Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
113 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 113 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια καλημεραααααα ειχα να μπω πολυ καιρο ηρθαν οι δικοι μου Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 215994  κ καταλαβαινετε...δουλειες στο σπιτι σημερα περιμενω κρεβατακι καροτσακι ρηλαξ κτλ...ευχομαι να ειστε ολες καλα γεννησε καμμια απο μας???εχασα τπτ???εμενα η κοιλαρα μου ειναι ψηλα ακομα το σβουρακι μου δε σταματαει να γυρνοβολαει πολυ κλωτσο τρωω

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariathess έγραψε:κοριτσια καλημεραααααα ειχα να μπω πολυ καιρο ηρθαν οι δικοι μου Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 215994  κ καταλαβαινετε...δουλειες στο σπιτι σημερα περιμενω κρεβατακι καροτσακι ρηλαξ κτλ...ευχομαι να ειστε ολες καλα γεννησε καμμια απο μας???εχασα τπτ???εμενα η κοιλαρα μου ειναι ψηλα ακομα το σβουρακι μου δε σταματαει να γυρνοβολαει πολυ κλωτσο τρωω
Δεν έχουμε νέες γέννες. Περιμένουμε να δούμε τι θα κάνει η Popisofia και η Julie και η Klaramaria..... Είναι σε κόντρα!

Χάνεις τη συνήθη κουβεντούλα και τα ψωνάκια μας Smile 

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πωπωωω μανουλες νουμερο 14 εχασα πολλα επεισοδια δε πειραζει τωρα που 8α εχω χρονο 8α σας διαβασω

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariathess έγραψε:πωπωωω μανουλες νουμερο 14 εχασα πολλα επεισοδια δε πειραζει τωρα που 8α εχω χρονο 8α σας διαβασω
Να σε διορθώσω:
κανονικά ήταν το θεματάκι 13 αλλά βάλαμε και το "14" από δίπλα για τις προληπτικές που δεν θέλανε να γεννήσουνε στο θεματάκι 13 Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing 

(το οτι γεννάνε το 2013 δεν τις πείραξε βέβαια χαχαχαχα)

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερααα σας! Τι κάνετε κοιλιτσες και μανουλες; Όλα καλα; Μα τι ωραία πραγματάκια αφου αγοράζετε Smile με γεια σας!! Εγώ έχω κάνει μια λίστα στα αμαζον αλλα ακόμη δεν έχω αξιώθει να τα παραγγειλω! Κάθε φορα που μπαίνω, βρίσκω και αλλα που μου αρέσουν . Ειναι να μη μπεις τελικα! Το ενα φέρνει το αλλο Smile
Αχ άντε μακάρι να μπει το Βινακι να μας πει τα ευχάριστα γιατι ολο στο μυαλο μου την έχω. Ελπίζω να της έχει πάρει τα μυαλά ο μπεμπουλης της και γι αυτο να μη μπαίνει SmileΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
mariathess έγραψε:πωπωωω μανουλες νουμερο 14 εχασα πολλα επεισοδια δε πειραζει τωρα που 8α εχω χρονο 8α σας διαβασω
Να σε διορθώσω:
κανονικά ήταν το θεματάκι 13 αλλά βάλαμε και το "14" από δίπλα για τις προληπτικές που δεν θέλανε να γεννήσουνε στο θεματάκι 13 Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing 

(το οτι γεννάνε το 2013 δεν τις πείραξε βέβαια χαχαχαχα)
Αυτο με το 2013 όντως πολυ γέλιο! Smile

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria,
μην ψωνίζεις ακόμα! Έχεις χρόνο! Razz 

Αχ, αυτή η Bini.... Περνάνε οι μέρες και τίποτα....

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Popisofia"]
JuliaG έγραψε:Γεια σας κοριτσακια...!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 215994 ΠοπηΣοφια δεν εκανε καμια προβλεψη ο γιατρος?Ποτε σε βλεπει να γεννας??Θα παρεις και παραταση αν χρειαστει..??Rolling Eyes Rolling Eyes 
ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΙΣ 20 ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ... Κ Ο ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 20 ΜΟΥ ΕΙΠΕ...
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 3300... ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ 500ΓΡ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ 3800... Ε ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΝ ΠΑΡΩ Κ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 28/9 ???????????
Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΠΙΕΣΗ ΕΚΕΙ ΧΑΜΗΛΑ... Κ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΕΥΡΟΠΟΝΟΥΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ.......... ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΗ... ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...

ΤΣΙΡΙΤΡΑΚΙ ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΣ?

Ποπάκι κοντευεις ε; Άντε με το καλο! Στάνταρ με βλέπω να ειμαι η τελευταία απο τις 3 Smile δεν έχω τίποτα ρε κορίτσια. Ουτε ενα μικρο πονακι. Και έχω μόνο 8 μέρες θεωρητικά ακόμη. Στάνταρ θα πάρω και άλλες μέρες. Ο,τι ειναι για καλο! Δε πειράζει! Smile Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αίσχος Ιωάννα! Ακου εκει έχασες 600 γραμμάρια... Μα δεν τρώτε; Πως τη βγάζετε όλη μέρα;;;; Shocked

Άσχετο αλλα πηρες απο το homeeshop? εμένα με πήραν πριν μερες απο το κατάστημα λευκών ειδών κ μ είπαν οτι η πάντα θα αργούσε κανένα μήνα, έτσι νευριασα, την ακύρωσα κ παρηγγειλα μια παρόμοια απο αυτο το site, αλλα βλέπω οτι κι αυτοί αργούν πολυ, πέρασε μια βδομάδα κ καμία ενημέρωση για την εξέλιξη της παραγγελίας.
Twisted Evil 

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioazon έγραψε:
Στο πάτωμα το βάζεις αυτό! Πουθενά αλλού! Από 2 μέχρι 12 κιλά μωρό κάνει! Very Happy 
Σβουριτσα ωραιο μεν αλλα οχι για μεταφορα οπως ειπες και εσυ.κ για υπνο μαλλον θα θελει στρωματακι...επισης, χλωμο απο 2 εως 12 κιλά, δεδομενου οτι 12 κιλά ειναι ο γιος μου που ειναι 1,5 χρονων...!!!εγω πιστευω μεχρι 6 μηνων να κατσει ενα μωρο εκει μεσα (ή σε καλαθουνα ή πορτμπεμπε)....μετα τα θεωρω επικινδυνα!
τα σεντονακια που πηρες πολυ ομορφα!! εισαι πολυ κονομα μανα τελικα,μπραβο σου!!! ο,τι παιρνεις θα μπορεις να το αξιοποιησεις και σε γιο!!!πολυ εξυπνο!! απο τα αλλα τρια, μονο εκεινο το πρασινακι (το τελευταιο) δε μου πολυαρεσε εμενα...τα αλλα δυο ειναι τελεια!!

[quote κιλά γτ ="Popisofia"]ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΡΗΛΑΞ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΛΥΣΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ... ΕΙΧΕ Κ ΔΟΝΗΣΗ Κ ΤΗΝ ΧΑΛΑΡΩΝΕ.... ΠΟΛΥ ΜΥΑΛΟ ΟΠΟΙΟΣ ΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ... ΧΑΧΑΧΑ
ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΟΥΣΑ ΤΣΙΡΙΖΕ ΟΠΟΤΕ ΧΡΗΣΙΜΕΥΣΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ...
quote]

εμενα στο ρηλαξ δεν εκατσε σχεδον καθολου ειναι η αληθεια....και το παρκο οπως προειπε και η ποπη, μονο για να βαζω τα παιχνιδια χρησιμευσε...!!αυτο που με εσωσε (που δυστυχως τωρα δε μπορω να στησω γτ θα θελει να μπαινει και ο Κων/νος) ειναι αυτο: https://www.google.com/search?q=%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%B9%CE%B1%20fisher%20price&tbm=isch#facrc=_&imgdii=_&imgrc=warIW_SvD3XzKM%3A%3BdSC2Vud-cGdVbM%3Bhttp%253A%252F%252Fpics.ricardostatic.gr%252F14_708960702_Big%252Fbrefikos-exoplismos%252Fkounia-relax-fisher-price.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.ricardo.gr%252Fbuy%252Fpaidika-brefika%252Fbrefikos-exoplismos%252Frelax%252Fkounia-relax-fisher-price%252Fv%252Fan708960702%252F%3B450%3B600

ποπάκι κρατα γερά...λίγο ακομη!!! η κλαραμαρια δε μπηκε καθολου??? κανενα νεο απο τη βινι,ε?? ο πονοκεφαλος απο χθες το πρωι δεν εχει περασει καθολου...!!ευτυχως δεν εχω ουτε πρηξιμο, ουτε ανεβασμενη πιεση αλλιως θα πανικοβαλλομουν...!!βεβαια εχω πάλι αυριο καρδιοτοκογραφο μηπως και κριθει σκοπιμο να γεννησω το ΣΚ αντι για τη Τριτη...!!θα δουμε αυριο!!

τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε??? πολλα πολλα φιλακια

α!!μαρακι λαρ τελεια τα μπουφανακια!!ειδικα με το ροζ ξετρελαθηκα!! και γω θελω να παρω μπουφανακια γτ τη μπεμπα θα την κυκλοφορω με ρουχα πιστευω, τα φορμακια θα τα φοραω μες στο σπιτι..!! Razz
θα περιμενω να δω τι δωρα θα μου φερουν και μετα θα χτυπησω κανενα ροζ, φουξια ή κανενα ασπρο..

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:Στάνταρ με βλέπω να ειμαι η τελευταία απο τις 3 Smileδεν έχω τίποτα ρε κορίτσια. Ουτε ενα μικρο πονακι. Και έχω μόνο 8 μέρες θεωρητικά ακόμη. Στάνταρ θα πάρω και άλλες μέρες. Ο,τι ειναι για καλο! Δε πειράζει! SmileΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 
Καλά, ποτέ δεν ξέρεις αν θα σου κάνουν σπλατς τα νερά!
Περπατάς αλήθεια;;; Κανένα σεκσάκι; (πού όρεξη για σεξάκι, ρε γιατροί; Μας δουλεύετε; )

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:klaramaria,
μην ψωνίζεις ακόμα! Έχεις χρόνο! Razz 

Αχ, αυτή η Bini.... Περνάνε οι μέρες και τίποτα....
Χαχαχαχα! Ρε συ τα βασικα τα έχω πάρει νομίζω Smile να μια τσάντα μεταφοράς θέλω, ενα στρώματακι για την αλλαξιερα και κατι αλλα ψιλά. Α δε μου λες αυτη η αλλαξιερα που πήρες ( που μάλλον αυτη θα πάρω κι εγώ) εναι πολυ λεπτή; Τη βάζεις μονη της η θέλει και τίποτα αλλο απο κάτω για να στέκεται; Δε ξέρω αν σε ρωτάω μπούρδες αλλα πολυ φτηνή μου φαίνεται σε σχέση με όσες άλλες είχα δει και λέω μήπως ειναι κάπως διαφορετική..πάντως ειναι πολυ ωραία κια τα χρωματακια μας ταιριάζουν γάντι !

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε: η κλαραμαρια δε μπηκε καθολου???
Καλέ, δώθε είναι η κοπέλα!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιούχου!!!!Αύριο θα παρακολουθήσω νέο σεμινάριο, για το θηλασμό...

Εβινάκι όντως ηταν κατατοπιστικό το σεμινάριο για τη λοχεία και την περιποίηση του μωρού. Τα περισσότερα μου τα είχε πει η μαία αλλά τα επανέλαβα μπας και τα εμπεδώσω!Laughing

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:
ioazon έγραψε:klaramaria,
μην ψωνίζεις ακόμα! Έχεις χρόνο! Razz 

Αχ, αυτή η Bini.... Περνάνε οι μέρες και τίποτα....
Χαχαχαχα! Ρε συ τα βασικα τα έχω πάρει νομίζω Smileνα μια τσάντα μεταφοράς θέλω, ενα στρώματακι για την αλλαξιερα και κατι αλλα ψιλά. Α δε μου λες αυτη η αλλαξιερα που πήρες ( που μάλλον αυτη θα πάρω κι εγώ) εναι πολυ λεπτή; Τη βάζεις μονη της η θέλει και τίποτα αλλο απο κάτω για να στέκεται; Δε ξέρω αν σε ρωτάω μπούρδες αλλα πολυ φτηνή μου φαίνεται σε σχέση με όσες άλλες είχα δει και λέω μήπως ειναι κάπως διαφορετική..πάντως ειναι πολυ ωραία κια τα χρωματακια μας ταιριάζουν γάντι !
Είναι κανονική, παχιά-παχιά, με μαξιλάρι από κάτω. Σαν αυτές που βρίσκεις στα μαγαζιά με 45€ και παραπάνω Wink 

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
klaramaria έγραψε:Στάνταρ με βλέπω να ειμαι η τελευταία απο τις 3 Smileδεν έχω τίποτα ρε κορίτσια. Ουτε ενα μικρο πονακι. Και έχω μόνο 8 μέρες θεωρητικά ακόμη. Στάνταρ θα πάρω και άλλες μέρες. Ο,τι ειναι για καλο! Δε πειράζει! SmileΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 
Καλά, ποτέ δεν ξέρεις αν θα σου κάνουν σπλατς τα νερά!
Περπατάς αλήθεια;;; Κανένα σεκσάκι; (πού όρεξη για σεξάκι, ρε γιατροί; Μας δουλεύετε; )
Περπατάω μωρε όσο μπορω. Μη φανταστείς ότι ξεπατωνομαι κιόλας. Κουραζομαι εύκολα γμτ. Μου είπε 4 χλμ που ειναι παρα πολλα affraid affraid 
Σέξακι μια φορα τη βδομάδα, αλλα δεν έχω και πολυ όρεξη..εώς καθολου. Ο άντρας μου παλι πολυ ορεξατος..τι να πεις! Εναι δύσκολο με την κοιλια στο στόμα Smile

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
klaramaria έγραψε:
ioazon έγραψε:klaramaria,
μην ψωνίζεις ακόμα! Έχεις χρόνο! Razz 

Αχ, αυτή η Bini.... Περνάνε οι μέρες και τίποτα....
Χαχαχαχα! Ρε συ τα βασικα τα έχω πάρει νομίζω Smileνα μια τσάντα μεταφοράς θέλω, ενα στρώματακι για την αλλαξιερα και κατι αλλα ψιλά. Α δε μου λες αυτη η αλλαξιερα που πήρες ( που μάλλον αυτη θα πάρω κι εγώ) εναι πολυ λεπτή; Τη βάζεις μονη της η θέλει και τίποτα αλλο απο κάτω για να στέκεται; Δε ξέρω αν σε ρωτάω μπούρδες αλλα πολυ φτηνή μου φαίνεται σε σχέση με όσες άλλες είχα δει και λέω μήπως ειναι κάπως διαφορετική..πάντως ειναι πολυ ωραία κια τα χρωματακια μας ταιριάζουν γάντι !
Είναι κανονική, παχιά-παχιά, με μαξιλάρι από κάτω. Σαν αυτές που βρίσκεις στα μαγαζιά με 45€ και παραπάνω Wink 
Α ωραία! Γιατι όντως ειναι πολυ πιο ακριβές αυτές που βρίσκω αλλού.. Να πάω να φόρτωσω την κάρτα σιγα σιγα Smile Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:
ioazon έγραψε:
klaramaria έγραψε:Στάνταρ με βλέπω να ειμαι η τελευταία απο τις 3 Smileδεν έχω τίποτα ρε κορίτσια. Ουτε ενα μικρο πονακι. Και έχω μόνο 8 μέρες θεωρητικά ακόμη. Στάνταρ θα πάρω και άλλες μέρες. Ο,τι ειναι για καλο! Δε πειράζει! SmileΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 
Καλά, ποτέ δεν ξέρεις αν θα σου κάνουν σπλατς τα νερά!
Περπατάς αλήθεια;;; Κανένα σεκσάκι; (πού όρεξη για σεξάκι, ρε γιατροί; Μας δουλεύετε; )
Περπατάω μωρε όσο μπορω. Μη φανταστείς ότι ξεπατωνομαι κιόλας. Κουραζομαι εύκολα γμτ. Μου είπε 4 χλμ που ειναι παρα πολλα affraid affraid 
Σέξακι μια φορα τη βδομάδα, αλλα δεν έχω και πολυ όρεξη..εώς καθολου. Ο άντρας μου παλι πολυ ορεξατος..τι να πεις! Εναι δύσκολο με την κοιλια στο στόμα Smile
Κι εγώ δεν έχω καθόλου όρεξη κι ο δικός μου με κυνηγάει μέσα στο σπίτι....
60 μέρες κυνηγητό ακόμα και άλλες 40 μετά να συνέλθει το κούκου....
Μοναχός θα γίνει.... Θα αγιάσει ο άνθρωπος. Με φωτοστέφανο τον βλέπω
Άσε που με αφήνει η γιατρός να κάνω κανονικά σεκς οπότε έχει και επιχειρήματα ο δικός μου "Μα αφού η γιατρός είπε να κάνουμε ότι θέλουμε!!!!" Very Happy 

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Λοιπόν,
τόσο καιρό που χαζεύω από δω κι από κει για πράγματα για το μπεμπέ, έχω οργανώσει στους σελιδοδείκτες μου (bookmarks) διάφορους φακέλους. Έναν τον ονομάζω προϊόντα και περιέχει προϊόντα που μου καλάρεσαν.

Και επειδής έχω δίλημμα με το θέμα port-bebe ή καλαθούνα (γιατί στην καλαθούνα που μας έδωσαν λείπει το προστατευτικό από το καλάθι και ο φίλος μας βαριέται να ψάξει γκρρρρ, οπότε μου είναι άχρηστη) όταν θα σουρτουκεύουμε με το χταπόδι στο πατρικό, στη σύντροφο του πατέρα μου, σε σπίτια φίλων κλπ, είπα να ψάξω αυτόν τον φάκελο! Και τι βρήκα;;;;
http://www.123baby.gr/eksoplismos/port-mpempe/Sun-Sleep-Pop-Up-Travel-Bassinette
χε χε χε
Ωραίο κι αυτο υπέρκαταναλωτικό ον! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
klaramaria έγραψε:
ioazon έγραψε:
klaramaria έγραψε:Στάνταρ με βλέπω να ειμαι η τελευταία απο τις 3 Smileδεν έχω τίποτα ρε κορίτσια. Ουτε ενα μικρο πονακι. Και έχω μόνο 8 μέρες θεωρητικά ακόμη. Στάνταρ θα πάρω και άλλες μέρες. Ο,τι ειναι για καλο! Δε πειράζει! SmileΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 
Καλά, ποτέ δεν ξέρεις αν θα σου κάνουν σπλατς τα νερά!
Περπατάς αλήθεια;;; Κανένα σεκσάκι; (πού όρεξη για σεξάκι, ρε γιατροί; Μας δουλεύετε; )
Περπατάω μωρε όσο μπορω. Μη φανταστείς ότι ξεπατωνομαι κιόλας. Κουραζομαι εύκολα γμτ. Μου είπε 4 χλμ που ειναι παρα πολλα affraid affraid 
Σέξακι μια φορα τη βδομάδα, αλλα δεν έχω και πολυ όρεξη..εώς καθολου. Ο άντρας μου παλι πολυ ορεξατος..τι να πεις! Εναι δύσκολο με την κοιλια στο στόμα Smile
Κι εγώ δεν έχω καθόλου όρεξη κι ο δικός μου με κυνηγάει μέσα στο σπίτι....
60 μέρες κυνηγητό ακόμα και άλλες 40 μετά να συνέλθει το κούκου....
Μοναχός θα γίνει.... Θα αγιάσει ο άνθρωπος. Με φωτοστέφανο τον βλέπω
Άσε που με αφήνει η γιατρός να κάνω κανονικά σεκς οπότε έχει και επιχειρήματα ο δικός μου "Μα αφού η γιατρός είπε να κάνουμε ότι θέλουμε!!!!" Very Happy 

Χαχαχαχα! Άντε να δούμε για πόσο α τη γλιτωνεις ακόμη!! Ενα δίκιο το έχει πάντως ο σύζυγος Razz 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioazon έγραψε:
Julie85 έγραψε: η κλαραμαρια δε μπηκε καθολου???
Καλέ, δώθε είναι η κοπέλα!
εεεεεεεεεε μπηκε οση ωρα εγραφα...και εκανα και πεντε διαλειμματα μεχρι να ολοκληρωσω το ποστ για να ξεσκατωσω τον μικρο, να του κανω μια φετα με ψωμι,κασερι,γαλοπουλα, να του δωσω κατι παιχνιδια, μετα να του δωσω νερακι και μετα να κανουμε και καμια μεγαααααλη αγκαλια...και ολα αυτά σε ΕΝΑ ποστ...φαντασου!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:
ioazon έγραψε:Λοιπόν,
τόσο καιρό που χαζεύω από δω κι από κει για πράγματα για το μπεμπέ, έχω οργανώσει στους σελιδοδείκτες μου (bookmarks) διάφορους φακέλους. Έναν τον ονομάζω προϊόντα και περιέχει προϊόντα που μου καλάρεσαν.

Και επειδής έχω δίλημμα με το θέμα port-bebe ή καλαθούνα (γιατί στην καλαθούνα που μας έδωσαν λείπει το προστατευτικό από το καλάθι και ο φίλος μας βαριέται να ψάξει γκρρρρ, οπότε μου είναι άχρηστη) όταν θα σουρτουκεύουμε με το χταπόδι στο πατρικό, στη σύντροφο του πατέρα μου, σε σπίτια φίλων κλπ, είπα να ψάξω αυτόν τον φάκελο! Και τι βρήκα;;;;
http://www.123baby.gr/eksoplismos/port-mpempe/Sun-Sleep-Pop-Up-Travel-Bassinette
χε χε χε
Ωραίο κι αυτο υπέρκαταναλωτικό ον! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 
Τι υπερκαταναλωτικό!
Απ' τη μύγα ξύγκι βγάζω!
Έχω λυώσει τα ebay και τα skroutz! Razz 

(έχω και τα καβούρια στην τσέπη που διαμαρτύρονται)

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
klaramaria έγραψε:
ioazon έγραψε:
klaramaria έγραψε:Στάνταρ με βλέπω να ειμαι η τελευταία απο τις 3 Smileδεν έχω τίποτα ρε κορίτσια. Ουτε ενα μικρο πονακι. Και έχω μόνο 8 μέρες θεωρητικά ακόμη. Στάνταρ θα πάρω και άλλες μέρες. Ο,τι ειναι για καλο! Δε πειράζει! SmileΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 16 654316 
Καλά, ποτέ δεν ξέρεις αν θα σου κάνουν σπλατς τα νερά!
Περπατάς αλήθεια;;; Κανένα σεκσάκι; (πού όρεξη για σεξάκι, ρε γιατροί; Μας δουλεύετε; )
Περπατάω μωρε όσο μπορω. Μη φανταστείς ότι ξεπατωνομαι κιόλας. Κουραζομαι εύκολα γμτ. Μου είπε 4 χλμ που ειναι παρα πολλα affraid affraid 
Σέξακι μια φορα τη βδομάδα, αλλα δεν έχω και πολυ όρεξη..εώς καθολου. Ο άντρας μου παλι πολυ ορεξατος..τι να πεις! Εναι δύσκολο με την κοιλια στο στόμα Smile
Κι εγώ δεν έχω καθόλου όρεξη κι ο δικός μου με κυνηγάει μέσα στο σπίτι....
60 μέρες κυνηγητό ακόμα και άλλες 40 μετά να συνέλθει το κούκου....
Μοναχός θα γίνει.... Θα αγιάσει ο άνθρωπος. Με φωτοστέφανο τον βλέπω
Άσε που με αφήνει η γιατρός να κάνω κανονικά σεκς οπότε έχει και επιχειρήματα ο δικός μου "Μα αφού η γιατρός είπε να κάνουμε ότι θέλουμε!!!!" Very Happy 
Εμείς έχουμε να κάνουμε απο την αμνιο, δηλ. πάνω απο 4 μήνες...και δεν προβλέπεται σύντομα. Δεν έχω καθόλου όρεξη επειδη φοβάμαι για το μωρο.

Μακάρι να επανέλθω άμεσα, γιατι δε μιλάει δε μιλάει αλλα τη βλέπω σύντομα την έκρηξη. Αν και νομίζω φοβάται κι αυτός να πειράξει τη κόρη του...

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:
ioazon έγραψε:
Julie85 έγραψε: η κλαραμαρια δε μπηκε καθολου???
Καλέ, δώθε είναι η κοπέλα!
εεεεεεεεεε μπηκε οση ωρα εγραφα...και εκανα και πεντε διαλειμματα μεχρι να ολοκληρωσω το ποστ για να ξεσκατωσω τον μικρο, να του κανω μια φετα με ψωμι,κασερι,γαλοπουλα, να του δωσω κατι παιχνιδια, μετα να του δωσω νερακι και μετα να κανουμε και καμια μεγαααααλη αγκαλια...και ολα αυτά σε ΕΝΑ ποστ...φαντασου!!!
Χαχαχαχα! Καλημέρα τζουλακι! Τι κανεις; Κρατάς ακόμη ηρωίδα μάνα; Smile άντε κοντευεις Smile τι έμεινε; Καλα παρεμπιπτόντως πολυ κουκλος ο γιος σου!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε κορίτσια τώρα είδα ότι μπήκαμε κι εσείς νόμιζα τόση ωρα ότι μιλούσα μόνο με την Ιωάννα! Ο,τι να ναι!
! Τι κάνετε εβινακι Κ παραμυθένια; Όλα καλα; Ψώνια βλέπω φούλ ε; Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις