Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
257 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 257 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!ποπακι με γεια τα μαλλακια σου!αντε θα νιωθεις αλλος ανθρωπος τωρα!
κλαραμαρια καλως δεχτηκες τα πλουσια δωρα σου!
εγω κοριτσια 3 μερες βαζω λιγη κρεμα για ραγαδες απο benostan καλη φαινεται!

απο χθες βραδυ νωρις μεχρι και τωρα ο μπεμπακος ολη ωρα κουνιεται μα τι επαθε?και να πω εφαγα τιποτα γυκο ή ηπια καφε?που νομιζει θα παει απο τωρα?αλλα εχει πλακα τον καταλαβαινω παντου ομως εχει ιδιαιτερη αδυναμια στην κυστη μου και τρεχω τουαλετα!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερααααααα τι κανετε?μπραβο βρε παραμυθενια μην φοβασαι ολα καλα θα πανε,και θα τα ξεχασεις ολα μετα,ποπακι το εφτιαξες το μαλλακι ε?πω πω θελω και εγωωωωωωωωωω,εμεις κλωτσαμε συνεχεια εχτες ολη μερα Shockedκαι σημερα ξυπνησαμε μαζιιιιιΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 39 215994Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 39 215994

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου αστερακι!τι ωραια ειδες?εμενα με εχει τρελανει αλλες φορες ειναι σχεδον ανυπαρκτος και αλλες φορες γινεται χαμος!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμενα ετσι ειναι αλλα τις τελευταιες 3 μερες μου δινει εντονα το παρον,και επισης αυτες τις μερες δεν μπορω να παρω τα ποδια μουMad

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!
Paramythenia πολύ χάρηκα με τα ωραία νέα, να δεις που όλα καλά θα είναι κ τα επόμενα αποτελέσματα.
Poppi μεγιά το μαλλι!!!
Κ τώρα που είπα μαλλί, έχει καμιά σας έντονη τριχόπτωση?

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!
Paramythenia πολύ χάρηκα με τα ωραία νέα, να δεις που όλα καλά θα είναι κ τα επόμενα αποτελέσματα.
Poppi μεγιά το μαλλι!!!
Κ τώρα που είπα μαλλί, έχει καμιά σας έντονη τριχόπτωση?

Στην εγκυμοσύνη η τριχόπτωση αναστέλεται λόγω ορμονών. Μετά τη γέννα πέφτουν όλες οι τρίχες που δεν είχαν πέσει κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. (Έτσι λένε τα βιβλία εγκυμοσύνης που διάβασα)

Μήπως να το πεις στον γιατρό σου; Η τριχόπτωση είναι και δείγμα απορρύθμισης του θυρεοειδή.

Καλημερούδια κιόλας

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Ιωάννα!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 39 403793

Εξετάσεις για θυροειδη είχα κάνει πριν κανένα μήνα κ είμαι οκ.
Τα μαλλιά μου πέφτουν σαν τρελά, εχω βαρεθει να σκουπίζω..
Δεν νομίζω να έχει μεινει κάτι για να πέσει μετά την εγκυμοσύνη.afro

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω το αντιθετο ξερω!και σε μενα περυσι οσο ημουν εγκυος επεφταν τρελα οι τριχες!μολις επαθα την αποβολη και γεννησα μετα ουτε τριχα δεν επεφτε! τωρα παλι μου πεφτανε παρα πολυ τι κατω τι στο μαξιλαρι για να μην πω οταν λουζομουνα με το που κουρευτηκα και μετα απο κανενα μηνα που αρχισα σιδηρο ολο και λιγοστευε η τριχοπτωση και τωρα ειμαι σε καλυτερη κατασταση. στην εγκυμοσυνη πεφτουν λογω σιδηρου οπως και μετα τη γεννα νομιζω

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!:-)
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΙΑΖΟΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ... ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ Κ ΤΡΟΜΑΞΑ... ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΥΓΕΙΑ ΣΤΟ ΑΥΤΙ... ΧΑ ΧΑΧΑ...
ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΙΣ 25 ΕΒΔΜΑΔΕΣ ΣΗΜΕΡΑ :-D
ΣΕ ΜΟΛΙΣ 105 ΜΕΡΕΣ ΓΕΝΝΑΩ :-D
ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ!!! ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ :-D<3@-}--

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Bini εγω παίρνω σιδηρο, εδώ κ 1 μήνα.
Φαλακρή θα μείνω στο τέλος..

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελα ρε ποπακι τι λες?πωπω περναει ο καιρος πλακα στη πλακα!

ifi και εγω ετσι ελεγα αφου εβλεπε τις τριχες ο μπαμπας μου και φοβοταν ελεγε στη μαμα κατι εχει το παιδι...αλλα τωρα ειμαι καλυτερα

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακιαααα! Καλημέρα!! Ποπάκι! Με γεια το μαλλι! Για πες τι έκανες τελικα; Ανταυγειες ; Τα σκουρηνες; Εγώ σκέφτομαι να τα σκουρηνω και δε θέλω.. Αλλα πρεπει για να γλίτωσω αυτη την κολοσσιαία ρίζα! :p

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!κι εγω στο κλαμπ της τριχοπτωσης!στο μαξιλάρι,οταν λουζομαι ακόμη κι οταν περπαταω μου πέφτουν κ με γαργαλανε στα χέρια!εγω νομίζω ειναι απο την αναιμια.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια πως ειστε σημερα?ευτυχως εδω εφτιαξε ο καιρος!εγω περιμενω να μου φερει ο αδερφος μου ενα καφεδακι πινω 1 φορα τη βδομαδα συνηθως σαββατο ή κυριακη αν και ηδη ο μπεμπακος κουνιεται πολυ με τον καφε θα τον σπινταρω! ειδατε τιποτα αλλο για ψωνια καταληξατε?

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κουκλίτσες! Πως μου είστε σήμερα?

Ποπάκι μου μεγία!!! Ωραίο πράγμα η ανανέωση ε?

Το μωράκι μου είναι μεσημεριανός-απογευματινός τύπος! Σα τη μαμά του που δεν τα πήγαινε ποτέ καλά με το πρωινό ξύπνημα.
Και χτες πάλι μεσημέρι έκανε την εμφάνιση του.
Το πρωί σιγή ιχθύος!
Για να δούμε σήμερα θα δώσει πάλι το παρόν?Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 39 669659

Πρέπει να πάω να κάνω ένα σκασμό δουλειές που έχω και ο άντρας μου που λείπει όλη τη βδομάδα και προσπαθούμε ένα Σάββατο που έρχεται να τα προλάβουμε όλα γυρνάει από το πρωί σε βλακείες!
Τσακωμό οσμίζομαι στην ατμόσφαιρά και δε μου αρέσει!

Επίσης στο διπλανό μας σπίτι αποφάσισαν να κάνουν εργασίες και τα τελευταία δύο απογεύματα που γυρνάω σπίτι ακούω κομπρεσέρ.
Σήμερα τα ίδια.
Χτες έφυγα από τη δουλειά στις 9 το βράδυ....από ξεκούραση και ηρεμία άλλο τίποτα κοινώς....

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμεις πήγαμε χθες σε αλλο ενα κατάστημα,φωτιά κ λάβρα οι τιμες,το μονο που βρήκαμε εκεί ηταν καθίσματακια αυτοκινήτου οπως τα θελουμε 0-18 κιλα με isofix είτε κοιτάνε μπροστά είτε πισω στα 250 το ενα.απο κρεβατακια έχουμε βρει σε ενα αλλο κατάστημα 320 με ζωγραφιά που διαλεγουμε εμεις κ στρωμα κ επειδη τα χει σε προσφορά μάλλον θα πάμε αυτη τη βδομάδα να τα κλείσουμε.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως την τσιριτρι!υπομονη ειναι και οι ορμονες μας ειναι και οι δικες τους μια μερουλα εχετε μη μαλωνετε!αγκαλιτσεςΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 39 417472Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 39 334590
τωρα για τις εργασιες καθε καλοκαιρι τα ιδια γινονται

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Εμεις πήγαμε χθες σε αλλο ενα κατάστημα,φωτιά κ λάβρα οι τιμες,το μονο που βρήκαμε εκεί ηταν καθίσματακια αυτοκινήτου οπως τα θελουμε 0-18 κιλα με isofix είτε κοιτάνε μπροστά είτε πισω στα 250 το ενα.απο κρεβατακια έχουμε βρει σε ενα αλλο κατάστημα 320 με ζωγραφιά που διαλεγουμε εμεις κ στρωμα κ επειδη τα χει σε προσφορά μάλλον θα πάμε αυτη τη βδομάδα να τα κλείσουμε.

μαιμουδακι βλεπω την πας τη βολτουλα σου!σωπα ρε καλα λεω εγω οταν ακουν γαμο γεννα και βαπτιση ολοι να σε γδυσουν!
εγω ρε κοριτσια οταν πηρα το καθισματακι περυσι δεν μου ειπαν για τη βαση και δεν ξερω αν δεχεται εστειλα mail στην εταιρεια και με εγραψαν!τωρα ισως στειλω τον αντρα μου στο μαγαζι που τα πηραμε αλλα δεν θελω γιατι θα πρεπει να του πει οτι τα ειχαμε παρει περυσι και δεν τα χρησιμοποιησαμε....

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είναι πιο ξεκουραστα να ψάχνεις ετσι χαλαρά,χθες να φανταστείς για μια ωρα πήγα κ με πονεσε η μέση μου,ασε που όπου έβλεπα καρέκλα καθομουν σκέψου τον αλλο μηνα πως θα είμαι.
Στείλε τον αντρουλη σου μη μασάς ,δεν θα δοσει κ λογαριασμό ,θέλω να μάθω αν το τάδε καθισμα εχει βάση κ τέλος!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου εγω ειμαι ψιλοχαλια,τα εχω με τον εαυτο μου νιωθω περιεργα,και θελω να κανω μια αλλαγη στα μαλλια κ αν μου πει οχι θα φρικαρω,γενικα ειμαι χαλια

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι νιωθω και εγω ειχε δικιο το ποπακι που ελεγε θα κουραζομαστε εδω εχθες μονο στο γιατρο πηγα και ενιωθα ρακος!εσεις εχετε και περισσοτερα να ψαξετε!
κολλαω γιαυτον γιατι περυσι ο γκαντεμης μου ειπε οταν ψωνισαμε μπραβο που ψωνιζεις απο τωρα και δεν φοβασαι μην παει κατι στραβα!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Είναι πιο ξεκουραστα να ψάχνεις ετσι χαλαρά,χθες να φανταστείς για μια ωρα πήγα κ με πονεσε η μέση μου,ασε που όπου έβλεπα καρέκλα καθομουν σκέψου τον αλλο μηνα πως θα είμαι.
Στείλε τον αντρουλη σου μη μασάς ,δεν θα δοσει κ λογαριασμό ,θέλω να μάθω αν το τάδε καθισμα εχει βάση κ τέλος!

εγω ειχα παει σε ενα καταστημα με μωρουδιακα και ηταν θεοστενα εκει μεσα δεν μπορουσες να δεις τπτ κατσαμε κανα μισαωρο και τους λεω παμε να φυγουμε θα πεσω κατω πηραμε εκει 2-3 πραγματακια αλλα αν εχει χωρο ανοιχτο παθαινεις ασφυξια

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαιμού, μια ξαδέρφη του άντρα μου που γέννησε τον Ιανουάριο κ τα είχε ψάξει όλα, είπε οτι οι καλύτερες τιμές που είχε βρεί ήταν στον Νταμήτρο στη Γιάννουλη κ κάπου αλλού. Δεν θυμάμαι αλλά θα ρωτήσω  για το δεύτερο κατάστημα. Αυτοί τα είχαν γυρίσει όλα.
Επίσης μας είπαν οτι τον Αυγουστο τα βγάζουν όλα σε προσφορά κ με εκπτώσεις.
Στην Λάρισα τουλάχιστον, για την υπόλοιπη Ελλάδα δεν ξέρω.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asteraki1989 έγραψε:κοριτσακια μου εγω ειμαι ψιλοχαλια,τα εχω με τον εαυτο μου νιωθω περιεργα,και θελω να κανω μια αλλαγη στα μαλλια κ αν μου πει οχι θα φρικαρω,γενικα ειμαι χαλια
το ειχα παθει και εγω πριν λιγο καιρο οι ορμονες ειναι!αν δεν σε αφησει κανε κανενα ωραιο κουρεματακι θα δεις!εγω με το που κουρευτηκα ενιωσα αλλος ανθρωπος!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω στον Καλεση έχω βρει τις καλύτερες τιμες.Για τον Αύγουστο που λες μπορει να βγάζουν προσφορές το στοκ τους,εγω ομως θέλω συγκεκριμένα πράγματα κ είς διπλουν οπότε πρεπει να παραγγειλω τον Ιούλιο.
Μάθε αν μπορείς κ το δευτερο μαγαζι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις