Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
139 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 139 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπραβο Ζαργανο παιδι!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 15419 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 15419 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 15419 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο στη μικρή ζαργάνα!!! Τελικά μικρή μικρή αλλά είναι τόσο δυνατή!!! Να τη χαίρεστε Μαϊμού μου. Να τις χαίρεστε και τις 2 τις κορούλες σας! Όσο για τα όσα μας περιγράφεις, τα διαβάζω και σκέφτομαι τι μας περιμένει...

Μόλις τελείωσα την παρακολούθηση ενός διαδικτυακού σεμιναρίου γνωστής εταιρείας για τη λοχεία και την περιποίηση του μωρού. Δεν το περίμενα αλλά ειλικρινά μου φάνηκε εξαιρετικά ενδιαφέρον... Όσες έχετε ώρα και διάθεση κάντε τον κόπο.
Πάω να ξαπλάρω γιατί το απόγευμα έχω μαθηματάκια.

Φιλάκιαααα

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΑΜΝΙΑΚΑ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΜΕΘΑΥΡΙΟ...
ΗΡΘΕ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ Κ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ... ΤΣΑΚΙΣΑΜΕ Κ ΤΑ GOODYS ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ...
ΤΩΡΑ ΝΥΣΤΑΖΩ...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Μπράβο στη μικρή ζαργάνα!!! Τελικά μικρή μικρή αλλά είναι τόσο δυνατή!!! Να τη χαίρεστε Μαϊμού μου. Να τις χαίρεστε και τις 2 τις κορούλες σας! Όσο για τα όσα μας περιγράφεις, τα διαβάζω και σκέφτομαι τι μας περιμένει...

Μόλις τελείωσα την παρακολούθηση ενός διαδικτυακού σεμιναρίου γνωστής εταιρείας για τη λοχεία και την περιποίηση του μωρού. Δεν το περίμενα αλλά ειλικρινά μου φάνηκε εξαιρετικά ενδιαφέρον... Όσες έχετε ώρα και διάθεση κάντε τον κόπο.
Πάω να ξαπλάρω γιατί το απόγευμα έχω μαθηματάκια.

Φιλάκιαααα
Κι εγω σκεφτόμουν να το παρακολουθήσω αλλα δεν βόλευε η ωρα.ειχα παρακολουθήσει της ίδιας εταιρείας για τον θηλασμο κ ηταν πολυ καλο.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας παρακολουθώ....

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κοριτσάκια μου!!!!

Στα πολύ πολύ πεταχτά και πάλι, έπιασα να διαβάσω ελάχιστα νεάκια από τα πιο παλιά που έχω χάσει και έχω να πω τα εξής:

Παραμυθένια μου Υπέροχο το δωμάτιο της μικρούλας σας!!!!
Με το καλό να έρθει και να το γεμίσει!!!
Επίσης ναι καλά θυμάσαι (μα τι μνήμη?!) εμένα μου είχε πει ο γιατρός μου να καθαρίζω κάθε μέρα τις θηλές με οινόπνευμα και να βάζω μετά κρεμούλα vaseline intensive care.
Σωστό λάθος δεν ξέρω αλλά μόλις ξεβαρέθηκα γιατί τους πρώτους 6 μήνες τουλάχιστον ούτε καν, άρχισα να το κάνω και βλέπουμε...
Επίσης την τούρτα δεν την ξεχνάω...θα ρθω Laughing Very Happy 

Evinaki μου σε νιώθω με τις ντουλάπες....τι κρίμα να μην έχουμε άλλο ένα δωμάτιο Crying or Very sad γεμααααααααααάτο ντουλάπες!!!! Very Happy 

Σβουρίτσα έχω ήδη ενημερώσει τη mother όταν πάει να τους πάρει να μου κρατήσει όνομα και διεύθυνση σελτεδομάγαζου!
Από ότι μου είπε όμως υπάρχουν πολλά με σελτέδες αλλά σε έναν μόνο βρήκαν "χοντρούς" όλα τα άλλα είχαν μόνο "λεπτούς" και από ότι μου είπε είναι 1,5 μέτρο η διάσταση επί όσο θες.

Στις 17.00 έχω doppler και εξετάσεις αίματος και ούρων, και έπρεπε να είμαι 3 ώρες πριν νηστικιά και εγώ ξεχάστηκα και μασούλαγα καραμέλες μέχρι πριν λίγο Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 534787 

Στη δουλειά έχω ΠΗΞΕΙ!
Χτες μόνο τα κλάματα που δεν έβαλα, πήγα μέσα σε έξαλη κατάσταση στο boss και του λέω "δε μπορώ άλλο, θα με κάνεις να γεννήσω πριν της ώρας μου...κλπ κλπ" αλλά φυσικά ούτε που του κάηκε καρφάκι....
Σήμερα το έχω ρίξει στην τρελή πάντως....ουφ και ξανά μάτα ουφ!

Το Βινάκι τίποτα ακόμα? Rolling Eyes 

Θα διαβάσω και άλλα και θα επανέλθω με την πρώτη ευκαιρία! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 417472 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:Γειά σας κοριτσάκια μου!!!!

Στα πολύ πολύ πεταχτά και πάλι, έπιασα να διαβάσω ελάχιστα νεάκια από τα πιο παλιά που έχω χάσει και έχω να πω τα εξής:

Παραμυθένια μου Υπέροχο το δωμάτιο της μικρούλας σας!!!!
Με το καλό να έρθει και να το γεμίσει!!!
Επίσης ναι καλά θυμάσαι (μα τι μνήμη?!) εμένα μου είχε πει ο γιατρός μου να καθαρίζω κάθε μέρα τις θηλές με οινόπνευμα και να βάζω μετά κρεμούλα vaseline intensive care.
Σωστό λάθος δεν ξέρω αλλά μόλις ξεβαρέθηκα γιατί τους πρώτους 6 μήνες τουλάχιστον ούτε καν, άρχισα να το κάνω και βλέπουμε...
Επίσης την τούρτα δεν την ξεχνάω...θα ρθω Laughing Very Happy 

Evinaki μου σε νιώθω με τις ντουλάπες....τι κρίμα να μην έχουμε άλλο ένα δωμάτιο Crying or Very sad γεμααααααααααάτο ντουλάπες!!!! Very Happy 

Σβουρίτσα έχω ήδη ενημερώσει τη mother όταν πάει να τους πάρει να μου κρατήσει όνομα και διεύθυνση σελτεδομάγαζου!
Από ότι μου είπε όμως υπάρχουν πολλά με σελτέδες αλλά σε έναν μόνο βρήκαν "χοντρούς" όλα τα άλλα είχαν μόνο "λεπτούς" και από ότι μου είπε είναι 1,5 μέτρο η διάσταση επί όσο θες.

Στις 17.00 έχω doppler και εξετάσεις αίματος και ούρων, και έπρεπε να είμαι 3 ώρες πριν νηστικιά και εγώ ξεχάστηκα και μασούλαγα καραμέλες μέχρι πριν λίγο Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 534787 

Στη δουλειά έχω ΠΗΞΕΙ!
Χτες μόνο τα κλάματα που δεν έβαλα, πήγα μέσα σε έξαλη κατάσταση στο boss και του λέω "δε μπορώ άλλο, θα με κάνεις να γεννήσω πριν της ώρας μου...κλπ κλπ" αλλά φυσικά ούτε που του κάηκε καρφάκι....
Σήμερα το έχω ρίξει στην τρελή πάντως....ουφ και ξανά μάτα ουφ!

Το Βινάκι τίποτα ακόμα? Rolling Eyes 

Θα διαβάσω και άλλα και θα επανέλθω με την πρώτη ευκαιρία! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 417472 
Μα τι αναισθητος!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναίσθητος και στην κοσμάρα του...αλλά βλέπεις αυτοί οι άνθρωποι ζουν πολλά χρόνια τσιριτρί μου!!!

Ποπάκι πάλι στην αναμονή δηλ ε??

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio,
τι ωραία έκπληξη!!!! Άντε να δεις την αδερφούλα! Πώς είναι η ζωή τους εκεί;

paramythenia,
καλές τρέλες με τον paramythenio! Laughing 

Julie,
ουφ..... (που δεν γέννησες)

maimou,
παντού σκατούλες, ε; χαχαχαχα
Ζήτω για τον αιματοκρίτη!!!! I love you 

Popisofia,
κι εσύ εκπληξούλα, ε;;;; Very Happy 

tsiritri,
ευχαριστώ που με θυμάσαι.
Θέλω να σπάσω τα μούτρα του αφεντικού σου κι ας είναι σόι σου!

Κορίτσια,
για όσες είστε Αθήνα, να πάτε στο στοκ του Mothercare. Έχει πολλά ρουχαλάκια με 50% (Τεώ & Σακελλαρίου, Ταύρος).

Πήρα σεντονάκια για το χταπόδι!!!
Πιγκουινάκια και
χαζοπροβατάκια

Λέω επίσης να αγοράσω και κάτι από αυτά τα τρια: Μαδαγασκάρη, ζωάκια λιλά (αυτό έχει και χταπόδι μέσα και το καλοκοιτάζω) και ζωάκια στο πρασινούλι
Πόσα σετ χρειαζόμαστε;;;;

Αυτό το διαδικτυακό σεμινάριο ποιας εταιρίας είναι;;;; (να και κάτι που μου 'χει ξεφύγει, του ξερόλα Razz Razz Razz )

Και να μην βιάζεστε να γεννήσετε: τις τελευταίες μέρες τελειοποιείται εγκέφαλος, αναπνευστικό και γαστρεντερικό! Ας βγει το παιδί όποτε δώσει σήμα ο οργανισμός του πως είναι έτοιμος!!!! (αν υπάρχει ιατρικός λόγος να γεννηθεί νωρίτερα, εννοείται το κάνεις) Smile

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Back!!! Το doppler πολυ καλο, κεφαλι κατω, τον ρωτησα παλι για περπάτημα κ μου λεει "ετσι κ περπατησεις τωρα καήκαμε!Θα ρθει η ωρα" . 2120 η μπουμπου, μου ειχε γραψει να κανω κ τριπλεξ καρδιάς (δεν το ειχα καταλαβει Rolling Eyes ) το εκανα κ αυτο για να δουμε λεει σε τι κατασταση ειναι η καρδια μου για τον τοκετο. Ολα καλα μου ειπε κ ο καρδιολόγος (ο οποιος ηταν ενας ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!Very Happy ) κ περιμενω αιμα κ ουρα.

Κ εγω θελω να του σπασω το κεφαλι!!!! Κοριτσια ευχαριστω για  τη συμπαρασταση!!!!
Κριμα που ειμαι Απο το κινητο.κ δε μπορω να δω τα σεντονακια σου Ιωάννα, καλοριζικα!!!! Με το.καλο να τα χαρει η χταποδιτσα!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:Back!!! Το doppler πολυ καλο, κεφαλι κατω, τον ρωτησα παλι για περπάτημα κ μου λεει "ετσι κ περπατησεις τωρα καήκαμε!Θα ρθει η ωρα" . 2120 η μπουμπου, μου ειχε γραψει να κανω κ τριπλεξ καρδιάς (δεν το ειχα καταλαβει Rolling Eyes ) το εκανα κ αυτο για να δουμε λεει σε τι κατασταση ειναι η καρδια μου για τον τοκετο. Ολα καλα μου ειπε κ ο καρδιολόγος (ο οποιος ηταν ενας ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!Very Happy ) κ περιμενω αιμα κ ουρα.

Κ εγω θελω να του σπασω το κεφαλι!!!! Κοριτσια ευχαριστω για  τη συμπαρασταση!!!!
Κριμα που ειμαι Απο το κινητο.κ δε μπορω να δω τα σεντονακια σου Ιωάννα, καλοριζικα!!!! Με το.καλο να τα χαρει η χταποδιτσα!
Ζήτωωωωωω!

2120!!!! Πω πωωωωωω! Τι παιδιά έχουμε μεις σε αυτό το θέμα!!!!!

Μας γυάλισε ο γιατρούλης;;;;; ΕΕΕΕΕεεεεε;;; Razz Razz Razz 

Σου στέλνω τα link στο fb Wink 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:maraki_iraklio,
τι ωραία έκπληξη!!!! Άντε να δεις την αδερφούλα! Πώς είναι η ζωή τους εκεί;

paramythenia,
καλές τρέλες με τον paramythenio! Laughing 

Julie,
ουφ..... (που δεν γέννησες)

maimou,
παντού σκατούλες, ε; χαχαχαχα
Ζήτω για τον αιματοκρίτη!!!! I love you 

Popisofia,
κι εσύ εκπληξούλα, ε;;;; Very Happy 

tsiritri,
ευχαριστώ που με θυμάσαι.
Θέλω να σπάσω τα μούτρα του αφεντικού σου κι ας είναι σόι σου!

Κορίτσια,
για όσες είστε Αθήνα, να πάτε στο στοκ του Mothercare. Έχει πολλά ρουχαλάκια με 50% (Τεώ & Σακελλαρίου, Ταύρος).

Πήρα σεντονάκια για το χταπόδι!!!
Πιγκουινάκια και
χαζοπροβατάκια

Λέω επίσης να αγοράσω και κάτι από αυτά τα τρια: Μαδαγασκάρη, ζωάκια λιλά (αυτό έχει και χταπόδι μέσα και το καλοκοιτάζω) και ζωάκια στο πρασινούλι
Πόσα σετ χρειαζόμαστε;;;;

Αυτό το διαδικτυακό σεμινάριο ποιας εταιρίας είναι;;;; (να και κάτι που μου 'χει ξεφύγει, του ξερόλα Razz Razz Razz )

Και να μην βιάζεστε να γεννήσετε: τις τελευταίες μέρες τελειοποιείται εγκέφαλος, αναπνευστικό και γαστρεντερικό! Ας βγει το παιδί όποτε δώσει σήμα ο οργανισμός του πως είναι έτοιμος!!!! (αν υπάρχει ιατρικός λόγος να γεννηθεί νωρίτερα, εννοείται το κάνεις) Smile
Τέλεια τα σεντονακια!το ενα εχει κ χταπόδι πανω!το σεμινάριο ηταν απο nutricia

tsiritri έγραψε:Back!!! Το doppler πολυ καλο, κεφαλι κατω, τον ρωτησα παλι για περπάτημα κ μου λεει "ετσι κ περπατησεις τωρα καήκαμε!Θα ρθει η ωρα" . 2120 η μπουμπου, μου ειχε γραψει να κανω κ τριπλεξ καρδιάς (δεν το ειχα καταλαβει Rolling Eyes ) το εκανα κ αυτο για να δουμε λεει σε τι κατασταση ειναι η καρδια μου για τον τοκετο. Ολα καλα μου ειπε κ ο καρδιολόγος (ο οποιος ηταν ενας ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!Very Happy ) κ περιμενω αιμα κ ουρα.

Κ εγω θελω να του σπασω το κεφαλι!!!! Κοριτσια ευχαριστω για  τη συμπαρασταση!!!!
Κριμα που ειμαι Απο το κινητο.κ δε μπορω να δω τα σεντονακια σου Ιωάννα, καλοριζικα!!!! Με το.καλο να τα χαρει η χταποδιτσα!
Βρε τον γιατρουδακοοο!Laughing 

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΣΙΡΙΤΡΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!
ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΟΠΕΛΑ!!!

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΣΑΣ!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΕΓΩ ΨΗΦΙΖΩ ΤΑ ΧΤΑΠΟΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΧΡΕΙΣΤΕΙΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΤΣΙΡΙΤΡΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσακια...!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 215994 ΠοπηΣοφια δεν εκανε καμια προβλεψη ο γιατρος?Ποτε σε βλεπει να γεννας??Θα παρεις και παραταση αν χρειαστει..??Rolling Eyes Rolling Eyes 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ!!!Φανταζεστε να του την επεφταν τοσες γκαστρουλες του boss????? Laughing Laughing Μονο με την ιδεα λιωνω Laughing 

Καλα ο καρδιολόγος δεν υπηρχε!!! Ομορφος, γοητευτικος, με υπεροχο χαμογελο, ευγενικος, με χιουμορ...υπάρχουν τετοιοι αντρες????Rolling Eyes  Αχχχχ βαχχχ τι ηταν κ αυτο στα καλα καθούμενα!!!Laughing 

Ποπακι λες να το κερδισω το στοιχημα???

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JuliaG έγραψε:Γεια σας κοριτσακια...!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 215994 ΠοπηΣοφια δεν εκανε καμια προβλεψη ο γιατρος?Ποτε σε βλεπει να γεννας??Θα παρεις και παραταση αν χρειαστει..??Rolling Eyes Rolling Eyes 
ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΙΣ 20 ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ... Κ Ο ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 20 ΜΟΥ ΕΙΠΕ...
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 3300... ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ 500ΓΡ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ 3800... Ε ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΝ ΠΑΡΩ Κ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 28/9 ???????????
Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΠΙΕΣΗ ΕΚΕΙ ΧΑΜΗΛΑ... Κ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΕΥΡΟΠΟΝΟΥΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ.......... ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΗ... ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...

ΤΣΙΡΙΤΡΑΚΙ ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΣ?

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:
JuliaG έγραψε:Γεια σας κοριτσακια...!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 215994 ΠοπηΣοφια δεν εκανε καμια προβλεψη ο γιατρος?Ποτε σε βλεπει να γεννας??Θα παρεις και παραταση αν χρειαστει..??Rolling Eyes Rolling Eyes 
ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΙΣ 20 ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ... Κ Ο ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 20 ΜΟΥ ΕΙΠΕ...
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 3300... ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ 500ΓΡ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ 3800... Ε ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΝ ΠΑΡΩ Κ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 28/9 ???????????
Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΠΙΕΣΗ ΕΚΕΙ ΧΑΜΗΛΑ... Κ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΕΥΡΟΠΟΝΟΥΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ.......... ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΗ... ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...

ΤΣΙΡΙΤΡΑΚΙ ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΣ?
Εγώ πάντως, όπως τα περιγράφεις, σε "κόβω" ετοιμόγεννη Very Happy 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν,
τόσο καιρό που χαζεύω από δω κι από κει για πράγματα για το μπεμπέ, έχω οργανώσει στους σελιδοδείκτες μου (bookmarks) διάφορους φακέλους. Έναν τον ονομάζω προϊόντα και περιέχει προϊόντα που μου καλάρεσαν.

Και επειδής έχω δίλημμα με το θέμα port-bebe ή καλαθούνα (γιατί στην καλαθούνα που μας έδωσαν λείπει το προστατευτικό από το καλάθι και ο φίλος μας βαριέται να ψάξει γκρρρρ, οπότε μου είναι άχρηστη) όταν θα σουρτουκεύουμε με το χταπόδι στο πατρικό, στη σύντροφο του πατέρα μου, σε σπίτια φίλων κλπ, είπα να ψάξω αυτόν τον φάκελο! Και τι βρήκα;;;;
http://www.123baby.gr/eksoplismos/port-mpempe/Sun-Sleep-Pop-Up-Travel-Bassinette
χε χε χε

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Λοιπόν,
τόσο καιρό που χαζεύω από δω κι από κει για πράγματα για το μπεμπέ, έχω οργανώσει στους σελιδοδείκτες μου (bookmarks) διάφορους φακέλους. Έναν τον ονομάζω προϊόντα και περιέχει προϊόντα που μου καλάρεσαν.

Και επειδής έχω δίλημμα με το θέμα port-bebe ή καλαθούνα (γιατί στην καλαθούνα που μας έδωσαν λείπει το προστατευτικό από το καλάθι και ο φίλος μας βαριέται να ψάξει γκρρρρ, οπότε μου είναι άχρηστη) όταν θα σουρτουκεύουμε με το χταπόδι στο πατρικό, στη σύντροφο του πατέρα μου, σε σπίτια φίλων κλπ, είπα να ψάξω αυτόν τον φάκελο! Και τι βρήκα;;;;
http://www.123baby.gr/eksoplismos/port-mpempe/Sun-Sleep-Pop-Up-Travel-Bassinette
χε χε χε
Βρε Ζβουρίτσα τι ψαχτήρι (κατά το τι πειραχτήρι) είσαι!!! Μωρέ θα κάνει αυτό για το μωρούλι; Εννοώ θα είναι ασφαλές;
(όπως σου ανέφερε η Μαϊμού της nutricia ήταν το σεμινάριο, έχει και ένα την Πέμπτη νομίζω για το θηλασμό).

Αχ βρε Τσιριτρί μου τι τραβάς!!! Βρε γράψε τον κι ασχολήσου μόνο με τη μπεμπούλα σου! Το δωματιάκι το φτιάξατε;

Σήμερα είχαμε ραντεβού με τη μαία πού νομίζετε; Στην αίθουσα τοκετών....
Μου έδειξε το δωμάτιο προετοιμασίας, το δωμάτιο οδυνών -κάναμε και καρδιοτοκογράφημα, είχα κάποιες συσπάσεις αλλά άτακτες- και το δωμάτιο τοκετού. Κάναμε αναπνοές, λίγες εξωθήσεις και κάθησα στην καρέκλα, στο μπουμ όπως μου το είπε και κάναμε κι εκεί μερικές εξωθήσεις...Μου έχει πει να σπρώχνω σα να θέλω να κάνω κακά αλλά εγώ δε μπορώ, ντρέπομαι...Embarassed  Άσε που ποτέ ή σχεδον ποτέ δε ζορίζομαι στην τουαλέτα, πάω όταν μου έρθει...Laughing 

Καλή εμπειρία ήταν πάντως...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:
ioazon έγραψε:Λοιπόν,
τόσο καιρό που χαζεύω από δω κι από κει για πράγματα για το μπεμπέ, έχω οργανώσει στους σελιδοδείκτες μου (bookmarks) διάφορους φακέλους. Έναν τον ονομάζω προϊόντα και περιέχει προϊόντα που μου καλάρεσαν.

Και επειδής έχω δίλημμα με το θέμα port-bebe ή καλαθούνα (γιατί στην καλαθούνα που μας έδωσαν λείπει το προστατευτικό από το καλάθι και ο φίλος μας βαριέται να ψάξει γκρρρρ, οπότε μου είναι άχρηστη) όταν θα σουρτουκεύουμε με το χταπόδι στο πατρικό, στη σύντροφο του πατέρα μου, σε σπίτια φίλων κλπ, είπα να ψάξω αυτόν τον φάκελο! Και τι βρήκα;;;;
http://www.123baby.gr/eksoplismos/port-mpempe/Sun-Sleep-Pop-Up-Travel-Bassinette
χε χε χε
Βρε Ζβουρίτσα τι ψαχτήρι (κατά το τι πειραχτήρι) είσαι!!! Μωρέ θα κάνει αυτό για το μωρούλι; Εννοώ θα είναι ασφαλές;
(όπως σου ανέφερε η Μαϊμού της nutricia ήταν το σεμινάριο, έχει και ένα την Πέμπτη νομίζω για το θηλασμό).

Αχ βρε Τσιριτρί μου τι τραβάς!!! Βρε γράψε τον κι ασχολήσου μόνο με τη μπεμπούλα σου! Το δωματιάκι το φτιάξατε;

Σήμερα είχαμε ραντεβού με τη μαία πού νομίζετε; Στην αίθουσα τοκετών....
Μου έδειξε το δωμάτιο προετοιμασίας, το δωμάτιο οδυνών -κάναμε και καρδιοτοκογράφημα, είχα κάποιες συσπάσεις αλλά άτακτες- και το δωμάτιο τοκετού. Κάναμε αναπνοές, λίγες εξωθήσεις και κάθησα στην καρέκλα, στο μπουμ όπως μου το είπε και κάναμε κι εκεί μερικές εξωθήσεις...Μου έχει πει να σπρώχνω σα να θέλω να κάνω κακά αλλά εγώ δε μπορώ, ντρέπομαι...Embarassed  Άσε που ποτέ ή σχεδον ποτέ δε ζορίζομαι στην τουαλέτα, πάω όταν μου έρθει...Laughing 

Καλή εμπειρία ήταν πάντως...
Επιτέλους θα μου φανεί χρήσιμη η δυσκοιλιότητα!!! Laughing Laughing Laughing 
χαχαχαχαχα

Στο πάτωμα το βάζεις αυτό! Πουθενά αλλού! Από 2 μέχρι 12 κιλά μωρό κάνει! Very Happy 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Στο πάτωμα το βάζεις αυτό! Πουθενά αλλού! Από 2 μέχρι 12 κιλά μωρό κάνει! Very Happy 
Εμένα μου φαίνεται λίγο...ασταθές... Laughing

Καληνύχτα Ζβουρίτσα και οποιοδήποτε άλλο κοριτσάκι ξενυχτά!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 417472

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:
ioazon έγραψε:Στο πάτωμα το βάζεις αυτό! Πουθενά αλλού! Από 2 μέχρι 12 κιλά μωρό κάνει! Very Happy 
Εμένα μου φαίνεται λίγο...ασταθές... Laughing

Καληνύχτα Ζβουρίτσα και οποιοδήποτε άλλο κοριτσάκι ξενυχτά!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 14 417472
Σμουτς!

Edit:
Μόλις κατάλαβα γιατί είμαι στην τσίτα. Ήπια έναν καφέ σήμερα..... Στις 11 το πρωί..... Τι παρθένο οργανισμό που έχω η λουλουδένια! Razz (2.45 η ώρα)

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΓΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΑΥΡΙΟ ΞΑΝΑ ΔΗΛ... ΕΞΑΛΛΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ 19... ΣΤΙΣ 21 ΕΡΧΕΤΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΛΒΕΤΙΑ... ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΟΔΟ??? ΧΑΧΑΧΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η ΛΕΞΗ ΠΡΟΚΛΗΣΗ... ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσακια μου! 

Ποπακι εγω σε εχω για την.αλλη βδομαδα! Λετε ν μας κανει το Γιουλακι την ανατροπη??? Η η.κλαραμαρια?

Παραμυθενια μου ενδιαφέρουσα εμπειρια ε??? Κ εγω δυσκοιλια yeahhhh Laughing Laughing Laughing 
Το δωματιο οχι ακόμα,πρεπει να.αποφασισω αυτοκολλητακια,να βρω κουρτινουλα, να φυγουν κ αα πράγματα απο μεσα...εχουμε.δουλιτσα ακομα..

Iωαννα εγω δεν εχω.πολλους φιλους με μωρο, η μια φιλη που εχει μου ειπε οτι οσοι γνωστοι τους ειχαν πορτ μπεμπε δεν τους βολεψε...το ιδιο κ το ριλαξ...αλλα φανταζομαι ειναι κ στο παιδι?

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΡΗΛΑΞ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΛΥΣΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ... ΕΙΧΕ Κ ΔΟΝΗΣΗ Κ ΤΗΝ ΧΑΛΑΡΩΝΕ.... ΠΟΛΥ ΜΥΑΛΟ ΟΠΟΙΟΣ ΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ... ΧΑΧΑΧΑ
ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΟΥΣΑ ΤΣΙΡΙΖΕ ΟΠΟΤΕ ΧΡΗΣΙΜΕΥΣΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ...

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ??????????????
ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΦΡΙΚΑΡΕΙΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ??????????
ΤΙ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ???????
ΕΛΑ ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ...
ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ Κ ΑΣ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Κ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ... ΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ...
ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις