Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
458 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 458 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σοφακι εισαι σιγουρη??? νομιζω οτι δεν ειναι ΤΟΣΟ χαμηλα τα ποσοστα...!!! επισης για ασθενειες οπως λευχαιμια ναι θα νοσησουν και τα βλαστοκυτταρα, αλλα υπαρχουν κ περιπτωσεις που θα μπορουσαν να αξιοποιηθούν τα βλαστοκυτταρα αν δεν ειναι στο DNA  η ασθενεια.
πελυ μου καλημερα!!!εγω παιρνω, ξαναπαιρνω κ δε το σηκωνει κανενας.... αντε να δουμε ποτε θα φιλοτιμηθουν να το σηκωσουν.... Twisted Evil 
σου ειπαν απο την ωρα που ζητας το κιτ σε ποσες μερες θα το εχεις???γτ στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχαμε παει απο κει κ το πηραμε..

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως την pely πωπω μεγαλωσε το μωρακι σου τι τελεια κοιλιτσα!αντε κοντευεις πως πας?απο κιλα ποσο βαρος εχει?

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ifi έγραψε:Καλημέρα!!!!

Σοφάκι σήμερα χαλάρωσε, γιατί η μέση είναι ύπουλο πράγμα. Επίσης κ εγώ θέλω πληροφορίες για βλαστοκύτταρα.

Julie η μαία έρχεται κ στο σπίτι μετά?

Μαράκι κρητικό με το καλό στον 9ο!!! Έπαθα σοκ με τις τιμές..
Γιατί τέτοια εκμετάλευση?



Evinaki ξαπλωσε πάλι τώρα που μπορείς.

Bini κ Maimou ζηλεύω λίγο για την βαλίτσα...

PopiSofia περαστικό ήταν κ απο εδώ κ πέρα θα είστε μια χαρά.

Καλημέρα Pely, η δημόσια τράπεζα μία δεν είναι? Το παραρτημά της λειτουργεί στο Παπανικολάου? Πόσο καιρό πριν πρεπει να τους ενημερώσουμε, γνωρίζεις?

λογικα ναι! στο τηλ με ρωτησαν ποτε μπαινω στο μηνα μου, τους λεω την κυριακη και μου ειπαν οτι μπορω να περασω καθημερινες 8 με 2:30 και σαββατο 10-5 να τα παραλλαβω..κατι αλλο δε ρωτησα γιατι ουτως ή αλλως εγω θα παω...τωρα για κουριερ και λοιπα παρε τηλ...φανταζομαι θα σου πουν οταν θα μπαινεις στο μηνα σου...

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie μου θα παω να το παρω οποτε δεν ξερω να σου απαντησω....δοκιμασε παλι στο τηλ μπορει να εχουν δουλεια....εγω δε δυσκολευτηκα..


Βινακι σ'ευχαριστω πολύ! με το καλό κι εσείς!!!!Σήμερα τα άναψα τα κεράκια μου για όλες μας!!!!!!

23/7 που ειχα υπερηχο τελευταια φορα ήταν 2240 να μην ειναι τωρα 2600..;;

κοντευουμε σιγά σιγά...σαν ψέμα μου φαινεται το πόσο γρηγορα περασε ο καιρός....

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ifi έγραψε:Καλημέρα!!!!


Julie η μαία έρχεται κ στο σπίτι μετά?

δε ξερω...περυσι δεν ειχα ζητησει τη βοηθεια απο μαια. αυτη μας εκανε σεμιναρια περυσι ανωδυνου τοκετου κ μου ειπαν οτι ειναι συμβουλος θηλασμου...οποτε φετος ως προς αυτη την ιδιοτητα της θα ζητησω τη βοηθεια της. δε την πηρα τηλ ακομη. περιμενω να παω αυριο στη γυναικολογο κ μετα.

maraki_iraklio έγραψε: 

Τζούλι μου καλημέρα!!!Δυστυχώς είμαι σίγουρη...πρόσφατα πήγαμε Μητέρα και ρωτήσαμε!!!pale pale 

Σοφάκι μου έλεγα και γω να πάρω στην Ακαδημία μέσα στην βδομάδα...περιμένω info!!!Λογικά το κιλό θα τριγυρίζει ναι...εμένα που βγαίνει και πάντα 5 μέρες μικρότερη ίσως και πιο λίγο...γι'αυτό είμαι περίεργη να δω πόσο θα είναι το δικό σου!
Εγώ έχω ραντεβού την επόμενη Τρίτη!
Αγωνίααα!!!

Πήρα 600 γρ. την βδομάδα που πέρασε.
Είμαι στα +4,200 πια!!!

μαρακι μου ΣΟΚ για την τιμη...ΣΟΚ κ για τα κιλα!!!!!χαχαχαχα

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


maraki_iraklio έγραψε: 

Τζούλι μου καλημέρα!!!Δυστυχώς είμαι σίγουρη...πρόσφατα πήγαμε Μητέρα και ρωτήσαμε!!!pale pale 

Σοφάκι μου έλεγα και γω να πάρω στην Ακαδημία μέσα στην βδομάδα...περιμένω info!!!Λογικά το κιλό θα τριγυρίζει ναι...εμένα που βγαίνει και πάντα 5 μέρες μικρότερη ίσως και πιο λίγο...γι'αυτό είμαι περίεργη να δω πόσο θα είναι το δικό σου!
Εγώ έχω ραντεβού την επόμενη Τρίτη!
Αγωνίααα!!!

Πήρα 600 γρ. την βδομάδα που πέρασε.
Είμαι στα +4,200 πια!!!

μαρακι μου ΣΟΚ για την τιμη...ΣΟΚ κ για τα κιλα!!!!!χαχαχαχα[/quote]


Σοκ και δέος που λέει και η κολλητή μου!!!χαχαχα!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το μονο που θελω να δωρισω αυτη τη στιγμη ειναι λιγα "στολιδια".

μιλαμε τρελη αναμονη!Το σοι μου μεσα ...γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου τι κάνετε???????
Καλέ έπαθα ΣΟΚ!!!!
Πόσα έχω χάσει???
Λίγο διάβασα και ανατρίχιασα!!!
Ετοιμάζετε και βαλίτσες μαιευτηρίου σιγά σιγά?
Πότε πέρασε ο καιρός????
ΣΟΚ ΣΟΚ ΣΟΚ ΣΟΚ!!!!

Προσπαθώ να διαβάσω νέα σας αλλά δεν προλαβαίνω Sad Sad Sad 

Είστε όλες καλά?
Τα μωράκια σας???

Η δικιά μου την Πέμπτη που πήγα στο γιατρό ήταν 850 γραμμάρια! Κοντεύουμε το κιλάκι!

Επίσης επιτέλους κατάφερα να κλείσω διακοπές!!! Και έκανα το τελείως αντίθετο από ότι έλεγα!!!
Θα πάω στο νησί τελικά....Σαντορινούλα και φέτος και με τις ευλογίες του doctor.
Στην αρχή μου είχε πει όχι να είμαι ειλικρινής αλλά ο λόγος ήταν ότι δεν ήθελε να περπατάω, σκάλες, κλπ κλπ και να κουράζομαι. Μόλις του εξηγήσαμε ότι θα είμαι σπίτι θάλασσα και πίσω σπίτι και δε σκοπεύω να γυρίσω το νησί μιας και το έχω κάνει τόσες φορές έδωσε το οκ. Από θέμα γιατρών κλπ που του εξηγήσαμε ότι δεν έχει αν τύχει κάτι είπε ότι δεν φοβάται μη χρειαστεί τίποτα Very Happy Very Happy Very Happy 

Αααα επίσης ρώτησα και τιμή, ιασώ τρίκλινο και αμοιβή γιατρού 3.200.
Μου φάνηκαν καλά μιας και δε μου παίρνει και καθόλου επισκέψεις....
Ελπίζω στη Σαντορίνη να έχω ίντερνετ και να καταφέρνω να σας διαβάζω λικάκι....μου έχετε λείψει...έχω χάσει τόσα νέα σας!!!
Αλλά τα 13ωρα καλά κρατούν κάθε μέρα στη δουλειά και τα έχω δει όλα! Sad 

Ααααααα και κάτι άσχετο....αυτό το βιβλίο για το θηλασμό που το πήρα κι εγώ...τελικά το παράτησα....δε ξέρω ρε κορίτσια με απογοήτευσε.....
Όταν έλεγε ότι μπορεί να χρειαστεί και 18ώρες το μωρό στο στήθος το 24ωρο και κάτι τέτοια σταμάτησα να διαβάζω....μπορεί στην πορεία να το ξαναπιάσω, αλλά μακάρι να είναι πιο εύκολα από αυτό τα πράγματα αλλιώς δυστυχώς δε θα καταφέρω να θηλάσω.
Θα πρέπει να δουλεύω κιόλας ταυτόχρονα από το σπίτι που να τα καταφέρω τόσες ώρες? Νομίζω θα είναι απλά ανέφικτο!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Κοριτσάκια μου τι κάνετε???????
Καλέ έπαθα ΣΟΚ!!!!
Πόσα έχω χάσει???
Λίγο διάβασα και ανατρίχιασα!!!
Ετοιμάζετε και βαλίτσες μαιευτηρίου σιγά σιγά?
Πότε πέρασε ο καιρός????
ΣΟΚ ΣΟΚ ΣΟΚ ΣΟΚ!!!!

Προσπαθώ να διαβάσω νέα σας αλλά δεν προλαβαίνω Sad Sad Sad 

Είστε όλες καλά?
Τα μωράκια σας???

Η δικιά μου την Πέμπτη που πήγα στο γιατρό ήταν 850 γραμμάρια! Κοντεύουμε το κιλάκι!

Επίσης επιτέλους κατάφερα να κλείσω διακοπές!!! Και έκανα το τελείως αντίθετο από ότι έλεγα!!!
Θα πάω στο νησί τελικά....Σαντορινούλα και φέτος και με τις ευλογίες του doctor.
Στην αρχή μου είχε πει όχι να είμαι ειλικρινής αλλά ο λόγος ήταν ότι δεν ήθελε να περπατάω, σκάλες, κλπ κλπ και να κουράζομαι. Μόλις του εξηγήσαμε ότι θα είμαι σπίτι θάλασσα και πίσω σπίτι και δε σκοπεύω να γυρίσω το νησί μιας και το έχω κάνει τόσες φορές έδωσε το οκ. Από θέμα γιατρών κλπ που του εξηγήσαμε ότι δεν έχει αν τύχει κάτι είπε ότι δεν φοβάται μη χρειαστεί τίποτα Very Happy Very Happy Very Happy 

Αααα επίσης ρώτησα και τιμή, ιασώ τρίκλινο και αμοιβή γιατρού 3.200.
Μου φάνηκαν καλά μιας και δε μου παίρνει και καθόλου επισκέψεις....
Ελπίζω στη Σαντορίνη να έχω ίντερνετ και να καταφέρνω να σας διαβάζω λικάκι....μου έχετε λείψει...έχω χάσει τόσα νέα σας!!!
Αλλά τα 13ωρα καλά κρατούν κάθε μέρα στη δουλειά και τα έχω δει όλα! Sad 

Ααααααα και κάτι άσχετο....αυτό το βιβλίο για το θηλασμό που το πήρα κι εγώ...τελικά το παράτησα....δε ξέρω ρε κορίτσια με απογοήτευσε.....
Όταν έλεγε ότι μπορεί να χρειαστεί και 18ώρες το μωρό στο στήθος το 24ωρο και κάτι τέτοια σταμάτησα να διαβάζω....μπορεί στην πορεία να το ξαναπιάσω, αλλά μακάρι να είναι πιο εύκολα από αυτό τα πράγματα αλλιώς δυστυχώς δε θα καταφέρω να θηλάσω.
Θα πρέπει να δουλεύω κιόλας ταυτόχρονα από το σπίτι που να τα καταφέρω τόσες ώρες? Νομίζω θα είναι απλά ανέφικτο!


Καλώς την την δουλευταρού μας!!!Σε πεθυμήσαμε βρε!!!
Είδες?Μερικές τυχερές άρχισαν να ετοιμάζουν βαλίτσες!Εμείς έχουμε ακόμα καιρό!!!Μια χαρά βάρος η μικρούλα σου!!!Άντε να χοντρένουν και τα δικά μας τα μπεμπάκια!!!

Πόσο σε ζηλεύω που θα πάτε Σαντορίνη!!!Έχω πάει 4 φορές και είμαι κυριολεκτικά ερωτευμένη μαζί της!!!Απλά την αγαπώ!Είναι και δίπλα μας εμάς!!Κοίτα να περάσετε Τ.Ε.Λ.Ε.Ι.Α!!! Να μπαίνεις τακτικά και να μας βάλεις και καμιά φωτό!!!Πότε φεύγετε??

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Το μονο που θελω να δωρισω αυτη τη στιγμη ειναι λιγα "στολιδια".

μιλαμε τρελη αναμονη!Το σοι μου μεσα ...γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ


Μη μου πεις ότι περιμένεις ακόμα????

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τσιριτρί υπομονή, αν δεν κάνω λάθος σε 4 μερούλες σαλπάρεις, ε??
Άντε με το καλό να χαρείς διακοπούλες, να ευχαριστηθεί κι η μπέμπα τις βουτιές σου.
όσο για το θηλασμό, κανείς δεν μας λέει ότι είναι εύκολο κι απλό, δυστυχώς όπως τα λέει η Πατσούρου είναι...
Εγώ το τελείωσα το βιβλιό, αποφάσισα να το παλέψω κι όπου βγει!
Μην προκαταβάλεσαι, αν βγει βγήκε, αλλιώς λύσεις υπάρχουν!
Και να δεις που μολις ξεκουραστείς με το καλό και ασχοληθείς με μπεμπε- ψώνια θα νιώσεις αλλιώς!

Σοφία any news??

Maraki-Ηράκλειο, ευχαριστώ για το βιντεάκι! κατατοπιστικότατο!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Τσιριτρί υπομονή, αν δεν κάνω λάθος σε 4 μερούλες σαλπάρεις, ε??
Άντε με το καλό να χαρείς διακοπούλες, να ευχαριστηθεί κι η μπέμπα τις βουτιές σου.
όσο για το θηλασμό, κανείς δεν μας λέει ότι είναι εύκολο κι απλό, δυστυχώς όπως τα λέει η Πατσούρου είναι...
Εγώ το τελείωσα το βιβλιό, αποφάσισα να το παλέψω κι όπου βγει!
Μην προκαταβάλεσαι, αν βγει βγήκε, αλλιώς λύσεις υπάρχουν!
Και να δεις που μολις ξεκουραστείς με το καλό και ασχοληθείς με μπεμπε- ψώνια θα νιώσεις αλλιώς!

Σοφία any news??

Maraki-Ηράκλειο, ευχαριστώ για το βιντεάκι! κατατοπιστικότατο!

Δεν κάνει τίποτα!Είναι μεγάλο αλλά εμένα μου έλυσε όλες τις απορίες!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:
sophia έγραψε:Το μονο που θελω να δωρισω αυτη τη στιγμη ειναι λιγα "στολιδια".

μιλαμε τρελη αναμονη!Το σοι μου μεσα ...γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ


Μη μου πεις ότι περιμένεις ακόμα????

Ω ναι το εκλεισα φυσικα!Τωρα ξανα πηρα αλλα απο οτι βλεπω μια απο τα ιδια!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον μιλησα "οτι και να μου πειτε πρεπει ή εσεις ή ο συζυγος να ερθετε απο εδω για την παραλαβη του ασκου....."

Μααααααλιστα!!! Δε θα γκρινιαξω δεν κανει ειναι για καλο!!!Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ ασκησεις ηρεμιας!!!!

Να αυτα μου κανουν και παω να φαω την πιτσουλα που ειναι ζεστη ζεστη στο φουρνο!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κυριακή σαλπάρω κορίτσια!!!
Το πρώτο βράδυ βέβαια θα μείνουμε σε ενοικιαζόμενα μέχρι να ετοιμαστεί το σπίτι γιατί δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση και φέτος που εγώ δεν μπορώ να κάνω πολλά πολλά και θα τα επωμιστεί τα περισσότερα ο αντρούλης όσο να ναι θα μας πάρει περισσότερο χρόνο.

Μαράκι μου την αγαπάω τη Σαντορίνη αλλά χωρίς να τρελαίνομαι.
Αν δεν υπήρχε το σπίτι δηλαδή δε νομίζω ότι θα ξαναπήγαινα εύκολα.
Αλλά από το να πάω Ναύπλιο τόσες μέρες και να βαρεθώ την προτιμούσα χίλιες φορές!!!

Εβινάκι μου ναι δε σκάω...εγώ θα το προσπαθήσω και αν γίνει έγινε...άλλωστε κ εγώ με σκόνη μεγάλωσα όπως και ο αδερφός μου, η μαμά μου δεν κατάφερε να κατεβάσει καθόλου γάλα.
Άλλωστε στο δίμηνο θα γυρίσω γραφείο μάλλον οπότε αν τα καταφέρω ήθελα αυτό το δίμηνο έστω να τη θηλάσω.
Βλέποντας και κάνοντας.
Καλά να είναι τα μωρουλίνια και όλα θα τα βρούμε!

Εννοείται ότι από Σεπτέμβρη αρχίζω και εγώ τις εξορμήσεις στα μαγαζιά, ελπίζω να έχει γυρίσει ο άντρας μου τότε γιατί μόνη μου βαριέμαι να πάω ακόμη και για ρούχα που πλέον μου κάνουν ελάχιστα!
Έπρεπε να πάω να πάρω τίποτα τώρα που έχει και εκπτώσεις αλλά που χρόνος....που όρεξη...

Εσείς αλήθεια πως πάτε από ρουχαλάκια?

Σοφία καλή όρεξη!!!!
Πωωωω πωωωω έχω να φάω πίτσα μη σας πω πόσο καιρό!!!!

Αααα και ξανά μανά στο γνωστό θέμα...πόσα κιλά έχετε πάρει?
Εγώ είμαι +6.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ κορίτσια ήμουν σε +10 κ την επόμενη φορά που ζυγιστηκα ήμουν +13 Shocked 
Το είπα στο γιατρο μου λέει "τρως"
Κουραστικα να ασχολούμαι ,οτι θέλει ας γίνει ,μονο οι εξετάσεις να ειναι καλές .παντος δεν μου φαίνεται που τα βάζω δεν ξέρω!
Τσιριτρακι καλα να περάσεις!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Κυριακή σαλπάρω κορίτσια!!!
Το πρώτο βράδυ βέβαια θα μείνουμε σε ενοικιαζόμενα μέχρι να ετοιμαστεί το σπίτι γιατί δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση και φέτος που εγώ δεν μπορώ να κάνω πολλά πολλά και θα τα επωμιστεί τα περισσότερα ο αντρούλης όσο να ναι θα μας πάρει περισσότερο χρόνο.

Μαράκι μου την αγαπάω τη Σαντορίνη αλλά χωρίς να τρελαίνομαι.
Αν δεν υπήρχε το σπίτι δηλαδή δε νομίζω ότι θα ξαναπήγαινα εύκολα.
Αλλά από το να πάω Ναύπλιο τόσες μέρες και να βαρεθώ την προτιμούσα χίλιες φορές!!!

Εβινάκι μου ναι δε σκάω...εγώ θα το προσπαθήσω και αν γίνει έγινε...άλλωστε κ εγώ με σκόνη μεγάλωσα όπως και ο αδερφός μου, η μαμά μου δεν κατάφερε να κατεβάσει καθόλου γάλα.
Άλλωστε στο δίμηνο θα γυρίσω γραφείο μάλλον οπότε αν τα καταφέρω ήθελα αυτό το δίμηνο έστω να τη θηλάσω.
Βλέποντας και κάνοντας.
Καλά να είναι τα μωρουλίνια και όλα θα τα βρούμε!

Εννοείται ότι από Σεπτέμβρη αρχίζω και εγώ τις εξορμήσεις στα μαγαζιά, ελπίζω να έχει γυρίσει ο άντρας μου τότε γιατί μόνη μου βαριέμαι να πάω ακόμη και για ρούχα που πλέον μου κάνουν ελάχιστα!
Έπρεπε να πάω να πάρω τίποτα τώρα που έχει και εκπτώσεις αλλά που χρόνος....που όρεξη...

Εσείς αλήθεια πως πάτε από ρουχαλάκια?

Σοφία καλή όρεξη!!!!
Πωωωω πωωωω έχω να φάω πίτσα μη σας πω πόσο καιρό!!!!

Αααα και ξανά μανά στο γνωστό θέμα...πόσα κιλά έχετε πάρει?
Εγώ είμαι +6.

Εγώ πάλι φιλενάδα θα μπορούσα να πηγαίνω κάθε χρόνο μια βδομαδούλα!!!!Δεν ξέρω με ηρεμεί απίστευτα το μέρος!!!

Ρουχαλάκια δεν έχω πάρει και γω πολλά εκτός από 3 φορμακια,5 εσωρουχάκια (ζιπουνάκια)και 3 σαλιάρες που είχα πάρει από τα mothercare...α,ναι έχω πάρει και τις πάνες αγκαλιάς!Σεπτέμβρη τα υπόλοιπα ρούχα για να προλάβω και τις μπουγάδες.Κούνια και λοιπά επιπλάκια τέλος Αυγούστου!!!!

Από κιλά σήμερα που ζυγίστηκα είμαι στα +4,200 και συ μια χαρά τα πας!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Εγώ κορίτσια ήμουν σε +10 κ την επόμενη φορά που ζυγιστηκα ήμουν +13 Shocked 
Το είπα στο γιατρο μου λέει "τρως"
Κουραστικα να ασχολούμαι ,οτι θέλει ας γίνει ,μονο οι εξετάσεις να ειναι καλές .παντος δεν μου φαίνεται που τα βάζω δεν ξέρω!
Τσιριτρακι καλα να περάσεις!

Έχεις και 2 εσύ μην ξεχνιόμαστε!!!Οι περισσότερες παίρνουμε 13-15 με ένα μωρό!!!Μια χαρά τα πας!!!


Σοφάκι φάε και για μένα ένα κομμάτι πίτσα που την λατρεύω!!!

Άσχετο...τις τελευταίες μέρες θέλω σαν τρελή να φάω κινέζικο!!!Κάνει λέτε ή να το αποφύγω?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Εγώ κορίτσια ήμουν σε +10 κ την επόμενη φορά που ζυγιστηκα ήμουν +13 Shocked 
Το είπα στο γιατρο μου λέει "τρως"
Κουραστικα να ασχολούμαι ,οτι θέλει ας γίνει ,μονο οι εξετάσεις να ειναι καλές .παντος δεν μου φαίνεται που τα βάζω δεν ξέρω!
Τσιριτρακι καλα να περάσεις!

Έχεις και 2 εσύ μην ξεχνιόμαστε!!!Οι περισσότερες παίρνουμε 13-15 με ένα μωρό!!!Μια χαρά τα πας!!!


Σοφάκι φάε και για μένα ένα κομμάτι πίτσα που την λατρεύω!!!

Άσχετο...τις τελευταίες μέρες θέλω σαν τρελή να φάω κινέζικο!!!Κάνει λέτε ή να το αποφύγω?
Εγω δεν θα ετρωγα!ουτε σουβλάκι τρώω απ έξω φοβάμαι το τοξοπλασμα !

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΤΣΙΡΙΤΡΑΚΙ!ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΔΙΑΒΑΖΩ!ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ!ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΑΙΖΩ ΠΟΤΕ 6 ΠΟΤΕ 7 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΑ.ΑΛΛΑ ΒΑΡΑΙΝΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΩΠΩ ΟΠΟΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΤΩΣΗ ΒΑΡΟΥΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΨΙΛΟΛΑΧΑΝΙΑΖΩ
ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Εγώ κορίτσια ήμουν σε +10 κ την επόμενη φορά που ζυγιστηκα ήμουν +13 Shocked 
Το είπα στο γιατρο μου λέει "τρως"
Κουραστικα να ασχολούμαι ,οτι θέλει ας γίνει ,μονο οι εξετάσεις να ειναι καλές .παντος δεν μου φαίνεται που τα βάζω δεν ξέρω!
Τσιριτρακι καλα να περάσεις!

Έχεις και 2 εσύ μην ξεχνιόμαστε!!!Οι περισσότερες παίρνουμε 13-15 με ένα μωρό!!!Μια χαρά τα πας!!!


Σοφάκι φάε και για μένα ένα κομμάτι πίτσα που την λατρεύω!!!

Άσχετο...τις τελευταίες μέρες θέλω σαν τρελή να φάω κινέζικο!!!Κάνει λέτε ή να το αποφύγω?
Εγω δεν θα ετρωγα!ουτε σουβλάκι τρώω απ έξω φοβάμαι το τοξοπλασμα !

Λες ε?Το έχει βεβαία ένας πολύ καλός μας φίλος και θα με προσέξει φαντάζομαι αλλά σκέφτομαι και γω τα χρωστικά και τα συντηρητικά που θα έχουν....
Προς το παρόν θα βολευτώ με το νοστιμότατο κοτόπουλο με χυλοπίτες που έχω για σήμερα!!!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαιμουδάκι μια χαρά είναι τα κιλά σου με δυο μωράκια!!!!!!

Μαράκι 4.200? Ζηλεύω!!! Ευτυχισμένος ο γιατρός σου να φανταστώ?

Κοριτσία εγώ και τα 6 με νύχια και με δόντια τα κρατάω.....που άκουγα γυναίκες και έλεγαν ότι έτρωγαν στην εγκυμοσύνη πολύ και έβγαλαν το άχτι τους...πιο άχτι!
Εγώ αν έτρωγα και πριν έτσι θα αδυνάτιζα που λέει ο λόγος Laughing  πρώτα από όλα δεν μπορώ να φάω πολύ, φουσκώνω πολύ γρήγορα και αργώ πολύ να χωνέψω...έχω κόψει και τα περίεργα λόγω αλατιού και πάλι τα κιλά κιλά!
Αν έτρωγα όπως πριν μείνω έγκυος στάνταρ θα είχα 15αρήσει με αυτούς τους ρυθμούς ....

Εγώ αν δεν είχα το θέμα με το αλάτι πιστεύ ω θα έτρωγα κινέζικο.
Γιατί όχι?
Αν το ξέρεις το μαγαζί και έχεις ξαναφάει, να είναι καλοψημένο ότι φας και δεν φας σαλάτες, που ούτως ή άλλως δεν φημίζονται για τη σαλάτα τους τα κινέζικα γιατί όχι?

Γειά σου Βινάκι!!!
Είσαι καλά?
Ο αγόραρος?
Μια χαρούλα είσαι από κιλά!!!
Λογικό να δυσκολεύεσαι...εδώ δυσκολεύομαι εγώ που είμαι και ένα μήνα πίσω και βάλε!
Υπομονή...μεγαλώνει ο μπεμπούλης! Very Happy 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΤΣΙΡΙΤΡΑΚΙ!ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΔΙΑΒΑΖΩ!ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ!ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΑΙΖΩ ΠΟΤΕ 6 ΠΟΤΕ 7 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΑ.ΑΛΛΑ ΒΑΡΑΙΝΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΩΠΩ ΟΠΟΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΤΩΣΗ ΒΑΡΟΥΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΨΙΛΟΛΑΧΑΝΙΑΖΩ
ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ


Μια χαρά σε βρίσκω και σένα από κιλά ζουζούνα και μπήκες και στον 8!!!Κανένα 10άρι σε βλέπω να φτάνεις μέχρι το τέλος...σούπερ δηλ.!!!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΣΙΡΙΤΡΑΚΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΑΥΤΟ ΛΕΓΑΜΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ!ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΟΒΩ ΤΟ ΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΜΗ ΣΩΡΙΑΣΤΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΥΠΟΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΟΚ

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:
bini έγραψε:ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΤΣΙΡΙΤΡΑΚΙ!ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΔΙΑΒΑΖΩ!ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ!ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΑΙΖΩ ΠΟΤΕ 6 ΠΟΤΕ 7 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΑ.ΑΛΛΑ ΒΑΡΑΙΝΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΩΠΩ ΟΠΟΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΤΩΣΗ ΒΑΡΟΥΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΨΙΛΟΛΑΧΑΝΙΑΖΩ
ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ


Μια χαρά σε βρίσκω και σένα από κιλά ζουζούνα και μπήκες και στον 8!!!Κανένα 10άρι σε βλέπω να φτάνεις μέχρι το τέλος...σούπερ δηλ.!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΑΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ!ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ Η ΤΣΙΡΙΤΡΙ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΚΧΑΡΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις