Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια..ισως καποιες απο εδω μεσα να εχουν διαβασει την ιστορια μου πιο παλια!!  προσπαθουσα με τον αντρα μου 2.5 χρονια χωρις αποτελεσμα με ολες τις εξετασεις μας καλες...εκανα πολλους κυκλους με χαπια αλλα και παλι δεν τα κλαταφερα...κλαμα οσο δεν παει αλλο..δεν μπορειτε να φανταστειτε..περυσι τον ιουνη πηγα στην τηνο και προσευχηθηκα στην παναγια να μεινω εγγυος και οτι θα βαφτισω τ παιδι μου στην τηνο..! ο καιρος περνουσε αλλα δεν τα καταφερναμε..καθε μηνα η κυρια ερχοταν στην ωρα της..τα χριστουγεννα εξομολογηθηκα και ειπα στον πατερ το μεγαλο μου πονο..να αποκτησω ενα παιδι..τα λογια του ηταν..θα ερθει το μωρακι..μην κανεις ουτε σπερματεγχυση ουτε τπτ..συντομα θα ερθει...τν μαρτη βαφτισαμε ενα κοριτσακι... τον απριλη επειδη με εβλεπε ο αντρουλης μου να ειμαι ενα ρακος απο ψυχολογια αποφασισαμε να κανουμε σπερματεγχυση..ΑΠΕΤΥΧΕ..τοτε μου ηρθαν στο μυαλο τα λογια του πνευματικου που μου ειπε να μην κανω..αλλα εγω εκανα..τον μαιο δεν αδιαθετησα..ηταν ενα θαυμα για μενα..ζω ενα ονειρο!! απιστευτο που δεν μπορω να το περιγραψω...αισιως μπηκα σημερα στην 8η εβδομαδα...επισης 1 μαρτιου φορεσα την αγια ζωνη και 1 ιουνιου εκανα τεστ που βγηκε θετικο..ο ΘΕΟΣ ειναι μεγαλος κορτισια..πιστη πολυ και αληθινη θελει

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
matinaki1990 έγραψε:καλησπερα κοριτσια..ισως καποιες απο εδω μεσα να εχουν διαβασει την ιστορια μου πιο παλια!!  προσπαθουσα με τον αντρα μου 2.5 χρονια χωρις αποτελεσμα με ολες τις εξετασεις μας καλες...εκανα πολλους κυκλους με χαπια αλλα και παλι δεν τα κλαταφερα...κλαμα οσο δεν παει αλλο..δεν μπορειτε να φανταστειτε..περυσι τον ιουνη πηγα στην τηνο και προσευχηθηκα στην παναγια να μεινω εγγυος και οτι θα βαφτισω τ παιδι μου στην τηνο..! ο καιρος περνουσε αλλα δεν τα καταφερναμε..καθε μηνα η κυρια ερχοταν στην ωρα της..τα χριστουγεννα εξομολογηθηκα και ειπα στον πατερ το μεγαλο μου πονο..να αποκτησω ενα παιδι..τα λογια του ηταν..θα ερθει το μωρακι..μην κανεις ουτε σπερματεγχυση ουτε τπτ..συντομα θα ερθει...τν μαρτη βαφτισαμε ενα κοριτσακι... τον απριλη επειδη με εβλεπε ο αντρουλης μου να ειμαι ενα ρακος απο ψυχολογια αποφασισαμε να κανουμε σπερματεγχυση..ΑΠΕΤΥΧΕ..τοτε μου ηρθαν στο μυαλο τα λογια του πνευματικου που μου ειπε να μην κανω..αλλα εγω εκανα..τον μαιο δεν αδιαθετησα..ηταν ενα θαυμα για μενα..ζω ενα ονειρο!! απιστευτο που δεν μπορω να το περιγραψω...αισιως μπηκα σημερα στην 8η εβδομαδα...επισης 1 μαρτιου φορεσα την αγια ζωνη και 1 ιουνιου εκανα τεστ που βγηκε θετικο..ο ΘΕΟΣ ειναι μεγαλος κορτισια..πιστη πολυ και αληθινη θελει


ποσο χαρηκα για σενα...και εγω εχω ξεκινησει τις προσπαθειες κ εχω κανει ταμα στην ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝΟΥ αν με αξιωση κ μεινω εγκυος μολις γεννηθει θα το παω στην ΤΗΝΟ μακαρι η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ της...να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΤΕΡΙΝΑ30 ΜΟΥ να σε καλωσορίσω στο forum !!!
πολυ εκανες κοπελα μου κ εστειλες e mail η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ πολυ θαυματουργη ...γενικα η ΚΑΛΗΣ ΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ οτι της ζητησεις ειναι παντα κοντα σου....!!!!!!δεν ξερω αν διαβασες την ιστορια μου,αλλα κ εγω πραγματικα εζησα ενα ΜΕΓΑΛΟ ΘΑΥΜΑ κ παντα θα ευχαριστω ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ,ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ.ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΑΥΙΔ ΤΟΝ ΙΩΑΝΝΗ ΡΩΣΣΟ Κ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ...!!!! θελει να πιστευεις πραγματικα κοπελα μου κ θα δεις πως ολα Ο ΘΕΟΥΛΗΣ θα στα φερει κ ΣΥΝΤΟΜΑLaughingLaughingLaughing
ΕΧΕΙς ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ?

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ καλησπερα....πως εισαι κοπελα μου?σου ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη ,ομορφη κ καλη εγκυμοσυνη ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ(φυσικα κ θα σου πανε)....οπως ακριβως τα λες ειναι...ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!
Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.....πιστη χρειαζεται αληθινη!!!!!ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 5 215994ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 5 215994
ακουσατε καρδουλα?

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TRY30 τι κανεις γλυκεια μου?μερες εχουμε να τα πουμε...πως εισαι?εδω Κατερινη φουλ ζεστη...!!!!τα νεα σου....

106ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 5 Empty ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΩ Παρ Ιουν 21, 2013 9:24 am

ΚΑΤΡΙΝΑ34


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ, 

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΔΩ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ. 

ΕΙΜΑΙ 34 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ. 

ΑΦΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ. Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗΣ. Η ΟΠΟΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ 32 Κ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΗΤΑΝ 20. ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ DOSTINEX. ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΠΙ? ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ SERPAFAR.ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ?ΕΠΙΣΗΣ ΧΘΕΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΗΝ ΤΙΜΙΑ ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KATΡΙΝΑ ΜΟΥ οσο αφορα το πρωτο θεμα δλδ με τα χαπια που λες ..μια ειναι η ειδικη εδω μεσα να ρωτησεις Lillybell ...!!!!!
οσο για το δευτερο που λες για την ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ ,η αποψη μου ειναι εχε πιστη στην ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ κ πολυ γρηγορα θα σας δωσει....!!!!!

108ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 5 Empty ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΩ Παρ Ιουν 21, 2013 11:02 am

ΚΑΤΡΙΝΑ34


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
evianna ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ..........ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 5 215994

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evianna80 έγραψε:ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ καλησπερα....πως εισαι κοπελα μου?σου ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη ,ομορφη κ καλη εγκυμοσυνη ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ(φυσικα κ θα σου πανε)....οπως ακριβως τα λες ειναι...ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!
Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.....πιστη χρειαζεται αληθινη!!!!!ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 5 215994ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 5 215994
ακουσατε καρδουλα?


ναι κοριτσακι ακουσαμε την προηγουμενη εβδομαδα..στην 7η... αχ εχεισ δυδδυμακια διαβασα..ποσο τελειααααααααααα!!!!!!!! κ εγω θελω παρα πολυ!!!! εμαθες και τ φυλο η οχι;

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evianna80 έγραψε:TRY30 τι κανεις γλυκεια μου?μερες εχουμε να τα πουμε...πως εισαι?εδω Κατερινη φουλ ζεστη...!!!!τα νεα σου....


εβιαννα μου καθως λιγο ασχετη με την τεχνολογια τωρα ειδα το μηνυμα σου....μολις γυρισα απο ταξιδι του μελιτος που του δωσαμε και καταλαβε εκει...και πριν βεβαια που ειχα ωορηξια...αλλα εχθες και σημερα εχω ποναλακια χαμηλα....εσυ τι κανεις κοπελα μου;υπομονη μπανακιααααααα μπανακιααααααΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 5 654316

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σαι καλα ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ...Very Happy:D ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ολοψυχα στην επομενη σου εγκυμοσυνη να εχεις ΔΙΔΥΜΑΚΙΑVery Happy:D:D!!!!
τι παιρνεις απο φαρμακα?

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TRY30 MOYYYYY,ΓΙΑ ΠΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ????ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑΑ Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D!!!!!
ΓΕΡΟΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗΗΗΗΗ!!!!!!Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!!

ποτε ΔΕΝ περιμενεις περιοδο? πονακια χαμηλα??Rolling EyesRolling EyesRolling EyesRolling EyesRolling Eyes ΛΕΣΣΣ???????
ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evianna80 έγραψε:TRY30 MOYYYYY,ΓΙΑ ΠΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ????ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑΑ Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D!!!!!
ΓΕΡΟΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗΗΗΗΗ!!!!!!Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!!

ποτε ΔΕΝ περιμενεις περιοδο? πονακια χαμηλα??Rolling EyesRolling EyesRolling EyesRolling EyesRolling Eyes ΛΕΣΣΣ???????
ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ
εβιαννα μουυυυ πηγαμε στην πυλο....πολυ ωραια η μεσσηνια...χαλαρωσαμε ηρεμησαμε και ξεφαντωσαμε....χαχαχαχ...ξερεις ξερεις...δεν περιμενω περιοδο στις 29 ιουνιου...ναι πονακια χαμηλα...σημερα ειχα αρκετα δυνατα...αλλα μετα μου περασαν..η αληθεια ειναι οτι ποτε μα ποτε στο παρελθον δεν ειχα πονακια χαμηλα τοσες μερες πριν την περιοδο...λες; μακαρι κοπελα μου...ευχομαι και σε σενα ολες σου ευχες να πραγματοποιηθουν

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αυτο χρειαζομαστε κοπελα μου χαλαρωση οχι αγχος οχι προβληματα...καλα κανατε,ξερεις οτ ι αυτη η χαλαρωση μπορε να σας βγει σε καλο,ξερεις ποσα ζευγαρια λογου αγχους ενω δεν εχουν τιποτα δεν μπορουν να συλλαβουν? βρε λες το ταξιδι του μελιτος να σας φερει τα χαρμοσυνα?ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...
κοιτα κ εγω ειχα πονακια χαμηλα οπως λες κ παραξενευομουν κ ελεγα μπα οχι θα μου ερθει,κι ομως ΔΕΝ ΗΡΘΕ Very Happy:D:D:D:D
σου ευχομαι να μη σου ερθει για τους επομενους 9 μηνεςςςςςςςςς

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
"Αν δεν αφήσουμε να βλαστήσει στη καρδιά μας ένα πράσινο κλαρί ,ας μην περιμένουμε να έρθει ένα πουλί να κελαηδίσει "

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evianna80 έγραψε:αυτο χρειαζομαστε κοπελα μου χαλαρωση οχι αγχος οχι προβληματα...καλα κανατε,ξερεις οτ ι αυτη η χαλαρωση μπορε να σας βγει σε καλο,ξερεις ποσα ζευγαρια λογου αγχους ενω δεν εχουν τιποτα δεν μπορουν να συλλαβουν? βρε λες το ταξιδι του μελιτος να σας φερει τα χαρμοσυνα?ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...
κοιτα κ εγω ειχα πονακια χαμηλα οπως λες κ παραξενευομουν κ ελεγα μπα οχι θα μου ερθει,κι ομως ΔΕΝ ΗΡΘΕ Very Happy:D:D:D:D
σου ευχομαι να μη σου ερθει για τους επομενους 9 μηνεςςςςςςςςς


ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΒΙΑΝΝΑ ΜΟΥ να σαι καλα κοπελα μου ευχομαι Ο Θεος να σε εχει παντα καλα..!!!σημερα ξυπνησα και με καποια περιεργα υγρα...καθε μερα ολο και κατι διαφορετικο...και τα υγρα ειναι σημαδι ή ειναι της φαντασιας μου;;; χαχαχαχαχαχ

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evianna80 έγραψε:αυτο χρειαζομαστε κοπελα μου χαλαρωση οχι αγχος οχι προβληματα...καλα κανατε,ξερεις οτ ι αυτη η χαλαρωση μπορε να σας βγει σε καλο,ξερεις ποσα ζευγαρια λογου αγχους ενω δεν εχουν τιποτα δεν μπορουν να συλλαβουν? βρε λες το ταξιδι του μελιτος να σας φερει τα χαρμοσυνα?ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...
κοιτα κ εγω ειχα πονακια χαμηλα οπως λες κ παραξενευομουν κ ελεγα μπα οχι θα μου ερθει,κι ομως ΔΕΝ ΗΡΘΕ Very Happy:D:D:D:D
σου ευχομαι να μη σου ερθει για τους επομενους 9 μηνεςςςςςςςςς


ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΒΙΑΝΝΑ ΜΟΥ να σαι καλα κοπελα μου ευχομαι Ο Θεος να σε εχει παντα καλα..!!!σημερα ξυπνησα και με καποια περιεργα υγρα...καθε μερα ολο και κατι διαφορετικο...και τα υγρα ειναι σημαδι ή ειναι της φαντασιας μου;;; χαχαχαχαχαχ

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
try30 αλλο τιποταααα...!!!!!αλλα ολο ελεγα ε ενταξει μωρε της περιοδου ειναι....το στηθος δεν με πονουσε καθολου...πονακια λιγα χαμηλα αλλα οχι εντονα..κ υγρα πολλα,που συνεχιζοντα ακομα κ σημεραVery Happy

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evianna80 έγραψε:try30 αλλο τιποταααα...!!!!!αλλα ολο ελεγα ε ενταξει μωρε της περιοδου ειναι....το στηθος δεν με πονουσε καθολου...πονακια λιγα χαμηλα αλλα οχι εντονα..κ υγρα πολλα,που συνεχιζοντα ακομα κ σημεραVery Happy

λοιπον προσπαθειες 6 με τελειωμα περιοδου...9 με τεστ ωορηξιας θετικο...10...13...16...17...19...20...με αυτα τα συμπτωματα που σου ειπα....τι λες; υπαρχουν ελπιδες;.....ΑΜΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φυσικα κ υπαρχει πιθανοτητα κ το ρωτας....Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ....εσυ πως νιωθεις?

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evianna80 έγραψε:φυσικα κ υπαρχει πιθανοτητα κ το ρωτας....Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ....εσυ πως νιωθεις?


ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ μονο και μονο επειδη εχω μεγαλη ΠΙΣΤΗ...ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ και νιωθω καπως καλα....απλα ελπιζω....

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TRY καλησπερα κοπελα μου πως εισαι σημερα? αντε λιγες μερες μεινανε κ μετα θα μαθουμε τα ΝΕΑ...!!!!!!!!!LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing

ΑΠΛΑ ΜΗ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ!!!!!!!!!!1

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evianna80 έγραψε:TRY καλησπερα κοπελα μου πως εισαι σημερα? αντε λιγες μερες μεινανε κ μετα θα μαθουμε τα ΝΕΑ...!!!!!!!!!LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing

ΑΠΛΑ ΜΗ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ!!!!!!!!!!1

κοπελα μου σε ευχαριστω πολυ που με σκεφτεσαι....σε ευχαριστω παρα πολυ..ετσι οπως μου το γραφεις ειναι σαν να το εχεις σιγουροοοο....ποσο θελω να ειναι σιγουροοοοοοοο....καθε μερα παω τουαλετα να δω μπας και ερθουν αλλα τιποτααααααα Very Happy Very Happy Very Happy...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΝ ΟΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΟΥ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις