Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
211 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 211 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εβινάκι μου καλημέρα!!!Χτες λίγο πριν πιω το μαλοξ μου σταμάτησαν και έτσι το γλίτωσα!!!Προς το παρόν δεν έχουν σκάσει μύτη...
Τα αυτοκόλλητα ακόμα....αλλά συνήθως οι κούριερ έρχονται μεσιμεράκι....παραδίδουν αυτά που είναι κεντρικά και μένα που μένω πιο έξω από το Ηράκλειο με αφήνουν για το τέλος!!!

Τι θα φάτε σήμερα κορίτσια...ακούω για να πάρω καμιά ιδέα...σκέφτομαι φασολάκια δροσερά αλλά δεν τρελαίνομαι....

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 2 130627 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 2 130627 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 2 130627 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 2 130627 
Παραμυθένια μου, γλυκό μου παρθενάκι, χρόνια πολλά!!!
Χρόνια καλά, όμορφα, τυχερά, χαμογελαστά, ευτυχισμένα και με μπόλικη μωρουδόσκονη σκορπισμένη παντού!
Άντε και του χρόνου όλες θα σβήνουμε κεράκια με τα μπεμπάκια αγκαλίτσα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 2 379767 

Καλορίζικο και το θεματάκι...Παρασκευή και 13 σήμερα το ξέρετε ε? Αμερικανιά βέβαια, αφού εμείς έχουμε το Τρίτη και 13. Όλες προληπτικές είστε? εγώ δεν είχα θέμα να γεννήσω στο 13 πάντως... Razz 

Πόπη όποτε έρθει ο μπεμπούλης δώρο για όλους θα είναι, μην το σκέφτεσαι! τελικά για την επισκληρίδιο κατέληξες?
Εγώ θα την έκανα! Αρκετά δεν υπέφερες με την μικρούλα?
ε κάνε κι έναν χαλαρό τοκετό...

Μαράκι πως πάνε οι καούρες? ηρέμησες? εγώ πότε έτσι, πότε αλλιώς... ήρθαν τα αυτοκόλλητα?

Αστεράκι, κοντεύουμε, ό,τι κάναμε κάναμε από διατροφή...
Φάε τώρα που μπορείς και μετά όλες σε πρόγραμμα!

Γιούλη πως περάσατε χθες?

Μαιμού, πως μου αρέσουν τα ζαργανονέα! με τα ονόματα κατέληξες?

Σοφάκι, ήθελες δεν ήθελες, το μαζεύεις το κουταβάκι! Μπράβο, εγώ μαζί σου, ψυχούλα έχει κι αυτό!

Ιωάννα μη μου πεις ότι θα φορέσεις την Ipanema στο ντους που πέφτουν τα αίματα? Laughing
εβινι μου εχω σαν προγραμμα μολις τελειωσω με το θηλασμο πρωτα ο θεος(οσο κρατησει)εχω διαδρομο στο σπιτι οποτε βουρ τρεξιμο δεν το αφηνω ετσι το θεμα γιατι μετα σε παιρνει η "κατω βολτα"..το καλο ειναι οτι ναι μεν εχω κοιλουμπα αλλα οποιος με ρωταει για τα κιλα και λεω οτι εχω παρει 16 με κοιταει ετσι Shocked Shocked Shocked Shocked ,δεν μου φαινεται απλα τωρα αρχιζω και πρηζομαι αλλα δεν εχω χαλασει καθολου προσωπο και τετοια

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ Μαράκι είμαι γραφείο κι έτσι δεν μαγείρεψα. Πήρα μαζί μου ένα κουλούρι θεσσαλονίκης σικάλεως για μεσημεριανό και θα φάω κανονικά το βράδυ που θα έρθει από το ταξίδι το αμόρε μου.
Αστεράκι κι εγώ μετα το θηλασμό λέω θα ξεκινήσω γυμναστήριο και μια βαρβάτη αυστηρή δίαιτα να συνέλθω!
Αισθάνομαι χάλια με τα κιλά αυτά...είχα βάλει εγώ και πριν μείνω έγκυος, από το κανονικό μου και είμαι συνολικά στα συν 17 κ έχω 1.60 ύψος. Φρίκη!!!! Δεν με νοιάζει πως φαίνομαι στους άλλους, με νοιάζει που αισθάνομαι έτσι χάλια...!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
evini7 έγραψε:Ιωάννα μη μου πεις ότι θα φορέσεις την Ipanema στο ντους που πέφτουν τα αίματα? Laughing
Όταν φοράς νούμερο 42 και βρίσκεις γυναικεία σαγιονάρα στο νούμερό σου ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τη φοράς ΠΑΝΤΟΥ.
Πρέπει να βγεις μαζί μου έξω για παπούτσια για να καταλάβεις τον πόνο μου........ Κλαψ-λυγμ Sad Sad Sad
OMG!!! τώρα το είδα! 42?? γυναικάρα είσαι όχι αστεία!
Χαλάλι βρε η σαγιονάρα, βάλτη να τη φχαριστηθείς!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Εγώ Μαράκι είμαι γραφείο κι έτσι δεν μαγείρεψα. Πήρα μαζί μου ένα κουλούρι θεσσαλονίκης σικάλεως για μεσημεριανό και θα φάω κανονικά το βράδυ που θα έρθει από το ταξίδι το αμόρε μου.
Αστεράκι κι εγώ μετα το θηλασμό λέω θα ξεκινήσω γυμναστήριο και μια βαρβάτη αυστηρή δίαιτα να συνέλθω!
Αισθάνομαι χάλια με τα κιλά αυτά...είχα βάλει εγώ και πριν μείνω έγκυος, από το κανονικό μου και είμαι συνολικά στα συν 17 κ έχω 1.60 ύψος. Φρίκη!!!! Δεν με νοιάζει πως φαίνομαι στους άλλους, με νοιάζει που αισθάνομαι έτσι χάλια...!
Αυτο ακριβως!!!!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Εγώ Μαράκι είμαι γραφείο κι έτσι δεν μαγείρεψα. Πήρα μαζί μου ένα κουλούρι θεσσαλονίκης σικάλεως για μεσημεριανό και θα φάω κανονικά το βράδυ που θα έρθει από το ταξίδι το αμόρε μου.
Αστεράκι κι εγώ μετα το θηλασμό λέω θα ξεκινήσω γυμναστήριο και μια βαρβάτη αυστηρή δίαιτα να συνέλθω!
Αισθάνομαι χάλια με τα κιλά αυτά...είχα βάλει εγώ και πριν μείνω έγκυος, από το κανονικό μου και είμαι συνολικά στα συν 17 κ έχω 1.60 ύψος. Φρίκη!!!! Δεν με νοιάζει πως φαίνομαι στους άλλους, με νοιάζει που αισθάνομαι έτσι χάλια...!
σε καταλαβαινω και εγω ωρες ωρες με πιανει φρικη αλλα τι να κανουμε τα μπεμπακια μας να βγουν γερα και μετα θα κανουμε την καρδια μας και το στομαχι μας πετρα και θα το παλεψουμε,ολα θα γινουνWink 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι μου σήμερα δεν έχει μαγείρεμα. Εγώ θα φάω φασολάκια που έχουν μείνει από την Τετάρτη, πιθανότατα μαζί με ένα βραστό αυγουλάκι, και ο Παραμυθένιος ζήτησε αυγά τηγανιτά. Άλλωστε θα βγούμε για φαγητό το βραδάκι για να γιορτάσουμε τα γενεθλιάκια μου.

Μην αγχώνεστε κορίτσια με τα κιλά! Θα δείτε πως θα φύγουν μετά τη γέννα. Το γυμναστήριο βέβαια είναι καλό για την υγεία αλλά θα προλαβαίνουμε βρε κορίτσια; Εγώ λέω όταν στρώσει κάπως ο ύπνος της μικρής να επιστρέψω στην άθληση αρκεί βέβαια να έχω τη διαθεση... Ε εντάξει δε θα πηγαίνω πλέον κάθε μέρα αλλά 3 φορές την εβδομάδα καλά θα είναι...

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασχετο,σας εχει πει ο γιατρος σας απο θερμανση του σπιτιου τι ειναι καλο και τι απογορευεται?

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Εγώ Μαράκι είμαι γραφείο κι έτσι δεν μαγείρεψα. Πήρα μαζί μου ένα κουλούρι θεσσαλονίκης σικάλεως για μεσημεριανό και θα φάω κανονικά το βράδυ που θα έρθει από το ταξίδι το αμόρε μου.
Αστεράκι κι εγώ μετα το θηλασμό λέω θα ξεκινήσω γυμναστήριο και μια βαρβάτη αυστηρή δίαιτα να συνέλθω!
Αισθάνομαι χάλια με τα κιλά αυτά...είχα βάλει εγώ και πριν μείνω έγκυος, από το κανονικό μου και είμαι συνολικά στα συν 17 κ έχω 1.60 ύψος. Φρίκη!!!! Δεν με νοιάζει πως φαίνομαι στους άλλους, με νοιάζει που αισθάνομαι έτσι χάλια...!
Τώρα δεν είναι ώρα να αυτομαστιγωθούμε! Με το καλό να μας έρθουν τα μπεμπέ μας και ευκαιρία να κάνουμε ένα νέο ξεκίνημα υγιεινής διατροφής μαζί τους (γιατί μην ξεχνάμε πως στους 6 μήνες αρχίζουν και τρώνε και στέρεες τροφές Wink )

evini7 έγραψε:
ioazon έγραψε:
evini7 έγραψε:Ιωάννα μη μου πεις ότι θα φορέσεις την Ipanema στο ντους που πέφτουν τα αίματα? Laughing
Όταν φοράς νούμερο 42 και βρίσκεις γυναικεία σαγιονάρα στο νούμερό σου ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τη φοράς ΠΑΝΤΟΥ.
Πρέπει να βγεις μαζί μου έξω για παπούτσια για να καταλάβεις τον πόνο μου........ Κλαψ-λυγμ Sad Sad Sad
OMG!!! τώρα το είδα! 42?? γυναικάρα είσαι όχι αστεία!
Χαλάλι βρε η σαγιονάρα, βάλτη να τη φχαριστηθείς!
Ξέρεις τι είναι να μπαίνεις στα μαγαζιά σαν το ζητιανάκι
"Μήπως έχετε 42;"
"Καλέ, κύριε, μήπως έχετε κανένα 42;"
"Μίου-μίου, μήπως φέρνετε τίποτα σε 42;"
Πολύ απογοήτευση. Ζω ένα δράμα! Razz 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:ασχετο,σας εχει πει ο γιατρος σας απο θερμανση του σπιτιου τι ειναι καλο και τι απογορευεται?
Νομίζω αρκετοί γιατροί "στραβώνουν" με το τζάκι επειδή βγάζει αυτή την κάπνα που μπορεί να επιβαρύνει το ανώριμο αναπνευστικό του βρέφους.
Κατά τα άλλα, λένε για "ψύχραιμες" θερμοκρασίες γύρω στους 20 βαθμούς, όχι σπίτια φούρνους.

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Μαράκι μου σήμερα δεν έχει μαγείρεμα. Εγώ θα φάω φασολάκια που έχουν μείνει από την Τετάρτη, πιθανότατα μαζί με ένα βραστό αυγουλάκι, και ο Παραμυθένιος ζήτησε αυγά τηγανιτά. Άλλωστε θα βγούμε για φαγητό το βραδάκι για να γιορτάσουμε τα γενεθλιάκια μου.

Μην αγχώνεστε κορίτσια με τα κιλά! Θα δείτε πως θα φύγουν μετά τη γέννα. Το γυμναστήριο βέβαια είναι καλό για την υγεία αλλά θα προλαβαίνουμε βρε κορίτσια; Εγώ λέω όταν στρώσει κάπως ο ύπνος της μικρής να επιστρέψω στην άθληση αρκεί βέβαια να έχω τη διαθεση... Ε εντάξει δε θα πηγαίνω πλέον κάθε μέρα αλλά 3 φορές την εβδομάδα καλά θα είναι...
νομιζω αν υπαρχει θελησει 1 ωριτσα ανα δευτερη μερα καπου θα βρισκεται,εγω θα ειμαι μεσα στο σπιτι γιατι εχω διαδρομο οποτε δεν νομιζω να εχω θεμα με μιση-μια ωρα την ημερα

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:ασχετο,σας εχει πει ο γιατρος σας απο θερμανση του σπιτιου τι ειναι καλο και τι απογορευεται?
Νομίζω αρκετοί γιατροί "στραβώνουν" με το τζάκι επειδή βγάζει αυτή την κάπνα που μπορεί να επιβαρύνει το ανώριμο αναπνευστικό του βρέφους.
Κατά τα άλλα, λένε για "ψύχραιμες" θερμοκρασίες γύρω στους 20 βαθμούς, όχι σπίτια φούρνους.
εγω εχω τα οικολογικα inventer ενα στο δωματιο μου και ενα στο σαλονι και αν επιτρεπεται λεω αν καθομαστε στο σαλονι να ανοιγω του δωματιου και αν ειμαστε στο δωματιο να ανοιγω του σαλονιου(ετσι κ αλλιως δεν ειναι πολυ μεγαλος ο χωρος)ειναι οικονομικα και δεν πληρωνω πολλα στη δεη ενω για πετρελαιο δεν υπαρχουν

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:
ioazon έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:ασχετο,σας εχει πει ο γιατρος σας απο θερμανση του σπιτιου τι ειναι καλο και τι απογορευεται?
Νομίζω αρκετοί γιατροί "στραβώνουν" με το τζάκι επειδή βγάζει αυτή την κάπνα που μπορεί να επιβαρύνει το ανώριμο αναπνευστικό του βρέφους.
Κατά τα άλλα, λένε για "ψύχραιμες" θερμοκρασίες γύρω στους 20 βαθμούς, όχι σπίτια φούρνους.
εγω εχω τα οικολογικα inventer ενα στο δωματιο μου και ενα στο σαλονι και αν επιτρεπεται λεω αν καθομαστε στο σαλονι να ανοιγω του δωματιου και αν ειμαστε στο δωματιο να ανοιγω του σαλονιου(ετσι κ αλλιως δεν ειναι πολυ μεγαλος ο χωρος)ειναι οικονομικα και δεν πληρωνω πολλα στη δεη ενω για πετρελαιο δεν υπαρχουν
Να κοιτάξεις μόνο να μην είναι πολύ ξηρή η ατμόσφαιρα...
Έχεις βρει παιδίατρο; Μπορείς να κάνεις μία συνάντηση μαζί του να σου δώσει τέτοιες συμβουλές

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:
ioazon έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:ασχετο,σας εχει πει ο γιατρος σας απο θερμανση του σπιτιου τι ειναι καλο και τι απογορευεται?
Νομίζω αρκετοί γιατροί "στραβώνουν" με το τζάκι επειδή βγάζει αυτή την κάπνα που μπορεί να επιβαρύνει το ανώριμο αναπνευστικό του βρέφους.
Κατά τα άλλα, λένε για "ψύχραιμες" θερμοκρασίες γύρω στους 20 βαθμούς, όχι σπίτια φούρνους.
εγω εχω τα οικολογικα inventer ενα στο δωματιο μου και ενα στο σαλονι και αν επιτρεπεται λεω αν καθομαστε στο σαλονι να ανοιγω του δωματιου και αν ειμαστε στο δωματιο να ανοιγω του σαλονιου(ετσι κ αλλιως δεν ειναι πολυ μεγαλος ο χωρος)ειναι οικονομικα και δεν πληρωνω πολλα στη δεη ενω για πετρελαιο δεν υπαρχουν
Να κοιτάξεις μόνο να μην είναι πολύ ξηρή η ατμόσφαιρα...
Έχεις βρει παιδίατρο; Μπορείς να κάνεις μία συνάντηση μαζί του να σου δώσει τέτοιες συμβουλές
θα το ψαξω,παντα το χρησιμοποιουμε ειτε ζεστο ή κρυο 27-28 βαθμους νορμαλ δλδ,παιδιατρο θα εχω αυτον που ειχα μικρη αλλα δεν τον συναντησει ακομα

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια μου καλημερα!!!!τι κανετε!!!καλοριζικο το διπλό θεματακι μας!!!Ποπάκι νομίζω αφιερωμενο σε σενα θα ειναι αυτο!!! ...κλαραμαρια, παραμυθένια και εβινάκι μηπως και εσεις το γεμισετε με ευχάριστα??? εγω στατιστικά μιλώντας, δεδομενου οτι το καθε θεματακι μας "κραταει"12-15 μερες , και εφοσον εξω πάω προγραμματισμενα για τις 24/9 μπορει να γεννησω σε αυτο, μπορει ομως και στο επομενο...!!!
Ιωαννακι καλυμμα καλαθουνας δεν πωλειται ξεχωριστα. το να ραψεις δε συμφερει οικονομικα. θα πρεπει ή να αγορασεις μια μικρη καλαθουνα ή ένα πορτ μπεμπε!!!εγω θα σου πω τη γνωμη μου βεβαια....εφοσον την καλαθουνα και το πορτ-μπεμπε δε το χρειαζεσαι για υπνο διπλα στο κρεβάτι σου, παρα μόνο για το σαλονι.... κατα τη δική μου γνώμη πάρε ενα καλό ρηλαξ που να ξαπλωνει τελειως η πλάτη (ωστε να ειναι και για νεογεννητο)....γτ να δωσεις λεφτα να παρεις καλαθουνα ή πορτ μπεμπε???

Μαιμουδιτσα μου λογικό να τις βάζεις στον καναπέ, και εγω ετσι εκανα...απλα εχε υποψιν σου οτι απο τον τεταρτο μηνα καλου κακου θα πρεπει να το αποφευγεις γτ αρχιζουν και γυρνανε και δε ξερεις πότε θα σου κάνουν την έκπληξη!!!οι καλαθουνες σου δεν εχουν βαση με ροδάκια για να τις φερνεις στο σαλονι να εισαι καλυμμενη??? με το θηλασμό πως τα πάμε???

Παραμυθένια μου χρονια πολλά και απο δω Smile ο,τι επιθυμεις γλυκιά μου!!!

τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε???

ρε κοριτσια, πιστευω οτι η βινι μας γέννησε...δεν εξηγειται διαφορετικά....λειπει δυο βδομαδες περιπου,σωστα???

ποπάκι εγω δε θα ειχα προβλημα να εχουν την ιδια μερα γιορτη-γενεθλια τα μικρά μου!!αν δε γεννησεις εως την τριτη σου ειπε ο γιατρος οτι θα πας με προκληση??οχι ε...εχεις ακομη περιθωριο εως την ΠΗΤ αν θυμαμαι καλα!!!

εγω εχω στις 4 καρδιοτοκογραφο...θα πάω μάλλον με τη μελλουσα νονά και μετά θα πιουμε και ενα καφεδακι ελπίζω εξω!!!
Χθες περασαμε πολυ πολυ ωραια ειναι η αληθεια...!!!"πάσαρα" και τον μικρό στη μαμά μου και έκατσαν τα παιδιά εως τις 3....!!!ηταν πολυ ωραια!!για τον Τασο βεβαια που ξυπνησε στις 6,30 ηταν μαλλον βαναυσο...

ααααα!!!!και για να μαθετε αλλη φορά να μη μιλάτε για διαιτες μετά τη γεννα, διαδρόμους και γυμναστήρια...πάρτε να έχετε:

...Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
ειστε τυχερες που δε μπορω να ανεβασω φωτο Razz

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Uploaded with ImageShack.us

XA!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είσαι αμαρτωλήηηηηη! pig pig pig 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Uploaded with ImageShack.us

XA!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 2 679259  κακούργα!!!
εγώ μόλις γεννήσω αν σκοπεύετε να συνεχίσετε έτσι (να μιλάτε για λιχουδιές και να ανεβάζετε φωτό) δεν ξαναμπαίνω στο φορουμ, μιλημένα ξηγημένα!

Ναι μωρέ μάλλον γέννησε η Bini, αλλά 14 μέρες να μην δώσει στίγμα. Εγώ να είμαι ειλικρινής ανησυχώ λίγο...

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AAAAAAAAAA ξεχασα να σχολιασω για τη θερμανση... απαγορευεται το τζακι εως τον 6ο μηνα του μωρου. εκτος αν ειναι ενεργειακο. οπως και να εχει, ειτε με a/c ειτε με ενεργειακο τζάκι θέλει ένα παραθυρο στον χωρο ανοιχτό για να ανακυκλωνεται ο αερας, και επισης το σωστοτερο ειναι να ελεγχουμε την υγρασια στον χωρο και να εχουμε υγραντηρα για να μην ειναι ξηρη η ατμοσφαιρα. (υπαρχουν βεβαια κατι a/c τελευταιας τεχνολογιας που εχουν ενσωματωμενο υγραντηρα)

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λυσσαρααααααααααααααααα θα μας πεθανειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΘΑ ΤΗΝ ΤΣΑΚΙΖΑ

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:
Julie85 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Uploaded with ImageShack.us

XA!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 2 679259  κακούργα!!!
εγώ μόλις γεννήσω αν σκοπεύετε να συνεχίσετε έτσι (να μιλάτε για λιχουδιές και να ανεβάζετε φωτό) δεν ξαναμπαίνω στο φορουμ, μιλημένα ξηγημένα!

Ναι μωρέ μάλλον γέννησε η Bini, αλλά 14 μέρες να μην δώσει στίγμα. Εγώ να είμαι ειλικρινής ανησυχώ λίγο...
ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗRazz Razz 

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΗΣΥΧΩ ΤΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ...Rolling Eyes 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ ΠΜ ΓΙΑ FACEBOOK

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικά έκανα φασολάκια....

Εβινάκι πως την βγάζεις με ένα κουλούρι???Θα είχα λιμοκτονήσει!!!

Σχετικά με την θέρμανση και εγώ έχω ακούσει πως δεν κάνει...μόνο ενεργειακό.Εμείς πάντως με καλοριφέρ θα την βγάλουμε.

Γιουλάκι πρέπει να έγινε πεντανόστιμο ε?Και είναι από τα αγαπημένα μου γλυκά!!!

Πάντως και γω μόλις δώσει ο ντοκ το οκ ένα γυμναστήριο θα γραφτώ...το επόμενο καλοκαίρι θέλω να πηγαίνω με την γοργόνα μου θάλασσα και να είμαι σούπερ σέξυ μάνα!!!χαχαχαχα!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:Τελικά έκανα φασολάκια....

Εβινάκι πως την βγάζεις με ένα κουλούρι???Θα είχα λιμοκτονήσει!!!

Σχετικά με την θέρμανση και εγώ έχω ακούσει πως δεν κάνει...μόνο ενεργειακό.Εμείς πάντως με καλοριφέρ θα την βγάλουμε.

Γιουλάκι πρέπει να έγινε πεντανόστιμο ε?Και είναι από τα αγαπημένα μου γλυκά!!!

Πάντως και γω μόλις δώσει ο ντοκ το οκ ένα γυμναστήριο θα γραφτώ...το επόμενο καλοκαίρι θέλω να πηγαίνω με την γοργόνα μου θάλασσα και να είμαι σούπερ σέξυ μάνα!!!χαχαχαχα!!!
Κι έχω νοικιάσει σπίτι με ενεργειακό τζάκι! Τι κωλοφαρδίδου που είμαι!!!

Η δική μου γιατρός με κυνηγάει να γραφτώ κολυμβητήριο, να κάνω πολλά μπάνια το καλοκαίρι, να αρχίσω κοιλιακούς στις 40 μέρες για να μαζευτεί η κοιλιά μου κλπ. Τόσο athletic, ρε παιδί μου;;;; (να δω αν θα προλαβαίνω....)

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maraki, δεν άκουσες στα συν πόσα κιλά είμαι?
Πως να λιμοκτονήσω? έχω απόθεμα λίπους...
Αφού σας έχω ξαναπεί δε μπορώ να φάω φαγητό, τρώω μόνο γλυκά και φρούτα. Μη μου πείτε κακώς...το ξέρω...

Εμείς δεν έχω ιδέα τι τζάκι έχουμε αλλά μου μυρίζει πολύ οπότε χλωμό να το ανάψω. θα ρωτήσω και παιδίατρο τι θέρμανση προτείνει.

Ιωάννα κι εμένα με πρήζει να κάνω μπάνια, με έφαγε όλο το καλοκαίρι, αλλά εγώ εκεί κλώσσα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις