Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
51 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 51 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
suomieve78 πολυ σωστο αυτο που ειπες για τον αντρα σου ,ετσι ειναι ακριβως.οι πιο πολυ κ βαζω φυσικα κ τον εαυτο μου μεσα ,εχουμε βγαλει δικες μας θεωριες την ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ΜΑΣ κ ο καθενας λεει τα δικα του!!!!
οσο για τα διδυμακια μου ,μου ηρθε πολυ ξαφνικο!!!! ειμαι παρα πολυ χαρουμενη ειλικρινα...κ καθε μερα ευχαριστω τον ΘΕΟΥΛΗ ΜΑΣ για αυτο το μεγαλο θαυμα που μου εκανε!!!!!
να σε ρωτησω κατι,το στηθος σου συνεχιζει να ειναι πρησμενο? 

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ναι είναι ακόμα πρησμένο, βέβαια διάβασα ότι καμιά φορά μπορεί λόγω αυξημένων οιστρογόνων το στήθος να πρηστεί και να παραμείνει έτσι μέχρι τον επόμενο κύκλο. Η αλήθεια είναι ότι ΕΧΩ συμπτώματα αλλά επειδή προσέχω πια τα πάντα φοβάμαι μήπως είναι από τη μεγάλη μου επιθυμία να μείνω έγκυος. Αυτό με το στήθος δεν έχει ξανασυμβεί αλλά για όλα υπάρχει πρώτη φορά. Δεν θέλω πάλι να απογοητευθώ...Sad Η περίοδός μου είναι τόσο σταθερή που απλά αν έχω καθυστέρηση μόνο τότε θα αρχίσω να ελπίζω. Χτες "έβαλα" κάτω όλα τα συμπτώματα :πρησμένο στήθος, κόπωση, πόνοι χαμηλά στη μέση, κατα περιόδους πόνοι χαμηλά όπως όταν περιμένεις περίοδο, 2 φορές έντονη ναυτία και ευχήθηκα να είμαι έγκυος, μέχρι που σκεφτόμουνα πώς θα το ανακοινώσω στη μαμά μου... αλλά για ένα λόγο λέω αποκλείεται,προσπαθώ να είμαι προσγειωμένη γιατί πραγματικα πληγώνομαι...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλώς ήρθες ατην παρέα μας!μακάρι να είσαι εγκυούλα!κάνε ένα τεστ!εφόσον συνεχίζουν τα συμπώματα μπορεί να μην ήταν περίοδος!Smile

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπραβοοοο ρε κοριτσιαααα πολυ χαιρομαιιιιιι για αυτα που βλεπω...και εγω εχω ταξει να παω το παιδι μου οταν μεινω εγκυος με την βοηθεια Του Θεου παντα να το παω στην Παναγια της Τηνου....και πριν λιγο καιρο εβλεπα Σταυρους στον υπνο μου και την εικονα της Παναγιας με χρυσο ολην την εικονα και μου ελεγε κανε το και κανε το...Εχω πολυ πιστη...πιστευω οτι ολα ειναι Θελημα Του Θεου...μονο Εκεινος ξερει.....

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σου Amazona!!!
Σας ευχαριστώ όλες για τη θερμή υποδοχήΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 3 875502
Είναι τέλεια που μπορώ επιτέλους να μιλήσω γι αυτό το θέμα, η αλήθεια είναι οτι το αποφεύγω γιατί μερικές φορές με πληγώνει που με ρωτάνε πότε θα κάνω παιδί. Που το θεωρώ ανόητο δηλαδή γιατί αν κάποιος δεν έχει, ή δεν θέλει ή δεν μπορεί. Και στη 2η περίπτωση, που είναι και η πιο συχνή, πληγώνει μερικές φορές. 
Θα περιμένω μπας και έχω καθυστέρηση, κανονικά είναι να αδιαθετήσω είτε στις 30 ή την  1η του μήνα. Ο.τι θέλει ο Θεός, μακάρι βέβαια να είμαι!
Αυτό βέβαια που είπες ισχύει γιατί στην 1η μου εγκυμοσύνη,πριν 14 χρόνια, είχα κανονική περίοδο για 2 μήνες. Θυμάμαι το έμαθα Τρίτη και μου είπε η γιατρός μου ότι βάσει της χοριακής μπαίνω στο 3ο μήνα αλλά δυστυχώς απέβαλα μετά από 3 μέρες και πρίν ακόμα προλάβω να κάνω περαιτέρω εξετάσεις. Αυτό πάντως που έχω αποφασίσει με τον άντρα μου είναι οτι θα περιμένουμε μέχρι και εάν μας δώσει ο Θεός. Ούτε εξωσωματική ούτε τίποτα. Θα περιμένω λοιπόν...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εξετάσεις έχετε κάνει;διάβασα για 2 χρόνια προσπάθειας.ξέρω ότι στο εξωτερικό οι γιατροί λειτουργούν αλλιώς.

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αυτό για τα 2 χρόνια ισχύει παντού. Οτι μετά το πέρας θα πρέπει το ζευγάρι να κοιταχθεί. Αλλά και οι 2 δεν επιθυμούμε να μπούμε σε αυτή τη διαδικασία. Πολύ καλή μου φίλη είχε μπεί στη διαδικασία και με όλα αυτά που είδα, δεν έχω την καλύτερη γνώμη. Από την άλλη, ναι θα θεράπευα ή θα προσπαθούσα τουλάχιστον να το κάνω εάν υπήρχε κάποιο πρόβλημα που έχρηζε θεραπείας αλλά και με τον Πνευματικό μου που το έχω συζητήσει δεν θα έκανα εξωσωματική. Πιστεύω και περιμένω ενα θαύμα, ακόμα ένα θαύμα δηλαδή γιατί ο Θεός με εχει βοηθήσει πολύ στη ζωή μου....

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TRY 30 μακαρι το ονειρο σου να βγει πραγματικοτητα,ΠΟΛΥ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΗ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝΟΥ κ μονο που ειδες αυτο το ονειρο η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ειναι κοντα σου κ δεν θα σ΄αφησει ετσι..θα το δεις!!!! ποτε ΔΕΝ περιμενεις περιοδο?

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
suomieve78 συμφωνω μαζι σου κ εμενα ο ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ουτε καν το συζητουσε για εξωσωματικη κ μου ελεγε εχε πιστη κ ο ΘΕΟΣ θα σας στειλει παιδακι....!!!!!
καντο βρε το τεστ...ποτε δεν ξερειςLaughingLaughingLaughing

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
suomieve78 συμφωνω μαζι σου κ εμενα ο ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ουτε καν το συζητουσε για εξωσωματικη κ μου ελεγε εχε πιστη κ ο ΘΕΟΣ θα σας στειλει παιδακι....!!!!!
καντο βρε το τεστ...ποτε δεν ξερειςLaughingLaughingLaughing

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Συμφώνω απόλυτα με την Evianna80 τίποτα δεν είναι τυχαίο και αυτό το όνειρο ειναι σαν κάλεσμα. Αμά μπορείς να Try30 να πας να προσκύνησεις, μεγάλη ευλογία θα είναι αυτό! Ήθελα να σας πω επιπλέον για μία εκπομπή (έχω βρεί τα video στο youtube δεν γνωρίζω εάν έχει προβληθεί στην Ελλάδα) που λέγεται "I didnt know i was pregnant" η οποία έχει δραματοποιημένες ιστορίες γυναικών που ήταν έγκυες , δεν τον γνώριζαν, και το ανακάλυψαν κατα τον τοκετό! Είναι απίστευτες ιστορίες, η αφήγηση γίνεται από τις ίδιες τις γυναίκες που είχαν την εμπειρία και αυτό που πραγματικά μου κάνει εντύπωση είναι οτι παρατηρείς μία τεραστια διαφορά σε αυτές τις γυναίκες που ευχαριστούν το Θεό γι αυτό το δώρο (σε κάποιες απο αυτές είχε ειπωθεί από γιατρούς οτι δεν θα μπορούσαν να κάνουν παιδί) και τους γιατρούς που προσπαθούν να εξηγήσουν το ανεξήγητο! Εάν έχετε χρόνο αξίζει να δείτε ενα κλιπ!

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν μπορεις να μου πεις διευθυνση? η να παω στο youtube k να γραψω I didnt know i was pregnant

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Evianna μου σου στέλνω δυο link που ήταν αυτά που με συγκλόνησαν περισσότερο! Περιμένω τη γνώμη σου!

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
suomieve78 προσπαθω αλλα δεν ανοιγει.....κολαει το βιντεακι κ μετα μου βγαζει error....
πες μου σε παρακαλω τι δειχνει κ τι γινεται?  εχω κατι νευραααα
τοση ωρα προσπαθω!!!!!!!!!!

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evianna80 έγραψε:TRY 30 μακαρι το ονειρο σου να βγει πραγματικοτητα,ΠΟΛΥ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΗ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝΟΥ κ μονο που ειδες αυτο το ονειρο η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ειναι κοντα σου κ δεν θα σ΄αφησει ετσι..θα το δεις!!!! ποτε ΔΕΝ περιμενεις περιοδο?

αχ μακαρι κοριτσακι μου εχω πολυ πιστη η αληθεια ειναι...κανονικα ειναι να μου ερθουν 1 ιουλιου αλλα εχω κανει και στα τελειωματα εχω κανει και στις 9 ιουνιου που συμφωνα με το τεστ ωροηξιας βγηκε θετικο και εχω κανει και αλλες μερες...ελπιζω να μου ερθει...ελπιζω να με αξιωσει Ο Θεος να γινω μανουλα και εγω μολις γεννηθει και μπορω να το βγαλω εξω θα το παω στην ΤΗΝΟ

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
suomieve78 έγραψε:Συμφώνω απόλυτα με την Evianna80 τίποτα δεν είναι τυχαίο και αυτό το όνειρο ειναι σαν κάλεσμα. Αμά μπορείς να Try30 να πας να προσκύνησεις, μεγάλη ευλογία θα είναι αυτό! Ήθελα να σας πω επιπλέον για μία εκπομπή (έχω βρεί τα video στο youtube δεν γνωρίζω εάν έχει προβληθεί στην Ελλάδα) που λέγεται "I didnt know i was pregnant" η οποία έχει δραματοποιημένες ιστορίες γυναικών που ήταν έγκυες , δεν τον γνώριζαν, και το ανακάλυψαν κατα τον τοκετό! Είναι απίστευτες ιστορίες, η αφήγηση γίνεται από τις ίδιες τις γυναίκες που είχαν την εμπειρία και αυτό που πραγματικά μου κάνει εντύπωση είναι οτι παρατηρείς μία τεραστια διαφορά σε αυτές τις γυναίκες που ευχαριστούν το Θεό γι αυτό το δώρο (σε κάποιες απο αυτές είχε ειπωθεί από γιατρούς οτι δεν θα μπορούσαν να κάνουν παιδί) και τους γιατρούς που προσπαθούν να εξηγήσουν το ανεξήγητο! Εάν έχετε χρόνο αξίζει να δείτε ενα κλιπ!


μακαρι κοπελα μου μακαρι να με αξιωσει να γινω μανουλα...το θελω παρα πολυ

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εντομεταξυ την προηγουμενη εβδομαδα ηρθα σε επαφη και πριν κοιμηθω ειπα ΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ και στον υπνο μου ειδα ανοιξε η πορτα και βγηκε μια γυναικα με κοντο μαλλι και φοραγε κατι σε μπλε αν θυμαμαι καλα και μου ελεγε κατι και στο τελος μου λεει εισαι εγκυος και λεω εγω τι; και μου λεει εισαι εγκυος...και ξυπνησα σαν την τρελη

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ανατιχιασα πραγματικα....δεν ξερω βρε κοπελα μου,εγω επειδη πιστευω πολυ στην ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΣ Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ....νομιζω οτι το ονειρο σου ειναι προφητικο....δεν αρχιζεις σιγα σιγα να ρωτας για εισητηριο για ΤΗΝΟ?Very Happy:D:D:D:D

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λοιπόν Εvianna μου το πρώτο επεισόδιο έχει ως εξής:Το ζευγάρι προσπαθεί χρόνια να κάνει παιδί αλλά δεν μπορούν γιατί η γυναίκα έχει σοβαρό πρόβλημα. Ενώ δεν έχει χάσει ούτε ενα μήνα περίοδο και είναι αδύνατη, διαπιστώνει κάποιους πόνους που δεν δίνει σημασία λόγω του προβλήματος με τις ωοθήκες που αντιμετωπίζει. Ένα βραδύ, ο άντρας της έλειπε σε επαγγελματικό ταξίδι, ξυπνά με φρικτούς πόνους και αρχίζει να σέρνεται στο μπάνιο. Κάποια στιγμή αισθάνεται κάτι και πέρνει ένα καθρεπτάκι να κοιτάξει, όταν αντιλαμβάνεται ότι γεννάει, αρχίζει να προσεύχεται να επιζήσει το παιδί. Τελικά γεννάει μόνη, κόβει το λώρο με οδοντικό νήμα και ψαλίδι και παίρνει το μωρό και πάει στο κρεβάτι. Την άλλη μέρα έρχεται ο άντρας της και του ανοίγει την πόρτα με το μωρό στην αγκαλιά. Αυτός πανικοβάλλεται και νομίζει οτι το έκλεψε το παιδί από τον καημό της που δεν είχαν. Πίθεται όταν πάει στο μπάνιο και βλέπει τα αίματα και την ακαταστασία. την παίρνει και πάνε στο νοσοκομείο και τελικά η κοπέλα έπασχε απο εκλαμψία και τελικά ήταν ένα θαύμα που έζησε και αυτή και το μωρο...
στο 2ο επεισόδιο, είναι ένα νεαρό ζευγάρι που δεν μπορεί να τεκνοποιήση η γυναίκα λόγω κάποιου προβλήματος. Αποφασίζουν να μετακομίσουν λόγω εύρεσης εργασίας και το βράδυ σταματάνε σε ένα parking για διανυκτέρευση. Η κοπέλα νιώθει οτι θέλει να πάει στη τουαλέτα, τις είχαν σπάσει τα νερά  αλλά λόγω κάποιου γυναικολογικού προβλήματος είχε συχνά αποβολή υγρών, δεν δίνει σημασία και απλά αλλάζει. Την επόμενη ημέρα, το ίδιο , διανυκτερεύουν σε ένα parking και τότε την πιάνει ο τοκετός. Ο άντρας της από καρτοτηλέφωνο σοκαρισμένος καλεί ασθενοφόρο αλλά είναι περίπου 70 μίλια μακριά από το πλησιέστερο νοσοκομείο. Το παιδί ερχεται με τα πόδια και μόνο ένας οδηγός νταλίκας που σταμάτησε να χρησιμοποιήσει τη τουαλέτα είναι εκεί. Τελικά η γυναίκα γέννησε με τις οδηγίες που δώσανε τηλεφωνικώς στον άντρα της αλλά το πιο σοκαριστικό είναι ότι η συνομιλία είχε καταγραφεί από το νοσοκομείο και "πέξανε" την ηχογραφημένη συνομιλία, εκεί έβαλα τα κλάματα ήταν απίστευτο!
Πιστεύω να μπορέσεις να τα δεις....

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αστοοο...για τη δευτερη ιστορια πολυ συγκινητικο θα ειναι,σωστα?ειδες αν θελει ο ΘΕΟΣ....ΑΣΤΟ...κ ερχοταν με τα ποδια κ σωθηκε...
στην πρωτη ιστορια επειδη δεν το εχω δει (ΘΑ ΤΟ ΔΩ ΟΜΩς ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ) δεν καταλαβε 9 μηνες οτι ηταν εγκυος?η κοιλια της?
δλδ φανταζομαι αυτη τη γυναικα τι ΣΟΚ ΕΠΑΘΕ!
γι αυτο λενε ολα ειναι ΘΕΛΗΜΑ ΘΕΟΥ!

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα Evianna:)
Αυτό είναι το θέμα με όλες τις κοπέλες που διηγούνται την ιστορία τους ότι καμία δεν είχε καταλάβει τίποτα, στον 2ο μόνο κλιπάκι η κοπέλα δοκιμάζοντας ένα τζιν αναφέρει ότι ήταν στενό αλλά θεώρησε οτι είχε πάρει λίγα κιλά, και τίποτε άλλο να την κάνει να καταλάβει κάτι. Είναι πραγματικά συγκινητικό πόσα θαύματα γίνονται γύρω μας κι εμείς δεν το γνωρίζουμε! Επίσης, υπάρχουν και κάποια ιατρικά tips μέσα απ τα οποία καταλαβαίνεις ότι και οι γιατροί βάσει πιθανοτήτων και διαγνώσεων οδηγούνται και τελικά ΟΛΑ είναι στα χέρια του Θεού! Σε ένα από τα επεισόδια η κοπέλα είναι στο τοκετό και οι γιατροί, επειδή φυσικά η κοπέλα δεν γνώριζε την εγκυμοσύνη οπότε δεν μπορούσε να δώσει περαιτέρων πληροφορίες, τη  ενημέρωσαν οτι το παιδί είναι πρόωρο βάσει των μετρήσεων του υπερήχου...Δεν ήταν όμως! Απλά όπως είχε πάρει θέση το παιδί δεν μπορούσαν να μετρήσουν σωστά! Γι αυτό αν και σέβομαι την επιστήμη καλύτερα για όλα τα θέματα να αφήνουμε τη χάρη του Θεού! Ρώτησα τον άντρα μου για το θέμα που αντιμετώπισες να φορτώσεις τη σελίδα και μου είπε ότι απλά να κάνεις ένα refresh στη σελίδα αν σου ξανασυμβεί, μάλλον υπήρχε κάποια καθυστέρηση. Πάω για δουλειά τώρα, θα συνδεθώ απο το γραφείο Laughing Φιλιά και καλημέρα σε όλες τις κοπέλες!!!!

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evianna80 έγραψε:ανατιχιασα πραγματικα....δεν ξερω βρε κοπελα μου,εγω επειδη πιστευω πολυ στην ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΣ Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ....νομιζω οτι το ονειρο σου ειναι προφητικο....δεν αρχιζεις σιγα σιγα να ρωτας για εισητηριο για ΤΗΝΟ?Very Happy:D:D:D:D


αχ κοριτσακι μου ας με βοηθησει εμενα η Μεγαλοχαρη και παω και κολυμποντας.....δεν σου κανω πλακα...με το που γεννηθει εχω πει και μπορεσω να το βγαλω εξω εχω παρει το μωρακι μου το πλοιο και εχω παει ΤΗΝΟ

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια πως ειστε σημερα?.εδω Κατερινη ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ!!!!!!
δεν μπορω να παω κ για μπανακι...οποτε σπιτι air condition νερακι κ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσια! Γεια σου evianna μου γλυκια! πως πανε τα διδυμακια μας;;;;;  ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 3 49454ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 3 49454  ή  ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 3 567772ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ - Σελίδα 3 567772
evianna μου μια ερωτηση:  σε ποσες μερες σου ηρθε εσενα το πακετακι με την Τιμια Ζωνη; Εγω...μια βδομαδα..τιποτα...Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γλυκια μου Lillybell τι κανεις?Very Happy:D
μια χαρα τα διδυμακια ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ...
μου ειπαν στο τηλ οι Πατερες οτι σε 4 μερες θα ειναι σπιτι μου.περναει μια εβδομαδα τιποτα κ φυσικα πηρα παλι τηλ να ρωτησω,μου ειπαν οτι κανει γυρω στις 12-13 μερες.κ εμενα μετα απο 14 μερς ηρθε!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις