Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
413 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 413 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:οχι ακριβως ειναι παντα δεξια δηλ καταλαβαινεις οταν πιανεις την κοιλια αφου το βραδυ οταν γυριζω δεξια με κλωτσαει γιατι τον ενοχλω!αν μεινω ωρα δεξια μαζευεται μια μπαλα δεξια και μολις γυριζω επανερχεται

και εγω μερικες φορες νιωθω μια μπαλιτσα μια αριστερα η δεξια μολις χαιδευω την κοιλια μου εξαφανιζεται

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΑΧ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΜΟΥ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΚΧΑΡΟΥ ΣΕ ΒΑΖΟΥΝ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ( ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ) ΜΙΑ ΑΗΔΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΣΕ ΤΡΥΠΑΝΕ Κ ΞΑΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ... Κ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΠΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΞΕΜΟΥΔΑΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΝΑ ΠΙΑΝΕΤΑΙ Ο .... 3 ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΙΝΕΙΣ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ... ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ Κ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΣΕ Η ΩΡΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ... ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΤΑΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ Κ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ...

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΑΧ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΜΟΥ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΚΧΑΡΟΥ ΣΕ ΒΑΖΟΥΝ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ( ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ) ΜΙΑ ΑΗΔΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΣΕ ΤΡΥΠΑΝΕ Κ ΞΑΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ... Κ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΠΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΞΕΜΟΥΔΑΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΝΑ ΠΙΑΝΕΤΑΙ Ο .... 3 ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΙΝΕΙΣ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ... ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ Κ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΣΕ Η ΩΡΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ... ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΤΑΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ Κ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ...

καλημερα ποπακι τι κανεις?οταν πηγα εγω τη πρωτη φορα με 50γρ ηταν μια κυρια με 100 ή 150γρ και επρεπε να κατσει 3 ωρες χωρις να σηκωνετε και 3 φορες νομιζω θα την τρυπουσαν,εγω ειχα φρικαρει στη μια ωρα πως θα κατσω 3 ωρες? Shocked Shocked Shocked Shocked Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε κοριτσια ποσα εκατοστα θα ειναι τα μωρακια στην εβδομαδα που ειμαι?οταν ημουν στην 16η ηταν 15 εκατοστα

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κούκλες!κλωτσανε τα μπεμπακια σας ε; Τι ωραία!εμενα ωρες ωρες μου δίνουν κατι κλωτσιες που κουνιέται το δέρμα στην κοιλια μου,αναρωτιέμαι τι γινεται εκεί μεσα!ο γιατρός καμπύλη ζαχαρου δεν θα με βάλει να κάνω,γιατι τα ζαχαρα κ η γλυκοζυλιωμενη μου ειναι πολυ καλα,οπότε προς το παρόν τη γλυτωνω!
Στη Β επιπέδου σας είπαν για κανέναν αλλο υπερηχο;

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Καλημέρα κούκλες!κλωτσανε τα μπεμπακια σας ε; Τι ωραία!εμενα ωρες ωρες μου δίνουν κατι κλωτσιες που κουνιέται το δέρμα στην κοιλια μου,αναρωτιέμαι τι γινεται εκεί μεσα!ο γιατρός καμπύλη ζαχαρου δεν θα με βάλει να κάνω,γιατι τα ζαχαρα κ η γλυκοζυλιωμενη μου ειναι πολυ καλα,οπότε προς το παρόν τη γλυτωνω!
Στη Β επιπέδου σας είπαν για κανέναν αλλο υπερηχο;

καλημερα μαιμου τι κανεις?πω πω αντε να εχεις 2 alien και να σου δινουν ανελεητα κλωτσιες χαχαχχαχχα

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γιατι να κατσουμε εκει 3 ωρες και να μην παμε βολτα?βλακεια!
η γραμματεας μου ειπε για ντοπλερ αν δεν μου το κανει ο γιατρος να παω εκει αλλα χθες ρωτησα κοπελες που περιμεναν μαζι μου και δεν μου ειπαν τιποτα και καποιες που πηγαιναν στα πρωτα τους μωρα σε αλλο γιατρο μονο στην β επιπεδου εκαναν ντοπλερ τωρα δεν ξερω αν θα μου κανει ο γιατρος

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:γιατι να κατσουμε εκει 3 ωρες και να μην παμε βολτα?βλακεια!
η γραμματεας μου ειπε για ντοπλερ αν δεν μου το κανει ο γιατρος να παω εκει αλλα χθες ρωτησα κοπελες που περιμεναν μαζι μου και δεν μου ειπαν τιποτα και καποιες που πηγαιναν στα πρωτα τους μωρα σε αλλο γιατρο μονο στην β επιπεδου εκαναν ντοπλερ τωρα δεν ξερω αν θα μου κανει ο γιατρος

το ντοπλερ το κανεις στο τελος(αν δεν κανω λαθος τελος ογδοου μηνα)λογικα μπορει να σου κλεισει καποια στιγμη ραντεβου,υποτιθετε πρεπει να κατσεις καθιστη γιατι αν κινεισαι κανει καυσεις ο οργανισμος και δεν βλεπει την ακριβως αντιδραση της γλυκοζης του οργανισμου σου,γιαυτο κλωσσαμε τα αυγα μας Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα αυτη που μου έκανε τη Β επιπέδου μου είπε οτι τα διδυμα συνήθως τα ξανά στέλνουν για έλεγχο αλλα αυτο θα το αποφασίσει ο γιατρός μου.υποθετω οτι μεγαλώνοντας θα γινεται χαμός κ θα ειναι δύσκολο ο γιατρός μου να τα δει ολα.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για πείτε όσες ψαξατε που στέλνουμε για να μας στείλουν δειγματακια απο πάνες κ διαφορα;νομίζω ήρθε η ωρα!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ?
ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΙΚΙΟ Κ ΟΙ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ... ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟΛΕΞΟ...
ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΗ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΔΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ... ΚΙ ΕΜΕΝΑ 74 ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Twisted Evil
ΝΑΙ ΒΙΝΑΚΙ ΚΑΠΟΥ 34 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ !!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 11 215994

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα κορίτσια μου!
τι καιρός είναι αυτός?? Συννεφιά και ψιλόβροχο!
κρίμα το κομμωτήριο που πήγα πρωί πρωί!

Tsiritri, Sofaki, σας τη σκάσανε τα σποράκια?? Very Happy
Καλά εσύ Tsiritri δεν είσαι σίγουρη. περιμένουμε κι άλλη ανατροπή!
Πάντως κι εγώ μπέμπη είχα ένστικτο.
εγώ κι όλη η οικογένεια..

μου λέει ο μπαμπάς μου προχθές
-"είδα στο ονειρό μου ότι έπαιζα με τον μπέμπη!"
-"Μα μπαμπά έχω κορίτσι!"
-"Μπα, αφού σου λέω το ονειρεύτηκα, αγόρι θα βγει..." Shocked


Χθεσινοβραδυνός διάλογος με τον καλό μου, λέω εγώ
-πρέπει να βάψουμε το δωμάτιο το καλοκαίρι
-τι ροζ? Μα ροζ? Θα μπαίνω να παίρνω τα ρούχα μου σε ένα ροζ δωμάτιο?? (έχει την ντουλάπα του και τα αθλητικά του στο παιδικό)
- Μα αφού έχουμε κορίτσι, τι να το βάψω μπλε, κίτρινο, πράσινο?
-κάνε ότι θες.... (κατεβασμένα τα μούτρα) το γαλάζιο πάντως είναι πιο ωραίο, όλο το αιγαίο γαλάζιο είναι (!!!) το έχει συνηθίσει το μάτι όλων! Ενώ το ροζ...

Αχ κορίτσια, κι έχω κι άλλους διάλογους αλλά μη σας ζαλίζω!
Μπεμπούλα μου να είσαι γερή κι εγώ σε λατρεύω ήδη!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ BABYSPACE ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΜΑ ΤΗΣ ΣΟΥΝΤΟΚΡΕΜ Κ ΜΙΑ ΤΗΣ ΦΡΕΖΥΝΤΕΡΜ ΓΙΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ BABYLINE ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΙ ΕΝΑ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ BABYSPACE ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΜΑ ΤΗΣ ΣΟΥΝΤΟΚΡΕΜ Κ ΜΙΑ ΤΗΣ ΦΡΕΖΥΝΤΕΡΜ ΓΙΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ BABYLINE ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΙ ΕΝΑ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...

που εστειλες εμαιλ?

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ρε κοριτσια ξεχασα!θα σας πω που εστειλα απλα σε καποια γινεσαι μελος στην σελιδα και απο κει ζητας και σε αλλα βλεπω το e mail και τους στελνω προσωπικα
δεν εχω λαβει τιποτα ακομα αλλα καποιοι ειπαν θα στειλουν και καποιοι οχι Twisted Evil Twisted Evil
www.paneschicco.gr ειπαν ναι
www.babyspace.gr δεν απαντησαν
www.planetbaby.gr δεν απαντησαν
www.nuk.gr δεν απαντησαν
www.arkadisoap ειπαν οχι
www.proderm.gr δεν απαντησαν
www.apivita ειπαν οχι
www.lavera.gr ειπαν οχι
www.babylino.gr νομιζω μου ειχα πει αργοτερα θα στειλουν

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΒΙΝΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΧΝΟΤΡΟΠΕΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΑΝ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ ΜΕ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΦΟΒΕΡΟ Κ ΕΙΤΕ ΣΕ ΡΟΖ ΕΙΤΕ ΣΕ ΘΑΛΑΣΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ... ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΕΝΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ Κ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΟΥΔΕΤΕΡΟ??? ΑΧ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΛΑΧΑΝΙ ΤΟ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ ΦΩΤΕΙΝΟ Η ΒΑΣΗ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΕΖ Κ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΧΡΩΜΑ ΝΑ ΔΕΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asteraki1989 έγραψε:
Popisofia έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ BABYSPACE ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΜΑ ΤΗΣ ΣΟΥΝΤΟΚΡΕΜ Κ ΜΙΑ ΤΗΣ ΦΡΕΖΥΝΤΕΡΜ ΓΙΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ BABYLINE ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΙ ΕΝΑ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...

που εστειλες εμαιλ?


ΚΑΝΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΗ Κ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:ναι ρε κοριτσια ξεχασα!θα σας πω που εστειλα απλα σε καποια γινεσαι μελος στην σελιδα και απο κει ζητας και σε αλλα βλεπω το e mail και τους στελνω προσωπικα
δεν εχω λαβει τιποτα ακομα αλλα καποιοι ειπαν θα στειλουν και καποιοι οχι Twisted Evil Twisted Evil
www.paneschicco.gr ειπαν ναι
www.babyspace.gr δεν απαντησαν
www.planetbaby.gr δεν απαντησαν
www.nuk.gr δεν απαντησαν
www.arkadisoap ειπαν οχι
www.proderm.gr δεν απαντησαν
www.apivita ειπαν οχι
www.lavera.gr ειπαν οχι
www.babylino.gr νομιζω μου ειχα πει αργοτερα θα στειλουν

ΟΥΑΟΥ...

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:καλημέρα κορίτσια μου!
τι καιρός είναι αυτός?? Συννεφιά και ψιλόβροχο!
κρίμα το κομμωτήριο που πήγα πρωί πρωί!

Tsiritri, Sofaki, σας τη σκάσανε τα σποράκια?? Very Happy
Καλά εσύ Tsiritri δεν είσαι σίγουρη. περιμένουμε κι άλλη ανατροπή!
Πάντως κι εγώ μπέμπη είχα ένστικτο.
εγώ κι όλη η οικογένεια..

μου λέει ο μπαμπάς μου προχθές
-"είδα στο ονειρό μου ότι έπαιζα με τον μπέμπη!"
-"Μα μπαμπά έχω κορίτσι!"
-"Μπα, αφού σου λέω το ονειρεύτηκα, αγόρι θα βγει..." Shocked


Χθεσινοβραδυνός διάλογος με τον καλό μου, λέω εγώ
-πρέπει να βάψουμε το δωμάτιο το καλοκαίρι
-τι ροζ? Μα ροζ? Θα μπαίνω να παίρνω τα ρούχα μου σε ένα ροζ δωμάτιο?? (έχει την ντουλάπα του και τα αθλητικά του στο παιδικό)
- Μα αφού έχουμε κορίτσι, τι να το βάψω μπλε, κίτρινο, πράσινο?
-κάνε ότι θες.... (κατεβασμένα τα μούτρα) το γαλάζιο πάντως είναι πιο ωραίο, όλο το αιγαίο γαλάζιο είναι (!!!) το έχει συνηθίσει το μάτι όλων! Ενώ το ροζ...

Αχ κορίτσια, κι έχω κι άλλους διάλογους αλλά μη σας ζαλίζω!
Μπεμπούλα μου να είσαι γερή κι εγώ σε λατρεύω ήδη!

καλημερα εβινι μου εμεις αποφασισαμε θα το κανουμε απαλο γκρι με λευκες κουρτινες και τυρκουαζ λεπτομερειες(δλδ τυρκουαζ δεστρες στις κουρτινες και θα δουμε τι αλλο θα κανουμε

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://supermomrocks.me/category/%CE%BF%CE%BD%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B5%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%B1-%CE%B4%CF%89%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%B1/

εγώ θα κάνω το ροζ καφέ με το δεντράκι! απλά λέω να μην βάψω το δωμάτιο ροζ, το έχω ήδη βαμένο ένα γλυκό μπεζ. θα βάλω μόνο το δεντράκι!

Popisofia και το κίτρινο είναι ουδέτερο!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:
bini έγραψε:ναι ρε κοριτσια ξεχασα!θα σας πω που εστειλα απλα σε καποια γινεσαι μελος στην σελιδα και απο κει ζητας και σε αλλα βλεπω το e mail και τους στελνω προσωπικα
δεν εχω λαβει τιποτα ακομα αλλα καποιοι ειπαν θα στειλουν και καποιοι οχι Twisted Evil Twisted Evil
www.paneschicco.gr ειπαν ναι
www.babyspace.gr δεν απαντησαν
www.planetbaby.gr δεν απαντησαν
www.nuk.gr δεν απαντησαν
www.arkadisoap ειπαν οχι
www.proderm.gr δεν απαντησαν
www.apivita ειπαν οχι
www.lavera.gr ειπαν οχι
www.babylino.gr νομιζω μου ειχα πει αργοτερα θα στειλουν

ΟΥΑΟΥ...

χαχαχαχαχαχαχααχχααχαχαχα ειναι πολυ προθυμοι ανθρωποι φαινεται Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βινάκι πολύ μ'αρέσει η "επαφή" που έχετε με το μπέμπη και σε σκουντάει όταν δε βολεύεται!!!!!! Very Happy

Εβινάκι εμένα είχε δει αντίστοιχο όνειρο η μαμά μου με κορίτσι και επέμενε ότι είναι κορίτσι!
Ο δε άντρας μου πάρτυ!!!
Από χτες έχει λυσσάξει...
"ααα δε θα σε έχω ανάγκη εσένα, θα έχω την κόρη μου"
μετά, "για φαντάσου, θα έρχεται και θα μου λέει, μπαμπά σ'αγαπάω" ....
Λέω έχουμε ξεφύγει π α ν τ ε λ ώ ς !!!! Laughing
Μετά μου είπε ότι θα μου την κάνει και ψώνιο και ότι θα ζητάνε άδεια για να της μιλήσουν και λέω θα σας πετάξω και τους δύο από το παράθυρο!!!!
Αγοροκόριτσο με τα μπούνια εγώ, πιτσιρικάκι έτρεχα με το μπαμπά μου στο γήπεδο και έβλεπα ποδόσφαιρό και σκαρφάλωνα σαν το κατσίκι κλπ κλπ κλπ...να κάνω κοριτσάκι και να μου το κάνει ψώνιο...εεεε τον έσφαξα στο γόνατο!!! Laughing Laughing

Καλά να είναι τα μωράκια μας μωρέ τίποτα άλλο, μόνο να είναι γερά!

Δυσκολεύομαι βέβαια λίγο τώρα να του μιλήσω, μέχρι χτες έκανα με το χέρι μου τοκ τοκ στην κοιλιά και του έλεγα μπέμπη ακούς?
Μπέμπη κούνα λίγο....τώρα το έκοψα, δεν μου πάει να το αλλάξω σε μπέμπα...κι αν μου τα ξανααλλάξουν μετά? Laughing Laughing

Στο χαρτί για τις εξετάσεις έγραφε 100 γρ γλυκόζης νηστικιά 1η λήψη, μετά 2 ώρες δεύτερη λήψη. Να φανταστώ το 2ωρο το έχω στο τσεπάκι ε?
Κι εγώ λέω κάτι δεν θα κατάλαβα καλά... Shocked

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα μου αρεσει και το κιτρινο αλλα οχι το εντονο βεβαια και το πρασινο. εγω κοριτσια ακομα δεν κανονιζω για δωματιο γιατι δεν ξερω ακομα που θα μενουμε σας ζηλευω!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστούμε Binακι!σπευδω να ανοίξω τον υπολογιστη να αρχίσω να στέλνω!
Ποπακι καποια απόχρωση του πορτοκαλί την εχετε σκεφτει;αν κ εμενα μου αρέσει το απαλό φυστικι.με αυτο θα βαψω το δωμάτιο των κοριτσιών .μπες στη βιβεχρωμ εχει χρωματολογιο μήπως σου έρθει καμία έμπνευση.

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:http://supermomrocks.me/category/%CE%BF%CE%BD%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B5%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%B1-%CE%B4%CF%89%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%B1/

εγώ θα κάνω το ροζ καφέ με το δεντράκι! απλά λέω να μην βάψω το δωμάτιο ροζ, το έχω ήδη βαμένο ένα γλυκό μπεζ. θα βάλω μόνο το δεντράκι!

Popisofia και το κίτρινο είναι ουδέτερο!

Υπέροχο!!!
Και με το μπεζ νομίζω θα μου αρέσει πολύ περισσότερο!!!

Θυμάσαι τα mail που μου είχες στείλει και λέγαμε ότι είναι για κοριτσάκι ενώ έχω αγοράκι???? Laughing Laughing Laughing Laughing τώρα το θυμήθηκα....κάτι ήξερες εσύ! Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις