Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ glukiapetalouditsa
πριν λιγο πηρα τηλ στο Βατοπαιδι (ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ) 23770 41488 καθημερινα ΠΡΩΙ:9-12:30 εκτος Κυριακης ,ηταν πολυ ευγενικοι οι Πατερες κ μου ειπαν σε 2 μερες θα την εχω!
για πεσ μου για την Παναγια την Τσαμπικα εχω ακουσει οτι ειναι πολυ θαυματουργη,εχω καποιους συγγενεισ στην Κρεμαστη γι αυτο! γεννησες?

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evianna πολύ χάρηκα που θα στη στείλουν! Και όταν με το καλό γεννήσεις να βάλεις ένα κομματάκι φυλαχτό για τα μωρά στην κούνια τους.

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχω λαδακια του Αγιου Δαυιδ κ του Αγιου Ιωαννη του Ρωσσου(οι προστατες μας) σ ευχαριστω Constantin που μου ειπες για την Αγια Ζωνη να σαι παντα καλα.Ο Θεος μαζι σου!!!!!

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ ανήμερα του αγ. Ιωάννη του Ρώσσου γέννησα την κόρη μου Very Happy , αλλά δεν έχω πάει εύβοια ποτέ. Ελπίζω κάποτε να τα καταφέρω.
Πάντως δεν έκανα και τίποτα. Να προσέχεις την κοιλίτσα σου!

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΛΔ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΙΧΑΤΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Ε???? ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 2 215994 ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 2 215994 ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 2 215994 ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΓΕΡΗ Κ ΔΥΝΑΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.
ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΕΙς ΝΑ ΠΑΣ ΟΜΩΣ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΟΣ Κ Ο ΑΓΙΟΣ ΔΑΥΙΔ..ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!!

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Να ξέρεις θα διαβάζω τα νέα σου και ελπίζω να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 2 35468

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σ'ευχαριστω πολυ...ευχομαι σε ολες μας να πανε ολα καλα!!!!!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Προσευχησου και για εμενα κουκλιτσα μου!! Θελω πολυ να χαρισω ενα παιδακι στον αντρα μου! Ξερω οτι το λαχταρα παρα πολυ γιατι εχει χασει τον μικροτερο αδερφο του εδω και καποια χρονια και ειναι πολυ πληγωμενος!! Επιθυμια μας ειναι να κανουμε ενα παιδακι και να του δωσουμε το ονομα του!! Σημερα επισκεφτηκα το εξωκλησσι των Αγιων θεοδωρων. Εγραψα την ευχη μου στο βιβλιο, πηρα και αγιασμο... Ο θεος ξερει...

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TZENI ΜΟΥ
καθε μερα θα προσευχομαι ....εχε πιστη στον ΑΓΙΟ ΔΑΥΙΔ κ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΡΩΣΣΟ κ ολους τους ΑΓΙΟΥΣ βεβαια.καλα εκανες κ πηγες....θα δεις πως ο καλος ΘΕΟΥΛΗΣ πολυ συντομα θα σας χαρισει το μεγαλυτερο δωρο της ζωης σας!!!!!
ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 2 215994 ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 2 215994 ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 2 215994
ΑΝΤΕ Κ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ...ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ Very Happy Very Happy Very Happy

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιατι συγκεκριμενα σε αυτους;; Αλιμονο, δεν τους υποτιμω σε καμια περιπτωση. Αλλωστε Ιωαννη λενε και τον αντρα μου. Θελω να πω, ειναι κατι σαν "προστατες" των ατεκνων γυναικων;;

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni
καλησπερα,τι κανεις? Very Happy Very Happy
οχι κοπελα μου ,απλα εμενα ο ΑΓΙΟΣ ΔΑΥΙΔ Κ Ο ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΩΣΣΟΣ εκτος οτι ειναι προστατες μου ειναι κ παρα πολυ θαυματουργοι.αλλα οποιον ΑΓΙΟ κ να επικαλεστεις ειναι το ιδιο.!!!!

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια διαφωτιστε με λίγο σας παρακαλω.η αγία ζώνη που λέτε ειναι ένα άσπρο μακρύ σχοινακι που τυλιγεται γύρω απο την κοιλια;επειδη οταν ήμουν έγκυος μου είχαν φέρει ένα τέτοιο να φόραω μέχρι να γέννησω για να φυλάει το εμβρυο αλλα δεν ξέρω αν ειναι αυτό που λέτε.ηταν μέσα σε ένα κουτάκι μαζί με λαδακι και αγιασμό.αυτη ειναι η αγία ζώνη;

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
DORI mou καλησπερα κουκλα μου τι κανεις?δεν ξερω αν ειναι η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ ,εμενα σημερα μου την εστειλαν απο την μονη ΒΑΤΟΠΑΙΔΙΟΥ.μηπως εχεις ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ της ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΑΛΕΒΗΣ?το ιδιο ειναι,πιστη να εχουμε.
μπορει ομως να ειναι κ η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ!
οτι χρειαστεις στειλε μην.

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TZENAKI MOY
λοιπον...αν θελεις να σου στειλω την ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ η΄ αλλιως παρε τηλ εσυ στην ΜΟΝΗ 23770-41488 (καθημερινα εκτος Κυριακης απο τισ 9 το πρωι εως 12:30 μεσημερι)

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ηταν σε ένα κουτάκι απο τον Αγιο Ιωάννη το Ρώσο.την έβγαλα οταν γέννησα και μετα οταν ξανά έμεινα έγκυος έψαχνα να την φόρεσω και δεν την έβρισκα.το δεύτερο παιδάκι το έχασα (προς θεού δεν λέω οτι έγινε επειδη δεν τη φορέσα) αλλα τωρα που προσπαθώ παλι για μωρο ξαναβρήκα το κουτάκι τυχαία σε ένα συρτάρι και την ξανά έβαλα πάνω μου.εχεις δίκιο παντως οτι και να ειναι πίστη να εχουμε και υπομονή.ξερει ο θεός ποτε πρέπει να γίνουν ολα!

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νσ δου ζησει το μωρακι σου DORI μου...γερο κ δυνατο.ετσι ειναι οπως τα λες....σου ευχομαι πολυ γρηγορα να μας πεις τα ευχαριστα!!!!! ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 2 215994 ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 2 215994 ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 2 215994

glukiapetalouditsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
evianna80 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ glukiapetalouditsa
πριν λιγο πηρα τηλ στο Βατοπαιδι (ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ) 23770 41488 καθημερινα ΠΡΩΙ:9-12:30 εκτος Κυριακης ,ηταν πολυ ευγενικοι οι Πατερες κ μου ειπαν σε 2 μερες θα την εχω!
για πεσ μου για την Παναγια την Τσαμπικα εχω ακουσει οτι ειναι πολυ θαυματουργη,εχω καποιους συγγενεισ στην Κρεμαστη γι αυτο! γεexw ligo kairo pou thn foraw apla eimaste stis prospatheies

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
glykiapetalouditsa 
ti kaneis?soy eyxomai me to kalo k grigora na mas peis ta eyxarista kopela moy...arkei na pisteueis pragmatika....k o THEOS den xexnaei kanenan....!!!!!!!

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα!
Είμαι καινούργια στο forum αν και πολύ συχνά έχω διαβάσει τα όσα γράφετε. Ζω περίπου 2 χρόνια στο εξωτερικό και τόσα περίπου είναι τα χρόνια που προσπαθώ να κάνω παιδί αλλα μάταια... Είχα μια εγκυμοσύνη στα 20 μου χρόνια η οποία δεν ολοκληρώθηκε, τώρα είμαι 34 και όπως καταλαβαίνετε...είμαι αγχωμένη και απογοητευμένη.. Έχω κύκλο 26-27 ημερών, τελευταία μου περίοδος ήρθε στις 4 Ιουνίου αλλα όλα ήταν περίεργα. Είχα πολύ αίμα, καθόλου πόνους και μετά την περίοδο, πρήστηκε το στήθος μου και έχ κόπωση και κατα περιόδους ναυτίες. Δεν ξερω τι να υποθέσω, δεν θέλω να ελπίζω άδικα... Είμαι πολύ χαρούμενη που διαβάζω τα νέα σας και επίσης που όλες έχετε πίστη στο Θεό. Σε καταστάσεις όπως η δική μου μόνο Αυτός μπορεί να μας βοηθήσει! Συγγνώμη για το μακροσκελές μου μήνυμα, ένιωθα οτι ήθελα σε κάποιον να μιλήσω.. Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας!

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
suomieve78 να σε καλοσορισω στο forum  κοπελα μου!!!!
Φιλανδια?για πες ,ωραια?
οσο αφορα αυτο που ρωτησες,καλου κακου κανε ενα τεστακι,γιατι λες οτι το στηθος δεν ξεπρηστηκε......
δεν ξερω αν διαβασες την ιστορια μου κ ποσο καιρο προσπαθουσα αλλα εχε πιστη ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΜΑΣ Κ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΣ πιστεψε πραγματικα κ το ΘΑΥΜΑ δεν θα αργησει....ακουσε με!!!!
δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι,ο Θεος ξερει οτε θα στο δωσει....σου ευχομαι να κανεις το τεστ κ ναμας πεις τα ευχαριστα.κ οτι αλλο θελεις να ρωτησεις η΄ να πεις εδω ειμαστε...ολες οι κοπελες στο forum ειναι πολυ σεβαστα κ καλα ατομα!!!!!

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σου Evianna80 σε ευχαριστώ πολύ για το θερμό καλοσώρισμα, το χρειαζόμουνSmile Το forum είναι υπέροχο και όλες οι κοπέλες πραγματικά εξαιρετικές, είναι ανόητο αλλά σας έχω σαν παρέα μου.. Δεν θέλω να κάνω κάποιο τεστ να σου πω την αλήθεια γιατί φοβάμαι μην απογοητευθώ..Sad Το στήθος είναι πρησμένο αλλά δεν αισθάνομαι κάποιο πόνο, το μόνο που παρατήρησα κατα τύχη είναι οτι χαμηλά στη μήτρα και στη μέση της κοιλιάς αισθάνομαι κάτι σκληρό σε σχέση αν ψηλαφίσω τα πλάγια. Μπορεί βέβαια γιατί είμαι στη μέση του κύκλου μου. Θα δείξει... Έχω μόνο εμπιστοσύνη στο Θεό κι εύχομαι να με ευλογήσει και να γίνω κάποια στιγμή μητέρα. Τη διάβασα την ιστορία σου και πραγματικά με συγκίνησε... Μου έδωσε ελπίδα... Η Φινλανδία παρεπιμπτόντως είναι υπέροχη! Αν και μοιράζω το χρόνο μου λόγω δουλειάς μεταξύ Φινλανδίας και Βουδαπέστης. Σε ευχαριστώ και πάλι Embarassed

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παντως λεω καλου κακου να το κανεις...δεν εχεις να χασεις τιποτα ΜΟΝΟ να κερδισεις....!!!!!
κ να μη κοιτας γονιμες μερες,ΛΑΘΟΣ....
ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου η ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ....
ασχετο...το καιρο εχει?
σου αρεσει?ΠΩ ΠΩ πολλες ερωτησεις.....σορυ ε!

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα Evianna Smile
Η Φινλανδία είναι μια πανέμορφη χώρα σε επίπεδο φύσης ότι μπορείς να φανταστείς! Οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, ντροπαλοί και καθόλου αδιάκριτοι και ο άντρας μου Φινλανδός είναι και είναι Ο.ΤΙ καλύτερο μου έχει συμβείΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 2 669659 Ο καιρός εδώ είναι από τους πιο ζεστούς σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη αλλά ούτως ή άλλως σε ένα μήνα πάω Ελλάδα για διακοπές. Εσύ Γερμανία, σωστά?

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα suomieve78 τι κανεις?
δλδ καμια σχεση με εμας τους Ελληνες....να σου πω,ειμαστε πολυ φιλοτιμοι σαν λαος αλλα συγχρονως ειμαστε πονηροι,κυριαρχει η ζηλια....ετσι πιστευω ενω στο εξωτερικο δεν ειναι ετσι οι ανθρωποι,ειναι οπως ακριβως τα λες!!!!!ερχεστε συχνα Ελλαδα?ευχομαι με τον αντρα σου να ειστε παντα αγαπημενοι κ συντομα να μεγαλωσετε την οικογενεια σας...!!!
οχι δεν μενω Γερμανια,εκει γεννηθηκα κ εμεινα καποια χρονια,ειμαι απο Μακεδονια!!!!

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λατρεμένη Μακεδονία!!!!
Δίκιο έχεις σε αυτά που λες αλλά και είναι επίσης σημαντικό αυτό που αναφέρεις για τη φιλοτιμία των Ελλήνων, αυτό δεν το βρίσκεις ΠΟΥΘΕΝΑ!
Βέβαια οφείλω να ομολογήσω οτι αυτό που σκλαβώνει στους Φινλανδούς είναι η σεμνότητά τους.
Ερχόμαστε οσο πιο συχνά μπορούμε, ο άντρας μου έχει βαφτιστεί Ορθόδοξος και με συγκινεί η πίστη του πολύ γιατί είναι κάτι που δε διδάχθηκε, το απέκτησε και νομίζω ότι αυτό είναι πολύ σημαντικό.
Είμασταν Ελλάδα για Πάσχα, Χριστούγεννα είναι πάντα Φινλανδία και τώρα ερχόμαστε για το καλοκαίρι.
Νιώθω άσχημα που δεν σε ρώτησα /ελπίζω να μην φανώ μόνο αδιάκριτη/ πώς είναι με τα διδυμάκια ? Είμαι σίγουρη ότι είσαι τρισευτυχισμένη!!!! Πότε περιμένεις με το καλό?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις