Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
121 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 121 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέραααα!!!!! Τι κάνετε μανουλίτσες;;;

Εδώ μας συννέφιασε σήμερα.... Sad

Μαράκι καλώς ήρθες στην ωραία παρέα μας!!!Με το καλό η ζουζούνα σου!!

Περαστικά σας κοριτσάκια μου! Γιούλη μην κουράζεσαι με δουλειές,τι να το κάνεις να είναι το σπίτι στην τρίχα κι εσύ να πονάς;

Ο πονοκέφαλος, σ'εμένα τουλάχιστον, με πιάνει όταν χαλάει λίγο ο καιρός. ντεπόν και ξάπλα θέλει!!

Ελίζα τέλεια η ιστορία!! Εύχομαι όλες μας να έχουμε εύκολους και γρήγορους τοκετούς!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στισ συσπασεισ σε πιανει πονοσ στην κοιλια η στην μεση μπορει κ στα πλαγια κ πετρωνει η κοιλια μασ.αν εχεισ πανω απο 4 την ωρα ειναι επικυνδυνο

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΜΑΡΟ ΜΟΥ !!ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ...ΒΕΒΑΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΟΙ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ Κ ΠΙΣΩ Κ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ....ΟΥΟΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ,ΤΑ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΓΙΑ Ν ΤΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΓΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΧΙΙΧΙΧΙ Very Happy Very Happy Very Happy ΜΙΑ ΜΟΥ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΛΛΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ Κ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΙΣΩΣ Κ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ!!!!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316 ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΜΕΙΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΜΕ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΤΕ ΤΙΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΟΒΙΕΣ..ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ.

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς σας βρήκα κορίτσια, πολύ θερμό το καλωσόρισμα σας! Από Αθήνα είμαι εγώ κ Αθήνα μένουμε κιόλας! Είδα πιο πάνω μια εγκυούλα ρωτούσε για τα ντεπόν, ο ντοκ μας έχει πει να πέρνω ντεπονάκι αφοβα(ενταξει οχι και με το παραμικρό..) αλλά για μια στο τόσο δεν έγινε και κάτι!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα ξαναδω τον γιατρο την τεταρτη για την β επιπ.επιτελουσ με πηρε αχ 6 μερεσ για να δω το μικρουλι μου... Very Happy

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΑΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ Κ ΓΙΑ ΛΙΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!! I love you Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316 I love you

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ανυπομονω εδω κ μερεσ...ελπιζω να ναι καλα ο μπεμπουλησ μου..παντωσ χτεσ ηταν σε υπερδιεγερση για πολυ ωρα κ μου δωσε κ μια ανεπαναληπτη κλωτσια κ πραγματικα ξαφνιαστικα

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ τα παιξα.. κ εκανα μονο ξεσκονισμα, συγυρισμα, ξεροψησα το κατσικακι γιατι ηθελε λιγο απο χτες, κ μετα εσπαασα ενα βαζο, κ επρεπε να κανω σκουπα κλαιγοντας (γιατι σπαστηκα επειδη εσπασε απο τον αερα και δεν ηθελα να κανω σκουπα) και μετα ηρθε ο αντρας μου κουβαλωντας κατι γλαστρες κ τρομαξε γιατι νομιζε οτι κατι ειχα.. κ μου ειπε θα κανει εκεινος σκουπα κ να την αφησω.. κ τωρα την εχω αφησει τη σκουπα στη μεση στο σαλονι, οπως τη μπανιερα στους Δυο Ξενους..
Δεν εχω πλυνει τα ρουχαλακια του μπεμπη ακομη, θα τα πλυνω οταν με το καλο μπω στον 7ο και εχουμε κ τη συρταριερα του γιανα τα τακτοποιησω μετα να μεινουν καθαρα. Απλα μου αρεσει να τα απλωνω γυρω γυρω γιανα τα βλεπω κ να χαιρομαι.. και ο,τι πηραμε χτες το εβγαλα απο τις σακουλες και τα εβαλα σαν σε εκθεση πανω στον καναπε...
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 328109
Ντεπονακι επιτρεπεται, αλλα βεβαια με μετρο.. Μαρω μου β'επιπεδου εε?!?! Αχ τι ωραια!!!!! Με το καλο!!
Τζουλια καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου και με το καλο να χαρεις το μωρακι σου σημερα..
Πελυ μου τι κανεις?!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φρουφρου μου καλα εισαι?! Κ εσεις εχετε μαζεψει καποια πραγματακια σιγα σιγα εε?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω πιστευω στο ματι. Κ μαλιστα πιστευω οτι αν καποιος εχει κακη διαθεση μπορει να σε ματιασει κ απο μακρυα αμα θελει.
Την Κυριακη του Πασχα ειχαν πρηστει τα ποδια μου παρα πολυ, οσο ποτε στην ζωη μου και το πρηξιμο δεν εφευγε με τιποτα. Και ειχα κ ανεβασμενη πιεση. Δεν ειχα κουραστει καθολου, συνεχεια ημουν καθιστη με τα ποδια ψηλα, και δεν ειχα φαει τιποτα περιεργο, μονο 2-3 παϊδακια και λιγη χορτοπιτα κ σαλατα, ουτε λιπη ουτε κοκορετσια ουτε αρνι ουτε τιποτα.
Την επομενη μερα ειχε φυγει το πρηξιμο κ πιεση 12/7. Χτες ημουν ολη μερα ορθια, στο συνεργειο, στο Λητω, στο Πρακτικερ απο τις 10:30 το πρωι μεχρι τις 4:00 το απογευμα.. και τα ποδια μου δεν ειχαν πρηστει ΚΑΘΟΛΟΥ.
Αντε τωρα να με πεισεις εμενα οτι δεν ηταν ματι το Πασχα.
afro

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να συμπληρωσω επισης, οτι πιστευω και το αναποδο, οτι δηλαδη η αγαπη και η καλη διαθεση καποιου μπορει να σε προστατεψει με μια εννοια..
Ουφ.. παω να φαω...
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 654316

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΝΑΙ ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ!!! Very Happy Very Happy Very Happy ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟΥΛΙΑ !!!Κ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΤΑ ΕΦΕΡΝΑΝ,ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕΤΑ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΣΑΝ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΚΘΕΣΗ Κ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΣ Κ ΤΟΥ ΤΑ ΔΕΙΧΝΑΜΕ ΕΝΑ ΕΝΑ!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΦΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΓΩ ΑΠΟ ΒΡΑΔΥΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΛΕΜΟΝΑΤΕΣ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ Κ ΤΩΡΑ ΦΤΙΑΧΝΩ Κ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΛΕΜΟΝΑΤΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ!!! cyclops cyclops ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΤΙ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ!!!!ΔΛΔ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑΒΛΕΠΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΘΕ ΜΙΑ Κ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ Κ ΟΤΙ ΠΟΝΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΒΓΗΚΕ Κ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΖΗΛΕΥΕ Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ!!ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ....ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ"ΕΙΜΑΙ ΨΩΝΑΡΑ"!!ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΞΕΜΑΤΙΑΣΟΥΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΡΙΝ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΠΤ ΑΛΛΑ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΜΑΤΑΚΙ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΤΗΝ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ"ΤΟΝ ΜΑΤΙΑΣΑΝΕ ΤΟΝ ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ..... Κ.Α" Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 534787 ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια μου !επιστρεψαμε και εμεις μςτα απο τισ διακοπουλες μας!ειχαμε σε ενα φιλικο μας ζευγαρι και μειναμε λιγο παραπανω!πως ειστε πως περασατε?εμεις ειμαστε καλα αν και λιγο στεναχωρημενη με την Β επιπεδου!μου την ακυρωσε ο γιατρος 2 φορες σημερα περιμεναμε 2 ωρες στο νοσοκομειο και μας ειπε εχει πολυ κοσμο και να φυγουμε! Mad Mad Mad Mad εχω ανγχωθει πολυ!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου καλημερααααααααα σε ολες εγω ειμαι ξυπνια απο τις 5 το πρωι ο μικρος χοροπιδουσε και εμενα σημερα βρεχει εδω...............μαρακι μου καλοσηρθε με το καλο το κοριτσακι σου που οπως ειδα εχεις πητ την ημερα τις παναγιας γερο και εβλογιμενο να ειναι και το δικο σου και ολα τα παιδακια.........εμεις σημερα μαθαμε οτι ο μικρος μου θα γεννηθει στο ραμαζανι και ο αντρας μου ειναι πολυ συγκυνημενος ......και για οπιες ροτισουν τι ειναι το ραμαζανι ειναι η νυστια τον μουσουλμανον ...........και εγω ειχα την χαρα και καμαρωσα τον γιο μου την δευτερα για 30 ωρα και μετα για αλλα 30 λεπτα με ειχαν στον τοκοκαρδιογραφο και ακουγα την καρδια του ακομα βλεπω την φοτο οτυ και τρεχουν τα δακρυα μου την εχω βαλει παντου εδω στο φοροουμ στο φβ στο κινητο μου στο σπιτι στο σαλωνι στο δωματιο ........πολυ χαζομαμα εγινα ξαφνικα

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ STK!!KΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ!!!ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΚΥΡΩΣΕΙΣ!ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ?ΠΑΡΤΟΝ ΤΗΛ ΑΥΡΙΟ Κ ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ Κ ΑΛΛΟ-ΤΟ ΟΡΙΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΠ'ΟΣΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΗΝ 24η ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΕΣΕΙΣ!!!!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εγω πιστευω στο ματι ειχε τυχει να πεθαινω απο τον πονοκεφαλο μεχρι εμετο κ λιποθυμια κ οτι παυσιπονο κ αν επαιρνα δεν εκανε τπτ..εβαλα 2-3 να με ξεματιασουν προσπαθησα κ γω κ μετα απο 2 ωρεσ συνηλθα....οποτε σχετικο ειναι..η εκκλησια παντωσ το πιστευει

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μάρω μου κι εγώ πιστεύω πολύ στο μάτι. Όχι απαραίτητα από γλωσσοφαγιά βέβαια. Απλά νομίζω εκεί γίνεσαι χειρότερα...

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι πελυ μου κ καλα να λεει για σενα καποιοσ μπορει να σε ματιασει αλλα αν τρωγεται μαζι σου κ λεει κακιεσ ειναι πολυ χειροτερα...

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι σε δημοσιο τις κανω πια!αλλαξα γιατρο δυστυχως! Sad Sad Sad Sad και δεν μπορβ καθολου να προσαρμοστω καθολου με αυτον καμια σχεση με τον προηγουμενο που ειχα!
και εγω πιστευω παρα πολυ στο ματι !και ειδικα στην αρνητικη ενεργεια:!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια και εγώ πιστεύω στο μάτι πολύ και o άντρας μου και είπαμε να βάλουμε ματάκι του μικρού

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι αλλο να σε ζηλευει απλα στο χαλαρο σε μια παρεα, κ αλλο να ξερεις οτι εχει κακιες, να βλεπεις οτι σε κοιτανε με μισο ματι κ μετα να πεφτεις του θανατα χωρις να εχεις τιποτα..!!!!! Εκει δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως......!!
Φαγαμε κ εμεις κ τωρα λεω να κανω ενα μπανακι σε λιγο..
Ματακι στανταρ θα βαλουμε στον μπεμπη.. και λενε κ γλυκο διπλα γιανα γλυκανεις τις μοιρες που θα τον επισκεφθουν το πρωτο βραδυ!!!!!!
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Αχ λιωνω λιωνω λιωνω
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να προσεχουμε κοριτσια τουσ ανθρωπουσ που δεν μασ αγαπουν πραγματικα αλλα απλα το παιζουν για τα ματια του κοσμου κ μετα περνουν το φτιαρι κ μασ θαβουν Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 911307κ γινομαστε μετα... Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.9 - Σελίδα 7 911307

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό για το γλυκό δεν το ξέρω... πότε το βάζεις; Για πόσο καιρό; Τι γλυκό; άσχετη τελείως εδώ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις