Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
176 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 176 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωω! Ε τότε τρέχα στην αγκάλιτσα του να τον χάρεις! Κι αυτός θα έχει τρελαθεί απο τη χαρα του !! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 4 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 4 654316

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Μπορεί να αργεί ακόμα η Β επιπέδου αλλά την Πέμπτη θα δω κι εγώ το νινάκι!
Έχω γιατρό!!!
Γιουυυυυυυυπιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Εvinaki εσύ πότε έχεις τη Β?

Το Βινάκι στάνταρ βολτάρει και θα μας έρθει κεφάτο και με ωραία νέα!!!

εντάξει πλάκα κανείς!!!!! Πάλι ίδια μέρα ραντεβού έχουμε! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 4 328109

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγχαρητήρια bini! Τέλειος ο μπεμπακος σου!αντε τα καλύτερα έρχονται!3D ούτε κι εγω έβγαλα ,είχαν τα κεφαλιά τους δίπλα δίπλα κ πεφταν σκιές.μου λέει η γιατρός σημερα αφου τελειωσαμε φαε μια σοκοφρετα κ έλα να δούμε αν άλλαξαν θέση.της είπα δεν με απασχολεί το 3D αρκεί που ειναι καλα!ετσι κι άλλιως εχει ο γιατρός μου αν τύχει θα μου βγαλει.εμεις τωρα πια δύσκολα τις ξεχωρίζουμε στον υπερηχο μεγάλωσαν κ ειναι στριμωγμενες.μονο προφίλ τις εχουμε τα προσωπακια τους κ dvd

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω πολυ!επαθα πλακα η αληθεια ειναι ηταν τελεια λες και ηταν πρωτη φορα δεν ξερω ειχα καλο προαισθημα!ευτυχως ολα καλα. αλλα κουραστηκα εχω ξεσυνηθισει!παω για ξαπλα θα τα πουμε αυριο!φιλακια!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φιλακια bini καλη ξεκούραση!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Bini μου συγχαρητήρια Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 4 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 4 215994 !!! Τώρα πια σου εύχομαι στους 9 με το καλό!!!Πολύ πολύ χάρηκα!!!
Εύχομαι το ίδιο τέλεια αποτελέσματα στα κορίτσια που έχουν σειρά!!
Εγώ έχω 1 μήνα ακριβώς μπροστά μου για Β επιπέδου!! Shocked
Την Πέμπτη όμως έχω και εγώ ραντεβού!Ελπίζω να έχουμε όλες ευχάριστα και να επιβεβαιώσουμε και το φύλλο τους!!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΙΝΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 4 215994
ΕΙΔΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 4 35468

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια!

Βινάκι μπράβο κοπέλα μου!!!!
Συγχαρητήρια για τα υπέροχα νέα!!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 4 328109 Πολύ χαίρομαι που είναι όλα καλά με τον μπεμπούλη σου!!!!!

Σοφάκι αν γεννήσουμε με το καλό και την ίδια μέρα καθόλου εντύπωση δε θα μου κάνει να το ξέρεις!!! Very Happy Very Happy

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα. Τσιριτρακι! Αύριο έχεις ντοκτορ ε; Άντε μπορει να δείτε και το φύλο Smile

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρες σε όλες!
Βινάκι cheers. Όλα καλά με το μπεμπούλη σου! Και μίσο κιλό ε; Ένα μικρό αντράκι!!! Very Happy Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και για σένα! Με γεια και η καινούργια σας αγορά!
Σιγά σιγά έρχεται η σειρά μας ε; Εμείς σήμερα το απόγευμα αναχωρούμε για Πάτρα και θα μείνουμε ως την Παρασκευή το βράδυ. Θα πάω στην πεθερούλα μου να με περιποιηθεί Very Happy (Περιττό να σας πω ότι ήδη έχει προγαμματίσει τι θα μου μαγειρέψει για το βράδυ και για αύριο! Α και μου έχει φτιάξει και γλυκό, να φάει το μωρό!!! Laughing Αχ, τι θα την κάνωWinkΔε θα έχω υπολογιστή μαζί οπότε δε θα μπορώ να διαβάσω τα νέα σας! Ίσως δοκιμάσω από το κινητό. Εύχομαι να πάμε όλες καλά στις εξετάσεις μας και να έχουμε μόνο ευχάριστα νέα. Δε σας κρύβω ότι ένα άγχος το έχω... Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Σας φιλώ γλυκά γλυκά!!! Very Happy

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλες...σας βρηκα..μαιμουδακι κ βινακι συνγχσφιτηρια πολυ τελεια ολα...αντε να περνουμε σειρα καλα εχουμε δρομο ακομα εμεις...!!σημερα εχω κ εγω γιατρουλη...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, κορ'τσούδες!

maimou,
μπράβο, ρε κορίτσι, που πάνε όλα καλά!
Συγχαρητήρια!
Σε έχω πάντα στο νου μου εσένα που κουβαλάς δυο τσούπρες!


bini,
συγχαρητήρια! Μπράβο σου! Ζήτω! Ζήτω! Ζήτω!
Μπορεις να αρχίσεις κι εσύ να ξεμυαλίζεσαι μαζί μας τώρα!
Να δες αυτό που έχω κάνει quote από τη maimou Razz Razz Razz

Maimou2009 έγραψε:Μου έδωσαν μια δωροεπιταγη 10 ευρώ απο τα λητω.θα πάω να πάρω καλτσακια κ κορδέλες για τα μαλλιά τους!χαχαχα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 4 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 4 654316

Τι ωραία τα ψώνια! Εγώ ελπίζω να δω το φύλο στην επόμενη εξέταση να μπορώ κι εγώ να χαζεύω!

evini, πώς και άλλαξες γιατρό;

paramythenia,
καλά αποτελέσματα!!!


Για τις υπέρβαρες κοπέλες,
πολλές φορές το λίπος εμποδίζει να δεις με τον κοιλιακό υπέρηχο τα έμβρυα, για αυτό κάνουν κολπικό.
Για το έντερο, εμένα στην αυχενική διαφάνεια ήταν το παχύ μου έντερο μπροστά στην κοιλιά μου και εμπόδιζε τον γιατρό να δει τον αυχένα του εμβρύου. Έφαγα αρκετό πάτημα για να το παραμερίσει και να δει το μπεμπέ αλλά δεν πόνεσα καθόλου.
Φαντάζομαι πως για κάποιο τέτοιο λόγο δίνουν οδηγία να έχεις πάει τουαλέτα για τη β' επιπέδου.


Για τη βάση isofix και την ασφάλεια του μωρού-παιδιού στο αυτοκίνητο, υπάρχει αυτό το καταπληκτικό blog
http://anapodakathismata.blogspot.gr/


Κορίτσια,
κι εμείς στο Μαρούσι τον καλοκαταλάβαμε χθες το σεισμό. Ξυπνήσαμε, απλώσαμε ο ένας το χέρι πάνω στον άλλο να βεβαιωθούμε πως είμαστε καλά I love you
Εγώ έπιασα την κοιλιά μου και σκέφτηκα "το παιδί μου", ο Νίκος μου είπε μετά πως σκέφτηκε "η γυναίκα μου και το παιδί μου". χαχαχαχαχα
Πού να το 'χαμε γεννήσει κιόλας, δηλαδή!!!!!!!
Κατάλαβα τι σημαίνει αυτή η ανησυχία που έχουν πάντα οι γονείς για τα παιδιά τους!!!!
Αλλά είναι και πολύ αστεία η ανησυχία μας. Λες και δεν ξέραμε που είναι το παιδί! Razz Razz Razz

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχαχαχαχαχα εμεις δεν καταλαβαμαι τιποτα λογο που ειμαστε αρκετα πανω σε βουνο τελευταια σπητια παλυ καλα γτ φοβαμαι πολυ τους σεισμους

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!καλα σας βλέπω μπράβο μπράβο!με το καλο όσες έχετε γιατρο αύριο κ σημερα.εγω αύριο θα παω στον γιατρο μου τις εξετάσεις κ τη Β επιπέδου,υπερηχο δεν θα κάνω ,ε φτάνει πόσους να κάνω σε μια εβδομάδα,ειναι κ το Λητω πολυ κοντά κ θα πάμε λιγάκι.
Ioazon πολυ γελασα με τις σκέψεις σας την ωρα του σεισμού!ποτε έχεις γιατρο εσυ;
Παραμυθένια με το καλο κ συ αύριο καλα αποτελέσματα!
Οσες κάνατε Β επιπέδου σας είπαν τίποτα για άλλον υπερηχο ;εμένα αυτη η γιατρός μου είπε οτι τα δίδυμα συνήθως τα ξανακοιτουν αλλα αυτο θα το αποφασίσει ο γιατρός .παντος πολυ μπέρδεμα χέρια πόδια κεφαλιά κουλουβαχατα,πως βολεύονται τα ατιμα!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κλάραμαρία μου ελπίζω να μη μας έχει σταυρώσει πάλι τα ποδαράκια!
Αλλά όπως και να έχει δε με πειράζει!
Αρκεί να που θα το δω και να είναι καλά!!!

Παραμυθένια να περάσεις τέλεια εύχομαι και να την ευχαριστηθείς με την ψυχή σου την περιποίηση της πεθερούλας!!!

Κ εμένα ρε κορίτσια επειδή λείπει ο άντρας μου στο Βόλο για δουλειά και έρχεται τα ΣΚ ή όταν έχουμε γιατρό, τώρα αυτό το ΣΚ ζορίζεται λίγο να κατέβει και με έχει φάει να έρθει να με πάρει να πάμε να κάνουμε ΣΚ Βόλο.
Αλλά δε θέλω Rolling Eyes αν μπορούσα να κάνω μπάνιο θα πήγαινα αλλά ο γιατρός μου είχε πει μετά τις 30/6 που θα έχει ζεσταθεί καλά η θάλασσα και να πάω ταξίδι μέσα στη ζέστη (μου λέει ότι έχει τρομερή ζέστη τώρα εκεί) κ να μη μπορώ να βουτήξω το βαριέμαι...
Και τι θα κάνω όλη μέρα?
Να γυρνάω μέσα στον ήλιο δε θα μπορώ.
Να πιω τσίπουρα στα ξακουστά τους τσιπουράδικα επίσης δε θα μπορώ,
Δε ξέρω....έχω προβληματιστεί.... Rolling Eyes

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ λέω να πας να ξεσκασεις tsiritraki!! Και να είσαι και κοντά στον άντρουλη σου! Εγώ θα πήγαινα Smile εφόσον θα πας και στο γιατρο σημερα , ρωτά τον εάν υπάρχει πρόβλημα.. Αλλα αποκλείεται να στο απαγορεύσει!!
Παραμυθένια και οποίο αλλο κορίτσι παει για εξετάσεις καλη επιτυχία!!
Ιαζον κοιτούσαμε χτες τα καθισματακια με iso fix kai eida oti to amaxi πρεπει να έχει iOS fix gia na mporeis να το βάλεις.. Εμάς δε πιστεύω να έχει..

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε?αχ εμεις εχτες τη νυχτα ειχαμε περιπετειες ξυπνησα με αφορητους πονους χαμηλα στο πλαι και το πρωι πηγαμε στο γιατρο(εχασα τη γη κατω απτα ποδια μου μεχρι να δω αν ειναι καλα το μωρο μας)δεν βρηκαν τπτ και μαλλον επειδη μεγαλωνει μου πιεζει το εντερο(εχω να παω 3 μερες)με εχει πεθανει ο σιδηρος,εχετε και εσεις τετοιο θεμα?αλλα ειδα το μωρο μου και ηρεμησα μεγαλωσε το σκατουλι μου και πλεον τον νιωθω καθε μερα και λιωνω,εχτες του λεω του μπαμπα μας βαλε το αυτι σου να ακουσεις τι γινεται εκει μεσα και εκεινη την ωρα κλωτσησε και το καταλαβε και ηταν με ενα ηλιθιο χαμογελο στα χειλη Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 4 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 4 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 4 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 4 215994

βινακι τελεια τα νεα σου μπραβο μισο κιλο ε?εμεις εχτες ψωνισαμε τη πρωτη του κουβερτουλα και 2 εσωρουχα(φορμακια)και τα πρωτα του καλτσακια (η χαζογιαγια δλδ δεν κρατιοτανε)

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατρό έχω ή την άλλη ή την παράλλη εβδομάδα. Σήμερα θα το κανονίσω.

klaramaria,
κάνε ένα search στο google. Το δικό μου (honda jazz) έχει βάση isofix ήδη από το 2002!!!!

asteraki,
ουφ! Όλα καλά!

Καλη επιτυχία σε όλα τα κορίτσια!!!!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Γιατρό έχω ή την άλλη ή την παράλλη εβδομάδα. Σήμερα θα το κανονίσω.

klaramaria,
κάνε ένα search στο google. Το δικό μου (honda jazz) έχει βάση isofix ήδη από το 2002!!!!

asteraki,
ουφ! Όλα καλά!

Καλη επιτυχία σε όλα τα κορίτσια!!!!

καλημερα ιοαζον τι κανεις?το μπεμπακι σου?ουφ δεν λες τπτ τα ειδα ολα εχτες

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα όμορφες εγκυούλες!!!

Αστεράκι μου τι τρομάρα ήταν αυτή??Ευτυχώς όλα καλά!!

Τσιριτρί μου και γω στην θέση σου θα πήγαινα!θα είσαι κοντά στον αντρούλη σου και θα αλλάξεις λίγο παραστάσεις!Εγώ θα πήγαινα και παραλία...αν με έπιανε πολύ η ζέστη θα πήγαινα να δροσιστώ στην ντουζιέρα της παραλίας.Θα πάρεις ένα καλό βιβλίο ενα παγωμένο καφέ ή τσάι και θα είναι τέλεια!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω πάρει την καθιερωμένη άδεια Τετάρτης. Έχω υπόλοιπο από την περσινή μου και παίρνω κάθε Τετάρτη να σπάω τη βδομαδα, γιατί δεν την παλεύω με το πρωινό ξύπνημα.

Λέω να αρχίσω να πίνω 1 καφέ τη μέρα να στηλώνομαι γιατί είμαι σαν ψοφίμι....

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Καλημέρα όμορφες εγκυούλες!!!

Αστεράκι μου τι τρομάρα ήταν αυτή??Ευτυχώς όλα καλά!!

Τσιριτρί μου και γω στην θέση σου θα πήγαινα!θα είσαι κοντά στον αντρούλη σου και θα αλλάξεις λίγο παραστάσεις!Εγώ θα πήγαινα και παραλία...αν με έπιανε πολύ η ζέστη θα πήγαινα να δροσιστώ στην ντουζιέρα της παραλίας.Θα πάρεις ένα καλό βιβλίο ενα παγωμένο καφέ ή τσάι και θα είναι τέλεια!!

καλημερα μαρακι τι κανεις?ναι αλλα ολα καλα,τι ωραια η κοιλιτσα βρε?και εγω θα βαλω προσπαθω εδω κ ποση ωρα να την ανεβασω στο pc

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

klaramaria,
κάνε ένα search στο google.

Εμένα ειναι του 2005 αλλα αγόρασame kai ena tou 2011 to χειμώνα. Ισως έχει αυτο. Ειναι Hyundai

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μαρακι τι κανεις?ναι αλλα ολα καλα,τι ωραια η κοιλιτσα βρε?και εγω θα βαλω προσπαθω εδω κ ποση ωρα να την ανεβασω στο pc[/quote]

Καλά είμαι καλή μου!Ανυπομονώ να δω αύριο το μωρό!!Μεγαλώνει η κοιλίτσα αν και δεν το καταλαβαίνω!Όταν είδα την φωτό έπαθα σοκ!!Το πρωί που ξυπνάω βέβαια είναι μικρότερη...μόλις φάω εκεί γίνομαι τούμπανο!!χαχαχα!!
Άντε βάλε και συ να την θαυμάσουμε!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρήκα και παιδίατρο! Ζήτω!

Θα μου πείτε: από τώρα;
Από τώρα για να ξέρεις με τι άνθρωπο μπλέκεις.
- Είναι υπέρ του θηλασμού;;; (γιατί εγώ θέλω να θηλάσω οπωσδήποτε)
- Τον βρίσκεις στο τηλέφωνο ανά πάσα ώρα και στιγμή;
- Είναι ψύχραιμος με τα εμβόλια ή κάνει ότι εμβόλιο υπάρχει στο σύμπαν και κάνει το παιδί πειραματόζωο; (έχω ακούσει πολλά από φίλες μου που τους έγραφαν οι παιδίατροι 25 εμβόλια και φρίκαραν)

Αυτά!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις