Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
48 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 48 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ενσαρκώθηκα στα σπλάχνα σου.Ρούφηξα τη δύναμη σου.Ξάπλωσα και κοιμήθηκα στα σκοτεινά τείχη της κοιλιάς σου.Όμως δεν είχα ακόμα τα μάτια μου ανοιχτά για να δώ το σπουδαίο έργο που επιτελούσες τόσους μήνες ώσπου να με φέρεις με οδυνηρούς πόνους στο φώς του κόσμου.Μετά με τάισες με το πολύτιμο γάλα σου κι εγώ άπλωνα τα φουσκωτά μου χεράκια να σε αγγίξω και σε κοίταζα στα μάτια για να σε γνωρίσω.Κι εσύ μανούλα μου με πλημμύριζες με άπειρη αγάπη στη ζεστή και γλυκιά αγκαλιά σου και με νανούριζες με την μελωδική φωνή σου.Κι όσο να μεγαλώνω,θυσίες;Αμέτρητες.Για μένα μανούλα μου θα είσαι το πιο πολύτιμο το πιο τίμιο και αγαπημένο πρόσωπο που θα έχω βαθιά αποτυπωμένο στο νού και στην καρδιά μου.Στα παιδιά μου μετέδωσα και τώρα μεταδίδω στα εγγόνια μου την αγάπη που μου δίδαξες την υπομονή σου και τις αξίες σου.

ΑΧ ΘΑ ΚΛΑΙΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ????ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ,ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΜΑΜΑ ΜΟΥ,ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Very Happy Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 417472

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δεν το καταλαβαινω αυτο το "θα απογοητευτω" βρε κοριτσια.... Αν δεν εισαι, τι θα αλλαξει με το να το κανεις 5 μερες μετα;; και αν εισαι αντιστοιχα τι θα αλλαξει;; Για μενα οσο πιο νωρις το ξερεις τοσο πιο νωρις ξεκινας να προσεχεις.. και αν δεν εισαι, τοσο πιο νωρις το ξεπερνας και πας για τον επομενο μηνα.... τι να πω;; οπως βολευει την καθε μια...

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:Ενσαρκώθηκα στα σπλάχνα σου.Ρούφηξα τη δύναμη σου.Ξάπλωσα και κοιμήθηκα στα σκοτεινά τείχη της κοιλιάς σου.Όμως δεν είχα ακόμα τα μάτια μου ανοιχτά για να δώ το σπουδαίο έργο που επιτελούσες τόσους μήνες ώσπου να με φέρεις με οδυνηρούς πόνους στο φώς του κόσμου.Μετά με τάισες με το πολύτιμο γάλα σου κι εγώ άπλωνα τα φουσκωτά μου χεράκια να σε αγγίξω και σε κοίταζα στα μάτια για να σε γνωρίσω.Κι εσύ μανούλα μου με πλημμύριζες με άπειρη αγάπη στη ζεστή και γλυκιά αγκαλιά σου και με νανούριζες με την μελωδική φωνή σου.Κι όσο να μεγαλώνω,θυσίες;Αμέτρητες.Για μένα μανούλα μου θα είσαι το πιο πολύτιμο το πιο τίμιο και αγαπημένο πρόσωπο που θα έχω βαθιά αποτυπωμένο στο νού και στην καρδιά μου.Στα παιδιά μου μετέδωσα και τώρα μεταδίδω στα εγγόνια μου την αγάπη που μου δίδαξες την υπομονή σου και τις αξίες σου.

ΑΧ ΘΑ ΚΛΑΙΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ????ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ,ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΜΑΜΑ ΜΟΥ,ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Very Happy Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 417472

ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙΙΙΙΙ!!!!!!! ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
valgreg έγραψε:
bourboulithra έγραψε:

KANONIKA ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ......ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ,ΤΙΣ ΡΩΓΕΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ....ΘΑ ΣΚΑΣΩΩΩΩ

ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ?ΑΑΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΕΓΩ!!! affraid

ΕΙΧΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΤΙΣ 25/5.ΕΕ ΔΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ????????

ΣΟΡΙΙΙΙΙΙ ΣΤΙΣ 22 ΕΙΧΑ,ΕΙΔΑ ΠΟΤΕ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΟΛΙΣ..

Αφου ειχες σιγουρα στις 22/5 ωορρηξια, προσθεσε αλλες 14 μερες και φτανεις στην αναμενομενη περιοδο... Δηλαδη στις 4 ιουνιου επρεπε να σου ερθει...

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
valgreg έγραψε:
bourboulithra έγραψε:

KANONIKA ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ......ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ,ΤΙΣ ΡΩΓΕΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ....ΘΑ ΣΚΑΣΩΩΩΩ

ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ?ΑΑΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΕΓΩ!!! affraid

ΕΙΧΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΤΙΣ 25/5.ΕΕ ΔΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ????????

ΣΟΡΙΙΙΙΙΙ ΣΤΙΣ 22 ΕΙΧΑ,ΕΙΔΑ ΠΟΤΕ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΟΛΙΣ..


ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΙΣΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΗΡΘΕ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ!!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:Ενσαρκώθηκα στα σπλάχνα σου.Ρούφηξα τη δύναμη σου.Ξάπλωσα και κοιμήθηκα στα σκοτεινά τείχη της κοιλιάς σου.Όμως δεν είχα ακόμα τα μάτια μου ανοιχτά για να δώ το σπουδαίο έργο που επιτελούσες τόσους μήνες ώσπου να με φέρεις με οδυνηρούς πόνους στο φώς του κόσμου.Μετά με τάισες με το πολύτιμο γάλα σου κι εγώ άπλωνα τα φουσκωτά μου χεράκια να σε αγγίξω και σε κοίταζα στα μάτια για να σε γνωρίσω.Κι εσύ μανούλα μου με πλημμύριζες με άπειρη αγάπη στη ζεστή και γλυκιά αγκαλιά σου και με νανούριζες με την μελωδική φωνή σου.Κι όσο να μεγαλώνω,θυσίες;Αμέτρητες.Για μένα μανούλα μου θα είσαι το πιο πολύτιμο το πιο τίμιο και αγαπημένο πρόσωπο που θα έχω βαθιά αποτυπωμένο στο νού και στην καρδιά μου.Στα παιδιά μου μετέδωσα και τώρα μεταδίδω στα εγγόνια μου την αγάπη που μου δίδαξες την υπομονή σου και τις αξίες σου.

ΑΧ ΘΑ ΚΛΑΙΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ????ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ,ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΜΑΜΑ ΜΟΥ,ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Very Happy Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 417472

Πολυ συγκινητικο!! να την χα;ιρεσαι Χρυσοβαλαντω μου και να της χαρισεις το πιο πολυτιμο δωρο της ( μετα απο εσενα)...το εγγονακι της!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:
ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙΙΙΙΙ!!!!!!! ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:Εγω δεν το καταλαβαινω αυτο το "θα απογοητευτω" βρε κοριτσια.... Αν δεν εισαι, τι θα αλλαξει με το να το κανεις 5 μερες μετα;; και αν εισαι αντιστοιχα τι θα αλλαξει;; Για μενα οσο πιο νωρις το ξερεις τοσο πιο νωρις ξεκινας να προσεχεις.. και αν δεν εισαι, τοσο πιο νωρις το ξεπερνας και πας για τον επομενο μηνα.... τι να πω;; οπως βολευει την καθε μια...

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ Κ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΡΟΖΙΣΕΙ...
ΤΟ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ....ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ....

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ !! ΔΕ ΘΑ ΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΘΑ ΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ.

ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ "Ο ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ"!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
Πολυ συγκινητικο!! να την χα;ιρεσαι Χρυσοβαλαντω μου και να της χαρισεις το πιο πολυτιμο δωρο της ( μετα απο εσενα)...το εγγονακι της!!

ΑΧ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ,ΝΑ ΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΑΚΙ!!!!!ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:
Lillybell έγραψε:Εγω δεν το καταλαβαινω αυτο το "θα απογοητευτω" βρε κοριτσια.... Αν δεν εισαι, τι θα αλλαξει με το να το κανεις 5 μερες μετα;; και αν εισαι αντιστοιχα τι θα αλλαξει;; Για μενα οσο πιο νωρις το ξερεις τοσο πιο νωρις ξεκινας να προσεχεις.. και αν δεν εισαι, τοσο πιο νωρις το ξεπερνας και πας για τον επομενο μηνα.... τι να πω;; οπως βολευει την καθε μια...

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ Κ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΡΟΖΙΣΕΙ...
ΤΟ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ....ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ....

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ !! ΔΕ ΘΑ ΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΘΑ ΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ.

ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ "Ο ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ"!!


ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η LILLYBELL ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΓΚΑΖΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ.

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
valgreg έγραψε:Ενσαρκώθηκα στα σπλάχνα σου.Ρούφηξα τη δύναμη σου.Ξάπλωσα και κοιμήθηκα στα σκοτεινά τείχη της κοιλιάς σου.Όμως δεν είχα ακόμα τα μάτια μου ανοιχτά για να δώ το σπουδαίο έργο που επιτελούσες τόσους μήνες ώσπου να με φέρεις με οδυνηρούς πόνους στο φώς του κόσμου.Μετά με τάισες με το πολύτιμο γάλα σου κι εγώ άπλωνα τα φουσκωτά μου χεράκια να σε αγγίξω και σε κοίταζα στα μάτια για να σε γνωρίσω.Κι εσύ μανούλα μου με πλημμύριζες με άπειρη αγάπη στη ζεστή και γλυκιά αγκαλιά σου και με νανούριζες με την μελωδική φωνή σου.Κι όσο να μεγαλώνω,θυσίες;Αμέτρητες.Για μένα μανούλα μου θα είσαι το πιο πολύτιμο το πιο τίμιο και αγαπημένο πρόσωπο που θα έχω βαθιά αποτυπωμένο στο νού και στην καρδιά μου.Στα παιδιά μου μετέδωσα και τώρα μεταδίδω στα εγγόνια μου την αγάπη που μου δίδαξες την υπομονή σου και τις αξίες σου.

ΑΧ ΘΑ ΚΛΑΙΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ????ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ,ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΜΑΜΑ ΜΟΥ,ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Very Happy Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 417472

Θα με κάνεις να κλάψω βραδιάτικα !!! Να τη χαίρεσαι κορίτσι μου όντως σαν τη μανούλα δεν υπάρχει άλλο τέτοιο πρόσωπο ..Να τις προσέχετε και να τις λέτε πως τις αγαπάτε κάθε μέρα κορίτσια χιλιοειπωμένο αλλά μόνο αν δεν έχεις τη δυνατότητα να το κάνεις καταλαβαίνεις το νόημά του ..Το καλύτερο δώρο θα της κάνεις Χρυσοβαλάντη μου Very Happy

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
Lillybell έγραψε:Εγω δεν το καταλαβαινω αυτο το "θα απογοητευτω" βρε κοριτσια.... Αν δεν εισαι, τι θα αλλαξει με το να το κανεις 5 μερες μετα;; και αν εισαι αντιστοιχα τι θα αλλαξει;; Για μενα οσο πιο νωρις το ξερεις τοσο πιο νωρις ξεκινας να προσεχεις.. και αν δεν εισαι, τοσο πιο νωρις το ξεπερνας και πας για τον επομενο μηνα.... τι να πω;; οπως βολευει την καθε μια...

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ Κ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΡΟΖΙΣΕΙ...
ΤΟ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ....ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ....

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ !! ΔΕ ΘΑ ΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΘΑ ΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ.

ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ "Ο ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ"!!


ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η LILLYBELL ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΓΚΑΖΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΤΗ LILIBELL (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ+ΕΓΩ=ΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ) ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ.
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ... Very Happy Very Happy

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!


[/quote]
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΤΗ LILIBELL (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ+ΕΓΩ=ΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ) ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ.
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ... Very Happy Very Happy
[/quote]

Αντε καλή μου μακάρι όλα να έχουν βρει το δρόμο τους και να ακούσουμε ευχάριστα σύντομα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 654316

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efaki32 έγραψε:
Θα με κάνεις να κλάψω βραδιάτικα !!! Να τη χαίρεσαι κορίτσι μου όντως σαν τη μανούλα δεν υπάρχει άλλο τέτοιο πρόσωπο ..Να τις προσέχετε και να τις λέτε πως τις αγαπάτε κάθε μέρα κορίτσια χιλιοειπωμένο αλλά μόνο αν δεν έχεις τη δυνατότητα να το κάνεις καταλαβαίνεις το νόημά του ..Το καλύτερο δώρο θα της κάνεις Χρυσοβαλάντη μου Very Happy

ΜΑΚΑΡΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΞΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΩΡΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΤΗ LILIBELL (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ+ΕΓΩ=ΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ) ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ.
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ... Very Happy Very Happy

ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ,ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

popialex

popialex
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bourboulithra έγραψε:
Lillybell έγραψε:Εγω δεν το καταλαβαινω αυτο το "θα απογοητευτω" βρε κοριτσια.... Αν δεν εισαι, τι θα αλλαξει με το να το κανεις 5 μερες μετα;; και αν εισαι αντιστοιχα τι θα αλλαξει;; Για μενα οσο πιο νωρις το ξερεις τοσο πιο νωρις ξεκινας να προσεχεις.. και αν δεν εισαι, τοσο πιο νωρις το ξεπερνας και πας για τον επομενο μηνα.... τι να πω;; οπως βολευει την καθε μια...

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ Κ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΡΟΖΙΣΕΙ...
ΤΟ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ....ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ....

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ !! ΔΕ ΘΑ ΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΘΑ ΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ.

ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ "Ο ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ"!!
Με 2 μέρες ήδη καθυστέρηση πως μπορεις να κρατιέσαι κ αλλο να μην κάνεις τεστ?
Πάντως όποτε κ να το κάνεις σου εύχομαι ένα ωραιοτατο θετικο τεστάκι.... Very Happy Very Happy

popialex

popialex
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
valgreg έγραψε:
efaki32 έγραψε:
Θα με κάνεις να κλάψω βραδιάτικα !!! Να τη χαίρεσαι κορίτσι μου όντως σαν τη μανούλα δεν υπάρχει άλλο τέτοιο πρόσωπο ..Να τις προσέχετε και να τις λέτε πως τις αγαπάτε κάθε μέρα κορίτσια χιλιοειπωμένο αλλά μόνο αν δεν έχεις τη δυνατότητα να το κάνεις καταλαβαίνεις το νόημά του ..Το καλύτερο δώρο θα της κάνεις Χρυσοβαλάντη μου Very Happy

ΜΑΚΑΡΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΞΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΩΡΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!

Να χαίρεσαι την μανούλα σου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 982137 κ σύντομα θα πάρετε στα χέρια σας το ομορφότερο δώρο!!!

Ε κοριτσομάνες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 875502 κ απο εδω λίγο μπεμπεδόσκονηηηηη..... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 727892Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 868444 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 868444 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 868444

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
popialex έγραψε:

Να χαίρεσαι την μανούλα σου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 982137 κ σύντομα θα πάρετε στα χέρια σας το ομορφότερο δώρο!!!

Ε κοριτσομάνες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 875502 κ απο εδω λίγο μπεμπεδόσκονηηηηη..... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 727892Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 868444 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 868444 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 868444

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ ΟΡΙΣΤΕ ΕΦΤΑΣΕΕΕΕΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 377361

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΣΑ Crying or Very sad Crying or Very sad ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΑ.
ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ Sleep Sleep Sleep ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 883208 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 502437

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
valgreg έγραψε:ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΣΑ Crying or Very sad Crying or Very sad ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΑ.
ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ Sleep Sleep Sleep ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 883208 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 502437

Καλό σου βράδυ κορίτσι μου με όνειρα γλυκά και μπεμπεδένια Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 417472

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΣΑ Crying or Very sad Crying or Very sad ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΑ.
ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ Sleep Sleep Sleep ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 883208 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 502437


Καληνυχτα γλυκουλα μου! I love you

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Zouzounes mou ti kanete?egw olh mera soultoukeua!Ax den diavasa ti grapsate eimai k apo to kinhto k vgazw ta matia mou!!Eiste oles kala?exoume kanena neo?

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Αλεξανδρα μου γλυκια!! ολες σχετικα καλα...νεο δεν εχουμε, εχουμε στην αναμονη κανα δυο κοριτσακια...θα δουμε..Εγω θα βγω, πρεπει να πεσω για νανι..φιλακια κι ευχομαι αυριο να συναντηθουμε πιο νωρις να τα πουμε!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 31 531909

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι ποοοοοοονος ηταν αυτος??? ΟΥΡΛΙΑΖΑ μονο αυτο σας λεω! ουτε στον χειροτερο εχθρο μου αυτο το πραγμα!!!

παντως απο σαλπιγγες παμε καλαααααααα!!!! αν βεβαια μου ελεγαν να το ξανακανω, μονο με ολικη ναρκωση!

ειστε ολες καλα????

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Poneses Anna mou e?alla ola kala etsi?lilly mou kalo vradu na exeis!!filakia!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις