Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Καλε βγαινει μαζεμένο!το ενα μονο έβγαλε 100 μλ!Shocked 
Αισθάνεσαι και λιγότερο βάρος-ενόχληση;
Αν ναι, ζήτω!
Ναι!τι καλα θα ηταν να έβγαζα καθε φορα τόσο!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioazon έγραψε:
Popisofia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΑ... ΚΟΛΛΗΣΑ...
ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΝΟΛΑΙΜΟ Κ ΣΥΝΑΧΙ...
ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΗΡΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ... ΑΝ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ??? ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΙΘΑΝΟ...
ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΜΕ ΣΥΝΑΧΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ??? ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ?
Αυτό που έχω ακούσει από κάθε άνθρωπο που ασχολείται με το θηλασμό είναι πως θηλάζοντας παίρνει το μωρό σου τα αντισώματα. Έτσι μπορεί εσύ να είσαι άρρωστη με τη μύξα και το μωρό επειδή παίρνει τα αντισώματα να μην πάθει τίποτα. Smile 
Popaki δε τη γλυτωσες τελικά ε?? περαστικά σου κοριτσι μου!!!ελπιζω να σου κρατησει μόνο σημερα και αυριο να εισαι περδικι!!εγω ειχα αρρωστησει πριν καν σαραντισει ο Κων/νος και η παιδιατρος μου ειχε πει οτι το καλυτερο που θα μπορουσα να κανω ειναι να θηλαζω...οσο πιο πολυ μπορω!!και η Πατσουρου στα βιντεακια ελεγε οτι η μαμα δινει αντισωματα με το γαλα της τρεις μερες πριν καν εκδηλωσει η ιδια την ασθένεια...!!παιζει να του περνας ηδη αντισωματα?????
 
ioazon έγραψε:
Κανόνισε να αρχίσεις να φτερνίζεσαι και να σου γλιστρήσει έξω ο γιος αυτόματα Razz 
χαχαχαχα εισαι τρελή!!!!ΤΕΛΟΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ
 
evini7 έγραψε:
Edit: πείραμα εξετελεσθη με επιτυχία.
Δεν χρειάζεται να αφαιρεσω κομοδινο.
Χωραμε. Δεν παίζουμε κ μπάλα στην απλα αλλα χωραμε. Κ το κρεβάτι μ τελικα ειναι πολυ χαμηλό, μια χαρα βλέπω κ φτάνω τη μπουμπου στο πάτωμα, έχει όγκο το πορτ μπεμπε της. Αν χρειαστω ύψος πάντως έχω εναλλακτική, οπότε ολα ΟΚ προς το παρόν.
ΤΕΛΕΙΑ!!! ολα κομπλε δηλαδη για τη μπουμπού μας!!
 
sophia έγραψε:Αχ αθωες πρωτο μανουλες....βομβαρδισμενο σπιτι ....μμμμμ ...μαλιστα....ε αυτο που λες μια μερα δε θα μαζεψω το βραδυ...νυσταζω ...δεν αντεχω....κοντευω να μπω στο μηνα μου η δολία δεν εχω αλλο κουραγιο ...και μετα ξυπνας το πρωι και μετανιωνεις την ωρα και τη στιγμη που πηρες αυτη την αποφαση!!!

Παραλληλα το αγριοκατσικο χοροπηδαει με βρωμικα ποδια πανω στα καθαρα σεντονια και παραλληλα λεει "μαμα μου βαζεις να δω λιγο μικυ ντοναλτ νταιζυ πλουτο γκουφυ.....ΓΙΝΕ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΜΕΛΟΣ ΜΕΣ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥ ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ"

Σε αυτο το σημειο θες να αναθεωρησεις αυτο το τβ παιδι περιορισμος και να της βαλεις 4 ωρες σερυ!!!!Αυτα.....
ΕΕΕΕΕΕΕ οταν λεω εγω οτι εχω καψει εγκεφαλο απο τη στιγμη ειδικα που μπηκα στο μηνα μου, γι αυτο το λόγο το έλεγα.... με εχει κλατάρειιιιιιιιι!!!! απ τη μία θελω να τον στειλω απο σημερα στο χωριο να ηρεμησω, χαλαρωσω, ξεκουραστω...και απ την αλλη ξερω οτι θα μου λειψει φρικτά οπότε λεω καλυτερα να τον ευχαριστηθω εως αυριο το απογευμα... Sad
 
Maimou2009 έγραψε:Καλημερα!μας ξενυχτησε η μικρη μου,έχασα κ δυο αντλησεις κ παλεύω να ξεπετρωσωτο στηθος.ελπιζω να μην μου στοιχίσει μια φορα την παραγωγη μου!
Μαιμουδιτσα τελικα την αυξησε την παραγωγη ε?? ειδες?? απιστευτο!! ολα οκ δηλαδη σημερα???γτ σε ξενυχτησε χθες η μπουμπου??ειχε ορεξη για κουβεντουλες???

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:
ioazon έγραψε:
Popisofia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΑ... ΚΟΛΛΗΣΑ...
ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΝΟΛΑΙΜΟ Κ ΣΥΝΑΧΙ...
ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΗΡΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ... ΑΝ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ??? ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΙΘΑΝΟ...
ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΜΕ ΣΥΝΑΧΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ??? ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ?
Αυτό που έχω ακούσει από κάθε άνθρωπο που ασχολείται με το θηλασμό είναι πως θηλάζοντας παίρνει το μωρό σου τα αντισώματα. Έτσι μπορεί εσύ να είσαι άρρωστη με τη μύξα και το μωρό επειδή παίρνει τα αντισώματα να μην πάθει τίποτα. Smile 
Popaki δε τη γλυτωσες τελικά ε?? περαστικά σου κοριτσι μου!!!ελπιζω να σου κρατησει μόνο σημερα και αυριο να εισαι περδικι!!εγω ειχα αρρωστησει πριν καν σαραντισει ο Κων/νος και η παιδιατρος μου ειχε πει οτι το καλυτερο που θα μπορουσα να κανω ειναι να θηλαζω...οσο πιο πολυ μπορω!!και η Πατσουρου στα βιντεακια ελεγε οτι η μαμα δινει αντισωματα με το γαλα της τρεις μερες πριν καν εκδηλωσει η ιδια την ασθένεια...!!παιζει να του περνας ηδη αντισωματα?????
 
ioazon έγραψε:
Κανόνισε να αρχίσεις να φτερνίζεσαι και να σου γλιστρήσει έξω ο γιος αυτόματα Razz 
χαχαχαχα εισαι τρελή!!!!ΤΕΛΟΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ
 
evini7 έγραψε:
Edit: πείραμα εξετελεσθη με επιτυχία.
Δεν χρειάζεται να αφαιρεσω κομοδινο.
Χωραμε. Δεν παίζουμε κ μπάλα στην απλα αλλα χωραμε. Κ το κρεβάτι μ τελικα ειναι πολυ χαμηλό, μια χαρα βλέπω κ φτάνω τη μπουμπου στο πάτωμα, έχει όγκο το πορτ μπεμπε της. Αν χρειαστω ύψος πάντως έχω εναλλακτική, οπότε ολα ΟΚ προς το παρόν.
ΤΕΛΕΙΑ!!! ολα κομπλε δηλαδη για τη μπουμπού μας!!
 
sophia έγραψε:Αχ αθωες πρωτο μανουλες....βομβαρδισμενο σπιτι ....μμμμμ ...μαλιστα....ε αυτο που λες μια μερα δε θα μαζεψω το βραδυ...νυσταζω ...δεν αντεχω....κοντευω να μπω στο μηνα μου η δολία δεν εχω αλλο κουραγιο ...και μετα ξυπνας το πρωι και μετανιωνεις την ωρα και τη στιγμη που πηρες αυτη την αποφαση!!!

Παραλληλα το αγριοκατσικο χοροπηδαει με βρωμικα ποδια πανω στα καθαρα σεντονια και παραλληλα λεει "μαμα μου βαζεις να δω λιγο μικυ ντοναλτ νταιζυ πλουτο γκουφυ.....ΓΙΝΕ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΜΕΛΟΣ ΜΕΣ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥ ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ"

Σε αυτο το σημειο θες να αναθεωρησεις αυτο το τβ παιδι περιορισμος και να της βαλεις 4 ωρες σερυ!!!!Αυτα.....
ΕΕΕΕΕΕΕ οταν λεω εγω οτι εχω καψει εγκεφαλο απο τη στιγμη ειδικα που μπηκα στο μηνα μου, γι αυτο το λόγο το έλεγα.... με εχει κλατάρειιιιιιιιι!!!! απ τη μία θελω να τον στειλω απο σημερα στο χωριο να ηρεμησω, χαλαρωσω, ξεκουραστω...και απ την αλλη ξερω οτι θα μου λειψει φρικτά οπότε λεω καλυτερα να τον ευχαριστηθω εως αυριο το απογευμα... Sad
 
Maimou2009 έγραψε:Καλημερα!μας ξενυχτησε η μικρη μου,έχασα κ δυο αντλησεις κ παλεύω να ξεπετρωσωτο στηθος.ελπιζω να μην μου στοιχίσει μια φορα την παραγωγη μου!
Μαιμουδιτσα τελικα την αυξησε την παραγωγη ε?? ειδες?? απιστευτο!! ολα οκ δηλαδη σημερα???γτ σε ξενυχτησε χθες η μπουμπου??ειχε ορεξη για κουβεντουλες???
Να σου πω την αληθεια δεν κατάλαβα τελικα τι της έφταιγε.χωρτατη ηταν,αλλαγμένη ηταν,υποθέτω κάποιο πονακι.ξυπνησε στις 12:30 με κλάματα κ με τα πολλα κοιμήθηκε στην αγκαλια μου.μετα ξανα κλάμα,ξανα αγκαλια.αβυςςος η ψυχή του μωρου!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:
Popisofia έγραψε:ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ...
ΧΑΧΑΧ αντε μπες και συ την τριτη να γεννησεις να μη μαλωνουμε κιόλας Razz

ιωαννακι μπραβο στη πεθερα!!!φτου φτου να μη τη ματιαξω...!!!και μενα στον Κων/νο πηραν 500 ευρω τη κουνια..τωρα στο δεύτερο παιδι, ένα φορμάκι μακρυμάνικο Razz

ΚΑΘΕ βραδυ καουρα γινεται???μα κάθε βραδυ??? ουυυυυυφ μία και σημεραααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σοφακι που εισαιιιιιι???? α!! η συσκευη ronalin δεν υπαρχει σε κανένα φαρμακειο της Καβάλας...ουτε στην αποθηκη!! τραγικό??

κλαραμαρια μη μας κάνεις παυσεις τετοιες μερες....μπαινε και βαζε εστω κενό ποστ τελοσπάντων...χαχαχχα
Χαχαχαχα! Εδω ειμαι! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 32 654316 
Εγώ δε σε προλαβαίνω με τιποτα Smile

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
evini7 έγραψε:Καλημέρα κι απο τα νότια της Αθήνας!
Πολυ φθινοπωρινό το σκηνικό κ πολυ μου αρέσει αν κ με λιακάδα κι όχι συννεφιά.
Εγω κοιμήθηκα χάλια, ποναγε η κοιλια μου, ξύπναγα συνέχεια για πιπι, δεν βολευομουν πουθενα κ σήμερα σηκώθηκα ολο νεύρα κ μουρμουρα...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 32 311356 

Κανένα πλάνο για σήμερα, καθώς ο καλός μου θελει παει γυμναστήριο, μετα να παίξει μπάσκετ, μετα να δει τον τελικο μπάσκετ ευρωπαϊκό κ μετα ποδόσφαιρο.
Εχει μόνο μια μέρα τη βδομάδα διαθέσιμη για τον εαυτό του γι αυτο το βουλωνω.
Αύριο έχω ένα σωρό δουλειές οπότε κι εγω λέω να ξεκουραστω σήμερα.

Ιωάννα ωραία της δώρα της γιαγιάς που διαλέξεις αλλα δε φτάνουν τη πεντακοσαρού..! Ρίξε κι αλλα! Razz   
Έλεγα μήπως με "τα ρέστα" πάρω μια τσάντα-αλλαξιέρα που καλοκοιτάζω καιρό (και έχει καλές κριτικές στο ιντερνέ) και της πω πως πήρα το στρώμα της κούνιας και τα σεντονάκια που περιμένω να μου έρθουν! Laughing (γιατί είμαι βρωμίτσα)

Πολύ κατανόηση στις ανάγκες των αντρώνε δείχνουμε μερικές φορές, μου φαίνεται.... Ένα διωράκι για το evini του δεν έχει;;;;
Ωραία η τσαντουλα Κ ευρύχωρη!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τσαντα αλλαξιερα μου έφεραν αυτη
http://www.beaba.gr/bag-urban-los-angeles-large.html

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κλαραμαρια μπαινε να δηλώνεις παρούσα μέχρι να έρθει ο μπεμπακος σου! Βλέπεις τι γίνεται εδω...!

Μαϊμού όμορφη η τσάντα! Αλλα μαύρη στην έφεραν; Θα μου πεις η μαμά την κρατάει οπότε μια χαρα!

Ουφ, εγω πάλι δουλειές, πλυντήρια, σίδερο, μαγείρεμα (για μένα σπανακόρυζο απο χθες & στο αμορε έκανα παστιτσιο).

Αχ βρε κορίτσια θα πω τη χαζομαρα μου πάλι.
Με αυτο το καιρό αναπολώ ταξιδακι...
Λογω δουλειάς δεν έκανα ταξίδια αναψυχής το καλοκαίρι αλλα φθινόπωρο χειμώνα.
Πόσο θα ήθελα να ήμουν στη Βενετία τωρα, πω πω. Άντε στη χειρότερη στο χωριό μου.
Αλλα όχι εδω, συνειδητοποιώ τη κλεισουρα που με περιμένει κ πέφτω ψυχολογικα....

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evini7 έγραψε:Κλαραμαρια μπαινε να δηλώνεις παρούσα μέχρι να έρθει ο μπεμπακος σου! Βλέπεις τι γίνεται εδω...!

Μαϊμού όμορφη η τσάντα! Αλλα μαύρη στην έφεραν; Θα μου πεις η μαμά την κρατάει οπότε μια χαρα!

Ουφ, εγω πάλι δουλειές, πλυντήρια, σίδερο, μαγείρεμα (για μένα σπανακόρυζο απο χθες & στο αμορε έκανα παστιτσιο).

Αχ βρε κορίτσια θα πω τη χαζομαρα μου πάλι.
Με αυτο το καιρό αναπολώ ταξιδακι...
Λογω δουλειάς δεν έκανα ταξίδια αναψυχής το καλοκαίρι αλλα φθινόπωρο χειμώνα.
Πόσο θα ήθελα να ήμουν στη Βενετία τωρα, πω πω. Άντε στη χειρότερη στο χωριό μου.
Αλλα όχι εδω, συνειδητοποιώ τη κλεισουρα που με περιμένει κ πέφτω ψυχολογικα....
Εβινάκι μου να δεις που δεν θα προλαβαίνεις να σκεφτείς τα ταξίδια. Θα έχεις αγκαλιά την μπέμπα σου και δε θα σε νοιάζει τπτ. Very Happy 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:
Ωραία η τσαντουλα Κ ευρύχωρη!
Ναι, η τιμή της με προβληματίζει Razz 

evini,
μη μασάς 2-3 μήνες να το ξεπετάξεις και μετά πας όπου θες μαζί με το μωρό. Γνώρισα μια τύπισσα στο fb που το πήγ 3 μηνών στις Άλπεις που πήγανε για σκι!

Ρε γμτ,
δεν θέλω τσάντα που να μπαίνει στον 1 ώμο. Θεωρώ πως θα με βολέψει το σακίδιο.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Αχ αθωες πρωτο μανουλες....βομβαρδισμενο σπιτι ....μμμμμ ...μαλιστα....ε αυτο που λες μια μερα δε θα μαζεψω το βραδυ...νυσταζω ...δεν αντεχω....κοντευω να μπω στο μηνα μου η δολία δεν εχω αλλο κουραγιο ...και μετα ξυπνας το πρωι και μετανιωνεις την ωρα και τη στιγμη που πηρες αυτη την αποφαση!!!

Παραλληλα το αγριοκατσικο χοροπηδαει με βρωμικα ποδια πανω στα καθαρα σεντονια και παραλληλα λεει "μαμα μου βαζεις να δω λιγο μικυ ντοναλτ νταιζυ πλουτο γκουφυ.....ΓΙΝΕ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΜΕΛΟΣ ΜΕΣ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΟΥ ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ"

Σε αυτο το σημειο θες να αναθεωρησεις αυτο το τβ παιδι περιορισμος και να της βαλεις 4 ωρες σερυ!!!!Αυτα.....
ΑΧ ΑΧ ΑΧ..... ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟΛΥΤΑ....

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
klaramaria έγραψε:
Ωραία η τσαντουλα Κ ευρύχωρη!
Ναι, η τιμή της με προβληματίζει Razz 

evini,
μη μασάς 2-3 μήνες να το ξεπετάξεις και μετά πας όπου θες μαζί με το μωρό. Γνώρισα μια τύπισσα στο fb που το πήγ 3 μηνών στις Άλπεις που πήγανε για σκι!

Ρε γμτ,
δεν θέλω τσάντα που να μπαίνει στον 1 ώμο. Θεωρώ πως θα με βολέψει το σακίδιο.
Γιατί δεν αγοράζεις ένα οποιοδήποτε σακιδιο κ να βάλεις μέσα ένα σελτεδακι;
Εγω ρε κορίτσια δεν βλέπω να έχουν κατι ιδιαίτερο οι τσάντες αλλαξιερες. Γιατι τις υπερτιμολογουν τόσο;;;

(Ιωάννα έχω κανει υπερατλαντικο ταξιδι δίπλα σε μαμά-μωρο που έκλαιγε όλη την ώρα....δεν παλευεται, το τι βρισιδι έριχνα απο μέσα μου! Αφου ορκιστηκα δε θα μπω ποτε σε αεροπλάνο με μωρο δικο μου για τόσες ώρες!!! )

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Τσαντα αλλαξιερα μου έφεραν αυτη
http://www.beaba.gr/bag-urban-los-angeles-large.html
Σου φαίνεται πως θα σε βολέψει;

evini7 έγραψε:
ioazon έγραψε:
klaramaria έγραψε:
Ωραία η τσαντουλα Κ ευρύχωρη!
Ναι, η τιμή της με προβληματίζει Razz 

Ρε γμτ,
δεν θέλω τσάντα που να μπαίνει στον 1 ώμο. Θεωρώ πως θα με βολέψει το σακίδιο.
Γιατί δεν αγοράζεις ένα οποιοδήποτε σακιδιο κ να βάλεις μέσα ένα σελτεδακι;
Εγω ρε κορίτσια δεν βλέπω να έχουν κατι ιδιαίτερο οι τσάντες αλλαξιερες. Γιατι τις υπερτιμολογουν τόσο;;;
Γιατί; Τι δεν υπερτιμολογούν;
Τα σεντονάκια; (που 'χουν το σετ όσο έχουν τα σετ για τα υπέρδιπλα; )
Τα καλαθάκια καλλυντικών;
Τις πετσετούλες;
Τα σελτεδάκια; (6€ το σελτεδάκι, ενώ κοστίζει 1 € το μέτρο)
Εκμεταλλεύονται τη χαρά μας, ω ρε!

Αυτό με το σακίδιο... Θα ήθελα ένα πιο γυναικείο σακίδιο, όχι ένα eastpak, ρε γμτ....

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα βρεξει....δε θελω...ζεστη γυρνα πππππιιιιιιιισσσσσσσσωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Θα βρεξει....δε θελω...ζεστη γυρνα πππππιιιιιιιισσσσσσσσωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άλλαξες γνώμη; Μήπως θες να μικρύνει και η κοιλιά σου; Να μείνεις με 1 παιδάκι;

Ωραία δεν είναι η δροσούλα;;

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδώ κ καμιά ώρα προσπαθώ να βρώ μια στάση που να βολεύει την κοιλιά μου κ δεν τα καταφέρνω. Την αισθάνομαι τόσο τεντωμένη, που νομίζω θα εκραγεί κ θα πεταχτεί το μωρό στον απέναντι τοίχο απο την πίεση. Τι είναι τώρα αυτό????

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!Τ ΚΑΝΕΤΕ???Very Happy Very Happy 

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ..ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΔΥΣΦΟΡΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ..ΑΧ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ 34 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΤΕΛΟΟΟΟΣΣVery Happy Very Happy Very Happy Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΙΙΙ

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.4umarket.gr/p-438747/tsanta-allaksiera-baby-chic-babymoov.html Εγώ αυτη λέω να παρω κορίτσια . Πως σας φαινεται;

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΙΑ20 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!Τ ΚΑΝΕΤΕ???Very Happy Very Happy 

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ..ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΔΥΣΦΟΡΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ..ΑΧ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ 34 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΤΕΛΟΟΟΟΣΣVery Happy Very Happy Very Happy Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΙΙΙ
Τι να κανεις ρε Μαρακι.. Υπομονη!! Αύριο παντως για να σε φτιαξω στην 35 μπαίνεις. Κλείνεις την 34!! Smile με το καλο μεχρι το τέλος!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 32 654316 

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
sophia έγραψε:Θα βρεξει....δε θελω...ζεστη γυρνα πππππιιιιιιιισσσσσσσσωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άλλαξες γνώμη; Μήπως θες να μικρύνει και η κοιλιά σου; Να μείνεις με 1 παιδάκι;

Ωραία δεν είναι η δροσούλα;;
Ναι ρε κορίτσια!! Οχι ζέστη!! Κι εγώ βαρέθηκα το καλοκαίρι!! Θελω χειμώνα και αγκαλιτσα με το μπεμπε Smile
Τι timing κι αυτο! Οποτε μπαινω δεν ειναι καμία Smile

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 33 ΟΜΩΣ..Rolling Eyes Rolling Eyes
ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥΥΥ ΚΟΝΤΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟRazz Razz 

ΒΟΛΙΚΗ Η ΤΣΑΝΤΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΧΡΩΜΑΤΑ,ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ..!

ΖΕΣΤΟΥΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 32 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 32 215994 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαχαχααχ κλαραμαρία καλά να πάθεις!!!χαχαχαχα οταν εμεις μπαινουμε και σε ψαχνουμε ειναι καλα??? Razz
αυτό πάλι που εισαι τοοοοοοοοοοοοσο χαλαρη και λες "εγω σκεεεεεεεεεφτομαι να αγορασω αυτό" λες και εισαι 4 μηνών εγκυος ενώ σε λιγο μπαινεις στον 10ο ειλικρινά με ξεπερνάει!!!!! χαχαχαχα ΤΡΕΛΗ ΜΑΝΑ!!!!
(Τελεια η τσαντα αλλαξιερα παρεπιπτοντως!!)

Μαρακι τον εφαγες και συ τον γαιδαρο!!!λιγο εμεινε!!κουραγιο!!!

Σοφακι ασε τα χαζα!!!μια χαρά τέλεια ειναι η δροσουλα....(σ αυτη να μεινουμε ομως γτ προβλεπεται δριμυ ψυχος φετος και το πετρελαιο..χρυσός!!!!)

πηρα τηλ μολις την (ετοιμογεννηRolling Eyes ) παιδιατρο μου να κανονισω για μεθαυριο το πρωι!!!!!! ουφ εφτασε η ωρα...!!! τετοια ωρα αυριο θα ετοιμαζομαι να παω στη κλινικη....!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 32 606100 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 32 585182 

επισης αυτο που ο αντρας μου εχει γινει φετες ενω εγω εχω γινει φουσκα....δε παλευεται!!! τον παιρνω τηλ:
- μωρο μου να σου κανω μακαρονια με ασπρη σάλτσα και μανιτάρια για οταν θα ερθεις??
-μπα,οχι!!!θα τη βγαλω με κανα τοστάκι μωρε...!!!confusedaffraid Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 32 606100 

τι να πω....  δε μπορει καν να τεθει θεμα συγκρισης αναμεσα στα δυο υποψηφια γευματα...!!!πφφφ αντρες..πεταμενα λεφτα!!!χαχαχαχα

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννα δεν ξέρω αν θα με βολέψει.ειναι τεράστια παντος.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ JULAKI ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ???
ΛΙΓΕΣ ΩΡΙΤΣΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!
ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ?
ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΣ Ε???
ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi έγραψε:Εδώ κ καμιά ώρα προσπαθώ να βρώ μια στάση που να βολεύει την κοιλιά μου κ δεν τα καταφέρνω. Την αισθάνομαι τόσο τεντωμένη, που νομίζω θα εκραγεί κ θα πεταχτεί το μωρό στον απέναντι τοίχο απο την πίεση. Τι είναι τώρα αυτό????
ΜΑΡΙΑ20 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!Τ ΚΑΝΕΤΕ???Very Happy Very Happy 

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ..ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΔΥΣΦΟΡΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ..ΑΧ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ 34 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΤΕΛΟΟΟΟΣΣVery Happy Very Happy Very Happy Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΙΙΙ
Όπως σας ακούω και τις δυο είναι αυτό που έρχεται για όλες μας. Μεγαλώνουν τα μπεμπέ και τσιτώνει το σύστημα!
Ουφ!

klaramaria έγραψε:http://www.4umarket.gr/p-438747/tsanta-allaksiera-baby-chic-babymoov.html    Εγώ αυτη λέω να παρω κορίτσια . Πως σας φαινεται;
Γλυκούλα είναι!
Έχει και κριτικές στο amazon.co.uk αν θες να δεις Wink 

Julie85 έγραψε:Χαχαχααχ κλαραμαρία καλά να πάθεις!!!χαχαχαχα οταν εμεις μπαινουμε και σε ψαχνουμε ειναι καλα??? Razz
αυτό πάλι που εισαι τοοοοοοοοοοοοσο χαλαρη και λες "εγω σκεεεεεεεεεφτομαι να αγορασω αυτό" λες και εισαι 4 μηνών εγκυος ενώ σε λιγο μπαινεις στον 10ο ειλικρινά με ξεπερνάει!!!!! χαχαχαχα ΤΡΕΛΗ ΜΑΝΑ!!!!
(Τελεια η τσαντα αλλαξιερα παρεπιπτοντως!!)

πηρα τηλ μολις την (ετοιμογεννηRolling Eyes ) παιδιατρο μου να κανονισω για μεθαυριο το πρωι!!!!!! ουφ εφτασε η ωρα...!!! τετοια ωρα αυριο θα ετοιμαζομαι να παω στη κλινικη....!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 32 606100 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 32 585182 

επισης αυτο που ο αντρας μου εχει γινει φετες ενω εγω εχω γινει φουσκα....δε παλευεται!!! τον παιρνω τηλ:
- μωρο μου να σου κανω μακαρονια με ασπρη σάλτσα και μανιτάρια για οταν θα ερθεις??
-μπα,οχι!!!θα τη βγαλω με κανα τοστάκι μωρε...!!!confusedaffraid Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 32 606100 

τι να πω....  δε μπορει καν να τεθει θεμα συγκρισης αναμεσα στα δυο υποψηφια γευματα...!!!πφφφ αντρες..πεταμενα λεφτα!!!χαχαχαχα
Όντως, πολύ χαλαρουίτα είσαι, Klaramaria!

Έλα, Julie, μη φοβάσαι!
Το 'χεις ξαναδεί το έργο! Δεν έχεις ανυπομονησία;;;;

Εμένα ο δικός μου άντρας μου κάνει συμπαράσταση. Το 1ο τρίμηνο είχε μερικές μέρες αδιαθεσία (τότε που είχα ναυτία). Τώρα που δεν μπορώ να πολυφάω, έχει κόψει κι αυτός το φαΐ στο μισό. Είμαστε έγκυοι! Razz Razz Razz 

Maimou2009 έγραψε:Ιωάννα δεν ξέρω αν θα με βολέψει.ειναι τεράστια παντος.
Καλογέμιστη! Very Happy 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Popisofia έγραψε:ΑΧ JULAKI ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ???
ΛΙΓΕΣ ΩΡΙΤΣΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!
ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ?
ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΣ Ε???
ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!
κάτσε, ακόμη δεν κρίθηκε ο αγωνας!!! μεεεεεεεεεεχρι την τριτη το πρωι που θα γεννησω (πρωτα ο Θεος!!) εχουμε ακομη αρκετες ωρες για να κάνεις την ανατροπη!!χαχαχα

αγχος οχι προς στιγμην δεν εχω.... τουλαχιστον οχι οσον αφορα στον τοκετο (μονο να ειναι γερη η μπουμπου μου). κατα τα αλλα αγχωνομαι κυριως για τον Κων/νο , αν θα κατσει στο χωριο, αν θα κλαιει, αν θα τρωει...τετοια πραγματα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις