Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
344 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 344 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσακια!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 21 990599 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 21 990599
Τι κάνουν τα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 21 49454 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 21 567772 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 21 49454 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 21 567772 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 21 186253 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 21 186253 σας;
Ακούστε να σας πω να γελΑσετε.. Μολις ξύπνησα το πρωί άνοιξα την τηλεόραση και ξεχάστηκαν και άφησα πάνω στην κοιλια το τηλεκοντρολ και άρχισε να κουνιέται..,χαχααχαχαχ! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 21 49454 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 21 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 21 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 21 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 4 - Σελίδα 21 654316
Είχα πολυ γέλιο!! Very Happy
Βινακι εχε κι έναν στα υπόψιν για την κηραλοιφη Smile

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τσιριτρι αν εννοείς τα καρότσια καποια ειναι απο νεογέννητο κ καποια απο έξι μηνών,τα πρώτα ξαπλωνουν τελείως,ενώ τα Δευτέρα οχι.
Εγω σκέφτομαι να πάρω ενα που ειναι απο έξι μηνών ,αλλες πωλητριες λένε απο τριων.ετσι κι αλλιώς χειμώνας θα ειναι.εμενα με ενδιαφέρει να κλείνει κ να ανοίγει εύκολα κ να χωράει στο αμάξι.απο νεογεννητα αν τα βγάλω για παιδιατρο,στο καθισματακι κ μετα στην καλαθουνα,ενα εγω ενα ο μπαμπας θα τα βολεψουμε!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:χορεψες δεν μας ειπες?το ταρακουνησες το μωρο?

Δεν είμαι του νταχντιρντί καθόλου Smile
Εκτός αυτού δεν αισθάνομαι καλά να χοροπηδάω, με ενοχλεί η κοιλούμπα.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως τα υπολοιπα κοριτσια!
λοιπον για κηραλοιφη!
καταρχας εγω παιρνω φυσικο κερι απο μελισσοκομο δηλ βγαινω στη λαικη και πουλανε μερικοι μελι εχουν και κερι δεν χρειαζεστε πολυ. πηρα μια φορα απο κηροπωλειο αλλα δεν το χρησιμοποιησα γιατι φαινοταν κατι μαυραδακια πιστευω ηταν απο λιωμενα εκκλησιας ενω απο μελισσοκομο ειναι σιγουρα αγνο. η συνταγη:

χρειαζομαστε 1 μερος κερι 3 μερη ελαιολαδο ή αλλιως:
150 ml ελαιολαδο 2-3 κουταλιες κερι μελισσας
βαζω σε μπεν μαρι το κερι να λιωσει αν θελετε το εχετε τριμμενο για να λιωσει πιο ευκολα και μολις λιωσει ριχνετε σιγα σιγα το λαδι και ανακατευετε καλα.αφαιρειτε απο τη φωτια και ανακατευετε συνεχεια μετα ριχνετε αν θελετε καποιο αιθ ελαιο ή τριμμενη μαστιχα χιου αλλιως αφηνετε σκετο και ειναι μια χαρα.
οσο ειναι χλιαρο το μιγμα το ριχνετε σε γυαλινα βαζακια και μετα απο 5-10 λεπτα τα κλεινετε.

τα βαζακια πριν φτιαξετε την αλοιφη βραστε τα σε νερο να αποστειρωθουν ή αργοτερα στον αποστειρωτη και τα καπακια και αφηστε τα να στεγνωσουν με το στομιο προς τα πανω δηλ με τον αερα.

τωρα για τα μωρα μπορουμε να βαλουμε αντι ελαιολαδο αμυγδαλελαιο, λαδι καλεντουλας ή jojoba oil ή βαλσαμελαιο απο βιολογικα αν βρειτε

τελειο ειναι το αγνο ελαιολαδο αλλα αυτα ειναι και ιδανικα για κεραλοιφη για αλλαγη πανας και σπυρακια αν βγαζουν και για μας και για εγκαυμα οπου θελετε

μη βαλετε πολλες σταγονες αιθ ελαιο δηλ στα 10 βαζακια μπαινουν 10-20 σταγονες αναλογα ποσο θα κανετε.

κατλληλα αιθ ελαια ειναι και η λεβαντα και το tea-tree


οτι αλλο θελετε ρωτηστε ελπιζω να μην τα εγραψα μπερδεμενα. μπορειτε να βαλετε και σε μικρο βαζακι για να το παιρνετε στη τσαντα.φτιαξτε λιγο για δοκιμη και βλεπετε γιατι αναλογα το κερι ή το λαδι ή ποσο πηχτη τη θελετε να κανονισετε ποσο θα βαζετε

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστούμε Βινι!εγω αναρωτιομουν που θα βρω το κερί,αλλα θα πω του άντρα μου να κοιτάξει στη λαϊκή .
Σημερα για πρώτη φορα πρηστηκαν λίγο τα πόδια μου.ειχαμε παει στην Ξαδέρφη μου για φαγητό.γυρισα Σπιτι ,ξαπλωσα κ τα χω ψηλά!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Binaki Ευχαριστούμε πολυ! Θα προσπαθήσω κι εγώ να την κάνω κι ελπίζω να πετύχει Very Happy

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σιγα το πραγμα και οτι θεέτε ρωτηστε!α!να ξερετε στην αρχη οταν λιωσει να ειναι υγρο να μην ειναι πηχτο θα αρχισει να πηζει οταν κρυωσει αν δειτε και ειναι απο την αρχη πηχτο προσθεστε ελαιολαδο.δοκιμαστε λιγο οποτε την αλλη φορα θα ξερετε τι ηθελε παραπανω και τι λιγοτερο. εγω περυσι την εβαζα στη κοιλια για ραγαδες κολλουσε λιγο αλλα την εβαζα βραδυ δεν λερωνει ομως τα ρουχα.


μαιμουδακι φυσικο ειναι να αρχισουν να πρηζονται ποσο μαλλον εμεις που ειμαστε κυριως ξαπλα

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α επισης έχω τα δυο τελευταία βραδιά που πάθαινω κράμα στη γάμπα μου,κ παίρνω κ δυο μαγνησια!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ!!!
ΝΑΙ ΒΙΝΑΚΙ ΓΙΟΡΤΑΖΑ.
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ?
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ? ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ?

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι κάνετε κοριτσάκια???

Καλημέρα!
Καλή βδομάδα να έχουμε!

Βινάκι ευχαριστούμε πάρα πολύ για τις οδηγίες!!!
Θα κάνω μια προσπάθεια να την κάνω, αρκεί να βρω κερί, ποτέ δεν έχω παρατηρήσει στη λαϊκή αν έχει.

Ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά με τη μπεμπούλα της Παραμυθένιας και να είναι υγιέστατη!!
Σήμερα δε θα έκανε την άμνιο?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημεραααα!τι κάνετε;πως είστε;
Ναι η Παραμυθένια σημερα κανει αμνιο,εύχομαι να της πανε ολα καλα κ να μπει να μας πει τα νέα της!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε όλες.
Binaki φαίνεται εύκολη η συνταγή αρκεί να βρούμε κερί.
Μαιμού κι εγώ έχω κράμπες κάθε βράδυ...έχω βρει κόλπο τεντώνω λίγο τον μυ προς το σώμα μου και μου περνάει αμέσως!
Popaki χρόνια πολλά και πάλι!
Κι εγώ ρε κορίτσια δεν κατάλαβα για την Paramythenia...η πιθανότητα 1:25 είναι για κάποια τρισωμία???
Σήμερα θα κάνει την άμνιο, ελπίζω και εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!
τι κάνετε οι υπόλοιπες?? Ξεκουραστήκατε λιγάκι?
Εγώ χθες πολλλές δουλειές στο σπίτι, έλιωσα!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.
ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΒΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΣΤΕ??? ΕΓΩ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΩ ΠΙΑΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑΖΩ ΠΛΕΥΡΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 2 Η ΩΡΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ... ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΑΣΗΚΩΝΩ Κ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΠΟΥΚΩΝΩ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΩ ΕΝΩ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πόπη ακριβώς το ίδιο κι εγώ...
κοιμάμαι αργά, κατά τις 02.00 κι αυτή είναι κι η ώρα που κλωτσάει πολύ η μπέμπα, οπότε περιμένω να ηρεμήσει και μετά...στριφογύρισμα.
η μύτη πάντα μπουκωμένη (αν σας πω ότι άρχισα να ροχαλίζω..? Embarassed )
δεν βολεύομαι σε καμιά θέση, χάλια!
Δηλαδή αργότερα τι μας περιμένει??
Άρχισε από τώρα το ξενύχτι? Shocked

toniabillia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσια και μενα ειναι τωρα 2- 3 βραδια που με ποιανουν κραμπες και πεταγομαι βαζω τον αντρουλη μου και με τριβει. να ρωτησω κατι γιατι δεν το θυμαμαι την καμπυλη ζαχαρου ποτε την κανουμε?

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα,καλή βδομάδα κορίτσια!!!
Πόπη μου χρόνια πολλά για χτες!!Ούτε και γω κοιμάμαι πολύ καλά το βράδυ κορίτσια...γυρίζω σαν σβούρα για να βολευτώ και βουλώνει και μένα η μύτη μου!!Μετά τον 7ο τι θα κάνω Παναγία μου?
Κορίτσια να στείλουμε όλες μας θετική ενέργεια και μία προσευχή για το μωράκι της παραμυθένιας μας!!

Λοιπόν εγώ χτες είχα πολύ γεμάτη μέρα!Το πρωί πήγα εκκλησία,μετά πήγα στην βαφτιστήρα μου και έφυγα κατά τις 13:30 ήρθα σπίτι έφαγα. Ήρθε ο αντρούλης μου στις 15:00 και πήγαμε θάλασσα...δεν κολύμπησα βέβαια αλλά περάσαμε ωραία!Γυρίσαμε και είδαμε ταινία!Ούτε κατάλαβα πότε πέρασε η μέρα!!

Εσείς τι κάνατε?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποπακι χρονια πολλα για χθες!
Εγω μια χαρα βολεύομαι ακομα,αλλα με τη μύτη μου έχω μεγάλο προβλημα,δεν τολμαω να ξυπνησω κ σε δευτερόλεπτα βουλωνει,πολλές φορές έχω κ καταρροη κ φτερνισματα,χαμός!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιόρταζε το Ποπάκι???
Έχασα επεισόδια.
Πολύχρονη κοριτσάκι μου!
Με Υγεία πάνω από όλα και με το καλό το μπεμπάκι σου!!!

Τη νύχτα κ εγώ δεν κοιμάμαι πολύ καλά τελευταία και είναι πολύ νωρίς για εμένα να αρχίσουν από τώρα αυτά.
Δε βολεύομαι πολύ καλά...και συνήθως κοιμάμαι με ανοιχτό στόμα γιατί όπως λέτε μπουκώνει η μύτη.
Αφήστε το κατούρημα.
Αν δε σηκωθώ 3 φορές το λιγότερο κάθε βράδυ δε μπορώ...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΒΙΝΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΠΛΑ ΘΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕΙ... ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...
ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΙΝΕΙ ΡΕΣΙΤΑΛ!!! ΑΝΑΣΗΚΩΝΩ ΤΗΝ ΠΥΤΖΑΜΑ Ξ ΧΑΖΕΥΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ Κ ΕΡΧΕΤΑΙ!!! ΒΕΒΑΙΑ Κ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!!
ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΛΙΓΟ ΜΠΑΣ Κ ΑΛΛΑ ΔΕΝ... ΕΣΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΝΑΙ ΓΙΟΡΤΑΖΑ 8 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 6 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ!!! ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΟΡΤΗ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ... ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια,τι κανετε?ποπακι χρονια σου πολλα και με το καλο το μωρακι σου,ρε κοριτσια τι εγινε με την παραμυθενια στεναχωρηθηκα,ευχομαι να πανε ολα καλα γλυκια μου...

τι νεα βρε?

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΛΥΜΠΗΣΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ? ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΖΕΣΤΗ ΠΩΣ ΑΝΤΕΞΕΣ? Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙ ΣΗΤΕΙΑ Κ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΑΝΙΟ!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΕΒΙΝΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΠΛΑ ΘΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕΙ... ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...
ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΙΝΕΙ ΡΕΣΙΤΑΛ!!! ΑΝΑΣΗΚΩΝΩ ΤΗΝ ΠΥΤΖΑΜΑ Ξ ΧΑΖΕΥΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ Κ ΕΡΧΕΤΑΙ!!! ΒΕΒΑΙΑ Κ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!!
ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΛΙΓΟ ΜΠΑΣ Κ ΑΛΛΑ ΔΕΝ... ΕΣΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΝΑΙ ΓΙΟΡΤΑΖΑ 8 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 6 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ!!! ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΟΡΤΗ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ... ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

Χειρότερα ε? Πω πω!
Διαβάζω ένα βιβλίο για την εγκυμοσύνη, το δεύτερο!
Άλλες φορές χαζεύω στην TV, τίποτα δεν βοηθάει. Απορώ με την Ιωάννα που κοιμάται 15 ώρες την ημέρα. Φτου φτου!
Μαζεύει κουράγιο για μετά!
Τελοσπάντων 3 μήνες μείνανε, το πιστεύετε?
Κορίτσια αύριο έχω την Β επιπέδου...Να περάσει κι αυτό, δεν θα αντέξω άλλη συγκίνηση!

toniabillia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοιτα να τη χαρεις οσο μπορεις εγω την εκανα πριν δυο εβδομαδες 1 ωρα και ενα τεταρτο εβλεπα το πλασματακι στην οθονη θα ηρεμησεις παρα πολυ οταν τελειωσει καλα αποτελεσματα σου ευχομαι βρε κοριτσια εχει κανει καμια την καμπυλη ζαχαρου?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evinaki καλη επιτυχια αυριο!
tonia εγω δεν εχω κανει καμπυλη απ οτι εχω διαβασει γινεται μεταξυ 24ης και 28ης εβδομαδας.ο γιατρος μου δεν θεωρει οτι χρειαζεται να την κανω,οποτε ας περιμενουμε καποιο κοριτσι να μας απαντησει για πιο σιγουρα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις