Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
120 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 120 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εβινάκι κι εγώ που έκανα την προηγούμενη εβδομάδα καλλιέργεια μόνο με νεράκι πλύθηκα. Τα σαπούνια αλλάζουν το ph και νομίζω δεν κάνει να τα χρησιμοποιούμε πριν τη συλλογή ούρων.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κ παλι.την μικρη την πήγαμε στο ιασω την παρέλαβαν δυο καλές νοσοκόμες την πήγαν σε ενα ειδικό δωμάτιο κ της πήραν αιματακι.εμενα δεν με άφησαν να μπω μεσα,την άκουγα απ έξω που έκλαιγε Crying or Very sad 
Μετα απο λίγο βγήκε κ κοιμόταν το ψυχουλακι μου!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ... ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΒΙΝΑΚΙ... ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΡΕΙ ΥΠΟΨΙΑ ΣΤΡΕΠΤΟΚΚΟΚΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΟΦΕΙΛΟΤΑΝ Κ ΣΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΦΑΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ Κ ΙΣΩΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΠΛΥΘΗΚΑ ΜΕ ΣΚΕΤΟ ΝΕΡΑΚΙ Κ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΕΣ...
ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΣΤΡΕΠΤΟΚΚΟΚΟΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Κ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΟΥ Κ ΟΥΡΩΝ ΕΝΩ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΟΥΡΩΝ Ο ΚΟΛΠΟΣ ΚΑΘΑΡΟΣ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΑΜΕ...

ΕΓΩ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΣ ΝΤΟΡΑΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ Ο "ΑΝΤΡΑΣ" ΜΙΑΣ Κ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΩΝ ΔΥΟ Κ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΙΔΗ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΟΡΟΦΟ Κ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΟ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙ ΠΑΙΔΙΚΑ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ... ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ
ΕΧΕΙ Κ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΧΑΧΑΧΑ....
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθένια μου θα συμφωνήσω και γω απόλυτα με το απαλό κιτρινάκι...

Εβινάκι μου μια χαρά τα πήρες τα ούρα κορίτσι μου...έτσι πρέπει...καλό πλύσιμο με νεράκι και παίρνουμε την μέση ούρηση...άσε που με τα σαπούνια αλλάζεις το ph και μπορεί να πάθεις καμιά κολπίτιδα!!!

Καλά αποτελέσματα και στο Γιουλάκι!!!

Μαιμουδάκι καλύτερα που δεν μπήκες μέσα...καλά αποτελέσματα στο κοριτσάκι σου!!!

Σβουρίτσα καλό τρέξιμο!!

Ποπάκι σήμερα πως είσαι??

Μαράκι γλυκό φιλάκια!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το γοργονάκι μου έχει λόξυγγα μωρέ κανένα 10 λεπτο τώρα....πρέπει να την ενοχλεί γιατί όποτε παθαίνει γυρίζει σαν σβούρα στην κοιλία!!!

Πως γίνεται βρε κορίτσια να αγαπάς τόσο πολύ κάποιον που δεν τον έχεις γνωρίσει ακόμα???Φαντάσου να βγει...αχ ότι θέλει θα με κάνει.....
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 10 379767 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 10 379767 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια ευχαριστω, με καθησυχασατε!
Λοξυγγας μωρε η τσουπρα; 10 λεπτα ε; Εμένα το πολυ 5λεπτο.

Εγω κουρτινουλα απαλή ροζ, δεν την έχω βάλει ακόμη, μόλις τελειώσω τα πάντα θα σας τα δείξω.

Αχ αυτη η Ντορα Ποπη! Απορώ τι της βρίσκουν τα παιδάκια... Εγω ήμουν φαν της candy candy! Θυμάται καμία;

Πάντως να είμαι ειλικρινής δεν μπορω καθόλου τα καρτουν σε τοίχους, υφάσματα, μπλουζάκια. Είμαι πιο ρομαντική κ απλη. Αν θελει παιχνίδια ναι αλλα όχι να της βάλω κ μπλουζάκι π.χ. Hello kitty... Η looney tunes...

Βέβαια οπως λέει κ το Μαρακι ο,τι θέλουν θα μας κάνουν...

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΛΟΞΥΓΚΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ!!

ΚΟΥΡΤΙΝΟΥΛΑ ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΚΡΕΜ ΜΕ ΡΟΖ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΡΕΜ ΧΡΩΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑΚΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ Κ ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΕΣVery Happy Very Happy 

ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ Ο ΑΦΑΛΟΣ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ!ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑΤΙ??Rolling Eyes 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΙΑ20 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΛΟΞΥΓΚΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ!!

ΚΟΥΡΤΙΝΟΥΛΑ ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΚΡΕΜ ΜΕ ΡΟΖ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΡΕΜ ΧΡΩΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑΚΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ Κ ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΕΣVery Happy Very Happy 

ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ Ο ΑΦΑΛΟΣ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ!ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑΤΙ??Rolling Eyes 
Αχ όλες με λουλουδακια τι ωραία!!

Μαρία δεν έχω ιδέα για ποιο λόγο γυρνάει ο αφαλος. Ειναι απόλυτα φυσιολογικό και σύνηθες όμως.
Εμένα δεν πετάχτηκε πάντως, απλα ισοπεδωθηκε.

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ flower flower 

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΤΡΥΠΑ ΕΙΝΑΙRolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ 33!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 10 536304 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 10 536304 ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 10 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 10 215994

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Κορίτσια ευχαριστω, με καθησυχασατε!
Λοξυγγας μωρε η τσουπρα; 10 λεπτα ε; Εμένα το πολυ 5λεπτο.

Εγω κουρτινουλα απαλή ροζ, δεν την έχω βάλει ακόμη, μόλις τελειώσω τα πάντα θα σας τα δείξω.

Αχ αυτη η Ντορα Ποπη! Απορώ τι της βρίσκουν τα παιδάκια... Εγω ήμουν φαν της candy candy! Θυμάται καμία;

Πως δεν θυμάμαι...έχω ρίξει κλάμα με την Κάντυ!!!

Πάντως να είμαι ειλικρινής δεν μπορω καθόλου τα καρτουν σε τοίχους, υφάσματα, μπλουζάκια. Είμαι πιο ρομαντική κ απλη. Αν θελει παιχνίδια ναι αλλα όχι να της βάλω κ μπλουζάκι π.χ. Hello kitty... Η looney tunes...

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!Ούτε και γω τα μπορώ!

Βέβαια οπως λέει κ το Μαρακι ο,τι θέλουν θα μας κάνουν...

ΜΑΡΙΑ20 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΛΟΞΥΓΚΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ!!

ΚΟΥΡΤΙΝΟΥΛΑ ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΚΡΕΜ ΜΕ ΡΟΖ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΡΕΜ ΧΡΩΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑΚΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ Κ ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΕΣVery Happy Very Happy 

ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ Ο ΑΦΑΛΟΣ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ!ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑΤΙ??Rolling Eyes 
Βγαίνει από το πολύ τέντωμα του δέρματος Μαράκι...αλλά σε κάθε κοπέλα διαφέρει...έχει να κάνει και με τον ομφαλό που έχεις...εμένα ας πούμε πριν μείνω έγκυος ήταν πολύ βαθιά στην κοιλιά μου...τώρα στον 8ο είναι σχεδόν ένα με το υπόλοιπο δέρμα αλλά χωρίς να προεξέχει....


Κουρτίνα εγώ έκανα λευκή με ροζ πουά....

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΕΙΚ Κ ΚΟΡΜΟ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ ΗΡΘΕ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΝΑ ΝΤΟΥΖΑΚΙ ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑ....

ΕΒΙΝΙ ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕ ΤΗΝ HELLO KITTY ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΓΩ ΤΗΝ ΝΤΟΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑ ΕΛΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΛΟΥΣΤΙΚΑ ΟΜΩΣ...
ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΥΟ ΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΖΗΤΑΝΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΧΙ...
ΝΑΙ ΔΗΛΩΝΩ ΧΑΖΟΜΑΜΑ!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΓΩ ΤΗΝ ΝΤΟΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑ ΕΛΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΛΟΥΣΤΙΚΑ ΟΜΩΣ...
ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΥΟ ΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΖΗΤΑΝΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΧΙ...
ΝΑΙ ΔΗΛΩΝΩ ΧΑΖΟΜΑΜΑ!!!

Αχ ναι πως να αντισταθείς!!!και γω χαζομαμά τελειωμένη θα δηλώνω σε λίγες εβδομάδες!!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ούτε εμένα μου αρέσουν τα ρούχα, σεντόνια, πετσέτες, χαλιά κλπ με παιδικούς ήρωες, καθόλου όμως! Αν μου τα ζητήσει όμως σε μεγαλύτερη ηλικία θα της κάνω το χατήρι, μπορώ να κάνω διαφορετικά;;;

Κι εμένα ο ομφαλός μου απλά δεν υπάρχει. Έχει τεντωθεί τόσο που δεν πάει άλλο...

Ακολουθεί διάλογος με πεθερά...

Πεθερά: Το φτιάξατε το δωμάτιο;
Εγώ: Ε ναι, στήσαμε τα επιπλάκια, βάλαμε χτες και τα αυτοκόλλητα.
Π: Α ναι, δε μου είπε τίποτε ο γιός μου, ποτέ δε μου λέει τίποτε! Και, πώς είναι;
Ε: Ωραία, πολύ ωραία. Τα αυτοκόλλητα βγήκαν πολύ ωραία.
Π: Μόνο στον ένα τοίχο βάλατε ε; (Αν μπορούσε θα γέμιζε το δωμάτιο! Το είχε καημό!)
Ε: Όχι, βάλαμε σε 2.
Π: Ε άντε τώρα να βρούμε και την κουρτίνα, να γεμίσει (σημειωτέον ψάχνει για κουρτίνα εδώ και μήνες)
Ε: Θα την αφήσουμε προς το παρόν την κουρτίνα, γιατί θέλουμε να βρούμε κάτι που να ταιριάζει και είπαμε ότι δε θα βάλουμε πολύχρωμη γιατί θα δείχνει υπερβολική.
Π: Αααα (με απογοήτευση)... Δε θα πάρετε παιδική ε;
Ε: Παιδική θα πάρουμε αλλά όχι με σχεδιάκια... Θα προτιμήσουμε κάτι πιο απλό μάλλον...
Μετά άρχισε να λέει για το δωμάτιο της άλλης εγγονής που είναι λαχανί και ο διακοσμητής που έφερε της πρότεινε παιδική κουρτίνα με χρώματα και σχέδια και είναι τέλειο και...και...και..
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Paramythenia έγραψε:Ούτε εμένα μου αρέσουν τα ρούχα, σεντόνια, πετσέτες, χαλιά κλπ με παιδικούς ήρωες, καθόλου όμως! Αν μου τα ζητήσει όμως σε μεγαλύτερη ηλικία θα της κάνω το χατήρι, μπορώ να κάνω διαφορετικά;;;

Κι εμένα ο ομφαλός μου απλά δεν υπάρχει. Έχει τεντωθεί τόσο που δεν πάει άλλο...

Ακολουθεί διάλογος με πεθερά...

Πεθερά: Το φτιάξατε το δωμάτιο;
Εγώ: Ε ναι, στήσαμε τα επιπλάκια, βάλαμε χτες και τα αυτοκόλλητα.
Π: Α ναι, δε μου είπε τίποτε ο γιός μου, ποτέ δε μου λέει τίποτε! Και, πώς είναι;
Ε: Ωραία, πολύ ωραία. Τα αυτοκόλλητα βγήκαν πολύ ωραία.
Π: Μόνο στον ένα τοίχο βάλατε ε; (Αν μπορούσε θα γέμιζε το δωμάτιο! Το είχε καημό!)
Ε: Όχι, βάλαμε σε 2.
Π: Ε άντε τώρα να βρούμε και την κουρτίνα, να γεμίσει (σημειωτέον ψάχνει για κουρτίνα εδώ και μήνες)
Ε: Θα την αφήσουμε προς το παρόν την κουρτίνα, γιατί θέλουμε να βρούμε κάτι που να ταιριάζει και είπαμε ότι δε θα βάλουμε πολύχρωμη γιατί θα δείχνει υπερβολική.
Π: Αααα (με απογοήτευση)... Δε θα πάρετε παιδική ε;
Ε: Παιδική θα πάρουμε αλλά όχι με σχεδιάκια... Θα προτιμήσουμε κάτι πιο απλό μάλλον...
Μετά άρχισε να λέει για το δωμάτιο της άλλης εγγονής που είναι λαχανί και ο διακοσμητής που έφερε της πρότεινε παιδική κουρτίνα με χρώματα και σχέδια και είναι τέλειο και...και...και..
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


χαχαχαχαχαχαχα
Υπομονή! Τουλάχιστον θέλει να συμμετέχει, έστω κι έτσι. Εμάς ούτε που τους ενδιαφέρει καν.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Ούτε εμένα μου αρέσουν τα ρούχα, σεντόνια, πετσέτες, χαλιά κλπ με παιδικούς ήρωες, καθόλου όμως! Αν μου τα ζητήσει όμως σε μεγαλύτερη ηλικία θα της κάνω το χατήρι, μπορώ να κάνω διαφορετικά;;;

Κι εμένα ο ομφαλός μου απλά δεν υπάρχει. Έχει τεντωθεί τόσο που δεν πάει άλλο...

Ακολουθεί διάλογος με πεθερά...

Πεθερά: Το φτιάξατε το δωμάτιο;
Εγώ: Ε ναι, στήσαμε τα επιπλάκια, βάλαμε χτες και τα αυτοκόλλητα.
Π: Α ναι, δε μου είπε τίποτε ο γιός μου, ποτέ δε μου λέει τίποτε! Και, πώς είναι;
Ε: Ωραία, πολύ ωραία. Τα αυτοκόλλητα βγήκαν πολύ ωραία.
Π: Μόνο στον ένα τοίχο βάλατε ε; (Αν μπορούσε θα γέμιζε το δωμάτιο! Το είχε καημό!)
Ε: Όχι, βάλαμε σε 2.
Π: Ε άντε τώρα να βρούμε και την κουρτίνα, να γεμίσει (σημειωτέον ψάχνει για κουρτίνα εδώ και μήνες)
Ε: Θα την αφήσουμε προς το παρόν την κουρτίνα, γιατί θέλουμε να βρούμε κάτι που να ταιριάζει και είπαμε ότι δε θα βάλουμε πολύχρωμη γιατί θα δείχνει υπερβολική.
Π: Αααα (με απογοήτευση)... Δε θα πάρετε παιδική ε;
Ε: Παιδική θα πάρουμε αλλά όχι με σχεδιάκια... Θα προτιμήσουμε κάτι πιο απλό μάλλον...
Μετά άρχισε να λέει για το δωμάτιο της άλλης εγγονής που είναι λαχανί και ο διακοσμητής που έφερε της πρότεινε παιδική κουρτίνα με χρώματα και σχέδια και είναι τέλειο και...και...και..
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Χαχαχαχαχα!!!Εντάξει δεν παίζεται η πεθερά!!!!!Σαν να σας ακούω ήταν!!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria-lar έγραψε:
χαχαχαχαχαχαχα
Υπομονή! Τουλάχιστον θέλει να συμμετέχει, έστω κι έτσι. Εμάς ούτε που τους ενδιαφέρει καν.
Αν ήθελε απλά να συμμετέχει καλά θα ήταν... Θέλει να το φτιάξει όπως θέλει αυτή... Και δε δέχεται ότι υπάρχουν και διαφορετικά γούστα από το δικό της, άνθρωποι που δεν τα θέλουν όλα έντονα, χρωματιστά και υπερβολικά!

Δε σας έχω πει και το άλλο...

Την προηγούμενη Δευτέρα, στην Πάτρα, πήγα να πάρω ένα ρουχαλάκι για να βγάλουμε τη μικρή από το μαιευτήριο. Ήθελα φορεματάκι. Βρίσκω ένα με ροζ και γκρι, με ένα ροζ φιογκάκι στη μέση, πλεχτό, από μέσα είχε ροζ μακρυμάνικο εσωρουχάκι με φρουφρουδένιο γιακαδάκι και κεντημένη μια πεταλούδα ροζ και αυτή. Επειδή όμως άρεσε στον Παραμυθένιο και ένα άλλο πήραμε και τα δύο. Το ένα λέγαμε να το φορέσει μόλις τη φέρουμε σπίτι και το αλλο αργότερα. Πάμε στην πεθερά μου. Μπράβο γιε μου, του λέει, έχουμε το ίδιο γούστο! Τα μωρά θέλουν έντονα χρώματα. Το αλλο ωραίο είναι αλλά  σαν ξεπλυμένο!!!!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria-lar έγραψε:
Paramythenia έγραψε:Ούτε εμένα μου αρέσουν τα ρούχα, σεντόνια, πετσέτες, χαλιά κλπ με παιδικούς ήρωες, καθόλου όμως! Αν μου τα ζητήσει όμως σε μεγαλύτερη ηλικία θα της κάνω το χατήρι, μπορώ να κάνω διαφορετικά;;;

Κι εμένα ο ομφαλός μου απλά δεν υπάρχει. Έχει τεντωθεί τόσο που δεν πάει άλλο...

Ακολουθεί διάλογος με πεθερά...

Πεθερά: Το φτιάξατε το δωμάτιο;
Εγώ: Ε ναι, στήσαμε τα επιπλάκια, βάλαμε χτες και τα αυτοκόλλητα.
Π: Α ναι, δε μου είπε τίποτε ο γιός μου, ποτέ δε μου λέει τίποτε! Και, πώς είναι;
Ε: Ωραία, πολύ ωραία. Τα αυτοκόλλητα βγήκαν πολύ ωραία.
Π: Μόνο στον ένα τοίχο βάλατε ε; (Αν μπορούσε θα γέμιζε το δωμάτιο! Το είχε καημό!)
Ε: Όχι, βάλαμε σε 2.
Π: Ε άντε τώρα να βρούμε και την κουρτίνα, να γεμίσει (σημειωτέον ψάχνει για κουρτίνα εδώ και μήνες)
Ε: Θα την αφήσουμε προς το παρόν την κουρτίνα, γιατί θέλουμε να βρούμε κάτι που να ταιριάζει και είπαμε ότι δε θα βάλουμε πολύχρωμη γιατί θα δείχνει υπερβολική.
Π: Αααα (με απογοήτευση)... Δε θα πάρετε παιδική ε;
Ε: Παιδική θα πάρουμε αλλά όχι με σχεδιάκια... Θα προτιμήσουμε κάτι πιο απλό μάλλον...
Μετά άρχισε να λέει για το δωμάτιο της άλλης εγγονής που είναι λαχανί και ο διακοσμητής που έφερε της πρότεινε παιδική κουρτίνα με χρώματα και σχέδια και είναι τέλειο και...και...και..
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
χαχαχαχαχαχαχα
Υπομονή! Τουλάχιστον θέλει να συμμετέχει, έστω κι έτσι. Εμάς ούτε που τους ενδιαφέρει καν.
XAXAXAAXAXA ΠΕΣΤΑ ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΣΤΑ....ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ...

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΛΗTwisted Evil ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΧΑΝ ΕΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΑΑΑΑΦΟΥ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΜΕ ΦΟΡΜΑΚΙ,ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΓΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΦΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ....ΜΑ ΣΕ ΠΑΡΑΓΚΑ??????ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑRazz Razz Razz Razz Razz Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΨΩΝΙΖΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΛΕΓΑ ΧΟΝΤΡΑ ΑΛΛΑ...Razz Razz 

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΜΠΙΧΤΟΥΛΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ(ΕΝΩ ΤΑ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ)ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΙΟΣ ΔΙΝΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ (ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ Ή ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ)ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ 2.000Ε ΒΟΛΕΥΕΣΑΙ?Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked 

ΑΣΧΕΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΕΚΡΑΓΩ,ΓΙΑΥΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥWink 

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ...ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ...
ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΣΑΝ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ...
Mad Mad Mad 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:
maria-lar έγραψε:
χαχαχαχαχαχαχα
Υπομονή! Τουλάχιστον θέλει να συμμετέχει, έστω κι έτσι. Εμάς ούτε που τους ενδιαφέρει καν.
Αν ήθελε απλά να συμμετέχει καλά θα ήταν... Θέλει να το φτιάξει όπως θέλει αυτή... Και δε δέχεται ότι υπάρχουν και διαφορετικά γούστα από το δικό της, άνθρωποι που δεν τα θέλουν όλα έντονα, χρωματιστά και υπερβολικά!

Δε σας έχω πει και το άλλο...

Την προηγούμενη Δευτέρα, στην Πάτρα, πήγα να πάρω ένα ρουχαλάκι για να βγάλουμε τη μικρή από το μαιευτήριο. Ήθελα φορεματάκι. Βρίσκω ένα με ροζ και γκρι, με ένα ροζ φιογκάκι στη μέση, πλεχτό, από μέσα είχε ροζ μακρυμάνικο εσωρουχάκι με φρουφρουδένιο γιακαδάκι και κεντημένη μια πεταλούδα ροζ και αυτή. Επειδή όμως άρεσε στον Παραμυθένιο και ένα άλλο πήραμε και τα δύο. Το ένα λέγαμε να το φορέσει μόλις τη φέρουμε σπίτι και το αλλο αργότερα. Πάμε στην πεθερά μου. Μπράβο γιε μου, του λέει, έχουμε το ίδιο γούστο! Τα μωρά θέλουν έντονα χρώματα. Το αλλο ωραίο είναι αλλά  σαν ξεπλυμένο!!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 10 911307 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 10 911307 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 10 911307 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 10 911307 ΤΙ ΤΙΣ ΠΟΤΙΖΟΥΝ ΡΕ Π@ΥΣΤΗ ΜΟΥ?????

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχαχα!!! Αστερακι πόσο κοστίζει ένα ονομα;;; Αχ αχ ελληνικές οικογένειες!

Παραμυθένια άκου κ ignore!
Εγω είχα μωβ κουρτινουλα αλλα με έφαγε οτι ειναι σκούρα κ πήρα ροζ. Η αληθεια ειναι οτι την είδα κ μ άρεσε αλλιώς δεν θα έπαιρνα..
Επειτα μου έχει φέρει, τραπεζομαντηλο για τη τραπεζαρία, φαγωθηκε να το βάλουμε τίποτα εγω, στο ντουλάπι! κατι γυαλικα της γιαγιάς μου τα έστησε, πάλι στο ντουλάπι εγω καταχωνιασμα. Την αφήνω τα φέρνει κ μετα τα μαζεύω.

Γενικά της λέω ναι σε ολα και μετα κάνω το δικο μου. Το πιάνει το νόημα.

Απο περιγραφές που έκανες πάντως ακούγεται τέλειο αυτο που πήρες!!!!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΡΙΑ20 έγραψε:ΑΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ...ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ...
ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΣΑΝ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ...
Mad Mad Mad 
Ταχυπαλμία δε λες τπτ. Μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι. Εμένα θέλει να λέει ότι τρέχει και καλά στον κοσμο και πριν φύγει ο αντρας μου μου λέει: να με πάρεις τηλ οταν γεννήσεις, μα θέλω 2 μήνες της λέω ακόμα. Φανταστείτε δεν σε είδα δε σε ξέρω. Μόνο το όνομα την νοιάζει.

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Paramythenia έγραψε:
maria-lar έγραψε:
χαχαχαχαχαχαχα
Υπομονή! Τουλάχιστον θέλει να συμμετέχει, έστω κι έτσι. Εμάς ούτε που τους ενδιαφέρει καν.
Αν ήθελε απλά να συμμετέχει καλά θα ήταν... Θέλει να το φτιάξει όπως θέλει αυτή... Και δε δέχεται ότι υπάρχουν και διαφορετικά γούστα από το δικό της, άνθρωποι που δεν τα θέλουν όλα έντονα, χρωματιστά και υπερβολικά!

Δε σας έχω πει και το άλλο...

Την προηγούμενη Δευτέρα, στην Πάτρα, πήγα να πάρω ένα ρουχαλάκι για να βγάλουμε τη μικρή από το μαιευτήριο. Ήθελα φορεματάκι. Βρίσκω ένα με ροζ και γκρι, με ένα ροζ φιογκάκι στη μέση, πλεχτό, από μέσα είχε ροζ μακρυμάνικο εσωρουχάκι με φρουφρουδένιο γιακαδάκι και κεντημένη μια πεταλούδα ροζ και αυτή. Επειδή όμως άρεσε στον Παραμυθένιο και ένα άλλο πήραμε και τα δύο. Το ένα λέγαμε να το φορέσει μόλις τη φέρουμε σπίτι και το αλλο αργότερα. Πάμε στην πεθερά μου. Μπράβο γιε μου, του λέει, έχουμε το ίδιο γούστο! Τα μωρά θέλουν έντονα χρώματα. Το αλλο ωραίο είναι αλλά  σαν ξεπλυμένο!!!!
Ολες ίδιες είναι τελικά. Μόνο την πάρτη τους σκέφτονται. Πολύ ωραίο ακούγεται αυτό που διάλεξες!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Χαχαχαχα!!! Αστερακι πόσο κοστίζει ένα ονομα;;; Αχ αχ ελληνικές οικογένειες!

Παραμυθένια άκου κ ignore!
Εγω είχα μωβ κουρτινουλα αλλα με έφαγε οτι ειναι σκούρα κ πήρα ροζ. Η αληθεια ειναι οτι την είδα κ μ άρεσε αλλιώς δεν θα έπαιρνα..
Επειτα μου έχει φέρει, τραπεζομαντηλο για  τη τραπεζαρία, φαγωθηκε να το βάλουμε τίποτα εγω, στο ντουλάπι! κατι γυαλικα της γιαγιάς μου τα έστησε, πάλι στο ντουλάπι εγω καταχωνιασμα. Την αφήνω τα φέρνει κ μετα τα μαζεύω.

Γενικά της λέω ναι σε ολα και μετα κάνω το δικο μου. Το πιάνει το νόημα.

Απο περιγραφές που έκανες πάντως ακούγεται τέλειο αυτο που πήρες!!!!
Βρε Εβινάκι μου ξέρεις ποιο είναι το θέμα, θα έρθει εδώ, θα δει την κουρτίνα που μου αρέσει και θα μου πει... "Α αυτή πήρες;" Με ένα επιδοκιμαστικό ύφος που θα μου... την ψυχολογία!!!

Εμ δεν το πήρα τελικά!!! Έκανα τη βλακεία και της το άφησα για να μου το πάρει σε μεγαλύτερο νούμερο (γιατί με έπεισε ότι δε θα της έκανε) και ενώ της είπα να πάρει φορεματάκι, της το τόνισα, αυτή πήρε έναν υπνόσακο αν καταλαβα καλά... Κάτι με το οποίο ξετρελάθηκε πάντως!

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΡΙΑ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΠΛΕΟΝ...
ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΩΝΕΤΕ ΣΕ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΤΡΟΠΟ..ΠΑΝΤΑ ΚΛΑΙΓΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΤΗΣ..ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΕΒΡΙΣΕ Κ ΟΛΑΣShocked Shocked ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ,ΑΣΧΕΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ,ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΘΕΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ Κ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ..
ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΠΛΕΚΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΑ(Κ ΒΡΙΖΕΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΓΓΟΥΝΗΔΕΣ,ΕΝΩ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΙΚ,.ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!)
ΑΥΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ!
ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΩΦΕΙΛΩ ΝΑ ΤΗ Ν ΣΕΒΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις