Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
44 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 44 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:καλημερα αννουλα κ τονακι μου!!αχ περαστικα σας μωρε...αχ οταν ειναι μικρουλια αρρωσταινουν ευκολα οι ψυχουλες μου...αφου παιρνει αντιβιωση θα περασει τονια μου..εχεις ξεθεωθει ε?


ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?ΒΛΕΠΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!
ΕΧΩ ΞΕΘΕΩΘΕΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΑΠΑΡΗΓΟΡΗΤΗ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΣΑ..ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΑΝΑΓΛΚΑΣΤΙΚΑ ΠΗΡΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙΞΑΝΑ!!ΕΣΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλες ειμαστε εμεις! Μ'αυτα και μ'αυτα ξεχαστηκαμε!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!

sunny sunny sunny sunny

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:καλημερα αννουλα κ τονακι μου!!αχ περαστικα σας μωρε...αχ οταν ειναι μικρουλια αρρωσταινουν ευκολα οι ψυχουλες μου...αφου παιρνει αντιβιωση θα περασει τονια μου..εχεις ξεθεωθει ε?


ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?ΒΛΕΠΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!
ΕΧΩ ΞΕΘΕΩΘΕΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΑΠΑΡΗΓΟΡΗΤΗ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΣΑ..ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΑΝΑΓΛΚΑΣΤΙΚΑ ΠΗΡΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙΞΑΝΑ!!ΕΣΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

kριμα μωρε το μπουμπουκακι! περαστικα να ειναι και καλο κουραγιο και σε σενα γιατι κι εσυ το τραβας το ζορι σου!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
toniach29 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:καλημερα αννουλα κ τονακι μου!!αχ περαστικα σας μωρε...αχ οταν ειναι μικρουλια αρρωσταινουν ευκολα οι ψυχουλες μου...αφου παιρνει αντιβιωση θα περασει τονια μου..εχεις ξεθεωθει ε?


ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?ΒΛΕΠΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!
ΕΧΩ ΞΕΘΕΩΘΕΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΑΠΑΡΗΓΟΡΗΤΗ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΣΑ..ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΑΝΑΓΛΚΑΣΤΙΚΑ ΠΗΡΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙΞΑΝΑ!!ΕΣΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

kριμα μωρε το μπουμπουκακι! περαστικα να ειναι και καλο κουραγιο και σε σενα γιατι κι εσυ το τραβας το ζορι σου!

ΣΕΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΝΟ....ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑΑΑΑ

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:καλημερα αννουλα κ τονακι μου!!αχ περαστικα σας μωρε...αχ οταν ειναι μικρουλια αρρωσταινουν ευκολα οι ψυχουλες μου...αφου παιρνει αντιβιωση θα περασει τονια μου..εχεις ξεθεωθει ε?


ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?ΒΛΕΠΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!
ΕΧΩ ΞΕΘΕΩΘΕΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΑΠΑΡΗΓΟΡΗΤΗ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΣΑ..ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΑΝΑΓΛΚΑΣΤΙΚΑ ΠΗΡΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙΞΑΝΑ!!ΕΣΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

τονακι μου συγνωμη που αργησα να σου απαντησω αλλα μαγειρευα!ναι μεγαλωσε η κοιλιτσα μου κ νιωθω το μωρο μου σχεδον συνεχεια ειδικα αυτα τα τεντωματα ξερεις ειναι το κατι αλλο!!μεγαλωσε κ αυτη πολυ!!την τριτη θα παμε να τη δουμε θα κανουμε ντοπλερ κ καρδιοτοκογραφημα κ ανυπομονω τοσο πολυ....αχ μωρε ταλαιπωρειται το κοριτσακι σου...να περασει γρηγορα ευχομαι!!!λιωνεις οταν σου χαμογελαει ε?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:Kαλες ειμαστε εμεις! Μ'αυτα και μ'αυτα ξεχαστηκαμε!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!

sunny sunny sunny sunny

καλο μηνα αννουλα μου!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 40746

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κ απο μενα κοριτσια μου κ καλο μηνα..να ειναι κ αυτος ενας μηνας με θετικα νεα!!!!!

XIONATH


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΠΑΩ ΖΟΥΜΠΑ ΚΑΙ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΧΩΝΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ..ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ???

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XIONATH έγραψε:ΠΑΩ ΖΟΥΜΠΑ ΚΑΙ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΧΩΝΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ..ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ???

χμμμμμ ενδιαφερον το μηνυμα!!!
αγχωνεσαι με την ζουμπα???? μπραβο μακαρι ολα τα αγχη σου να ειναι η ζουμπα.
οχι δεν επηρεαζει φανταζομαι οταν ακομα εισαι στην προσπαθεια, αλλα επισης εχεις και γυναικολογο. γιατι δεν ρωτας αυτον?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ!ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΕΤΑΡΤΗ.ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ,ΔΕΝ ΗΠΙΑ ΕΓΩ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΣΠΙΤΙ.ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΗΡΕΜΗ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ,ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ?ΑΙΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΑΧΝΟ ΡΟΖΑΚΙ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΦΟΡΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΑΡΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ!ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ.ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ.ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ.ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?ΑΝΗΣΥΧΩ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ.

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ!ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΕΤΑΡΤΗ.ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ,ΔΕΝ ΗΠΙΑ ΕΓΩ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΣΠΙΤΙ.ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΗΡΕΜΗ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ,ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ?ΑΙΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΑΧΝΟ ΡΟΖΑΚΙ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΦΟΡΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΑΡΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ!ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ.ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ.ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ.ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?ΑΝΗΣΥΧΩ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ.
καλη μου ξαπλωσε κ ξεκουρασου...μηπως κουραστηκες με την αδερφουλα σου;; αν σου ειπε ο γιατρος μην αγχωνεσαι τοτε εισαι οκ...ειδες πολυ αιμα;; χρειαστηκε δλδ να βαλεις σερβιετα η απλα στο σκουπισμα;; αν συνεχιζεται ξανα παρε τοον τηλεφωνο...

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ!ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΕΤΑΡΤΗ.ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ,ΔΕΝ ΗΠΙΑ ΕΓΩ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΣΠΙΤΙ.ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΗΡΕΜΗ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ,ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ?ΑΙΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΑΧΝΟ ΡΟΖΑΚΙ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΦΟΡΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΑΡΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ!ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ.ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ.ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ.ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?ΑΝΗΣΥΧΩ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ.
γεια σου χρυσοβαλαντη μου γλυκια.....μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου ολα καλα θα πανε....για να σου ειπε ο γιατρος σου να μην ανησυχεις παει να πει οτι θα ειναι καλα τα πραγματα....απλα ξεκουρασου...εν'αναγκη κατσε και ολη μερα στο κρεβατι....ενταξει κοριτσακι μου;;;;;ολα θα πανε καλα!!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια μου ομορφα τι κανετε;;;;;μπηκα για λιγο να διαβασω τα νεα σας γιατι φευγω σε λιγο.....εχω μια βαφτιση στην Αθηνα..... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙ ΕΒΑΛΑ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΕΚΕΙ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΤΑ ΛΕΜΕ ΞΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙ ΕΒΑΛΑ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΕΚΕΙ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΤΑ ΛΕΜΕ ΞΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ξαπλωσε κουκλιτσα μου και ξεκουρασου ολα θα πανε καλα.....η σκεψη μου θα ειναι μαζι σου...φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 417472

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ!ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΕΤΑΡΤΗ.ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ,ΔΕΝ ΗΠΙΑ ΕΓΩ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΣΠΙΤΙ.ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΗΡΕΜΗ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ,ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ?ΑΙΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΑΧΝΟ ΡΟΖΑΚΙ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΦΟΡΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΑΡΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ!ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ.ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ.ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ.ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?ΑΝΗΣΥΧΩ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ.
χρυσοβαλαντη γλυκο μου κοριτσακι μην αγχονεσαι οσο μπορεις και να εισαι ηρεμη.προφανως το σπορακι σου ειναι ευαισθητουλικο κ δε θελει η μανουλα του να κουραζεται!!να σηκωνεσαι μονο για τα απαραιτητα κ αν μπορεσεις παρε λιγες μερες αδεια απο την δουλεια μεχρι να δυναμωσει το σπορακι..εμεις ειμαστε εδω για ψυχολογικη υποστηριξη!!να μας λες οτι θελεις..μακαρι να ημουν κοντα σου να μπορουσα να βοηθησω σε οτιδηποτε.. Crying or Very sad

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ!ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΕΤΑΡΤΗ.ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ,ΔΕΝ ΗΠΙΑ ΕΓΩ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΣΠΙΤΙ.ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΗΡΕΜΗ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ,ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ?ΑΙΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΑΧΝΟ ΡΟΖΑΚΙ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΦΟΡΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΑΡΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ!ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ.ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ.ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ.ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?ΑΝΗΣΥΧΩ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ.

ηρεμα και ξαπλωμενη! δες καμια ταινια διαβασε κανενα βιβλιο και χαλαρωσε οσο μπορεις. ναι ειναι δυσκολο αλλα προσπαθησε! κι εμεις εδω ειμαστε αν θες να πεις καμια κουβεντα!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Sad Sad Sad Sad Sad
ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΑΛΙΟΡΟΥΦΙΑΝΑ ΠΑΛΙ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙ ΕΒΑΛΑ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΕΚΕΙ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΤΑ ΛΕΜΕ ΞΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.


ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΜΟΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΚΑΚΟ ΤΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ. ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΚΑΤΣΕ ΑΡΑΧΤΗ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ. ΜΟΝΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 727892

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Sad Sad Sad Sad Sad
ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΑΛΙΟΡΟΥΦΙΑΝΑ ΠΑΛΙ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
καλησπερα ποπακι μου..κ εγω ξαπαλα στον καναπε αλλα απο βαρεμαρα Very Happy ξου ξου να μη σωσει να ερθει!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρυσοβαλαντω μου μη στεναχωριεσαι,ξεκουρασου πολυ μην πας κ δουλεια για καποιες μερες για να κρατηθει καλα το σπορακι σου!ολα θα πανε καλα αγαπουλα μου!!!! I love you I love you I love you I love you I love you ειρηνη μου τι κανεις?ποππακη μου αυριο ερχονται οι γονεις σου?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Sad Sad Sad Sad Sad
ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΑΛΙΟΡΟΥΦΙΑΝΑ ΠΑΛΙ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
καλησπερα ποπακι μου..κ εγω ξαπαλα στον καναπε αλλα απο βαρεμαρα Very Happy ξου ξου να μη σωσει να ερθει!!!


ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ. ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟ, ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑΚΙΑ, ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΓΟΝΑΤΙΣΕΙ. ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ!!!
ΤΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΔΩΡΟ ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΝΑΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ..... ΑΛΛΑ ΠΟΥ;;;!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:χρυσοβαλαντω μου μη στεναχωριεσαι,ξεκουρασου πολυ μην πας κ δουλεια για καποιες μερες για να κρατηθει καλα το σπορακι σου!ολα θα πανε καλα αγαπουλα μου!!!! I love you I love you I love you I love you I love you ειρηνη μου τι κανεις?ποππακη μου αυριο ερχονται οι γονεις σου?


ΟΧΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ. ΗΡΘΑΝ ΣΗΜΕΡΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 5 215994

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:χρυσοβαλαντω μου μη στεναχωριεσαι,ξεκουρασου πολυ μην πας κ δουλεια για καποιες μερες για να κρατηθει καλα το σπορακι σου!ολα θα πανε καλα αγαπουλα μου!!!! I love you I love you I love you I love you I love you ειρηνη μου τι κανεις?ποππακη μου αυριο ερχονται οι γονεις σου?
καλα ειμαι αλεξανδρα,εσυ?τι κανει η μπουμπου σου?29 νταν βλεπω σημερα..πως περναει ετσι ο καιρος..

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
irene-_- έγραψε:
poppaki έγραψε:
ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ. ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟ, ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑΚΙΑ, ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΓΟΝΑΤΙΣΕΙ. ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ!!!
ΤΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΔΩΡΟ ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΝΑΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ..... ΑΛΛΑ ΠΟΥ;;;!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
μεχρι να την δεις που ευχομαι να μη την δεις,ποτε δε ξερεις τι ακριβως γινεται εκει μεσα!!χαθηκε να κανει ενα break για 9 μηνες?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις