Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

151ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 5:37 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
freskia mama έγραψε:http://forum.eimaimama.gr/t20123p20-topic#771021


διαβασε τι γραφει σε παρακαλω και πες μου τι θα τις απανταγες εσυ σου φενετε λογικο αυτο που λεει
εγω εδω δεν μιλησα για ν α μην μου βγει το ονομα.Razz 

συγνωμη δεν κανει μπαμ τωρα

152ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 5:38 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
try 30 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
eyaki7 έγραψε:κοριτσια δεν εχετε καταλαβει τι ειναι να προσπαθεις για μηνες ή και χρονια για ενα παιδι..??? μερικες ισως οχι γιατι δεν αντιμετοπισαν προβλημα αλλες οπως εγω αντιμετοπιζουμε και δεν ξερουμε ποια ειναι τα συμπτωματα και επειδη εχω φερει τον συντροφο μου πολλες φορες στην ευχαριστη θεση να του πω οτι μαλλον ειμαι εγκυος και μετα απο ενα τεστ ή απο επισκεψη στον γιατρο γινομαστε ρακος επειδη δεν τα καταφεραμε για ακομα μια φορα, γι'αυτο ρωταμε εσας που εχετε παιδακια μηπως και μας δωσετε μια ελπιδα παραπανω και την επομενη φορα να ειμαστε πιο σιγουρες πριν κανουμε τεστ ή παμε στον γιατρο ή το ανακοινωσουμε....αν σας ενοχλουν οι ερωτησεις μας μην απαντατε και προσπεραστε τις και αν το forum ειναι μονο για οσες εχουν παιδια να περιμενουμε τοτε να κανουμε ενα μωρο για να ξαναμπουμε..

ευακι δεν ημουν ποτε στη θεση σου και δεν μπορω να μπω και να καταλαβω,... πιστευω κανενας δεν κοροιδεψε καποια κοπελα που εχει προβλημα αληθινο.. μιλαμε για ιστοριες που φοναζουν απο μακρια οτι ειναι απο καποια κοριτσακια που βαριουντε και μπενουν να κανουν τονχαβαλε τουσ.. εγω προσωπικα σε τετοια θεματα το μονο που προτεινω ειναι να μην υπαρχει αγχος και τιποτα αλλο γιατι δεν εχω ιδεα παραπερα... δεν θεωρω καθολου κακο να πρεοσπαθεις απο μανουλες να παρεις χαρα δυναμη κουραγιο για να συνεχισεις.. αλλα τωρα οταν μπενει μια και γραφει οτι ο δικοσ μου τελειωσε λιγο μεσα μου και φοβαμαι μην ειμαι εγκυος τι να κανω  ε ναι εκει θα γελασω για ευνοητους λογουσ.. πιστευω ομως οτι καμια δεν ειχε ποτε προθεση να χλευασει καποια γυναικα που προσπαθει να πανει νινακι.. ακι αν εισαι μια απο αυτες ευχομαι ολοψυχα να κανεις μωρακι!!!
ααα η το αλλο που θυμηθικα"το σπερμα ετρεξε απο τον κολπο"εκει τι κανεις δηλαδη δεν κοροιδευεις!!!δεν νομιζω καμια μας να κοροιδεψε μια γυναικα που προσπαθει να πιασει παιδει και εχει αγωνια.οπως λεει η νανακα αυτα που φοναζουν βριστεμε κοροιδευουμε!!μην τα βαζετε ολα στο ιδιο σακουλι!!γιατι αυτο κανετε.


οκ το καταλαβαμε που αναφερεσε οταν μιλας για κοροιδια...δεν χρειαζεται να το συνεχιζεις...και δεν το βαλαμε ολα στο ιδιο σακουλη.....εχουμε νοημοσυνη να καταλαβουμε ποιος ειρωνευεται και ποιος οχι

δεν νομιζω να ειπε κατι κακο γλυκια μου.. γιατι τσατιστηκες???ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 534787 

γιατι δηλαδη το υφος της να ειναι χαλαρο και να μην ειπε τιποτα κακο και το δικο μου να ειναι τσαντισμενο; δεν καταλαβαινω...φαινομαι απο καπου;
ειμαι σιγουρη πως δεν σου μιλησα πουθενα με υφακιαν κανω λαθος ας το πει καποια κοπελα!!!σε αντιθεση με εσενα που ευτυχως δεν ειμαι η μονη που το αντιληφθηκε!!

153ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 5:41 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
try 30 έγραψε:
freskia mama έγραψε:http://forum.eimaimama.gr/t20123p20-topic#771021


διαβασε τι γραφει σε παρακαλω και πες μου τι θα τις απανταγες εσυ σου φενετε λογικο αυτο που λεει

γιατι βρε φρεσκια μαμα ειπα εγω οτι ολες ειναι νορμαλ εδω μεσα; ειπα εγω οτι δεν υπαρχουν και outsider ; εγω αναφερομαι σε μια απλη ερωτηση που να αναφερει καποιο συμπτωμα...

προσπαθουμε να πουμε ολες εδω μεσα οτι δεν εχουμε μαντικες εικανοτιτες να μπορουμε να ξεχωριζουμε τα συπτοματα τις καθε κοπελας αν παρεις τον γιατρο σου που σε παρακολουθη 10 χρονια και του πεις εχω αυτο και αυτο θα σου πει ελα απο δω νασε δω γιατι δεν ξερω πως περιμενης καπιες κοπελες που δεν σε ξερουν καν να σου δωσουν μια απαντηση που 80% μπορει να σε απογοητευση και το ειπα και συμφωνισες και εσυ τα συπτωματα δν ειναι τιποτα

154ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 5:41 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
eyaki7 έγραψε:κοριτσια δεν εχετε καταλαβει τι ειναι να προσπαθεις για μηνες ή και χρονια για ενα παιδι..??? μερικες ισως οχι γιατι δεν αντιμετοπισαν προβλημα αλλες οπως εγω αντιμετοπιζουμε και δεν ξερουμε ποια ειναι τα συμπτωματα και επειδη εχω φερει τον συντροφο μου πολλες φορες στην ευχαριστη θεση να του πω οτι μαλλον ειμαι εγκυος και μετα απο ενα τεστ ή απο επισκεψη στον γιατρο γινομαστε ρακος επειδη δεν τα καταφεραμε για ακομα μια φορα, γι'αυτο ρωταμε εσας που εχετε παιδακια μηπως και μας δωσετε μια ελπιδα παραπανω και την επομενη φορα να ειμαστε πιο σιγουρες πριν κανουμε τεστ ή παμε στον γιατρο ή το ανακοινωσουμε....αν σας ενοχλουν οι ερωτησεις μας μην απαντατε και προσπεραστε τις και αν το forum ειναι μονο για οσες εχουν παιδια να περιμενουμε τοτε να κανουμε ενα μωρο για να ξαναμπουμε..

ευακι δεν ημουν ποτε στη θεση σου και δεν μπορω να μπω και να καταλαβω,... πιστευω κανενας δεν κοροιδεψε καποια κοπελα που εχει προβλημα αληθινο.. μιλαμε για ιστοριες που φοναζουν απο μακρια οτι ειναι απο καποια κοριτσακια που βαριουντε και μπενουν να κανουν τονχαβαλε τουσ.. εγω προσωπικα σε τετοια θεματα το μονο που προτεινω ειναι να μην υπαρχει αγχος και τιποτα αλλο γιατι δεν εχω ιδεα παραπερα... δεν θεωρω καθολου κακο να πρεοσπαθεις απο μανουλες να παρεις χαρα δυναμη κουραγιο για να συνεχισεις.. αλλα τωρα οταν μπενει μια και γραφει οτι ο δικοσ μου τελειωσε λιγο μεσα μου και φοβαμαι μην ειμαι εγκυος τι να κανω  ε ναι εκει θα γελασω για ευνοητους λογουσ.. πιστευω ομως οτι καμια δεν ειχε ποτε προθεση να χλευασει καποια γυναικα που προσπαθει να πανει νινακι.. ακι αν εισαι μια απο αυτες ευχομαι ολοψυχα να κανεις μωρακι!!!
ααα η το αλλο που θυμηθικα"το σπερμα ετρεξε απο τον κολπο"εκει τι κανεις δηλαδη δεν κοροιδευεις!!!δεν νομιζω καμια μας να κοροιδεψε μια γυναικα που προσπαθει να πιασει παιδει και εχει αγωνια.οπως λεει η νανακα αυτα που φοναζουν βριστεμε κοροιδευουμε!!μην τα βαζετε ολα στο ιδιο σακουλι!!γιατι αυτο κανετε.


οκ το καταλαβαμε που αναφερεσε οταν μιλας για κοροιδια...δεν χρειαζεται να το συνεχιζεις...και δεν το βαλαμε ολα στο ιδιο σακουλη.....εχουμε νοημοσυνη να καταλαβουμε ποιος ειρωνευεται και ποιος οχι
και εσυ ποια εισαι που θα μου πεις αν θα συνεχεισω να σχολιαζω σε αυτο το θεμα η οχι??δεν το ανοιξες??δεν ειπα οτι δεν εχεις νοημοσυνη και δεν εγραψα τωρα κατω απο δικο σου σχολιο!!!ηρεμισε λιγακι και αν δεν σου αρεσει να διαβαζεις σχολια μου δεν χρειαζετε να συνεχεισεις να τα διαβαζεις γιατι θα γραφω οπου θελω και οταν θελω.

χαχαχαχαχαχαχ...οκ μαρεσει εσυ ποια εισαι και κλπ κλπ....πηγαινε λιγο πιο πισω δες το υφος σου και μετα ξαναμιλαμε...οκ...δεν θα με βομβαρδιζεις ξαφνικα με παραδειγματα....ειπαμε οτι σε καποια θεματα εχεις δικιο οπως και ολες....δεν θα ζητησω και συγνωμη για την αποψη μου....οκ;και οταν λεω οτι δεν χρειαζεται να το συνεχιζεις εννοω με παραδειγματα δεν σου ειπα να μην σχολιαζεις...οποτε εσυ να χαλαρωσεις

155ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 5:47 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
try 30 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
eyaki7 έγραψε:κοριτσια δεν εχετε καταλαβει τι ειναι να προσπαθεις για μηνες ή και χρονια για ενα παιδι..??? μερικες ισως οχι γιατι δεν αντιμετοπισαν προβλημα αλλες οπως εγω αντιμετοπιζουμε και δεν ξερουμε ποια ειναι τα συμπτωματα και επειδη εχω φερει τον συντροφο μου πολλες φορες στην ευχαριστη θεση να του πω οτι μαλλον ειμαι εγκυος και μετα απο ενα τεστ ή απο επισκεψη στον γιατρο γινομαστε ρακος επειδη δεν τα καταφεραμε για ακομα μια φορα, γι'αυτο ρωταμε εσας που εχετε παιδακια μηπως και μας δωσετε μια ελπιδα παραπανω και την επομενη φορα να ειμαστε πιο σιγουρες πριν κανουμε τεστ ή παμε στον γιατρο ή το ανακοινωσουμε....αν σας ενοχλουν οι ερωτησεις μας μην απαντατε και προσπεραστε τις και αν το forum ειναι μονο για οσες εχουν παιδια να περιμενουμε τοτε να κανουμε ενα μωρο για να ξαναμπουμε..

ευακι δεν ημουν ποτε στη θεση σου και δεν μπορω να μπω και να καταλαβω,... πιστευω κανενας δεν κοροιδεψε καποια κοπελα που εχει προβλημα αληθινο.. μιλαμε για ιστοριες που φοναζουν απο μακρια οτι ειναι απο καποια κοριτσακια που βαριουντε και μπενουν να κανουν τονχαβαλε τουσ.. εγω προσωπικα σε τετοια θεματα το μονο που προτεινω ειναι να μην υπαρχει αγχος και τιποτα αλλο γιατι δεν εχω ιδεα παραπερα... δεν θεωρω καθολου κακο να πρεοσπαθεις απο μανουλες να παρεις χαρα δυναμη κουραγιο για να συνεχισεις.. αλλα τωρα οταν μπενει μια και γραφει οτι ο δικοσ μου τελειωσε λιγο μεσα μου και φοβαμαι μην ειμαι εγκυος τι να κανω  ε ναι εκει θα γελασω για ευνοητους λογουσ.. πιστευω ομως οτι καμια δεν ειχε ποτε προθεση να χλευασει καποια γυναικα που προσπαθει να πανει νινακι.. ακι αν εισαι μια απο αυτες ευχομαι ολοψυχα να κανεις μωρακι!!!
ααα η το αλλο που θυμηθικα"το σπερμα ετρεξε απο τον κολπο"εκει τι κανεις δηλαδη δεν κοροιδευεις!!!δεν νομιζω καμια μας να κοροιδεψε μια γυναικα που προσπαθει να πιασει παιδει και εχει αγωνια.οπως λεει η νανακα αυτα που φοναζουν βριστεμε κοροιδευουμε!!μην τα βαζετε ολα στο ιδιο σακουλι!!γιατι αυτο κανετε.


οκ το καταλαβαμε που αναφερεσε οταν μιλας για κοροιδια...δεν χρειαζεται να το συνεχιζεις...και δεν το βαλαμε ολα στο ιδιο σακουλη.....εχουμε νοημοσυνη να καταλαβουμε ποιος ειρωνευεται και ποιος οχι

δεν νομιζω να ειπε κατι κακο γλυκια μου.. γιατι τσατιστηκες???ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 534787 

γιατι δηλαδη το υφος της να ειναι χαλαρο και να μην ειπε τιποτα κακο και το δικο μου να ειναι τσαντισμενο; δεν καταλαβαινω...φαινομαι απο καπου;
ειμαι σιγουρη πως δεν σου μιλησα πουθενα με υφακιαν κανω λαθος ας το πει καποια κοπελα!!!σε αντιθεση με εσενα που ευτυχως δεν ειμαι η μονη που το αντιληφθηκε!!

ασε τις αλλες κοπελες να πουν την εντυπωση τους για μενα σε παρακαλω πολυ...και φυσικα μιλησες με υφος...και εγω ειπα παραπανω οτι δεν τσακωνομαστε απλα αλλαζουμε αποψεις και εσυ συνεχισες με παραδειγματα ενω εχω πει οτι ναι οκ υπαρχουν και περιεργα σεναρια....

156ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 5:49 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πηγα στον καθρεφτη και ευτυχως ολα στην θεση τους ειναι!!!!για σενα δεν ξερω!!!γιατι σε ενοχλουν τα παραδειγματα??μονο εγω ειπα παραδειγματα?μονο με εμενα τα εβαλες ομως!!γιατι ετσι??τοσο πολυ σε ενοχλησα??η φρεσκια μαμα δεν εδωσε παραδειγματα?η νανακα δεν εδωσε?η εδε δεν εδωσε??εγω σε ενοχλησα?

157ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 5:50 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εντομεταξυ με τόση ανάλυση που έγινε για τα στημένα θέματα θα μπαίνουν καινούριες κοπέλες και θα τις παίρνουμε απ'τα μούτρα γιατι θα μας εχει μπει η ιδέα....

158ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 5:52 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:πηγα στον καθρεφτη και ευτυχως ολα στην θεση τους ειναι!!!!για σενα δεν ξερω!!!γιατι σε ενοχλουν τα παραδειγματα??μονο εγω ειπα παραδειγματα?μονο με εμενα τα εβαλες ομως!!γιατι ετσι??τοσο πολυ σε ενοχλησα??η φρεσκια μαμα δεν εδωσε παραδειγματα?η νανακα δεν εδωσε?η εδε δεν εδωσε??εγω σε ενοχλησα?

βρε κοπελα μου γιατι το παιρνεις προσωπικα οτι ειπα στις αλλες κοπελες οτι εχουν δικιο...το ειπα και σε σενα...δεν σου ειπα οτι ναι οκ;; απλα σου ειπα μην το συνεχιζεις και χαλαμε την διαθεση μας με παραδειγματα...πηγαινε πιο πανω και δες...σου ειπα μην χαλαμε αλλο την διαθεση μας....και εσυ επιτιθεσαι δεν το κανω μονο εγω...

εγω δεν σου ειπα πηγαινε στο καθρεφτη και δες το υφος σου...εγω σου ειπα πηγαινε και δες τα μηνυματα σου κ δες το υφος σου και εσυ συνεχιζεις με ειρωνια " δεν ξερω για σενα " γιατι δηλαδη το δικος σου υφος να ειναι μια χαρα και το δικο μου οχι...ενω σου ειπα οτι μην χαλαμε την διαθεση μας...δεν σε καταλαβαινω



Έχει επεξεργασθεί από τον/την try 30 στις Παρ Ιουν 28, 2013 5:54 am, 1 φορά

159ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 5:53 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
try 30 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
eyaki7 έγραψε:κοριτσια δεν εχετε καταλαβει τι ειναι να προσπαθεις για μηνες ή και χρονια για ενα παιδι..??? μερικες ισως οχι γιατι δεν αντιμετοπισαν προβλημα αλλες οπως εγω αντιμετοπιζουμε και δεν ξερουμε ποια ειναι τα συμπτωματα και επειδη εχω φερει τον συντροφο μου πολλες φορες στην ευχαριστη θεση να του πω οτι μαλλον ειμαι εγκυος και μετα απο ενα τεστ ή απο επισκεψη στον γιατρο γινομαστε ρακος επειδη δεν τα καταφεραμε για ακομα μια φορα, γι'αυτο ρωταμε εσας που εχετε παιδακια μηπως και μας δωσετε μια ελπιδα παραπανω και την επομενη φορα να ειμαστε πιο σιγουρες πριν κανουμε τεστ ή παμε στον γιατρο ή το ανακοινωσουμε....αν σας ενοχλουν οι ερωτησεις μας μην απαντατε και προσπεραστε τις και αν το forum ειναι μονο για οσες εχουν παιδια να περιμενουμε τοτε να κανουμε ενα μωρο για να ξαναμπουμε..

ευακι δεν ημουν ποτε στη θεση σου και δεν μπορω να μπω και να καταλαβω,... πιστευω κανενας δεν κοροιδεψε καποια κοπελα που εχει προβλημα αληθινο.. μιλαμε για ιστοριες που φοναζουν απο μακρια οτι ειναι απο καποια κοριτσακια που βαριουντε και μπενουν να κανουν τονχαβαλε τουσ.. εγω προσωπικα σε τετοια θεματα το μονο που προτεινω ειναι να μην υπαρχει αγχος και τιποτα αλλο γιατι δεν εχω ιδεα παραπερα... δεν θεωρω καθολου κακο να πρεοσπαθεις απο μανουλες να παρεις χαρα δυναμη κουραγιο για να συνεχισεις.. αλλα τωρα οταν μπενει μια και γραφει οτι ο δικοσ μου τελειωσε λιγο μεσα μου και φοβαμαι μην ειμαι εγκυος τι να κανω  ε ναι εκει θα γελασω για ευνοητους λογουσ.. πιστευω ομως οτι καμια δεν ειχε ποτε προθεση να χλευασει καποια γυναικα που προσπαθει να πανει νινακι.. ακι αν εισαι μια απο αυτες ευχομαι ολοψυχα να κανεις μωρακι!!!
ααα η το αλλο που θυμηθικα"το σπερμα ετρεξε απο τον κολπο"εκει τι κανεις δηλαδη δεν κοροιδευεις!!!δεν νομιζω καμια μας να κοροιδεψε μια γυναικα που προσπαθει να πιασει παιδει και εχει αγωνια.οπως λεει η νανακα αυτα που φοναζουν βριστεμε κοροιδευουμε!!μην τα βαζετε ολα στο ιδιο σακουλι!!γιατι αυτο κανετε.


οκ το καταλαβαμε που αναφερεσε οταν μιλας για κοροιδια...δεν χρειαζεται να το συνεχιζεις...και δεν το βαλαμε ολα στο ιδιο σακουλη.....εχουμε νοημοσυνη να καταλαβουμε ποιος ειρωνευεται και ποιος οχι

δεν νομιζω να ειπε κατι κακο γλυκια μου.. γιατι τσατιστηκες???ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 534787 

γιατι δηλαδη το υφος της να ειναι χαλαρο και να μην ειπε τιποτα κακο και το δικο μου να ειναι τσαντισμενο; δεν καταλαβαινω...φαινομαι απο καπου;
ειμαι σιγουρη πως δεν σου μιλησα πουθενα με υφακιαν κανω λαθος ας το πει καποια κοπελα!!!σε αντιθεση με εσενα που ευτυχως δεν ειμαι η μονη που το αντιληφθηκε!!

ασε τις αλλες κοπελες να πουν την εντυπωση τους για μενα σε παρακαλω πολυ...και φυσικα μιλησες με υφος...και εγω ειπα παραπανω οτι δεν τσακωνομαστε απλα αλλαζουμε αποψεις και εσυ συνεχισες με παραδειγματα ενω εχω πει οτι ναι οκ υπαρχουν και περιεργα σεναρια....
να την πουνε την εντυπωση τους!που ακριβως μιλησα με υφος??μην παρεξηγεις λογια!!το οτι συνεχεισα με παραδειγματα ηταν το υφακι που το σχολιο με τα σπερματοζοαρια δεν ηταν καν κατω απο δικο σου σχολιο!

160ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 5:58 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dori έγραψε:Εντομεταξυ με τόση ανάλυση που έγινε για τα στημένα θέματα θα μπαίνουν καινούριες κοπέλες και θα τις παίρνουμε απ'τα μούτρα γιατι θα μας εχει μπει η ιδέα....

εγω παλι πιστευω οτι θα μπενουν καινουργια τρολ και θα μας την φερνουν παντα και θα μας κοροιδευουν κιολας .. εδω μαλωνουμε σαν τα κοκορια μονες μας φαντασου να τα δουνε και οι φαντασμενες που δεν εχουν τι να κανουν... οο τους δινουμε και παραδειγματα για να αρχισουν συζητηση.. βρε κοριτσια τρογοσαστε πια εχει το μακρυτερο συγνωμη κιολας αλλα το θεμα ανοιχτηκε και κυλησε με γελιο και ηρεμα τι παθατε εσεις οι δυο ξαφνικα.. σορυ που ανακατευομαι αλλα ειλικρινα δεν μαρεσει να βλεπω τετοια απο κανεναν ... και ειδικα χωρις λογους..

161ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 6:00 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οπως και να εχει try με παρεξηγησες!δεν μιλησα με κανενα υφακι!τα παραδειγματα δεν ειναι ηφακι!ξεκαθαρισα που κοροιδευα!ανοιξες ενα θεμα που αφορουσε οσες κοροιδευαν και επειδη με αφορουσε ειπα που κοροιδευα,και ολες εκει κοροιδευαν οχι στα σοβαρα θεματα!αυτη η κουβεντα δεν ειναι υφακι.σε αντιθεση με εσενα που μολις ειδες το τελευταιο παραδειγμα εκανες λες και σου εκανα επιθεση.ΜΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ!και ειχα σταματησει να σου απανταω νομιζω!!!

162ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 6:00 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:
Dori έγραψε:Εντομεταξυ με τόση ανάλυση που έγινε για τα στημένα θέματα θα μπαίνουν καινούριες κοπέλες και θα τις παίρνουμε απ'τα μούτρα γιατι θα μας εχει μπει η ιδέα....

εγω παλι πιστευω οτι θα μπενουν καινουργια τρολ και θα μας την φερνουν παντα και θα μας κοροιδευουν κιολας .. εδω μαλωνουμε σαν τα κοκορια μονες μας φαντασου να τα δουνε και οι φαντασμενες που δεν εχουν τι να κανουν... οο τους δινουμε και παραδειγματα για να αρχισουν συζητηση.. βρε κοριτσια τρογοσαστε πια εχει το μακρυτερο συγνωμη κιολας αλλα το θεμα ανοιχτηκε και κυλησε με γελιο και ηρεμα τι παθατε εσεις οι δυο ξαφνικα.. σορυ που ανακατευομαι αλλα  ειλικρινα δεν μαρεσει να βλεπω τετοια απο κανεναν ... και ειδικα χωρις λογους..

νανα μου εγω ειπα και πριν οτι δεν τσακωνομασταν αλλα αλλαζαμε αποψεις...βεβαια το θεμα ξεφυγε τελευταια εχεις δικιο...ΤΕΣΠΑ το θεμα απο μενα τελειωσε...

163ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 6:02 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:οπως και να εχει try με παρεξηγησες!δεν μιλησα με κανενα υφακι!τα παραδειγματα δεν ειναι ηφακι!ξεκαθαρισα που κοροιδευα!ανοιξες ενα θεμα που αφορουσε οσες κοροιδευαν και επειδη με αφορουσε ειπα που κοροιδευα,και ολες εκει κοροιδευαν οχι στα σοβαρα θεματα!αυτη η κουβεντα δεν ειναι υφακι.σε αντιθεση με εσενα που μολις ειδες το τελευταιο παραδειγμα εκανες λες και σου εκανα επιθεση.ΜΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ!και ειχα σταματησει να σου απανταω νομιζω!!!

τεσπα δεν εχουμε να χωρισουμε κατι νομιζω για μενα τελειωσε το θεμα...ελπιζω το ιδιο και για σενα.....

164ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 8:37 am

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
try 30 έγραψε:
demaki88 έγραψε:οπως και να εχει try με παρεξηγησες!δεν μιλησα με κανενα υφακι!τα παραδειγματα δεν ειναι ηφακι!ξεκαθαρισα που κοροιδευα!ανοιξες ενα θεμα που αφορουσε οσες κοροιδευαν και επειδη με αφορουσε ειπα που κοροιδευα,και ολες εκει κοροιδευαν οχι στα σοβαρα θεματα!αυτη η κουβεντα δεν ειναι υφακι.σε αντιθεση με εσενα που μολις ειδες το τελευταιο παραδειγμα εκανες λες και σου εκανα επιθεση.ΜΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ!και ειχα σταματησει να σου απανταω νομιζω!!!

τεσπα δεν εχουμε να χωρισουμε κατι νομιζω για μενα τελειωσε το θεμα...ελπιζω το ιδιο και για σενα.....
koritsia den pistevo na egina ego h aitia gia aythn thn kouvenda?eeee ligaki egina kai ego alla den peirazh xalalh mou afou gkastrosa prota esas meta gkastrothika kai ego geia mena eiste to gouri mou.koita vasika ego elega gia symptomata etsi den ekana kamia xazh erothsh opos ayth pou gelasa me thn psixh mou (perimena periodo to proi opos panda kai moy hrthe to meshmerh lete na eimai?)po po pethana ntaksi den elega tetia xaza pragmata to ksero otan erxete periodos den hparxh se kamia periptosh na eisai egkios.mporei na htan mikri h kopela kale kai na eixe anxos kai na mhn hksere

165ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 11:56 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολύ με βασανίζουν αυτα τα ελληνοαγγλικα. Θα πάθουμε πριν την ώρα μας πρεσβυωπία.

166ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 11:59 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Πολύ με βασανίζουν αυτα τα ελληνοαγγλικα. Θα πάθουμε πριν την ώρα μας πρεσβυωπία.
Οχι μην επιμένεις. Αφησε το ελληνοαγγλικά. Ξέρω που σε λέω.Razz Με σκέτο Ελληνικά θα πάθεις καταρράκτη .Laughing 

167ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 12:02 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
Οχι μην επιμένεις. Αφησε το ελληνοαγγλικά. Ξέρω που σε λέω.Razz Με σκέτο Ελληνικά θα πάθεις καταρράκτη .Laughing 

Στο τέλος μου φαίνεται θα βάλω τα χεράκια μου να βγάλω μόνη μου τα ματάκια μου!!!ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 911307 Laughing Laughing Laughing 

168ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 12:10 pm

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Πολύ με βασανίζουν αυτα τα ελληνοαγγλικα. Θα πάθουμε πριν την ώρα μας πρεσβυωπία.
Οχι μην επιμένεις. Αφησε το ελληνοαγγλικά. Ξέρω που σε λέω.Razz Με σκέτο Ελληνικά θα πάθεις καταρράκτη .Laughing 
ede ede miam tha se maloso................

169ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 12:11 pm

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anampel έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Πολύ με βασανίζουν αυτα τα ελληνοαγγλικα. Θα πάθουμε πριν την ώρα μας πρεσβυωπία.
Οχι μην επιμένεις. Αφησε το ελληνοαγγλικά. Ξέρω που σε λέω.Razz Με σκέτο Ελληνικά θα πάθεις καταρράκτη .Laughing 
ede ede miam tha se maloso................
me ta rhmata exo ligo provlima min to kaneis thema:D Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

170ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 12:13 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anampel έγραψε:
anampel έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Πολύ με βασανίζουν αυτα τα ελληνοαγγλικα. Θα πάθουμε πριν την ώρα μας πρεσβυωπία.
Οχι μην επιμένεις. Αφησε το ελληνοαγγλικά. Ξέρω που σε λέω.Razz Με σκέτο Ελληνικά θα πάθεις καταρράκτη .Laughing 
ede ede miam tha se maloso................
me ta rhmata exo ligo provlima min to kaneis thema:D Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Ναι με τα ρήματα με τα υπόλοιπα πετάει η ομάδαLaughing Laughing Laughing Γραφε μαναρα οπως σε βολευει. Δεν βλέπεις τα δικά μου? Το Στηβ Γουοντερ εγώ τον κατάντησα έτσι.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

171ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 12:19 pm

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλε τι γινεται μην τυχον και ληψει κανεισ 5 σελιδεσ γεμισαν το ελα να δεισ

172ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 12:48 pm

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
anampel έγραψε:
anampel έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Πολύ με βασανίζουν αυτα τα ελληνοαγγλικα. Θα πάθουμε πριν την ώρα μας πρεσβυωπία.
Οχι μην επιμένεις. Αφησε το ελληνοαγγλικά. Ξέρω που σε λέω.Razz Με σκέτο Ελληνικά θα πάθεις καταρράκτη .Laughing 
ede ede miam tha se maloso................
me ta rhmata exo ligo provlima min to kaneis thema:D Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Ναι με τα ρήματα με τα υπόλοιπα πετάει η ομάδαLaughing LaughingLaughingΓραφε μαναρα οπως σε βολευει. Δεν βλέπεις τα δικά μου? Το Στηβ Γουοντερ εγώ τον κατάντησα έτσι.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
den fteo ego h mana pou me genhse fteh den mou edose shmasia xaxax mplak xioumor filakia..............

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις