Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
150 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 150 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
ΛΕΣ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ????????
ΑΨΟΥ ΑΨΟΥ ΑΨΟΥ...

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Σπίτι βομβαρδισμενο εκπέμπει sos !

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Καλημέρα! Σπίτι βομβαρδισμενο εκπέμπει sos !
Τι σου κάναν, μάνα μου;
Η ταλιμπανίτσα;

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΙΩΑΝΝΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΣΚΗΝΙΚΟ...
ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ...
ΝΑ ΕΧΩ "ΔΙΠΛΩΣΕΙ" ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ Κ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΩΔΙΝΕΣ ΝΑ ΦΥΣΑΩ Κ ΤΗΝ ΜΥΤΗ...
ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ... ΧΑ ΧΑ ΧΑ...

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KαλημερούδιααααααααααααααααααΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 417472 

Φθινοπωρινό το πρωινό σήμερα!
Πώς μου είστε φουσκοκοιλίτσες;

Ποπάκι περαστικά σου!

Σήμερα ο ύπνος ήταν καλός... Ξύπνησα μόνο μια φορά στις 5 και για πιπί μου. Τώρα τρώμε πρωινούλι και στις 11 θα πάμε σε μια βάφτιση. Το μεσημέρι μας έχει τραπέζι ο πεθερός και στις 3 έχω να πάω στη συνάντηση της ομάδας θηλασμού! Πάει ο μεσημεριανός υπνάκος μου, μαμώτο!Crying or Very sad 

Εσείς τι θα κάνετε σήμερις;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:KαλημερούδιααααααααααααααααααΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 417472 

Φθινοπωρινό το πρωινό σήμερα!
Πώς μου είστε φουσκοκοιλίτσες;

Ποπάκι περαστικά σου!

Σήμερα ο ύπνος ήταν καλός... Ξύπνησα μόνο μια φορά στις 5 και για πιπί μου. Τώρα τρώμε πρωινούλι και στις 11 θα πάμε σε μια βάφτιση. Το μεσημέρι μας έχει τραπέζι ο πεθερός και στις 3 έχω να πάω στη συνάντηση της ομάδας θηλασμού! Πάει ο μεσημεριανός υπνάκος μου, μαμώτο!Crying or Very sad 

Εσείς τι θα κάνετε σήμερις;
Μου αρέσει που τον έχεις στανταράκι τον μεσημεριανό ύπνο Very Happy 

Εγώ περιμένω να καλο-στεγνώσει ο καναπές από τον τέλειο χθεσινό καθαρισμό και κάθομαι στην Poang του ΙΚΕΑ. Ο αγάπης έχει πάει σε ένα μνημόσυνο.
Δουλείτσες εντός σπιτιού θα 'χει σήμερα γιατί άμα μας πάρει αμπάριζα η βδομάδα πάλι θα μείνουν όλα πίσω. Το απογευματάκι μπορεί να πάρω τον αγάπη μου να πάμε καμία περπατάδα (αρκεί να μην βρέχει γιατί βλέπω κάτι απειλητικά σύννεφα).

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κι απο τα νότια της Αθήνας!
Πολυ φθινοπωρινό το σκηνικό κ πολυ μου αρέσει αν κ με λιακάδα κι όχι συννεφιά.
Εγω κοιμήθηκα χάλια, ποναγε η κοιλια μου, ξύπναγα συνέχεια για πιπι, δεν βολευομουν πουθενα κ σήμερα σηκώθηκα ολο νεύρα κ μουρμουρα...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 311356 

Κανένα πλάνο για σήμερα, καθώς ο καλός μου θελει παει γυμναστήριο, μετα να παίξει μπάσκετ, μετα να δει τον τελικο μπάσκετ ευρωπαϊκό κ μετα ποδόσφαιρο.
Εχει μόνο μια μέρα τη βδομάδα διαθέσιμη για τον εαυτό του γι αυτο το βουλωνω.
Αύριο έχω ένα σωρό δουλειές οπότε κι εγω λέω να ξεκουραστω σήμερα.

Ιωάννα ωραία της δώρα της γιαγιάς που διαλέξεις αλλα δε φτάνουν τη πεντακοσαρού..! Ρίξε κι αλλα! Razz   

Σοφια τι έπαθες;
Παραμυθένια να περάσετε όμορφα!
Ποπη ολο εμπόδια! Δύσκολος ο γιος! Άντε περαστικά κ μην ανησυχείς ολα θα γίνουν οπως πρέπει.

Edit: πείραμα εξετελεσθη με επιτυχία.
Δεν χρειάζεται να αφαιρεσω κομοδινο.
Χωραμε. Δεν παίζουμε κ μπάλα στην απλα αλλα χωραμε. Κ το κρεβάτι μ τελικα ειναι πολυ χαμηλό, μια χαρα βλέπω κ φτάνω τη μπουμπου στο πάτωμα, έχει όγκο το πορτ μπεμπε της. Αν χρειαστω ύψος πάντως έχω εναλλακτική, οπότε ολα ΟΚ προς το παρόν.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Καλημέρα κι απο τα νότια της Αθήνας!
Πολυ φθινοπωρινό το σκηνικό κ πολυ μου αρέσει αν κ με λιακάδα κι όχι συννεφιά.
Εγω κοιμήθηκα χάλια, ποναγε η κοιλια μου, ξύπναγα συνέχεια για πιπι, δεν βολευομουν πουθενα κ σήμερα σηκώθηκα ολο νεύρα κ μουρμουρα...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 311356 

Κανένα πλάνο για σήμερα, καθώς ο καλός μου θελει παει γυμναστήριο, μετα να παίξει μπάσκετ, μετα να δει τον τελικο μπάσκετ ευρωπαϊκό κ μετα ποδόσφαιρο.
Εχει μόνο μια μέρα τη βδομάδα διαθέσιμη για τον εαυτό του γι αυτο το βουλωνω.
Αύριο έχω ένα σωρό δουλειές οπότε κι εγω λέω να ξεκουραστω σήμερα.

Ιωάννα ωραία της δώρα της γιαγιάς που διαλέξεις αλλα δε φτάνουν τη πεντακοσαρού..! Ρίξε κι αλλα! Razz   
Έλεγα μήπως με "τα ρέστα" πάρω μια τσάντα-αλλαξιέρα που καλοκοιτάζω καιρό (και έχει καλές κριτικές στο ιντερνέ) και της πω πως πήρα το στρώμα της κούνιας και τα σεντονάκια που περιμένω να μου έρθουν! Laughing (γιατί είμαι βρωμίτσα)

Πολύ κατανόηση στις ανάγκες των αντρώνε δείχνουμε μερικές φορές, μου φαίνεται.... Ένα διωράκι για το evini του δεν έχει;;;;

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κι από μενα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 654316 
Φθινοπώριασε για τα καλά, δε μου αρέσει καθολου η συννεφιά. Crying or Very sad 
Κι εγώ χάλια ύπνο, από τη μια οιθ καούρες, από την αλλη να τρέχω στο πιπι-room και να προσπαθώ να γυρνάω πλευρό με 2 μαξιλάρια. Ενα αναμεσα στα πόδια και ενα κάτω από την κοιλιά...

Ποπάκι περαστικά, Ιωάννα καλες δουλίτσες, όσες έχετε σχέδια καλά να πράσετε!

Φιλιά πολλά!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 315810 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 315810 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
evini7 έγραψε:Καλημέρα κι απο τα νότια της Αθήνας!
Πολυ φθινοπωρινό το σκηνικό κ πολυ μου αρέσει αν κ με λιακάδα κι όχι συννεφιά.
Εγω κοιμήθηκα χάλια, ποναγε η κοιλια μου, ξύπναγα συνέχεια για πιπι, δεν βολευομουν πουθενα κ σήμερα σηκώθηκα ολο νεύρα κ μουρμουρα...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 311356 

Κανένα πλάνο για σήμερα, καθώς ο καλός μου θελει παει γυμναστήριο, μετα να παίξει μπάσκετ, μετα να δει τον τελικο μπάσκετ ευρωπαϊκό κ μετα ποδόσφαιρο.
Εχει μόνο μια μέρα τη βδομάδα διαθέσιμη για τον εαυτό του γι αυτο το βουλωνω.
Αύριο έχω ένα σωρό δουλειές οπότε κι εγω λέω να ξεκουραστω σήμερα.

Ιωάννα ωραία της δώρα της γιαγιάς που διαλέξεις αλλα δε φτάνουν τη πεντακοσαρού..! Ρίξε κι αλλα! Razz   
Έλεγα μήπως με "τα ρέστα" πάρω μια τσάντα-αλλαξιέρα που καλοκοιτάζω καιρό (και έχει καλές κριτικές στο ιντερνέ) και της πω πως πήρα το στρώμα της κούνιας και τα σεντονάκια που περιμένω να μου έρθουν! Laughing (γιατί είμαι βρωμίτσα)

Πολύ κατανόηση στις ανάγκες των αντρώνε δείχνουμε μερικές φορές, μου φαίνεται.... Ένα διωράκι για το evini του δεν έχει;;;;
115€ για μια τσάντα αλλαξιερα;;; Είσαι τρελή; Τόσα δεν έχω δώσει για μένα, θα τα δωσω για να βάζω πάνες κ μπιμπερο;
Shocked 

Μωρε 2ωρακι έχει και θα το περάσει μαζι μου, αλλα χαίρομαι που κανόνισε μετα απο πολυ καιρό κατι γι αυτόν. Έχει λιώσει στη δουλεια, δουλεύει 15 ώρες την ημέρα τουλάχιστον κλεισμένος σε ένα γραφείο.
Ας αθληθει λιγάκι να ξεδωσει το καημενουλι μου.
Εγω έχω βαρύνει δεν είμαι ούτε για περπαταδα ακόμη....

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:
ioazon έγραψε:
evini7 έγραψε:Καλημέρα κι απο τα νότια της Αθήνας!
Πολυ φθινοπωρινό το σκηνικό κ πολυ μου αρέσει αν κ με λιακάδα κι όχι συννεφιά.
Εγω κοιμήθηκα χάλια, ποναγε η κοιλια μου, ξύπναγα συνέχεια για πιπι, δεν βολευομουν πουθενα κ σήμερα σηκώθηκα ολο νεύρα κ μουρμουρα...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 311356 

Κανένα πλάνο για σήμερα, καθώς ο καλός μου θελει παει γυμναστήριο, μετα να παίξει μπάσκετ, μετα να δει τον τελικο μπάσκετ ευρωπαϊκό κ μετα ποδόσφαιρο.
Εχει μόνο μια μέρα τη βδομάδα διαθέσιμη για τον εαυτό του γι αυτο το βουλωνω.
Αύριο έχω ένα σωρό δουλειές οπότε κι εγω λέω να ξεκουραστω σήμερα.

Ιωάννα ωραία της δώρα της γιαγιάς που διαλέξεις αλλα δε φτάνουν τη πεντακοσαρού..! Ρίξε κι αλλα! Razz   
Έλεγα μήπως με "τα ρέστα" πάρω μια τσάντα-αλλαξιέρα που καλοκοιτάζω καιρό (και έχει καλές κριτικές στο ιντερνέ) και της πω πως πήρα το στρώμα της κούνιας και τα σεντονάκια που περιμένω να μου έρθουν! Laughing (γιατί είμαι βρωμίτσα)

Πολύ κατανόηση στις ανάγκες των αντρώνε δείχνουμε μερικές φορές, μου φαίνεται.... Ένα διωράκι για το evini του δεν έχει;;;;
115€ για μια τσάντα αλλαξιερα;;; Είσαι τρελή; Τόσα δεν έχω δώσει για μένα, θα τα δωσω για να βάζω πάνες κ μπιμπερο;
Shocked 

Μωρε 2ωρακι έχει και θα το περάσει μαζι μου, αλλα χαίρομαι που κανόνισε μετα απο πολυ καιρό κατι γι αυτόν. Έχει λιώσει στη δουλεια, δουλεύει 15 ώρες την ημέρα τουλάχιστον κλεισμένος σε ένα γραφείο.
Ας αθληθει λιγάκι να ξεδωσει το καημενουλι μου.
Εγω έχω βαρύνει δεν είμαι ούτε για περπαταδα ακόμη....
Από τη μία τη λιγουρεύομαι, από την άλλη κι εγώ αυτό σκέφτομαι πως είναι πανάκριβη η άτιμη.... (και εγώ ψωνίζω τσάντες από το stock house & travel στην Καλλιθέα σε κάτι προσφοράρες 75% κλπ συνήθως)

Άμα αισθάνομαι εγώ πως βάρυνα, φαντάζομαι εσείς πώς θα αισθάνεστε....
Μου έλεγε χθες η πεθερά μου πως είναι ο πιο κουραστικός καιρός αυτός του τελευταίου διμήνου (και όταν έκανε τον γιο ήταν και 19 χρονών μόνο.... πόσο μάλλον εμείς που είμαστε παραπάνω.....) Rolling Eyes 

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΙΩΑΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΗ Η ΤΣΑΝΤΑ...
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΙΓΟΥΡΑ Κ ΠΡΑΚΤΙΚΗ.

ΑΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ....
ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κ απο μένα!!!

Κάπως καλύτερα σήμερα, τα δέκατα πέσανε, η διάθεση βελτιώθηκε λίγο, τα νεύρα μου μείνανε μόνο κ δν έχω κ με ποιον να μαλώσω εκτός απο το στεφάνι μου, που δε θέλω γιατί κάνει οτι μπορεί ο καημένος..
Σήμερα είμαι μόνη, γιατί έχει υπηρεσία αύριο θα τον δω τώρα με το καλό. Θα βάλω μόνο ένα πλυντήριο, φαγητό έχει απο χθες είχα κάνει φασολάκια, οπότε ολη τη μέρα θα κάθομαι. Γιατί να μν είναι καμιά σας απο Φλώρινα????

ioazon
Paramythenia έγραψε:
Ζβουράκι μπράβο στην πεθερούλααα!!! 500 για την εγγονή της!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 328109
Για να διαλέξουμε και τι θέλουμε!
Σκέφτομαι μήπως πάρω το
περιστρεφόμενο για πάνω από την κούνια , το ρηλάξ-κούνια και ένα γυμναστήριο και πούμε πως είναι όλα αυτά από τη γιαγιά Laughing

Ιωάννα μπρ'αβο στη πεθερούλα!!!
Κ εμάς μας πήραν την κούνι.
Κατέληξες στο συγκεκριμέωο ρηλαξ-κούνια? Κάτι τέτοιο σκεφτόμουν κ εγώ γιατί θα είμαι μόνη εδώ αλλά φοβάμαι λίγο τον όγκο του..



Popisofia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΑ... ΚΟΛΛΗΣΑ...
ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΝΟΛΑΙΜΟ Κ ΣΥΝΑΧΙ...
ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΗΡΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ... ΑΝ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ??? ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΙΘΑΝΟ...
ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΜΕ ΣΥΝΑΧΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ??? ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ?
Ποπάκι περαστικά Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad .
Εγώ σε δυο μέρες την έβγαλα καθαρή, σε σένα ελπίζω να είναι μην είναι ούτε μια ολόκληρη..

sophia έγραψε:Καλημέρα! Σπίτι βομβαρδισμενο εκπέμπει sos !
Καλημέρα Σοφάκι Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 215994
Με ποια έννοια βομβαρδισμένο?



Paramythenia έγραψε:KαλημερούδιααααααααααααααααααΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 417472 

Φθινοπωρινό το πρωινό σήμερα!
Πώς μου είστε φουσκοκοιλίτσες;

Ποπάκι περαστικά σου!

Σήμερα ο ύπνος ήταν καλός... Ξύπνησα μόνο μια φορά στις 5 και για πιπί μου. Τώρα τρώμε πρωινούλι και στις 11 θα πάμε σε μια βάφτιση. Το μεσημέρι μας έχει τραπέζι ο πεθερός και στις 3 έχω να πάω στη συνάντηση της ομάδας θηλασμού! Πάει ο μεσημεριανός υπνάκος μου, μαμώτο!Crying or Very sad 

Εσείς τι θα κάνετε σήμερις;
Παραμυθένια όλο στους δρόμους θα είσαι σήμερα, κοίτα να ξεκουράζεσαι.

evini7 έγραψε:Καλημέρα κι απο τα νότια της Αθήνας!
Πολυ φθινοπωρινό το σκηνικό κ πολυ μου αρέσει αν κ με λιακάδα κι όχι συννεφιά.
Εγω κοιμήθηκα χάλια, ποναγε η κοιλια μου, ξύπναγα συνέχεια για πιπι, δεν βολευομουν πουθενα κ σήμερα σηκώθηκα ολο νεύρα κ μουρμουρα...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 311356 

Κανένα πλάνο για σήμερα, καθώς ο καλός μου θελει παει γυμναστήριο, μετα να παίξει μπάσκετ, μετα να δει τον τελικο μπάσκετ ευρωπαϊκό κ μετα ποδόσφαιρο.
Εχει μόνο μια μέρα τη βδομάδα διαθέσιμη για τον εαυτό του γι αυτο το βουλωνω.
Αύριο έχω ένα σωρό δουλειές οπότε κι εγω λέω να ξεκουραστω σήμερα.


Edit: πείραμα εξετελεσθη με επιτυχία.
Δεν χρειάζεται να αφαιρεσω κομοδινο.
Χωραμε. Δεν παίζουμε κ μπάλα στην απλα αλλα χωραμε. Κ το κρεβάτι μ τελικα ειναι πολυ χαμηλό, μια χαρα βλέπω κ φτάνω τη μπουμπου στο πάτωμα, έχει όγκο το πορτ μπεμπε της. Αν χρειαστω ύψος πάντως έχω εναλλακτική, οπότε ολα ΟΚ προς το παρόν.
Evini μου είσαι τυχερή. Εμάς έφυγε το ένα κομοδίνο τελείως απο το δωμάτιο, το άλλο δε μετακινήθηκε σε άλλη άκρη του δωματιού. Τι να κάνουμε χαλάλι της.
Κ εγώ κοιμήθηκα χάλια..
Τώρα αρχίζω κ καταλαβαίνω κάτι εκφράσεις του τύπου <<ξερεις τι έχω περάσει εγώ για σένα??>> χαχαχα

Μαράκι συντοπίτισσα, καταρχάς μη μιλάς εσύ για κορμί, που δν υπάρχει γράμμάριο πάνω σου που να δηλώνει εγκυμοσύνη...
Κατά δεύτερον να είμαστε καλά, αρχές του επόμενου έρχομαι, είμαστε κ κοντά, άντε να ποιούμε κανένα καφέ!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 31 328109

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ιφακί υπομονή μια μέρα είναι θα περάσει. Αύριο θα είσαι με τον αντρούλη σου.
Αντε έλα Λάρισα, θα σε περιμένω.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ αθωες πρωτο μανουλες....βομβαρδισμενο σπιτι ....μμμμμ ...μαλιστα....ε αυτο που λες μια μερα δε θα μαζεψω το βραδυ...νυσταζω ...δεν αντεχω....κοντευω να μπω στο μηνα μου η δολία δεν εχω αλλο κουραγιο ...και μετα ξυπνας το πρωι και μετανιωνεις την ωρα και τη στιγμη που πηρες αυτη την αποφαση!!!

Παραλληλα το αγριοκατσικο χοροπηδαει με βρωμικα ποδια πανω στα καθαρα σεντονια και παραλληλα λεει "μαμα μου βαζεις να δω λιγο μικυ ντοναλτ νταιζυ πλουτο γκουφυ.....ΓΙΝΕ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΜΕΛΟΣ ΜΕΣ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥ ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ"

Σε αυτο το σημειο θες να αναθεωρησεις αυτο το τβ παιδι περιορισμος και να της βαλεις 4 ωρες σερυ!!!!Αυτα.....

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sophia έγραψε:Αχ αθωες πρωτο μανουλες....βομβαρδισμενο σπιτι ....μμμμμ ...μαλιστα....ε αυτο που λες μια μερα δε θα μαζεψω το βραδυ...νυσταζω ...δεν αντεχω....κοντευω να μπω στο μηνα μου η δολία δεν εχω αλλο κουραγιο ...και μετα ξυπνας το πρωι και μετανιωνεις την ωρα και τη στιγμη που πηρες αυτη την αποφαση!!!

Παραλληλα το αγριοκατσικο χοροπηδαει με βρωμικα ποδια πανω στα καθαρα σεντονια και παραλληλα λεει "μαμα μου βαζεις να δω λιγο μικυ ντοναλτ νταιζυ πλουτο γκουφυ.....ΓΙΝΕ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΜΕΛΟΣ ΜΕΣ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥ ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ"

Σε αυτο το σημειο θες να αναθεωρησεις αυτο το τβ παιδι περιορισμος και να της βαλεις 4 ωρες σερυ!!!!Αυτα.....
χαχχαχαχαχαχαχα
Τι μας περιμένει!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi,
αυτό το chicco polly swing up μου το σύστησε μία φίλη μου που το έλυωσε με το μωρό της και το είδα από κοντά. Μου άρεσε που ήταν αρκετά ψηλό. Το έψαξα και στο skroutz και το βρήκα γύρω στα 130€. (και μην φοβάστε το ύψος, σε αυτή την ηλικία δεν κουνιούνται)

sophia έγραψε:Αχ αθωες πρωτο μανουλες....βομβαρδισμενο σπιτι ....μμμμμ ...μαλιστα....ε αυτο που λες μια μερα δε θα μαζεψω το βραδυ...νυσταζω ...δεν αντεχω....κοντευω να μπω στο μηνα μου η δολία δεν εχω αλλο κουραγιο ...και μετα ξυπνας το πρωι και μετανιωνεις την ωρα και τη στιγμη που πηρες αυτη την αποφαση!!!

Παραλληλα το αγριοκατσικο χοροπηδαει με βρωμικα ποδια πανω στα καθαρα σεντονια και παραλληλα λεει "μαμα μου βαζεις να δω λιγο μικυ ντοναλτ νταιζυ πλουτο γκουφυ.....ΓΙΝΕ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΜΕΛΟΣ ΜΕΣ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥ ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ"

Σε αυτο το σημειο θες να αναθεωρησεις αυτο το τβ παιδι περιορισμος και να της βαλεις 4 ωρες σερυ!!!!Αυτα.....
Αυτό είναι το τι μας έρχεται, ε;;;;; Ωχ..... Very Happy 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sophia έγραψε:Αχ αθωες πρωτο μανουλες....βομβαρδισμενο σπιτι ....μμμμμ ...μαλιστα....ε αυτο που λες μια μερα δε θα μαζεψω το βραδυ...νυσταζω ...δεν αντεχω....κοντευω να μπω στο μηνα μου η δολία δεν εχω αλλο κουραγιο ...και μετα ξυπνας το πρωι και μετανιωνεις την ωρα και τη στιγμη που πηρες αυτη την αποφαση!!!

Παραλληλα το αγριοκατσικο χοροπηδαει με βρωμικα ποδια πανω στα καθαρα σεντονια και παραλληλα λεει "μαμα μου βαζεις να δω λιγο μικυ ντοναλτ νταιζυ πλουτο γκουφυ.....ΓΙΝΕ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΜΕΛΟΣ ΜΕΣ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥ ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ"

Σε αυτο το σημειο θες να αναθεωρησεις αυτο το τβ παιδι περιορισμος και να της βαλεις 4 ωρες σερυ!!!!Αυτα.....
Χα χα χα χα χα, δεν ξέρω αν τελικά θέλω να έρθει ο Νοέμβρης για να γεννήσω ή να το κρατήσω μέσα κ να μην το βγάλω ποτέ!!


Ιωάννα τον όγκο φοβάμαι αν θα χωράει στο σαλόνι κ κατα πόσο θα είναι εύκολο να το μετακινώ απο δωμάτιο σε δωμάτιο. Επίσης επειδή δν είναι απλό ρηλάξ να το ανεβάσεις στο τραπέζι της κουζίνας για να παρακολουθείς το μωρό οταν πχ. πλενεις τα πιάτα κ θα πρέπει να το έχεις στο πάτωμα, φοβαμαι μη με βλέπει σαν μπαμπούλα απο πάνω της.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!μας ξενυχτησε η μικρη μου,έχασα κ δυο αντλησεις κ παλεύω να ξεπετρωσωτο στηθος.ελπιζω να μην μου στοιχίσει μια φορα την παραγωγη μου!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Καλημερα!μας ξενυχτησε η μικρη μου,έχασα κ δυο αντλησεις κ παλεύω να ξεπετρωσωτο στηθος.ελπιζω να μην μου στοιχίσει μια φορα την παραγωγη μου!
Ζεστές κομπρέσες και μαλάξεις! (καλά δεν θυμάμαι; )

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαλαξεις κανω,ζεστές κομπρεσες καλα που μου το θύμισες .

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Καλημερα!μας ξενυχτησε η μικρη μου,έχασα κ δυο αντλησεις κ παλεύω να ξεπετρωσωτο στηθος.ελπιζω να μην μου στοιχίσει μια φορα την παραγωγη μου!
Ζεστές κομπρέσες και μαλάξεις! (καλά δεν θυμάμαι; )
Ναι έτσι μας είπαν και εμάς οι μαίες στο σεμινάριο.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε βγαινει μαζεμένο!το ενα μονο έβγαλε 100 μλ!Shocked 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Καλε βγαινει μαζεμένο!το ενα μονο έβγαλε 100 μλ!Shocked 
Αισθάνεσαι και λιγότερο βάρος-ενόχληση;
Αν ναι, ζήτω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις