Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
176 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 176 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
olga86 έγραψε:το καταλαβαινω οτι ειναι πολυ δυσκολο αλλα σας παρακαλω μην λεμε στην κοπελα πραγματα που δε ισχυουν.και να ειναι καθυστερημενη η συλληψη δεν δικαιολογει την μη αυξηση της χοριακης.αυτο που ισχυει ειναι πως μετα τις 6000 μοναδες ανεβαινει πιο αργα δλδ μπορει νσ διπλασιαστει σε 3 με 4 μερες.παρολα αυτα μην απελπιζεσαι,σε φιλη μου ανεβαινε με το σταγονομετρο εκανε εξεταση ανα 2 μερες και οι μοναδες της ηταν 6000 8000 10000 εκλαιγε ολη μερα και οταν πηγε στον γιατρο ακουσε τον μαγικο ηχο της καρδουλας και κανεις δε το πιστευε.ειναι σπανια περιπτωση αλλα μη χανεις την πιστη σου ευχομαι οτι καλυτερο.
Ολγα μου εγώ ίσα ίσα της είπα οτι μπορεί και να έχει δικιο ο γιατρός της. Αλλά να σου πώ και κάτι τελευταίο? Διάγνωση απ' το τηλέφωνο δεν θα μου άρεσε να κάνει ο γιατρός μου και μάλιστα για κάτι τόσο σοβαρό....Κι αν όντως είναι όπως τα λέει, γιατι να αφήσει την κοπέλα 2 μέρες να βασανίζεται? Να κόψει τον κ@@ο του να βρεί χρόνο....ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΔΩ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:
olga86 έγραψε:το καταλαβαινω οτι ειναι πολυ δυσκολο αλλα σας παρακαλω μην λεμε στην κοπελα πραγματα που δε ισχυουν.και να ειναι καθυστερημενη η συλληψη δεν δικαιολογει την μη αυξηση της χοριακης.αυτο που ισχυει ειναι πως μετα τις 6000 μοναδες ανεβαινει πιο αργα δλδ μπορει νσ διπλασιαστει σε 3 με 4 μερες.παρολα αυτα μην απελπιζεσαι,σε φιλη μου ανεβαινε με το σταγονομετρο εκανε εξεταση ανα 2 μερες και οι μοναδες της ηταν 6000 8000 10000 εκλαιγε ολη μερα και οταν πηγε στον γιατρο ακουσε τον μαγικο ηχο της καρδουλας και κανεις δε το πιστευε.ειναι σπανια περιπτωση αλλα μη χανεις την πιστη σου ευχομαι οτι καλυτερο.
Ολγα μου εγώ ίσα ίσα της είπα οτι μπορεί και να έχει δικιο ο γιατρός της. Αλλά να σου πώ και κάτι τελευταίο? Διάγνωση απ' το τηλέφωνο δεν θα μου άρεσε να κάνει ο γιατρός μου και μάλιστα για κάτι τόσο σοβαρό....Κι αν όντως είναι όπως τα λέει, γιατι να αφήσει την κοπέλα 2 μέρες να βασανίζεται? Να κόψει τον κ@@ο του να βρεί χρόνο....ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΔΩ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!

Respect Respect Respect 

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:Μπορεί ο γιατρός σου να έχει δίκιο. Να σου πώ κάτι όμως? Εγώ δεν θα ξαναπήγαινα σ' αυτόν. Γιατι ρε φίλε δεν μπορεί να σου λέει κάτι τέτοιο πρίν καν χάσεις το παιδάκι. ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑΣ!!!!Πλάκα μας κάνει ο τύπος? Αυτά στα λέει για να σου ανεβάσει το ηθικό?Πάρε τώρα τηλ την άλλη γυναικολόγο....
ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΣΕ ΛΙΓΟ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ..!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..!!!ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ....???ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΧΑΜΗΛΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΛΙΝΔΟΜΗ..??

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofakiz έγραψε:
roodie έγραψε:Μπορεί ο γιατρός σου να έχει δίκιο. Να σου πώ κάτι όμως? Εγώ δεν θα ξαναπήγαινα σ' αυτόν. Γιατι ρε φίλε δεν μπορεί να σου λέει κάτι τέτοιο πρίν καν χάσεις το παιδάκι. ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑΣ!!!!Πλάκα μας κάνει ο τύπος? Αυτά στα λέει για να σου ανεβάσει το ηθικό?Πάρε τώρα τηλ την άλλη γυναικολόγο....
ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΣΕ ΛΙΓΟ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ..!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..!!!ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ....???ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΧΑΜΗΛΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΛΙΝΔΟΜΗ..??
Μπορεί να έχεις μπορεί και όχι. Γι αυτό σου λέω πήγαινε ΤΩΡΑ σ' ένα γιατρό. ΑΣΕ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟ. Για να δεις αν παίρνει να κάνεις κάτι. Και μην ξεχάσεις να πάρεις όλες τις χωριακές μαζί σου. ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΦΟΥΛ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Wink Wink Wink Wink Wink 

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σιγουρα ειναι μαλακια αυτο που της ειπε αλλα πραγματικα περα απο ψυχολογικη υποστηριξη δε μπορει να της κανει κατι αλλο τωρα.δινει χρονο στο σωμα της για να δει τελικα τι θα γινει.και υπερηχο να της κανει δε θα καταλαβει τωρα τι γινεται.διαγνωση επισης δεν πρεπει να κανει ουτε ομως και να της δινει ελπιδες ψευτικες.

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
olga86 έγραψε:το καταλαβαινω οτι ειναι πολυ δυσκολο αλλα σας παρακαλω μην λεμε στην κοπελα πραγματα που δε ισχυουν.και να ειναι καθυστερημενη η συλληψη δεν δικαιολογει την μη αυξηση της χοριακης.αυτο που ισχυει ειναι πως μετα τις 6000 μοναδες ανεβαινει πιο αργα δλδ μπορει νσ διπλασιαστει σε 3 με 4 μερες.παρολα αυτα μην απελπιζεσαι,σε φιλη μου ανεβαινε με το σταγονομετρο εκανε εξεταση ανα 2 μερες και οι μοναδες της ηταν 6000 8000 10000 εκλαιγε ολη μερα και οταν πηγε στον γιατρο ακουσε τον μαγικο ηχο της καρδουλας και κανεις δε το πιστευε.ειναι σπανια περιπτωση αλλα μη χανεις την πιστη σου ευχομαι οτι καλυτερο.
ΑΜΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΠΟΙΟ ΘΑΥΜΑ....

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:
sofakiz έγραψε:
roodie έγραψε:Μπορεί ο γιατρός σου να έχει δίκιο. Να σου πώ κάτι όμως? Εγώ δεν θα ξαναπήγαινα σ' αυτόν. Γιατι ρε φίλε δεν μπορεί να σου λέει κάτι τέτοιο πρίν καν χάσεις το παιδάκι. ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑΣ!!!!Πλάκα μας κάνει ο τύπος? Αυτά στα λέει για να σου ανεβάσει το ηθικό?Πάρε τώρα τηλ την άλλη γυναικολόγο....
ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΣΕ ΛΙΓΟ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ..!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..!!!ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ....???ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΧΑΜΗΛΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΛΙΝΔΟΜΗ..??
Μπορεί να έχεις μπορεί και όχι. Γι αυτό σου λέω πήγαινε ΤΩΡΑ σ' ένα γιατρό. ΑΣΕ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟ. Για να δεις αν παίρνει να κάνεις κάτι. Και μην ξεχάσεις να πάρεις όλες τις χωριακές μαζί σου. ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΦΟΥΛ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Wink Wink Wink Wink Wink 
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΤΕ....

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
olga86 έγραψε:σιγουρα ειναι μαλακια αυτο που της ειπε αλλα πραγματικα περα απο ψυχολογικη υποστηριξη δε μπορει να της κανει κατι αλλο τωρα.δινει χρονο στο σωμα της για να δει τελικα τι θα γινει.και υπερηχο να της κανει δε θα καταλαβει τωρα τι γινεται.διαγνωση επισης δεν πρεπει να κανει ουτε ομως και να της δινει ελπιδες ψευτικες.
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ..ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ..!!ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ...!!!!ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΗ ΜΕΓΑΛΗ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ....

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τοτε μη τον αδικεις τον γιατρο σου.πραγματικα δε νομιζω οτι μπορει να κανει κατι.

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
olga86 έγραψε:τοτε μη τον αδικεις τον γιατρο σου.πραγματικα δε νομιζω οτι μπορει να κανει κατι.
ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΔΙΚΩ...ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ....!!ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΕΡΘΕΙ ΤΕΛΕΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΩ ΕΚΕΙ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΑΣΑΨΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ..!!!

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
roodie έγραψε:Δηλαδή ο τύπος σήκωσε τα χέρια ψηλά από τώρα χωρίς καν να το προσπαθήσετε????ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΓΝΟΜΕΤΡΟ.......!!!!` - Σελίδα 2 679259 ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΓΝΟΜΕΤΡΟ.......!!!!` - Σελίδα 2 679259 ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΓΝΟΜΕΤΡΟ.......!!!!` - Σελίδα 2 679259 ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΓΝΟΜΕΤΡΟ.......!!!!` - Σελίδα 2 679259 ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΓΝΟΜΕΤΡΟ.......!!!!` - Σελίδα 2 679259 ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΓΝΟΜΕΤΡΟ.......!!!!` - Σελίδα 2 679259 ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΓΝΟΜΕΤΡΟ.......!!!!` - Σελίδα 2 679259 ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΓΝΟΜΕΤΡΟ.......!!!!` - Σελίδα 2 679259 ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΓΝΟΜΕΤΡΟ.......!!!!` - Σελίδα 2 679259 ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΓΝΟΜΕΤΡΟ.......!!!!` - Σελίδα 2 679259 ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΓΝΟΜΕΤΡΟ.......!!!!` - Σελίδα 2 679259 
Να προσπαθησουν τι ακριβως??? Τι μπορει να κανει ας πουμε ο γιατρος???

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν είμαι γιατρός και δεν μπορώ ούτε να κρίνω ούτε να πώ τι ακριβώς μπορεί να κάνει. ΕΝΑ ραντεβού όμως άμεσα θα μπορούσε να κλείσει στην κοπέλα, και να κάνει έστω και έναν απλό υπέρηχο για να μην νομίζει η γυναίκα οτι την ξεπετάει.Για να δεί αν η χωριακή συμβαδίζει και με τον υπέρηχο? ΙΣΩΣ δεν ξέρω αν κι αυτό είναι εφικτό. Πρακτικά ίσως και να μην μπορεί να κάνει και πολλά....Πάντως για μένα δεν είναι και τακτική να κάθεται η κοπέλα 2 μέρες σπίτι και να κλαίει τη μοίρα της!!!!

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λες ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ. εκει αναφερομαι. τι να προσπαθησει ο γιατρος δηλαδη??
Αλλο πραγμα αυτα που περιγραφεις, οκ. και συμφωνω. αλλά τι να προσπαθησει? να κρατησει το εμβρυο με το ζορι?? στο χερι του ειναι?

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αλλωστε στην 7η εβδομαδα ειναι. θα επρεπε να ειναι πανω απο 15.000 η χοριακη πλεον. μην της φουσκωνετε τα μυαλα.θα ειναι χειροτερα μετα.
ολα μεσα στη ζωη ειναι

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι βέβαια. Φυσικά και δεν είναι στο χέρι του από ένα σημείο και μετά. Αλλά ρε κορίτσι μου να πάει απο κει και να την δεί. Όχι απ' το τηλέφωνο!

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:Δεν είμαι γιατρός και δεν μπορώ ούτε να κρίνω ούτε να πώ τι ακριβώς μπορεί να κάνει. ΕΝΑ ραντεβού όμως άμεσα θα μπορούσε να κλείσει στην κοπέλα, και να κάνει έστω και έναν απλό υπέρηχο για να μην νομίζει η γυναίκα οτι την ξεπετάει.Για να δεί αν η χωριακή συμβαδίζει και με τον υπέρηχο? ΙΣΩΣ δεν ξέρω αν κι αυτό είναι εφικτό. Πρακτικά ίσως και να μην μπορεί να κάνει και πολλά....Πάντως για μένα δεν είναι και τακτική να κάθεται η κοπέλα 2 μέρες σπίτι και να κλαίει τη μοίρα της!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑΤΟ ΕΝΤΑΞΕΙ...ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ..???ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ..???ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.....

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειλικρινά σου μιλάω, δεν ξέρω κάτι τέτοιο....Αλλά έχω ακούσει ας πούμε οτι στο εργαστήριο μπορεί να γίνει και λάθος. Γι αυτό σκέφτομαι με το φτωχό μου μυαλό οτι αν σου έκανε εναν υπέρηχο θα έβλεπε την ανάπτυξη του εμβρύου.

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:Ειλικρινά σου μιλάω, δεν ξέρω κάτι τέτοιο....Αλλά έχω ακούσει ας πούμε οτι στο εργαστήριο μπορεί να γίνει και λάθος. Γι αυτό σκέφτομαι με το φτωχό μου μυαλό οτι αν σου έκανε εναν υπέρηχο θα έβλεπε την ανάπτυξη του εμβρύου.
αυτο ειναι που με πνιγει....το οτι σκεφτομαι τι θα μπορουσα να εχω κανει ειτε εγω ειτε αυτοσ για να το σωσουμε....αν δηλαδη υπαρχει κατι που θα μπορουσαμε να κανουμε...!!!!

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γι' αυτό πρότεινα να πάρεις και δεύτερη γνώμη και μάλιστα άμεσα. Τουλάχιστον να μπορείς να πείς οτι το προσπάθησες...

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:Γι' αυτό πρότεινα να πάρεις και δεύτερη γνώμη και μάλιστα άμεσα. Τουλάχιστον να μπορείς να πείς οτι το προσπάθησες...
αυτο εχω σκοπο να κανω..την επερνα τηλ την γιατρο και δεν απαντουσε...!!της εστειλα και μηνυμα..θα την ξαναπαρω πιο μετα παλι....!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XaroulaTs έγραψε:Αλλωστε στην 7η εβδομαδα ειναι. θα επρεπε να ειναι πανω απο 15.000 η χοριακη πλεον. μην της φουσκωνετε τα μυαλα.θα ειναι χειροτερα μετα.
ολα μεσα στη ζωη ειναι
Ακουγεται πολυ σκληρο, αλλα συμφωνω...
Εξαλλου, για να δει καρδια πρεπει η χοριακη να ειναι πανω απο 15.000... Εγω μαλιστα απορω πως με τοσο χαμηλη χοριακη ειδε και σακο ο γιατρος...Σακο βλεπουμε μετα τις 5.000..
Νομιζω οτι πρεπει να πας αμεσα για υπερηχο,και παρακολουθηση γιατι αυτου του ειδους η αυξηση χοριακης μπορει να κρυβει αλλα πραγματα...Οκ ειναι τρομακτικα ολα αυτα, αλλα εφοσον ζητας τη γνωμη μας....
Επειδη ομως πιστευω στα θαυματα, ευχομαι πραγματικα να σου συμβει ενα...

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τωρα διαβασα το ποστ σου!!!εχε πιστη και δυναμη!!!ολα θα πανε καλα!!!!
σου ευχομαι ολοψυχα να ακουσετε καρδουλα και οοολα να πανε κατ ευχη!!!!!!!!!

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ σοφακι οπως και να εχει το πραγμα αυτη τη στιγμη παιρνας μια πολυ ασχημη φαση... κατσε και προσευχησου κοριτσι μου και μη χανεις τις ελπιδες σου αλλα να εισαι προετοιμασμενη για καθε ενδεχομενο! η φυση προνοει για τα παντα και να ξερεις εφοσον εμεινες εγκυος μια φορα θα μεινεις παλι και συντομα.. ειναι πολυ σκληρο αλλα συμβαινουν και αυτα δυστυχως αλλα τπτ δεν τελειωσε ακομα! καλη τυχη!

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pigkoulinaki έγραψε:τωρα διαβασα το ποστ σου!!!εχε πιστη και δυναμη!!!ολα θα πανε καλα!!!!
σου ευχομαι ολοψυχα να ακουσετε καρδουλα και οοολα να πανε κατ ευχη!!!!!!!!!
μαλλον πως για να γινει αυτο θα πρεπει να γινει ενα θαυμα.....ελπιζουμε λοιπον σε ενα θαυμα...!!!!!αυριο θα ξερουμε παντως πια θα ειναι τα αποτελεσματα...!!!!

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoulagal έγραψε:αχ σοφακι οπως και να εχει το πραγμα αυτη τη στιγμη παιρνας μια πολυ ασχημη φαση... κατσε και προσευχησου κοριτσι μου και μη χανεις τις ελπιδες σου αλλα να εισαι προετοιμασμενη για καθε ενδεχομενο! η φυση προνοει για τα παντα και να ξερεις εφοσον εμεινες εγκυος μια φορα θα μεινεις παλι και συντομα.. ειναι πολυ σκληρο αλλα συμβαινουν και αυτα δυστυχως αλλα τπτ δεν τελειωσε ακομα! καλη τυχη!
vasoulagal σε ευχαριστω για την καλη τυχη που μου ευχεσαι...απο το στομα σου και στου θεουλη το αυτι γλυκια μου....βασικα καπου στο βαθος του μυαλου μου υπαρχει ακομα μια ελπιδα..!!!δεν ξερω τι θα γινει....το οτι εμεινα εγκυοσ σιγουρα ειναι πολυ θετικο...αλλα το περιμενα πως και πως και επισης το προσπαθησα τοσο πολυ....γι αυτο μου φενετε αδικια ολο αυτο..οχι μονο για εμενα αλλα για ολες τις γυναικες που προσπαθουν να κανουν ενα μικρο θαυματακι και μολις γινει να τους το στερει ο καλος θεουλης...και ειναι αυτο που ποναει ρε παιδια οτι αλλοι προσπαθουν και προσπαθουν χωρις να τα καταφερουν και σε αλλους που τους χαριζονται τοσο ευκολα η τα γεννανε και τα πετανε σε κανενα καδο η πανε και τα ριχνουν...!!!εκει πιο πολυ τρελενομαι εγω...!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις