Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να κ ένα καλό της πάνας! Είναι φορητή τουαλέτα! Καλημερα

adore3

adore3
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γειά σας μανούλες.κατερίνες τι ώρα κοιμήθηκαν τελικά τα βλασταρακια?εμείς ευτυχώς το λύσαμε το θέμα του ύπνου.νωρίς νωρίς για νάνι..μου ξύπνησε κατά τις τρεις μόνο κ φώναξε 'μαμά τρόμαξα'..της χάιδεψα τα μαλακια κ κοιμήθηκε αμέσως.τι όνειρα να βλέπουν άραγε κ τρομάζουν κιόλας.στο θέμα των αντρών:τι μυστήρια τραίνα όντως ρε παιδί μου.δεν τους πιάνεις πουθενά κ όντως μετά από κάθε τσακωμό με κυνηγάει να με στριμώξει χα χα χα.κορίτσια μου σε λίγο φεύγω για δουλίτσα.καλή μέρα σε ολεεεεεςςς.ααα νέα δεν εχω ακόμα από την συνέντευξη.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλησπερα κοριτσια ναι ειναι γεγονος αντορ μετα απο καθε τσακωμο μας κυνηγανε χαχαχχα μαμαγοριου εγω την πανα το βραδυ δεν μπορω να της τη κοψω ακομα κανει παρα πολλα ασε π αμα ξυπνησει δεν ξανακοιμαται πηρε απο μενα σε αυτο.Μ πε ο γιατρος την ανοιξη παλι δεν πειραζει η αμα δω οτι μειωνετε το χειμωνα.αντορ καλη επιτυχια στον συζηγο,Κατερινες τι κανετε?Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 8 415870 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 8 415870 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 8 415870 

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Adore μακάρι να τον πάρουν να ηρεμησετε ομαδικώς...
Ο δικός μου αν κοιμηθεί μεσημέρι όπως σας έχω ξανάγράψει το βράδυ κοιμάται αργά...τι να κανείς;
Λένε για αυστηρή ρουτίνα μες στη μέρα κάποιοι αλλα εφόσον εγώ η ίδια δεν είμαι κ τόσο του προγράμματος κ είμαι γενικά χύμα πως θα επιβάλλω στο παιδί το πρόγραμμα; Μην όνειροβατουμε κιόλας, ε;
Ποιο γάλα τους δίνετε;

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kaatrin έγραψε:Adore μακάρι να τον πάρουν να ηρεμησετε ομαδικώς...
Ο δικός μου αν κοιμηθεί μεσημέρι όπως σας έχω ξανάγράψει το βράδυ κοιμάται αργά...τι να κανείς;
Λένε για αυστηρή ρουτίνα μες στη μέρα κάποιοι αλλα εφόσον εγώ η ίδια δεν είμαι κ τόσο του προγράμματος κ είμαι γενικά χύμα πως θα επιβάλλω στο παιδί το πρόγραμμα; Μην όνειροβατουμε κιόλας, ε;
Ποιο γάλα τους δίνετε;
Εχει μια λογικη αυτο π λες και εμενα κοιμαται 11μιση 12 αλλα δεν μ πειραζει γιατι αμα κοιμηθει πιο νωρις ξυπναει απ τις 6 οποτε καλυτερα αργα αλλα μεσημερι παντα υπνο,εγω της δινω το νουνου κιντ κ το νεσλακ πως το λενε δεν θυμαμαι αν της δοσω τ πινει.πριν γινει 2 της εδινα το αντβανς

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο δικός μου κ στις 8 το βράδυ να κοιμηθεί ξυπνάει την επόμενη στις 10.30 περίπου .από όταν ήρθε το μωρό συνήθως ξυπνά μες στη νύχτα κ έρχεται στο κρεβάτι μας.αλλα κοιμάται αμέσως.
Κι εγώ νουνου κ νεσλακ του δίνω .το φρέσκο δε το θέλει.γι'αυτό ρώτησα.

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ...ΟΥΦ!!!ADORE3 ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΖΗΓΟ...ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΟΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΑΝΤΡΕΣ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΚΑΘΩΣ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ ΤΗ ΣΚΟΝΗ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ 2 ΚΑΙ ΚΡΙΘΗΚΑΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΓΑΛΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΠΙΝΕΙ ΕΝΑ APTAMIL ΣΕ ΧΑΡΤΙΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΩΝ...ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΕΙ....ΟΛΑ ΤΑ ΝΗΠΙΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΖΟΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ??

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ...ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ...ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΑΩ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΝΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΨΩ ΠΑΝΑ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΑΚΟΜΑ...ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΟΛΑ ΣΤΡΑΦΙ...

adore3

adore3
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερουδια...έκλεψα λίγο χρόνο στην δουλειά κ βρήκα λιιιιιγο σήμα να στείλω.καλά catty ένα εχω να πω, θεά.elitsa τελικά μάλλον δεν τα βλέπει καλά τα πράγματα ο άντρας μου με την δουλειά.δεν τους είδε πολύ πρόθυμους θα δείξει.εύχομαι στον άντρα σου με την σειρά μου να βρει σύντομα μια καλή δουλειά.εμείς πίνουμε το advance το φρέσκο.αλλά δεν είμαι σίγουρη γιατί είχα ακούσει διάφορα για αυτην την εταιρεία.της πήρα το όλυμπος το παιδικό επειδή είναι βιολογικό κ τρελάθηκε.το σταμάτησα όμως γιατί είναι πανακριβο.αχ Ελλαδιτσα μας έφαγες.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα σημερα ειναι πολυ ζωηρη αυτη κοριτσια αντορ υπομονη ευχομαι σετολους τς ανεργους μπαμπαδες μια δουλεια.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελικα αυτοί οι παιδιατροι θα συμφωνήσουν σε κατι; Εμένα μου είπε το γάλα σε σκόνη αν μπορούμε να το δίνουμε μέχρι να γίνει τριων!! Εμένα ειναι γάλατου εγω παίρνω το ολυμπος με χαμηλά λιπαρά για εμένα και πίνει και η κόρη μου απο το ποτήρι μου
Αχ καλα με το γάλα, με το φαγητο πως θα τη στρωνω!!!
Adore ευχαριστω για το κοπλιμεντο, η φωτογραφία είχε σχέση με ενα αλλο θέμα, δεν μου τη βαρεσε ξαφνικά
Να ξανά ευχηθώ σε όλους τους μπαμπάδες καλές δουλειές για να φέρνουν λεφτα για τα παιδάκια μας Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 8 417472 

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμας μεχρι τ 1ετος μας εδεινε μετα εβαπορε,αλλα ν σ πω εγω φρεσκο δν παιρνω απο τοτε π ενας φιλος μας ειπε οτι δν ειναι καλα δουλευει σε γνωστη εταιρια εμενα μαρεσει πολυ ειδικα τ αντβανς ειναι τελειο επιν τ κιτρινο λογωτευαισθησιας στ λακτοζη,Οταν εκανε ο ενας απ τς αδερφους μου εγχειπηση στ καρδια στ ωνασιο μας ειχαν πει τ καλυτερο ειναι της μεβγαλ κ οντως ειναι ελαφρυ γαλα

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιμηθηκε η μικρη κοριτσια ουφ αυριο φασολαδα θα κανω,και εχω κ κατι νευρα κ ο αντρουλης μ κ τν συγκρατω εχει να κανει μ τ γυναικα τ αδερφου τ λεπτο τ θεμα

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ....ΕΜΕΝΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΓΑΛΑ ΣΚΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 2 ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ 2Ο ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ...ΚΡΙΘΗΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΙΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΥΖΗΓΩΝ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...!!!!ΕΧΩ ΕΓΩ ΕΔΩ ΔΙΛΑ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΑΝ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΕΠΛΕΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελικά ειναι αυτο το δήθεν της "Αγίας" ελληνικής οικογένειας , καταπιέζει πολυ κόσμο...

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα κοριτσια δν τ παινευομαι αλλα εχω ενα πεθερο κ ενα αντρα χρυσαφι,παντα μ στηριζαν κ στς σπουδες κ σολα.το θεμα εδω ειναι,η συνηφαδα ειναι τεμπετκα δν θελει παιδια την ταιζει η πεθερα μ γιατι βαριετε αυτη κ εμεις μετα ακουμε τ γκρινια δν μπορω ν τν ταιζω εχει σπιτι απλα λυπαμαι τ γιο μ κ καταλαβαινετε τ γινετε.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θέλω να οργανώσω ένα σωρό πράγματα προτού πάω στη δουλειά κ βαριέμαι!!! Κ πρώτα από όλα την τράπεζα γάλακτος που πρέπει να ξεκινήσω άμεσα.είμαι σίγουρη πως θα χρειαστεί κ συμπλήρωμα.θα δείξει!
Ωστόσο ο γκωγκος όλο λέει σχολείο κ σχολείο! Ευτυχώς που ξυπνάει αργά κ δε θα με βλέπει να φεύγω.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kaatrin έγραψε:Θέλω να οργανώσω ένα σωρό πράγματα προτού πάω στη δουλειά κ βαριέμαι!!! Κ πρώτα από όλα την τράπεζα γάλακτος που πρέπει να ξεκινήσω άμεσα.είμαι σίγουρη πως θα χρειαστεί κ συμπλήρωμα.θα δείξει!
Ωστόσο ο γκωγκος όλο λέει σχολείο κ σχολείο! Ευτυχώς που ξυπνάει αργά κ δε θα με βλέπει να φεύγω.
Πωπω κουραση τ να κανεις ρε συ αρμεγε καατριν αρμεξτε γιατι χανομαστε χαχαχα.ο γιωργος θα παει η οχι σχολειο

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ δεν το είχα στο μυαλο μου καθόλου να βγάζω με το θηλαστρο αλλα να που και σε αυτο θα πάμε παράλληλα. Η δικια μου δεν ζητά παιδικό, αλλα νομίζει οτι πηγαίνω εγω σχολείο και θέλει να την παίρνω μαζι μου.
Νομίζω πάντως οτι η καλύτερη ηλικία ειναι τα 3 και για παιδικό ίσως και για αδελφάκι

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οποτε κατυ ειμαι μεσα στα ορια σ τ χρονικα χαχαχα.κ εγω για αδελφακι σε 2 χρονακια λεω να μαζεψω κανα φραγκο γιατι ο γιατρος μ πηγε σ ιδιωτικο γαμωτι.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νατάσσα ο Γιώργος αν θα πάει θα έρθει στον παιδικό που δουλεύω εγώ αλλα θα το καθυστέρησω λόγω ιωσεων κ επειδή θα με εμποδίζει στη δουλειά γιατί θα είναι μικρότερος από τα αλλα.λέω μετά τα Χριστούγεννα αλλα θα δείξει.ίσως νωρίτερα ίσως αργότερα.
Είδες καττυ...από την αρχή είχαμε καρμικη σχέση εμείς οι δύο!!
Θα συμφωνήσω.στα 3 είναι Καλύτερα ΝΑ πηγαίνουν.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι καατριν τ καταλαβαινω κ ειναι πιο καλα πιστευω ετσι οπως τ σκεφτεσε,ναι στα 3 αντε μακαρι τ χρονου να μας παρυν

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια κ στα ζουζουνια σας τ κανετε?ζεστη σημερα πολυ ουφ,ξεκλεψα λιγο χρονο κ μπηκα απ τ κινητο μ,αλλα με περιμενει η κορη μ για ποδοσφαιρο χαχαχα φιλακιααα

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζέστη κ ποδόσφαιρο τέλειος συνδυασμός!
Τα παιδιά όμως πάντα έχουν όρεξη!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kaatrin έγραψε:Ζέστη κ ποδόσφαιρο τέλειος συνδυασμός!
Τα παιδιά όμως πάντα έχουν όρεξη!
Εμενα μου λες το νοιωσα χαχαχαχα και ξυπνησε με μια γκρινια τωρα αλλο πραμα ουτε φαι θελει ουτε τπτ

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις