Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
211 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 211 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα, κοριτσάκια! Σμουτς!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Υπομονή Ποπακι λίγο έμεινε:-)

Ιωάννα εμένα 4 φορές με εξέτασε κόλπικα κάθε εβδομαδα από τις 36 κ μετά χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα κ χωρίς να πονεσω !

Φυσικά υπάρχουν κ λαμογια που κάνουν τα δικα τους!

Μου κόπηκε ο ύπνος πάλι! Πήρε ο κουμπάρος μου τηλ ότι του έκλεψαν τη γουρούνα άλλα την βρήκε 3 τετράγωνα κάτω από το σπίτι χωρίς βενζίνη κ μπαταρία κ πήγε ο Κώστας να τον βοηθήσει να την τραβήξουν!

Άντε καλό βράδυ !

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδιααααα!

Μα να ξυπνάω απ' τις 6;;; 12.30 έπεσα η δόλια! Και σήμερα ξύπνησα και τον αγάπη μου. Μου λέει κάποια στιγμή: "στριφογυρνάς" και του απαντάω "αλήθεια; δεν το κατάλαβα" Rolling Eyes Τον καημένο υποτίθεται πως είναι απογευματινός όλη αυτή τη βδομάδα και θα μπορεί να κοιμηθεί λίγο παραπάνω απ' το 5.30 που ξυπνάει όταν είναι πρωινός.... (η φύση μας κάνει εκπαίδευση για όταν γεννηθεί το αεικίνητο χταπόδι)

sophia,
αυτά τα λαμόγια φοβάμαι. Γιατί εμείς πάμε με τις καλές μας προθέσεις αλλά αυτοί τι κάνουν;;;
Πωπωωωωω, πάει κι ο νάνης σου εσένα....

Edit:
Κοριτσάκια των νοτίων προαστίων,
υπάρχει και το Tres Jolie στη Βουλιαγμένης για εσώρουχα και πυτζάμες και τέτοια. Κι εγώ εκεί λέω να πάω (που είμαι ΒΠ αλλά είμαι Σβούρα οπότε πάω παντού Razz )

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΥΝΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΜΙΑ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΟΥΝ ΑΝΟΙΓΑ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΜΙΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ WC ΜΙΑ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ... ΑΝ ΕΦΤΑΣΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΚΟΝΤΕΥΩ... ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...
Κ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΧΑΛΙΑ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΗΧΟ...
ΤΟ ΕΙΧΕ Η ΝΥΧΤΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ ΚΑΛΑ???
ΤΟ ΒΙΝΑΚΙ ΧΑΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΩΣ...
ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ?
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ?
ΕΣΤΩ ΕΝΑ... ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσι,
η bini έχει να μπει εδώ από 31/8 (φαίνεται αν ψάξεις από τον κατάλογο των μελών).... Πραγματικά δεν ξέρω τι κάνει....

Άντε ρε κορίτσι,
έχω αρχίσει και σε λυπάμαι.... Embarassed

edit: Κορίτσια,
θα βάλετε λάστιχο στα σεντονάκια;;; Ή πήρατε σεντονάκια με λάστιχο; Το σκέφτομαι να βάλω στα δικά μας.....

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ...

ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΛΑΣΤΙΧΟ.
ΕΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΞΕΡΩ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θυμήθηκα 2 πραματάκια:

1. Σουτιέν θηλασμού καλό είναι να αγοράσουμε μπαίνοντας στον 9ο. Φίλη μου το αγόρασε νωρίτερα και όταν πήγε να το δοκιμάσει της ήταν μεγάλο στην περίμετρο του θώρακα και της είπε η μαία της πως αυτό συνέβη επειδή κατέβηκε η κοιλιά της! (ενώ στον 8ο είναι ακόμα "περήφανη" και ψηλά)

2. Στα σεμινάρια στη Φαιναρέτη είπε η μαία στο μαιευτήριο να σκουπίζουμε το κούκου με δική του πετσέτα για να μην μεταφερθούν τυχόν μικρόβια στο στήθος μας. (εγώ έλεγα να πάρω μερικές πετσέτες δικές μου, παρά το οτι θα είμαι σε ιδιωτικό που στα παρέχουν όλα)

Αυτούνια!
(υπναρούδες)

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!!!

Τι κάνετε κορίτσια????
Επιστρέψαμε κ εμείς μετά απο μια εβδομάδα σχεδόν. Την Τρίτη είδαμε τη μπουμπού μας, όλα καλά, 2.050 kg το κορίτσι μας.
Στις 8 τώρα μας είπε να ξαναπάμε που αλλάζω μήνα.
Εσείς τι κάνετε? Οι σελίδες βλέπω είναι αρκετές κ θα μου πάρει λίγο καιρό να τις διαβάσω όλες γιατί με τόσα πράγματα που φέραμε το σπίτι έγινε κ*&ος, να μη μιλήσω για τα πλυντήρια που πρέπει να μπούνε.
Ελπίζω να είστε όλες καλά κ να μην έχασα κάτι σημαντικό.
Την Bini την βρήκαμε? Μάθαμε κάτι?
Να πώ Χρόνια πολλά στα κορίτσια που γιορτάζανε (γιορτές-γενέθλεια) κ τα έχασα αυτές τις ημέρες.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου, ifi!
Μεγαλώνετε κι εσείς!
Όπως είδες εμείς λυσσάμε!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioazon έγραψε:Γεια σου, ifi!
Μεγαλώνετε κι εσείς!
Όπως είδες εμείς λυσσάμε!
Καλημέρα Ιωάννα!!!

Πότε έρχεσαι Έδεσσα?
1/2 ώρα απόσταση είμαστε, ελάτε απο Φλώρινα μετά.
Να το σκεφτείς πολύ καλά όμως, εγώ σε διαδρομή 2 1/2 ωρών Φλώρινα - Λάρισα κ επιστροφή τα φτυσα στην κυριολεξία, κουράστηκα πάρα πολύ κ δεν το περίμενα, δεν υπήρχε καμία στάση να με βολεύει.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρες!

Ιφι, welcome back! Μεγάλωσε η τσουπρίτσα σας ε;

Ποπάκι υπομονή κοπέλα μου. Για να δούμε τι θα πει και ο γιατρός. Σήμερα δεν έχεις ραντεβού;

Ούτε εγώ κοιμήθηκα ιδιαιτέρως καλά απόψε γιατί ο Παραμυθένιος με ξύπνησε με το ροχαλητό του!!! Crying or Very sad 
Η μικρή κουνιέται, όσο μπορεί, από νωρίς και μάλλον έχει σφηνώσει το πόδι της στο θώρακά μου και με ενοχλεί λιγάκι... Τι να κάνει και αυτή; Δεν έχει πια πολύ χώρο.
Θα μαγειρέψω νωρίς γιατί στις 12 έχω το σεμινάριο για το θηλασμό! Γιούπιιιιιιιιιιι

Μαράκι Λαρισαίο, χρόνια πολλά και από εδώ! Να τα εκατοστήσεις κουκλίτσα μου και με το καλό να έρθει η μικρούλα σας!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi έγραψε:
ioazon έγραψε:Γεια σου, ifi!
Μεγαλώνετε κι εσείς!
Όπως είδες εμείς λυσσάμε!
Καλημέρα Ιωάννα!!!

Πότε έρχεσαι Έδεσσα?
1/2 ώρα απόσταση είμαστε, ελάτε απο Φλώρινα μετά.
Να το σκεφτείς πολύ καλά όμως, εγώ σε διαδρομή 2 1/2 ωρών Φλώρινα - Λάρισα κ επιστροφή τα φτυσα στην κυριολεξία, κουράστηκα πάρα πολύ κ δεν το περίμενα, δεν υπήρχε καμία στάση να με βολεύει.
Έρχομαι το επόμενο ΠΣΚΔ!
Θα έρθουμε Παρασκευή (αφού περάσω από υγειονομική επιτροπή για την αναρρωτική άδεια που είχα πάρει). Με βλέπω με το που θα φτάσουμε να σαπίσω στον ύπνο.
Σάββατο είναι ο γάμος (σε ένα κέντρο στην τεχνητή λίμνη του Άρδα, πολύ κοντά σας).
Το ξέρω πως θα κουραστώ. Εδώ μέχρι το εξοχικό μου πήγα 165χλμ και χλώμιασα αλλά είναι πραγματικά στενός φίλος αυτός που παντρεύεται. Δεν θα ξεκουνιόμουνα για οποονδήποτε "στην κατάστασή μου"! Very Happy 

Καλημερούδια, paramythenia!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου!

Μαρακι πολύχρονη κ ευτυχισμένη με ένα πόνο κορίτσι μου :-)

Ιφι welcome back :-)

Καλό μάθημά παραμυθένια :-)

Ποπακι λες να πέσω μέσα κ να είναι σήμερα η μεγάλη μέρα?

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi,
τι καιρό έχετε κείθε;
Γιατί πρέπει να βρω και τι θα φορέσω! Δύσκολη αποστολή αυτή!!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!! Εμείς κοιμήθηκαμε τέλεια μετα απο πολυ καιρο! Είχε μια ωραία δροσουλα...

Ιφακι καλώς ήρθες! Μεγάλωσε το κοριτσάκι σου ε;

Ιωάννα το tres Jolie μου φαίνεται ακριβο. Δεν έχω βρει ποτε κατι να με ικανοποιήσει. Έχω βέβαια καιρο να πάω. Δοκίμασε το κ πες μας!

Ποπη δυσκολεύτηκες χθες ε; Ευχόμαστε να έρθει ο γιος σου συντομοτατα!

Πάω κι εγω να συμμαζέψω γιατι έχω μάθημα!
Ευτυχώς μαγειρεψα ψες βράδυ.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Ιωάννα το tres Jolie μου φαίνεται ακριβο. Δεν έχω βρει ποτε κατι να με ικανοποιήσει. Έχω βέβαια καιρο να πάω. Δοκίμασε το κ πες μας!
Ακριβό; Αλήθεια;;;;
Είχα μία φίλη που μου έπαιρνε πολλά δώρα από κείθε!!!!
Μία φορά πήγα που έψαχνα σλιπάκια για εμένα και είχα βρει πάρα πολύ μεγάλη ποικιλία και μου άρεσε αυτό.
Μάλλον θα πάω αύριο το απόγιομα!

Πάω έναν οδοντίατρο τώρα να τσεκάρω την ουλίτιδα εγκυμοσύνης

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλε; Έχει γενέθλια το Μαρακι απο τη Λάρισα;;;; Χρονια πολλα! Ολα τα καλα με ένα υπέροχο μωρο!!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 21 130627 

Για τη Bini τωρα, έχω την αίσθηση οτι γέννησε πρόωρα, πιστευω ολα καλα αλλα θυμάμαι που είχε πει πως δεν ήθελε το πρόωρο γιατι θα επρεπε να παει σε άλλη πόλη, σε κλινικη που θα έχει θερμοκοιτιδα.
Ε, μήπως εμπλεξε εκει κ τωρα τρέχει; Π.χ. Να βρει κ σπίτι;

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν πρόλαβα να διαβάσω προηγούμενες σελίδες αλλά απο οτι βλέπω μια-μια που γράφετε είστε όλες καλά, πολύ χαίρομαι!!!Smile Smile Smile Smile .

Η μπουμπού μας μεγάλωσε αρκετά, τόσο που έμαθε να παίζει μπάλα με την κύστη της μαμάς. Έτσι μου έρχεται να μετακομίσω στην τουαλέτα..

Ιωάννα ξεκινήσαμε χθες απο Λάρισα με 33 βαθμούς κ 2 ώρες κ κάτι μετά φτάσαμε Φλώρινα με 20 βαθμούς. Σήμερα έχει ήλιο έξω αλλά οχι ζέστη. Το βράδυ εννοείται με μακριές πυτζάμες, κουβέρτα κλπ.
Το άσχημο είναι οτι ψάχνω να βρώ μπλούζα με μακριά μανίκια να φορέσω κ δεν έχω τίποτα, μόνο καλοκαίρι ήμουν έγκυος...

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα τσουπριτσες!!!
Πως μου ειστε σημερα? 

Θελω να σας πω ενα τεραστιο ευχαριστω για τη συμπαρασταση σας στο θεμα της δουλειας!!! Δε φανταζεστε ποσο δυναμηου δινουν τα λογια σας! Τον πατερα μου δε θελω να τον μπλεξω...8 χρονια κλεινω εδω ποτε μου δεν ηθελα η δεν περιμενα "ειδική" μεταχειριση λογω συγγένειας...ουτε ποτε θα μπορούσα να βαλω τον πατερα μου να "ανακατευτει" αλλα αλλο αυτο κ αλλο αυτο που ζω....ουτε να μισουσε τετοιο πράγμα κ τετοια εκμετάλλευση...Θα κανω υπομονη κ αυτη τη βδομαδα, να τα σκεφτω λιγακι το σκ κ Δευτερα πρεπει να ξαναπροσπαθησω να του μιλησω να δω τι θα γινει κ αν βγαλω ακρη παλι! Το σιγουρο ειναι οτι μολις μπει κ Οκτωβρης πρεπει να σταματησω (κ να πω οτι σταματαγα τελειως η έρημη Rolling Eyes )δε νομιζω οτι εχω αλλες αντοχες... 

Ιφακι κοντα κοντα παμε!!! Κ εγω 8 μπαινω στο μηα μου κ στις 9 εχω ραντεβου! Κ εμενα θα με εξετασει απο κατω Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 21 534787 

Σβουριτσα αν ερθεις στα μερη μου ειδοποιησε!!! Μενω πολυ κοντα στο tres jolie που λες κ θελω κ εγω να κανω μια βολτα για νυχτικακια κ συναφη...

Κ εγω εχω γαμο το Σαββατο δε νομιζω οτι εχω τιποτα να βαλω Crying or Very sad 

Ηθελα κ αλλα να σας πω κ να σχολιασω.που στην πορεια τα ξεχασα Rolling Eyes (προτοτυπο!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι Χρονια σου Πολλααα!!! Πολλα κ Καλα με μια ευκολη γεννα κ ενα υγιεστατο μπεμπακι!!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια!ευχαριστω για την συμπαράσταση,εδω που τα λέμε δεν μπορω να κανω κατι διαφορετικό οποτε καλα θα κανω να το χωνέψω ΚΑΙ αυτο!απλα για μένα ειναι θεμα "να το ζήσω" αφου δεν ξερω αν θα ξανά μείνω εγκυος,ούτως ή άλλως τα μωρα παιρνουν αυτα που πρεπει απο το γαλα μου μεσω του μπιμπερο.τέλος παντον μη σας ζαλιζω!
Μαρακι χρονια πολλα κοπέλα μου,με έναν πονο!





evini7 έγραψε:Καλε; Έχει γενέθλια το Μαρακι απο τη Λάρισα;;;; Χρονια πολλα! Ολα τα καλα με ένα υπέροχο μωρο!!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 21 130627 

Για τη Bini τωρα, έχω την αίσθηση οτι γέννησε πρόωρα, πιστευω ολα καλα αλλα θυμάμαι που είχε πει πως δεν ήθελε το πρόωρο γιατι θα επρεπε να παει σε άλλη πόλη, σε κλινικη που θα έχει θερμοκοιτιδα.
Ε, μήπως εμπλεξε εκει κ τωρα τρέχει; Π.χ. Να βρει κ σπίτι;
Ναι είχε πει πως θα επρεπε να έρχεται Λάρισα,στο Πανεπιστημιακό υποθέτω!ελπιζω να εχουν παει ολα καλα κ συντομα να μπει να μας πει νέα,αφου στον υπνο μου βλεπω πως ειναι online να φανταστείτε!
Ερώτηση στις δευτερομανες ,οταν ενα μωρο εχει ταιστει κ αρχίζει κ πιπιλαει τα χερια του σημεινει πως δν χόρτασε ή απλα θελει να πιπιλησει;αναρωτιέμαι αν εχουν την ανάγκη να πιπιλάνε ,για να μην τα παρα ταΐζω τσάμπα.πιπιλα δεν εχω δώσει ακόμη,παρόλο που στη μονάδα τους έδιναν.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!Όλες καλά βλέπω...σας διάβασα και χτες αλλά δεν είχα αντοχή να σχολιάσω!!!Γύριζα σχεδόν όλο το πρωί με την αδερφή μου γύρισα έφαγα κοιμήθηκα,ξύπνησα στις 5 πήγα στην πεθερά και τελειώσαμε και τα 200 μπουμπουνιεράκια μας και επιστρέψαμε σπίτι....

Τσιριτράκι μου με γειες τα ρουχαλάκια σας!!!Τέλεια!Τέτοιες ευκαιρίες πρέπει να τις αρπάζουμε!!!

Σβουρίτσα και τα δικά σου μου άρεσαν πάρα,πάρα πολύ!!!Στα σεντονάκια εγώ προτείνω με λάστιχο...με βολεύουν καλύτερα....η αδερφούλα μια χαρά ειναι αλλά δουλεια δεν βρήκαν οπότε there back for good!!!

Γιουλάκι μου πολύ ωραία τα είπες χτες!!!Βρίσκομαστε σε απόλυτη ταύτηση απόψεων!!Θα κάνω τα πάντα να τα καταφέρω με τον θηλασμό...το θέλω πολύ αλλά αν δεν πάει καλά δεν θα σκάσω!Σημασία έχει ότι θα έχω το γοργονάκι μου!!!

Μαιμουδάκι γι'αυτό μην στεναχωριέσαι πουλάκι μου...προσπάθησε όσο μπορείς παραπάνω από κει και πέρα μην χάνεις όμορφες στιγμές που δεν ξαναγυρνούν λόγω θηλασμού!Όσο αντέξεις!

Ποπάκι και μένα η πίεση μου μου κάνει τέτοια κόλπα....ένα θα σου πω έχω μετρήσει πίεση μου 6 μεγάλη και 4 μικρή!!!Ημουν ημιλυπόθυμη βέβαια...η μαία μου λεει λάθος είναι...την μετρησαμε 3 φορες και το ίδιο...μετράει την δικιά της και βγαινει μια χαρά....εγώ βέβαια γενικά έχω χαμηλή...παίζω περίπου στο 9 μεγάλη 6 μικρή.

Ύπνο και γω χάλια έκανα χτες...σηκώθηκα 4 φορές για πιπί και δεν βολευόμουν με τίποτα!!!Έσκασε μύτη και ο φρονιμίτης μου και με ποναγε...βρήκε και αυτός ώρα....

Ίφάκι μου welcome back!!!Μεγάλωσε το κορίτσι σας ε??Μπράβο,μπράβοοο!!!Σε ζηλεύω που έχετε 20 βαθμούς!!Θέλω και γωωω!!!

Μαράκι Λαρισαίο Χρόνια πολλά γλυκια μου και με το καλό το μωράκι σας!!!!

Παραμυθένια πως γράφεσαι σε αυτά τα σεμινάρια?Αν δεν βαριέσαι δώσε μου τα φώτα σου!!!

Εβινάκι μου καλό καθάρισμα!!!

Σοφάκι μου τα φιλιά μου και σε σενα!!!

Εγώ μαγειρεύω μοσχαράκι γιουβέτσι!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπες στο site της Nutricia Μαράκι μου, γίνε μέλος και εκεί θα βρεις πληροφορίες για τα σεμινάρια και τον τρόπο συμμετοχής!
Σήμερα μου τα χαλάει μάλλον οι σύνδεση και κάνει διακοπές! Τα νεύρα μου!Mad



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paramythenia στις Πεμ Σεπ 19, 2013 8:41 am, 1 φορά

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΥΡΙΣΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΚΟΜΗ...

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ Κ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ..........
ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΑΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ....
ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΧΩΝΕΨΩ ΤΕΛΙΚΑ?
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΦΟΥ ΠΟΝΑΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ..... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....
Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ....
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Κ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΤΟΥ....
ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ....
ΟΥΦ ΤΑ ΕΙΠΑ Κ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ....
ΤΕΛΙΚΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Κ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ........

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΑΚΙ ΧΡΟΝΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!
ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!

ΙΦΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις