ένα χέρι γιατί έχω το σκουλαρίκι μου κολλημένο στο στήθος!!!!!


Και μετά από ένα διάλλειμα για αλλαγή πάνας!!!έρχομαι να ρωτήσω τα νέα σας...Πως ξυπνήσατε σήμερα???Εμείς ξεκινήσαμε και έχουμε θέματα...!!!Μάλλον τον ενοχλεί το απορρυπαντικό που χρησιμοποιώ και έχει βγάλει κάτι σπυράκια...επίσης τον πονάει το εντεράκι του και κλαίει!!!α και το ότι θέλει στήθος κάθε λίγο και λιγάκι εννοείτε ότι συνεχίζεται!!! αφήστε που έχει 2 βράδια που με ξυπνάει από τις 2!!!Να ρωτήσω και κάτι μωρέ κορίτσια....Πωσ τους καθαρίζεται την μυτούλα αν έχουνε μυξούλες???Μου είπε η γιατρός αλλά εμείς φοβόμαστε!!!Μάλλον πως θα της τον πάω για να το κάνει αυτή!!! Shocked

LiaS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
chrisg σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!το σάββατο τελείωσα με το σπίτι!!!πολύ δουλειά λέμε!!!
Κλεοπάτρα άσε γκρίνια και στήθος γκρίνια και στήθος....ουφ...

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινακι μου ξεκινας δουλιτσα σιγα σιγα ε; Και σε μενα γκιρνιτσες και αγκαλιτσες, χεχε!

Λια αν λες για το φυσιολογικο ορο, ειναι λιγο τρομακτικο τις πρωτες φορες αλλα συνηθισε το γιατι θα το κανεις για 2-3 χρονια πολλες φορες!

LiaS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Rinoula ακριβώς για αυτό λέω...τα έχω κάνει πάνω μου από την τρομάρα μου!!!!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν ειναι πες στο γιατρο να σου το ξαναδειξει, παντως σε λιγο θα δεις οτι ειναι ευκολο!

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα σας!! Μόλις φάγαμε ξένο γάλα 90μλ και πάλι γκρινιάζουμε, μάλλον θα δώσω και λίγο στήθος!!
Ιωάννα πολύ ωραία τα νεα σας!!
Ρηνούλα πάνες βρέχει και λερώνει αρκετές μέσα στη μέρα και από βάρος πάμε καλά, απλά μάλλον μου βγήκε φαγανή χαχα!! Δεν έχω μιλήσει με σύμβουλο όμως, προς το παρών ενημερώνομαι μόνο μέσω ίντερνετ..
Ειρήνη υπομονή όλες τα περνάμε..εμένα όταν πονάει μου τραβάει πολύ το στήθος, αλλά τουλάχιστον αυτό την παρηγορεί!!
Λία και εγώ αγχώθηκα πολύ την πρώτη
φορά και περίμενα πάντα τον άντρα μου να το κάνουμε μαζί, τώρα πλέον δε με φοβήζει καθόλου!!Να σκέφτεσαι ότι θα ανακουφιστεί το μωράκι σου!

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμένα μου έχει χαμογελάσει πέντε με έξι φορές όταν της μιλάω..δεν ξέρω αν το κάνει ασυναίσθητα ή καταλαβαίνει όμως..
Και κάτι άλλο.πόσες ώρες μες τη μέρα μένουν ξύπνια τα μικρά σας; Η δικιά μου χθες από τις μιάμιση το μεσημέρι, έμεινε ξύπνια ως τις δωδεκάμιση το βράδυ, δε κοιμόταν με τίποτα μες τη μέρα, είναι φυσιολογικό;

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑΕ ΧΟΥΜΕ ΜΕΝ ΤΗΝ ΓΚΡΝΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΕΝΟΥΜΕ!!!
ΕΜΕΙΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ Κ Η ΜΑΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΟΥΡΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ!!! Very Happy Very Happy

ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΦΑΓΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΙΣ ΔΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΠΟΡΩΝΕΤΑΙ..ΣΥΝΟΛΟ ΜΗΤΡΙΚΟ Κ ΞΕΝΟ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 170ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ..ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 5.200ΚΙΛΑΚΙΑ!!!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΓΑΛΑΑΑΑΑΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 20]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις