Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παλι κοριτσια διαφωνω ριζικα !εχω αλλη φιλοσοφια ! αν ζηλευα τον συζυγο μου θα σημαινε οτι μου ειχε δωσει δικαιωμα και το αντιστροφο οποτε δε θα σκαρφιζομουν κολπα οπως εκανα στα 15 μου θα σκεφτομουν σε ποιο δικηγορο να απευθυνθω και εκεινος το ιδιο φανταζομαι!
και κανενας δεν μας εκτιμαει αν δεν εκτιμαμε εμεις τον εαυτο μας !
τη ζηλια τη θεωρω χειριστο συναισθημα προερχομενο απο ανασφαλεια

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gia mena proswpika duo pragmata einai polu vasika.prwton na mh thewreis ton anthrwpo sou dedomeno giati automatws ton upotimas k den ton ektimas.k deuteron na ton zhleueis omws xaritwmena me thn ennoia oti ton thaumazeis k meta apo posa xronia gamou.fusika otan h zhleia einai upervolikh k ginetai arrwstia tote xathike h ousia.alla otan thaumazeis ton anthrwpo sou k 30 xronia na eiste mazi k akomh den ton thewreis dedomeno tautoxrona tou dineis aksia.ti paei na pei dedomeno???ti einai dedomeno sth.zwh?tipota.poso mallon oi anthrwpoi!!!

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θεωρω δεδομενο οτι ειμαι εγω γι αυτον και αυτος για εμενα .Θεωρω δεδομενο οτι με σεβεται, με αγαπα, με θαυμαζει, με στηριζει  και προσπαθει για τη σχεση μας και την οικογενεια μας.Θεωρω δεδομενο οτι ειναι παντα διπλα μου.Και εγω επισης.
Αυτη την εννοια εχει η λεξη δεδομενο για μενα στον γαμο. Αυτο ειναι γαμος για μενα .

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ta dedomena emeis ta ftiaxnoume loipon.

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
iouliana έγραψε:Θεωρω δεδομενο οτι ειμαι εγω γι αυτον και αυτος για εμενα .Θεωρω δεδομενο οτι με σεβεται, με αγαπα, με θαυμαζει, με στηριζει  και προσπαθει για τη σχεση μας και την οικογενεια μας.Θεωρω δεδομενο οτι ειναι παντα διπλα μου.Και εγω επισης.
Αυτη την εννοια εχει η λεξη δεδομενο για μενα στον γαμο. Αυτο ειναι γαμος για μενα .


ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ.
ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΜΑΖΙ ΔΥΟ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΣΚΟΠΟ.
ΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ !!!

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΛΑΚΑ ,ΜΗΝ ΜΕ ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ PLEASE ...

...ΤΙ ΕΛΕΓΑ ;
Α,ΝΑΙ !

ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΣΚΟΠΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΠΟΡΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΖΩΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΩΝΩΜΑΣΤΕ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΟΥΝ ΠΟΛΥ.



ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΙΟΥΛΙΑΝΑ.


Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
To idio pragma leme antwnh k iouliana mou apla me alla logia!!!:-) sumfwnw apoluta mazi sas apla prosthesa to alatopipero pou einai o thaumasmos!!!!!

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
"ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΔΙΑΚΡΙΤΗ Η ΕΝΝΟΙΑ ΤΗΣ ΖΗΛΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΤΕΡΟΝ ΜΑΣ ΗΜΙΣΥ"

ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ Η ΖΗΛΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ Ο ΘΑΥΜΑΣΜΟΣ.

Η ΖΗΛΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ.

ΝΑ ΖΗΛΕΨΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ; ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΛΕΩ.
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΖΗΛΕΨΩ ΕΓΩ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΞΙΣΟΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ;

AXXAXAAXXAXAXAXAAXA

ΑΝΤΕ ,ΔΕΝ ΡΙΧΝΩ ΛΑΔΙ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ  ΑΛΛΑ ΕΛΑΦΡΥΝΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.....

ΓΕΝΙΚΩΣ Η ΖΗΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ

ΕΓΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟΙ .
ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΖΗΛΙΑ ΚΑΙ Η ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Se ola ta pragmata uparxoun vathmides.uparxei.loipon h kalh alla k h kakh zhleia.h kalh zhleia se kanei kalutero anthrwpo.ta petherika mou apo thn.kalh zhleia pou evlepan anthrwpous na vgazoun lefta k na ta katafernoun sth zwh tous ekanan to idio douleuontas sklhra.ara loipon to pan metron ariston kanei panta kalo.se ola!

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΝΙΚΩΣ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΠΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΑΚΟΥΡΙ ΦΙΛΟ ΜΟΥ,ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ ΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑΝΑΧΩΡΗΜΕΝΟ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ 44 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΟΤΙ ΕΣΥ (ΕΓΩ ΔΗΛΑΔΗ) ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ,ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ; ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ.ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΑ 8500 ΛΙΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΟΙΚΟΓΝΕΙΑ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΤΥΧΕΙ ΕΣΥ (ΕΓΩ ΔΗΛΑΔΗ).ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ....
ΤΟΝ ΣΙΓΥΡΙΣΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΑ ΚΑΙ ΚΥΝΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑ.
Η ΜΙΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ,Η ΑΛΛΗ ΤΟΥ "ΒΡΩΜΑΕΙ",Η ΜΙΑ ΕΝΑΙ ΚΟΝΤΗ,Η ΑΛΛΗ ΧΟΝΤΡΗ,Η ΑΛΛΗ ΑΔΥΝΑΤΗ,Η ΑΛΛΗ ΨΗΛΗ,Η ΑΛΛΗ ΞΕΝΗ,Η ΑΛΛΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ.

ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΑΡΕΣΤΟΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΩΣΤΟΣ.

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΧΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΖΗΛΕΥΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΛΟΝΔΙΝΟΥ,ΑΓΓΛΙΔΑ.

ΤΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΥΣΟΥΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΧΙ ΣΧΕΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕ.

ΠΙΚΡΑ ΜΙΛΑΜΕ .ΑΡΑ Η ΖΗΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΣΙΓΟΥΡΑ,ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΥΠΟΥΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟ.

ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΑΙ ....ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΧΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ.
ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΑ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΑ Ή ΑΝΤΡΑΣ.
ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΕΙΔΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.
ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗ ΖΗΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΣΧΕΣΗ.

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ !
ΛΕΣ ΚΑΙ ΖΟΥΜΕ ΣΤΟ 1930 ΠΟΥ ΑΝ ΕΒΛΕΠΑΝ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΝΙΟ ΤΟΥΣ ΚΡΕΜΑΓΑΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ ΟΤΙ ΔΗΘΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑΝΕ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ.

ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΠΙΩ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Ή Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΤΗΣ ΑΜΕΣΩΣ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΝΑ ΖΗΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚΗΝΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΚΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΩΣ ΑΓΑΠΗ !!!

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ 2013 ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ.

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥΣ ΕΝΝΟΩ.

ΗΜΑΡΤΟΝΝΝΝΝΝΝ !
ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΘΕΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝ ΣΕ ΔΟΥΝ ,ΤΟ ΛΕΝΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Ή ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΝ ΠΟΥ ΕΠΙΝΕ ΚΑΦΕ ΜΕ ΕΝΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΤΗΣ ΣΤΟ ΕΒΕΡΕΣΤ (ΕΛΕΟΣ) ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑΝ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΚΑΦΕ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΛΑ ΝΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΤΥΧΑΙΩΣ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ ;
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.......ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΌ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑΝ !!!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
To ιδιο λεμε πανω κατω !!
παντως και ο θαυμασμος ειναι σημαντικο στοιχειο σε μια σχεση αέξανδρα οντως!!
Παντως ο αντρασ μου αρχισε να ζηλευει τη σχεση με το forum!! και οχι με την καλη εννοια !!

σας καληνυχτιζω!!

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ .
ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΓΡΑΦΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ,ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ,ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΒΟΛΤΑ !!!!

ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΣΜΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΑΡΓΑ,ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ....

ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΧΩΡΙΣ ΣΕΙΣΜΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ !!!

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιουλιάνα και μένα ο δικός μου κάτι παθαίνει, συφιλιάζεται με το φόρουμ..Θεωρεί ότι διαβάζω μ@@@@ες και παραπληροφορούμαι, χαχαχα!!!
Αντώνη να χαίρεσαι τη γυναίκα σου!!

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστούμε πολύ.

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:To ιδιο λεμε πανω κατω !!
παντως και ο θαυμασμος ειναι σημαντικο στοιχειο σε μια σχεση αέξανδρα οντως!!
Παντως ο αντρασ μου αρχισε να ζηλευει τη σχεση με το forum!! και οχι με την καλη εννοια !!

σας καληνυχτιζω!!

και εμενα χθες γυρναει και μου λεει αμαν αυτο το φορουμ ολο με αυτο θα ασχολεισαι ειμαι και εγω εδω... οοοπα σιγα μωρε τον λεω οταν πεζεις με τις ωρες προ ειναι καλα???
οσο για αυτο που ειπε ο αντωνης οτι δεν θα παρεξηγουσε αν η γυναικα του επεινε με ενα φιλο της καφε το θεωρω εγω οτι βαζω τα χερακια μου και βγαζω τα ματακια μου... καταρχας ειμαι καθετη στην φιλια ανρδων γυναικων σιγουρα ο ενας παραδρομει και με εχει τυχει παρα πολλες φορες και απο τις δυο μεριες..  και επειτα ειναι καλο να φυλας τα ρουχα σου για να χεις τα μισα.. γιατι αν γινει κατι τι θα πεισ? σου χα δωσει και την αδεια μου? τελος παντων.. ειναι διαφορετικες αποψεις.. για μενα εγω δεν εχω δουλεια με ''φιλο'' ποθ δεν ξερει ο ανδρας μου ας πουμε η δεν βλεπω τον λογο να μην ειναι και μαζι μου οπως και  το αντιθετο ... γιατι εχω καμμενη γουνα...

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γιατί θεωρείτε την ζήλια τόσο κακό?
     Απο αυτό καταλαβαίνεις αν ο άλλος ενδιαφέρεται η όχι .Δεν εννοώ  ζήλια μέχρι θανάτου.Από μικρά απλά πραγματάκια καταλαβαίνεις αν ο/η συντροφός σου ζηλέυει

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Crazymamy έγραψε:Γιατί θεωρείτε την ζήλια τόσο κακό?
     Απο αυτό καταλαβαίνεις αν ο άλλος ενδιαφέρεται η όχι .Δεν εννοώ  ζήλια μέχρι θανάτου.Από μικρά απλά πραγματάκια καταλαβαίνεις αν ο/η συντροφός σου ζηλέυει


Η ανοχή στη ζήλεια περιέχει κινδύνους !

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kοίτα τι έπαθα τώρα...............συμφωνώ απόλυτα με Αντώνη και σε προηγούμενα ποστ στο θέμα αυτό με καλύπτει εντελώς. και εγω δεν έιμαι της ζήλιας και ευτυχώς ούτε ο άντρας μου ήταν ποτέ. Δεν μπορώ να φανταστώ την ζωή μου να σκαρφίζομαι κάθε τρείς και λίγο κολπάκια για να τον εχω στην τσίτα. Ασε που στο τέλος θα με πλάκωνεLaughing

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede έγραψε:Kοίτα τι έπαθα τώρα...............συμφωνώ απόλυτα με Αντώνη και σε προηγούμενα ποστ στο θέμα αυτό με καλύπτει εντελώς. και εγω δεν έιμαι της ζήλιας και ευτυχώς ούτε ο άντρας μου ήταν ποτέ. Δεν μπορώ να φανταστώ την ζωή μου να σκαρφίζομαι κάθε τρείς και λίγο κολπάκια για να τον εχω στην τσίτα. Ασε που στο τέλος θα με πλάκωνεLaughing

..........

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Crazymamy έγραψε:Γιατί θεωρείτε την ζήλια τόσο κακό?
     Απο αυτό καταλαβαίνεις αν ο άλλος ενδιαφέρεται η όχι .Δεν εννοώ  ζήλια μέχρι θανάτου.Από μικρά απλά πραγματάκια καταλαβαίνεις αν ο/η συντροφός σου ζηλέυει

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω απο αυτό αν ενδιάφερεται ή οχι. Το καταλαβάινω που θέλει να έιναι μαζί μου και όχι στο γήπεδο, που θα με πάρει τηλέφωνο να δει τι κάνω, που θα μου φέρει ένα χαζό δωράκι , που λέει σε ολους πόσο υπερήφανος έιναι για την επιλόγη του, που δεν θα αφήσει ποτέ κανέναν να με προσβάλει -στενοχωρήσει ούτε την ίδια του τη μάνα, που με αφήνει να κάνω πράγματα που με ενδιαφέρουν,  που μου έχει εμπιστοσύνη να πάω όπου θέλω αν το θέλω..............μου δείχνει οτι ενδιαφέρεται για εμενα ,οτι με σέβεται και με αγαπάει γιατί δεν με ζηλεύει. ααααααα και κάτι που ξέχασα .....Ξέρετε πόσες περιπτώσει υπάρχουν που ενώ ζηλευουν τις κερατώνουν, τις γράφουν και ένα σωρό άλλα? Ουυυυυ γεμάτα τα νοικόκυρια απο τέτοια περιστατικά. Ειδικά στην επαρχία .......η γυναίκα κλεισμενη μην πάει ούτε μέχρι την γωνία αλλά το κέρατό της σκίζει τις ομπρέλες στις παραλίες.

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όταν δεν υπάρχει ζήλια και εμπιστεύεσαι τον άνθρωπό σου,το έτερον σου ήμισυ , μπορείς να είσαι ελεύθερος μέσα σε ένα γάμο και άρα δεν αισθάνεσαι φυλακισμένος/η.
Αν προδώσεις τον άνθρωπο σου (χωρίς να υπάρχει λόγος) τότε η ζήλια σου γυρίζει μπούμερανγκ και στεναχωριέσαι από τις τύψεις που τον πρόδωσες.
Οι τύψεις είναι ότι χειρότερο αν δεν υπάρχει λόγος για να απατήσεις τον άνθρωπο σου.
Νομοτελειακά σε τελειώνουν αυτές και όχι ο αγαπημένος/η  σου  άνθρωπος.
Θέλεις να τελειώσεις εσύ μια σχέση ακόμα και αν είναι υγιής διότι αισθάνεσαι φυλακισμένος μέσα σε αυτό που έκανες.
Η ζήλια άρα είναι μια κατάσταση στην οποία δεν αφήνεις περιθώρια στον άνθρωπο που είναι μαζί σου να αισθάνεται ελευθερία μέσα στη σχέση που έχετε και άρα πάλι νομοτελειακά θα τελειώσει !

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συμφωνω και εγω με Εντε και Αντωνη! η ζηλεια δειχνει οτι αλλος δεν σου εχει εμπιστοσυνη, ειδικα αμα  γινεται και χωρις αφορμη, εαν υπαρχει αφορμη τοτε οκ δειχνει ενδιαφερον, αλλα οταν προκαλεις εσυ τον αλλον να σε ζηλεψει με ψευτικες αιτιες ειναι σαν να μην θελεις να σου εχει εμπιστοσυνη. Μονο αν εισαι 15 χρονων δικαιολογω να θεωρεις πως αμα τον κανεις να ζηλεψει τοτε θα δειξει ποσο σε θελει. Σε ορημες σχεσεις, και ειδικα σχεσεις ζωης το σημαντικοτερο ειναι η εμπιστοσυνη. Εγω παντως αν ανακαλυπτα οτι ο αντρας μου προκαλει επιτηδες την ζηλεια μου, τοτε θα επαβα να του εχω εγω εμπιστοσυνη, και θα ξενερωνα απιστευτα. Φανταστειτε λοιπον πως μπορει να σκεφτεται ενας αντρας που εχει και λιγοτερο πολυπλοκη σκεψη απο μια γυναικα σε αυτα τα θεματα. Μια υγειης σχεση δεν πιστευω οτι κρατειτε με τεχνασματα.

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΥΜΦΩΝΩ.
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ....

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χμμμ...πολυποκο ζητημα η ζηλεια!!! Προσωπικα εμπιστευομαι απολυτα τον αντρα μου και ομως ζηλευω... ειναι κατι που απλα μου βγαινει!!! Σε τεχνασματα για να ζηλεψει δεν θα κατεφευγα και μονο που θα ηξερα εγω οτι ηταν σικε θα ηταν σαν να μην ζηλεψε....

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συμφωνώ με όσα γράφεται.

Ισως να μην έθεσα σωστά το θέμα.
Είμαστε ζευγάρι 10 χρόνια έχουμε απόλυτη εμπιστοσύνη .Δεν εννούσα την ζήλεια σε επίπεδο κέρατου σε καμία περίπτωση!

Για παράδειγμα μ'αρέσει να φροντίζω τον εαυτό μου.Οταν βγαίνουμε έξω και βλέπει ότι μετράω σα γυναίκα και πέφτει κ κανένα βλέμα αλλονών πάνω μου.
      Επειδή υπαρχει εμπιστοσύνη και είμαστε τόσα χρόνια μαζί δε σημαίνει οτι θα είμαι απεριποίητη ,ασουλούπωτη και θα βάλω  40 κιλά.rabbitrabbitrabbit

Αυτό με το κινητό δεν το έχει κάνει κανένας σας ?Very Happy δηλαδή να το ψάξετε?

Εγω το είχα κάνει 3 φορές ,βέβαια πάνε 4-5 χρόνια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις