Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΘΕΙΚΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΣΟΥΝ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΚΙΑ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΠΙΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΚΕΤΟΣ ΕΦΙΑΛΤΗΣ!!!!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια και εγω ειμαι της αποψης να μην το περνουν ασχετοι το μωρακι μας στη αγκαλια τους. και εγω παλι ηταν 35 ημερων ηρθε η πεθερα μου σπιτι μας ο αδερφος του ανδρα μου ηταν με πυρετο δεν ηρθε εννοειτε αλλα εφερε η πεθερα μου μικροβια δεν ξεκολουσε απο πανω της και η μπεμπα αρρωστησε μετα εκανε βηχα τα λαιμα της κατακοκκινα και ασαραντιστο την διναμε ντεπον και σιροπια γιατι? γιατι μερικοι δεν μπορουν να κρατηθουν, λεσ και το μωρο αν περασει λιγο καιρος θα φυγει.. απο τοτε εχω γινει απολυτη και με ολουσ και με τα παθερικα μου και ασ με λενε κακια. αν δεν πλυθουν μπροστα στα ματια μου το μωρο δεν το αγκιζουν γιατι πριν αρρωστησει το μωρο ελεγα με καλο τροπο να κανουμε τα χερακια μας λιγο τοσα πραματα ακουμπησατε και με ελεγε θα με πεισ εσυ 22 χρονον εμενα ??? εγω ξερω.. και τα δαμε... και κατι θειες που πηγεναν να την σηκωσουν απο το καροτσι με το ετσι γουσταρω θα τις εκοβα τα χερια ... και εγινα η γλωσσσου. αλλα δεν με νοιαζει... γνωμη μου οσο ειναι μικρα κιολας ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!!!!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:κοριτσια και εγω ειμαι της αποψης να μην το περνουν ασχετοι το μωρακι μας στη αγκαλια τους. και εγω παλι ηταν 35 ημερων ηρθε η πεθερα μου σπιτι μας ο αδερφος του ανδρα μου ηταν με πυρετο δεν ηρθε εννοειτε αλλα εφερε η πεθερα μου μικροβια δεν ξεκολουσε απο πανω της και η μπεμπα αρρωστησε μετα εκανε βηχα τα λαιμα της κατακοκκινα και ασαραντιστο την διναμε ντεπον και σιροπια γιατι? γιατι μερικοι δεν μπορουν να κρατηθουν, λεσ και το μωρο αν περασει λιγο καιρος θα φυγει.. απο τοτε εχω γινει απολυτη και με ολουσ και με τα παθερικα μου και ασ με λενε κακια. αν δεν πλυθουν μπροστα στα ματια μου το μωρο δεν το αγκιζουν γιατι πριν αρρωστησει το μωρο ελεγα με καλο τροπο να κανουμε τα χερακια μας λιγο τοσα πραματα ακουμπησατε και με ελεγε θα με πεισ εσυ 22 χρονον εμενα ??? εγω ξερω.. και τα δαμε... και κατι θειες που πηγεναν να την σηκωσουν απο το καροτσι με το ετσι γουσταρω θα τις εκοβα τα χερια ... και εγινα η γλωσσσου. αλλα δεν με νοιαζει... γνωμη μου οσο ειναι μικρα κιολας ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!!!!!!
δικιο εχεις βρε κοπλα μου αλλα ποιος χαμπαριαζει???τι να κανεις να μαλωσεις??εγω τωρα ξερεις πως το σκεφτομαι που οταν γεννησω θα μου ερχοντε εδω οτι ωρες να ναι και δεν ειναι μονο τα μικροβια ειναι οτι θελω και να θηλασω αποκλειστικα..που να σε καταλαβουν???ο καθενας σκεφτετε τον εαυτουλη του!!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι ισως το μονο θεμα που ειμαι τελειως απολυτη.. βεβαια ο καθενας ειναι οπως πιστευει καλυετρα ξερω και κοπελας που ουτε σαραντησαν βγεναν εξω το διναν παντου για να αποκτησουν αντισωματα.. και να πεις και ουτε να υπολογισεις την θρησκεια το μωρο αλλα και η μητερα σαραντα μερες τουλαχιστον πρεπει να εχει υγεια! προσπαθουσα να το παλεψω ιατι ελεγα καλως κακως θα συμβει αλλα εμενα αυτο που με εξοργιζε περισσοτερο ειναι οτι ολοι με βλεπαν μικρη και με λεγαν οτι δεν ξερω τι μου γινετε. τι λετε ρε δεν ξερω εγω που εγινα μανα και ξερετε εσεις δηλαδη εσεις πριν κανετε παιδια τα ξερατε ολα και στη τελικη εγω θα αποφασισω και οχι εσεις. οχι ντεμακι ακομα και τωρα που σε 15 μερες θα κανουμε το τριτο εμβολιο αμα δω χερι να παει να ακουμπησει το μωρο ειτε σε βολτα ειμαστε ειτε σε σπιτι τα κοβω και ειδικα μερικεσ που πανε και χαιδευουν τα χερια που τα χερια της τα βαζει στο στομα. ηρθε μια προχτες και με εκανε πυραυλο μενει απο πανω μας γεροντοκορη και εχει 3 γατες οποτε τιναζει το μπαλκονι μου γινετε φλοκατι και παει και δεν την προλαβενο και ακουμπαει το χερι του μωρου εγινε χαμος μονο αυτο θα σας πω και ασ με πουν οτι θελουν. αμα ειναι ο αλλος τα ζα μου αργα να το προσεχει μονος του και να το κανει στα παιδια του. να φαει το παιδι μου δηλαδη καμια τριχα γατας? τι λενε μωρε.. και ξερω πως απο το χωριο του ανδρα μου ολοι με λενε περιεργη και οτι θα κανω το μωρο κομπλεξικο το ακουσα και αυτο. αλλα πλεον ΧΕΣΤΗΚ@@@@

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nanakaboubou έγραψε:κοριτσια και εγω ειμαι της αποψης να μην το περνουν ασχετοι το μωρακι μας στη αγκαλια τους. και εγω παλι ηταν 35 ημερων ηρθε η πεθερα μου σπιτι μας ο αδερφος του ανδρα μου ηταν με πυρετο δεν ηρθε εννοειτε αλλα εφερε η πεθερα μου μικροβια δεν ξεκολουσε απο πανω της και η μπεμπα αρρωστησε μετα εκανε βηχα τα λαιμα της κατακοκκινα και ασαραντιστο την διναμε ντεπον και σιροπια γιατι? γιατι μερικοι δεν μπορουν να κρατηθουν, λεσ και το μωρο αν περασει λιγο καιρος θα φυγει.. απο τοτε εχω γινει απολυτη και με ολουσ και με τα παθερικα μου και ασ με λενε κακια. αν δεν πλυθουν μπροστα στα ματια μου το μωρο δεν το αγκιζουν γιατι πριν αρρωστησει το μωρο ελεγα με καλο τροπο να κανουμε τα χερακια μας λιγο τοσα πραματα ακουμπησατε και με ελεγε θα με πεισ εσυ 22 χρονον εμενα ??? εγω ξερω.. και τα δαμε... και κατι θειες που πηγεναν να την σηκωσουν απο το καροτσι με το ετσι γουσταρω θα τις εκοβα τα χερια ... και εγινα η γλωσσσου. αλλα δεν με νοιαζει... γνωμη μου οσο ειναι μικρα κιολας ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!!!!!!
ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΣΕΝΑ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΜΑΘΕΙΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΤΟΤΕ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Η ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ!! ΑΦΤΟ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ!!!!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΣΕΝΑ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΜΑΘΕΙΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΤΟΤΕ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Η ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ!! ΑΦΤΟ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ!!!!


ετσι ειναι επειδη ειμαστε μικρες δεν ξερουμε.. ενταξει να μας πουνε συμβουκες καλοδεχουμενες αλλα τωρα καταλαβα γιατι ο ανδρας μου ολο ηταν αρρωστος μωρο ακομα και στη βαφτιση του ηταν με πυρετο... εγω αυτο που δε μπορω να καταλαβω ειναι οτι πως εχουν ολοι τετοια σιγουρια οτι ειναι καθαροι και πανε να παρουν ενα εμβρυο??

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nanakaboubou έγραψε:ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΣΕΝΑ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΜΑΘΕΙΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΤΟΤΕ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Η ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ!! ΑΦΤΟ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ!!!!


ετσι ειναι επειδη ειμαστε μικρες δεν ξερουμε.. ενταξει να μας πουνε συμβουκες καλοδεχουμενες αλλα τωρα καταλαβα γιατι ο ανδρας μου ολο ηταν αρρωστος μωρο ακομα και στη βαφτιση του ηταν με πυρετο... εγω αυτο που δε μπορω να καταλαβω ειναι οτι πως εχουν ολοι τετοια σιγουρια οτι ειναι καθαροι και πανε να παρουν ενα εμβρυο??
ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!! Επαιρναν αγκαλιά τα μωρακια σας - Σελίδα 4 966307 Επαιρναν αγκαλιά τα μωρακια σας - Σελίδα 4 966307

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα την πρώτη μέρα που γέννησα ήρθαν να με δουν 16 άτομα στο μαιευτήριο(όλοι μαζί).μολις τους είδα έπαθα υστερία και έβαλα τη μαια να "καθαρίσει".ομως δεν χαμπαριαζαν και ίσα ίσα που παρεξηγηθηκαν κιόλας.Η δε πεθερά μου ερχόταν καθε μέρα σε ΟΛΑ τα επισκέπτηρια λες και φοβόταν μην χάσει καμια ανάσα του παιδιού και δεν την ακούσει!ειχε πάθει ψύχωση με το μωρο αλλα δεν άφηνα κανέναν να το αγγίξει αν δεν βάλει dettol στα χέρια τουλάχιστον.μετα στο σπιτι δεν άφησα κανέναν για 20 μέρες να πατήσει.

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxa dori και γω ειχα τετοιο θεμα μολις με πηγαν στο δωματιο στο πρωτο επισκεπτηριο ανοιξε η πορτα και μπηκαν μεσα 12 ατομα επαθα φρικη ημουν σε τρικλινο και η διπλανη μου ηταν με καισαρικη και ειχε γινει κοκκινη δεν μπορουσε να ησυχασει... μολις τους ειδε η μαια λεει επειδη μολις γεννησαν οι κοπελες μονο ο πατερας και η μητερα της λεχονας μεσα.. και τι λεει η πεθερα μου στη μαμα μου?? αν εχετε το θεο σας.. φυγε εσυ συμπεθερα θα κατσω εγω... Επαιρναν αγκαλιά τα μωρακια σας - Σελίδα 4 679259 Επαιρναν αγκαλιά τα μωρακια σας - Σελίδα 4 654655 Επαιρναν αγκαλιά τα μωρακια σας - Σελίδα 4 654655 η μαμα μου της λεει οχι συμπεθερα εγω ειμαι η μαμα της εγω θα κατσω και η μαμα μου ειναι τοσο ησυχη που ποτε δε μιλαει δε λαλαει αλλα τοτε το θρασος της δεν ειχε ορια.. αλλα οφειλω να παραδεχτω οτι στην γενικη που γεννησα ηταν ολα πολυ αυστηρα σε καθε κομοδινο ντετολ τα μωρα τα διεχνανε απο τισ 19.00 μεχρι τις 19.30 μονο και αυστηρα και μονο μια φορα το καθε μωρο... οποτε καταλαβενεις εκεινη ττην ωρα ποοοοσο κοσμο ειχε... οταν παλι τα φερνανε για να τα ταισουμε αμα δεν αδειαζε τερμα ο διαδρομος δεν τα βγαζανε απο το δωματιο και ο σεκιουριτι πολυυυ αυστηρος... και πολυ καλα κανανε!!!

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κανονικά ετσι θα έπρεπε να γίνεται σε ολα τα μαιευτήρια και να τηρούνται οι κανόνες.εμενα η πεθερα μου δεν παιζόταν!!ουτε δικό της να ήταν το παιδι.δεν μπορούσα ουτε να θυλασω με την ησυχία μου μέχρι που κάποια στιγμή της τα'χωσε ο άντρας μου και ηρέμησαμε.στην τελική αν κάποιος δεν καταλαβαίνει απο μόνος του κάποιος πρέπει να του τα πει.ειναι και οι όρμονες τρέλαμενες εκείνη την περίοδο και δημιουργούνται δράματα...

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχχχχ ποσο σε καταλαβαινω δεν φανταζεσαι... πικρα...

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νανάκα πως σε καταλαβαίνωωωωω αχ!! Και η δική μου η πεθερούλαέ έλεγε και ξανάλεγε στη μητέρα μου να φύγει και ότι αυτή είναι εδώ και θα με βοηθάει..(φιλοξενούσαμε τη μητέρα μου γιατί ζουν σε άλλη πόλη οι γονείς μου )και με το ζόρι έμεινε η μητέρα μου 15 μέρες αφότου γέννησα, ένιωθε ότι ήθελε να τη διώξει!!!έλεος!!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασε μωρε ασε με αυτες τις πεθερες αηδια εχουν καταντησει... εδω η μανα μου μολις γεννησα εμεινε να με βοηθησει μονο 1 βραδυ γιατι η πεθερα μου επειδη αυτη ειναι απο μακρια ηθελε να ερθει να κατσικωθει σπιτι μου για κανενα 10μερο και η μαμα μου η καημενη με λεει θα φυγω για να μην λεει οτι ηρθα εγω να ερθει και αυτη ακου εδω.. να μην μπορουμε να παρουμε τη μανα μας σπιτι... τι να πω... αλλα αυτο που ολα τα ξερουν τρελενει ανθρωπο.. απο πριν γεννησω ελεγε μπροστα μου κιολας στισ φιλες της οτι ειμαι μια σταλια σκατο και τι ξερω εγω απο παιδια λεσ και αυτη πριν γεννησει ειχε μεγαλωσει καμια δεκαρια παιδια και ηξερε... Επαιρναν αγκαλιά τα μωρακια σας - Σελίδα 4 679259 πππφφφφφφφφφφφφφφφ τι να πω!!!!!

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μεγάλη συζήτηση Νανάκα, άστα!!!!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kleopatra1981 έγραψε:Μεγάλη συζήτηση Νανάκα, άστα!!!!

ateleioti tha elega

Margaritta


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Είναι τόσο όμορφο να σου δείχνουν οι άλλοι ότι αγαπάνε το παιδάκι σου...I love you 
Αυτό θα έπρεπε να σκεφτόμαστε όλοι μας πρώτα και μετά οτι θα μας το αρρωστήσουν.
Δε λέω... και εγώ τις πρώτες μέρες στο σπίτι είχα τρελαθεί. Προσπαθούσα να το αποβάλλω όμως γιατί δεν έκανε καλό ούτε σε μένα αλλά ούτε και στο μωρό μου. Απο αγάπη θέλουν όλοι να το πιάσουν να το μυρίσουν, ειδικά οι παππούδες και οι θείοι..
Ακόμα μου κακοφαίνεται κάπως οταν τον κρατάνε στα χέρια ενώ μόλις έχουν σβήσει το τσιγαράκι τους. Και το ξέρω οτι σε αυτό δεν έιμαι παράλογη, ή οταν το αφήνουν και ακουμπάει το στοματάκι του στα ρούχα τους που ίσως να μην είναι και τα πιο καθαρά..
Μια καλή μου φίλη οταν την ρώτησα πώς ένιωθε η ίδια οταν πέφτανε όλοι πάνω στο μωρό της και εάν φοβόταν μη και κολλήσει κάτι, μου είχε πεί οτι θα το προστατέψει η αγάπη που νιώθουν οι άλλοι για το παιδί της.. Το πίστευε αυτό που έλεγε και η μικρή της σήμερα ειναι 14 μηνών και δεν έχει αρρωστήσει ούτε μια φορα!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Margaritta έγραψε:Είναι τόσο όμορφο να σου δείχνουν οι άλλοι ότι αγαπάνε το παιδάκι σου...I love you 
Αυτό θα έπρεπε να σκεφτόμαστε όλοι μας πρώτα και μετά οτι θα μας το αρρωστήσουν.
Δε λέω... και εγώ τις πρώτες μέρες στο σπίτι είχα τρελαθεί. Προσπαθούσα να το αποβάλλω όμως γιατί δεν έκανε καλό ούτε σε μένα αλλά ούτε και στο μωρό μου. Απο αγάπη θέλουν όλοι να το πιάσουν να το μυρίσουν, ειδικά οι παππούδες και οι θείοι..
Ακόμα μου κακοφαίνεται κάπως οταν τον κρατάνε στα χέρια ενώ μόλις έχουν σβήσει το τσιγαράκι τους. Και το ξέρω οτι σε αυτό δεν έιμαι παράλογη, ή οταν το αφήνουν και ακουμπάει το στοματάκι του στα ρούχα τους που ίσως να μην είναι και τα πιο καθαρά..
Μια καλή μου φίλη οταν την ρώτησα πώς ένιωθε η ίδια οταν πέφτανε όλοι πάνω στο μωρό της και εάν φοβόταν μη και κολλήσει κάτι, μου είχε πεί οτι θα το προστατέψει η αγάπη που νιώθουν οι άλλοι για το παιδί της.. Το πίστευε αυτό που έλεγε και η μικρή της σήμερα ειναι 14 μηνών και δεν έχει αρρωστήσει ούτε μια φορα!


φτου φτου φτυστην να!! μπραβο παντως!! εμενα με εκνεριζει ρε συ το οτι οι πιο μεγαλοι ηλικιακα το πιζουν οτι αυτοι ξερουν και κανενας αλλος και αμα τους πεις ξες κανε τα χαρακια σου σε λενε ααα εμενα θα πεις εγω μεγαλωσα 2 μωρα και πειδη μεγαλωσες εσυ δυο μωρα μορι πρεπει να ρισκαρω να παθει τιποτα το δικο μου.. δεν πιστευω να ειμαι περιεργη εγω σαν μανα γιατιειμαι με το ντετολ στη τσαντα γιατι οταν καθομαστε καπου παρεα και το βγαζω εξω μονο ο ανδρας μου βαζει για να πιασει το παιδι και οι '' ξενοι'' με περνανε στο ντουκου?? αυτα με τσατιζουν παρα πολυ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις