Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 11:24 am

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Χρυσα μου αρχικα με το καλο να φερεις στον κοσμο το μωρακι σου! Αυτο πιστευω ειναι και το πιο σημαντικο! Εγω θα σου πω μια ιστορια που ισως σε βοηθησει! Η ιστορια αυτη ειναι της δικη μου της μητερας..
Εμεινε εγκυος χωρις να ειναι παντρεμενη με τον πατερα μου.. Αυτος μολις το εμαθε αρνηθηκε οτι ειναι δικο του το παιδι και την απεφευγε! Οπως λες και εσυ δεν ηταν παντρεμενοι πως θα διεκδικουσε καποια χρηματικη βοηθεια για το μωρο; Τοτε δεν ξερω αν ισχυει και τωρα δεν μπορουσες να δηλωσεις το παιδι στο ληξιαρχειο μονο στο ονομα της μανας εκτος αν υπεγραφαν για την κηδεμονια οι γονεις της. Ο συγχωρεμενος ο παππους μου λοιπον κινηθηκε τοτε νομικα και εγινε δικαστηριο για αναγνωριση πατροτητας! Οπως και το κερδισε η μητερα μου το δικαστηριο οπου με αναγνωρισε ως δικο του παιδι πηρα το επιθετο του αλλα την διατροφη που διεταξε το δικαστηριο η μανα μου δεν την ειδε ποτε!!! Λεφτα να του κανει και αλλα δικαστηρια δεν ειχε μιας και οι δικηγοροι κοστιζουν και ετσι το θεμα εμεινε εκει... Σε αυτο που θελω να καταληξω ειναι οτι εγω μεγαλωνοντας εψαξα μονη μου και τον βρηκα μιας και ειχε εξαφανιστει και η αδιαφορια που εισεπραξα με πληγωσε παρα πολυ! Ξερω πια λοιπον πως αν καποιος θελει να ειναι πατερας ΕΙΝΑΙ χωρις παρακαλετα χωρις τιποτα! Αν πιστευεις μεσα σου πως ισως και να ενδιαφερεται προσπαθησε το αλλιως αφησε τον και ισως οταν γεννησεις να τα δει αλλιως τα πραγματα... Σου ευχομαι η ιστορια σου να εχει ευτυχισμενο τελος! Και παλι με το καλο!!

27ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 11:24 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θελει υπομονη, και θελει να εχεις και ανθρωπους διπλα οσυ να σε στηριζουν. Μπορει να μην ειναι ο πατερας του παιδιου, αλλα η μαμα σου, ο αδερφος σου, καποια φιλη. Επιπλεον νομιζω πως η κατασταση επιβαρυνεται επειδη νιωθεις και ανασφαλεια, και ειναι λογικο. Οποτε κινησου για να εξασφαλησεις αυτα που σρειαζονται, να καλυψεις τουλαχιστον αυτο το κομματι. Και να εχεις θετικη σκεψη. Τωρα τι να σου πω, η καθε γυναικα διαφερει στο πως περναει την εγκυμοσυνη και την λοχεια. Ομως εχει να ακνει και το πως ντιμετωπιζεις την κατασταση. Και εγω που ειμαι μαζι με τον αντρα μου τους τελευταιους μηνες της εγκυμοσυνης, τη γεννα καθως και το 40ημερο της λοχεια το περασα χωρις αυτον αν εξαιρεσεις καποια μικρα 2ημερα-3ημερα που τον εβλεπα. Δεν σου λεω οτι ειμαστε ιδια περιπτωση, απλα επειδη και εγω δεν ημουν και στα καλυτερα μου ψυχολογικα προσπαθουσα να σκεφτομαι θετικα και να εχω ανθρωπους διπλα μου.

28ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 11:34 am

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elenamagio έγραψε:
xrysa'81 έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ,ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.
ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.
ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ,ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΑΕΡΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ.
ΑΛΛΑ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΜΟΥ ΓΤ ΘΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.ΕΙΠΕ ΤΑΔΕ ΜΕΡΑ ΤΑΔΕ ΩΡΑ,ΚΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ???ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΕΞΩ?
ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ?
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΛΕΦΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΟΥ?'Η ΝΑ ΦΑΝΩ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΖΩ ΜΕ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΦΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΗΜΟΣΥΝΕΣ?
ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΙΑΣΤΕΙ ΑΝ ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ.
ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΓΤ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.
ΤΟ ΕΤΗΣΙΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 90000 ΕΥΡΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.
ΠΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ, ΛΥΠΗΜΕΝΗ, ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΟΝΗ.
ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ! ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΗΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΚΑΙ ΝΥΝ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΝΑΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ (ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ!)
ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ Η ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ Η ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΕΚΝΟΥ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ DNA.
ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ. ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΙΖΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΣΟΔΗΜΑ. ΤΑ 900000 ΕΥΡΩ ΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙ Η ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ??? ΕΣΥ ΤΙ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙΣ?
ΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΤΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΙΣΟΔΗΜΑ,ΓΙΑΤΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΩ.ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ.

29ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 11:39 am

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysa'81 έγραψε:
elenamagio έγραψε:
xrysa'81 έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ,ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.
ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.
ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ,ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΑΕΡΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ.
ΑΛΛΑ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΜΟΥ ΓΤ ΘΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.ΕΙΠΕ ΤΑΔΕ ΜΕΡΑ ΤΑΔΕ ΩΡΑ,ΚΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ???ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΕΞΩ?
ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ?
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΛΕΦΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΟΥ?'Η ΝΑ ΦΑΝΩ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΖΩ ΜΕ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΦΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΗΜΟΣΥΝΕΣ?
ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΙΑΣΤΕΙ ΑΝ ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ.
ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΓΤ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.
ΤΟ ΕΤΗΣΙΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 90000 ΕΥΡΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.
ΠΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ, ΛΥΠΗΜΕΝΗ, ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΟΝΗ.
ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ! ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΗΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΚΑΙ ΝΥΝ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΝΑΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ (ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ!)
ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ Η ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ Η ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΕΚΝΟΥ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ DNA.
ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ. ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΙΖΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΣΟΔΗΜΑ. ΤΑ 900000 ΕΥΡΩ ΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙ Η ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ??? ΕΣΥ ΤΙ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙΣ?
ΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΤΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΙΣΟΔΗΜΑ,ΓΙΑΤΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΩ.ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ.
ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΛΥΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ...
ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΕΠΙΠΛΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΣΟΥ ΕΙΔΩΝ ΝΟΜΙΚΑ?
Η ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΗΡΕΜΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙΣ ΝΟΜΙΚΑ ΜΕΤΑ? ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗ! ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΦΙΛΟΤΙΜΗΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ...

30ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 11:50 am

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elenamagio έγραψε:
xrysa'81 έγραψε:
elenamagio έγραψε:
xrysa'81 έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ,ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.
ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.
ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ,ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΑΕΡΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ.
ΑΛΛΑ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΜΟΥ ΓΤ ΘΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.ΕΙΠΕ ΤΑΔΕ ΜΕΡΑ ΤΑΔΕ ΩΡΑ,ΚΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ???ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΕΞΩ?
ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ?
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΛΕΦΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΟΥ?'Η ΝΑ ΦΑΝΩ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΖΩ ΜΕ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΦΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΗΜΟΣΥΝΕΣ?
ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΙΑΣΤΕΙ ΑΝ ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ.
ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΓΤ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.
ΤΟ ΕΤΗΣΙΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 90000 ΕΥΡΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.
ΠΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ, ΛΥΠΗΜΕΝΗ, ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΟΝΗ.
ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ! ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΗΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΚΑΙ ΝΥΝ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΝΑΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ (ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ!)
ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ Η ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ Η ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΕΚΝΟΥ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ DNA.
ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ. ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΙΖΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΣΟΔΗΜΑ. ΤΑ 900000 ΕΥΡΩ ΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙ Η ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ??? ΕΣΥ ΤΙ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙΣ?
ΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΤΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΙΣΟΔΗΜΑ,ΓΙΑΤΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΩ.ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ.
ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΛΥΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ...
ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΕΠΙΠΛΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΣΟΥ ΕΙΔΩΝ ΝΟΜΙΚΑ?
Η ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΗΡΕΜΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙΣ ΝΟΜΙΚΑ ΜΕΤΑ? ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗ! ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΦΙΛΟΤΙΜΗΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ...
Α!ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ.90.ΟΟΟ ΕΓΡΑΨΑ ΟΧΙ 900.000 ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ!ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΠΩΣ ΜΕ ΕΔΙΩΞΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΠΩΣ ΤΟΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ.ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ?ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΕΞΩ ΕΤΣΙ Ε?

31ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 12:01 pm

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝΥΣΗ ! ΚΑΚΩΣ ΕΦΥΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ! ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ ! ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙΣ ΦΥΓΕΙ??? ΑΥΤΟΣ ΣΤΑΝΤΑΡ ΘΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΦΥΓΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ! ΚΑΙ ΜΕ 90000 ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ! ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ! ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΕΓΡΑΨΑ 900.000.

32ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 12:10 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πο πο πιστευω οτι η ελενα ηταν η καταληλοτερη για το θεμα σου.. οσο για αυτο που προανεφερες οτι εχεις θλιψη κι τετοια επειδη αντιμετοπιζω προβλημα και γω με τον ανδρα μου ειναι πολυ μα πολυ πιο δυσκολα τωρα που εχω την κορη μου μονο που την κοιταω λυγιζω και δεν μπορω να κανω πραματα που σιγουρα θα εκανα πριν ερθει στη ζωη.. και να θυμασαι κατι που εμενα παντα με δινει πολυ δυναμη... ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΕ, ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ...!!

33ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 12:23 pm

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elenamagio έγραψε:ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝΥΣΗ ! ΚΑΚΩΣ ΕΦΥΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ! ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ ! ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙΣ ΦΥΓΕΙ??? ΑΥΤΟΣ ΣΤΑΝΤΑΡ ΘΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΦΥΓΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ! ΚΑΙ ΜΕ 90000 ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ! ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ! ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΕΓΡΑΨΑ 900.000.
ΜΑ ΕΙΧΕ ΑΓΡΙΕΨΕΙ ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ...ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΕΥΓΑ...
ΕΧΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ.ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΜΗΝΥΣΗ?ΔΗΛΩΣΗ ΠΩΣ ΜΕ ΕΔΙΩΞΕ ΝΑ ΚΑΝΩ?

34ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 12:27 pm

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nanakaboubou έγραψε:πο πο πιστευω οτι η ελενα ηταν η καταληλοτερη για το θεμα σου.. οσο για αυτο που προανεφερες οτι εχεις θλιψη κι τετοια επειδη αντιμετοπιζω προβλημα και γω με τον ανδρα μου ειναι πολυ μα πολυ πιο δυσκολα τωρα που εχω την κορη μου μονο που την κοιταω λυγιζω και δεν μπορω να κανω πραματα που σιγουρα θα εκανα πριν ερθει στη ζωη.. και να θυμασαι κατι που εμενα παντα με δινει πολυ δυναμη... ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΕ, ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ...!!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ...ΝΑΝΑ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ?ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΟΥΜΕ..ΓΙΑΤΙ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΤΟ ΤΡΕΛΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΠΑΝΤΟΣ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ Ε?

35ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 12:30 pm

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΠΕΙΛΗ, ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΗ ΒΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ ΕΓΚΥΟΥ, ΦΘΟΡΑ ΞΕΝΗΣ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ (ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΟΥ), ΨΥΧΙΚΗ ΟΔΥΝΗ. ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ???? ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΑΜΕΣΑ ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ... ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ! ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΧΙ ΕΣΥ !

36ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 12:32 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι χρυσα δυχτυχως εχουμε και εντονους μαλιστα τσακωμους μπροστα στο παιδι οχι παντα αλλα οποτε γινετε.. γινετε... η αληθεια ειναι οτι οταν βρισκεσαι σε μια τετοια κατασταση ειτε μεγαλου μεγεθους ειτε μικροτερου το μονο χερι που βλεπεις για να πιαστεις ειναι του παιδιου σου το μικρο χερακι που σε κοιταει στα ματια και με τοσο αθωοτητα σου χαμογελαει.. εμενα αυτο ειναι το στηριγμα μου και η δυναμη μου.. και να δεις μολις γεννησεις ουτε κενο θα αισθανεσαι ουτε θλιψη.. ολα σου τα κενα θα στα γεμισει και με το παραπαπω το αγγελουδι σου... και τοτε θα ξερεις οτι επραξες σωστα...

37ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 12:33 pm

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΗ ΠΩΣ ΣΕ ΕΔΙΩΞΕ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ... ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ? ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ?

38ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 12:40 pm

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elenamagio έγραψε:ΑΠΕΙΛΗ, ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΗ ΒΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ ΕΓΚΥΟΥ, ΦΘΟΡΑ ΞΕΝΗΣ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ (ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΟΥ), ΨΥΧΙΚΗ ΟΔΥΝΗ. ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ???? ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΑΜΕΣΑ ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ... ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ! ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΧΙ ΕΣΥ !
ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΙ ΝΟΜΟΙ...
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ, ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! Smile

39ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 12:46 pm

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elenamagio έγραψε:ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΗ ΠΩΣ ΣΕ ΕΔΙΩΞΕ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ... ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ? ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ?
ΝΑΙ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕΝΩ.
ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ LINK ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ ΕΓΚΥΟΥ, ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΕΔΩ ΤΟ "ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ"ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΑΝ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ

40ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 12:52 pm

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nanakaboubou έγραψε:ναι χρυσα δυχτυχως εχουμε και εντονους μαλιστα τσακωμους μπροστα στο παιδι οχι παντα αλλα οποτε γινετε.. γινετε... η αληθεια ειναι οτι οταν βρισκεσαι σε μια τετοια κατασταση ειτε μεγαλου μεγεθους ειτε μικροτερου το μονο χερι που βλεπεις για να πιαστεις ειναι του παιδιου σου το μικρο χερακι που σε κοιταει στα ματια και με τοσο αθωοτητα σου χαμογελαει.. εμενα αυτο ειναι το στηριγμα μου και η δυναμη μου.. και να δεις μολις γεννησεις ουτε κενο θα αισθανεσαι ουτε θλιψη.. ολα σου τα κενα θα στα γεμισει και με το παραπαπω το αγγελουδι σου... και τοτε θα ξερεις οτι επραξες σωστα...
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑΝΑ ΜΟΥ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΛΗ ΜΑΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΗ Η ΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΩΙΚΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ.
ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ Ε?

41ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 1:04 pm

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysa'81 έγραψε:
elenamagio έγραψε:ΑΠΕΙΛΗ, ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΗ ΒΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ ΕΓΚΥΟΥ, ΦΘΟΡΑ ΞΕΝΗΣ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ (ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΟΥ), ΨΥΧΙΚΗ ΟΔΥΝΗ. ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ???? ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΑΜΕΣΑ ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ... ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ! ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΧΙ ΕΣΥ !
ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΙ ΝΟΜΟΙ...
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ, ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! Smile

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ! ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ! ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΚΑΤΟΧΥΡΩΣΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΟΥ ! ΑΝ ΘΕΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΣΤΗΣΩ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ...(ΓΙΑΤΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!)

42ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 1:09 pm

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elenamagio έγραψε:
xrysa'81 έγραψε:
elenamagio έγραψε:ΑΠΕΙΛΗ, ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΗ ΒΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ ΕΓΚΥΟΥ, ΦΘΟΡΑ ΞΕΝΗΣ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ (ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΟΥ), ΨΥΧΙΚΗ ΟΔΥΝΗ. ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ???? ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΑΜΕΣΑ ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ... ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ! ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΧΙ ΕΣΥ !
ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΙ ΝΟΜΟΙ...
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ, ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! Smile

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ! ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ! ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΚΑΤΟΧΥΡΩΣΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΟΥ ! ΑΝ ΘΕΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΣΤΗΣΩ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ...(ΓΙΑΤΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!)
ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Smile

43ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 1:15 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σορυ που αργησα να απαντησω αλλα ταιζα την μικρη.. οχι μονο αλλιως τα ειχα φανταστει και ονειρευτει... εβλεπα και γω τις ταινιες που με το που γεννιοταν το παιδι ο ανδρασ αλλαζε γλυκενε και το σπιτι ηταν μεσ την ευτυχια και με το που γεννησα ηταν το ακριβως αντιθετο που ειναι η ευτυχια? (περα απο το παιδι μου) που ειναι ολα τα ονειρα?? να ταν κι αλλα...αχχ τι να πεισ.. εσυ μην στεναχωριεσαι κουκλα μου δεν κανει και καλο για το νινακι που εχεισ μεσα σου... πρεπει να εισαι δυνατη απο τωρα για να αντεξεισ οτι και σου ερθει στη πορεια.. σε πιο μηνα εισαι??

44ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 1:22 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια συγνώμη που θα γίνω λίγο σκλήρη αλλά πιστεύω (και φυσικά βάζω πρώτα τον εαυτό μου σε αυτό)ότι οι επιλογές μας και οι αποφάσεις μας μας οδηγούν σε αδιέξοδα και γι αυτό είναι ανώφελο μέτα να κλαίμε τη μοίρα μας.Από τη στιγμή που θα κάνεις ένα παιδάκι με έναν άνθρωπο που σε πέταξε έξω από το σπίτι σας έγκυο οφείλεις να προστατέψεις αυτό και τον εαυτό σου με τον καλύτερο τρόπο.Φυσικά και θα εξασφαλίστεις νομικά και διεκδικήσεις ότι σου ανήκει. Επιλόγη του ήταν να κάνει παιδί και θα επωμιστεί τις ευθύνες
όπως και εσύ.Πάντως προέχει το να σταθείς στα πόδια σου εσύ οικονομικά όταν με το καλό γεννήσεις γιατί αν ο ΄λλος δε θελει δε πληρώνει με τίποτε και θα σε ταλαιπωρει συνέχεια. Πιστεύω πως θα γίνεις μία πολύ καλή μανούλα και πως θα αποφασίζεις πάντοτέ το καλύτερο για το απιδάκι σου

45ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 1:27 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:Κορίτσια συγνώμη που θα γίνω λίγο σκλήρη αλλά πιστεύω (και φυσικά βάζω πρώτα τον εαυτό μου σε αυτό)ότι οι επιλογές μας και οι αποφάσεις μας μας οδηγούν σε αδιέξοδα και γι αυτό είναι ανώφελο μέτα να κλαίμε τη μοίρα μας.Από τη στιγμή που θα κάνεις ένα παιδάκι με έναν άνθρωπο που σε πέταξε έξω από το σπίτι σας έγκυο οφείλεις να προστατέψεις αυτό και τον εαυτό σου με τον καλύτερο τρόπο.Φυσικά και θα εξασφαλίστεις νομικά και διεκδικήσεις ότι σου ανήκει. Επιλόγη του ήταν να κάνει παιδί και θα επωμιστεί τις ευθύνες
όπως και εσύ.Πάντως προέχει το να σταθείς στα πόδια σου εσύ οικονομικά όταν με το καλό γεννήσεις γιατί αν ο ΄λλος δε θελει δε πληρώνει με τίποτε και θα σε ταλαιπωρει συνέχεια. Πιστεύω πως θα γίνεις μία πολύ καλή μανούλα και πως θα αποφασίζεις πάντοτέ το καλύτερο για το απιδάκι σου

Συμφωνω απολυτα.. οι ανθρωποι που ειναι διπλα μας ειναι οι επιλογες μας.. αν καποιες φορες καναμε λαθος σε αυτες σιγουρα απο καπου επιρεαστηκαμε... και τα παιδια δεν γινοντε μονο απο την μανα..

46ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 1:45 pm

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nanakaboubou έγραψε:σορυ που αργησα να απαντησω αλλα ταιζα την μικρη.. οχι μονο αλλιως τα ειχα φανταστει και ονειρευτει... εβλεπα και γω τις ταινιες που με το που γεννιοταν το παιδι ο ανδρασ αλλαζε γλυκενε και το σπιτι ηταν μεσ την ευτυχια και με το που γεννησα ηταν το ακριβως αντιθετο που ειναι η ευτυχια? (περα απο το παιδι μου) που ειναι ολα τα ονειρα?? να ταν κι αλλα...αχχ τι να πεισ.. εσυ μην στεναχωριεσαι κουκλα μου δεν κανει και καλο για το νινακι που εχεισ μεσα σου... πρεπει να εισαι δυνατη απο τωρα για να αντεξεισ οτι και σου ερθει στη πορεια.. σε πιο μηνα εισαι??
ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΜΑΙ,ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΠΗΡΕΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΒΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΝΑΝΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΔΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΙΣΩΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΩΣ ΙΣΩΣ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ.ΑΛΛΑΜ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΕΧΕΙ ΠΟΛΥ...

47ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 1:52 pm

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nanakaboubou έγραψε:
iouliana έγραψε:Κορίτσια συγνώμη που θα γίνω λίγο σκλήρη αλλά πιστεύω (και φυσικά βάζω πρώτα τον εαυτό μου σε αυτό)ότι οι επιλογές μας και οι αποφάσεις μας μας οδηγούν σε αδιέξοδα και γι αυτό είναι ανώφελο μέτα να κλαίμε τη μοίρα μας.Από τη στιγμή που θα κάνεις ένα παιδάκι με έναν άνθρωπο που σε πέταξε έξω από το σπίτι σας έγκυο οφείλεις να προστατέψεις αυτό και τον εαυτό σου με τον καλύτερο τρόπο.Φυσικά και θα εξασφαλίστεις νομικά και διεκδικήσεις ότι σου ανήκει. Επιλόγη του ήταν να κάνει παιδί και θα επωμιστεί τις ευθύνες
όπως και εσύ.Πάντως προέχει το να σταθείς στα πόδια σου εσύ οικονομικά όταν με το καλό γεννήσεις γιατί αν ο ΄λλος δε θελει δε πληρώνει με τίποτε και θα σε ταλαιπωρει συνέχεια. Πιστεύω πως θα γίνεις μία πολύ καλή μανούλα και πως θα αποφασίζεις πάντοτέ το καλύτερο για το απιδάκι σου

Συμφωνω απολυτα.. οι ανθρωποι που ειναι διπλα μας ειναι οι επιλογες μας.. αν καποιες φορες καναμε λαθος σε αυτες σιγουρα απο καπου επιρεαστηκαμε... και τα παιδια δεν γινοντε μονο απο την μανα..
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΑ ΣΤΑΘΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ...ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΙΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΛΑ ΕΛΕΓΕ ΕΜΕΝΑ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ...ΠΩΣ "Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΡΥΦΕΣ ΤΗΣ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ,ΓΤ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΞΥΛΟ ΘΑ ΦΑΕΙ, ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ,ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΝΑ ΞΕΝΟ ΣΩΜΑ ΕΙΝΑΙ.."80 ΧΡΟΝΩΝ Η ΓΙΑΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΕΛΕΓΕ...ΚΑΙ ΑΣ ΤΗΝ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΤΟΤΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ...

48ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 2:03 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:
iouliana έγραψε:Κορίτσια συγνώμη που θα γίνω λίγο σκλήρη αλλά πιστεύω (και φυσικά βάζω πρώτα τον εαυτό μου σε αυτό)ότι οι επιλογές μας και οι αποφάσεις μας μας οδηγούν σε αδιέξοδα και γι αυτό είναι ανώφελο μέτα να κλαίμε τη μοίρα μας.Από τη στιγμή που θα κάνεις ένα παιδάκι με έναν άνθρωπο που σε πέταξε έξω από το σπίτι σας έγκυο οφείλεις να προστατέψεις αυτό και τον εαυτό σου με τον καλύτερο τρόπο.Φυσικά και θα εξασφαλίστεις νομικά και διεκδικήσεις ότι σου ανήκει. Επιλόγη του ήταν να κάνει παιδί και θα επωμιστεί τις ευθύνες
όπως και εσύ.Πάντως προέχει το να σταθείς στα πόδια σου εσύ οικονομικά όταν με το καλό γεννήσεις γιατί αν ο ΄λλος δε θελει δε πληρώνει με τίποτε και θα σε ταλαιπωρει συνέχεια. Πιστεύω πως θα γίνεις μία πολύ καλή μανούλα και πως θα αποφασίζεις πάντοτέ το καλύτερο για το απιδάκι σου

Συμφωνω απολυτα.. οι ανθρωποι που ειναι διπλα μας ειναι οι επιλογες μας.. αν καποιες φορες καναμε λαθος σε αυτες σιγουρα απο καπου επιρεαστηκαμε... και τα παιδια δεν γινοντε μονο απο την μανα..


Όταν τις κάνουμε πάντως καλό είναι να τις υπερασπιζόμαστε όσο μπορούμε . Επειδή έχω διαβάσει τα ποστ σου και σε συμπάθησα (έμενα και εγω κάποτε εκεί που μένεις) τίποταδεν είναι άσπρο ή μαύρο. Καμμία και κανένας δε ζει σε ταινία του σινεμά.Προσπάθησε να είσαι θετική. Τα νεύρα και ο εκνευρισμός και η ένταση βγάζουν το χειρότερο εαυτό σε όλους μας. Κάνε μία πραγματική προσπάθεια πρώτη έσυ καΙ μπορεί το αποτέλσμα να σε ανταμοίψει

49ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 2:08 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρύσα μου καλή δύναμη σου εύχομαι και με το καλο να έρθει το μωράκι σου.εμενα η αδερφή μου οταν ήταν 4 μηνών έγκυος χώρισε με τον άντρα της για πολυ σοβαρό λόγο(κερατο).εκεινος μολις τον έδιωξε άρχισε τα παρακάλια,τα κλάματα και τις υποσχέσεις.εκεινη ψυχολογικά χάλια δεν το συζητώ!τελικα έμειναν χωριά 4 μήνες και λίγο πριν γεννήσει αποφάσισε να του δώσει μια ευκαιρία να της αποδείξει τα λεγόμενα του.φυσικα και η ίδια γνώρισε οτι δεν θα τα καταφέρουν ωστόσο είπε οτι οφείλει να το κάνει για το παιδι.οταν λοιπον γεννήθηκε το παιδι αυτος έγινε υπόδειγμα συζύγου και πατέρα.μετα απο κανά χρόνο ομως άρχισε και παλι να απομακρύνεται να λείπει μερόνυχτα και να μην υπολογίζει την αδελφή μου.τελικα λίγο καιρό μετα χώρισαν και αντιμετώπισαν μεγάλο πρόβλημα με το παιδι.ετρεχαν σε παιδο ψυχολόγους και διάφορα αλλα.και θέλω να καταλήξω στο εξής:ειναι καλύτερο για ένα παιδι να γεννιέται σε μια δεδομένη κατάσταση που θα αποδεχτεί απο την αρχή η να του χαρισεις τον κοσμο και μετα να του τον γκρεμισεις;

50ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 2:14 pm

Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μην πανικοβαλλεσαι!
Εχεις την συμπαρασταση της κοπελας και μαλιστα ειναι και του τομεα.
Με τη σωστη καθοδηγηση που θα σου δωσει και φυσικα απο τη μερια σου αν ακολουθησεις τις συμβουλες της,ολα θα παρουν το δρομο τους και θα γινουν ολα οπως πρεπει!
Θα επρεπε να χαιρεσαι γιατι αν μη τι αλλο μεσα στην ατυχια σου σταθηκες τυχερη...Απαλλαχτηκες σχετικα νωρις απο εναν καφρο!
Με το καλο το μωρακι σου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις