Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

1ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 5:35 am

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ,ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.
ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.
ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ,ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΑΕΡΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ.
ΑΛΛΑ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΜΟΥ ΓΤ ΘΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.ΕΙΠΕ ΤΑΔΕ ΜΕΡΑ ΤΑΔΕ ΩΡΑ,ΚΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ???ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΕΞΩ?
ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ?
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΛΕΦΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΟΥ?'Η ΝΑ ΦΑΝΩ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΖΩ ΜΕ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΦΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΗΜΟΣΥΝΕΣ?
ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΙΑΣΤΕΙ ΑΝ ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ.
ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΓΤ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.
ΤΟ ΕΤΗΣΙΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 90000 ΕΥΡΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.
ΠΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ, ΛΥΠΗΜΕΝΗ, ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΟΝΗ.

2ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 5:43 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα...νομθζω πως τωρα και να του ζητησεις λεφτα πως θα του τα ζητησεις;με τον νομο;;αφου ουτε παντρεμενοι ησασταν για να ζητησεις διατροφηγια σενα και ουτε εχειγεννηθει το μωρο για να σου δωσει για αυτο..αναγνωριση του παιδιου εχει σκοπο να κανει;;

3ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 5:49 am

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ

4ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 5:59 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν γνωριζω καταποσο μπορεις να διεκδικησεις τωρα κατι (εννοω νομικα) η θα πρεπει πρωτα να περιμενεις να γεννηθει το παιδακι σου. Παντως σε καμια περιπτωση δεν πιστευω οτι θα πρεπει να περιμενεις να σου δωσει κατι, αν σου δωσει. Στη θεση σου θα ειχα βρει δικηγορο χθες. Για πολλους λογους, αλλα κυριως γιατι με την συμπεριφορα του (οτι και καλα θα σου πεταξει τα πραγματα κλπ) διαταρασει την ηρεμια σου ενω εισαι εγκυος αλλα φυσικα και για τα χρηματα. Απο την αλλη μου τη σπαει παρα πολυ να βλεπω γθναικες που να θεωρουν αδυναμες τους εαυτους τους μπροστα στους αντρες. Ο αδερφος σου, αφου επικοινωνει μαζι του δεν μπορει να κανει τιποτα;; Στο λεω αυτο γιατι αν εμενα μου ειχε συμπεριφερθει ετσι καποιος τα αδερφια μου μην σου πω και ο πατερας μου θα τον ειχαν "δειρει" για αρχη και μετεπειτα βλεπουμε. Μιλαω μεταφορικα προφανως απλα για να σου δωσω να καταλαβεις οτι δεν πρεπει να αισθανεσαι αδυναμη γιατι τον κανεις να νιωθει αυτος ισχυρος. Οταν βλεπεις τετοια συμπεριφορα, μην περιμενεις απο μονος του να κανει κατι. Διεκδικησε αυτα που πρεπει για σενα και το παιδι σου αμεσα!

5ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 6:00 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου χρυσα.. με το καλο να ερθει το μωρακι σου... ουφφ δυσκολη κατασταση αλλα πολυ καλυετρα που εγινε τωρα και δεν περιμενες να ερθει και το μωρακι γιαι θα ηταν χειροτερα... η γνωμη μου ειναι παντως ουτε ανωτερη να γινεις ουτε τιποτα καλοσ κακοσ ειναι το παιδι του και θα σε βοηθησει θελει δε θελει με νομο η χωρις. που θα γεννησεις δηλαδη στο δρομο?? οχι ...και εφοσον οπως λες πιστευεισ οτι ανακουφιστηε δεν υπαρχει περιπτωση να σε βοηθησει αφου γενησεισ κοινησου απο τωρα νομικα η τουλαχιστον παρε απο τωρα συμβουλες απο δικηγορο...και λες κι ολασ οτι εχει τουρμπο εισοδημα ειναι ολα με το μερος σου.. γιατι ειναι και κοινη συνεναιση χωρισμος και ουτως η αλλως δεν ησουν και παντρεμενη,.. να αναγκαστει να το αναγνωρισει το μωρο.. δε φταει σε τιποτα το νινακι..

6ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 6:01 am

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δν ξερω αν μπορεις να κινηθεις δια της νομικης οδου ακομα η αν θα πρεπει με το καλο να γεννησεις πρωτα,να αναγνωρισει το παιδι κ μετα να του παρεχει οτι δικαιουται.ψαξτο λιγο με τη βοηθεια καποιου δικηγορου.ευχομαι υπομονη,καλη δυναμη κ συντομα να κρατησεις το κοριτσακι σου γερο στην αγκαλια σου.

7ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 6:19 am

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
annamaria_i έγραψε:Δεν γνωριζω καταποσο μπορεις να διεκδικησεις τωρα κατι (εννοω νομικα) η θα πρεπει πρωτα να περιμενεις να γεννηθει το παιδακι σου. Παντως σε καμια περιπτωση δεν πιστευω οτι θα πρεπει να περιμενεις να σου δωσει κατι, αν σου δωσει. Στη θεση σου θα ειχα βρει δικηγορο χθες. Για πολλους λογους, αλλα κυριως γιατι με την συμπεριφορα του (οτι και καλα θα σου πεταξει τα πραγματα κλπ) διαταρασει την ηρεμια σου ενω εισαι εγκυος αλλα φυσικα και για τα χρηματα. Απο την αλλη μου τη σπαει παρα πολυ να βλεπω γθναικες που να θεωρουν αδυναμες τους εαυτους τους μπροστα στους αντρες. Ο αδερφος σου, αφου επικοινωνει μαζι του δεν μπορει να κανει τιποτα;; Στο λεω αυτο γιατι αν εμενα μου ειχε συμπεριφερθει ετσι καποιος τα αδερφια μου μην σου πω και ο πατερας μου θα τον ειχαν "δειρει" για αρχη και μετεπειτα βλεπουμε. Μιλαω μεταφορικα προφανως απλα για να σου δωσω να καταλαβεις οτι δεν πρεπει να αισθανεσαι αδυναμη γιατι τον κανεις να νιωθει αυτος ισχυρος. Οταν βλεπεις τετοια συμπεριφορα, μην περιμενεις απο μονος του να κανει κατι. Διεκδικησε αυτα που πρεπει για σενα και το παιδι σου αμεσα!
ΠΑΤΕΡΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 14ΧΡ.
ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΟΥΜΕ.ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΧΩΡΙΣ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΖΗΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ?

8ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 6:23 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xrysa'81 έγραψε:
annamaria_i έγραψε:Δεν γνωριζω καταποσο μπορεις να διεκδικησεις τωρα κατι (εννοω νομικα) η θα πρεπει πρωτα να περιμενεις να γεννηθει το παιδακι σου. Παντως σε καμια περιπτωση δεν πιστευω οτι θα πρεπει να περιμενεις να σου δωσει κατι, αν σου δωσει. Στη θεση σου θα ειχα βρει δικηγορο χθες. Για πολλους λογους, αλλα κυριως γιατι με την συμπεριφορα του (οτι και καλα θα σου πεταξει τα πραγματα κλπ) διαταρασει την ηρεμια σου ενω εισαι εγκυος αλλα φυσικα και για τα χρηματα. Απο την αλλη μου τη σπαει παρα πολυ να βλεπω γθναικες που να θεωρουν αδυναμες τους εαυτους τους μπροστα στους αντρες. Ο αδερφος σου, αφου επικοινωνει μαζι του δεν μπορει να κανει τιποτα;; Στο λεω αυτο γιατι αν εμενα μου ειχε συμπεριφερθει ετσι καποιος τα αδερφια μου μην σου πω και ο πατερας μου θα τον ειχαν "δειρει" για αρχη και μετεπειτα βλεπουμε. Μιλαω μεταφορικα προφανως απλα για να σου δωσω να καταλαβεις οτι δεν πρεπει να αισθανεσαι αδυναμη γιατι τον κανεις να νιωθει αυτος ισχυρος. Οταν βλεπεις τετοια συμπεριφορα, μην περιμενεις απο μονος του να κανει κατι. Διεκδικησε αυτα που πρεπει για σενα και το παιδι σου αμεσα!
ΠΑΤΕΡΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 14ΧΡ.
ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΟΥΜΕ.ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΧΩΡΙΣ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΖΗΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ?

Ναι με αυτα τα δεδομενα ειναι ευκολο να θεωρησεις τον εαυτο σου αδυναμο κρικο. Ομως δεν πρεπει να το βαλεις κατω. Μην σκεφτεσαι τωρα αγαπες κλπ. Πρεπει να δεις τι θα κανεις χωρις να περιμενεις να γινει απο μονο του. Ψαξε στο ιντερνετ για οργανωσεις που βοηθουν εγκυες και μανουλες με την δικη σου περιπτωση, για να βρεις και ενα στιρηγμα να σε κατευθυνει. Ετσι, θα βρεις και δικηγορο μεσω αυτων και βοηθεια. Μην το αφησεις. Ψαξτο και σημερα κιολας.

9ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 6:29 am

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysa'81 έγραψε:
annamaria_i έγραψε:Δεν γνωριζω καταποσο μπορεις να διεκδικησεις τωρα κατι (εννοω νομικα) η θα πρεπει πρωτα να περιμενεις να γεννηθει το παιδακι σου. Παντως σε καμια περιπτωση δεν πιστευω οτι θα πρεπει να περιμενεις να σου δωσει κατι, αν σου δωσει. Στη θεση σου θα ειχα βρει δικηγορο χθες. Για πολλους λογους, αλλα κυριως γιατι με την συμπεριφορα του (οτι και καλα θα σου πεταξει τα πραγματα κλπ) διαταρασει την ηρεμια σου ενω εισαι εγκυος αλλα φυσικα και για τα χρηματα. Απο την αλλη μου τη σπαει παρα πολυ να βλεπω γθναικες που να θεωρουν αδυναμες τους εαυτους τους μπροστα στους αντρες. Ο αδερφος σου, αφου επικοινωνει μαζι του δεν μπορει να κανει τιποτα;; Στο λεω αυτο γιατι αν εμενα μου ειχε συμπεριφερθει ετσι καποιος τα αδερφια μου μην σου πω και ο πατερας μου θα τον ειχαν "δειρει" για αρχη και μετεπειτα βλεπουμε. Μιλαω μεταφορικα προφανως απλα για να σου δωσω να καταλαβεις οτι δεν πρεπει να αισθανεσαι αδυναμη γιατι τον κανεις να νιωθει αυτος ισχυρος. Οταν βλεπεις τετοια συμπεριφορα, μην περιμενεις απο μονος του να κανει κατι. Διεκδικησε αυτα που πρεπει για σενα και το παιδι σου αμεσα!
ΠΑΤΕΡΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 14ΧΡ.
ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΟΥΜΕ.ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΧΩΡΙΣ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΖΗΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ?
σαφως τα χρηματα παιζουν μεγαλο ρολο αλλα νομιζω γ αρχη μπορεις να απευθυνθεις σε διαφορους συλλογους οπως τ αγεννητου παιδιου κτλ κ ισως εχουν κ δωρεαν υποστηριξη δικηγορου η εστω εναντι μικρης αμοιβης.ομως κοπελα μ ηθελα να σταθω στη φραση σ που πιστευεις οτι ακομα σ αγαπαει.πως ειναι δυνατον ενας αντρας να φερεται ετσι σε μια εγκυο γυναικα,να τη διωχνει απ το σπιτι κ να την απειλει οτι θα της πεταξει τ πραγματα;λιγη ευαισθησια κ σεβασμος προς τη μανα τ παιδιου του δν βλαπτει!ο,τι κ να εχει συμβει μτξ σας,εσυ εισαι η γυναικα που θα κον κανει πατερα κ μ ειναι αδιανοητη αυτη η συμπεριφορα.προσεξε πολυ κοριτσι μου

10ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 6:35 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Παρασυρθηκα με αυτα που εγραψα και ξεχαα να επιμεινω και εγω σε αυτο που λεει η τοξοτινα. Οτι ενας ανθρωπος που σου συμπεριφερεται ετσι ενω εισαι εγκυος δεν μπορει να σε αγαπαει. Και οσο πιο γρηγορα το καταλαβεις τοσο πιο ευκολα θα μπορεσεις να κινηθεις. Βεβαια αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα αγαπησει το παιδι του. Αλλα αυτο δεν μπορεις να το ξερεις απο τωρα με αυτην τη συμπεριφορα. Διεκδικισε τα δικαιωματα σου και του παιδιου σου!

11ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 6:46 am

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, ΣΑΝ ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ ΦΕΡΕΤΑΙ.
ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ,ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΙΖΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΜΕ ΤΟΣΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ?
ΓΤ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΝ ΒΡΩ ΔΗΛΑΔΗ...
ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΣΕ ΑΛΛΟΝ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ 600 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΕΝΤΑΞΕΙ.ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΩ..ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ...ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ ΚΟΥΤΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΑΛΑ???
ΤΟΝ ΜΙΣΩ ΠΟΥ ΜΕ ΕΦΕΡΕ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

12ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 7:15 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να απευθυνθεις σε καποιο συλλογο που βοηθαει μητερες με την δικη σου περιπτωση. Θα σε καθοδηγισουν εκει σωστα.

13ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 9:35 am

stalicha


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
annamaria_i έγραψε:Δεν γνωριζω καταποσο μπορεις να διεκδικησεις τωρα κατι (εννοω νομικα) η θα πρεπει πρωτα να περιμενεις να γεννηθει το παιδακι σου. Παντως σε καμια περιπτωση δεν πιστευω οτι θα πρεπει να περιμενεις να σου δωσει κατι, αν σου δωσει. Στη θεση σου θα ειχα βρει δικηγορο χθες. Για πολλους λογους, αλλα κυριως γιατι με την συμπεριφορα του (οτι και καλα θα σου πεταξει τα πραγματα κλπ) διαταρασει την ηρεμια σου ενω εισαι εγκυος αλλα φυσικα και για τα χρηματα. Απο την αλλη μου τη σπαει παρα πολυ να βλεπω γθναικες που να θεωρουν αδυναμες τους εαυτους τους μπροστα στους αντρες. Ο αδερφος σου, αφου επικοινωνει μαζι του δεν μπορει να κανει τιποτα;; Στο λεω αυτο γιατι αν εμενα μου ειχε συμπεριφερθει ετσι καποιος τα αδερφια μου μην σου πω και ο πατερας μου θα τον ειχαν "δειρει" για αρχη και μετεπειτα βλεπουμε. Μιλαω μεταφορικα προφανως απλα για να σου δωσω να καταλαβεις οτι δεν πρεπει να αισθανεσαι αδυναμη γιατι τον κανεις να νιωθει αυτος ισχυρος. Οταν βλεπεις τετοια συμπεριφορα, μην περιμενεις απο μονος του να κανει κατι. Διεκδικησε αυτα που πρεπει για σενα και το παιδι σου αμεσα!


annamaria, εχω παρατηρησει οτι τις περισσοτερες φορες συμφωνω απολυτα μαζι σου. Ετσι και τωρα. Και εγω πιστευω ακριβως το ιδιο.

Προσπαθησε να ανεξαρτητοποιηθεις απο αυτον τον ανθρωπο. Το γεγονος οτι μπορει να διεκδικησεις πχ χρηματα δεν σε κανει ''κατωτερο'' ανθρωπο. Τετοιοι ανθρωποι βασιζονται στην ''αξιοπρεπεια και στην ανωτεροτητα'' του αλλου και γινονται λουης. Στο λεω γτ εχω κολλητη που ειναι πλεον μεγαλη κοπελα και η μανα της ηταν παντα αδυναμη να αντιμετωπισει τον πατερα πριν και μετα το διαζυγιο και τωρα που τους κοβει τα χρηματα (διατροφη) λογω οικκονομικης κρισης, παρολο που το μηνα βγαζει πανω απο 3000, αντι να κανουν κατι, καθονται και το δεχονται. Κ οταν εγω της ελεγα πριν 5 χρονια, ολα αυτα να τα υπογραψουν κιολας σε χαρτια, οχι μονο στα λογια, μου ελεγε πως αφου δεχτηκε απο την αρχη να τα δινει αυτα τα χρηματα, θα συνεχισει κιολας. Εσυ τι χανεις, να συμβουλευτεις εναν δικηγορο??Αυτος θα ξερει καλυτερα απο μας. Ξερω...δεν υπαρχουν χρηματα για δικηγορους, αλλα καλυτερα να ξοδεψεις κατι παραπανω και να ξερεις πως μπορεις να κινηθεις, εστω και αφου γεννηθει το παιδι, γτ μετα...αστα!!Και αν αποφασισει να κανει και καινουρια οικογενεια...εκει να δεις!!Των φρονημων τα παιδια...που λεει και η παροιμια. Δειξε θαρρος (και θρασος που και που, χρειαζεται) και ευχομαι να πανε ολα καλα. Παρε τα πραγματα στα χερια σου και παρε αποφασεις ΕΣΥ για σενα. Τωρα εισαι εγκυος και ισως να μη θες να μπεις σε περιπετειες, αλλα καλο θα ηταν ηρεμα και καλα,μεχρι να γεννησεις να συμβουλευτεις ενα δικηγορο για το πως πρεπει να δρασσεις αργοτερα.

14ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 9:41 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stalicha έγραψε:
annamaria_i έγραψε:Δεν γνωριζω καταποσο μπορεις να διεκδικησεις τωρα κατι (εννοω νομικα) η θα πρεπει πρωτα να περιμενεις να γεννηθει το παιδακι σου. Παντως σε καμια περιπτωση δεν πιστευω οτι θα πρεπει να περιμενεις να σου δωσει κατι, αν σου δωσει. Στη θεση σου θα ειχα βρει δικηγορο χθες. Για πολλους λογους, αλλα κυριως γιατι με την συμπεριφορα του (οτι και καλα θα σου πεταξει τα πραγματα κλπ) διαταρασει την ηρεμια σου ενω εισαι εγκυος αλλα φυσικα και για τα χρηματα. Απο την αλλη μου τη σπαει παρα πολυ να βλεπω γθναικες που να θεωρουν αδυναμες τους εαυτους τους μπροστα στους αντρες. Ο αδερφος σου, αφου επικοινωνει μαζι του δεν μπορει να κανει τιποτα;; Στο λεω αυτο γιατι αν εμενα μου ειχε συμπεριφερθει ετσι καποιος τα αδερφια μου μην σου πω και ο πατερας μου θα τον ειχαν "δειρει" για αρχη και μετεπειτα βλεπουμε. Μιλαω μεταφορικα προφανως απλα για να σου δωσω να καταλαβεις οτι δεν πρεπει να αισθανεσαι αδυναμη γιατι τον κανεις να νιωθει αυτος ισχυρος. Οταν βλεπεις τετοια συμπεριφορα, μην περιμενεις απο μονος του να κανει κατι. Διεκδικησε αυτα που πρεπει για σενα και το παιδι σου αμεσα!


annamaria, εχω παρατηρησει οτι τις περισσοτερες φορες συμφωνω απολυτα μαζι σου. Ετσι και τωρα. Και εγω πιστευω ακριβως το ιδιο.

Προσπαθησε να ανεξαρτητοποιηθεις απο αυτον τον ανθρωπο. Το γεγονος οτι μπορει να διεκδικησεις πχ χρηματα δεν σε κανει ''κατωτερο'' ανθρωπο. Τετοιοι ανθρωποι βασιζονται στην ''αξιοπρεπεια και στην ανωτεροτητα'' του αλλου και γινονται λουης. Στο λεω γτ εχω κολλητη που ειναι πλεον μεγαλη κοπελα και η μανα της ηταν παντα αδυναμη να αντιμετωπισει τον πατερα πριν και μετα το διαζυγιο και τωρα που τους κοβει τα χρηματα (διατροφη) λογω οικκονομικης κρισης, παρολο που το μηνα βγαζει πανω απο 3000, αντι να κανουν κατι, καθονται και το δεχονται. Κ οταν εγω της ελεγα πριν 5 χρονια, ολα αυτα να τα υπογραψουν κιολας σε χαρτια, οχι μονο στα λογια, μου ελεγε πως αφου δεχτηκε απο την αρχη να τα δινει αυτα τα χρηματα, θα συνεχισει κιολας. Εσυ τι χανεις, να συμβουλευτεις εναν δικηγορο??Αυτος θα ξερει καλυτερα απο μας. Ξερω...δεν υπαρχουν χρηματα για δικηγορους, αλλα καλυτερα να ξοδεψεις κατι παραπανω και να ξερεις πως μπορεις να κινηθεις, εστω και αφου γεννηθει το παιδι, γτ μετα...αστα!!Και αν αποφασισει να κανει και καινουρια οικογενεια...εκει να δεις!!Των φρονημων τα παιδια...που λεει και η παροιμια. Δειξε θαρρος (και θρασος που και που, χρειαζεται) και ευχομαι να πανε ολα καλα. Παρε τα πραγματα στα χερια σου και παρε αποφασεις ΕΣΥ για σενα. Τωρα εισαι εγκυος και ισως να μη θες να μπεις σε περιπετειες, αλλα καλο θα ηταν ηρεμα και καλα,μεχρι να γεννησεις να συμβουλευτεις ενα δικηγορο για το πως πρεπει να δρασσεις αργοτερα.

μην πολυ-λες οτι συμφωνεις μαζι μου, θα σε παρουν με τις πετρες εδω μεσα Razz Razz

σε οτι λες φυσικα συμφωνω!! και μαλιστα επειδη καταλαβαινω το εξοδο του δικηγορου γι αυτο ειπα στην κοπελα να απευθυνθει σε καποιον φορεα που μπορει να την συμβουλεψει καταλληλα και να την βοηθησει.Και φυσικα σε τετοιες περιπτωσεις δεν μενουμε μονο στα λογια, χρειαζονται και χαρτια!

15ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 10:19 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πριν γίνουν όλα αυτα που λέτε κορίτσια μου με τα οποία συμφωνώ πρέπει να υπάρχει η προυπόθεση οτι ο πατέρας αναγνωρίζει το παιδί. Αν οχι θα πρέπει να κάνει τεστ dna και αν ο κύριος και αρνείται θα πρέπει πρώτα να υπάρξει δικαστική απόφαση για το τεστ (δικαστήρια και χρονοβόρες φυσικά διαδικασίες και πολυέξοδες φυσικά) και μετά σαν δευτερο κομμάτι αυτά που λέε για διατροφές κλπ. Να έχεις δύναμη γιατί θα σε τραβήξει αυτή η ιστορία πολύ χρόνο. Και φυσικά μην σκεφτείς να τα παρατήσεις κάπου εκεί πατάνε όλοι αυτοί οι ''μάγκες''. Υπάρχουν πάντως διάφοροι φορείς για την προστασία αγέννητου παιδιού και άγαμων μητέρων. Ψάξε τα καλά.

16ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 10:22 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααααα και κάτι τελευταίο. Το εισόδημα του μπορεί να είναι 90.000 δηλώνει όμως τόσα? Αν είναι ελευθερος επαγγελματίας δεν υπάρχει περίπτωση να δηλώνει αυτά τα λεφτά.

17ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 10:24 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:ααααα και κάτι τελευταίο. Το εισόδημα του μπορεί να είναι 90.000 δηλώνει όμως τόσα? Αν είναι ελευθερος επαγγελματίας δεν υπάρχει περίπτωση να δηλώνει αυτά τα λεφτά.

ακριβως... αποκλειεται...

18ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 10:29 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα εννοειται πως πρωτα προεχειη αναγνωρισει του παιδιου. Γι αυτο και πρπεει αμεσα να βρει δικηγορο. Οσο για το αν τα δηλωνει. ΕΝταξει, υπαρχουν και ελευθεροι επαγγελματιες που τα δηλωνουν ολα στην εφορια, δεν ειναι ολοι ιδιοι... (καμια βεβαια σχεη δεν εχει υτο με το θεμα μας, αλλα ηθελα να πω και εγω καπου τον πονο μου!)

19ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 10:34 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annamaria_i έγραψε:Καλα εννοειται πως πρωτα προεχειη αναγνωρισει του παιδιου. Γι αυτο και πρπεει αμεσα να βρει δικηγορο. Οσο για το αν τα δηλωνει. ΕΝταξει, υπαρχουν και ελευθεροι επαγγελματιες που τα δηλωνουν ολα στην εφορια, δεν ειναι ολοι ιδιοι... (καμια βεβαια σχεη δεν εχει υτο με το θεμα μας, αλλα ηθελα να πω και εγω καπου τον πονο μου!)
ναι κοπελια ο άνθρωπος που συμπεριφέρεται σε μια έγκυο γυναίκα έτσι εσύ πως το κόβεις τα δηλώνει ή οχι?

20ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 10:35 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπααα αννα μαρια αυτοι που πλεον το κανου αυτοι να ναι απο τουσ δεκα οι δυο... και αν... και τοσα λεφτα κιολασ αναρωτιεμαι τι ερχετε απο την εφορια για να πληρωσει... αλλα τεσπα δεν ειναι αυτο το θεμα μας.. ευχομαι να πανε ολα καλα με το θεμα της κοπελας.. αλλα λογικα ολα ειναι με το μερος της...

21ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 10:37 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede έγραψε:
annamaria_i έγραψε:Καλα εννοειται πως πρωτα προεχειη αναγνωρισει του παιδιου. Γι αυτο και πρπεει αμεσα να βρει δικηγορο. Οσο για το αν τα δηλωνει. ΕΝταξει, υπαρχουν και ελευθεροι επαγγελματιες που τα δηλωνουν ολα στην εφορια, δεν ειναι ολοι ιδιοι... (καμια βεβαια σχεη δεν εχει υτο με το θεμα μας, αλλα ηθελα να πω και εγω καπου τον πονο μου!)
ναι κοπελια ο άνθρωπος που συμπεριφέρεται σε μια έγκυο γυναίκα έτσι εσύ πως το κόβεις τα δηλώνει ή οχι?

κατα πασα πιθανοτητα οχι. αλλα δεν μπορουμε να ειμαστε και σιγουροι!

αν δεν τα δηλωνει παντως καντου και μια καταγγελια στην εφορια! Razz

22ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 10:40 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanakaboubou έγραψε:μπααα αννα μαρια αυτοι που πλεον το κανου αυτοι να ναι απο τουσ δεκα οι δυο... και αν... και τοσα λεφτα κιολασ αναρωτιεμαι τι ερχετε απο την εφορια για να πληρωσει... αλλα τεσπα δεν ειναι αυτο το θεμα μας.. ευχομαι να πανε ολα καλα με το θεμα της κοπελας.. αλλα λογικα ολα ειναι με το μερος της...

κοιτα δεν γνωριζω το ακριβες ποσοστο που το κανει. (εγω ειμαι μια απο αυτους που το κανουν, γιατι φυσικα και πρεπει να το κανω!) απο την αλλη ειναι και λαθος να θεωρουμε οτι ολοι εχουν τις ιδιες συμπεριφορες. Ομως! για μενα ειτε φοροδιαφευγεις λιγο, ειτε φοροδιαφευγεις πολυ ειναι το ιδιο. Αλλα ας μην ξεφυγουμε αλλο απο το θεμα καλε!! Δεν ξερουμε καν αν αφορα την κοπελα η συγκεκριμενη περιπτωση.

23ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 11:10 am

xrysa'81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...
ΚΑΝΕΙ ΕΞΑΓΩΓΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΗΛΩΣΕΙ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΟΡΟΑΠΑΛΑΓΗ..
ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΑΤΕ...
ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΝΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ...ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ
ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΝΙΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ???ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΦΟΣΙΩΜΕΝΗ?
ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ,ΑΡΑΓΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ..ΓΤ ΤΩΡΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΖΗΤΑΩ ΔΕΚΑΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΩ?ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ?

24ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 11:15 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysa'81 έγραψε:ΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...
ΚΑΝΕΙ ΕΞΑΓΩΓΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΗΛΩΣΕΙ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΟΡΟΑΠΑΛΑΓΗ..
ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΑΤΕ...
ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΝΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ...ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ
ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΝΙΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ???ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΦΟΣΙΩΜΕΝΗ?
ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ,ΑΡΑΓΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ..ΓΤ ΤΩΡΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΖΗΤΑΩ ΔΕΚΑΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΩ?ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ?
τώρα τι να σού πούμε βρε κορίτσι μου? Δεν αντιδρούμε όλες το ίδιο και δεν έχουμε ούτε την ιδια ψυχολογία, τρόπο σκέψης και βιώματα. Θα δείξει. Αλλες είναι πλήρεις και άλλες παθαίνουν κατάθλιψη και δεν θέλουν ούτετ ο μωρό να πάρουν αγκαλιά. Είναι και οι ορμόνες. Υπομονή.

25ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Empty Απ: ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!HELP! Σαβ Ιουν 08, 2013 11:23 am

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysa'81 έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ,ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.
ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.
ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ,ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΑΕΡΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ.
ΑΛΛΑ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΜΟΥ ΓΤ ΘΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.ΕΙΠΕ ΤΑΔΕ ΜΕΡΑ ΤΑΔΕ ΩΡΑ,ΚΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ???ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΕΞΩ?
ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ?
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΛΕΦΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΟΥ?'Η ΝΑ ΦΑΝΩ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΖΩ ΜΕ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΦΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΗΜΟΣΥΝΕΣ?
ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΙΑΣΤΕΙ ΑΝ ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ.
ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΓΤ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.
ΤΟ ΕΤΗΣΙΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 90000 ΕΥΡΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.
ΠΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ, ΛΥΠΗΜΕΝΗ, ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΟΝΗ.
ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ! ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΗΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΚΑΙ ΝΥΝ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΝΑΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ (ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ!)
ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ Η ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ Η ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΕΚΝΟΥ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ DNA.
ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ. ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΙΖΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΣΟΔΗΜΑ. ΤΑ 900000 ΕΥΡΩ ΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙ Η ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ??? ΕΣΥ ΤΙ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΔΗΛΩΝΕΙΣ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις