Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:

περιμενε περιμενε περιμενε...ενα ενα...ποσων εβδομαδων σε βγαζει;;;
γεια σου γλυκια μου lillybell....βαση της τελευταιας περιοδου 5 εβδομαδων....αλλα μου ειπε οτι μπορει να ειναι καθυστερημενη συλληψη....

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε: βικακι μου γλυκο μη βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα..μπορει να υπαρχη καθυστερημενη συλληψη..δε μπορεις να το ξερεις αυτο..δε ξερω τι αλλο να πω.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 12 35468
μου το ειπε και ο γιατρος αυτο irene μου....αλλα οταν εκανα το τεστ εδειξε +3 εβδομαδες πιθανη ημερα συλληψης...δεν πειραζει με πηρε λιγο απο κατω αλλα θα ανεβω κοριτσια μου.....

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
Lillybell έγραψε:

περιμενε περιμενε περιμενε...ενα ενα...ποσων εβδομαδων σε βγαζει;;;
γεια σου γλυκια μου lillybell....βαση της τελευταιας περιοδου 5 εβδομαδων....αλλα μου ειπε οτι μπορει να ειναι καθυστερημενη συλληψη....

ετσι μπραβο! στην κορη μου ημερολογιακα ημουν 5 εβδ και δεν ειδαμε ουτε καν σακο!! και ηθελαν να με χωσουν χειρουργειο για εξωμητριο στο νοσοκομειο γιατι ειχα και υγρο στο δουγλασιο (ετσι λεγεται πισω καπου)....ο σακος φανηκε μετα απο μια εβδομαδα!!! ηταν εντελως καθυστερημενη η συλληψη!
ο γιατρος μου με περιμενε και μετα απο μια εβδομαδα ειδαμε σακο, δηλαδη ημερολογιακα στη 6η και στην 7η ειδαμε το μικρο..
μου ειχε δωσει κι εμενα τοτε σαλοσπιρ των 100 και φιλισιν
η κορη μου ειναι τωρα 4 ετων!!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
μου το ειπε και ο γιατρος αυτο irene μου....αλλα οταν εκανα το τεστ εδειξε +3 εβδομαδες πιθανη ημερα συλληψης...δεν πειραζει με πηρε λιγο απο κατω αλλα θα ανεβω κοριτσια μου.....
καποια σπορακια αναπτυσσονται πιο γρηγορα αλλα πιο αργα εχω ακουσει πολλες ιστοριες..αυτεσ=ς οι εξετασεις που σου εγραψε τι ειναι?

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
irene-_- έγραψε: βικακι μου γλυκο μη βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα..μπορει να υπαρχη καθυστερημενη συλληψη..δε μπορεις να το ξερεις αυτο..δε ξερω τι αλλο να πω.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 12 35468
μου το ειπε και ο γιατρος αυτο irene μου....αλλα οταν εκανα το τεστ εδειξε +3 εβδομαδες πιθανη ημερα συλληψης...δεν πειραζει με πηρε λιγο απο κατω αλλα θα ανεβω κοριτσια μου.....

αυτα τα τεστ πριν τα κανεις τους βαζεις τιπτοα δεδομενα;; δηλαδη σου ζηταει να βαλεις ποτε ειχες τελευταια περιοδο;; δεν τα ξερω καθολου...

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξερω και εγω ρε κοριτσια αφου το τεστ ομως εδειξε +3 εβδομαδες δεν επρεπε να υπαρχουν εμβρυικα στοιχεια;;;;;; confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
viki1988 έγραψε:
irene-_- έγραψε: βικακι μου γλυκο μη βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα..μπορει να υπαρχη καθυστερημενη συλληψη..δε μπορεις να το ξερεις αυτο..δε ξερω τι αλλο να πω.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 12 35468
μου το ειπε και ο γιατρος αυτο irene μου....αλλα οταν εκανα το τεστ εδειξε +3 εβδομαδες πιθανη ημερα συλληψης...δεν πειραζει με πηρε λιγο απο κατω αλλα θα ανεβω κοριτσια μου.....

αυτα τα τεστ πριν τα κανεις τους βαζεις τιπτοα δεδομενα;; δηλαδη σου ζηταει να βαλεις ποτε ειχες τελευταια περιοδο;; δεν τα ξερω καθολου...
οχι ειναι καθαρα βαση ποσοτητας χοριακης..το +3 σημαινει +5 γιατι παντα προσθετεις 2 εβδομαδες

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:

αυτα τα τεστ πριν τα κανεις τους βαζεις τιπτοα δεδομενα;; δηλαδη σου ζηταει να βαλεις ποτε ειχες τελευταια περιοδο;; δεν τα ξερω καθολου...
οχι ρε το κανεις κανονικα οπως τα αλλα τεστ αλλα μπορει να διαγνωσει πιθανη ημερομηνια συλληψης...

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:ξερω και εγω ρε κοριτσια αφου το τεστ ομως εδειξε +3 εβδομαδες δεν επρεπε να υπαρχουν εμβρυικα στοιχεια;;;;;; confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused

ελα ρε βικακι..τα τεστ δεν αντικαθιστουν την εξεταση αιματος για χοριακη, και ειναι τοσο γενικευμενα...αλιμονο αν απο ενα τεστ ξεραμε ποσων εβδομαδων ειμαστε....πιστευω σου εδωσε χοριακη να κανεις;

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
Lillybell έγραψε:

αυτα τα τεστ πριν τα κανεις τους βαζεις τιπτοα δεδομενα;; δηλαδη σου ζηταει να βαλεις ποτε ειχες τελευταια περιοδο;; δεν τα ξερω καθολου...
οχι ρε το κανεις κανονικα οπως τα αλλα τεστ αλλα μπορει να διαγνωσει πιθανη ημερομηνια συλληψης...

επισης: αλλο ημερομηνια συλληψης( που μπορει να ειναι την ιδια ωρα που ειχες επαφη αλλα μπορει να ειναι και μετα απο 2 μερες) και αλλο ημερομηνια εμφυτευσης, που μπορει να ειναι απο 3 εως 9 μερες μετα την συλληψη.... οποτε ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ποτε εγινε τι....γι αυτο μιλαμε για καθυστερημενη συλληψη ή καθυστερημενη εμφυτευση

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:ξερω και εγω ρε κοριτσια αφου το τεστ ομως εδειξε +3 εβδομαδες δεν επρεπε να υπαρχουν εμβρυικα στοιχεια;;;;;; confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused
βικακι οσο τετρημενο και αν ακουγεται το μονο που μπορεις να κανεις ειναι υπομονη..ευχομαι το σπορακι σου να κανει την εκπληξη

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ημουν τοσο χαλια που ουτε που κοιταξα τι εξετασεις ειναι....αφηστε ειμαι στον κοσμο μου....δεν μπορω να το πιστεψω οτι συνεβη τωρα αυτο.....

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:κοριτσια ημουν τοσο χαλια που ουτε που κοιταξα τι εξετασεις ειναι....αφηστε ειμαι στον κοσμο μου....δεν μπορω να το πιστεψω οτι συνεβη τωρα αυτο.....
βρες κατι να κανεις για να χαλαρωσεις κ μετα με πιο καθαρο μυαλο κοιταξε τις εξετασεις σου και πανε αυριο με το καλο να τις κανεις..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:κοριτσια ημουν τοσο χαλια που ουτε που κοιταξα τι εξετασεις ειναι....αφηστε ειμαι στον κοσμο μου....δεν μπορω να το πιστεψω οτι συνεβη τωρα αυτο.....

Δεν συνεβη τιποτα...θα το δεις...Απλα θα φανει σε λιγες μερες..

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
viki1988 έγραψε:κοριτσια ημουν τοσο χαλια που ουτε που κοιταξα τι εξετασεις ειναι....αφηστε ειμαι στον κοσμο μου....δεν μπορω να το πιστεψω οτι συνεβη τωρα αυτο.....
βρες κατι να κανεις για να χαλαρωσεις κ μετα με πιο καθαρο μυαλο κοιταξε τις εξετασεις σου και πανε αυριο με το καλο να τις κανεις..
irene μου τωρα ειμαι καλα....ευτυχως ειμαι πολυ δυνατος χαρακτηρας....απλα στεναχωριεμαι γιατι προτιμοτερο εναι να μην ερχεται καθολου μια εγκυμοσυνη παρα να χαιρεσαι και μετα να πρεπει να ξαναπερασεις χειρουργεια για αποξεσεις κλπ...αυτα δεν μπορω και ειδικα τωρα που εχω και το γαμο...

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
Δεν συνεβη τιποτα...θα το δεις...Απλα θα φανει σε λιγες μερες..
μακαρι γλυκο μου κοριτσακι αλλα εχω προετοιμασει τον εαυτο οτι δεν θα φανει τπτ για μην απογοητευτω....19 Ιουνιου εχω ραντεβου και 29 εχω το γαμο....αστα...tragic.... Smile Smile Smile Smile Smile

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
viki1988 έγραψε:
irene μου τωρα ειμαι καλα....ευτυχως ειμαι πολυ δυνατος χαρακτηρας....απλα στεναχωριεμαι γιατι προτιμοτερο εναι να μην ερχεται καθολου μια εγκυμοσυνη παρα να χαιρεσαι και μετα να πρεπει να ξαναπερασεις χειρουργεια για αποξεσεις κλπ...αυτα δεν μπορω και ειδικα τωρα που εχω και το γαμο...
σε καταλαβαινω απολυτα μιας κ τα εχω περασει κ εγω..αλλα ο γιατρος δεν ειπε οτι δεν υπρχει ελπιδα..ο μερες θα δειξουν

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:σε καταλαβαινω απολυτα μιας κ τα εχω περασει κ εγω..αλλα ο γιατρος δεν ειπε οτι δεν υπρχει ελπιδα..ο μερες θα δειξουν
το ξερω κοριτσακι μου οτι ειναι να γινει θα γινει.....οσο και να κλαψω οσο και να στεναχωρηθω δεν θα αλλαξει κατι.....δεν πειραζει...αρκει να τελειωνω νωρις με αυτο το θεμα....

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
το ξερω κοριτσακι μου οτι ειναι να γινει θα γινει.....οσο και να κλαψω οσο και να στεναχωρηθω δεν θα αλλαξει κατι.....δεν πειραζει...αρκει να τελειωνω νωρις με αυτο το θεμα....
κουραγιο βικακι μου..εμεις ειμαστε εδω για οτι θελεις να μοιραστεις..θα πας αυριο για τις εξετασεις?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΜΠΗΚΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΤΑΠΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΒΙΚΥΣ ΜΑΣ.
ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ.ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΨΗΦΙΑΚΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ 2 - 3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΑΥΤΑ.ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΝΙΧΝΕΥΟΥΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ Η ΣΥΛΛΗΨΗ,ΕΧΕ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ.ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ.Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ.ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΩ.ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΞΑΝΑ.ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ.ΗΡΘΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΩΡΑΚΙ,Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΝΤΑΞΕΙ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΙΣ 17 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΙΣ 19 ΠΑΛΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βικυ μου αδικα στενοχωριεσαι...στην 5η εβδομαδα δεν βλεπεις εμβρυο....μονο σακο... ξερω τι σου λεω...

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΜΠΗΚΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΤΑΠΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΒΙΚΥΣ ΜΑΣ.
ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ.ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΨΗΦΙΑΚΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ 2 - 3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΑΥΤΑ.ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΝΙΧΝΕΥΟΥΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ Η ΣΥΛΛΗΨΗ,ΕΧΕ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ.ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ.Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ.ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΩ.ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΞΑΝΑ.ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ.ΗΡΘΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΩΡΑΚΙ,Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΝΤΑΞΕΙ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΙΣ 17 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΙΣ 19 ΠΑΛΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!

αντε ντε πες της τα κι εσυ γιατι εμας τιποταααααααααααα.
να σου πω εσυ μανταμ μην ξεθαρευεις! ηρεμα με τα ταπερακια και τις δουλιτσες γενικοτερα. φτιαχνω παστιτσιο και ντολμαδακια να σου στειλω αν ειναι!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!
ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ, ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ. ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΥΛΙ ΚΑΙ ΑΝΑΖΗΤΑΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ....
ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ.
ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 12 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 12 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 12 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 12 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 12 35468

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
valgreg έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΜΠΗΚΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΤΑΠΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΒΙΚΥΣ ΜΑΣ.
ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ.ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΨΗΦΙΑΚΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ 2 - 3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΑΥΤΑ.ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΝΙΧΝΕΥΟΥΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ Η ΣΥΛΛΗΨΗ,ΕΧΕ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ.ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ.Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ.ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΩ.ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΞΑΝΑ.ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ.ΗΡΘΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΩΡΑΚΙ,Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΝΤΑΞΕΙ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΙΣ 17 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΙΣ 19 ΠΑΛΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!

αντε ντε πες της τα κι εσυ γιατι εμας τιποταααααααααααα.
να σου πω εσυ μανταμ μην ξεθαρευεις! ηρεμα με τα ταπερακια και τις δουλιτσες γενικοτερα. φτιαχνω παστιτσιο και ντολμαδακια να σου στειλω αν ειναι!

καλε τι ανυπακουα κοριτσια ειναι αυτα τα εγκυακια μας;;;;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΜΠΗΚΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΤΑΠΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΒΙΚΥΣ ΜΑΣ.
ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ.ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΨΗΦΙΑΚΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ 2 - 3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΑΥΤΑ.ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΝΙΧΝΕΥΟΥΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ Η ΣΥΛΛΗΨΗ,ΕΧΕ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ.ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ.Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ.ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΩ.ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΞΑΝΑ.ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ.ΗΡΘΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΩΡΑΚΙ,Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΝΤΑΞΕΙ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΙΣ 17 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΙΣ 19 ΠΑΛΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!


ΚΑΛΕ ΒΑΛΑΝΤΩ...ΠΗΓΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 12 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 12 606100 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 12 606100 ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ;;;!!!ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;;ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΡΟΖ;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις