Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
190 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 190 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εβίνι εγώ μια χαρά σε βλέπω στην φωτό!!!

Σβουρίτσα εσύ και μόνο με το τρέξιμο που κάνεις πάνω κάτω θα τα χάσεις τα κιλάκια!!!
Είσαι ντουρασελ λέμεεε!!!

Την βδομάδα που πέρασε δεν πήρα γραμμάρια...μάλιστα έχασα 200!!!Και ευτυχώς έχω κάνει μόνο μεγάλη κοιλιά...ο ποπός και τα υπόλοιπα είναι ίδια!Αφού προχτές που βγήκαμε έβαλα παντελόνι μου προ εγκυμοσύνης(με λάστιχο βέβαια) και μου έκανε μια χαρά!!!Εκτός λοιπόν και αν από τώρα και για όσο έμεινε πάρω απότομα πολύ βάρος θα θέλω μόνο να μαζέψει η κοιλιά και μια γενικότερη σύσφιξη!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Maraki, δεν άκουσες στα συν πόσα κιλά είμαι?
Πως να λιμοκτονήσω? έχω απόθεμα λίπους...
Αφού σας έχω ξαναπεί δε μπορώ να φάω φαγητό, τρώω μόνο γλυκά και φρούτα. Μη μου πείτε κακώς...το ξέρω...

Εμείς δεν έχω ιδέα τι τζάκι έχουμε αλλά μου μυρίζει πολύ οπότε χλωμό να το ανάψω. θα ρωτήσω και παιδίατρο τι θέρμανση προτείνει.

Ιωάννα κι εμένα με πρήζει να κάνω μπάνια, με έφαγε όλο το καλοκαίρι, αλλά εγώ εκεί κλώσσα!
Εγώ θα πάω ΣΚ στο εξοχικό και θα ξαναβουτήξω τη κοιλάρα μου στη θάλασσα Laughing 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
evini7 έγραψε:Maraki, δεν άκουσες στα συν πόσα κιλά είμαι?
Πως να λιμοκτονήσω? έχω απόθεμα λίπους...
Αφού σας έχω ξαναπεί δε μπορώ να φάω φαγητό, τρώω μόνο γλυκά και φρούτα. Μη μου πείτε κακώς...το ξέρω...

Εμείς δεν έχω ιδέα τι τζάκι έχουμε αλλά μου μυρίζει πολύ οπότε χλωμό να το ανάψω. θα ρωτήσω και παιδίατρο τι θέρμανση προτείνει.

Ιωάννα κι εμένα με πρήζει να κάνω μπάνια, με έφαγε όλο το καλοκαίρι, αλλά εγώ εκεί κλώσσα!
Εγώ θα πάω ΣΚ στο εξοχικό και θα ξαναβουτήξω τη κοιλάρα μου στη θάλασσα Laughing 


Καλά μιλάμε του χρόνου θα αναπληρώσω όλα τα μπάνια και τις βουτιές που δεν έκανα φέτος!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:Εβίνι εγώ μια χαρά σε βλέπω στην φωτό!!!

Σβουρίτσα εσύ και μόνο με το τρέξιμο που κάνεις πάνω κάτω θα τα χάσεις τα κιλάκια!!!
Είσαι ντουρασελ λέμεεε!!!

Την βδομάδα που πέρασε δεν πήρα γραμμάρια...μάλιστα έχασα 200!!!Και ευτυχώς έχω κάνει μόνο μεγάλη κοιλιά...ο ποπός και τα υπόλοιπα είναι ίδια!Αφού προχτές που βγήκαμε έβαλα παντελόνι μου προ εγκυμοσύνης(με λάστιχο βέβαια) και μου έκανε μια χαρά!!!Εκτός λοιπόν και αν από τώρα και για όσο έμεινε πάρω απότομα πολύ βάρος θα θέλω μόνο να μαζέψει η κοιλιά και μια γενικότερη σύσφιξη!!!
Μην τους λες πως χάνεις γραμμάρια... κι εγώ έχασα με είδες να το ανακοινώνω;;;;

Την ώρα που έγραφες πως είμαι ντούρασελ, εγώ έγραφα πως πάω ΣΚ στο εξοχικό Razz 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόλις έφαγα τα φασολάκια μου με τυράκι και ψωμάκι και ένα αυγό βραστό. Τέλεια ήταν!

Εμένα το κολυμβητήριο μου το είχε αποκλείσει λόγω μικροβίων, στη θάλασσα μου είχε πει να πηγαίνω άφοβα, να κολυμπώ όσο θέλω αλλά να μην κάθομαι στον ήλιο. Βέβαια κλώσσα κι εγώ σαν την Εvini. Δεν επιθύμησα φέτος να κάνω μπάνιο θες λόγω της ζέστης, θες λόγω του φόβου μήπως κολλήσω κάτι δεν έκανα. Γυμναστήριο θέλω να πάω γιατί τα τελευταία χρόνια ήταν μέρος της καθημερινότητάς μου, κάτι που μου αρέσει να κάνω για μένα... Για να δούμε αν θα τα καταφέρουμε!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[/quote]Μην τους λες πως χάνεις γραμμάρια... κι εγώ έχασα με είδες να το ανακοινώνω;;;;

Την ώρα που έγραφες πως είμαι ντούρασελ, εγώ έγραφα πως πάω ΣΚ στο εξοχικό Razz [/quote]

Είδες λοιπόν??Καλά λέω πως δεν θα χρειαστείς γυμναστήριο!!!!
Όσο για τα γραμμάρια οκ το βουλώνω!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 837218 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 837218 


Παραμυθένια μου και συ φιτ κορίτσι ε???Μπράβο!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ούτε που με νοιαζουν τα γλυκά όμως.....αν κ έφαγα σήμερα.....άλλα από ανάγκη από την πείνα!

Από χθες το τριαντάφυλλάκι έχει αλλάξει τρόπο κλωτσιας ! Ποιος ξέρει μήπως σφηνώσε?

Καμία δεν έχει την bini στο fcb ?

Επίσης εμένα ποια μου έχει ξεφύγει? Ας μου στείλει πμ Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 215994 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
 
maraki_iraklio έγραψε:
ioazon έγραψε:
evini7 έγραψε:Maraki, δεν άκουσες στα συν πόσα κιλά είμαι?
Πως να λιμοκτονήσω? έχω απόθεμα λίπους...
Αφού σας έχω ξαναπεί δε μπορώ να φάω φαγητό, τρώω μόνο γλυκά και φρούτα. Μη μου πείτε κακώς...το ξέρω...

Εμείς δεν έχω ιδέα τι τζάκι έχουμε αλλά μου μυρίζει πολύ οπότε χλωμό να το ανάψω. θα ρωτήσω και παιδίατρο τι θέρμανση προτείνει.
εβινακι αν εχει τζάμι μπροστά και αεραγωγό απο πάνω είναι ενεργειακο!αν οχι ειναι το απλό και δε κάνει τουλαχιστον εως 6 μηνών...δυστυχως εμεις φετος δε το καναμε ενεργειακο οπότε αναγκαστικά και μεις καλοριφερ...Sad

Ιωάννα κι εμένα με πρήζει να κάνω μπάνια, με έφαγε όλο το καλοκαίρι, αλλά εγώ εκεί κλώσσα!
Εγώ θα πάω ΣΚ στο εξοχικό και θα ξαναβουτήξω τη κοιλάρα μου στη θάλασσα Laughing 
και πολύ καλά θα κάνεις Σβουρίσα!!!κάνε μια βουτιά και για μας!!

Καλά μιλάμε του χρόνου θα αναπληρώσω όλα τα μπάνια και τις βουτιές που δεν έκανα φέτος!!!
δε θελω να σε στεναχωρησω, αλλα θα δεις οτι ειναι ΠΟΛΥ ζορι η θαλασσα με το μωρό εκτός και αν μπορει και ο αντρας σου να ερχεται μαζι!!! εγω φετος ας πουμε εκανα τα λιγότερα μπάνια ever, όχι γιατί φοβόμουν...αλλα με τον Κων/νο, και τη κοιλούμπα, και τον αντρα μου να δουλευει δεν θα τη παλευα μονη μου!!!!
Σοφάκι πού χαθηκες σημερα????

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Ούτε που με νοιαζουν τα γλυκά όμως.....αν κ έφαγα σήμερα.....άλλα από ανάγκη από την πείνα!

Από χθες το τριαντάφυλλάκι έχει αλλάξει τρόπο κλωτσιας ! Ποιος ξέρει μήπως σφηνώσε?

Καμία δεν έχει την bini στο fcb ?

Επίσης εμένα ποια μου έχει ξεφύγει? Ας μου στείλει πμ Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 215994 
Mήπως το τριανταφυλλάκι σου γύρισε προς τα μέσα;

Η Βini δεν είχε fb οπότε δεν έχουμε τρόπο να επικοινωνήσουμε μαζί της, δυστυχώς..Crying or Very sad

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιούλι μου φυσικά και θα έρχεται και το στεφάνι μαζί μας!!!Είναι και αυτός πολύ της θάλασσας!!!Εδώ κάνει σχέδια για κατασκήνωση!!!Αλλά θα το αφήνω και στην πεθερούλα μου καμιά φορά.
Βέβαια τώρα μιλάω εκ του ασφαλούς...όταν το αντιμετωπίσω δεν ξέρω τι θα λέω!!!

Σοφάκι εμένα χτες είχε σφηνώσει το πόδι της στο δεξί μου πλευρό!!!Έβλεπες στην μέση μου ένα εξόγκωμα να περισσεύει!!!Την χάιδευα την πασπάτευα...αυτή εκεί!!Είχε βολευτεί μάλλον!!!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κι από μενα! Καλορίζικο το νεο μας θεματάκι! Μόνο με χαρές και γεννητούρια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 125586 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 125586 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 125586 

Ποπάκι η κοιλιά τεράστια! Με το καλό ο γιος σου!
Εγώ είχα μάθημα σήμερα, κάναμε για την εξώθηση. Πήρα και τα αποτελέσματα από την καλλιέργεια, ευτυχώς είναι καλή.
Είδα και το Ιφάκι στο μάθημα. Έχετε ολες φιλάκια! Δεν έχει internet εδώ. Από βδομάδα που θα πάει Φλώρινα θα μας γράψει τα νέα της.
Παραμυθένια μου να τα εκατοστήσεις! Με το καλό το μωράκι σου!!!
Βρε κορίτσια όντως το Βινάκι εχει καιρό να μπει. Τη Δευτέρα που μας έρχεται θα έκοβε το ράμμα. Τι να έγινε;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:

Μαιμουδιτσα μου λογικό να τις βάζεις στον καναπέ, και εγω ετσι εκανα...απλα εχε υποψιν σου οτι απο τον τεταρτο μηνα καλου κακου θα πρεπει να το αποφευγεις γτ αρχιζουν και γυρνανε και δε ξερεις πότε θα σου κάνουν την έκπληξη!!!οι καλαθουνες σου δεν εχουν βαση με ροδάκια για να τις φερνεις στο σαλονι να εισαι καλυμμενη??? με το θηλασμό πως τα πάμε???

Θα πάρω ριλαξ αργοτερα κ θα τις βάζω εκει.για τις καλαθουνες δεν πήρα βαση κ δεν θέλατε ολη την ωρα να ειναι εκει.
Σημερα δεν έχω κανει απόπειρα για στήθος γιατι κοιμάμαι ολη μέρα.
Κι εγω πιστεύω οτι η Bini γέννησε,προφανώς πρόωρα,πιστεύω ολα να πήγαν καλα.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς το μαιμουδάκι και το Μαράκι!!!

Μακάρι να είναι όλα καλά με το Βινάκι και απλά να μην προλαβαίνει να μας ενημερώσει!!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξαναγύρισε στα παλιά της η μπουμπου , η μεγαλη σήμερα έχει οργιασει ! Προσπαθώ να κρατήσω την ψυχραιμία μου γιατί θα πάθω κρίση.

Ίσως μπήκε μια δύο μέρες για παρακολούθηση κ μετά γέννησε! Άντε μακάρι να έχουμε νέα σύντομα!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΕΒΙΝΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝΤΕΞΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΩ??? ΜΙΛΗΣΑ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΒΕΒΑΙΑ Η ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ... ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΤΟ ΖΗΣΩ...

JULAKI ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΛΑ "ΑΝ" ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΙΣΩΣ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΗΡΕ 500ΓΡ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ... ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΚΛΗΣΗΣ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΗΔΙΟ..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΦΕΥΓΟΥΝ ΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ...

ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΖΕΣΤΗ... ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ... ΟΥΤΕ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΦΑΩ ΔΕΝ ΕΧΩ...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κι εδώ ζέστη και υγρασία!
Θέλω να βγάλω το πετσί μου! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 585182 

Ήρθε και το babybay!!!
Μόνο 12 μέρες έκανε από Γερμανία!!!
Αγχώθηκα πότε θα τα στήσουμε!!!!!! Ανυπομονώ!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHSPERA MANOULOEGKYOULINES..Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 417472  PARAMYTHENIA MOU XRONIA SOU POLLA KOPELA MOU OTI EPITHYMEIS! SVOURAKI TI EINAI AYTO TO BABYBAY? APO KILA MH SYZHTATE DEN EXW PAREI TWRA STHN EGKUMOSUNH ALLA EIXA PAREI MPOLIKA XAFNIKA APO TO THYROIDH KAI AYTA DEN XERW KATA POSO EYKOLA FEYGOYNE! MAKARI NA EINAI KALA H BINI KAI TO MPEMPAKI THS KAI AS MAS GRAPSEI OPOTE THELEI ARKEI NA EINAI OLA KALA!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki έγραψε:KALHSPERA MANOULOEGKYOULINES..Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 417472  PARAMYTHENIA MOU XRONIA SOU POLLA KOPELA MOU OTI EPITHYMEIS! SVOURAKI TI EINAI AYTO TO BABYBAY? APO KILA MH SYZHTATE DEN EXW PAREI TWRA STHN EGKUMOSUNH ALLA EIXA PAREI MPOLIKA XAFNIKA APO TO THYROIDH KAI AYTA DEN XERW KATA POSO EYKOLA FEYGOYNE! MAKARI NA EINAI KALA H BINI KAI TO MPEMPAKI THS KAI AS MAS GRAPSEI OPOTE THELEI ARKEI NA EINAI OLA KALA!
http://www.babybay.de/de/babybay/modell-maxi.html
Ειδικό κρεββατάκι που προσαρμόζεται πάνω στο κρεββάτι των γονιών.... για αμεσότητα στην αγκαλίτσα και στο βυζάκι της μαμάς! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 401147 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 401147 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 401147 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να μαι και εγω τι κανετε τσουπρες????

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου μόλις γύρισα από το μάθημα. Φταίει μάλλον η υπερβολική υγρασία γιατί σήμερα αισθανόμουν ότι δεν είχα τη δύναμη ούτε να αρθρώσω λόγο... Κομμάτια αισθάνομαι...

Μακάρι το Βινάκι και ο γιόκας της να είναι καλά και απλώς να μη μπορεί να μπει...

Ζβουρίτσα μου με γεια το κουνάκι σας!  Όσο για τη σύγκριση καλαθούνας και πορτ μπεμπε δεν ξέρω γιατί αλλά νομίζω ότι η καλαθούνα είναι πιο μεγάλη. Δεν έχει έρθει ακόμη το πoρτ μπεμπε μας διαφορετικά θα τα μετρούσα!

Ποπάκι και Ευάκι σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!I love you

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωαννάκι με γειες!!!!θα σε βολέψει πολύ πιστεύω!!!

Εμένα τελικά δεν μου έφεραν τα αυτοκόλλητα σήμερα..τα πήρε λέει κατά λάθος οδηγός που πήγαινε σε άλλες περιοχές και θα μου τα φέρουν Δευτέρα τελικά!!!

Παραμυθένια και γω δεν την παλεύω σήμερα....νιώθω ερείπιο ....

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Κοριτσάκια μου μόλις γύρισα από το μάθημα. Φταίει μάλλον η υπερβολική υγρασία γιατί σήμερα αισθανόμουν ότι δεν είχα τη δύναμη ούτε να αρθρώσω λόγο... Κομμάτια αισθάνομαι...

Μακάρι το Βινάκι και ο γιόκας της να είναι καλά και απλώς να μη μπορεί να μπει...

Ζβουρίτσα μου με γεια το κουνάκι σας!  Όσο για τη σύγκριση καλαθούνας και πορτ μπεμπε δεν ξέρω γιατί αλλά νομίζω ότι η καλαθούνα είναι πιο μεγάλη. Δεν έχει έρθει ακόμη το πoρτ μπεμπε μας διαφορετικά θα τα μετρούσα!

Ποπάκι και Ευάκι σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!I love you
Όντως η καλαθουνα ειναι πιο μεγαλη απο το πορτ μπεμπε,εμεις πήραμε τις μεγαλύτερες που βρήκαμε 90 πόντους μήκος κ ειναι τεράστιες για τα κορίτσια,κ μας είπε η παιδιατρος να βάλουμε απο ενα βιβλιο απο κατω ετσι ώστε να χουν κλίση

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαιμου τι κανεις?η ζαργανες σου καλα ειναι?καλε ποτε θα δουμε φωτο τους?

υποσχεθηκα καινουργια κοιλουμπαα

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asteraki1989 έγραψε:μαιμου τι κανεις?η ζαργανες σου καλα ειναι?καλε ποτε θα δουμε φωτο τους?

υποσχεθηκα καινουργια κοιλουμπαα

Πανέμορφη είναι!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 990599 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 3 990599 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:μαιμου τι κανεις?η ζαργανες σου καλα ειναι?καλε ποτε θα δουμε φωτο τους?

υποσχεθηκα καινουργια κοιλουμπαα
Καλα ειναι οι γλυκές μου,αυτη τη στιγμή κανουν κακα κ περιμένω να τελειώσουν να τις αλλάξω!ετσι κ ανέβασω φωτο τους στο Ίντερνετ θα με σκοτώσει ο Μαιμουδος!
Ωραία κοιλουμπιτσα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις