Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

51ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:34 pm

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dori έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
try 30 έγραψε:
Dori έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!βλεπω ότι ξεκίνησε πολυ δυναμικά η μέρα.εν μέρη καταλαβαίνω τις αγωνίες κάποιων κοριτσιών που θέλουν παιδάκι άλλωστε κι εγω το έχω ξαναπεί ότι προσπαθώ για δεύτερο.ομως υπάρχει μια λεπτή ισορροπία που πρέπει να κρατιέται για να μην προκύπτουν  και λάθος συμπεράσματα.δηλαδη τι νόημα έχει να γράφω εγω ποιες μέρες έκανα sex με τον άντρα μου και αν έχω ελπίδα να έμεινα έγκυος;και αν μου πουν ναι έχεις πολλές ελπίδες και στο τέλος αδιαθετησω δεν θα απογοητευτω; Επίσης αν γράφω ολα τα συμπτώματα και μου πουν ότι ναι σιγουρα είσαι έγκυος γιατι κι εγω τα ίδια είχα και ήμουν, αν τελικα δεν ειμαι, χειρότερα δεν θα γίνω;επίσης αν μια κοπέλα γράψει ότι είναι έγκυος και έχει π.χ. αίμα, θα βρεθούν άλλες 3 που θα της πουν ότι κι αυτές είχαν τα ίδια και πήγαν ολα καλα!και τελικα μπορεί να αποβεί μοιραίο γιατι όλες οι κοπέλες δεν σκέφτονται το ίδιο και μπορεί να γίνουν παρεξηγήσεις.γιαυτο καλύτερα δεν άπαντασ καθόλου η αν απαντήσεις ειρωνικά ίσως το κανείς για να την "ξύπνησεις" την άλλη και να στραφεί σε κάποιον ειδικό για αυτά τα θέματα.ασε που κάποιες ερωτήσεις είναι τόσο κουφεσ που δεν ξέρεις αν είναι αλήθεια η αν κοροϊδεύουν.και μετα αισθάνεσαι και γελοία που απαντήσες.

εγω το κανω αυτο...χαχαχαχαχα...εχω διαφημισει χιλιες φορες ποσες φορες εχω κανει σεξ.......χαχαχαχαχ...οκ κουφο το παραδεχομαι Razz

τωρα που ειπατε για σεχχχ θυμηθηκα ενα αλλο τωρα που ελεγε οτι τι να κανω δεν μπορω πλεον να ολοκληρωσω και ειμαι θερμη................. εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε πιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα  
LaughingLaughingLaughing
Εγω το πιο κουφού που έχω διαβάσει το έχω ξαναπεί γιατι μου έχει κάτσει.μια κοπέλα ρώταγε μήπως είναι έγκυος επειδη πάντα της ερχόταν πρωί η περίοδος και τότε της είχε έρθει απόγευμα.μαλλον το μέτρησε σαν καθυστέρηση!!και σας πληροφορώ δεν ήταν τρόλ απλα η καθυστέρηση ήταν αλλού προφανώς ....

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

52ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:35 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχχ κοιμαται τοσο γλυυκαααααααααα.... ππφφφφ τι να κανω???? ναι δεν πρεπει το ξερω και εγω δεν κανει να μενει με κακα το παιδι... αλλα να τις χαλασω τα νανακια της? ?? ?? πηγα την χαιδεψα μπας και ειναι ελαφρυς ο υπνος της να την σηκωσω αλλα μπαααα...

53ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:36 pm

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
try 30 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:ΑΣΧΕΤΟ...
η μκρη μου κοιμαται αρχισε τα γκουχ μουχ πηγα να την δω και εχει κανει τα πρωινα φρεσκομυρωδατα κακακια τηςVery Happy:D
μεχρι να πλυθω να παω να την αλλαξω ξανακοιμαται τωρα.. να την ξυπνησω να την αλλαξω η να την αφησω λιγο ακομα?? ειναι να φαει και σε 2 ωρες.. πφφφ αλλα δεν πρεπει να ειναι και με κακα... ? ? ? ? ?


κοιτα μαμα δεν εχω γινει ακομα οποτε καλυτερα να απαντησουν οι μαμαδες αλλα υποθετω οτι μηπως συγκαει το κωλαρακι του με τα κακακια......εεε τι λετε και εσεις μανουλες;

αλλαξε την,καποιες φορες ειναι πολυ οξυνα και καιγεται το ποπουδακι τους αμεσως!!!

54ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:36 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ειμαι εγκυος και και την δευτερα μπενω στον μηνα μου αλλα αν συναιχισουν να ανεβαζουν θεματα που ειναι με πολυ γελειο θα γεννησω συντομα και οχι τιποτα ειναι μακρια ακομα η πητ μου εγω οταν ειμουνα εγκυος δεν ειχα σιπτοματα καπνιζα κανονικα το αιμαθα λογο οτι ειχα καθηστεριση

55ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:37 pm

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσάκια καλημέρα...Try αυτο με το τσιγάρο το εχω ακούσει και γω..
τι γινεται ακόμη να σου έρθει η ακατονομαστη ;;;;;;Αυτο ειναι καλο σημαδι να μην έρθει για τους επόμενους 9 μήνες......Και γω στην αναμονη είμαι πάντως σύμφωνα με την ωορηξια υπέθετα θα ερχόταν χθες αλλα δεν ήρθε ευτυχώς...Τωρα θα περιμένω και αν δεν έρθει θα κάνω τεστ την Δευτέρα...Σημερα πάντως νιώθω ενόχληση κάτω δεξιά όλη μερα σαν μούδιασμα σαν να με πιέζει κατι δεν μπορω να το εξηγήσω...Και ήθελα και τη γνώμη των άλλων κοριτσιών τις δυο τελευταίες μερες νιώθω σαν να εχω χάσει τη γευση μου δεν ξέρω πως να το εξηγήσω...Σαν να μην υπαρχει γευση...Εκτός αν ειναι απο το τσιγάρο δεν ξέρω.,..,

56ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:42 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aria13 έγραψε:Κοριτσάκια καλημέρα...Try αυτο με το τσιγάρο το εχω ακούσει και γω..
τι γινεται ακόμη να σου έρθει η ακατονομαστη ;;;;;;Αυτο ειναι καλο σημαδι να μην έρθει για τους επόμενους 9 μήνες......Και γω στην αναμονη είμαι πάντως σύμφωνα με την ωορηξια υπέθετα θα ερχόταν χθες αλλα δεν ήρθε ευτυχώς...Τωρα θα περιμένω και αν δεν έρθει θα κάνω τεστ την Δευτέρα...Σημερα πάντως νιώθω ενόχληση κάτω δεξιά όλη μερα σαν μούδιασμα σαν να με πιέζει κατι δεν μπορω να το εξηγήσω...Και ήθελα και τη γνώμη των άλλων κοριτσιών τις δυο τελευταίες μερες νιώθω σαν να εχω χάσει τη γευση μου δεν ξέρω πως να το εξηγήσω...Σαν να μην υπαρχει γευση...Εκτός αν ειναι απο το τσιγάρο δεν ξέρω.,..,

καλημερα αρια μουυυυυυ ΝΑ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ...καλο ειναι τα πονακια κατω χαμηλα....εγω εχω αυτοθει να τρωω απο το μεσημερι και μετα πειναω μου ερχεται να φαω και το πατωμα....χαχαχαχαχαχαχα...θα περιμενουμε κοριτσακι μου δεν μπορουμε να κανουμε τιποτε αλλο δυστυχως

57ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:45 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να πω δεν ξερω γνομη μου ειναι περιμενε μεχριτην ημερομηνια που περιμενης περιοδο και βλεπεις γαι σιπτοματα παντος ειναι πολυ νωρις μην ανχονεσε σου ευχομι να εισαι

58ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:47 pm

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαχα εγω ευτυχώς δεν εχω θέμα με την πείνα μπορω να πω οτι δεν εχω όρεξη πολυ για φαγητό ειναι και η ζέστη......Εσυ ποτε λες να κανεις τεστ;;;;;;Λίγο έμεινε ακομααααα...Πάντως δεν ξέρω ρε γαμωτο νιώθω οτι δεν θα έρθει και όσες φορες το σκέφτομαι μετα λέω στον εαυτό μου στοπ γτ δεν θέλω να απογοητευτω...Χθες το βράδυ πονουσα πολυ και λέω αυτο ηταν αύριο έρχεται....Σημερα το πρωί Πονουσα πάλι λέω εντάξει δεν τη βγάζουμε τη μερα μετα σταμάτησαν όλα και τωρα εχω μονο αυτή την πίεση χαμηλα......,Τι γολγοθας ειναι αυτός Παναγία μουυυυυυυυ δεν το φανταζόμουν ποτε ετσιιιιιιιι......

59ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:48 pm

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Freskia mama χθες ηταν να μου έρθει.....Αλλα δεν....Δευτέρα θα κάνω τεστ αν δεν εχει έρθει

60ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:50 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εφυγαν τα κακακια μας!!!!!!!!
η τσαμενη δεν ανοιγε τα ματακια της!!
αρια με το καλο κουκλα μου να εισαι εγκυουλα μακαρι!!

61ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:51 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
freskia mama έγραψε:τι να πω δεν ξερω γνομη μου ειναι περιμενε μεχριτην ημερομηνια που περιμενης περιοδο και βλεπεις γαι σιπτοματα παντος ειναι πολυ νωρις μην ανχονεσε σου ευχομι να εισαι

ναι ναι φρεσκια μανουλα..αυτο εχω σκοπο να κανω να περιμενω μη σου πω και στις 10 του αλλου...αλλωστε αν ειναι να ειμαι το αποτελεσμα ιδιο θα ειναι...

62ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:52 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρα εχεις1 μερα καθηστερηση και εγω οταν εμαθα οτι ημουνα εγκυος ειχα φρυκτους πονους περιοδου αλλα αφαντη η ακατανομαστη αλλα δεν ειχα και κανενα αλλο συπτομα μονο τους πονους και ελεγα θα ερθει εκανα το τεστ και ηταν θετικο το κλεαρ μπλου εκανα μπορεις να το κανεις και εσυ να σου φυγη η ιδεα

63ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:52 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aria13 έγραψε:Freskia mama χθες ηταν να μου έρθει.....Αλλα δεν....Δευτέρα θα κάνω τεστ αν δεν εχει έρθει

οκ εγω ειμαι ασχετη με την τεχνολογια...απαντησα εγω στην φρεσκια μαμα αντι για σενα....χαχαχαχαχαχα

64ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:53 pm

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Nanakaboubou ευχαριστώ πολυ μακάρι.....Να χαίρεσαι το μωράκι σουυυυυυ

65ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:53 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
freskia mama έγραψε:αρα εχεις1 μερα καθηστερηση και εγω οταν εμαθα οτι ημουνα εγκυος ειχα φρυκτους πονους περιοδου αλλα αφαντη η ακατανομαστη αλλα δεν ειχα και κανενα αλλο συπτομα μονο τους πονους και ελεγα θα ερθει εκανα το τεστ και ηταν θετικο το κλεαρ μπλου εκανα μπορεις να το κανεις και εσυ να σου φυγη η ιδεα


αφου αλλαξες τα κακακια του παιδιου σου μπορουμε να σε ρωτησουμε και κατι αλλο;....ειχες συνεχεια πονους περιοδου.;;;;.γιατι εμενα ειχα πριν μια εβδομαδα πολλους αλλα τωρα που και που ενοχλησεις

66ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:56 pm

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aria13 έγραψε:Χαχα εγω ευτυχώς δεν εχω θέμα με την πείνα μπορω να πω οτι δεν εχω όρεξη πολυ για φαγητό ειναι και η ζέστη......Εσυ ποτε λες να κανεις τεστ;;;;;;Λίγο έμεινε ακομααααα...Πάντως δεν ξέρω ρε γαμωτο νιώθω οτι δεν θα έρθει και όσες φορες το σκέφτομαι μετα λέω στον εαυτό μου στοπ γτ δεν θέλω να απογοητευτω...Χθες το βράδυ πονουσα πολυ και λέω αυτο ηταν αύριο έρχεται....Σημερα το πρωί Πονουσα πάλι λέω εντάξει δεν τη βγάζουμε τη μερα μετα σταμάτησαν όλα και τωρα εχω μονο αυτή την πίεση χαμηλα......,Τι γολγοθας ειναι αυτός Παναγία μουυυυυυυυ δεν το φανταζόμουν ποτε ετσιιιιιιιι......

αστα να πανε ρε γαμωτοο...εγω λεω να το αφησω μεχρις τις 9 του μηνα να δουμε μηπως εχει χασει τον δρομο η ακατανομαστη ξερω γωωωω

67ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Πεμ Ιουν 27, 2013 11:59 pm

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Freskia mama Δευτέρα θα κάνω....Πονάνε πολυ οι θηλες μου αυτο με κανει να ελπίζω.....Εν τω μετάξυ λέω πως περίμενα χθες σύμφωνα με την ωορηξια που εγινε 13 του μήνα....Αλλα έψαξα και άλλοι λένε έρχεται στάνταρ 14 μερες μετα την ωορηξια η περιοδος άλλοι 14-16 γι αυτο δεν μενω πολυ στην ημερομηνία πλέον...Θα δείξει..Οτι ειναι να γινει θα γινει

68ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 12:00 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aria13 έγραψε:Freskia mama Δευτέρα θα κάνω....Πονάνε πολυ οι θηλες μου αυτο με κανει να ελπίζω.....Εν τω μετάξυ λέω πως περίμενα χθες σύμφωνα με την ωορηξια που εγινε 13 του μήνα....Αλλα έψαξα και άλλοι λένε έρχεται στάνταρ 14 μερες μετα την ωορηξια η περιοδος άλλοι 14-16 γι αυτο δεν μενω πολυ στην ημερομηνία πλέον...Θα δείξει..Οτι ειναι να γινει θα γινει

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕ Very Happy Very Happy Very Happy

69ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 12:01 am

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Try εσυ κανονικα στις 29 δεν περιμένεις η κάνω λάθος;Γτ να περιμένεις τόσο πολυ;

70ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 12:05 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aria13 έγραψε:Try εσυ κανονικα στις 29 δεν περιμένεις η κάνω λάθος;Γτ να περιμένεις τόσο πολυ;

ναι στις 29 αλλα ξερεις κατι μου ειπαν οτι πρεπει να κλεισεις μηνα απο την ημερομηνια ωορηξιας σου και εγω ειχα ωοηρρηξια στις 9 ιουνιου οποτε λεω να κανω μετα απο λιγες μερες

71ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 12:06 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια δεν θελω ανχος μονο θετικη ενεργια θελω λιπον ευχομαι αν ειστε μην κοιτατε τοσο πολυ με τα συπτωματα αλλαμονομετην αθηστεριση το ξαναλεω εγω δεν ειχα σιπτοματα μονο καθηστεριση ειχα και στις 3 μερες καθηστεριση εκανα το τεστ και ηταν θετικο δεν γινετε κανενα τεστ να σου διξει πιο μπροστα απο την περιοδο και οσο γαι τα συπτωματα ερχονται απο την 7 εβδομαδα αν ειναι να εχεις συπτωματα ...................αχ κοριτσια ο μικρος μου σπροχνη πολυ τα ραμματα.............ελπιζω να βοηθησα

72ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 12:09 am

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
try 30 έγραψε:
aria13 έγραψε:Try εσυ κανονικα στις 29 δεν περιμένεις η κάνω λάθος;Γτ να περιμένεις τόσο πολυ;

ναι στις 29 αλλα ξερεις κατι μου ειπαν οτι πρεπει να κλεισεις μηνα απο την ημερομηνια ωορηξιας σου και εγω ειχα ωοηρρηξια στις 9 ιουνιου οποτε λεω να κανω μετα απο λιγες μερες



Να κλείσεις μήνα γιατι;Πρωτη φορα το ακούω αυτο...Εγω λέω να κανεις απο βδομάδα...

73ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 12:10 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
freskia mama έγραψε:κοριτσια δεν θελω ανχος μονο θετικη ενεργια θελω λιπον ευχομαι αν ειστε μην κοιτατε τοσο πολυ με τα συπτωματα αλλαμονομετην αθηστεριση το ξαναλεω εγω δεν ειχα σιπτοματα μονο καθηστεριση ειχα και στις 3 μερες καθηστεριση εκανα το τεστ και ηταν θετικο δεν γινετε κανενα τεστ να σου διξει πιο μπροστα απο την περιοδο και οσο γαι τα συπτωματα ερχονται απο την 7 εβδομαδα αν ειναι να εχεις συπτωματα ...................αχ κοριτσια ο μικρος μου σπροχνη πολυ τα ραμματα.............ελπιζω να βοηθησα


βοηθησες αρκετα φρεσκια μανουλα....ναι το σιγουρο συμπτωμα ειναι η απουσια της ακατανομαστης....οποτε αρια περιμενουμε....φρεσκια μανουλα με το καλο με ενα πονο και με ενα καλοτυχο μπεμπακι ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 654316 ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 654316
βοηθησες αρεκτ

74ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 12:10 am

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
freskia mama έγραψε:κοριτσια δεν θελω ανχος μονο θετικη ενεργια θελω λιπον ευχομαι αν ειστε μην κοιτατε τοσο πολυ με τα συπτωματα αλλαμονομετην αθηστεριση το ξαναλεω εγω δεν ειχα σιπτοματα μονο καθηστεριση ειχα και στις 3 μερες καθηστεριση εκανα το τεστ και ηταν θετικο δεν γινετε κανενα τεστ να σου διξει πιο μπροστα απο την περιοδο και οσο γαι τα συπτωματα ερχονται απο την 7 εβδομαδα αν ειναι να εχεις συπτωματα ...................αχ κοριτσια ο μικρος μου σπροχνη πολυ τα ραμματα.............ελπιζω να βοηθησα


Freskia mama βοηθήσες πολυ έχεις δίκιο το μεγαλύτερο σημαδι ειναι η καθυστερηση όλα τα αλλα δεν εχουν σημασία.....

75ΑΔΙΚΙΑ!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΔΙΚΙΑ!!!! Παρ Ιουν 28, 2013 12:14 am

try 30

try 30
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aria13 έγραψε:
try 30 έγραψε:
aria13 έγραψε:Try εσυ κανονικα στις 29 δεν περιμένεις η κάνω λάθος;Γτ να περιμένεις τόσο πολυ;

ναι στις 29 αλλα ξερεις κατι μου ειπαν οτι πρεπει να κλεισεις μηνα απο την ημερομηνια ωορηξιας σου και εγω ειχα ωοηρρηξια στις 9 ιουνιου οποτε λεω να κανω μετα απο λιγες μερες



Να κλείσεις μήνα γιατι;Πρωτη φορα το ακούω αυτο...Εγω λέω να κανεις απο βδομάδα...

και εμενα μου φανηκε παραξενο ρε γαμωτο....ναι μπορει να κανω απο βδομαδα αν δεν μου ερθει η μαλακια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις