Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
154 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 154 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΣΙΡΙΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ!!!

JULAKI ΤΙ ΩΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗ?
ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ???
ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Μια πολύ χάλια φώτο που τράβηξα για να δείτε στο περίπου .... δε μου αρέσει δε μου αρέσειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 679259 

https://2img.net/r/ihimizer/img812/8937/lkft.jpg

Άλλα ήθελα, άλλα μου άρεσαν και άλλα έκανα...μου εξηγείτε πως τα κατάφερα????? Crying or Very sad 



Καλώς το το κορίτσι μας!!!Ευχαριστώ για τα καλά λόγια!Καλέ μια χαρά είναι το δωμάτιο!!!Έτσι που το περιέγραφες περίμενα να δω κανένα απαίσιο!!!Και αγαπώ τρελά τα forever friends!!!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evini7 έγραψε:Δηλαδη Γιουλη τι; Παιζει κ να κοιμηθεις απόψε; Δεν το νομίζω, καλύτερα ξεκουρασου τωρα!
ελπιζω οτι αν ειμαι κομματια θα με παρει ο υπνος...δε μπορει...!!!! κοριτσια η ανυπομονησια και το αγχος το τελευταιο βραδυ δε παλευονται...ενιωθα τοοοοοσο πτωμα το επομενο πρωι!!!τωρα θελω να κρατηθω ξεκουραστη για να ευχαριστηθω την μπεμπουλα!!!
Εν τω μεταξύ γελασα πάλι με το παντελόνι κηνυγιου! Έλα πλάκα κανείς έτσι;;
Εννοεί οτι θα παει για κηνυγι παντελονιου όχι παντελόνι κηνυγιου....χαχαχαχα!
χαχαχαχαχα ειχα κάνει κάτι ξανθες ανταυγειες περυσι...μαλλον μου αφησαν κουσούρι!!! πότισαν τον εγκεφαλο~!!!!χαχαχα
Είπες θα μας ενημερώσεις αύριο μόλις έρθει η κούκλα ε;;;;
 
 εννοειται θα σας ενημερωσω!!!! αντε να δουμε αν θα με πιασει το Νο15(ετσι πιστευω)!!!

ioazon έγραψε:Επειδή είμαι νταρντανουάρ,
το να ψάχνω να βρω ρούχα-παπούτσια είναι πάντα σαν σαφάρι.
Για αυτό και σήμερα πάω για "παντελόνι εγκυμοσύνης-hunting", ντε!
χαχαχαχα
 
αφου σου ειπα ντε οτι εχω καψει εγκεφαλοοοοοο!!! Razz
   
Popisofia έγραψε:
Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ...
ΙΣΩΣ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΝΑ ΒΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΤΑ...
να βγεις να ξεσκασεις!!! συμφωνω απολυτα

Τσιριτρακι μου τι σε επιασε γλυκιά μου??? η μικρη θα ενθουσιαστει με το δωματιο!!!και τα αρκουδακια forever friends ειναι μια σκετη γλυκα, και τα αφρωδη αυτοκολλητα εμενα προσωπικά μου αρεσουν παρα πολυ που εξεχουν απο τον τοιχο...και γω τετοια εχω...είχα...γιατί όσα εφτανε ο Κων/νος τα ξηλωσε ήδη...!!!
και στη τελική δωσε στον εαυτο σου χρονο να το συνηθισεις, και αν εντελει δε σε ενθουσιαζει, του χρονου που θα εχει προτιμησεις το φτιαχνεις οπως θελει το παιδι σου!!!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Popisofia έγραψε:ΤΣΙΡΙΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ!!!

JULAKI ΤΙ ΩΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗ?
ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ???
ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!
κατα τις 22,30 μου ειπε να παω. και αυριο 7 με 8 θα γεννησω!!!

Τσιριτρακι ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΗ!!! Είναι γλύκα το δωματιοοοοοο

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπέρα τσουπρίτσες!

Τσιριτράκι μου μια χαρά είναι το δωμάτιο...Και τα αυτοκολλητάκια ταιριάζουν με το χρώμα του τοίχου. Μην ξεχνάς ότι θα στρωθεί και η κούνια και θα δείξει ακόμη περισσότερο!

Κλαραμαρία και Πόπη καλή βόλτα!

Τζουλάκι μου!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472  Θα σε σκέφτομαι...
Όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ και αύριο θα εχεις αγκαλίτσα τη μπεμπούλα σου!!!

Σοφάκι;;; Πού είσαι ντε να μας πεις τα νεάκια σου;;;

Εγώ πήρα τις εξετάσεις έβγαλε το 109 το πλακάκι. Μου είπε η μικροβιολόγος ότι είναι πολύ συχνό και να μην ανησυχώ καθόλου. Είχε συμβεί και στην ίδια στην πρώτη της εγκυμοσύνη μου είπε.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γύρισα μανες! Δόξα το Θεό καλά το τριανταφυλλακι μου, 2300 πήγε ....όλα καλά πλακούντας υγρα όλα!!!

Ο γιατρός λέει ευχαριστημένος συνεχίζω ως έχει διατροφή κτλ κ την Τρίτη ντοπλερ!

Δεν εχω πάρει καθόλου βάρος κ για επιβράβευση για σήμερα κ μόνο σήμερα θα φαω λίγο πιτσουλα ! Μια φορά κ τέλος όμως! Μην καλομαθω!

Βγάλαμε 2 φωτό ......μια καθαρό προσωπακι :-):-):-):-):-)κ μια αφιερωμένη στο μπαμπά της λέει ο ντοκ μια κ μας έδειξε χωρίς δισταγμό χωρίς ντροπή το πιπί της :-):-):-):-):-):-):-):-)

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Ελένη και άλλα ευχάριστα! Τι καλά :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


Βρε Τσιριτρι μια χαρά είναι κούκλα μου!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ βρε κουκλες σας ευχαριστω πολυ....εξακολουθει να μη μου αρεσει βεβαια Laughing αλλα αν δεν τον πεισω να μου ξαναβαψει θα συμβιβαστω... Crying or Very sad 

Ειναι που ειχα κατι τελειως διαφορετικο στο μυαλο μου κ τελικα εκανα οτι να ναι Crying or Very sad 

Πω πω Γιουλη δε μπορω να το φανταστω.....νομιζω θα καθομουν σε αναμμενα καρβουνα αποψε!!!!! 

Μπραβο παραμυθενια μου ολα καλα με τις εξετασουλες σου!!!

Σοφια ποσα ειχες βαλει μεχρι να ξεκινησεις διατροφη? Κ εγω παντως ετσι ξεκινησα μια φορα κ τελος με την απαγορευση αλατιου ψωμιου κλπ, κ μετα γλυκαθηκα κ ξεσπαθωσα! Δεν τρωω οσο αλατι ετρωγα παλια αλλα τρωω λιγο, οπως κ ψωμι (οχι τοσο ψωμι οσο αλλα διαφορα με αλευρι), σπανια μεν αλλα τρωω. Ελπιζω εσυ να φανεις πιο δυνατη κ να το ευχαριστηθεις με την ψυχη σου σημερα!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφάκι μου μεγάλωσε το λουλουδάκι σου!!! Καλή επιτυχία στο doppler τώρα!

Τσιριτράκι μου τι ακριβώς δε σου αρέσει; Τα αυτοκόλλητα ή το χρώμα;

Κοριτσάκια μου εξακολουθώ να είμαι πολύ κάτω από το όριο (140) απλά απ'ότι μου έχουν πει αιματολόγοι και μικροβιολόγοι, και έχουμε ρωτήσει πολλούς Laughing  -δηλ. ο μπαμπάκας μου έχει ρωτήσει που ανησυχεί για την κορούλα του - δεν υπάρχει κίνδυνος...

Κορίτσια το ομολογώ... Πλέον λιγουρεύομαι σοκολάτα! Θέλω σοκολατόπιτα, όχι κάθε μέρα, αλλά μέρα παρά μέρα...Embarassed



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paramythenia στις Δευ Σεπ 23, 2013 10:00 am, 1 φορά

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφακι μπράβο στο τριανταφυλλακι σου! Μεγάλωσε μωρε! Μπράβο κ σε σένα, την αξιζεις την πιτσουλα!

Γιουλη έφυγες;;;; Άντε άντε με το καλο και πάλι! Όλες θα σε σκεφτόμαστε! I love you 

Τσιριτρακι μου,ειναι πολυ γλυκο το δωματιακι σας!!! Κι η κούνια σου σαν καινούργια ε;;
Βρες κ μια όμορφη, αρχοντικη προίκα κ θα γίνει τέλειο! Εμείς τελικα σήμερα βάλαμε κουρτίνες, άντε να έρθει στρωμα κ προίκα να το τελειώσω!!!!!

Παραμυθένια άρα ΟΚ οι εξετάσεις σου! Μια χαρα κι εσυ!!!

Ιωάννα βρήκες παντελόνι;

(Άσχετο αλλα σαν λάτρης της ελληνικής γλώσσας ζητώ συγνώμη για το ορθογραφικο λάθος στη λέξη κυνηγι, πως μου ξέφυγε; Κ κατι αλλο έγραψα λάθος σήμερα...)

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζουλάκι μου μια ακόμα φορά με το καλό και με ένα πόνο!!!Να μπείς να μας πεις τα νέα σου όσο νωρίτερα μπορείς!!!Θα σε σκεφτόμαστε όλες!!!


Παραμυθένια μου είδες που στα έλεγα και γω?Όλα καλά!!!Συμβαίνουν αυτά!

Σοφάκι μου καλέ πως μεγάλωσε έτσι το λουλουδάκι σας??Φτου του!!!Πήρατε και φωτό ε?Γλύκα θα είναι!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Σοφάκι μου μεγάλωσε το λουλουδάκι σου!!! Καλή επιτυχία στο doppler τώρα!

Τσιριτράκι μου τι ακριβώς δε σου αρέσει; Τα αυτοκόλλητα ή το χρώμα;

Κοριτσάκια μου εξακολουθώ να είμαι πολύ κάτω από το όριο (140) απλά απ'ότι μου έχουν πει αιματολόγοι και μικροβιολόγοι, και έχουμε ρωτήσει πολλούς Laughing  -δηλ. ο μπαμπάκας μου έχει ρωτήσει που ανησυχεί για την κορούλα του - δεν υπάρχει κίνδυνος...

Κορίτσια το ομολογώ... Πλέον λιγουρεύομαι σοκολάτα! Θέλω σοκολατόπιτα, όχι κάθε μέρα, αλλά μέρα παρά μέρα...Embarassed
Ε όχι! Το ζήσαμε κι αυτο κορίτσια!!! Η Παραμυθένια έχει λιγουρες!!!!! Επιτέλους!!
Φάε κοριτσάκι μου, μια σταλιτσα είσαι! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 654316 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σκεφτείτε ότι σήμερα το απόγευμα δεν έφαγα φρούτα, όπως το συνηθίζω αλλά έβαλα λίγη σοκολατόπιτα με παγωτό βανίλια μαγαδασκάρης... Embarassed 

Τώρα βέβαια έχω καούρα...Crying or Very sad

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πήγαμε στο σούπερ μάρκετ...στον γυρισμό σταμάτησα στο ζαχαροπλαστείο που δούλευα παλιά να πάρω παξιμάδια και κριτσίνια και με κέρασαν ζεστό φουσκωτό τσουρέκι με γέμιση σοκολάτα!!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 9664 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 597524 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 597524 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 982137 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 982137 Γυρίζω σπίτι και μου φέρνει η θεία μου που μένει από πάνω μας ζεστές ανεβατές πίτες γεμιστές με φέτα και μέλι από πάνω!!!!
Και να θέλω να αγιάσω δεν μπορώ η γυναίκα!!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Να σκεφτείτε ότι σήμερα το απόγευμα δεν έφαγα φρούτα, όπως το συνηθίζω αλλά έβαλα λίγη σοκολατόπιτα με παγωτό βανίλια μαγαδασκάρης... Embarassed 

Τώρα βέβαια έχω καούρα...Crying or Very sad

ΚΑΟΥΡΑ!!!!Ούτε να την ακούω,ούτε να την διαβάζω θέλω αυτή την λέξη!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μη περιγραφετε αλλο!!! Λίγο κεικ βανιλια που μου έφερε η θεία μου τσίμπησα το πρωι κι ακόμη το σκέφτομαι....
Βανιλια μαδαγασκαρης ε; Τσουρέκια με σοκολάτα ε;; Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 982137 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:
ΚΑΟΥΡΑ!!!!Ούτε να την ακούω,ούτε να την διαβάζω θέλω αυτή την λέξη!!!
Μάλλον με τιμωρεί το Παραμυθάκι γιατί της αλλάζω τις συνήθειες... Από τα φρούτα στη σοκολατόπιτα με παγωτό, ε της έπεσε βαριά! Laughing

Εvinaki τώωωωρα το κεϊκ, το έκαψες βρε! Μην το σκέφτεσαι καν!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άστα Εβίνι μου ότι κιλά δεν έβαλα μέχρι τώρα θα τα πάρω τον 1,5 μήνα που μου έμεινε!!!
Μου φαίνεται πρέπει να το Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 837218 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 837218  το στοματάκι μου!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και να πω στο σημείο αυτο οτι τελειώσαμε κι αυτο το θεμα χωρις γεννητουρια.
Άρα στο 13 καμμιά.
Τωρα ποια ανοίγει το επόμενο να το τιμήσει αύριο η Γιουλη;;

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Και να πω στο σημείο αυτο οτι τελειώσαμε κι αυτο το θεμα χωρις γεννητουρια.
Άρα στο 13 καμμιά.
Τωρα ποια ανοίγει το επόμενο να το τιμήσει αύριο η Γιουλη;;
Λείπει και η σβουρίτσα που το ανοίγει συνήθως και κουβαλάει και την λίστα μας!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τσιριτρι δεν εχω επιλογή ήταν ξεκάθαρος! ΜΌΝΟ ΣΉΜΕΡΑ! Δλδ να είναι καλά η κυρα μαμη γιατί αλλιώς......

Την έφαγα όμως κ ήπια 7 ποτήρια νερό! Χεχε

Ούτε που με συγκινούν τα γλυκό σας το εχω πει ε?


evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Τσιριτρι δεν εχω επιλογή ήταν ξεκάθαρος! ΜΌΝΟ ΣΉΜΕΡΑ! Δλδ να είναι καλά η κυρα μαμη γιατί αλλιώς......

Την έφαγα όμως κ ήπια 7 ποτήρια νερό! Χεχε

Ούτε που με συγκινούν τα γλυκό σας το εχω πει ε?


Μας το χεις πει κ μας κουφανες....
Κολλάει αυτο Σοφακι μου! Θέλω κι εγω!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
julaki oles oi eyxes mou se sena..kai thn mpempoyla soy pou se liges wres tha thn exeis agkalitsa..me to kalo glukoula mou kai safos tha pw me enan pono ...!!!kai kalutera me kanenan!Laughing Laughing Laughing tha perimenw neakia sas...! sofaki mia xara to tryantafylaki sou gluka....Razz Razz Razz mpravo sas...flower  gia oooles tis ypolipes pou lete gia kekakia kaiglukakia ...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 39 417472 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Τσιριτρι δεν εχω επιλογή ήταν ξεκάθαρος! ΜΌΝΟ ΣΉΜΕΡΑ! Δλδ να είναι καλά η κυρα μαμη γιατί αλλιώς......

Την έφαγα όμως κ ήπια 7 ποτήρια νερό! Χεχε

Ούτε που με συγκινούν τα γλυκό σας το εχω πει ε?



Καλά πλάκα κάνεις!!!!!!Εγώ πάλι το ακριβώς αντίθετο!!!Καλύτερα να φάω γλυκό παρά φαγητό!!!
Καλά λέει το Εβίνι...κολλάει να μας κολλήσεις????

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθενια μου τιποτα σε μου αρεσει Crying or Very sad  με εχει πισει αντίδραση!!! Μεχρι που σκεφτομουν οτι θα προτιμουσα ροζ κουφετι!!!! Ποια εγω!!! Που ακουγα ροζ κ εβγαζα καντηλες!!!Rolling Eyes 

Σας ευχαριστω πολυ πολυ ομως!!! 

Εβινακι μου η κουνια αντικα!!!! Laughing 
Φυσικα κ αυτο το μετανιωσα αλλα τωραπου παρειγγειλα το στρωνα ειναι αργα...αν δεν το ειχα θα πηγαινα σουμπιτη για καινουργια....

Σε λιγο οπως παω θα μετανιωσω  για τον αντρα μου κ θα θελω αλλον!!!!Laughing 

Πέρασα απο το σουπερ για 2 πραγματα...πηρα τα 2 και 2τσουρεκακια,ενα κρουσαν σοκολατα max κ ενα παγωτο οικογενειακο...ααα κ μουστοκουλουρα!!!Φυσικα με το ζορι δεν πηρα κι αλλα!!! Κ εγω γενικα ειμαι του αλμυρου..τιμαω κ τα παγωτα ιδιαιτερα αλλα σε γενικες γραμμές δε με λες γλυκατζου. Που να ημον κιολας Laughing 

Παραμυθενια μου αφου θες κ εσυ σοκολατιτσα τα εχω ακουσει ολα!!!! Very Happy

Σοφακι μου καλη χωνεψη κοριτσι μου! Σε 1.5 μηνα περιπου θα τρως οτι τραβαει η ψυχη σου!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις