Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
105 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 105 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

876Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:03 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:
darsel έγραψε:
ede έγραψε:Κατι μου μυριζει ...............μυριζει και σε εσας?

η περκα που αφησα εκτος ψυγειου απο χτες.....αστα δραμα....

σημερα λοιπον που γυρισα απο την δουλεια στις 7 το απογευμα ενω ειχα παει στις 630 το πρωι (ευτυχως δεν φτιαχνω καφεδες παλι καλα) ααααα κι επειδη δουλευα το σαββατο απο τις 6 το πρωι μεχρι τις 10 το βραδυ..... αααα και την κυριακη απο τις 9 μεχρι τις 5 το απογευμα..... τι να κανω η αχρηστη το ξεχασα το ψαρι, εεεεε δεν φανταζεσαι πως μυριζε το σπιτι με το κ@λοψαρο...... τωρα λεω να παω για καφε στην φιλεναδα μου που ειναι δασκαλα και καθεται απο τις 15 ιουνιου να μου δωσει καμια συμβουλη πώς θα ξεμυρισει το σπιτι!!!!!!!!
edeeeeeeeeeeeee μου καλο το σαλονακι σου και πολυ ενδιαφερον Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 4872 

τι δουλεια κανεις κοριτσαρα?

σε ναυτιλιακη εταιρια δουλευω

877Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:14 am

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αρα darsel συμφωνεις μαζι μου, αυτο ειπα και γω οτι σε καποιες δουλειες ειναι πολυ πιο δυσκολο να ανταποκριθεις οταν εισαι κουρασμενος...επισης πιστευω δεν εβγαλα καμια κακια η ειρωνια ...απλα ειπα καποια πραγματα που πιστευω...επισης πιο πανω λεγαμε οτιδεν ειναι ωραιο η μια να προσπαθει να δειξει στην αλλη οτι κουραζεται πιο πολυ, δουλευει πιο πολυ κλπ κλπ, οποτε που το προβλημα που μια δασκαλα τωρα εχει διακοπες???? αα, και μια επισημανση δεν ειμαι δασκαλαWink 

878Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:17 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτακι να σου ζησει ο παιδαρος!

Για τα αλλα που συζητατε θα απαντησω αργοτερα!! δεν προλαβαινωωωωωωωωωωωωωωωωω!

879Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:17 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε κορίτσια απ´ο Αθήνα ξέρετε καμία καλη κομμωτρια?
Είναι αδύνατον να πετύχω άνθρωπο να συνεννοηθώ.
Μόνο μία φορα που τα έσκασα χάρηκα το κούρεμά μου αλλα την επόμενη φορα που πήγα στην ίδια με κουρεψε σα γίδι.
Έχω μαλλιά λεπτα και ίσια και παιδευομαι να τα μακρυνω σε καρέ.

Έφτιαξα και το τσιζκέικ με βάση μπάρα δημητριακών...
Ανυπομονώ να το φάω!!!

880Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:20 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
love4 έγραψε:αρα darsel συμφωνεις μαζι μου, αυτο ειπα και γω οτι σε καποιες δουλειες ειναι πολυ πιο δυσκολο να ανταποκριθεις οταν εισαι κουρασμενος...επισης πιστευω δεν εβγαλα καμια κακια η ειρωνια ...απλα ειπα καποια πραγματα που πιστευω...επισης πιο πανω λεγαμε οτιδεν ειναι ωραιο η μια να προσπαθει να δειξει στην αλλη οτι κουραζεται πιο πολυ, δουλευει πιο πολυ κλπ κλπ, οποτε που το προβλημα που μια δασκαλα τωρα εχει διακοπες???? αα, και μια επισημανση δεν ειμαι δασκαλαWink 

δεν σε λαμβανω συγνωμη!!!!! και επισης που ακριβως αναφερθηκε οτι εχω προβλημα με τις δασκαλες???

επισης εγω δεν εχω προβλημα να αποδειξω οτι κουραζομαι περισσοτερο απο καποιες αλλες και ουτε και με νοιαζει αν παρεξηγηθει καμια γιατι στην πραγματικοτητα κουραζομαι πολυ. Βεβαια αν εκανε αυτη την δουλεια μια αλλη κοπελα που ειχε και παιδια προφανως και θα το βουλωνα και δεν μιλαγα καθολου γιατι σαφεστατα εκεινη θα κουραζοταν περισσοτερο.

881Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:22 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zini έγραψε:Γιωτακι να σου ζησει ο παιδαρος!

Για τα αλλα που συζητατε θα απαντησω αργοτερα!! δεν προλαβαινωωωωωωωωωωωωωωωωω!

αργεις μανταμ αργεις. μια μερα μπηκα που εχω χρονο και μπορω να συμμετεχω κι ολες εχετε εξαφανιστει!!!!!!

882Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:22 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="darsel"]
nanakaboubou έγραψε:
darsel έγραψε:
ede έγραψε:Κατι μου μυριζει ...............μυριζει και σε εσας?

η περκα που αφησα εκτος ψυγειου απο χτες.....αστα δραμα....

σημερα λοιπον που γυρισα απο την δουλεια στις 7 το απογευμα ενω ειχα παει στις 630 το πρωι (ευτυχως δεν φτιαχνω καφεδες παλι καλα) ααααα κι επειδη δουλευα το σαββατο απο τις 6 το πρωι μεχρι τις 10 το βραδυ..... αααα και την κυριακη απο τις 9 μεχρι τις 5 το απογευμα..... τι να κανω η αχρηστη το ξεχασα το ψαρι, εεεεε δεν φανταζεσαι πως μυριζε το σπιτι με το κ@λοψαρο...... τωρα λεω να παω για καφε στην φιλεναδα μου που ειναι δασκαλα και καθεται απο τις 15 ιουνιου να μου δωσει καμια συμβουλη πώς θα ξεμυρισει το σπιτι!!!!!!!!
edeeeeeeeeeeeee μου καλο το σαλονακι σου και πολυ ενδιαφερον Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 4872 

τι δουλεια κανεις κοριτσαρα?

σε ναυτιλιακη εταιρια δουλευω[/quote

εγω θα ρωτησω το αλλο πιστευετε οτι υπαρχει κανενας που να του αρεσει πραματικα αυτο που κανει και να μην γκρινιαζει?? ειτε καθετε ειτε δουλευει... εννοειτε για μενα περισσοτερο ''δικαιωμα'' γκρινιας το εχει η σωματικη εργασια και οχι η πνευματικη η γνωμη μου παντα τωρα θα με πειτε οτι ομως για να καθοντε τοσο οι καθηγητριες π.χ. ριξαν διαβασμα και κουραστηκαν εκει.. εκεινες ομως κουραστηκαν 4? 5? 6? χρονια ολοι οι υπολοιποι κουραζοντε επανηλλημενα... δεν ειναι τυχαιο παντως που ακους απο αλλους
τι θα σπουδασεις?
δε ξερω ακομα
για δασκαλα πανε και αδεια και διακοπες και 5νθημερο...
και μη με πειτε πως δε το χετε ακουσει...

αλλα υπαρχουν κ οι κατηγοριες του καθομαι πληρωνομαι και παλι κλαψουριζω και τι εννοω? ειχαμε συναντησει ενα γνωστο του μπαμπα μου με τον μπαμπα μου μια μερα αυτος προισταμενος νομιζω σε μια εταιρια μεγαλο κεφαλι.. τον ελεει ο μπαμπας μου πως παει η δουελια? ασεεε πολυ κουραση ρε συ ολη μερα χτυπανε την πορτα ρωτανε διαφορα με πριζουν τα συκωτια και να τον βλεπετε με μια πουρακλα στο χερι και συνεχιζει λεγοντας αργησα και να παω σπιτι σχολασα στις 3 απο τις 8.. πολυ κουραση ο τυπος ασε...
αλλα ετσι ειναι οτι εχεις θελεις παραπανω

883Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:29 am

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι βρε νανακα αλλα με αυτη τη λογικη γιατι τοτε δε γινονται ολες δασκαλες, καθηγητριες??? καπου θα ειναι μεγαλυτερη η δυσκολια και δε θα ειναι ετσι απλα τα πραγματα οπως τα περιγραφειςWink 

884Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:33 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:
darsel έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
darsel έγραψε:
ede έγραψε:Κατι μου μυριζει ...............μυριζει και σε εσας?

η περκα που αφησα εκτος ψυγειου απο χτες.....αστα δραμα....

σημερα λοιπον που γυρισα απο την δουλεια στις 7 το απογευμα ενω ειχα παει στις 630 το πρωι (ευτυχως δεν φτιαχνω καφεδες παλι καλα) ααααα κι επειδη δουλευα το σαββατο απο τις 6 το πρωι μεχρι τις 10 το βραδυ..... αααα και την κυριακη απο τις 9 μεχρι τις 5 το απογευμα..... τι να κανω η αχρηστη το ξεχασα το ψαρι, εεεεε δεν φανταζεσαι πως μυριζε το σπιτι με το κ@λοψαρο...... τωρα λεω να παω για καφε στην φιλεναδα μου που ειναι δασκαλα και καθεται απο τις 15 ιουνιου να μου δωσει καμια συμβουλη πώς θα ξεμυρισει το σπιτι!!!!!!!!
edeeeeeeeeeeeee μου καλο το σαλονακι σου και πολυ ενδιαφερον Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 4872 

τι δουλεια κανεις κοριτσαρα?

σε ναυτιλιακη εταιρια δουλευω[/quote

εγω θα ρωτησω το αλλο πιστευετε οτι υπαρχει κανενας που να του αρεσει πραματικα αυτο που κανει και να μην γκρινιαζει?? ειτε καθετε ειτε δουλευει... εννοειτε για μενα περισσοτερο ''δικαιωμα'' γκρινιας το εχει η σωματικη εργασια και οχι η πνευματικη η γνωμη μου παντα τωρα θα με πειτε οτι ομως για να καθοντε τοσο οι καθηγητριες π.χ. ριξαν διαβασμα και κουραστηκαν εκει.. εκεινες ομως κουραστηκαν 4? 5? 6? χρονια ολοι οι υπολοιποι κουραζοντε επανηλλημενα... δεν ειναι τυχαιο παντως που ακους απο αλλους
τι θα σπουδασεις?
δε ξερω ακομα
για δασκαλα πανε και αδεια και διακοπες και 5νθημερο...
και μη με πειτε πως δε το χετε ακουσει...

αλλα υπαρχουν κ οι κατηγοριες του καθομαι πληρωνομαι και παλι κλαψουριζω και τι εννοω? ειχαμε συναντησει ενα γνωστο του μπαμπα μου με τον μπαμπα μου μια μερα αυτος προισταμενος νομιζω σε μια εταιρια μεγαλο κεφαλι.. τον ελεει ο μπαμπας μου πως παει η δουελια? ασεεε πολυ κουραση ρε συ ολη μερα χτυπανε την πορτα ρωτανε διαφορα με πριζουν τα συκωτια και να τον βλεπετε με μια πουρακλα στο χερι και συνεχιζει λεγοντας αργησα και να παω σπιτι σχολασα στις 3 απο τις 8.. πολυ κουραση ο τυπος ασε...
αλλα ετσι ειναι οτι εχεις θελεις παραπανω


Νανακο μου θα σου τι πιστευω πραγματικα!
Αυτος που γουσταρει αυτο που κανει δεν γκρινιαζει και δεν παραπονιεται. Δεν σου κρυβω εχτες που ο καλος μου πηγε για μπανιο κι εγω δουλευα πικραθηκα πολυ. Ομως σε καμια περιπτωση δεν θα βαρυγκομησω γιατι την δουλεια μου την επελεξα κι αν με ξαναρωταγαν παλι την ιδια θα διαλεγα.

Αλλα δεν μπορω να διαβαζω και κατι ασυναρτησιες που ειπωθηκαν παραπανω.
Κι οπως ειπα και πριν ΝΑΙ πιστευω οτι κουραζομαι πολυ περισσοτερο και απο την δασκαλα και απο την κομμωτρια και απο την καθηγητρια πανεπιστημιου. Κι αυτο γιατι δεν ξερω τι σημαινει σαββατοκυριακο, δεν ξερω τι σημαινει αργια δεν ξερω τι σημαινει μεσημεριανος υπνος κτλ. Μεγαλη Παρασκευη και Κυριακη του Πασχα δουλεψα 14ωρα. Οταν καποιες μαθουν να δουλευουν 68 μερες σερι χωρις κενη ημερα ας ερθουν να μου πουν ποιος/ποια κουραζεται περισσοτερο.

Αααααα and for the record η δικια μου συμβαση δεν επιτρεπει να παιρνεις το 6μηνο του ΟΑΕΔ! Ωωωωωω το εκπληξη, ναι συμβαινουν κι αυτα!!!!!!

Ουφ τα ειπα!!!!

φιλακιααααα Νανακακο μου!!!!!!!!Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 215994 

885Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:34 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
love4 έγραψε:ναι βρε νανακα αλλα με αυτη τη λογικη γιατι τοτε δε γινονται ολες δασκαλες, καθηγητριες??? καπου θα ειναι μεγαλυτερη η δυσκολια και δε θα ειναι ετσι απλα τα πραγματα οπως τα περιγραφειςWink 

για μενα παντως η μονη δυσκολια που σκεφτομαι ειναι οτι θελει να στρωσεις κατω το κ@@ο σου και να διαβασεις... και οχι μονο σε δασκαλα σε ολα τα εππαγελλματα που απετει διαβασμα.. αλλωστε δεν ειναι τυχαιο το οτι δινεις περνεις Wink Wink 
εγω παντως θυμαμαι χαραστηριστικα οτι μου το λεγανε συνεχεια διαβασε να γινεισ δασκαλα.. εννοειτε μπραβο τους που μπορεσαν και εχουν αυτα που εχουν.. σιγουρα θα εχουν δυσκολιες και αυτοι αλλα πιστευω οι δυσκολιες τους ειναι πιο ευκολες απο την δυσκολια της darsel που περιεργαψε!!

886Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:37 am

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παντως darsel δειχνεις πολυ θυμωμενη οποτε εγω δε θα αντιπαρατεθω αλλο μαζι σουWink 

887Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:39 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
darsel έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
darsel έγραψε:
ede έγραψε:Κατι μου μυριζει ...............μυριζει και σε εσας?

η περκα που αφησα εκτος ψυγειου απο χτες.....αστα δραμα....

σημερα λοιπον που γυρισα απο την δουλεια στις 7 το απογευμα ενω ειχα παει στις 630 το πρωι (ευτυχως δεν φτιαχνω καφεδες παλι καλα) ααααα κι επειδη δουλευα το σαββατο απο τις 6 το πρωι μεχρι τις 10 το βραδυ..... αααα και την κυριακη απο τις 9 μεχρι τις 5 το απογευμα..... τι να κανω η αχρηστη το ξεχασα το ψαρι, εεεεε δεν φανταζεσαι πως μυριζε το σπιτι με το κ@λοψαρο...... τωρα λεω να παω για καφε στην φιλεναδα μου που ειναι δασκαλα και καθεται απο τις 15 ιουνιου να μου δωσει καμια συμβουλη πώς θα ξεμυρισει το σπιτι!!!!!!!!
edeeeeeeeeeeeee μου καλο το σαλονακι σου και πολυ ενδιαφερον Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 4872 

τι δουλεια κανεις κοριτσαρα?

σε ναυτιλιακη εταιρια δουλευω[/quote

εγω θα ρωτησω το αλλο πιστευετε οτι υπαρχει κανενας που να του αρεσει πραματικα αυτο που κανει και να μην γκρινιαζει?? ειτε καθετε ειτε δουλευει... εννοειτε για μενα περισσοτερο ''δικαιωμα'' γκρινιας το εχει η σωματικη εργασια και οχι η πνευματικη η γνωμη μου παντα τωρα θα με πειτε οτι ομως για να καθοντε τοσο οι καθηγητριες π.χ. ριξαν διαβασμα και κουραστηκαν εκει.. εκεινες ομως κουραστηκαν 4? 5? 6? χρονια ολοι οι υπολοιποι κουραζοντε επανηλλημενα... δεν ειναι τυχαιο παντως που ακους απο αλλους
τι θα σπουδασεις?
δε ξερω ακομα
για δασκαλα πανε και αδεια και διακοπες και 5νθημερο...
και μη με πειτε πως δε το χετε ακουσει...

αλλα υπαρχουν κ οι κατηγοριες του καθομαι πληρωνομαι και παλι κλαψουριζω και τι εννοω? ειχαμε συναντησει ενα γνωστο του μπαμπα μου με τον μπαμπα μου μια μερα αυτος προισταμενος νομιζω σε μια εταιρια μεγαλο κεφαλι.. τον ελεει ο μπαμπας μου πως παει η δουελια? ασεεε πολυ κουραση ρε συ ολη μερα χτυπανε την πορτα ρωτανε διαφορα με πριζουν τα συκωτια και να τον βλεπετε με μια πουρακλα στο χερι και συνεχιζει λεγοντας αργησα και να παω σπιτι σχολασα στις 3 απο τις 8.. πολυ κουραση ο τυπος ασε...
αλλα ετσι ειναι οτι εχεις θελεις παραπανω


Νανακο μου θα σου τι πιστευω πραγματικα!
Αυτος που γουσταρει αυτο που κανει δεν γκρινιαζει και δεν παραπονιεται. Δεν σου κρυβω εχτες που ο καλος μου πηγε για μπανιο κι εγω δουλευα πικραθηκα πολυ. Ομως σε καμια περιπτωση δεν θα βαρυγκομησω γιατι την δουλεια μου την επελεξα κι αν με ξαναρωταγαν παλι την ιδια θα διαλεγα.

Αλλα δεν μπορω να διαβαζω και κατι ασυναρτησιες που ειπωθηκαν παραπανω.
Κι οπως ειπα και πριν ΝΑΙ πιστευω οτι κουραζομαι πολυ περισσοτερο και απο την δασκαλα και απο την κομμωτρια και απο την καθηγητρια πανεπιστημιου. Κι αυτο γιατι δεν ξερω τι σημαινει σαββατοκυριακο, δεν ξερω τι σημαινει αργια δεν ξερω τι σημαινει μεσημεριανος υπνος κτλ. Μεγαλη Παρασκευη και Κυριακη του Πασχα δουλεψα 14ωρα. Οταν καποιες μαθουν να δουλευουν 68 μερες σερι χωρις κενη ημερα ας ερθουν να μου πουν ποιος/ποια κουραζεται περισσοτερο.

Αααααα and for the record η δικια μου συμβαση δεν επιτρεπει να παιρνεις το 6μηνο του ΟΑΕΔ! Ωωωωωω το εκπληξη, ναι συμβαινουν κι αυτα!!!!!!

Ουφ τα ειπα!!!!

φιλακιααααα Νανακακο μου!!!!!!!!Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 215994 

δεν αντιλεγω υπαρχουν τα κατα που ειναι λογικο να σε κουραζουν..αλλα αυτο δε παει να ειναι υπερ σε αλλους εμενα παντως το επιτρεπει και την εχω πραμα που θα το διακοψω γιατι δε βγενω και με τον ανδρα μου θελουμε να κανουμε κατι δικο μας για να μπορεσουμε να αντπελξεθουμε διοτι με το 6μηνο το δικο μου εχουν γινει πολλα παρατραγουσα στη δουλεια και πλεον δεν εχω θεση την εχει καμπαρωσει αλλη... τελος παντων θελω να καταληξω οτι αν πανε τα πραματα κατ ευχην και μπορεσουμε να το κανουμε θα ριξω πολυ κουραση γιατι πρεπει απο το πρωι μεχρι να κλεινει να ειμαι εκει.. πραμα που το θελω και πρεπει γιατι θα ειναι κατι δικο μου και θα το αγαπαω πιο πολυ απο του ξενου που κανει οτι του ρθει..

888Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:40 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
love4 έγραψε:παντως darsel δειχνεις πολυ θυμωμενη οποτε εγω δε θα αντιπαρατεθω αλλο μαζι σουWink 

θυμωμενη????? Shocked Shocked Shocked 

889Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:40 am

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νανακα εχεις δικιο, οτι θερισεις σπερνεις...αμα διαβασεις πετυχαινεις -λεμε τωρα!- κατι πιο αξιοπρεπες - ξαναλεμε τωρα!!...γιατι πλεον ετσι που ειναι οι εποχες αυτα δεν ισχυουν...

890Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:42 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το θέμα δεν είναι το επάγγελμα αλλα το είδος ανθρώπου...
Να σου γνωρίσω εγω διδακτορες και επιστήμονες... Τελείως αμορφωτους...

891Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:44 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
love4 έγραψε:νανακα εχεις δικιο, οτι θερισεις σπερνεις...αμα διαβασεις πετυχαινεις -λεμε τωρα!- κατι πιο αξιοπρεπες - ξαναλεμε τωρα!!...γιατι πλεον ετσι που ειναι οι εποχες αυτα δεν ισχυουν...

συμφωνω πολυ μαζι σου βλεπεις τωρα ολα τα παιδια σπουδαζουν για να πανε εξω και αυτο ειναι το πιο απογοητευτικο... εγω παντως αν εστρωνα το κωλο μου και διαβαζα και γινομουν κατι παραπανω για μενα μαγκια μου θα ηταν γιατι μπορεσα και το εκανα...
οπως και επισης για μενα ειναι μεγαλη φρικη το ποση εκμεταλευση υπαρχει απο τα αφεντικα στους υπαλληλους αυτο το σιχενομαι πιο πολυ προτειμω να δουλευω συνεχεια αλλα να ακουω ενα μπραβο να εχω δυναμη να συνεχισω οχι να με βγενει ο τακος και να τα ακουω και απο πανω απο ενα αφεντικο που μολις γυρισε απο το καφε του η μολις ξυπνησε και αυτο στραβα.. κατσε ρε μεγαλε για σενα δουλευω για το μαγαζι σου για να εχεις εσοδα

892Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:44 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:Το θέμα δεν είναι το επάγγελμα αλλα το είδος ανθρώπου...
Να σου γνωρίσω εγω διδακτορες και επιστήμονες... Τελείως αμορφωτους...

Αλλη πονεμενη κουβεντα αυτη!!!!!!!!!!!!!!

893Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 9:53 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κι από μένα!

Γιώτα να σου ζήσει ο μπέμπης. Γερός και καλότυχος να είναι!

894Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 10:07 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ ξεκινησα να διαβαζω αλλα οι μικρες αρχισαν να διαλλαν το σπιτι!!!παμε να ξεπλυθουμε απο την αλμυρα και επανερχομαι!!!
Αννα επιτελους εμφανιστικες!!!

895Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 10:12 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:Ουφ ξεκινησα να διαβαζω αλλα οι μικρες αρχισαν να διαλλαν το σπιτι!!!παμε να ξεπλυθουμε απο την αλμυρα και επανερχομαι!!!
Αννα επιτελους εμφανιστικες!!!

που εισαι μαρη ρουφιανα εσυ, ουτε ενα μηνυμα να δεις αν ζω ή πεθανα!!!! ωραια συμπεθερα θα κανω μπραβο να σε χαιρομαι!!!!!Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 417472 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 417472 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 417472 

896Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 10:37 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
demaki88 έγραψε:Ουφ ξεκινησα να διαβαζω αλλα οι μικρες αρχισαν να διαλλαν το σπιτι!!!παμε να ξεπλυθουμε απο την αλμυρα και επανερχομαι!!!
Αννα επιτελους εμφανιστικες!!!

που εισαι μαρη ρουφιανα εσυ, ουτε ενα μηνυμα να δεις αν ζω ή πεθανα!!!! ωραια συμπεθερα θα κανω μπραβο να σε χαιρομαι!!!!!Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 417472 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 417472 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 417472 
ενω εσυ ενδιαφερθηκες για τον γαμπρο σου????ατιμη κακιστρα πεθερα θα κανει ο γιος μου!!!ααχ απο τωρα θα κουναω το κεφαλι μου!!!
ουφ δεν αντεχω αλλο να βλεπω για τα επαγγελματα και την κουραση!!!κουραστικα η γυναικα!!

897Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 10:45 am

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:Το θέμα δεν είναι το επάγγελμα αλλα το είδος ανθρώπου...
Να σου γνωρίσω εγω διδακτορες και επιστήμονες... Τελείως αμορφωτους...

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  δικια μου εισαι και εσυ!!!!συμφωνουμε και στα λουλουδια και σε αυτο το θεμα....μεγαλη κουβεντα αυτη....να δεις και κατι αμορφωτους πραγματικα που με τους τροπους τους σε σκλαβωνουν γιατι ειναι μορφωμενοι απο την ζωη την ιδια....

898Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 10:49 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινιωωωωωω!!!!τι κανεις κοριτσι????

899Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 10:51 am

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:κατερινιωωωωωω!!!!τι κανεις κοριτσι????
καλα κοριτσακι μου πριν λιγο γυρισα σπιτι και μπηκα να σας δω λιγουλακι!!!!!ολα καλα ολα ανθηρα στο σαλονι ε?!!!!!

900Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 36 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 10:55 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
demaki88 έγραψε:κατερινιωωωωωω!!!!τι κανεις κοριτσι????
καλα κοριτσακι μου πριν λιγο γυρισα σπιτι και μπηκα να σας δω λιγουλακι!!!!!ολα καλα ολα ανθηρα στο σαλονι ε?!!!!!
εεεε???δεν ακουσα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις