Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
popialex έγραψε:Kαλώς σας βρήκα κορίτσια αχ είσαστε αρκετες κ εχω θέμα με την μνήμη...εύχομαι όλες γρήγορα να μείνουμε εγκυουλες...εγω έχω στερέψει απο ιδεες δεν ξέρω τι να μαγειρέψω πια...
Rolling Eyes Rolling Eyes

Καλησπέρα Καλλιόπη μου είμαι η Εφη καινούρια και γω στην παρέα ..Ελπίζω να τα λέμε συχνά εδώ..εγω εκανα κολοκυθάκια γεμιστά αυγολέμονο σήμερα, πολύ μπελαλίδικο φαγητό ,αλλά επειδή ο καλός μου έχει υπηρεσία σήμερα είχα πολυυυυυυυ χρόνο να ασχοληθώ και επιπλέον αύριο θα έχουμε ωραίο φαγάκι να φάμε παρέα !!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Γεια σας κοριτσια! τι κανετε;;
Μια μου μιλατε για φαγητο να σας πω οτι σημερα εφαγα ρεβυθια στο φουρνο με μελιτζανες..ενα φαγητο που λατρευω και συνηθιζεται στα μερη μου!
καλησπερα λιλλυ μου..και εγω απο πανω ειμαι αλλα πρωτη φορα ακουω αυτο το φαγητο.απο που εισαι ακριβως?εγω μολις εφαγα τα φασολακια μου με μπολικη φετουλα.. μιαμ μιαμ τελεια ηταν.. Very Happy

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Lillybell έγραψε:Γεια σας κοριτσια! τι κανετε;;
Μια μου μιλατε για φαγητο να σας πω οτι σημερα εφαγα ρεβυθια στο φουρνο με μελιτζανες..ενα φαγητο που λατρευω και συνηθιζεται στα μερη μου!

Καλησπέρα Lillybell !! Πολύ πρωτότυπος συνδυασμός αυτός δεν το έχω ξανακούσει είναι η αλήθεια !!! Σε ποιές περιοχές το μαγειρεύουν ??

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια αυτο το μαγειρευουν στις Σερρες!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:κοριτσια αυτο το μαγειρευουν στις Σερρες!
η μαμα μου ειναι απο σερρες αλλα ποτε δε μας εκανε ουτε η γιαγια..

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Lillybell έγραψε:κοριτσια αυτο το μαγειρευουν στις Σερρες!

Και να φανταστείς ότι η κολλητή μου είναι Σερραία και δεν έτυχε ποτέ να αναφερθεί αυτό το φαγητό ...Και τα φασολάκια σούπερ με σαλτσούλα και τυρί φέτα ...Αν και θέλω γλυκάκι αυτη τη στιγμη προσπαθώ να κρατηθω !!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:κοριτσια αυτο το μαγειρευουν στις Σερρες!
η μαμα μου ειναι απο σερρες αλλα ποτε δε μας εκανε ουτε η γιαγια..

κριμα..ειναι πεντανοστιμο.. Τα ρεβυθια δεν με ενθουσιαζουν σουπα, αλλα μ'αυτο τον τροπο τρελαινομαι.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 564595

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου σας χαιρετω..παω στη κουμπαρα μου για καφε να δω κ την μπουμπου μου.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 125586

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:κοριτσακια μου σας χαιρετω..παω στη κουμπαρα μου για καφε να δω κ την μπουμπου μου.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 125586
γεια σου Ειρηνη μου, καλα να περασεις και να "ζουληξεις" πολυ τη μπουμπου! I love you I love you I love you I love you I love you

popialex

popialex
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγω τλκ του εφτιαξα μια τελεια ομελετα με πατατες μπεικον κ τυρι γκουντα τελειο αχαχαχαχα....δεν ειχα ορεξη επισης καλες η ιδεες κ πιστευω κ νοστιμα αλλα τα φαγητα που δεν τρωω δεν τα μαγειρευω κ απο τα 50 φαγητα τρωω τα 10 Very Happy... Για αυτο σας λεω τα εχω βαρεθει....αχ ασχετο αλλα σχετικο ανυπομονω να περασουν οι μερες...δεν κανω τεστ μονο αν θα εχω καθυστερηση κ εκει που εχω θετικη σκεψη λεω σιγα μην ειμαι...

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efaki32 έγραψε:Κορίτσια μου καλημέρα !! Σας διαβάζω αρκετό καρό και χαίρομαι πραγματικά για την ωραία παρεούλα που έχετε δημιουργήσει μεταξύ σας και την αλληλοϋποστήριξη που πρσφέρετε ..Είμαι τελείως καινούρια στο φόρουμ και ελπίζω να τα λέμε πολύ συχνά από εδώ και πέρα ..Είμαι η Εφη και είμαι 32 χρονών από Θεσσαλονίκη Very Happy Αν και δεν έχει πολύ καιρό που ξεκινήσαμε τις προσπάθειες πιστεύω στη θετική σκέψη και στο γουρλίδικο θεματάκι σας !!! Laughing

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ,ΧΑΡΗΚΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αϊντε να μαζευοτυμε κι απο δω ολα τα κορτσουδια!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:
καλημερα!! ακομα τιποτα!!!
το στηθος τουμπανο, η ορεξη φουλ,και η μεση μου σκιζεται στα 2.....θα ρθει κ αυτο το μηνα,σιγα μη μ αφησει..

αντε να δουμε!!!! δεν αλλαζει και το τικερακι μου! το βλεπω και συγχιζομαι!! πφφφφ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙΙΙΙΙΙ,ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
popialex έγραψε:Καλημέρα κ απο μένα κορίτσια επιτέλους ρεπό σήμερα ....τι κάνετε?

Δυστυχως Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 667478 δεν θυμάμαι ονοματάκια ελπίζω σύντομα να σας μάθω!!! Smile Smile

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΕΔΩ.ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ Ε?ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕ ΟΜΟΡΦΑ Η ΜΕΡΑ ΣΟΥ!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:καλησπερα στην πιο ομορφη κ πιο γλυκεια παρεουλα Very Happy τι κανουν τα κοριτσια μου?οπως καταλαβαινετε ξυπνησα με πολυ καλυτερη διαθεση απο χθες κ μπορω να πω οτι σημερα ειμαι καλα flower

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!! flower flower

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kallia24 έγραψε:ομορφα μου κοριτσακια τι κανετε??να καλοσωρισω και εγω τα καινουργια κοριτσακια και συντομα να τους ευχηθω με ενα σπορακι στην κοιλιτσα τους!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 215994

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑΑΑΑΑ!!!!!

ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΤΩΝ ΤΙΜΩΝ ΤΑ ΗΩΣΙΝΟΦΥΛΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΧΑΜΗΛΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ GOOGLE ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.


ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472

LILLYBELL ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΟΥΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ,ΠΩ ΠΩ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΑΡΧΙΣΕ Η ΖΕΣΤΗ ΟΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ,ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟ,ΧΑΧΑΧΑΧΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472

ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472

ΒΙΚΑΚΙ ΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ,ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ???ΑΧΑ!!!ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!ΑΝΤΕ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΤΡΙΤΗ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472

ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ Η ΟΜΕΛΕΤΑ ΣΟΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472

ΕΦΗ ΜΟΥ,ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ,ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΞΑΝΑ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472

ΣΟΦΑΚΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΤΥΧΑΙΝΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472

ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ?ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ,ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΜΙΑ.... Embarassed

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
valgreg έγραψε:
efaki32 έγραψε:Κορίτσια μου καλημέρα !! Σας διαβάζω αρκετό καρό και χαίρομαι πραγματικά για την ωραία παρεούλα που έχετε δημιουργήσει μεταξύ σας και την αλληλοϋποστήριξη που πρσφέρετε ..Είμαι τελείως καινούρια στο φόρουμ και ελπίζω να τα λέμε πολύ συχνά από εδώ και πέρα ..Είμαι η Εφη και είμαι 32 χρονών από Θεσσαλονίκη Very Happy Αν και δεν έχει πολύ καιρό που ξεκινήσαμε τις προσπάθειες πιστεύω στη θετική σκέψη και στο γουρλίδικο θεματάκι σας !!! Laughing

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ,ΧΑΡΗΚΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!

Χρυσοβαλάντη μου σ'ευχαριστώ πολύ για τις γλυκιές ευχούλες σου !!! Εύχομαι και σε σένα όλα να εξελιχθούν όπως τα ονειρεύεσαι και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το νινάκι σου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472 Αντε να κολλάμε σιγά σιγά και οι υπόλοιπες την θετική σας ενέργεια και να βρεθούμε σύντομα στη θέση σας Very Happy

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
καλημερα!! ακομα τιποτα!!!
το στηθος τουμπανο, η ορεξη φουλ,και η μεση μου σκιζεται στα 2.....θα ρθει κ αυτο το μηνα,σιγα μη μ αφησει..

αντε να δουμε!!!! δεν αλλαζει και το τικερακι μου! το βλεπω και συγχιζομαι!! πφφφφ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙΙΙΙΙΙ,ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?


KANONIKA ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ......ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ,ΤΙΣ ΡΩΓΕΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ....ΘΑ ΣΚΑΣΩΩΩΩ

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:

KANONIKA ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ......ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ,ΤΙΣ ΡΩΓΕΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ....ΘΑ ΣΚΑΣΩΩΩΩ

ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ?ΑΑΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΕΓΩ!!! affraid

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efaki32 έγραψε:
Χρυσοβαλάντη μου σ'ευχαριστώ πολύ για τις γλυκιές ευχούλες σου !!! Εύχομαι και σε σένα όλα να εξελιχθούν όπως τα ονειρεύεσαι και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το νινάκι σου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 417472 Αντε να κολλάμε σιγά σιγά και οι υπόλοιπες την θετική σας ενέργεια και να βρεθούμε σύντομα στη θέση σας Very Happy


ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΠΟΛΙΚΗ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 30 377361

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
KANONIKA ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ......ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ,ΤΙΣ ΡΩΓΕΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ....ΘΑ ΣΚΑΣΩΩΩΩ


Γεια σου !! Εκανες κανενα τεστακι;;; τι περιμενεις;

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
bourboulithra έγραψε:

KANONIKA ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ......ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ,ΤΙΣ ΡΩΓΕΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ....ΘΑ ΣΚΑΣΩΩΩΩ

ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ?ΑΑΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΕΓΩ!!! affraid

ΕΙΧΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΤΙΣ 25/5.ΕΕ ΔΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ????????

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
KANONIKA ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ......ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ,ΤΙΣ ΡΩΓΕΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ....ΘΑ ΣΚΑΣΩΩΩΩ


Γεια σου !! Εκανες κανενα τεστακι;;; τι περιμενεις;

ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΓΤ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ!!
ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΜΩΡΕ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΟΡΙΟ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:
valgreg έγραψε:
bourboulithra έγραψε:

KANONIKA ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ......ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ,ΤΙΣ ΡΩΓΕΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ....ΘΑ ΣΚΑΣΩΩΩΩ

ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ?ΑΑΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΕΓΩ!!! affraid

ΕΙΧΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΤΙΣ 25/5.ΕΕ ΔΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ????????

ΣΟΡΙΙΙΙΙΙ ΣΤΙΣ 22 ΕΙΧΑ,ΕΙΔΑ ΠΟΤΕ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΟΛΙΣ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις