Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evianna80 έγραψε:γλυκια μου Lillybell τι κανεις?Very Happy:D
μια χαρα τα διδυμακια ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ...
μου ειπαν στο τηλ οι Πατερες οτι σε 4 μερες θα ειναι σπιτι μου.περναει μια εβδομαδα τιποτα κ φυσικα πηρα παλι τηλ να ρωτησω,μου ειπαν οτι κανει γυρω στις 12-13 μερες.κ εμενα μετα απο 14 μερς ηρθε!!!!

Σ'ευχαριστω evianna μου που με ενημερωσες!!

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα suomieve78 τι κανεις κοπελα μου?δεν θα το πιστεψεις...σπιτι εχου συνδρομητικη τηλεοραση ΟΤΕ...κ εκει που κανω ζαπινγκ σημερα ξαφνικα βλεπω οτι πιανουμε το καναλι TLC,κ εχει την σειρα "δεν ξερω πως ημουν εγκυος" Very Happy:D:D:D:D
εχει 2 επεισοδια καθε μερα....
εχεις δικιο πολυ συγκινητικο,ειλικρινα!!!!!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κοριτσια... δεν ημουν ποτε εγκυος για να ξερω αλλα ειναι δυνατον να γινει;;

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzenaki mou καλησπερα τι κανεις γλυκια μου?
κ ομως κοπελα μου πιστευω πως ειναι αληθεια...γιατι το λες?κατι δεν σου κολλαει?

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν το αποκλειω, δεν ημουν ποτε εγκυος για να ξερω συμπτωματα. Αλλά από τη στιγμη που εισαι σεξουαλικα ενεργη δεν πάει το μυαλο σου;; Ακομη κι αν δεν εχεις συμπτωματα, η απουσια περιοδου δεν σε υποψιαζει;; οχι φυσικα οτι δεν συμβαινει

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενακι μου αυτο που λες εχεισ δικιο...δλδ μπορει να εχεις 9 μηνες περιοδο κ συγχρονως να εισαι εγκυος?Rolling EyesRolling Eyes

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν ξερω... Μου φαινεται περιεργο... Ουτε καν μια υπονοια;; ουτε καν μια υποψια για να κανουν τεστ;; Και πάλι δεν αποκλείω τίποτα

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δεν πιστευω τιποτα απ'ολα αυτα..και ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ ΟΧΙ !! Δεν μπορεις να εχεις περιοδο και να εισαι εγκυος! ειναι μεγαλο λαθος αυτο..
Εχω γνωρισει κοπελες που αργησαν να καταλαβουν οτι περιμεναν παιδι, αλλα ποτε καμια δεν εφτασε μεχρι τη γεννα για να το αντιληφθει!! ΑΠο τον 5ο μηνα το μωρο κουνιεται! Ελεος...Στον 7ο - 8ο μηνα το μωρο κουνιεται πολυ...Πρεπει να ειναι πολυ αδιαφορη καποια για να μην αντιληφθει ΤΙΠΟΤΑ....Ή...μειωμενης αντιληψης...
Δεν γινονται αυτα...Χαζομαρες προς τηλεθεαση...

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι να πω τζενακι μου,δικιο εχεις αλλα κ παλι δεν νομιζω να ειναι ολα ψεματα,τι να πω κ παλι..ασε θα μπει το βραδακι και η suomieve78 να δουμε τι θα μας πει!!!!
εσυ κανενα νεο????????????????

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμπιστευομαι την γνωμη της Lillybell κ νομιζω εχει δικιο...!!!!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evianna80 έγραψε:εμπιστευομαι την γνωμη της Lillybell κ νομιζω εχει δικιο...!!!!!!!



ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 4 417472ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 4 417472ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 4 417472

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα Κορίτσια!!!
Λοιπόν για το θέμα αναφορικά με την περίοδο και την εγκυμοσύνη. Ναι είναι αλήθεια οτι και τα δύο τις περισσότερες φορές δεν μπορούν να συνυπάρχουν, λόγω αλλαγής της προγεστερόνης παρόλαυτα υπάρχουν πάντα και οι εξαιρέσεις. Η μαμά μου όταν ήταν έγκυος σε εμένα είχε περίοδο μέχρι τον 5ο μήνα, κατάλαβε  ότι ήταν έγκυος λόγω της κοιλιάς (ήταν πολύ αδύνατη) παρόλαυτα ενώ τότε ο γιατρός αφουγκραζόταν το παιδί με ένα χωνί και με ψηλαφισμό, η μαμά μου λέει ότι είμουν τόσο ήσυχη που πολλές φορές ζούλαγε την κοιλιά της για να δεί εάν ζώ! Καμία σχέση με τον αδελφό μου οποίος κουνιότανε και η κοιλιά της έκανε τούμπες Smile Τώρα αναφορικά με αυτή την εκπομπή, ναι σε μερικές γυναίκες υπήρχαν συμπτώματα όπως μερική αύξηση βάρους ή ναυτίες αλλα επειδή ήταν περιπτώσεις που οι γιατροί τους είχαν δώσει μηδαμινές πιθανότητες σύλληψης δεν πήγε το μυαλό τους ότι μπορούσε να είχε συμβεί. Τώρα αν υποθέσουμε οτι όλα αυτά είναι ψέματα, δυστυχώς δεν έχω στοιχεία για το αντίθετο. Υπάρχουν όμως περιπτώσεις που γυναίκες έχουν βιώσει τέτοιου είδους θαύματα, η διαφορά είναι ότι οι άνθρωποι δεν έχουν συνηθίσει να πιστεύουν σε αυτά και προτιμούν μία λογική εξήγηση ή πολύ απλά...έτυχε! Δίχως να είμαι εππηρεασμένη από τη συγκεκριμένη σειρά έχω ακούσα αρκετά γεγονότα τέτοιου είδους και το μόνο που αισθάνομαι είναι ευτυχία που ο Θεός παρεμβαίνει στη ζωή μας για να κάνει το ακατόρθωτο πραγματικότητα. Εξάλλου εάν το μυαλό μας μπορούσε να διανοηθεί και να εξηγήσει όλη αυτη τη μεγαλοσύνη δεν θα είμασταν άνθρωποι και δεν θα μιλάγαμε για θαύματα. Παρακαλώ μη με παρεξηγήσετε, σέβομαι όλες τις απόψεις και απλά μοιράζομαι τη δική μου. Εύχομαι ολόψυχα ΟΛΕΣ οι γυναίκες του κόσμου να μπορέσουν να γίνουν μητέρες και να βιώσουν το μεγαλύτερο Θαύμα της ζωής!!ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 4 669659

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
suomieve78 τι κανεις κοπελα μου?
εχεις δικιο...πολλες φορες ο ΘΕΟΣ μας δειχνει καθημερινα τα θαυματα του κ εμεις ψαχνουμε εξηγησεις κ αναλυσεις,δεν μιλαω τωρα για την εκπομπη ΓΕΝΙΚΑ μιλαω!!!!
για ολα εμεις οι ανθρωποι εχουμε μια εξηγηση δεν ειναι ομως ετσι...

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σου Evianna μου γλυκεία!
Ζεσταίνεσαι διάβασα καλή μου... Κάνε υπομονή!!
Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου και η Lillybell επίσης γιατί πολλές φορές έχουμε δεί περιπτώσεις που άνθρωποι σκαρφίζονται διάφορα και εκμεταλεύονται ανθρώπους που είναι σε ανάγκη ή αδυναμία.
Στα δικά μας τώρα Laughing
Δεν νομίζω να είμαι έγκυος τελικά pale
Η διάθεσή μου είναι μια χαρά τώρα, η κούραση είναι normal όπως για κάθε εργαζόμενη γυναίκα, όχι ναυτίες και τίποτα περίεργο και μόνο το στήθος είναι πρησμένο αλλά χωρίς πόνο...
Τι να πώ... Έχει ο Θεός!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια δεν γινεται να εχεις περιοδο και να εισαι εγκυος..Οι γυναικες που εχουν αιμα κατα την εγκυμοσυνη, αυτο προερχεται απο καποιο προβλημα της εγκυμοσυνης και δεν ειναι σε καμια μα καμια περιπτωση περιοδος!
Αυτο το ακουμε κυριως απο τις παλαιοτερες που δεν ειχαν υπερηχους για να δουνε οτι το αιμα προερχοταν απο αποκολληση του σακου ή του πλακουντα, οταν ηταν προχωρημενη η εγκυμοσυνη, και νομιζανε οτι ειναι περιοδος..Μερικες ηταν τυχερες και η εγκυμοσυνη κρατιοταν..Αλλες αποβαλλανε..
Ειναι καθαρα ορμονικο το θεμα καθως η αυξηση της προγεστερονης απαγορευει ουσιαστικα την εμφανιση περιοδου..Οταν σε μια εγκυμοσυνη η προγεστερονη εχει προβλημα, τοτε μπορει να εμφανιστει αιμα, αλλοτε λιγο κι αλλοτε πολυ.

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχεις δικιο lillybell μου....!!!!απλα κ εγω παλια ετσι νομιζα,οτι μπορει να εχεις περιοδο 3 μηνες κ να εισαι εγκυος αλλα αυτα δεν συνδιαζονται....!!!!!

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
 γλυκια μου suomieve78 μιλαμε για τρομερη ζεστη χωρις air condition δεν παλευεται...!!!!!
κοιτα....εγω οταν εμεινα εγκυος κ μεχρι τωρα που μιλαμε ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ κ αυτο θα το λεω συνεχεια δεν εχω κανενα συμπτωμα,μονο στην 7η εβδομαδα αρχισαν σιγα σιγα να εχω συχνοουρια....
η ειδικη σε αυτα ειναι Η LILLYBELL!!!!!!
μη το αποκλειεις ομωςςςς!!!!παντως εμενα μου κανει περιεργεια το ατηθος

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Evianna μου γλυκεία σε έχω στη σκέψη μου που ζεσταίνεσαι...
Δεν ξέρω τί να πώ για το στήθος... Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής μου το είπε και ο άντρας μου ότι είναι πρησμένο και μου λέει "Λες να είσαι έγκυος??!!!", αλλά επειδή έχω απογοητευθεί πολλές φορές και δεν θέλω να γίνω "κατα φαντασίαν ασθενής" θα δείξει...
Lillybell εσύ τι λές?

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
suomieve αν θελεις πες μου ποτε ειχες ΤΕΡ και τι κυκλο εχεις...

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σου Lillybell!!
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόρκιση Smile
Έχω σταθερότατο κύκλο 26-27 ημερών, τελευταία περίοδος ήρθε στισ 4/6, είχα πολύ αίμα (συνηθώς έχω τις 2 πρώτες ημέρες, τη 3η ελλατώνεται και μετα 2 με 3 ημέρες τελειώματα) και καθόλου μα καθόλου πόνους. Μόλις τελείωσα έκανα ένα τέστ (πριν πολλά χρόνια είχα μείνει έγκυος και είχα αίμα περίοδο τους 2 πρώτους μήνες) γιατί μου έκανε εντύπωση το γεγονός αυτό και ήταν αρνητικό. Μετά από μία βδομάδα (είχα καθαρίσει εντελώς) πρήστηκε το στήθος μου και είχα πονάκια στο στήθος, όπως επίσης ναυτίες και κόπωση. Τώρα τίποτα απολύτως, μόνο πρησμένο στήθος δίχως πόνους... Sorry αν σε κούρασα...

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας τα παρουμε με τη σειρα: Εφοσον εχεις σταθεροτατο κυκλο 26-27 ημερων περιμενεις επομενη περιοδο το πολυ μεχρι 30 Ιουνιου.. Αυτο σημαινει οτι οι γονιμες μερες σου ειναι ακριβως 14 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο, δηλαδη στις 16 με 17 Ιουνιου..Ολα αυτα ΑΝ ο κυκλος σου αυτος δεν παρουσιασει καμια ανωμαλια ορμονικη...
Επειδη, οπως λες, ειχες πολυ αιμα στην περιοδο της 4ης Ιουνιου, μια εγκυμοσυνη αποκλειεται, ακομα κι αν  υπηρξε τοτε, θα ηταν καθαρα αποβολη...(βιοχημικη).
Αυτο που μπορει να συνεβη ομως ειναι μια ορμονικη ανωμαλια μετα την περιοδο σου και δεν θα ειναι καθολου παραξενο αν τελικα δεις περιοδο νωριτερα  απ'ο,τι περιμενεις..Το στηθος ποναει εξαιτιας της αυξησης της προγεστερονης που εκκρινεται μετα την ωοθηλακιορρηξια.

Εγω στη θεση σου θα ηρεμουσα, θα αφηνα να δω ποτε θα μου ξαναερθει περιοδος και μονο τοτε αν ειχα καθυστερηση θα εκανα τεστ εγκυμοσυνης.. Φυσικα το να πας στο γυναικολογο θα ειναι το πρωτο που θα πρεπει να κανεις, αν οι πονοι στο στηθος επιμενουν τωρα...

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστώ πολύ Lillybell!
Έχεις δίκιο μπορεί να ήταν και μια ορμονική ανωμαλία, τώρα το στήθος είναι μεν πρησμένο αλλά δεν πονά καθόλου.
Θα έρθω Ελλάδα σε ένα μήνα ακριβώς και θα δω τη γυναικολόγο μου ούτως ή άλλως γιατί εδώ, εκτός κι αν υπάρχει πρόβλημα, δεν θέλω να πάω.
Αν πάντως δεν δω καθυστέρηση δεν ξανακάνω test αυτή η απογοήτευση είναι απίστευτη!
Έχει ο Θεός όπως είπα..
Σ ευχαριστώ πολύ πάντως για τις χρήσιμες συμβουλές σουflower

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
suomieve78 έγραψε:Ευχαριστώ πολύ Lillybell!
Έχεις δίκιο μπορεί να ήταν και μια ορμονική ανωμαλία, τώρα το στήθος είναι μεν πρησμένο αλλά δεν πονά καθόλου.
Θα έρθω Ελλάδα σε ένα μήνα ακριβώς και θα δω τη γυναικολόγο μου ούτως ή άλλως γιατί εδώ, εκτός κι αν υπάρχει πρόβλημα, δεν θέλω να πάω.
Αν πάντως δεν δω καθυστέρηση δεν ξανακάνω test αυτή η απογοήτευση είναι απίστευτη!
Έχει ο Θεός όπως είπα..
Σ ευχαριστώ πολύ πάντως για τις χρήσιμες συμβουλές σουflower

Να εισαι καλα κοπελα μου.. Εχεις δικιο, μην μπαινεις στο τριπακι να κανεις τεστ καθε τρεις και λιγο, ειναι πολυ πολυ ψυχοφθορο..Ζησε την καθημερινοτητα σου ηρεμα, διασκεδαζε, περνα καλα με τον συντροφο σου και ο Θεος εχει το σχεδιο του και για σενα... "Γεννηθητω Το Θελημα Σου" λεμε και αμεσως ελαφρυνει η ψυχη μας απο το αγχος...

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
suomieve78 εχει την σειρα που λεγαμε χτες...Very Happy:D:D:D

100ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 4 Empty Η ΑΓΙΑ ΤΙΜΙΑ ΖΩΝΗ Παρ Ιουν 21, 2013 4:37 am

ΚΑΤΡΙΝΑ34


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΝ INTERNETIKO  Κ ΜΟΛΙΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΚΑΛΕΣ.ΜΟΝΟ Η ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ Κ ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΙΑ ΖΩΝΗ Κ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ. ΕΣΤΕΙΛΑ Κ ΓΩ EMAIL ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΟΥΝ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ. ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΣΑΣ Η ΖΩΝΗ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις