Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:

απο την κοιλια σε εκανε;;; εεεεε ενα ενα εξηγουνται ολα βρε βικακι μου..
ναι λιλλυ μου απο την κοιλια....διαβασα ομως οτι ο πιο σωστος στην αρχη της κυησης ειναι ο ενδοκολπικος.....

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
viki1988 έγραψε:
ναι αλεξανδρα μου θα παω και σε αλλον...αυτος ουτε που μου εδωσε λιγο θαρρος...δεν μου ειπε βεβαια και κατι κακο αλλα δεν μου εξηγησε να καταλαβω και το μυαλο μου πηγε στο κακο....ρε αλεξανδρα μου ενδοκολπικο υπερηχο ειχες κανει η στην κοιλια;;;;γιατι καπου διαβασα οτι ο ενδοκολπικος στην αρχη της εγκυμοσυνης δειχνει πιο καλα....

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΝΔΟΚΟΛΠΙΚΟ ΑΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΡΘΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ 'ΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΟΣ ΣΠΡΙΝΤΕΡ!!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου να ξερετε μου φτιαξατε τη διαθεση.....κακως εκανα που δεν μπηκα πιο νωρις!!!!!!!!!!!!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
valgreg έγραψε:
poppaki έγραψε:
valgreg έγραψε:
poppaki έγραψε:
Lillybell έγραψε:
poppaki έγραψε:ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ:ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΦΑΤΣΕΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΣΤΑ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΒΑΖΩ ΕΠΙΕΙΚΩΣ ΕΝΑ 6. ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΗΤΑΝ ΣΚΛΗΡΟ!ΚΑΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΑΓΗΤΟ....ANYWAY!

τουλαχιστον ο δυοσμος ακούγονταν;;

ΟΥΤΕ...ΛΥΠΑΜΑΙ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Laughing Laughing Laughing ΑΧ ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΚΑΛΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑ


ΑΜΟΛΑΤΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ!!!ΑΜΟΛΑΤΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ!!!!(ΑΜΑΝ)


ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ ΠΑΩ ΠΑΩ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΙ ΒΡΑΚΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ!!!!


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


ΧΜ ΔΕΝ ΣΚΙΑΖΟΜΑΙ ΕΓΩ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΑ ΒΡΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΦΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΡΩΩ ΤΑ ΒΡΑΚΙΑ!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
viki1988 έγραψε:κοριτσια μου να ξερετε μου φτιαξατε τη διαθεση.....κακως εκανα που δεν μπηκα πιο νωρις!!!!!!!!!!!!!!


ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΧΑΝΕΙΣ....ΧΜ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 379767 ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕ

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="viki1988"]
Lillybell έγραψε:

απο την κοιλια σε εκανε;;; εεεεε ενα ενα εξηγουνται ολα βρε βικακι μου..
ναι λιλλυ μου απο την κοιλια....διαβασα ομως οτι ο πιο σωστος στην αρχη της κυησης ειναι ο ενδοκολπικος.....[/qu

Λοιπον...σε 2 μερες πηγαινεις σε αλλο γιατρο και κανεις υπερηχο...ενδοκολπικο...οσο αδυνατη και να εισαι ΔΕΝ φαινεται σε αυτη την εβδομαδα καθαρα το μωρακι μεσα στο σακο


εεεεε εντελως τζαμπα ανησυχησες τελικα Βικακι μου.....Ουφ με εσκασε αυτος ο γιατρος σου...πως και δεν σου εκανε κολπικο υπερηχο εφοσον ειδε οτι απο πανω δεν βλεπει καθαρα περιεχομενο;;;;;;;;... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad εεεεε μααααααα...................

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΝΔΟΚΟΛΠΙΚΟ ΑΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΡΘΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ 'ΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΟΣ ΣΠΡΙΝΤΕΡ!!!
ναι ναι θα παω σε αλλον.....τελοςςςςςςςςςςς....

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
Lillybell έγραψε:
valgreg έγραψε:
poppaki έγραψε:
valgreg έγραψε:
poppaki έγραψε:
Lillybell έγραψε:
poppaki έγραψε:ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ:ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΦΑΤΣΕΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΣΤΑ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΒΑΖΩ ΕΠΙΕΙΚΩΣ ΕΝΑ 6. ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΗΤΑΝ ΣΚΛΗΡΟ!ΚΑΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΑΓΗΤΟ....ANYWAY!

τουλαχιστον ο δυοσμος ακούγονταν;;

ΟΥΤΕ...ΛΥΠΑΜΑΙ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Laughing Laughing Laughing ΑΧ ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΚΑΛΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑ


ΑΜΟΛΑΤΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ!!!ΑΜΟΛΑΤΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ!!!!(ΑΜΑΝ)


ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ ΠΑΩ ΠΑΩ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΙ ΒΡΑΚΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ!!!!


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


ΧΜ ΔΕΝ ΣΚΙΑΖΟΜΑΙ ΕΓΩ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΑ ΒΡΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΦΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΡΩΩ ΤΑ ΒΡΑΚΙΑ!!!


Χρυσοβαλαντω μνου στειλε και μερικα εδω γιατι εχεις ρεντα αποψε κι εχω λιωσει Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια μου όμορφα!!Επέστρεψα πριν λίγες ώρες και είπα να μπω να δω τα νέα σας!!Μόλις τελείωσα τις σελίδες μου βγήκε η γλώσσα να σας προλάβω!! Shocked Shocked

Καλά κυρία Βίκυ μας άμα σας πιάσω θα σας πω εγώ που μας στεναχωρείτε άδικα..Δεν κάνει να δέρνεις και εγκύους Very Happy Very Happy Αλλά λέω να δείρω τον γιατρό σου πολύ καλά σου λένε τα κορίτσια και γω προτείνω να επισκεφτείς και κάποιον άλλο τώρα δεν ποθ είναι και αρχή!

Για πείτε μου κορίτσια μου άλλο τι κάνετε?

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:

Λοιπον...σε 2 μερες πηγαινεις σε αλλο γιατρο και κανεις υπερηχο...ενδοκολπικο...οσο αδυνατη και να εισαι ΔΕΝ φαινεται σε αυτη την εβδομαδα καθαρα το μωρακι μεσα στο σακο


εεεεε εντελως τζαμπα ανησυχησες τελικα Βικακι μου.....Ουφ με εσκασε αυτος ο γιατρος σου...πως και δεν σου εκανε κολπικο υπερηχο εφοσον ειδε οτι απο πανω δεν βλεπει καθαρα περιεχομενο;;;;;;;;... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad εεεεε μααααααα...................
δεν ξερω ρε λιλλυ μου δεν πολυασχοληθηκε μου φαινεται.....το μονο που μου ειπε ειναι να κανω τις εξετασεις και σε 2 εβδομαδες να παω.....τι να πω;;;ηταν ο τροπος του που με εκανε χαλια......δεν μου ειπε ουτε κατι αρνητικο ουτε κατι θετικο.....

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kala einai dunaton!???aaaaaaa fusika k endokolpiko mou ekane k oxi mono sto prwto rantevou alla k mexri ja fouskwsei h koilia mou mono endokolpiko mou ekane!!loipon viky mou thelw na pas aurio kiolas se allo giatro.den kserw ti tha kaneis alla tha pas aurio kiolas se allon gia na deis oti den sou leme vlakeies k oti adika se anhsuxhse eilikrina!!!etsi mas trelanan k emas sthn ellada.mpleksame me enan giatro pou ekane psuxologiko polemo ston Antra mou k phgame se allon k mas diafwtise..popph mou se euxaristw apo kardias me sugkineite pou mou lete tetoia logia..eimai thetikh k etsi prepei na eimaste koritsia mou!!!mas dinei dunamh auto!!!giati na skeftomai arnhtika???mono kako ston eauto mou tha kanw..an einai grafto mou na mou sumvei to kako tha mou sumvei...

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου όμορφα!!Επέστρεψα πριν λίγες ώρες και είπα να μπω να δω τα νέα σας!!Μόλις τελείωσα τις σελίδες μου βγήκε η γλώσσα να σας προλάβω!! Shocked Shocked

Καλά κυρία Βίκυ μας άμα σας πιάσω θα σας πω εγώ που μας στεναχωρείτε άδικα..Δεν κάνει να δέρνεις και εγκύους Very Happy Very Happy Αλλά λέω να δείρω τον γιατρό σου πολύ καλά σου λένε τα κορίτσια και γω προτείνω να επισκεφτείς και κάποιον άλλο τώρα δεν ποθ είναι και αρχή!

Για πείτε μου κορίτσια μου άλλο τι κάνετε?

Γεια σου Βασουλα!!Καλως ηλθες!!! Το Βικακι μας θα του τραβηξουμε τ'αφτια ολες μας που ανησυχησε αδικα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 35468

Πες μας εσυ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΣ??????????????????????????

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου όμορφα!!Επέστρεψα πριν λίγες ώρες και είπα να μπω να δω τα νέα σας!!Μόλις τελείωσα τις σελίδες μου βγήκε η γλώσσα να σας προλάβω!! Shocked Shocked

Καλά κυρία Βίκυ μας άμα σας πιάσω θα σας πω εγώ που μας στεναχωρείτε άδικα..Δεν κάνει να δέρνεις και εγκύους Very Happy Very Happy Αλλά λέω να δείρω τον γιατρό σου πολύ καλά σου λένε τα κορίτσια και γω προτείνω να επισκεφτείς και κάποιον άλλο τώρα δεν ποθ είναι και αρχή!

Για πείτε μου κορίτσια μου άλλο τι κάνετε?
γεια σου αγαπημενη μου βασουλα.....μας ελειψες πολυ το ξερεις;;;;;τι να κανω ρε βασουλα το μυαλο μου πηγε στο κακο.....δεν ξερω τι να πω.....

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου όμορφα!!Επέστρεψα πριν λίγες ώρες και είπα να μπω να δω τα νέα σας!!Μόλις τελείωσα τις σελίδες μου βγήκε η γλώσσα να σας προλάβω!! Shocked Shocked

Καλά κυρία Βίκυ μας άμα σας πιάσω θα σας πω εγώ που μας στεναχωρείτε άδικα..Δεν κάνει να δέρνεις και εγκύους Very Happy Very Happy Αλλά λέω να δείρω τον γιατρό σου πολύ καλά σου λένε τα κορίτσια και γω προτείνω να επισκεφτείς και κάποιον άλλο τώρα δεν ποθ είναι και αρχή!

Για πείτε μου κορίτσια μου άλλο τι κάνετε?

ΒΑΣΟΥΛΑ ΒΑΣΟΥΛΑ ΒΑΣΟΥΛΑ,ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΠΑΛΙΙΙΙΙΙΙ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΣ?????ΟΛΑ ΚΑΛΑ???ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vasoula mou welcome back!!!!ti kaneis koritsara mou?pws perases???ta thelw ola me leptomereies!!!!!! :-)

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου όμορφα!!Επέστρεψα πριν λίγες ώρες και είπα να μπω να δω τα νέα σας!!Μόλις τελείωσα τις σελίδες μου βγήκε η γλώσσα να σας προλάβω!! Shocked Shocked

Καλά κυρία Βίκυ μας άμα σας πιάσω θα σας πω εγώ που μας στεναχωρείτε άδικα..Δεν κάνει να δέρνεις και εγκύους Very Happy Very Happy Αλλά λέω να δείρω τον γιατρό σου πολύ καλά σου λένε τα κορίτσια και γω προτείνω να επισκεφτείς και κάποιον άλλο τώρα δεν ποθ είναι και αρχή!

Για πείτε μου κορίτσια μου άλλο τι κάνετε?

Γεια σου Βασουλα!!Καλως ηλθες!!! Το Βικακι μας θα του τραβηξουμε τ'αφτια ολες μας που ανησυχησε αδικα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 35468

Πες μας εσυ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΣ??????????????????????????


Καλησπέρα κοριτσάρα μου όμορφη!!Φοβερά ήταν ξενέρωσα που γύρισα εντάξει οι άνθρωποι είναι μπροστά!!Αλλά όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν!Διάβασα ότι ξαναέφυγε ο αντρούλης σου Sad

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="vasoula1"]
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:



Καλησπέρα κοριτσάρα μου όμορφη!!Φοβερά ήταν ξενέρωσα που γύρισα εντάξει οι άνθρωποι είναι μπροστά!!Αλλά όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν!Διάβασα ότι ξαναέφυγε ο αντρούλης σου Sad

Ναι εφυγε, αλλα αστο αυτο τωρα..Πες μας πες μας για το ομορφο ταξιδι!!!Να χαρουμε και να φιαξουμε τη διαθεση μας μαζι σου.. I love you I love you I love you I love you

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου όμορφα!!Επέστρεψα πριν λίγες ώρες και είπα να μπω να δω τα νέα σας!!Μόλις τελείωσα τις σελίδες μου βγήκε η γλώσσα να σας προλάβω!! Shocked Shocked

Καλά κυρία Βίκυ μας άμα σας πιάσω θα σας πω εγώ που μας στεναχωρείτε άδικα..Δεν κάνει να δέρνεις και εγκύους Very Happy Very Happy Αλλά λέω να δείρω τον γιατρό σου πολύ καλά σου λένε τα κορίτσια και γω προτείνω να επισκεφτείς και κάποιον άλλο τώρα δεν ποθ είναι και αρχή!

Για πείτε μου κορίτσια μου άλλο τι κάνετε?
γεια σου αγαπημενη μου βασουλα.....μας ελειψες πολυ το ξερεις;;;;;τι να κανω ρε βασουλα το μυαλο μου πηγε στο κακο.....δεν ξερω τι να πω.....


Και μένα μου λείψατε όλες ΠΑΡΑ πολύ!!Σας σκεφτόμουν ....Κοίτα μεταξύ μας και μένα το μυαλό μου στο κακό θα πήγαινε αλλά δες τι ηλίθιοι άνθρωποι υπάρχουν που κάνουν την δουλειά τους από αγγαρεία και μου έρχεται να τον πλακώσω στο ξύλο Twisted Evil Twisted Evil

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου όμορφα!!Επέστρεψα πριν λίγες ώρες και είπα να μπω να δω τα νέα σας!!Μόλις τελείωσα τις σελίδες μου βγήκε η γλώσσα να σας προλάβω!! Shocked Shocked

Καλά κυρία Βίκυ μας άμα σας πιάσω θα σας πω εγώ που μας στεναχωρείτε άδικα..Δεν κάνει να δέρνεις και εγκύους Very Happy Very Happy Αλλά λέω να δείρω τον γιατρό σου πολύ καλά σου λένε τα κορίτσια και γω προτείνω να επισκεφτείς και κάποιον άλλο τώρα δεν ποθ είναι και αρχή!

Για πείτε μου κορίτσια μου άλλο τι κάνετε?

ΒΑΣΟΥΛΑ ΒΑΣΟΥΛΑ ΒΑΣΟΥΛΑ,ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΠΑΛΙΙΙΙΙΙΙ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΣ?????ΟΛΑ ΚΑΛΑ???ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ!!!!


Χρυσοβαλάντη μου γλυκειά και μένα μου λείψατε ΠΑΡΑ πολύ!!Ήταν πολύ όμορφη πόλη φανταστική και ευτυχώς το ταξίδι χωρίς ευτράπελα!!Το καλό που σου θέλω ξάπλα και ηρεμία για το νινί εεε!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:Vasoula mou welcome back!!!!ti kaneis koritsara mou?pws perases???ta thelw ola me leptomereies!!!!!! :-)



Γλυκειά μου εγκυούλα μουυυυυυυυυυυυυ!!!Καλώς σας βρήκα !! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 215994 Τα πέρασα πανέμορφα,έχω πανέμορφες εικόνες και εντυπώσεις αλλά είχε και φοβερό ποδαρόδρομο λέμε ξεπατώθηκα η γυναίκα!!Σε λίγο πάω για sprider Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #117 - Σελίδα 16 215994 Εσύ πως είσαι?πλησιάζει και ο καιρός!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:

Χρυσοβαλάντη μου γλυκειά και μένα μου λείψατε ΠΑΡΑ πολύ!!Ήταν πολύ όμορφη πόλη φανταστική και ευτυχώς το ταξίδι χωρίς ευτράπελα!!Το καλό που σου θέλω ξάπλα και ηρεμία για το νινί εεε!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ,ΤΟ ΝΙΩΘΩ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΝΕΑ!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
Lillybell έγραψε:

Λοιπον...σε 2 μερες πηγαινεις σε αλλο γιατρο και κανεις υπερηχο...ενδοκολπικο...οσο αδυνατη και να εισαι ΔΕΝ φαινεται σε αυτη την εβδομαδα καθαρα το μωρακι μεσα στο σακο


εεεεε εντελως τζαμπα ανησυχησες τελικα Βικακι μου.....Ουφ με εσκασε αυτος ο γιατρος σου...πως και δεν σου εκανε κολπικο υπερηχο εφοσον ειδε οτι απο πανω δεν βλεπει καθαρα περιεχομενο;;;;;;;;... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad εεεεε μααααααα...................
δεν ξερω ρε λιλλυ μου δεν πολυασχοληθηκε μου φαινεται.....το μονο που μου ειπε ειναι να κανω τις εξετασεις και σε 2 εβδομαδες να παω.....τι να πω;;;ηταν ο τροπος του που με εκανε χαλια......δεν μου ειπε ουτε κατι αρνητικο ουτε κατι θετικο.....

Βικακι μου γλυκο, δεν σου ειπε τιποτα γιατι δεν ηταν σιγουρος για το τι ειδε...μονο αν σου εκανε κολπικο υπερηχο θα ηταν ξεκαθαρος....
Ωστοσο τα φαρμακα που σου εδωσε ειναι πολυ καλα! Το φιλισιν θα το παιρνεις απαραιτητως για να βοηθησεις το νευρικο συστημα του μωρου να αναπτυχθει σωστα, αλλα και για τις δικες σου αναγκες, και η ασπιρινουλα σαλοσπιρ ειναι προληπτικη επειδη ειχες την παλλινδρομη, μηπως οφειλοταν σε θρομβοφιλια... Αντιστοιχα η Χρυσοβαλαντω παιρνει τις ηπαρινες.
απλως πολυ συντομα θα πας και σε αλλον για υπερηχο και να δεις οτι θα δειτε πολυ πολυ περισσοτερα πραγματα...Παντως ειναι νωρις για να ακουσετε καρδουλα ετσι;

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Lillybell"]
vasoula1 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:



Καλησπέρα κοριτσάρα μου όμορφη!!Φοβερά ήταν ξενέρωσα που γύρισα εντάξει οι άνθρωποι είναι μπροστά!!Αλλά όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν!Διάβασα ότι ξαναέφυγε ο αντρούλης σου Sad

Ναι εφυγε, αλλα αστο αυτο τωρα..Πες μας πες μας για το ομορφο ταξιδι!!!Να χαρουμε και να φιαξουμε τη διαθεση μας μαζι σου.. I love you I love you I love you I love you


Πάρα πολλοί τουρίστες πανζουρλισμός!!Έχουν αξιοποιήσει το κάθε τι όχι όπως εμείς..Ενθουσιάστηκα από την piazza venezia μαγευτικοί κήποι γεμάτο λουλούδια και πράσινο!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Xairomai vasoula mou pou perasate uperoxa!!!!tha sou meinei aksexasto auto to taksidi!!!kala eimai k egw Nai plhsiazei k ta exoume ola sthn enteleia!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
vasoula1 έγραψε:

Χρυσοβαλάντη μου γλυκειά και μένα μου λείψατε ΠΑΡΑ πολύ!!Ήταν πολύ όμορφη πόλη φανταστική και ευτυχώς το ταξίδι χωρίς ευτράπελα!!Το καλό που σου θέλω ξάπλα και ηρεμία για το νινί εεε!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ,ΤΟ ΝΙΩΘΩ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΝΕΑ!!!



Μπράβο μπράβο!!Μόνο θετική σκέψη από εδώ και πέρα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις