Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
118 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 118 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Ο θερμαντηρας παίρνει νερο το ζεσταινει κ μεσα βάζεις το μπιμπερο,μπεν μαρι ουσιαστικά αλλα ζεσταινει το νερο πολυ πιο γρήγορα.
Συμφωνώ απόλυτα...ας μην είμαστε υπερβολικές...μια χαρά δουλειά κάνει ο θερμαντήρας πιστεύω!

Πω,πω κλείνουν τα μάτια μου πάλι.....η υπνιλία επέστρεψε για τα καλά μου φαίνεται....πάω για ύπνο.....

Σας καληνυχτώ και σας φιλώ.....
Sleep Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 850933 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 850933 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 850933 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Παραμυθένια...εντάξει απλά τέλεια τα αυτοκόλλητα σας!!θα αρέσουν πολύ στην παραμυθένια τζούνιορ!!!Από που τα πήρες??Δεν τα είχα μπανίσει πουθενά!!!
Τα πήραμε από ένα μαγαζί στην Πάτρα που έχει όμως και ηλεκτρονικό κατάστημα. mpiztoys.gr νομίζω είναι η διεύθυνσή του. Η αλήθεια είναι ότι ποιοτικώς είναι εξαιρετικά, είναι ένα με τον τοίχο, σα ζωγραφιστά αλλά είναι ακριβούτσικα... Κι ο Παραμυθένιος θέλει να πάρουμε κι άλλο ένα!Mad


ioazon έγραψε:
maraki_irakliο έγραψε:Αυτό το σκέφτομαι πολύ αυτές τις μέρες.... Λες να λυσσιάξω που δεν θα μπορώ να σουρτουκεύω όποτε μου κατέβει; Ή θα ζω τρισευτυχισμένη αγκαλιά με το χταπόδι και ούτε που θα με νοιάζει; Rolling Eyes 
Το δεύτερο πιστεύω κι εγώ. Αλλά τις βολτίτσες μας θα τις κάνουμε... Έστω για 10 λεπτάκια βρε παιδί μου, να ξεσκάσουμε λιγάκι...

evini7 έγραψε:Έχω χάσει κ το μάθημα φαρμακείο - τι χρειάζεται το μωρο, οποία θελει να κανει τον κόπο καποια στιγμη να μου πει.... Ακόμη δεν έχω πάρει τα προϊόντα φαρμακείου εκτός καλλυντικά κ επιθεματα.
Αφού τα καλλυντικά τα έχεις πάρει θέλεις οινόπνευμα, η μαία μου είπε 95 βαθμών και αυτό αγόρασα -κάπου 8 γιούρο-, βαμβάκι -άλλοι λένε αποστειρωμένες γάζες, για τον ομφαλό-, αποφρακτήρα μύτης και ορό, αυτά νομίζω.

Maimou2009 έγραψε:Ο θερμαντηρας παίρνει νερο το ζεσταινει κ μεσα βάζεις το μπιμπερο,μπεν μαρι ουσιαστικά αλλα ζεσταινει το νερο πολυ πιο γρήγορα.
Αυτό δεν το ήξερα...
Βέβαια μάλλον νύχτα δε θα χρειαστεί να ζεστάνω αφού αν όλα πάνε καλά θα θηλάζω...

Julaki σήμερα είσαι χωρίς μωρό ε; Ξεκουράσου, χαλάρωσε, απόλαυσε την ηρεμία του σπιτιού...Laughing

Πάω κι εγώ για νανάκια...
Καληνύχτα μελλουσομανουλίτσες!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 417472

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΓΑΡΙΔΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 6... ΑΥΤΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΑΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 11.30........

ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΔΕ ΕΦΙΑΛΤΗ Κ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΤΗΝ ΠΗΡΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ... ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑΝ ΥΠΝΟ ΜΗ ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΞΥΠΝΟΥΣΑΜΕ... ΜΟΝΟ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ...
ΕΙΔΑ Κ ΕΓΩ ΕΝΑΝ ΕΦΙΑΛΤΗ... ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑΤΑ (ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ...) Κ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΦΕΥΓΑΜΕ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΖΕΥΑΜΕ (ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ) ΤΗΝ ΜΠΟΥΓΑΔΑ...
ΚΑΛΑ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΦΡΙΚΑΡΗΣΜΕΝΗ... ΠΟΥ ΥΠΝΟΣ ΜΕΤΑ...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟ ΝΑ ΔΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΑΙΜΑΤΑ...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρες!

Popisofia,
φυσιολογικοί οι εφιάλτες. Αυξάνεται και το άγχος όσο περνάνε οι μέρες!

evini,
μας έλεγε η Sophia  πως αποσυμφορητικό μύτης είναι πιο οικονομικό το Ronalin.
Αλήθεια τι μάρκα πήρες σε καλλυντικά μωρού;

Κάτι άλλο που έχω σκεφτεί για εμάς που λέμε να θηλάσουμε είναι να πάρω ένα όσο πιο άοσμο αποσμητικό γίνεται για να μην έχει μέσα στη μούρη του το νεογέννητο αυτές τις έντονες μυρωδιές. Έχει στα φαρμακεία κάτι αποσμητικά από κρύσταλλο που μου σύστησε μία φίλη.

tsiritri,
άμα πάει η μάνα για ύφασμα σελτέ, μπορείς να μου γράψεις σε ποιο μαγαζί ακριβώς το βρήκε (διεύθυνση), να μην ψάχνω σαν την άδικη κατάρα η γκάστρω στο κέντρο όταν κατέβω; Very Happy 

Paramythenia έγραψε:
ioazon έγραψε:Αυτό το σκέφτομαι πολύ αυτές τις μέρες.... Λες να λυσσιάξω που δεν θα μπορώ να σουρτουκεύω όποτε μου κατέβει; Ή θα ζω τρισευτυχισμένη αγκαλιά με το χταπόδι και ούτε που θα με νοιάζει; Rolling Eyes 
Το δεύτερο πιστεύω κι εγώ. Αλλά τις βολτίτσες μας θα τις κάνουμε... Έστω για 10 λεπτάκια βρε παιδί μου, να ξεσκάσουμε λιγάκι...
"Βαλίτσες" διάβασα..... Για να καταλάβεις σε τι κατάσταση είμαι.... (βρωμόσκυλου) Laughing

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΟ ΞΕΡΩ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΦΡΙΚΑΡΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ... ΑΣΕ ΠΟΥ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣΑ... ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΚΟΨΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ... ΧΑΧΑΧΑ...
ΑΧ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ... ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΑΓΕ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ??? ΝΑ ΧΑΡΕΙ Κ Η ΔΟΛΙΑ ΜΑΝΑ...
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΘΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ... ΕΠΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ 1,5 ΕΚ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΚΡΥΝΕΙ???
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ... ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!

ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΧΤΕΣ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ... ΜΑΜΑ ΕΜΕΝΑ ΒΓΗΚΕ Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ (Κ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΤΗΣ) ΕΣΕΝΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ? ΜΑΜΑ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΩΠΑ? ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ... ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΩ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ... ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ... ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ Κ ΤΟΣΗ
ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ ΛΕΙΨΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ... ΟΚ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΤΟ ΞΕΡΩ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΦΡΙΚΑΡΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ... ΑΣΕ ΠΟΥ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣΑ... ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΚΟΨΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ... ΧΑΧΑΧΑ...
ΑΧ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ... ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΑΓΕ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ??? ΝΑ ΧΑΡΕΙ Κ Η ΔΟΛΙΑ ΜΑΝΑ...
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΘΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ... ΕΠΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ 1,5 ΕΚ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΚΡΥΝΕΙ???
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ... ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!

ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΧΤΕΣ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ... ΜΑΜΑ ΕΜΕΝΑ ΒΓΗΚΕ Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ (Κ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΤΗΣ) ΕΣΕΝΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ? ΜΑΜΑ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΩΠΑ? ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ... ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΩ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ... ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ... ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ Κ ΤΟΣΗ
ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ ΛΕΙΨΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ... ΟΚ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ.
Α ρε μανούλα....
Κι αυτά τα πρωτότοκα τρώνε πακέτο....

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά τα μωρά έρχονται όποτε θέλουνε. Κανείς δεν μπορεί να σου εγγυηθεί το πότε θα σου κάνει "κουκουτζά" ο γιος! Λίιιιιιιγη υπομονή ακόμα!

Θα πάρει και η κόρη σου τη θέση της ως "μεγάλη αδερφή", θα την πάρεις και αγκαλιές επιτέλους! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 669659 

Αχ κορίτσια,
έχω χάσει το μυαλό μου. Έχασα τον λογαριασμό της ΔΕΗ. Πώς έγινε αυτό; Τι τον έκανα; Sad 

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΟ ΞΕΡΩ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΛΥΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ... ΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΑ ΕΠΙ 1,5 ΩΡΑ ΑΦΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΗ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΓΚΡΡΡΡΡ...
ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ (ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ) Κ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΡΙΞΩ???
ΕΣΑΣ!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:Καλημέρες!

Popisofia,
φυσιολογικοί οι εφιάλτες. Αυξάνεται και το άγχος όσο περνάνε οι μέρες!

evini,
μας έλεγε η Sophia  πως αποσυμφορητικό μύτης είναι πιο οικονομικό το Ronalin.
Αλήθεια τι μάρκα πήρες σε καλλυντικά μωρού;

Κάτι άλλο που έχω σκεφτεί για εμάς που λέμε να θηλάσουμε είναι να πάρω ένα όσο πιο άοσμο αποσμητικό γίνεται για να μην έχει μέσα στη μούρη του το νεογέννητο αυτές τις έντονες μυρωδιές. Έχει στα φαρμακεία κάτι αποσμητικά από κρύσταλλο που μου σύστησε μία φίλη.

tsiritri,
άμα πάει η μάνα για ύφασμα σελτέ, μπορείς να μου γράψεις σε ποιο μαγαζί ακριβώς το βρήκε (διεύθυνση), να μην ψάχνω σαν την άδικη κατάρα η γκάστρω στο κέντρο όταν κατέβω; Very Happy 

Paramythenia έγραψε:
ioazon έγραψε:Αυτό το σκέφτομαι πολύ αυτές τις μέρες.... Λες να λυσσιάξω που δεν θα μπορώ να σουρτουκεύω όποτε μου κατέβει; Ή θα ζω τρισευτυχισμένη αγκαλιά με το χταπόδι και ούτε που θα με νοιάζει; Rolling Eyes 
Το δεύτερο πιστεύω κι εγώ. Αλλά τις βολτίτσες μας θα τις κάνουμε... Έστω για 10 λεπτάκια βρε παιδί μου, να ξεσκάσουμε λιγάκι...
"Βαλίτσες" διάβασα..... Για να καταλάβεις σε τι κατάσταση είμαι.... (βρωμόσκυλου) Laughing
Καλημέρα!εχει κ η noxema άοσμο αποσμητικό

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΤΟ ΞΕΡΩ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΛΥΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ... ΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΑ ΕΠΙ 1,5 ΩΡΑ ΑΦΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΗ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΓΚΡΡΡΡΡ...
ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ (ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ) Κ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΡΙΞΩ???
ΕΣΑΣ!!!
Πάντως από αυτά που λένε οι μαίες στα σεμινάρια μόνο αν επιμένουν πάνω από 2 ώρες τα πονάκια θεωρείς πως γεννάς.... Προετοιμάζεται το "σύστημα"....

Σε 2 μήνες θα γκρινιάζω και θα αναρωτιέμαι και θα αγωνιώ εγώ.... Smile 


Καλημέρα, maimou-δομάνα! Very Happy 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα μανουλίτσες και φουσκοκοιλίτσες! Πώς μου είστε;

Ποπάκι λίγο κουράγιο ακόμη... Θα έρθει το αγοράκι σου...

Το Τζουλάκι έχει σήμερα τις τελευταίες της εξετάσεις. Καλή επιτυχία κουκλίτσα!

Άλλη γιατρό ή εξετάσεις δεν έχει ε;

Εγώ σε λιγάκι θα πάρω το γιατρό να μας πει πότε να πάμε. Θα τον ρωτήσω και για την εξέταση των αιμοπεταλίων.

Γεννάει σήμερα μια γνωστή στις 40+ με πρόκληση... Μακάρι όλα να πάνε καλά...

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου!

Τζούλι καλη επιτυχια!

Ποπακι έφτασε η εβδομάδα σίγουρα ε? Μετά την Τρίτη λέω θα σκάσει μύτη :-)

Με το καλό η κοπέλα που γεννά!

Φούσκα αν θυμάσαι το πόσο πήγαινε στην αλφα με τον πάλίο κ πλήρωσε στο μηχάνημα :-)

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κουκλες!!Καλή εβδομάδα να έχουμε...

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΣΑΣ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 215994 

ΠΟΠΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΒΛΕΠΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΟΝΕΙΡΑ

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόλις πήρα το γιατρό, αύριο το πρωί έχουμε ραντεβού και θα μου πάρει αίμα για την εξέταση... Ας πάνε όλα καλά...

Καλημέρα Αστεράκι! Ευχαριστούμε...
Άντε να δούμε φωτογραφίες και από το δικό σας δωματιακι...

Σα να φθινοπωριασε εδώ. Συννεφιά και αεράκι έχουμε σήμερα.

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα από τη βροχερή Λάρισα! Τι κάνετε;
Ποπάκι λίγο ακόμα υπομονή. Έφαγες το γαϊδαρο, η ουρά είναι λίγο δύσκολη αλλά θα περάσει.
Παραμυθένια μου τέλειο το δωμάτιο της μπεμπούλας σου! Πολύ όμορφα τα αυτοκόλλητα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 875502 
Καλή επιτυχία με τις εξετάσεις σου!
Τζουλάκι έχεις κι εσύ εξετάσεις σήμερα; Να πάνε όλα καλά!

Εγώ χθες σαν σουρτούκευα (πήγα για ουζάκι-οι άλλοι είπιανε όχι εγώ κ μετά να δούμε τα δίδυμα της γνωστής μου), έπεσα από τις 11 παρά για ύπνο και ξύπνησα 10 παρά! Είχα πολύ καιρό να κοιμηθώ τόσο. Βέβαια σηκώθηκα 4 φορές για να πάω στο πιπι-room και μετά η ταλιμπανίτσα μου χτυπιόταν μέχρι να βολευτεί.

Α! 35 βδομάδες σήμερα και άλλες 35 μέρες maximum μείνανε! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 379767 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 379767 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 379767 


Πολλά φιλάκια σε εγκυούλες, μανούλες και μωράκια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 315810 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 315810 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 315810

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθένια καλή επιτυχία για αύριο :-):-):-):-)

Το δωμάτιο τέλειο! Λατρεψα τη νεραιδουλα! Με το καλό να το χαρεί το λουλούδι :-):-):-):-):-)

Ήθελα να παω κ εγώ για τις μηνιαίες σήμερα άλλα με την Αλέξια ξεχάστηκα το πρωί κ δεν έκανα πιπί στο πιπί box :-P

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ Ο ΤΟΙΧΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΟΝΟ ΠΙΟ ΣΚΟΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΩΡΑΡΙΟ ΥΠΝΟΥ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΡΙΚΑΡΕΤΕ,ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΕΩΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 3 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 328109 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Το δωμάτιο τέλειο! Λατρεψα τη νεραιδουλα! Με το καλό να το χαρεί το λουλούδι :-):-):-):-):-)

Ήθελα να παω κ εγώ για τις μηνιαίες σήμερα άλλα με την Αλέξια ξεχάστηκα το πρωί κ δεν έκανα πιπί στο πιπί box :-P
H νεραϊδούλα είναι δική μου επιλογή, τα μπαλόνια του Παραμυθένιου... Πώς φαίνεται ότι ο άντρας μου αγαπά την πολυχρωμία ε;

Πιπί box ε;Laughing


asteraki1989 έγραψε:ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ Ο ΤΟΙΧΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΟΝΟ ΠΙΟ ΣΚΟΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΩΡΑΡΙΟ ΥΠΝΟΥ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΡΙΚΑΡΕΤΕ,ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΕΩΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 3 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 328109 
Τον τοίχο των μπαλονιών εννοείς; Αυτός δε φαίνεται καλά... Είναι ροζάκι, πολύ παλ όμως, μοιάζει κάπως με το ροζτων πεταλούδων αλλά είναι λίγο πιο σκούρο. Ο άλλος είναι ζαχαρί.

Κοριτσάκια; Τι κουρτίνα λέτε να βάλουμε; Έχει φαγωθεί η πεθερά μου να φτιάξει κουρτίνα... Προσωπικά νομίζω ότι μια "μπιρμπιλωτή" δεν ταιριάζει, θέλει κάτι πιο ήσυχο... Τι θα προτείνατε; Τα επιπλάκια όπως βλέπετε είναι άσπρα, η πάντα και η προίκα που ταιριάζει με την κούνια είναι άσπρη με ρίγες στο χρώμα τις άμμου και με τα πουλάκια που βλέπετε και κάποια ακόμη σχεδιάκια που έχει το κάτω μέρος της κούνιας.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paramythenia στις Δευ Σεπ 16, 2013 12:03 am, 2 φορές συνολικά

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλόχα ξανά!

Πάω στη δουλειά να αιτηθώ την δίμηνη άδεια κύησης και να τους βοηθήσω γιατί γίνεται κόλαση. Σμουτς

Ο λογαριασμός της ΔΕΗ είχε πέσει πίσω από τον καναπέ..... Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 679259 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:
sophia έγραψε:Το δωμάτιο τέλειο! Λατρεψα τη νεραιδουλα! Με το καλό να το χαρεί το λουλούδι :-):-):-):-):-)

Ήθελα να παω κ εγώ για τις μηνιαίες σήμερα άλλα με την Αλέξια ξεχάστηκα το πρωί κ δεν έκανα πιπί στο πιπί box :-P
H νεραϊδούλα είναι δική μου επιλογή, τα μπαλόνια του Παραμυθένιου... Πώς φαίνεται ότι ο άντρας μου αγαπά την πολυχρωμία ε;

Πιπί box ε;Laughing


asteraki1989 έγραψε:ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ Ο ΤΟΙΧΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΟΝΟ ΠΙΟ ΣΚΟΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΩΡΑΡΙΟ ΥΠΝΟΥ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΡΙΚΑΡΕΤΕ,ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΕΩΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 3 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 9 328109 
Τον τοίχο των μπαλονιών εννοείς; Αυτός δε φαίνεται καλά... Είναι ροζάκι, πολύ παλ όμως, μοιάζει κάπως με το ροζτων πεταλούδων αλλά είναι λίγο πιο σκούρο. Ο άλλος είναι ζαχαρί.

Κοριτσάκια; Τι κουρτίνα λέτε να βάλουμε; Έχει φαγωθεί η πεθερά μου να φτιάξει κουρτίνα... Προσωπικά νομίζω ότι μια "μπιρμπιλωτή" δεν ταιριάζει, θέλει κάτι πιο ήσυχο... Τι θα προτείνατε; Τα επιπλάκια όπως βλέπετε είναι άσπρα, η πάντα και η προίκα που ταιριάζει με την κούνια είναι άσπρη με ρίγες στο χρώμα τις άμμου και με τα πουλάκια που βλέπετε και κάποια ακόμη σχεδιάκια που έχει το κάτω μέρος της κούνιας.
εκει που ειναι τα μπαλονια αλλα μου εκανε σαν της μοκα το χρωμα χαχαχα,εγω φαντασου οτι εχω το πιο σκουρο χρωμα (ετσι οπως φαινεται απο εδω)κουνια-συρταριερα λευκο με μπεζ και λευκες κουρτινες απο γαζα (τελειο υφασμα)και εχω παρει κατι σαν λουλουδακια γαλαζια που θα βαλω ασυμετρα πανω στην κουρτινα και γαλαζιο φωτιστικο και στον ενα τοιχο θα μπει ενας μεγαλος τουιτι και καπου θα χωσω τον μικρο τουιτι(τον ειχα)

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Που βρέχει; Που έχει συννεφιά; Εδω βράζει ο τόπος!!!!

Πήγα για την καλλιέργεια ούρων, στενοχωρηθηκα γιατι με αποπήρε η μικροβιολογος, τύπου επρεπε να έχω πλυθει πολυ καλα, τρεις φορές, με σαπούνι, να προσέξω ποσα κ ποια ουρα θα συλλέξω κτλ
Εγω έκανα οτι μ είπε η γιατρός, πλυθηκα τοπικά, άφησα 2-3 σταγόνες κ μετα έκανα την συλλογή. Απλα δεν έβαλα σαπούνι, απλο χλιαρό νεράκι. Θα ειναι κρίμα να βρεθεί μικρόβιο χωρις λόγο ρε γαμωτο....
Πήγα και δημαρχείο να φτιάξω χαρτια που θελει η κλινική. πρεπει να παω κ ικα για την αδεια τοκετου κι εγω...Έχει κ απεργίες...
Πρέπει να φτιάξω κ βαλίτσα! Ουφ σας ζαλισα!!! Απλα αγχωθηκα!!!

Ιωάννα τα καλλυντικά της μπεμπας ειναι frezyderm ολα, μετα βλέπουμε.

Μαϊμού ποτε θα πάτε για τσίμπημα στη μικρούλα; Ολα καλα να πανε!

Ιωάννα κ Μαρακι λαρ μια χαρα κοιμάστε ε; Τυχερουλες!

Ποπακι έχεις δίκιο, εδω άρχισα να κουράζομαι εγω, πόσο μάλλον εσυ με ένα παιδάκι κ τόσο προχωρημένη εγκυμοσυνη, άντε μετράμε αντίστροφα, πέρασαν τα δύσκολα!

Γιουλη καλα αποτελέσματα με εξετάσεις!
Τσιμπα κ λίγη τουρτιτσα μόλις επιστρεψεις, ο,τι έγινε έγινε τωρα! Very Happy 



evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθένια όχι μπιρμπιλωτη με τίποτα!

Διάλεξε κατι ουδέτερο, πχ το χρωμα απο τα πουλακια, ή λευκή, αν ειναι ωραίο το ύφασμα θα βγει τέλειο!!!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evini7 έγραψε:Παραμυθένια όχι μπιρμπιλωτη με τίποτα!

Διάλεξε κατι ουδέτερο, πχ το χρωμα απο τα πουλακια, ή λευκή, αν ειναι ωραίο το ύφασμα θα βγει τέλειο!!!

Ναι μάλλον κάτι ουδέτερο ή ένα χρώμα παλ που να μην ξεχωρίζει πολύ, για να μην είναι υπερβολικό.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Που βρέχει; Που έχει συννεφιά; Εδω βράζει ο τόπος!!!!

Πήγα για την καλλιέργεια ούρων, στενοχωρηθηκα γιατι με αποπήρε η μικροβιολογος, τύπου επρεπε να έχω πλυθει πολυ καλα, τρεις φορές, με σαπούνι, να προσέξω ποσα κ ποια ουρα θα συλλέξω κτλ
Εγω έκανα οτι μ είπε η γιατρός, πλυθηκα τοπικά, άφησα 2-3 σταγόνες κ μετα έκανα την συλλογή. Απλα δεν έβαλα σαπούνι, απλο χλιαρό νεράκι. Θα ειναι κρίμα να βρεθεί μικρόβιο χωρις λόγο ρε γαμωτο....
Πήγα και δημαρχείο να φτιάξω χαρτια που θελει η κλινική. πρεπει να παω κ ικα για την αδεια τοκετου κι εγω...Έχει κ απεργίες...
Πρέπει να φτιάξω κ βαλίτσα! Ουφ σας ζαλισα!!! Απλα αγχωθηκα!!!

Ιωάννα τα καλλυντικά της μπεμπας ειναι frezyderm ολα, μετα βλέπουμε.

Μαϊμού ποτε θα πάτε για τσίμπημα στη μικρούλα; Ολα καλα να πανε!

Ιωάννα κ Μαρακι λαρ μια χαρα κοιμάστε ε;  Τυχερουλες!

Ποπακι έχεις δίκιο, εδω άρχισα να κουράζομαι εγω, πόσο μάλλον εσυ με ένα παιδάκι κ τόσο προχωρημένη εγκυμοσυνη, άντε μετράμε αντίστροφα, πέρασαν τα δύσκολα!

Γιουλη καλα αποτελέσματα με εξετάσεις!
Τσιμπα κ λίγη τουρτιτσα μόλις επιστρεψεις, ο,τι έγινε έγινε τωρα! Very Happy 



Oύτε κι εγώ πλένομαι με σαπούνι πριν συλλέξω ούρα, πλένομαι πολύ καλά αλλά μόνο με νερό Και δεν έχει βρεθεί κάτι... Κάποια -εδώ πρέπει να το είχα διαβάσει- είχε πλυθεί με σαπούνι, βρέθηκε κάτι αλλά το απέδωσαν ακριβώς σε αυτό.

Μην αγχώνεσαι πάντως προκαταβολικά...

Λευκή μου φαίνεται πως δε θα ταιριάζει, γιατί εκτός από τα έπιπλα τίποτε άλλο δεν είναι λευκό... Κάτι σε ροζάκι παλ, όπως του τοίχου με ρίγες, κάπως έτσι το φαντάζομαι... Και κάτι σε κίτρινο θα μου άρεσε αλλά δεν ξέρω αν ταιριάζει...

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:
evini7 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Που βρέχει; Που έχει συννεφιά; Εδω βράζει ο τόπος!!!!

Πήγα για την καλλιέργεια ούρων, στενοχωρηθηκα γιατι με αποπήρε η μικροβιολογος, τύπου επρεπε να έχω πλυθει πολυ καλα, τρεις φορές, με σαπούνι, να προσέξω ποσα κ ποια ουρα θα συλλέξω κτλ
Εγω έκανα οτι μ είπε η γιατρός, πλυθηκα τοπικά, άφησα 2-3 σταγόνες κ μετα έκανα την συλλογή. Απλα δεν έβαλα σαπούνι, απλο χλιαρό νεράκι. Θα ειναι κρίμα να βρεθεί μικρόβιο χωρις λόγο ρε γαμωτο....
Πήγα και δημαρχείο να φτιάξω χαρτια που θελει η κλινική. πρεπει να παω κ ικα για την αδεια τοκετου κι εγω...Έχει κ απεργίες...
Πρέπει να φτιάξω κ βαλίτσα! Ουφ σας ζαλισα!!! Απλα αγχωθηκα!!!

Ιωάννα τα καλλυντικά της μπεμπας ειναι frezyderm ολα, μετα βλέπουμε.

Μαϊμού ποτε θα πάτε για τσίμπημα στη μικρούλα; Ολα καλα να πανε!

Ιωάννα κ Μαρακι λαρ μια χαρα κοιμάστε ε;  Τυχερουλες!

Ποπακι έχεις δίκιο, εδω άρχισα να κουράζομαι εγω, πόσο μάλλον εσυ με ένα παιδάκι κ τόσο προχωρημένη εγκυμοσυνη, άντε μετράμε αντίστροφα, πέρασαν τα δύσκολα!

Γιουλη καλα αποτελέσματα με εξετάσεις!
Τσιμπα κ λίγη τουρτιτσα μόλις επιστρεψεις, ο,τι έγινε έγινε τωρα! Very Happy 



Oύτε κι εγώ πλένομαι με σαπούνι πριν συλλέξω ούρα, πλένομαι πολύ καλά αλλά μόνο με νερό Και δεν έχει βρεθεί κάτι... Κάποια -εδώ πρέπει να το είχα διαβάσει- είχε πλυθεί με σαπούνι, βρέθηκε κάτι αλλά το απέδωσαν ακριβώς σε αυτό.

Μην αγχώνεσαι πάντως προκαταβολικά...

Λευκή μου φαίνεται πως δε θα ταιριάζει, γιατί εκτός από τα έπιπλα τίποτε άλλο δεν είναι λευκό... Κάτι σε ροζάκι παλ, όπως του τοίχου με ρίγες, κάπως έτσι το φαντάζομαι... Και κάτι σε κίτρινο θα μου άρεσε αλλά δεν ξέρω αν ταιριάζει...
Τωρα ξανά είδα τις φωτογραφίες σου.
Κιτρινη, ναι!!! Να βρεις ένα γλυκο κιτρινακι, θα ειναι τέλειοοο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις