Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

101ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 3:21 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
iouliana έγραψε:ενταξει σχετικα με αυτο το θεμα εκτος απο εκεινες τις ιστοριες που ειναι λιγο καπως θεωρω και εγω οτι καλο ειναι να μην απανταμε σε θεματα που τα  βρισκουμε αδιαφορα. Και εγω προσπαθω για μωρο αλλα βρισκω ανουσιο να ρωταω αν μπορει να ειμαι εγκυος. Τωρα αν σε καποιες κοπελες αρεσει να συζητανε για το ποτε περιμενουν και αν ερθει η δεν ερθει η περιοδος τους τοτε οφειλουμε να τις σεβαστουμε.



ΑΚΡΙΒΩΣΣΣΣΣΣΣΣΣ....ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ Η ΜΗ...ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕΒΑΣΜΟΣ....

102ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 3:28 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
thelw na ginw mama έγραψε:γεια σας κοριτσια αν και δεν εχω διαβασει ολο το θεματακι θα πω οτι εχω πατατηρησει και εγω οτι υπαρχει μια ειρωνια προς τις κοπελες που ρωτανε αν τα συμπτωματα που πίστευουν οτι εχουν μπορει να ειναι εγκυμοσυνη ..Ανοικω και εγω σε αυτες που ακομα προσπαθουν.. Δεν ειμαι πολυ καιρο μελος και η αληθεια ειναι οτι αυτη η αντιμετωπιση των κοριτσιων απο καποιες ηδη μανουλες με στενοχωρησε καπως.. Ευτυχως ομως ειναι πολλες και εκεινες οι μανουλες που βοηθανε οπως μπορουν και με οσα γνωριζουν!! Να ειναι καλα !! Ναι καταλαβαινω οτι ισως καποιες κουραστηκατε να διαβαζετε τα ιδια και τα ιδια ομως κανενας δεν σας αναγκασε, απλα προσπεραστε το θεμα.. Δεν ειναι αναγκη ουτε να απαντησετε ουτε να ειρωνευτητε..
Τα κοριτσια που προσπαθουν για μωρακι το μονο που ζητανε ειναι μια συμβουλη η μια γνωμη η οποια θα ηταν καλο να ειπωθει με ωραιο τροπο και οχι αποτομα και ισως προσβλητικα καποιες φορες.. Ειναι κοριτσια που περνανε μεγαλη αγωνια, αγχος στεναχωρια καθε μερα για μηνες.. Δειξτε λιγακι κατανοηση..  αυτα.. ελπιζω να μην παρεξηγηθηκα..

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy Very Happy 

103ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 3:33 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:εγω δεν ειδα ενα θεμα που να λεει κοριτσια ελπιζω να ειμαι εγκυος και ζηταω συμπαρασταση!να ηταν ετσι το θεμα πολυ ευχαριστως να απαντησω για συμπαρασταση!το φορουμ δεν τεστ εγκυμοσυνης!!πως γινετε να ξερει μια κοπελα-γυναικα εδωμεσα αν η οποιαδηποτε ειναι εγκυος??εδω δεν ξερει η ιδια θα ξερουμε εμεις??ειμαι παραλογη σε αυτο??δηλαδη τι πρεπει να της απαντησω απο το οτι εδω δεν ειναι τεστ??για να απαντησει καποια θα πρεπει να εχει μαντικες ικανοτητες!δεν ειναι δυνατων να ξερει καμια μας αν μια ειναι εγκυος!ο γιατρος αμα τον παρεις τηλ και τον ρωτησεις θα σου πει ελα να σε δω.δεν θα ξερει ουτε αυτος που ειδικευετε σε εγκυμοσυνες αν εισαι η οχι χωρις να σε δει.οποτε σε γελοιες ερωτησεις δεν ειναι δυνατων να απαντας σοβαρα.

Δηλαδη συγνωμη πρεπει να σου λεει θελω συμπαρασταση για να τις δειξεις συμπαρασταση; οταν οι γυναικες προσπαθουν να κανουν παιδι και δεν τους καθεται δεν ειναι αυτονοητο οτι θελουν μια συμπαρασταση....εσυ δεν προσπαθουσες για παιδι; δεν την ηθελες την συμπαρασταση;....επισης αυτο το φορουμ δηλαδη γιατι ειναι; μονο για αυτες που ειναι μαμαδες; οι υπολοιπες στο πηγαδι κατουρησαν....εσεις εχετε αποριες τι να κανω με το μωρο μου; ποναει τι να κανω; τι γαλα να του δωσω; εεεετσι και εμεις ρωταμε ειναι δεν ειναι; μηπως αυτο μηπως εκεινο....;;; δηλαδη το θεωρεις γελοια ερωτηση μηπως ειμαι εγκυος; δηλαδη θελεις να μου πεις οτι εσυ δεν την εκανες ποτε αυτη την ερωτηση...σορρυ αλλα δεν το πιστευω με την καμια

104ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 3:39 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
try 30 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα κοριτσακια!
εχεις δικιο try μου σε καποια πραγματα αλλα να σου πω οτι πρεπει να ακουγοντε και καποιες γνωμες πιο "ωμες" .
μπορει να μη σχολειασω ποτε εγω ετσι γιατι ποτε δεν το ειχα αλλα πρεπει να υπαρχει καποιος που να λεει καποια πραγματα αντικειμενικα.
δεν εχω καταλαβει σε ποιες αναφερεσε αλλα αν πουμε π.χ. για την ede που ειναι λιγο πιο εριστικη σε αυτα που γραφει,αν δεν κανει χιουμορ..λεει τα πραγματα ...  αντικειμενικα.(σορι που εφερα εσενα σαν παραδειγμα tongue)

καλημερα σοφακι μου τι κανεις; αναφερομαι σε ασχετες και οχι σε κοπελες που μιλαω....το ξερω οτι πρεπει καποια πραγματα να λεγονται και λιγο ωμα...απλα στεναχωριεμαι και μπαινω στην θεση τους γιατι και εγω προσπαθω να κανω παιδακι...αλλα οκ ναι αν ειναι μουφα εννοειται...
εγωtry τωρα μπερδευτικα λιγο!!δεν ξερω αν μιλαμε γιατι πολλες φορες δεν κοιταω το ονομα.η ξεχναω.τελος παντων..η ερωτηση μου ειναι σε ενοχλει να απαντανε αυτες που εσυ μαζι τους δεν μιλας ενω αυτες που μιλας δεν σε πειραζει???αυτο καταλαβα να λες!!διορθωσε με αν κανω λαθος!να διευκρινησω οτι εγω ειμαι απο τις "τυπισσες"

με ενοχλει η κοροιδια...δεν ειμαι παρτακιας για να πω οχι δεν τα λενε σε μενα οποτε δεν με ενδιαφερει...στεναχωριεμαι  οταν βλεπω ειρωνια και χλεαυσμο!!! βεβαια οταν μιλαω με καποιες κοπελες αρκετο καιρο εχω καταλαβει πανω κατω ποτε κανουν πλακα και πως "τουλαχιστον " ετσι μου δινουν να καταλαβω οτι αυτο που λενε ειναι συμβουλη και οχι κοροιδια...οχι δε θυμαμαι να εχουμε μιλησει αλλα και παλι δεν εχω αποστηθησει ονοματα και ψευδωνυμα...
επισης ειναι ακυρο να μου λες οτι εσυ εισαι μια απο τις τυπισες...γιατι εγω δεν εχω σκοπο να αλλαξω κανεναν..απλα ειπα οτι δεν μου αρεσει η κοροιδια....
εσυ χαρακτηρισες οσες απαντανε με τροπο που εσενα δεν σου αρεσει τυπισσες!και απλα διευκρινηζω οτι ναι απανταω-σπανια κοροιδευω!!το να πεις μια κοπελα οτι εδω δεν ειναι τεστ και οτι πρεπει να παει στον γιατρο της δεν ειναι κοροιδια..οταν το θεμα ξεφευγει θα κοροιδεψω γιατι εδω μεσα οπως και να το κανουμε καποιες εχουμε γινει παρεακι και μεταξυ μας κανουμε και την πλακα μας.το ασχημο ειναι που κανουμε την πλακα μας εις βαρος καποιας κοπελας αλλα αυτο γινετε οταν το θεμα εχει ξεφυγει απο την ιδια την κοπελα συνηθως!!η εκει που καταλαβαινουμε οτι ειναι ψευτικο προφιλ!για παραδειγμα αυτη η μαρια.η η αλλη η ελενουκο νομιζω!ε δεν γινετε να μιλαμε παντα σοβαρα!οπως σε μια παρεα κοντινη θα κανεις το χαβαλε σου ετσι θα γινει και εδω.και επησης δεν ειναι παντα χλευαστικος ακομη και να φαινετε ετσι,τα γραπτα πολλες φορες παρεξηγουντε!!

105ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 3:46 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
try 30 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα κοριτσακια!
εχεις δικιο try μου σε καποια πραγματα αλλα να σου πω οτι πρεπει να ακουγοντε και καποιες γνωμες πιο "ωμες" .
μπορει να μη σχολειασω ποτε εγω ετσι γιατι ποτε δεν το ειχα αλλα πρεπει να υπαρχει καποιος που να λεει καποια πραγματα αντικειμενικα.
δεν εχω καταλαβει σε ποιες αναφερεσε αλλα αν πουμε π.χ. για την ede που ειναι λιγο πιο εριστικη σε αυτα που γραφει,αν δεν κανει χιουμορ..λεει τα πραγματα ...  αντικειμενικα.(σορι που εφερα εσενα σαν παραδειγμα tongue)

καλημερα σοφακι μου τι κανεις; αναφερομαι σε ασχετες και οχι σε κοπελες που μιλαω....το ξερω οτι πρεπει καποια πραγματα να λεγονται και λιγο ωμα...απλα στεναχωριεμαι και μπαινω στην θεση τους γιατι και εγω προσπαθω να κανω παιδακι...αλλα οκ ναι αν ειναι μουφα εννοειται...
εγωtry τωρα μπερδευτικα λιγο!!δεν ξερω αν μιλαμε γιατι πολλες φορες δεν κοιταω το ονομα.η ξεχναω.τελος παντων..η ερωτηση μου ειναι σε ενοχλει να απαντανε αυτες που εσυ μαζι τους δεν μιλας ενω αυτες που μιλας δεν σε πειραζει???αυτο καταλαβα να λες!!διορθωσε με αν κανω λαθος!να διευκρινησω οτι εγω ειμαι απο τις "τυπισσες"

με ενοχλει η κοροιδια...δεν ειμαι παρτακιας για να πω οχι δεν τα λενε σε μενα οποτε δεν με ενδιαφερει...στεναχωριεμαι  οταν βλεπω ειρωνια και χλεαυσμο!!! βεβαια οταν μιλαω με καποιες κοπελες αρκετο καιρο εχω καταλαβει πανω κατω ποτε κανουν πλακα και πως "τουλαχιστον " ετσι μου δινουν να καταλαβω οτι αυτο που λενε ειναι συμβουλη και οχι κοροιδια...οχι δε θυμαμαι να εχουμε μιλησει αλλα και παλι δεν εχω αποστηθησει ονοματα και ψευδωνυμα...
επισης ειναι ακυρο να μου λες οτι εσυ εισαι μια απο τις τυπισες...γιατι εγω δεν εχω σκοπο να αλλαξω κανεναν..απλα ειπα οτι δεν μου αρεσει η κοροιδια....
εσυ χαρακτηρισες οσες απαντανε με τροπο που εσενα δεν σου αρεσει τυπισσες!και απλα διευκρινηζω οτι ναι απανταω-σπανια κοροιδευω!!το να πεις μια κοπελα οτι εδω δεν ειναι τεστ και οτι πρεπει να παει στον γιατρο της δεν ειναι κοροιδια..οταν το θεμα ξεφευγει θα κοροιδεψω γιατι εδω μεσα οπως και να το κανουμε καποιες εχουμε γινει παρεακι και μεταξυ μας κανουμε και την πλακα μας.το ασχημο ειναι που κανουμε την πλακα μας εις βαρος καποιας κοπελας αλλα αυτο γινετε οταν το θεμα εχει ξεφυγει απο την ιδια την κοπελα συνηθως!!η εκει που καταλαβαινουμε οτι ειναι ψευτικο προφιλ!για παραδειγμα αυτη η μαρια.η η αλλη η ελενουκο νομιζω!ε δεν γινετε να μιλαμε παντα σοβαρα!οπως σε μια  παρεα κοντινη θα κανεις το χαβαλε σου ετσι θα γινει και εδω.και επησης δεν ειναι παντα χλευαστικος ακομη και να φαινετε ετσι,τα γραπτα πολλες φορες παρεξηγουντε!!

σιγουρα παρεξηγουντε γιατι ειναι αψυχα...και εννοειται οτι οπως το ειπα και παραπανω σε μια κοπελα που εδωσε δυο παραδειγματα ναι εκει ειπα οτι ειχε δικιο..οπως και εγω εχω πει απο μονη μου για τον εαυτο μου οτι γινομαι κουραστικη...ή πχ tryyyyy σταματα να σκεφτεσαι και κατι τετοια..απλα ας προσπαθησουμε να ελεγξουμε λιγο την υπομονη μας και αν δουμε οτι οντως ειναι κοροιδια το συγκεκριμενο προφιλ ναι να το δειξουμε με τον γραπτο τροπο...αλλα οχι και σε ολες...δεν ειναι ολες ψευτικα προφιλ...αυτο προσπαθω να σου εξηγησω...τεσπα μην χαλαμε αλλο την διαθεση μας...απλα να καταλαβετε εσεις οι μανουλες οτι το μονο πραγμα που επυθημουμε ειναι και εμεις να γινουμε ευλογημενες γυναικες απο ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ οπως και εσεις...ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΝΑ....αυτα....καλο απογευμα να εχεις

106ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 3:47 am

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
try 30 έγραψε:
thelw na ginw mama έγραψε:γεια σας κοριτσια αν και δεν εχω διαβασει ολο το θεματακι θα πω οτι εχω πατατηρησει και εγω οτι υπαρχει μια ειρωνια προς τις κοπελες που ρωτανε αν τα συμπτωματα που πίστευουν οτι εχουν μπορει να ειναι εγκυμοσυνη ..Ανοικω και εγω σε αυτες που ακομα προσπαθουν.. Δεν ειμαι πολυ καιρο μελος και η αληθεια ειναι οτι αυτη η αντιμετωπιση των κοριτσιων απο καποιες ηδη μανουλες με στενοχωρησε καπως.. Ευτυχως ομως ειναι πολλες και εκεινες οι μανουλες που βοηθανε οπως μπορουν και με οσα γνωριζουν!! Να ειναι καλα !! Ναι καταλαβαινω οτι ισως καποιες κουραστηκατε να διαβαζετε τα ιδια και τα ιδια ομως κανενας δεν σας αναγκασε, απλα προσπεραστε το θεμα.. Δεν ειναι αναγκη ουτε να απαντησετε ουτε να ειρωνευτητε..
Τα κοριτσια που προσπαθουν για μωρακι το μονο που ζητανε ειναι μια συμβουλη η μια γνωμη η οποια θα ηταν καλο να ειπωθει με ωραιο τροπο και οχι αποτομα και ισως προσβλητικα καποιες φορες.. Ειναι κοριτσια που περνανε μεγαλη αγωνια, αγχος στεναχωρια καθε μερα για μηνες.. Δειξτε λιγακι κατανοηση..  αυτα.. ελπιζω να μην παρεξηγηθηκα..

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy Very Happy 
ma kai ego ayto zhtousa mia apanthsh apo ekeines pou htan manades na mou poyne ti symptomata eixan otan htan egkies kala to paraekana kai ego kathe mina elega synexia ti symptomata eixa kai meta mou erxotane periodos kai me krazane ta koritsia exoun dikio den einai kai giatroi exo tsakothi kai ego mazi tous logo eironeytikon sxolion alla ta vrikame. dikio eixan kai aytes toys eixa priksi. alla ayta ta koritsia pou lene den exyse mesa mou travixtika lete na eimai egkios?exei polh gelio ekei nai xriazete na apanthshs me tetio tropo eironias alla otan prospathis gia pedi kai erxete o mhnas pou perimeneis periodo kalo einai na rotas rotame gia na kseroume an kapoia mana eixe symptomata alla ego to eixa parakanei to koritsia mou kseroun aytes gia poies leo sygnomh gia ola gia ths vrisies mou kai gia ths asxetes erothshs.na po kai kati teleyteo telika giati xaliomaste kathe mina kai spame to kefalaki mas an tha moy erthi h den tha moy erthi?vevea tha mou pite egines esy manoula kai ola teliosan eee.oxi pragmatika toso kairo anxonomouna tzampa theli xalarosh to pragma alla ego mexri na matho oti eimai eimoun sthn tsita trela ta neyra moy trela kai leo h xazh ti ekana etsi

107ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 3:50 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anampel έγραψε:
try 30 έγραψε:
thelw na ginw mama έγραψε:γεια σας κοριτσια αν και δεν εχω διαβασει ολο το θεματακι θα πω οτι εχω πατατηρησει και εγω οτι υπαρχει μια ειρωνια προς τις κοπελες που ρωτανε αν τα συμπτωματα που πίστευουν οτι εχουν μπορει να ειναι εγκυμοσυνη ..Ανοικω και εγω σε αυτες που ακομα προσπαθουν.. Δεν ειμαι πολυ καιρο μελος και η αληθεια ειναι οτι αυτη η αντιμετωπιση των κοριτσιων απο καποιες ηδη μανουλες με στενοχωρησε καπως.. Ευτυχως ομως ειναι πολλες και εκεινες οι μανουλες που βοηθανε οπως μπορουν και με οσα γνωριζουν!! Να ειναι καλα !! Ναι καταλαβαινω οτι ισως καποιες κουραστηκατε να διαβαζετε τα ιδια και τα ιδια ομως κανενας δεν σας αναγκασε, απλα προσπεραστε το θεμα.. Δεν ειναι αναγκη ουτε να απαντησετε ουτε να ειρωνευτητε..
Τα κοριτσια που προσπαθουν για μωρακι το μονο που ζητανε ειναι μια συμβουλη η μια γνωμη η οποια θα ηταν καλο να ειπωθει με ωραιο τροπο και οχι αποτομα και ισως προσβλητικα καποιες φορες.. Ειναι κοριτσια που περνανε μεγαλη αγωνια, αγχος στεναχωρια καθε μερα για μηνες.. Δειξτε λιγακι κατανοηση..  αυτα.. ελπιζω να μην παρεξηγηθηκα..

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy Very Happy 
ma kai ego ayto  zhtousa mia apanthsh apo ekeines pou htan manades na mou poyne ti symptomata eixan otan htan egkies kala to paraekana kai ego kathe mina elega synexia ti symptomata eixa kai meta mou erxotane periodos kai me  krazane ta koritsia exoun dikio den einai kai giatroi exo tsakothi kai ego mazi tous logo eironeytikon sxolion alla ta vrikame. dikio eixan kai aytes toys eixa priksi. alla ayta ta koritsia  pou lene den exyse mesa mou travixtika lete na eimai egkios?exei polh gelio ekei nai xriazete na apanthshs me tetio tropo eironias alla otan prospathis gia pedi kai erxete o mhnas pou perimeneis periodo kalo einai na rotas rotame gia na kseroume an kapoia mana eixe symptomata alla ego to eixa parakanei to koritsia mou kseroun aytes gia poies leo sygnomh gia ola gia ths vrisies mou kai gia ths asxetes erothshs.na po kai kati teleyteo telika giati xaliomaste kathe mina kai spame to kefalaki mas an tha moy erthi h den tha moy erthi?vevea tha mou pite egines esy manoula kai ola teliosan eee.oxi pragmatika toso kairo anxonomouna tzampa theli xalarosh to pragma alla ego mexri na matho oti eimai eimoun sthn tsita trela ta neyra moy trela kai leo h xazh ti ekana etsi


μα φυσικα δεν ειναι κακο να ρωτας....οταν και εγω και αλλες κοπελες γινουμε μαμαδες ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ..τοτε θα πουμε ναι ρε γαμωτο...δεν ηθελε αγχος...αλλα μεχρι τοτε θελοντας και μη γινομαστε καπως κουραστικες..

108ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 3:54 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:εγω δεν ειδα ενα θεμα που να λεει κοριτσια ελπιζω να ειμαι εγκυος και ζηταω συμπαρασταση!να ηταν ετσι το θεμα πολυ ευχαριστως να απαντησω για συμπαρασταση!το φορουμ δεν τεστ εγκυμοσυνης!!πως γινετε να ξερει μια κοπελα-γυναικα εδωμεσα αν η οποιαδηποτε ειναι εγκυος??εδω δεν ξερει η ιδια θα ξερουμε εμεις??ειμαι παραλογη σε αυτο??δηλαδη τι πρεπει να της απαντησω απο το οτι εδω δεν ειναι τεστ??για να απαντησει καποια θα πρεπει να εχει μαντικες ικανοτητες!δεν ειναι δυνατων να ξερει καμια μας αν μια ειναι εγκυος!ο γιατρος αμα τον παρεις τηλ και τον ρωτησεις θα σου πει ελα να σε δω.δεν θα ξερει ουτε αυτος που ειδικευετε σε εγκυμοσυνες αν εισαι η οχι χωρις να σε δει.οποτε σε γελοιες ερωτησεις δεν ειναι δυνατων να απαντας σοβαρα.

Δηλαδη συγνωμη πρεπει να σου λεει θελω συμπαρασταση για να τις δειξεις συμπαρασταση; οταν οι γυναικες προσπαθουν να κανουν παιδι και δεν τους καθεται δεν ειναι αυτονοητο οτι θελουν μια συμπαρασταση....εσυ δεν προσπαθουσες για παιδι; δεν την ηθελες την συμπαρασταση;....επισης αυτο το φορουμ δηλαδη γιατι ειναι; μονο για αυτες που ειναι μαμαδες; οι υπολοιπες στο πηγαδι κατουρησαν....εσεις εχετε αποριες τι να κανω με το μωρο μου; ποναει τι να κανω; τι γαλα να του δωσω; εεεετσι και εμεις ρωταμε ειναι δεν ειναι; μηπως αυτο μηπως εκεινο....;;; δηλαδη το θεωρεις γελοια ερωτηση μηπως ειμαι εγκυος; δηλαδη θελεις να μου πεις οτι εσυ δεν την εκανες ποτε αυτη την ερωτηση...σορρυ αλλα δεν το πιστευω με την καμια
απο την ερωτηση ειμαι εγκυος εσυ καταλαβαινεις οτι θελω συμπαρασταση??αν ναι μαλλον κανεις καποιο λαθος!!διαβασε λιγο τι θα γραψω"εχω πονακια και ακομη δεν εχω καθηστεριση αλλα ποναει και το βυζι μου.ειμαι εγκυος?"αυτο σου δεινει να καταλαβεις οτι ζηταω συμπαρασταση??οποτε οχι δεν ειναι αυτονοητο οτι ζηταν συμπαρασταση.εκει που την ζηταν την δεινω και δεν κοροιδευω με εξερεση την αναμπελ που το ηξερε και η ιδια οτι εκανε λαθος σε αυτα που ελεγε καθε τοσο ηταν τοσο μα τοσο κουλα!
και για το αν ποναει το μωρο μου στον γιατρο μου θα ρωτησω τι εχει.αλλο το να ανταλαζω αποψεις και αλλο το να ζηταω διαγνωση!!το τι γαλα να του δωσω δεν ειναι φαρμακευτικη αγωγη ειναι εμπειρια γονειων να μου πουν πως καταφεραν τα παιδακια τους.συγκρινεις πολυ διαφορετικα πραγματα!
επειδη αναφερθηκες προσωπικα ουτε στον αντρα μου δεν ελεγα αν εχω καθηστεριση ουτε καν την μανα μου.τον εστελνα οταν ηθελα να κανω τεστ και μου το επαιρνε.να ρωτησω τον αντρα μου αη την φιλη μου αν ειμαι εγκυος???και απο που να το ξερουν??τον γιατρο μου ακομη ποτε δεν τον πηρα πριν επιβεβαιωσω τις εγκυμοσυνες μου για να ρωτησω για συμπτωματα.πηγαινα με το τεστ στο χερι.αν αυτο σου φαινετε παραλογο και το λογικο σου ειναι να ρωτας (οχι εσυ συγγεκριμενα)τον οποιονδηποτε αν εισαι εγκυος οκ ας ειμαι εγω η παραλογη και εσυ η λογικη!!επετρεψε μου ομως να απανταω οπου και οπως θελω!!εκει που εγω βλεπω λογικες ερωτησεις θα απανταω λογικα εκει που βλεπω ασυναρτισιες θα απανταω με αρλουμπες!!δεν σου αρεσει??μην μου δεινεις σημασια!γραφτικα εδω για να λεω την αποψη μου οποια και αν ειναι αυτη!αν καποια δεν της αρεσει η απαντηση μου ας μου απαντησει αναλογα η ας με προσπερασει..αυτο κανω και εγω σε απαντησεις που δεν μου αρεσουν,δεν ειναι δυνατων να συμπιπτουν ολων οι αποψεις!!

109ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:02 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:εγω δεν ειδα ενα θεμα που να λεει κοριτσια ελπιζω να ειμαι εγκυος και ζηταω συμπαρασταση!να ηταν ετσι το θεμα πολυ ευχαριστως να απαντησω για συμπαρασταση!το φορουμ δεν τεστ εγκυμοσυνης!!πως γινετε να ξερει μια κοπελα-γυναικα εδωμεσα αν η οποιαδηποτε ειναι εγκυος??εδω δεν ξερει η ιδια θα ξερουμε εμεις??ειμαι παραλογη σε αυτο??δηλαδη τι πρεπει να της απαντησω απο το οτι εδω δεν ειναι τεστ??για να απαντησει καποια θα πρεπει να εχει μαντικες ικανοτητες!δεν ειναι δυνατων να ξερει καμια μας αν μια ειναι εγκυος!ο γιατρος αμα τον παρεις τηλ και τον ρωτησεις θα σου πει ελα να σε δω.δεν θα ξερει ουτε αυτος που ειδικευετε σε εγκυμοσυνες αν εισαι η οχι χωρις να σε δει.οποτε σε γελοιες ερωτησεις δεν ειναι δυνατων να απαντας σοβαρα.

Δηλαδη συγνωμη πρεπει να σου λεει θελω συμπαρασταση για να τις δειξεις συμπαρασταση; οταν οι γυναικες προσπαθουν να κανουν παιδι και δεν τους καθεται δεν ειναι αυτονοητο οτι θελουν μια συμπαρασταση....εσυ δεν προσπαθουσες για παιδι; δεν την ηθελες την συμπαρασταση;....επισης αυτο το φορουμ δηλαδη γιατι ειναι; μονο για αυτες που ειναι μαμαδες; οι υπολοιπες στο πηγαδι κατουρησαν....εσεις εχετε αποριες τι να κανω με το μωρο μου; ποναει τι να κανω; τι γαλα να του δωσω; εεεετσι και εμεις ρωταμε ειναι δεν ειναι; μηπως αυτο μηπως εκεινο....;;; δηλαδη το θεωρεις γελοια ερωτηση μηπως ειμαι εγκυος; δηλαδη θελεις να μου πεις οτι εσυ δεν την εκανες ποτε αυτη την ερωτηση...σορρυ αλλα δεν το πιστευω με την καμια
απο την ερωτηση ειμαι εγκυος εσυ καταλαβαινεις οτι θελω συμπαρασταση??αν ναι μαλλον κανεις καποιο λαθος!!διαβασε λιγο τι θα γραψω"εχω πονακια και ακομη δεν εχω καθηστεριση αλλα ποναει και το βυζι μου.ειμαι εγκυος?"αυτο σου δεινει να καταλαβεις οτι ζηταω συμπαρασταση??οποτε οχι δεν ειναι αυτονοητο οτι ζηταν συμπαρασταση.εκει που την ζηταν την  δεινω και δεν κοροιδευω με εξερεση την αναμπελ που το ηξερε και η ιδια οτι εκανε λαθος σε αυτα που ελεγε καθε τοσο ηταν τοσο μα τοσο κουλα!
και για το αν ποναει το μωρο μου στον γιατρο μου θα ρωτησω τι εχει.αλλο το να ανταλαζω αποψεις και αλλο το να ζηταω διαγνωση!!το τι γαλα να του δωσω δεν ειναι φαρμακευτικη αγωγη ειναι εμπειρια γονειων να μου πουν πως καταφεραν τα παιδακια τους.συγκρινεις πολυ διαφορετικα πραγματα!
επειδη αναφερθηκες προσωπικα ουτε στον αντρα μου δεν ελεγα αν εχω καθηστεριση ουτε καν την μανα μου.τον εστελνα οταν ηθελα να κανω τεστ και μου το επαιρνε.να ρωτησω τον αντρα μου αη την φιλη μου αν ειμαι εγκυος???και απο που να το ξερουν??τον γιατρο μου ακομη ποτε δεν τον πηρα πριν επιβεβαιωσω τις εγκυμοσυνες μου για να ρωτησω για συμπτωματα.πηγαινα με το τεστ στο χερι.αν αυτο σου φαινετε παραλογο και το λογικο σου ειναι να ρωτας (οχι εσυ συγγεκριμενα)τον οποιονδηποτε αν εισαι εγκυος οκ ας ειμαι εγω η παραλογη και εσυ η λογικη!!επετρεψε μου ομως να απανταω οπου και οπως θελω!!εκει που εγω βλεπω λογικες ερωτησεις θα απανταω λογικα εκει που βλεπω ασυναρτισιες θα απανταω με αρλουμπες!!δεν σου αρεσει??μην μου δεινεις σημασια!γραφτικα εδω για να λεω την αποψη μου οποια και αν ειναι αυτη!αν καποια δεν της αρεσει η απαντηση μου ας μου απαντησει αναλογα η ας με προσπερασει..αυτο κανω και εγω σε απαντησεις που δεν μου αρεσουν,δεν ειναι δυνατων να συμπιπτουν ολων οι αποψεις!!

δεν τιθεται θεμα να σου επιτρεψω ή οχι...δεν θα απαγορεψω σε κανεναν να μιλαει οπως θελει απλα και εμενα δικαιωμα μου ειναι να γραψω οτι εκει που ειναι αδικια να το πω και θα το λεω...οσον αφορα το που το λες εσυ ή οχι τις υποψιες σου αν εισαι εγκυος...υπαρχουν κοπελες που ρωτανε για να μαθουν και υπαρχουν και κοπελες οπως εσυ οπως ειπες που δεν το λες πουθενα...οπως γραφτηκες εσυ εδω για να λες την αποψη σου ετσι γραφτηκαμε και εμεις για να λεμε τις δικες μας...και οπως ειπες που πολυ συμφωνω ειναι αν δεν σου αρεσει μπορεις να προσπερασεις...οπως ακριβως ειπες να κανω αν δω κατι που δεν μου αρεσει σε αυτο που ανεβαζεις...so simple...

110ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:04 am

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συμφωνώ απόλυτα με την try...Ειναι τραγικό να ευρωνευεσαι κάποιον για την άγνοια του....Καμία δεν γεννήθηκε να ξέρει...Ακομα και αν κάποια κοπέλα κανει όντως μια γελοία ερώτηση μπορει να υπαρχουν πολλοί λόγοι άγνοια σαφέστατα μπορει να ειναι μικρή στην ηλικία μπορει απλα να έψαξε στο Ίντερνετ να πέτυχε και να είδε οτι σε αυτο το φόρουμ γίνονται συνεχώς ερωτήσεις με συμπτωματα η με το αν είμαι εγκυος η όχι....Οταν σου κανει μια ερώτηση εντύπωση επειδη ειναι βλακεία μην άπαντας....Η οποιαδήποτε γελοία ερώτηση μπορει να κρύβει πισω έναν ανθρωπο γεμάτο άγχος που ψάχνει ίσως μια απάντηση που θα τον ηρεμήσει θα του μάθει κατι.....Και οταν γράφτηκα στο φόρουμ ήθελα να ρωτήσω αν αυτα που νιώθω σημαίνουν κατι όχι να μου γινει ιατρική διάγνωση...Εύχομαι σε ολες όσες προσπαθούμε να γίνουμε σύντομα μανουλες...

111ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:06 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε κορίτσια εννοείται ότι όσες είμαστε σε αυτο το φόρουμ έχουμε πάνω κάτω τις ίδιες ανησυχίες.αλλες είναι μανουλες και αλλες θέλουν να γίνουν.συμφωνω ότι η ειρωνεία δεν είναι καλή γιατι ακόμα και τα τρόλ απο αυτο τρέφονται και με αυτο το σκοπο μπαινουν.σιγουρα η αδιαφορία είναι η πιο σωστή λύση.ομως το να μπαίνεις σε ένα φορούμ να αναφέρεις 2-3 συμπτώματα και να ρωτάς αν είσαι έγκυος δεν έχει νόημα.οτι απάντηση και να πάρεις αν δεν κανείς τεστ δεν μπορείς να ξέρεις.ειναι δηλαδη καλύτερο να πάρεις ελπίδες και μετα να γκρεμιστούν;τις προάλλες έγραφε μια κοπέλα πάλι κάτι παρόμοιο και της απάντησαν 2-3 ότι σιγουρα ήταν έγκυος.τελικα η κοπέλα αδιαθετησε και της λέγανε δεν πειράζει καποια στιγμή θα μείνεις έγκυος μην αγχωνεσαι.ειναι ωραίο αυτο;

112ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:11 am

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Dori έγραψε:Ρε κορίτσια εννοείται ότι όσες είμαστε σε αυτο το φόρουμ έχουμε πάνω κάτω τις ίδιες ανησυχίες.αλλες είναι μανουλες και αλλες θέλουν να γίνουν.συμφωνω ότι η ειρωνεία δεν είναι καλή γιατι ακόμα και τα τρόλ απο αυτο τρέφονται και με αυτο το σκοπο μπαινουν.σιγουρα η αδιαφορία είναι η πιο σωστή λύση.ομως το να μπαίνεις σε ένα φορούμ να αναφέρεις 2-3 συμπτώματα και να ρωτάς αν είσαι έγκυος δεν έχει νόημα.οτι απάντηση και να πάρεις αν δεν κανείς τεστ δεν μπορείς να ξέρεις.ειναι δηλαδη καλύτερο να πάρεις ελπίδες και μετα να γκρεμιστούν;τις προάλλες έγραφε μια κοπέλα πάλι κάτι παρόμοιο και της απάντησαν 2-3 ότι σιγουρα ήταν έγκυος.τελικα η κοπέλα αδιαθετησε και της λέγανε δεν πειράζει καποια στιγμή θα μείνεις έγκυος μην αγχωνεσαι.ειναι ωραίο αυτο;

Εννοείται πως δεν ειναι σωστο να λες σε κάποιον είσαι σίγουρα εγκυος..Άλλο αυτο και άλλο να λες είχα και γω αυτο το συμοτωμα και ήμουνα εγκυος....Άλλο πάλι να να κοροιδευεις τον οποιοδήποτε ενω κάποτε ήσουν και σου στη θέση του..Αυτο το φόρουμ ειναι για να μοιράζεσαι απορίες σκέψεις εμπειρίες ακόμα και αν αυτα που θα γράψεις δεν στέκουν μπορει απλά να μην γνωρίζεις...Μαθαίνουμε όμως όσο ζούμε..,,

113ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:13 am

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και στην τελική αν μια ερώτηση τη θεωρείς βλακεία γτ χάνεις πολύτιμο χρόνο απο τη ζωη σου και άπαντας.....τόσο απλό ειναι....

114ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:14 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:εγω δεν ειδα ενα θεμα που να λεει κοριτσια ελπιζω να ειμαι εγκυος και ζηταω συμπαρασταση!να ηταν ετσι το θεμα πολυ ευχαριστως να απαντησω για συμπαρασταση!το φορουμ δεν τεστ εγκυμοσυνης!!πως γινετε να ξερει μια κοπελα-γυναικα εδωμεσα αν η οποιαδηποτε ειναι εγκυος??εδω δεν ξερει η ιδια θα ξερουμε εμεις??ειμαι παραλογη σε αυτο??δηλαδη τι πρεπει να της απαντησω απο το οτι εδω δεν ειναι τεστ??για να απαντησει καποια θα πρεπει να εχει μαντικες ικανοτητες!δεν ειναι δυνατων να ξερει καμια μας αν μια ειναι εγκυος!ο γιατρος αμα τον παρεις τηλ και τον ρωτησεις θα σου πει ελα να σε δω.δεν θα ξερει ουτε αυτος που ειδικευετε σε εγκυμοσυνες αν εισαι η οχι χωρις να σε δει.οποτε σε γελοιες ερωτησεις δεν ειναι δυνατων να απαντας σοβαρα.

Δηλαδη συγνωμη πρεπει να σου λεει θελω συμπαρασταση για να τις δειξεις συμπαρασταση; οταν οι γυναικες προσπαθουν να κανουν παιδι και δεν τους καθεται δεν ειναι αυτονοητο οτι θελουν μια συμπαρασταση....εσυ δεν προσπαθουσες για παιδι; δεν την ηθελες την συμπαρασταση;....επισης αυτο το φορουμ δηλαδη γιατι ειναι; μονο για αυτες που ειναι μαμαδες; οι υπολοιπες στο πηγαδι κατουρησαν....εσεις εχετε αποριες τι να κανω με το μωρο μου; ποναει τι να κανω; τι γαλα να του δωσω; εεεετσι και εμεις ρωταμε ειναι δεν ειναι; μηπως αυτο μηπως εκεινο....;;; δηλαδη το θεωρεις γελοια ερωτηση μηπως ειμαι εγκυος; δηλαδη θελεις να μου πεις οτι εσυ δεν την εκανες ποτε αυτη την ερωτηση...σορρυ αλλα δεν το πιστευω με την καμια
απο την ερωτηση ειμαι εγκυος εσυ καταλαβαινεις οτι θελω συμπαρασταση??αν ναι μαλλον κανεις καποιο λαθος!!διαβασε λιγο τι θα γραψω"εχω πονακια και ακομη δεν εχω καθηστεριση αλλα ποναει και το βυζι μου.ειμαι εγκυος?"αυτο σου δεινει να καταλαβεις οτι ζηταω συμπαρασταση??οποτε οχι δεν ειναι αυτονοητο οτι ζηταν συμπαρασταση.εκει που την ζηταν την  δεινω και δεν κοροιδευω με εξερεση την αναμπελ που το ηξερε και η ιδια οτι εκανε λαθος σε αυτα που ελεγε καθε τοσο ηταν τοσο μα τοσο κουλα!
και για το αν ποναει το μωρο μου στον γιατρο μου θα ρωτησω τι εχει.αλλο το να ανταλαζω αποψεις και αλλο το να ζηταω διαγνωση!!το τι γαλα να του δωσω δεν ειναι φαρμακευτικη αγωγη ειναι εμπειρια γονειων να μου πουν πως καταφεραν τα παιδακια τους.συγκρινεις πολυ διαφορετικα πραγματα!
επειδη αναφερθηκες προσωπικα ουτε στον αντρα μου δεν ελεγα αν εχω καθηστεριση ουτε καν την μανα μου.τον εστελνα οταν ηθελα να κανω τεστ και μου το επαιρνε.να ρωτησω τον αντρα μου αη την φιλη μου αν ειμαι εγκυος???και απο που να το ξερουν??τον γιατρο μου ακομη ποτε δεν τον πηρα πριν επιβεβαιωσω τις εγκυμοσυνες μου για να ρωτησω για συμπτωματα.πηγαινα με το τεστ στο χερι.αν αυτο σου φαινετε παραλογο και το λογικο σου ειναι να ρωτας (οχι εσυ συγγεκριμενα)τον οποιονδηποτε αν εισαι εγκυος οκ ας ειμαι εγω η παραλογη και εσυ η λογικη!!επετρεψε μου ομως να απανταω οπου και οπως θελω!!εκει που εγω βλεπω λογικες ερωτησεις θα απανταω λογικα εκει που βλεπω ασυναρτισιες θα απανταω με αρλουμπες!!δεν σου αρεσει??μην μου δεινεις σημασια!γραφτικα εδω για να λεω την αποψη μου οποια και αν ειναι αυτη!αν καποια δεν της αρεσει η απαντηση μου ας μου απαντησει αναλογα η ας με προσπερασει..αυτο κανω και εγω σε απαντησεις που δεν μου αρεσουν,δεν ειναι δυνατων να συμπιπτουν ολων οι αποψεις!!

δεν τιθεται θεμα να σου επιτρεψω ή οχι...δεν θα απαγορεψω σε κανεναν να μιλαει οπως θελει απλα και εμενα δικαιωμα μου ειναι να γραψω οτι εκει που ειναι αδικια να το πω και θα το λεω...οσον αφορα το που το λες εσυ ή οχι τις υποψιες σου αν εισαι εγκυος...υπαρχουν κοπελες που ρωτανε για να μαθουν και υπαρχουν και κοπελες οπως εσυ οπως ειπες που δεν το λες πουθενα...οπως γραφτηκες εσυ εδω για να λες την αποψη σου ετσι γραφτηκαμε και εμεις για να λεμε τις δικες μας...και οπως ειπες που πολυ συμφωνω ειναι αν δεν σου αρεσει μπορεις να προσπερασεις...οπως ακριβως ειπες να κανω αν δω κατι που δεν μου αρεσει σε αυτο που ανεβαζεις...so simple...
ολα καλα βρε τρυ αλλα νομιζω απευθυνεσε λιγο πολυ προσωπικα σε μενα??αν ναι δεν καταλαβαινω τον λογο γιατι ε δεν παιρνω σβαρνα ολα τα θεμα για εγκυμοσυνη και αρχιζω να βριζω!!οπως ειπα απανταω καπως καυστικα οταν βλεπω θεματα αρλουμπες!!χαζη δεν ειμαι καταλαβαινω οταν μια κοπελα ανοιγει για να πει τον πονο της και οταν το ανοιγει για να δημηουργισει θεμα.

115ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:15 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dori έγραψε:Ρε κορίτσια εννοείται ότι όσες είμαστε σε αυτο το φόρουμ έχουμε πάνω κάτω τις ίδιες ανησυχίες.αλλες είναι μανουλες και αλλες θέλουν να γίνουν.συμφωνω ότι η ειρωνεία δεν είναι καλή γιατι ακόμα και τα τρόλ απο αυτο τρέφονται και με αυτο το σκοπο μπαινουν.σιγουρα η αδιαφορία είναι η πιο σωστή λύση.ομως το να μπαίνεις σε ένα φορούμ να αναφέρεις 2-3 συμπτώματα και να ρωτάς αν είσαι έγκυος δεν έχει νόημα.οτι απάντηση και να πάρεις αν δεν κανείς τεστ δεν μπορείς να ξέρεις.ειναι δηλαδη καλύτερο να πάρεις ελπίδες και μετα να γκρεμιστούν;τις προάλλες έγραφε μια κοπέλα πάλι κάτι παρόμοιο και της απάντησαν 2-3 ότι σιγουρα ήταν έγκυος.τελικα η κοπέλα αδιαθετησε και της λέγανε δεν πειράζει καποια στιγμή θα μείνεις έγκυος μην αγχωνεσαι.ειναι ωραίο αυτο;

και φυσικα δεν ειναι ωραιο να γκρεμιζονται τα ονειρα σου...μα και εγω κοπελα μου το ιδιο εχω πει πηγαινε κανε ενα τεστ ή περιμενε την καθυστερηση...αυτα ειναι λογικα...μα εγω δεν ειπα παιδια να μας γλυφετε τα αυτια....αλοιμονο...απλα μην μας παιρνετε απο τα μουτρα γιατι καποτε αν οχι τις ιδιες αποριες με εμας ειχατε και εσεις αποριες.....αυτο ειναι ολο Very Happy ...οπως ειπε και η αρια μπορει πανω στο αγχος πανω στην αγνοια μπορει να τα γραφεις λαθος...αλλα δεν σημαινει οτι ειναι γελοια μια ερωτηση του τυπου εχω καθυστερηση λες να ειμαι εγκυος;;; ειναι μια ερωτηση που δεν μπορει να απαντηθει απο εσας 100 % το καταλαβαινω...μονο ο γιατρος ξερει...αλλα οχι απο τα μουτρα δηλαδη...καμια δεν ειναι καλυτερη απο την αλλη για να μιλαμε για γελοιες ερωτησεις....ελπιζω κοπελα μου να καταλαβες τι θελω ; Wink 

116ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:16 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:εγω δεν ειδα ενα θεμα που να λεει κοριτσια ελπιζω να ειμαι εγκυος και ζηταω συμπαρασταση!να ηταν ετσι το θεμα πολυ ευχαριστως να απαντησω για συμπαρασταση!το φορουμ δεν τεστ εγκυμοσυνης!!πως γινετε να ξερει μια κοπελα-γυναικα εδωμεσα αν η οποιαδηποτε ειναι εγκυος??εδω δεν ξερει η ιδια θα ξερουμε εμεις??ειμαι παραλογη σε αυτο??δηλαδη τι πρεπει να της απαντησω απο το οτι εδω δεν ειναι τεστ??για να απαντησει καποια θα πρεπει να εχει μαντικες ικανοτητες!δεν ειναι δυνατων να ξερει καμια μας αν μια ειναι εγκυος!ο γιατρος αμα τον παρεις τηλ και τον ρωτησεις θα σου πει ελα να σε δω.δεν θα ξερει ουτε αυτος που ειδικευετε σε εγκυμοσυνες αν εισαι η οχι χωρις να σε δει.οποτε σε γελοιες ερωτησεις δεν ειναι δυνατων να απαντας σοβαρα.

Δηλαδη συγνωμη πρεπει να σου λεει θελω συμπαρασταση για να τις δειξεις συμπαρασταση; οταν οι γυναικες προσπαθουν να κανουν παιδι και δεν τους καθεται δεν ειναι αυτονοητο οτι θελουν μια συμπαρασταση....εσυ δεν προσπαθουσες για παιδι; δεν την ηθελες την συμπαρασταση;....επισης αυτο το φορουμ δηλαδη γιατι ειναι; μονο για αυτες που ειναι μαμαδες; οι υπολοιπες στο πηγαδι κατουρησαν....εσεις εχετε αποριες τι να κανω με το μωρο μου; ποναει τι να κανω; τι γαλα να του δωσω; εεεετσι και εμεις ρωταμε ειναι δεν ειναι; μηπως αυτο μηπως εκεινο....;;; δηλαδη το θεωρεις γελοια ερωτηση μηπως ειμαι εγκυος; δηλαδη θελεις να μου πεις οτι εσυ δεν την εκανες ποτε αυτη την ερωτηση...σορρυ αλλα δεν το πιστευω με την καμια
απο την ερωτηση ειμαι εγκυος εσυ καταλαβαινεις οτι θελω συμπαρασταση??αν ναι μαλλον κανεις καποιο λαθος!!διαβασε λιγο τι θα γραψω"εχω πονακια και ακομη δεν εχω καθηστεριση αλλα ποναει και το βυζι μου.ειμαι εγκυος?"αυτο σου δεινει να καταλαβεις οτι ζηταω συμπαρασταση??οποτε οχι δεν ειναι αυτονοητο οτι ζηταν συμπαρασταση.εκει που την ζηταν την  δεινω και δεν κοροιδευω με εξερεση την αναμπελ που το ηξερε και η ιδια οτι εκανε λαθος σε αυτα που ελεγε καθε τοσο ηταν τοσο μα τοσο κουλα!
και για το αν ποναει το μωρο μου στον γιατρο μου θα ρωτησω τι εχει.αλλο το να ανταλαζω αποψεις και αλλο το να ζηταω διαγνωση!!το τι γαλα να του δωσω δεν ειναι φαρμακευτικη αγωγη ειναι εμπειρια γονειων να μου πουν πως καταφεραν τα παιδακια τους.συγκρινεις πολυ διαφορετικα πραγματα!
επειδη αναφερθηκες προσωπικα ουτε στον αντρα μου δεν ελεγα αν εχω καθηστεριση ουτε καν την μανα μου.τον εστελνα οταν ηθελα να κανω τεστ και μου το επαιρνε.να ρωτησω τον αντρα μου αη την φιλη μου αν ειμαι εγκυος???και απο που να το ξερουν??τον γιατρο μου ακομη ποτε δεν τον πηρα πριν επιβεβαιωσω τις εγκυμοσυνες μου για να ρωτησω για συμπτωματα.πηγαινα με το τεστ στο χερι.αν αυτο σου φαινετε παραλογο και το λογικο σου ειναι να ρωτας (οχι εσυ συγγεκριμενα)τον οποιονδηποτε αν εισαι εγκυος οκ ας ειμαι εγω η παραλογη και εσυ η λογικη!!επετρεψε μου ομως να απανταω οπου και οπως θελω!!εκει που εγω βλεπω λογικες ερωτησεις θα απανταω λογικα εκει που βλεπω ασυναρτισιες θα απανταω με αρλουμπες!!δεν σου αρεσει??μην μου δεινεις σημασια!γραφτικα εδω για να λεω την αποψη μου οποια και αν ειναι αυτη!αν καποια δεν της αρεσει η απαντηση μου ας μου απαντησει αναλογα η ας με προσπερασει..αυτο κανω και εγω σε απαντησεις που δεν μου αρεσουν,δεν ειναι δυνατων να συμπιπτουν ολων οι αποψεις!!

δεν τιθεται θεμα να σου επιτρεψω ή οχι...δεν θα απαγορεψω σε κανεναν να μιλαει οπως θελει απλα και εμενα δικαιωμα μου ειναι να γραψω οτι εκει που ειναι αδικια να το πω και θα το λεω...οσον αφορα το που το λες εσυ ή οχι τις υποψιες σου αν εισαι εγκυος...υπαρχουν κοπελες που ρωτανε για να μαθουν και υπαρχουν και κοπελες οπως εσυ οπως ειπες που δεν το λες πουθενα...οπως γραφτηκες εσυ εδω για να λες την αποψη σου ετσι γραφτηκαμε και εμεις για να λεμε τις δικες μας...και οπως ειπες που πολυ συμφωνω ειναι αν δεν σου αρεσει μπορεις να προσπερασεις...οπως ακριβως ειπες να κανω αν δω κατι που δεν μου αρεσει σε αυτο που ανεβαζεις...so simple...
ολα καλα βρε τρυ αλλα νομιζω απευθυνεσε λιγο πολυ προσωπικα σε μενα??αν ναι δεν καταλαβαινω τον λογο γιατι ε δεν παιρνω σβαρνα ολα τα θεμα για εγκυμοσυνη και αρχιζω να βριζω!!οπως ειπα απανταω καπως καυστικα οταν βλεπω θεματα αρλουμπες!!χαζη δεν ειμαι καταλαβαινω οταν μια κοπελα ανοιγει για να πει τον πονο της και οταν το ανοιγει για να δημηουργισει θεμα.

το παρεξηγησες δεν μιλαω προσωπικα για σενα...αλλωστε οπως ειπαμε δεν θυμαμαι και εγω να εχουμε μιλησει!! μην το παιρνεις προσωπικα...απλα εχω δει τοσα μηνυμα ειρωνιας που δεν θυμαμαι καν τα ονοματα...

117ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:17 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν σας προλαβαινω πια... τις γεμισαμε τις σελιδουλες μας!!! κανα συμπερασμα βγαλαμε τουλαχιστον γιατι να διαβασω 4 σελιδες με τιποτα!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing 

118ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:19 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:δεν σας προλαβαινω πια... τις γεμισαμε τις σελιδουλες μας!!! κανα συμπερασμα βγαλαμε τουλαχιστον γιατι να διαβασω 4 σελιδες με τιποτα!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing 


ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΒΓΑΛΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ.....ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ....ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣ;;; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ πλακα κανω ετσι....αλλα οχι πειτε μου πειτε μου λες να ειμαι; χαχαχαχαχαχαχαχαχα

119ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:24 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε μα καλή μου δεν μιλάω για εσένα ,ουτε για εσένα ούτε για τον απέναντι. Ε μα για ποιον? Δεν εχει σημασία για ποιον μιλάς το ξαναπαμε. Αφου κάνετε την διαδικασία να ''μαλώσετε'' τα άτομα αυτά πείτε μας για αυτή και αυτη να μην μπλέκουμε τα μπούτια μας οι γυναίκες. afro afro afro afro Τεσπα ο καθένας ρωτάει ο τι μα οτι θέλει και ο άλλος απαντάει οτι μα οτι θέλει. Τόσο απλό .ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 536304 

120ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:25 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιτα αν σε ποναει λιγο καμια κουφαλα και εχεις και ενα αβαφτο νυχακι τοτε συγχαρητηρια ειμαι σιγουρη οτι εισαι εγκυος!!!!!!!!!! με το καλο!!!!!!!!!!!!!ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 328109 ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 328109 ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 328109 ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 328109 

121ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:27 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="ede"]Ε μα καλή μου δεν μιλάω για εσένα ,ουτε για εσένα ούτε για τον απέναντι. Ε μα για ποιον? Δεν εχει σημασία για ποιον μιλάς το ξαναπαμε.  Αφου κάνετε την διαδικασία να ''μαλώσετε'' τα  άτομα αυτά πείτε μας για αυτή και αυτη να μην μπλέκουμε τα μπούτια μας οι γυναίκες. afro afro afro afro Τεσπα ο καθένας ρωτάει ο τι μα οτι θέλει και ο άλλος απαντάει οτι μα οτι θέλει. Τόσο απλό .ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 536304 

μαρι εντε τωρα το ειδα τι ποδαρες ειναι αυτες ?????
μπραβο κανε μας να αισθανομαστε γουρουνια εμεις που δεν μπορουμε ακομα να χασουμε γραμμαριοοοο ........Sad Sad  ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 837218 

122ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:29 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:κοιτα αν σε ποναει λιγο καμια κουφαλα και εχεις και ενα αβαφτο νυχακι τοτε συγχαρητηρια ειμαι σιγουρη οτι εισαι εγκυος!!!!!!!!!! με το καλο!!!!!!!!!!!!!ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 328109 ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 328109 ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 328109 ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 328109 

αυτο ακριβως το πετυχες το πρωτο...γιατι το δευτερο οχι...γιατι απλα δεν μου πετυχε το γαλλικο.....αλλα και παλι σε ευχαριστωωω...ημουν σιγουρη οτι με τα συγκεκριμενα συμπτωματα θα ημουν εγκυος Razz  Razz  Razz 

123ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:31 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:Ε μα καλή μου δεν μιλάω για εσένα ,ουτε για εσένα ούτε για τον απέναντι. Ε μα για ποιον? Δεν εχει σημασία για ποιον μιλάς το ξαναπαμε.  Αφου κάνετε την διαδικασία να ''μαλώσετε'' τα  άτομα αυτά πείτε μας για αυτή και αυτη να μην μπλέκουμε τα μπούτια μας οι γυναίκες. afro afro afro afro Τεσπα ο καθένας ρωτάει ο τι μα οτι θέλει και ο άλλος απαντάει οτι μα οτι θέλει. Τόσο απλό .ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 536304 

μαρι εντε τωρα το ειδα τι ποδαρες ειναι αυτες ?????
μπραβο κανε μας να αισθανομαστε γουρουνια εμεις που δεν μπορουμε ακομα να χασουμε γραμμαριοοοο ........Sad Sad  ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 837218 

δεν εχει σημασια για ποιες μιλαω σημασια εχει οτι δεν μου ηρθε και το ειπα..αρα σημαινει οτι καπου το ειδα αγαπημενη...και ποιος σου ειπε οτι μαλωσε καποιος;...ο καθενας λεει την γνωμη του.....

124ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:31 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
try 30 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:δεν σας προλαβαινω πια... τις γεμισαμε τις σελιδουλες μας!!! κανα συμπερασμα βγαλαμε τουλαχιστον γιατι να διαβασω 4 σελιδες με τιποτα!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing 


ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΒΓΑΛΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ.....ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ....ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣ;;; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ πλακα κανω ετσι....αλλα οχι πειτε μου πειτε μου λες να ειμαι; χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Μακάρι να είσαι.και να μας ενημερώσεις όταν μάθεις ε;

125ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 4:33 am

eyaki7


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια δεν εχετε καταλαβει τι ειναι να προσπαθεις για μηνες ή και χρονια για ενα παιδι..??? μερικες ισως οχι γιατι δεν αντιμετοπισαν προβλημα αλλες οπως εγω αντιμετοπιζουμε και δεν ξερουμε ποια ειναι τα συμπτωματα και επειδη εχω φερει τον συντροφο μου πολλες φορες στην ευχαριστη θεση να του πω οτι μαλλον ειμαι εγκυος και μετα απο ενα τεστ ή απο επισκεψη στον γιατρο γινομαστε ρακος επειδη δεν τα καταφεραμε για ακομα μια φορα, γι'αυτο ρωταμε εσας που εχετε παιδακια μηπως και μας δωσετε μια ελπιδα παραπανω και την επομενη φορα να ειμαστε πιο σιγουρες πριν κανουμε τεστ ή παμε στον γιατρο ή το ανακοινωσουμε....αν σας ενοχλουν οι ερωτησεις μας μην απαντατε και προσπεραστε τις και αν το forum ειναι μονο για οσες εχουν παιδια να περιμενουμε τοτε να κανουμε ενα μωρο για να ξαναμπουμε..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις