Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
205 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 205 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 34]

nana90


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Geia sas koritsia!! Emena pros to paron afanth h kyria alla prin kanw otidhpote tha perimenw prwta!! Exw ypomonh!! Gia na doume...exw vevaia apo thn prohgoumenh evdomada kati zalades alla thelw na perimenw ligo akoma!!

nana90


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Geia sas koritsia!! Emena pros to paron afanth h kyria alla prin kanw otidhpote tha perimenw prwta!! Exw ypomonh!! Gia na doume...exw vevaia apo thn prohgoumenh evdomada kati zalades alla thelw na perimenw ligo akoma!!
Bobo mou mhn anhsuxeis ola teleia tha pane!! Perimenoume nea sou!!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσαρες ολα καλα;; εγω ειμαι στην 18η μερα, δηλαδη ειμαι - δεν ειμαι ακομη στις γονιμες. Χθες το απογευμα ξαφνικα και για κανενα 5λεπτο με επιασε ενας απιστευτος πονος σαν να μου ερχοταν περιοδος. Μεση, κοιλια... ολα πονουσαν εντονα!! Ισως ηταν απο ωορηξια γιατι για οτιδηποτε αλλο ειναι πολυ νωρις

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
την καλησπερα μου σε ολοτς..τζενακιιιιιιι να ειναι ο μηνας σου αυτος.....Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 10 875502

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
BOBO έγραψε:Γεια σας κορίτσια τι κάνετε;;;
Τζουτζουκι μην τσακωνεστε με τον σύζυγο ειλικρινά δεν αξίζει αρκεί να έχουμε την υγεία μας και ολα τα αλλα βρίσκονται με υπομονη και αγάπη
Τζενακι εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα να φανταστώ οτι σε λίγο μπαίνεις στο στάδιο της αναμονής αποτελεσμάτων;;;
Νανα επίσης εύχομαι να μην σου έρθει αύριο και να μας ανακοινώσεις ευχάριστα νεα!!!!
Κορίτσια εγω αύριο θα πάω για τον πρώτο υπερηχο στον γιατρό έχω αγωνία να πανε ολα καλα!!!!
bobo μου τι εγινε;;; το ειδες το σπορακι σου;;

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσακια 
Χτες είχαμε παει κ κάναμε τον πρώτο μας υπερηχο και ήταν ολα καλα
Είδαμε σάκο και κουκιδιτσα μέσα
Μου είπε οτι ειναι σε καλή θέση
Είμαι 5 εβδ και 4 μη σημερα και τελική ημερομηνία μου έδωσε 10 Φεβρουαρίου
Τωρα ραντεβού πάλι σε 2 εβδομάδες για να ακούσουμε καρδούλα!!!!!!
Τι νεα εσείς κορίτσια;;;;;

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bobo πολύ χάρηκα!όλα να πάνε καλά!τζενη σκέψου θετικά!ματινάκι το είδες το σποράκι;σου έχω στείλει πρ.μηνυμα για την Τιμια ζωνη αν μπορέσεις...νανά μακάρι να μην σου έρθει!
στελλούλα μου που είσαι;;;;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 10 875502Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 10 875502Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 10 875502 γεια σας κοριτσιααααα....
Amazona μοθ εδώ είμαι  σας γράφω από το σπίτι...σήμερα σχόλασα νωρίς...στη δουλεια χαμός...τρελό πήξιμο...εντωμεταξύ, σήμερα αδιαθέτησα κιόλας....νομίζω ότι πρώτη φορά χάρηκα τόοοοσοοο πολύ που ήρθανε...΄νατε να τελείωνω και να ξεκινήσουμε εντατικά...είπαμε τέρμα οι καλοσυνες.....Laughing LaughingLaughing
Amazona, εξακολουθείς και βαριέσαι? Πήγατε για κανένα μπάνιο?
BOBO, όλα τέλεια με τον υπέρηχο...
Ματινάκι, και εσύ με το καλό αύριο ...να μας πεις εμπειριες..
Τζενάκι, όλα καλά?τελειώσατε με τα μαθήματα?
Tzoutzouki, πως είναι τα πράγματα? βελτιωθηκε καθόλου η κατάσταση?

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
amazona έγραψε:bobo πολύ χάρηκα!όλα να πάνε καλά!τζενη σκέψου θετικά!ματινάκι το είδες το σποράκι;σου έχω στείλει πρ.μηνυμα για την Τιμια ζωνη αν μπορέσεις...νανά μακάρι να μην σου έρθει!
στελλούλα μου που είσαι;;;;
αμαζονα μου δεν μου ηρθε κατι σε πμ απο σενα..ξανα στειλε...πριν 2 εβδομαδες που πηγα ειδαμε μονο σακο..δεν μου ειπε τπτ για κουκουδιτσα...Sad.... απλα θα παω αυριο που εχω το επομενο ραντεβου..δεν ξερω τι να πω..να ανησυχησω;;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
matinaki1990 έγραψε:
amazona έγραψε:bobo πολύ χάρηκα!όλα να πάνε καλά!τζενη σκέψου θετικά!ματινάκι το είδες το σποράκι;σου έχω στείλει πρ.μηνυμα για την Τιμια ζωνη αν μπορέσεις...νανά μακάρι να μην σου έρθει!
στελλούλα μου που είσαι;;;;


αμαζονα μου δεν μου ηρθε κατι σε πμ απο σενα..ξανα στειλε...πριν 2 εβδομαδες που πηγα ειδαμε μονο σακο..δεν μου ειπε τπτ για κουκουδιτσα...Sad.... απλα θα παω αυριο που εχω το επομενο ραντεβου..δεν ξερω τι να πω..να ανησυχησω;;


όχι να μην ανησυχήσεις...και να μην κάνεις κακές σκέψεις....ήταν νωρίς για να δείς κατι άλλο πέρα από το σάκο....όλα κάλα θα είναι ...Very Happy:D

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ματινάκι να μην ανησυχήσεις!όλα θα είναι τέλεια!κι εγώ στην αρχή μόνο σάκο είχα δει!σου το ξαναστέλνω!στελλούλα μου άντε να είναι ο τυχερός μας!...τώρα που ξαναβρήκα τον σύζυγο!...Smileτι μπανια καλέ,καλό χειμώνα!...πολύ βροχή και ψύχρα!
άντε να φτιάξει ο καιρός πολύ μουνταδα σήμερα!να ανεβαίνει η διάθεση!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 10 215994

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πραγματικα αμαζονα μου, δεν εχουμε καλοκαιρι φετος. εδω στην πελλα το χαλαζι μας κατεστρεψε και τις καλλιεργειες. Δεν εχει ροδακινα φετος κοριτσια! Κλεινουν και τα σχολεια αυριο, καναμε και την καλοκαιρινη γιορτουλα μας... Αντε να δω σε ποια περιοχη της Ελλαδας θα με στειλουν για δουλεια τον Σεπτεμβρη!!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια,ενω σας παρακολουθω αρκετούς μήνες δεν εχω μπει στην παρέα σας.
Απο τον περασμένο Σεπτέμβριο προσπαθούμε με τον αντρούλη μου για μωράκι αλλά τίποτα.
Αυτό το μήνα όμως νοιώθω λίγο περίεργα.
Έχω πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και πολύ έντονο πρήξιμο.
Φοβάμαι πολύ να αρχίσω να ονειρεύομαι μήπως και φάω πάλι τα μούτρα μου.
Η ακατανόμαστη ελπίζω να μην έρθει το άλλο Σάββατο 22/6.
'Οπως καταλαβαίνετε θα μου στρίψει μέχρι να περάσουν οι μέρες.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια καλημέρα!κουνελάκι καλώς ήρθες και μακάρι να έχεις ευχάριστα νέα!τζένη μου καλή ξεκούραση και μακάρι να σε πάνε εκεί που θέλεις!αναπληρώτρια είσαι;
τι βροχή τι φθινόπωρο είναι αυτό;;;;

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
amazona έγραψε:κορίτσια καλημέρα!κουνελάκι καλώς ήρθες και μακάρι να έχεις ευχάριστα νέα!τζένη μου καλή ξεκούραση και μακάρι να σε πάνε εκεί που θέλεις!αναπληρώτρια είσαι;
τι βροχή τι φθινόπωρο είναι αυτό;;;;

Σ'ευχαριστώ πολύ amazona μου.
Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κουνελακι μου περιμενουμε συντομα ευχαριστα. ναι αμαζονα μου ειμαι 6 χρονια αναπληρωτρια. Πελλα θελω, ευτυχως εχει αρκετα κενα

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tzeni84 έγραψε:Κουνελακι μου περιμενουμε συντομα ευχαριστα. ναι αμαζονα μου ειμαι 6 χρονια αναπληρωτρια. Πελλα θελω, ευτυχως εχει αρκετα κενα



ΤΖΕΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ Τ'ΑΥΤΙ.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσιαααααααααααααα....χθες ειδαμε και ακουσαμε το φασολακι μας!!! ΤΙ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ!!!! ακουγαμε την καρδουλα παρα πολυ ωρα........ 60 χιλιοστα ειναι το ζουζουνι..μας ειπε ο γιατρος οτι ειναι πολυ καλα...τεταρτη εχω εξετασεις και καμπυλη ζαχαρου

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο ματινακι!!!!!
Είδες ολα καλα!!!!
Πόσο εβδομάδων είσαι τελικά τωρα;;;
Γιατι θα κανείς καμπύλη τόσο γρήγορα;;;;;

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
BOBO έγραψε:Μπράβο ματινακι!!!!!
Είδες ολα καλα!!!!
Πόσο εβδομάδων είσαι τελικά τωρα;;;
Γιατι θα κανείς καμπύλη τόσο γρήγορα;;;;;


καλημερα κοριτσακι!!! 7 εβδομαδες ειμαι... και μια μερα σημεραα!!! την τεταρτη θα κανω 26 εξετασεις και την καΜΠΥΛΗ ζαχαρου...ουτε καν ξερω τι ειναι αυτη η εξεταση... θΑ ΚΑΝω και τεστ παπ και καλλιεργεια κολπικου

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε Ματινακι μου τι να πω;;; Συγκινηθηκα τωρα!!! Ολα να πανε καλα κοριτσακι μου. Ολα μα ολα!!! Πω πω... Φανταζομαι τι ευτυχια θα νιωθεις... Θυμισε μου, αυτη τη φορα ηταν σπερματεγχυση η οχι; αν και λιγη σημασια εχει πλεον!Very Happy:D:D:D:D:D:D:D

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
matinaki1990 έγραψε:
BOBO έγραψε:Μπράβο ματινακι!!!!!
Είδες ολα καλα!!!!
Πόσο εβδομάδων είσαι τελικά τωρα;;;
Γιατι θα κανείς καμπύλη τόσο γρήγορα;;;;;


καλημερα κοριτσακι!!! 7 εβδομαδες ειμαι... και μια μερα σημεραα!!! την τεταρτη θα κανω 26 εξετασεις και την καΜΠΥΛΗ ζαχαρου...ουτε καν ξερω τι ειναι αυτη η εξεταση... θΑ ΚΑΝω και τεστ παπ και καλλιεργεια κολπικου


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΤΙΝΑΚΙ , ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΑΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ, ΝΥΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ. ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΖΑΧΑΡΟΝΕΡΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΞΑΝΑΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ.
ΘΥΜΑΜΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tzeni84 έγραψε:Ρε Ματινακι μου τι να πω;;; Συγκινηθηκα τωρα!!! Ολα να πανε καλα κοριτσακι μου. Ολα μα ολα!!! Πω πω... Φανταζομαι τι ευτυχια θα νιωθεις... Θυμισε μου, αυτη τη φορα ηταν σπερματεγχυση η οχι; αν και λιγη σημασια εχει πλεον!Very Happy:D:D:D:D:D:D:D



οχι τζενακι..η σπερματεγχυση απετυχε κ το φασολακι πιαστηκε τον αλλον μηνα...συντομα να το νιωσεις κοριτσι μου..στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!!! ολα καλα να σου πανε!!! σαν φασολι ηταν βρε κοριτσια ακριβως.....το σχημα ιδιο με μια καρδια μεγαλη να παλλεται.τρομεροοοο!!!!!!! την τεταρτη που θα παω για τεστ παπ θα τον πω να την ξανα ακουσω!!!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κουνελάκι έγραψε:
matinaki1990 έγραψε:
BOBO έγραψε:Μπράβο ματινακι!!!!!
Είδες ολα καλα!!!!
Πόσο εβδομάδων είσαι τελικά τωρα;;;
Γιατι θα κανείς καμπύλη τόσο γρήγορα;;;;;


καλημερα κοριτσακι!!! 7 εβδομαδες ειμαι... και μια μερα σημεραα!!! την τεταρτη θα κανω 26 εξετασεις και την καΜΠΥΛΗ ζαχαρου...ουτε καν ξερω τι ειναι αυτη η εξεταση... θΑ ΚΑΝω και τεστ παπ και καλλιεργεια κολπικου


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΤΙΝΑΚΙ , ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΑΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ, ΝΥΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ. ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΖΑΧΑΡΟΝΕΡΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΞΑΝΑΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ.
ΘΥΜΑΜΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ.



χμμμ..κατι διαβασα κουνελακι..κατι τετοιο ειναι..εγω την κανω απο τωρα γτ εχω παραπανισια κιλα..ειμαι 75 με 1.68 υψος...Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas koritsia!!!loipon emeis exoume eleu8eres epafes 4 mhnes,auto ton mina me apodedeigmenh woriksia thn 14h mera me yperhxo hr8ame se epafh kai th 13h kai th 14h mera.lete na to tsakwsame?????pisteuw pws oxi... sygxarhthria se oles tis kopeles poy emeinan egkues!!!!kai sta dika mas loipon!!!!!LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις