Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
513 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 513 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Τετ Σεπ 15, 2010 12:03 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nicole έγραψε:Καλησπέρα! Σκεφτόμαστε και εμείς να παντρευτούμε τον Οκτώβρη με πολιτικό γάμο, αλλά έχουμε απελπιστεί με το δήμο μας γιατί τελεί γάμους μόνο το πρωί και οι περισσότεροι καλεσμένοι- φίλοι μας θα δυσκολευτούν να έρθουν. Η κουμπάρα σου σε ποιο δήμο παντρεύτηκε και μπόρεσε να κάνει το γάμο απόγευμα? Γιατί αν κατάλαβα καλά, αφού ακολούθησε πάρτυ μάλλον απόγευμα έγινε ο γάμος. Θα χαιρόμουν ιδιαίτερα αν μπορείς να με βοηθήσεις.

Ευχαριστώ πολύ
litsakos έγραψε:η κουμπαρα μου εκανε πολιτικο σε κτημα,εφεραν εναν αντιδημαρχο κ τους παντρεψε μπροστα σε ολους τους καλεσμενους,μετα στον ιδιο χωρο εκαναν ενα μεγαλο φαγοποτι και περασαμε τελεια!τρελλος χορος,απιθανες μουσικες (τιγκα στον dj η παρεα),μπορεις να το κανεις οπως θελεις,δεν εχει σημασια το ειδος του γαμου αλλα πως θα σας ευχαριστησει εσας. Smile
Η ωρα η καλη!

8 το βραδακι εγινε ο γαμος αλλα ο αντιδημαρχος ειναι φιλος της οικογενειας και μαλλον τους εκανε εξυπηρετηση.Θα ρωτησω λεπτομερειες κ θα σου πω.

27ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Τετ Σεπ 15, 2010 12:07 pm

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Και εμείς παντρευτήκαμε στις 8 το βράδυ στο πνευματικό κέντρο Αθηνών!

http://www.eimaimama.gr

28ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Τετ Σεπ 15, 2010 9:41 pm

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΝΙΚΑΙΑΣ!

29ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Τετ Σεπ 15, 2010 9:47 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγώ έχω πάει σε πολιτικό γάμο το βράδυ. Και ήταν όλα κανονικά. Με νυφικό, γαμπριάτικο, καλεσμένους, μπομπονιέρες κτλ. Μπορείς να παντρευτείς με πολιτικό σε όποιον δήμο θέλεις. Εγώ άνηκα στη Ν. Φιλαδέλφεια και παντρεύτηκα στη Ν. Χαλκηδόνα.

30ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Πεμ Σεπ 16, 2010 8:28 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είναι ανάλογα τους δήμους. Σε κάποιους πολιτικός γάμος γίνεται μόνο πρωι, σε άλλους μόνο καθημερίνες και σε μερικούς όποτε θες αλλά χρεωνεται Smile.
Σε γνωστη μου, ή στον δήμο Πεύκης ή στον δήμο Αμαρουσιου (δεν θυμάμαι ακριβως) τους ζήτησαν 300 ευρώ για να γίνει ο γάμος Σάββατο.
Ενώ μια φίλη μου παντρευτηκε Σαββατο απόγευμα στον δήμο Ανοιξης χώρις χρεωση.
Οτι θέλει ο κάθενας κάνει.

31ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Κυρ Φεβ 06, 2011 3:46 pm

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!


Καλησπέρα σου και τώρα πια δε μπορώ να σου ευχηθώ η ώρα η καλή, μιας και θα τον έχεις κάνει τον πολιτικό, αλλά θα σου πω... σιδεροκέφαλοι, με το καλό να γίνεται και γονείς και αν το επιθυμείς... άντε και καλά στέφανα πλέον στον θρησκευτικό σου! Very Happy

Θα συμφωνήσω μαζί σου, ο κάθε δήμος πράττει όπως θέλει και όπως τον βολεύει, ανάλογα τον τρόπο λειτουργίας του. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και μιας και είμαστε στο θέμα, έρχομαι να ρωτήσω και γω με τη σειρά μου...

Υπάρχει κάποια μεταξύ μας που να έχει κάνει πολιτικό γάμο στο Ναύπλιο?

Αν υπάρχει, ας μου στείλει κανένα Pm ή και δημόσια, δεν υπάρχει θέμα, απλά για να μην είμαστε εκτός θέματος και ενοχλούμε Smile
Θέλω να ρωτήσω κάποια πραγματάκια. scratch

Εμείς λέμε να παντρευτούμε με πολιτικό κοντά στο τριήμερο του Αγίου Πνεύματος, τον Ιούνιο. Καιρός ήτανε... θα πούνε όλοι, Βρε δε με χαιρετάνε... θα πω εγώ Razz

Τίποτα βαρύ, λιτά πράματα. Μας αρέσουν οι απλότητες, αλλά δε θα το παίξουμε και εντελώς αδιάφοροι για το γεγονός... είπαμε, μπορεί να είναι πολιτικός γάμος, αλλά είναι γάμος, ένα δέσιμο μεταξύ δύο ψυχών.

Θα του δώσουμε μια μεν μετρημένη σημασία, αλλά με την αξία που θα ταιριάζει στην στιγμή... Θα φορέσουμε τα καλά μας, θα πάρουμε τις μαμάδες μας αγκαζέ και τους κολλητούς μας φίλους και θα πάμε μέχρι το Ναύπλιο. Θα έχουμε γύρω μας τα αγαπημένα μας πρόσωπα, θα βάλουμε τις βερούλες μας και μετά θα κάνουμε και ένα τραπέζι μεταξύ μας για το καλό, σε συνδυασμό με το μέρος και το πνεύμα του τριημέρου θα είναι όσο υπέροχα πρέπει. Wink

Από το Μάρτη κι όλας θα ξεκινήσω να μαζεύω χαρτιά και να ψάχνω τις ημερομηνίες, μιας και εγώ είμαι δημότης άλλης πόλης, ο άντρας μου άλλης πόλης, ο γάμος θα γίνει σε άσχετο δήμο απο τους δικούς μας, υπάρχει και ένα πολύ παλιό και ξεχασμένο διαζύγιο στο ενεργητικό μου και άρα έχω λίγο τρέξιμο παραπάνω, αλλά μέχρι τότε, όσο και να πείτε είμαι λιγάκι ανυπόμονη Smile και θέλω να ρωτήσω κάποια πραγματάκια.

Οπότε, όποια το έχει περάσει το γεγονός και ξέρει περί τα του δήμου Ναυπλίου, ας χτυπήσει τον κώδωνα! Very Happy


Καλό βράδυ κούκλες μου και σας ευχαριστώ και μόνο για το χρόνο σας!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την NeNaKi_Gr στις Τρι Φεβ 08, 2011 9:29 am, 1 φορά

32ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Κυρ Φεβ 06, 2011 10:07 pm

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria.tst έγραψε:Είναι ανάλογα τους δήμους. Σε κάποιους πολιτικός γάμος γίνεται μόνο πρωι, σε άλλους μόνο καθημερίνες και σε μερικούς όποτε θες αλλά χρεωνεται Smile.
Σε γνωστη μου, ή στον δήμο Πεύκης ή στον δήμο Αμαρουσιου (δεν θυμάμαι ακριβως) τους ζήτησαν 300 ευρώ για να γίνει ο γάμος Σάββατο.
Ενώ μια φίλη μου παντρευτηκε Σαββατο απόγευμα στον δήμο Ανοιξης χώρις χρεωση.
Οτι θέλει ο κάθενας κάνει.
pantreutika persu 25 ianouariou stin peuki, deutera prwi
oi gamoi ginontai ws ti 1 i 2 to mesiemeri, dn mas edwsan kamia epilogi gia savvato i vradu
emeis pantreutika me me tous duo martures, ti suzugo tou enos kai ta duo paidia pou tlk vaftisan to paidi
k fusika kai to mwraki mas paradipla
egw me ena wraiotato foremataki sto stul mou(metal-goth)dn eimai twn paradosewn, gelousame me tin prooptiki tou asprou forematos(agnotita ktl)tespa gia na min ta polulogw
ligoi kai kali meta ena mini fagopoti olwn emas stin penteli.dn metaniwnw tipote, gt dn eixe kanena noima gia mas o gamos.ligoi k kaloi k eniwtha k aneta(eimai kata tou gamou)goneis mou dn itan kalesmeni, oi goneis tou arnithikan na erthoun gt tous eidopoiisame otan dimosieutike i aggelia k oxi otan ksekinisame na vgaloume ta xartia.auta...

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

33ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Κυρ Φεβ 06, 2011 11:44 pm

AthinaKolovou

AthinaKolovou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω γλιτωσα το πανηγυρακι του θρησκευτικου λογω της εγγυμοσυνης που προεκυψε κ ετσι, πηγαμε κι εμεις στο Δημαρχειο με τους γονεις και τα αδελφια μας. Και ο γαμος εγινε απογευμα. Βασικα μας ρωτησαν τι ωρα θελαμε εμεις να γινει. Οι συγγενεις τωρα, στην βαφτιση που το θεωρω ποοοοοοοολυ χλωμο να γινει με γαμο οπως ειχαμε πει.. Το θεωρω ψιλοχαζο. Με ενα παιδι που εχει ηδη μεγαλωσει, να ντυθω νυφουλα και να παω. Σιγα μην στρωσουμε και κρεβατι να γελασει μαζι μας το πανελληνιο.. χαχαχα Και ετσι για την ιστορια, σας λεω και το κουφο, πως 7 το απογευμα παντρευτηκα και το ιδιο βραδυ στις 2 τη νυχτα εσπασαν τα νερα!!!! Προωρα φυσικα...

34ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Δευ Φεβ 07, 2011 12:00 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinaki84 έγραψε:Egw ekana politiko stin germania me to skeptiko pantreuomaste twra sta grigora kai xwris polla polla gia ta xartia kai me tin baptisi kanoume kai ton thriskeftiko kai ola ta parelkomena omws den mporousan na erthoun oi dikoi mou giati itan o mpampas mou sto nosokomeio.emeis edw kaname ena partaki tin alli mera giati o gamos itan kathimerini.egw imoun moni oi sygeneis tou antra mou itan giati menoun edw.meta apo ena mina pethane o mpampas mou perase o kairos kai twra sxediazame i mama mou diladi gamo kai baptisi gia dei kai auti kai na xarei omws prin apo enamisi mina exasa kai ekeini.kai twra den prokeite na kanw thriskeutiko giati poio einai to noima an den einai ekei oi goneis mou?gia autous tha to ekana poio poly kai to exw krima ston laimo mou pou den eidan telika tipota kai den peiran kamia xara.opote kane oti armozei ston xaraktira sou gia na peraseis omorfa ekeini tin mera afou ousiastika ekeini tha einai i mera tou gamou kai an ola pane kala tha kaneis kai glenti ston allo gamo.den kserw an me katalabainete alla me auta pou ezisa lew twra oti den aksizei na leme aaa tha to glentisoume ston allo gamo i tha erthoun oi goneis ston allo gamo.mporeis kalista na pareis kai tous goneis sou kai na bgeite meta etsi gia na xaroun kai ekeinoi ligo.

Αχ κοριτσάκι λυπήθηκα με την ιστορία σου... Να είσαι γερή και δυνατή και να μη νιώθεις τύψεις γιατί έκανες ό,τι καλύτερο μπορούσες ανάλογα με τις συνθήκες.
Έχεις δίκιο, κι εγώ αυτής της άποψης είμαι γενικά, αν μπορείς να χαρείς κάτι σήμερα μην το αναβάλεις αν μπορείς γιατί δεν ξέρουμε τι ξημερώνει!

35ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Δευ Φεβ 07, 2011 1:03 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καταρχας η ωρα η καλη η αν ηδη παντρευτηκατε να ζησετε.εδω στη ροδο μονο απογευμα παντρευουνε τα πρωινα οχι.
εγω στην θεση σου θα εκανα εναν πολιτικο ανοιξη,με τους οσους καλεσμενους στο δημαρχειο,και μετα θα εβρισκα ενα σπιτι καποοιου που να εχει αυλη η εστω μεγαλο μπαλκονι και θα εκανα ενα μπαρμπεκιου με 2 μεγαλες πιατελες σαλατες (βεβαια αναλογως τα ατομα) και μπολικα ποτα κ αναψυκτικα.
το θεμ αδν ειναι αν θα γινει πολιτικος η θρησκευτικος,ειναι να το κανεις ιδιαιτερο να το θυμασαι ετσω κ αν πας με τζιν.Εγω ειμαι σε γενικες γραμμες μοντερνα,αλλα το γαμο τν ηθελα παραδοσιακο.

36ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Δευ Φεβ 07, 2011 1:42 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΝΙΚΑΙΑΣ!

Αλήθεια;;;;;
Εγώ στον Πειραιά παντρεύτηκα και κάνανε γάμους ΜΟΝΟ κάθε Πέμπτη πρωί και ένα Σάββατο τον μήνα που φυσικά ήταν αδύνατον να προλάβεις θέση.

Πάντως κι εμείς είχαμε μόνο 6 άτομα μαζί μας.Ο μπαμπάς μου δεν ήρθε γιατί δούλευε και δεν είναι εύκολο να παρατάει δουλειές -αυτός θα την παράταγε αλλά εγώ δεν ήθελα για κάτι τόσο χαζό στην ουσία- η μαμά μου όμως δεν κρατήθηκε,πήρε ρεπό και έφτασε Αθήνα κανένα 3ωρο πριν τον γάμο και ξαναέφυγε το απόγευμα.Ούτε ο αδερφός μου ήρθε γιατί του είπα οτι δεν υπάρχει λόγος να αφήσει τη σχολή του και να έρθει Αθήνα απο την Πρέβεζα για 10 λεπτά και μια υπογραφή που είναι ο γάμος.
Μετά δεν κάναμε τίποτα ιδιαίτερο,έναν καφέ και ένα φαγητό.Αυτά.

37ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Δευ Φεβ 07, 2011 1:52 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια ενημερωτικα απλα δεν παντρευτήκαμε ακομα... Λέγαμε για αρχη του χρόνου αλλά λογω των εκλογων και των αλλαγων Δημάρχων Αντιδημάρχων, δεν εβγαζα ακρη σε ποιον δήμο μπορουσαμε να πάμε ωστε να γίνει ο γαμος Σαββατο. Ουτε ακομα εχω βρει καποιον οποτε το εχουμε τρενάρει. Εαν γνωρίζετε κάτι, μου λέτε...
Ευχαριστώ για τις ευχες πάντως Wink

38ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Δευ Φεβ 07, 2011 2:13 am

eleni_23

eleni_23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
emeis pou pantreutikame me politiko pigame monoi mas kai autoi pou balan upografes den thelame kanenan.oso gia ta rouxa apla pragmata.einai oso pio aplo mporeis na to fantasteis diarkei mono ena tetarto mpainoun oi upografes kai tsoup eisai pia pantremenos. oso gia tis imerominies kai i dikes mas den sumbadizan eprepe na ginei noris o politikos giati imoun eguos kai etsi egine tuxaia imerominia.

39ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Δευ Φεβ 07, 2011 6:10 am

vasso

vasso
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dinaki88 έγραψε:
maria.tst έγραψε:Είναι ανάλογα τους δήμους. Σε κάποιους πολιτικός γάμος γίνεται μόνο πρωι, σε άλλους μόνο καθημερίνες και σε μερικούς όποτε θες αλλά χρεωνεται Smile.
Σε γνωστη μου, ή στον δήμο Πεύκης ή στον δήμο Αμαρουσιου (δεν θυμάμαι ακριβως) τους ζήτησαν 300 ευρώ για να γίνει ο γάμος Σάββατο.
Ενώ μια φίλη μου παντρευτηκε Σαββατο απόγευμα στον δήμο Ανοιξης χώρις χρεωση.
Οτι θέλει ο κάθενας κάνει.
pantreutika persu 25 ianouariou stin peuki, deutera prwi
oi gamoi ginontai ws ti 1 i 2 to mesiemeri, dn mas edwsan kamia epilogi gia savvato i vradu
emeis pantreutika me me tous duo martures, ti suzugo tou enos kai ta duo paidia pou tlk vaftisan to paidi
k fusika kai to mwraki mas paradipla
egw me ena wraiotato foremataki sto stul mou(metal-goth)dn eimai twn paradosewn, gelousame me tin prooptiki tou asprou forematos(agnotita ktl)tespa gia na min ta polulogw
ligoi kai kali meta ena mini fagopoti olwn emas stin penteli.dn metaniwnw tipote, gt dn eixe kanena noima gia mas o gamos.ligoi k kaloi k eniwtha k aneta(eimai kata tou gamou)goneis mou dn itan kalesmeni, oi goneis tou arnithikan na erthoun gt tous eidopoiisame otan dimosieutike i aggelia k oxi otan ksekinisame na vgaloume ta xartia.auta...


α κανατε και φαγοποτι??? εμεωα πηγε στη δουλεια ο αντρασ μου και γω στην παραλια για καφε επισης ο αδελφος μου που ηταν μαρτυρασ ειρθε με το μαγιο το αγορι μου... ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 328109

40ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Τρι Φεβ 08, 2011 7:12 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasso έγραψε:
dinaki88 έγραψε:
pantreutika persu 25 ianouariou stin peuki, deutera prwi
oi gamoi ginontai ws ti 1 i 2 to mesiemeri, dn mas edwsan kamia epilogi gia savvato i vradu
emeis pantreutika me me tous duo martures, ti suzugo tou enos kai ta duo paidia pou tlk vaftisan to paidi
k fusika kai to mwraki mas paradipla
egw me ena wraiotato foremataki sto stul mou(metal-goth)dn eimai twn paradosewn, gelousame me tin prooptiki tou asprou forematos(agnotita ktl)tespa gia na min ta polulogw
ligoi kai kali meta ena mini fagopoti olwn emas stin penteli.dn metaniwnw tipote, gt dn eixe kanena noima gia mas o gamos.ligoi k kaloi k eniwtha k aneta(eimai kata tou gamou)goneis mou dn itan kalesmeni, oi goneis tou arnithikan na erthoun gt tous eidopoiisame otan dimosieutike i aggelia k oxi otan ksekinisame na vgaloume ta xartia.auta...


α κανατε και φαγοποτι??? εμεωα πηγε στη δουλεια ο αντρασ μου και γω στην παραλια για καφε επισης ο αδελφος μου που ηταν μαρτυρασ ειρθε με το μαγιο το αγορι μου... ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 328109

auta einai...
twra zilepsa...etsi dn tirisame ta ethima kai gi'auto xwrisame..dn mas eriksan kai ruzi dn rizwsame gmt!
o aderfos sou ola ta lefta!
nai tote etrwga kai kreas kai pigame gia kopsidia..iou ntropis pramata:p

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

41ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Τρι Φεβ 08, 2011 9:17 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sou eyxomai me to kalo...!!!!egw pantreytika twra to septemvri pou mas perase sto dimarxeio tou ag.iwanni renti deytera prwi....alla eixan k mia mera tis vdomadas apogeyma..paraskeyi nomizw...egw forousa ena leyko forema se styl arxaioelliniko(emoiaze arketa me nyfiko)kai o antras mou leyko lino koustoumaki....kai eixame kammia 30 atoma....kai to vrady kaname ena gamilio party me liga akomi atoma se ena kafe-bar pou syxnazoume...apla na eiste o eaytos sas kai na kanete kati pou 8a sas antiprwsopeyei....egw toulaxiston ayto i8ela...

42ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Τρι Φεβ 08, 2011 3:19 pm

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
26/6 Αρραβωνιαστίκαμε, 9/9 παντρευτίκαμε στο Δήμο Περιστερίου.Δεν είπαμε τίποτα σε κανέναν γιατί θέλαμε να είμαστε οι δυό μας και κανείς άλλος...στη συνέχεια γιορτάσαμε σε πολύ ωραία καφετέρια με wedding wafle αστειεύομαι καφεδάκι και πήραμε και μία βάφλα έτσι για να γλυκαθούμε.Φώρεσα το φόρεμα του αρραβώνα και ο άντας μου τζιν και λευκό μπλουζάκι.Πολύ τυπική διαδικασία αλλά εξίσου ευχάριστη!Όταν το ανακοινώσαμε οι δικοί μου χάρηκαν και μου είπαν πως είναι ευτυχισμένοι για εμάς...οι δικοί του ούτε καν που μας ευχήθηκαν(χαχαχα)...ούτε λόγος για δώρα κλπ κλπ.Σκεφτόμασταν να κάνουμε θρησκευτικό τον Ιούνιο αλλά το θεωρώ(ειδικά στις μέρες μας)περιττό και έτσι αποφασίσαμε να γιορτάσουμε στις 26 που είναι τα γενέθλεια του άντρα μου περίπου 30 άτομα σε μιά μικρί ταβερνούλα έτσι για να μας ευχηθούν και για το "καλό"...Σου εύχομαι με το καλό και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!

43ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Τετ Φεβ 09, 2011 1:09 am

chalkiamaria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ego ekana poliko gamo stis 26 dekembriou 2009. ego forousa ena fouksia forema kai o antras mou tzin poukamiso kai dermatino apo pano. eimastan mono emeis oi goneis tou kai oi goneis mou. kanenas allos. outos i allos tha erthoun oloi ston thriskeutiko pou atha kano mono kai mono gia na mou baftisei o papas to paidi allios den ginetai leei. mpourdes lefta thelei na parei. telos panton an exeis skopo na kaneis thriskeutiko min angxonesai gia ton politiko. oute 5 lepta den krataei. i ora na kali na einai.

44ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Τετ Φεβ 09, 2011 11:13 pm

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vre kali mou pigaine se alli ekklisia:p
kaneis olokliro thriskeutiko gia na vaftiseis to paidi?
emas dn mas rwtisan kan an kseroume oti kanoun k gamous:p

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

45ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ Πεμ Φεβ 10, 2011 12:23 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις πηγαμε και παντρευτικαμε και μετα πηγα για δουλεια!φορουσα ενα εμπριμε φουστανι και ο αντρας μου κουστουμι. ηταν μονο οι γονεις, τα αδερφια και οι κουμπαροι. το βραδυ βγηκαμε και το γλεντισαμε με ολους μας τους φιλους!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις